Nejlepší bezplatné cloudové úložiště pro rok 2020

Cloud skladování vektorový obrázekNeexistuje nic takového jako oběd zdarma, jak se říká …


Ale tam jsou vzorky zdarma, pokud víte, kde hledat. A pokud jde o nalezení nejlepší bezplatná služba cloudového úložiště, najdete je téměř všude.

Dnešní přední poskytovatelé cloudového úložiště jsou více než ochotni vám dát trochu cloudového úložiště – zcela zdarma – v naději, že se po dokončení zkušební verze převedete na loajálního platícího zákazníka.

Pravda za „bezplatnými“ zkouškami

A co víc, mnoho z těchto bezplatných zkušebních testů je opravdu užitečných a umožňuje vám „vyzkoušet“ téměř všechny funkce, které získáte jako plnohodnotný pro zákazníky… Je však důležité zdůraznit, že většina možností bezplatného úložiště cloudu – ať už se jedná o zkušební verzi nebo jinak – jednoduše nemají dostatek místa pro většinu podniků, včetně podniků s více než několika zákazníky, kteří ukládají a nahrávají své soubory.

To znamená, že by stačilo pro osobní použití, a jak bylo uvedeno, stojí za to se pokusit získat cit pro službu a uživatelské rozhraní.

Nejlepší služby cloudového úložiště zdarma v roce 2020

Při hodnocení služeb jsme se podívali na celkový úložný prostor, který získáte zdarma, jako náš primární faktor hodnocení (za předpokladu, že všechny zde uvedené možnosti jsou zamčené z hlediska bezpečnosti).

Kromě toho jsme kladli téměř stejný důraz na specifikace poskytované zdarma. Kromě funkcí jsme také brali v úvahu uživatelský dojem, který hraje důležitou roli při určování, který balíček je nejlepší bezplatnou službou.

Každá služba má své vlastní maxima a minima, takže náš seznam není opravdu objektivní. Při sestavování seznamu jsme se zaměřili na několik věcí, takže při jejich procházení budeme každou službu rozšiřovat. Tímto způsobem si budete moci vybrat ten, který stojí za celoživotní předplatné, až se nakonec rozhodnete jej získat.

Zde je náš seznam nejlepších bezplatných možností cloudového úložiště v roce 2020:

# 1 Disk Google: The Reigning Champ

Klíčové specifikace
 • Účet Google
 • Žádné potřebné upgrady
 • Modernizované plány stojí za to

KLADY

 Můžete použít 15 GB bezplatného úložiště
Můžete také zdarma používat Dokumenty Google
 Software Google nabízí aplikace třetích stran zdarma

NEVÝHODY

 Soubory jsou dodávány se spravovaným šifrováním
Existují potenciální problémy s ochranou soukromí
Neexistuje žádný Linux klient

Disk Google vám poskytuje zdarma 15 GB od okamžiku, kdy se zaregistrujete pomocí účtu Google. Kdokoli se systémem Android nebo Gmail to získá automaticky.

I když musíte sdílet prostor s doručenou poštou a Fotkami Google, stále stačí, abyste nemuseli upgradovat na placený program.

Když potřebujete upgradovat, Google přistoupil k desce a nabídl možnost 100 GB. Za 2 $ měsíčně můžete mít k dispozici 100 GB. Disk Google je o něco dražší, pokud chcete více dat než 100 GB.

Disk Google vám poskytuje vše s bezplatnou službou, kterou získáte jako platící odběratel. To znamená, že budete moci využívat Dokumenty Google zdarma. Budete také moci používat obrovský softwarový ekosystém Disku Google skvělé aplikace a integrace třetích stran, bez dalších nákladů.

Nevýhodou uchovávání souborů na Disku Google je to, že platforma je známá pro skenování vašich souborů což je obrovský problém s ochranou soukromí. Skenery Google vás chrání před viry, spamem a nebezpečným obsahem, což může být špatné, pokud je běžný soubor uložen do karantény a poškozen poté, co byl označen jako nebezpečný. Analyzují však také obsah a propagují relevantní produkty uživatelům, což je vážná narušení soukromí, alespoň v mých očích.

Pokud vás to obtěžuje, raději se rozhodnete pro další možnost bezplatného cloudového úložiště, i když Disk Google nabízí vše, co chcete.

Dalším negativem je, že Disk Google neposkytuje možnost doporučení. To znamená, že máte pouze 15 GB, pokud se nerozhodnete zaplatit. Pokud tomu tak je, vzhledem k tomu, že funkce jsou stejné pro placené uživatele Disku Google, doporučujeme vám ponechat si zdarma disk Google a pomocí jiného programu přidat k 15 GB, které již máte.

# 2 pCloud: Nejlepší šifrování cloudového úložiště

Klíčové specifikace
 • 2 GB Spuštění úložiště
 • Pohodlné uživatelské prostředí
 • Multi Media

KLADY

 Můžete použít 10 GB volného místa
Balíček nabízí dobrý uživatelský dojem
 Můžete také používat přehrávání videa a zvuku, se schopností vytvářet seznamy skladeb

NEVÝHODY

 Nulové znalosti jsou nákladnější
Získáte méně funkcí sdílení

pCloud poskytuje uživatelům plány úložiště, které začínají 2 GB bezplatného cloudového úložiště jednoduše zaregistrováním účtu.

Toto je skvělá nabídka ne kvůli úložnému prostoru, který je standardní, ale proto, že sada funkcí je na stejné úrovni jako jejich placené plány na základní úrovni. Stejně jako ostatní poskytovatelé můžete získat další prostor – v hodnotě 8 GB – provedením několika jednoduchých úkolů, jako je odkázání ostatních lidí na platformu.

Bezplatná služba pCloud postrádá dvě důležité funkce: hesla a data vypršení platnosti pro sdílení odkazů. Abyste se vyhnuli problému, budete muset přepnout na balíček 500 GB nebo 2 TB. Zatímco obě z nich jsou za rozumné ceny ve srovnání s mnoha v současnosti na trhu, je to velká nevýhoda pokud bezplatný účet tyto funkce neposkytuje.

Kromě chybějících funkcí stále vyniká služba pCloud pro členy zdarma. Byl jsem ohromen svým vestavěným audio a video přehrávačem, který v podstatě umožňuje streamovat hudbu a sledovat filmy z cloudu – a také užitečnou funkcí účtu pCloud, který je schopen spravovat streamování HD.

Náklady na skladování v cloudu se v průběhu času skutečně zvyšují. Je nepříjemné platit každý měsíc. Je to do bodu, kdy je jednorázový poplatek za fyzický pevný disk lepší ekonomickou volbou.

Naštěstí vám pCloud umožňuje platit jednorázový poplatek za jejich cloudové úložiště. Jejich balíček 500 GB můžete získat navždy za 175 USD. To znamená, že máte pevný disk zaručený, že budete pracovat celý život. Pokud jej používáte po dobu 10 let, uvidíte náklady na skladování přibližně 1,50 $ měsíčně.

Mnoho lidí – včetně mě – miluje bezpečnostní služby pCloud s nulovými znalostmi. Smutná část je, že si užijete zážitek s nulovými znalostmi – i když máte účet pCloud Premium. Nakonec budete muset zaplatit více za pCloud Crypto. Přesto se jako bezplatná služba zaregistrujete do Crypto, aniž byste museli poskytovat peníze za prémii.

Navzdory několika malým nevýhodám, s velkým uživatelským zážitkem a dostatkem volného místa, je pCloud na prvním místě v našem seznamu..

# 3 MediaFire: Tuny freebies

Klíčové specifikace
 • 10 GB úložiště při spuštění
 • Levné a spolehlivé
 • Systém odměňování
 • Možnost rozšíření úložiště

KLADY

 Můžete použít až 10 GB volného místa
Můžete také získat až 50 GB dalšího úložiště
 Platforma nabízí levné cenové plány

NEVÝHODY

 Nelze použít synchronizaci souborů
Musíte se vypořádat se špatnou bezpečností

Pokud doporučení MediaFire více lidem není váš šálek čaje, žádné starosti. Instalací aplikace smartphone MediaFire můžete získat další 2 GB úložného prostoru. Máte také možnost získat více gigabajtů propojením služby Facebook nebo Twitter.

MediaFire také nabízí dostupné cenové plány, jako poskytnout jeden terabajt (1 TB) pouze pro 5 $ měsíčně. Jak již bylo řečeno, s výjimkou bezplatných služeb je obtížné tuto platformu doporučit, i když je to jedna z mála Linuxem podporovaných služeb.

Hlavním problémem je, že MediaFire nebude synchronizovat soubory mezi jakýmkoli zařízením. To znamená, že musíte nahrávat nebo stahovat dokumenty pomocí manuální práce v cloudu.

A co víc, detaily zabezpečení této platformy nejsou ideální, s nedostatečnými šifrovacími službami a bez poskytnutí hesla. Přesto MediaFire dokáže dát dostatek úložného prostoru zdarma, takže se nám podaří vytvořit náš seznam.

Hlavním důvodem, proč je MediaFire na seznamu, je to, že nabízí dobrý kus dat zdarma.

# 4 Sync.com: Získejte úložiště prostřednictvím doporučení

Klíčové specifikace
 • 5 GB úložiště pro spuštění
 • Špičkový systém doporučení
 • Mnoho dostupných funkcí
 • Dobře zaoblená skladovací služba

KLADY

 Získáte 1 GB úložiště pro každé doporučení s nulovými limity
Dodává se se šifrováním s nulovou znalostí
 Můžete využít 5 GB bezplatného úložiště

NEVÝHODY

 Data vypršení platnosti nelze použít
Pro odkazy neexistují žádná omezení stahování
Neexistuje žádný Linux klient

Služba Sync.com přichází jako druhá služba cloudového úložiště na tomto seznamu.

Když se zaregistrujete, na platformě získáte volnou kapacitu 5 GB. Mnoho uživatelů zpívá pochvaly za Sync, ale to, co dělá platformu tak populární jako bezplatná služba, je to, že má program doporučení s absolutně nulovými limity. Podobně jako u pCloud, využíváte 1 GB při každé nové registraci, kterou poskytujete, ale můžete ji sdílet tolik pozvánek, kolikrát chcete. ��

Tato platforma má limit 20 GB na doporučení, ale ve skutečnosti je snadné kontaktovat společnost přímo prostřednictvím e-mailu nebo živého chatu, abyste mohli mít zakázáno omezení. Zástupci podpory společnosti Sync zkontrolují vaše doporučení, aby se ujistili, že jsou skuteční lidé, ale pokud bude vše objednáno, rozšíří váš bonus za doporučení.

Jako neomezená doporučující služba teoreticky můžete získat téměř neomezené cloudové úložiště zdarma s touto platformou, než je povoleno u jakékoli jiné služby, kterou jsme uvedli. Mnoho uživatelů využívá jejich sociální média k získání co největšího úložného prostoru.

Kromě toho služba Sync.com nevystřihává z funkcí bezplatných služeb mnoho funkcí svých placených plánů. Můžete například získat šifrování s nulovými znalostmi ve všech plánech, zdarma a placené. To vám umožní rozbalit na sdílené soubory. A co víc, je to, že program má zatím nejlepší službu s nulovými znalostmi pro platící i neplatící uživatele.

Můžete také získat možnost chránit vaše sdílené soubory heslem pomocí bezplatného účtu, ale nepřidávat data vypršení platnosti ani limity stahování. Proto budete muset přepnout na program Sync.com Pro. Takže pokud máte nějaké problémy s výběrem mezi Sync.com nebo pCloud, má to smysl. Oba jsou téměř vyrovnáni. Ať tak či onak, dostanete skvělou smlouvu.

Jakmile vyčerpáte přátele a známé, budete muset za službu zaplatit. Sync má fantastickou strukturu plateb, kde 1 TB úložiště odpovídá poplatkům za 5 TB měsíčně. Je to jednoduché.

Naše čestné uznání

Cítíme, že některé další možnosti cloudového úložiště stojí za zmínku. I když se jim nepodaří dostat se na první místo v našem seznamu, nejsou to špatné možnosti:

# 5 Amazon Cloud Drive

Registrace vám jednoduše poskytne 5 GB zdarma, ale pokud jste aktuálním uživatelem Amazon Prime, budete si užívat neomezené úložiště fotografií. Nevýhodou je, že Amazon Drive nemůže šifrovat soubory, takže bezpečnost je problémem.

# 6 Degoo

Další poskytovatel úložného prostoru, který je docela populární. Jedno přihlášení do Degoo vám poskytne 100 GB volného úložiště. I když je to mnohem více, než nabízejí ostatní služby, Degoo zajišťuje zálohování online namísto cloudového úložiště. Ve skutečnosti to není ani skvělá služba online zálohování, ale alespoň to udělá práci.

# 7 Microsoft OneDrive

A konečně pro nejjednodušší možnosti nemusíte hledat dále než 1 TB poskytovanou společností Microsoft OneDrive. Přístup k bezplatnému úložnému prostoru získáte jednoduše pomocí platného ID e-mailu institutu. Můžete získat sadu Office 365, která je také dodávána s desktopovými verzemi pro Microsoft Word, Excel, PowerPoint a OneNote. Nejlepší na tom je, že je vše zdarma.

Průvodce nákupem cloudového úložiště zdarma

Jaké funkce byste měli hledat ve službě cloudového úložiště zdarma? V první řadě: bezpečnostní.

Při nakupování za nejlepší plány cloudového úložiště zdarma, kybernetická bezpečnost by měla být vaší hlavní obavou. Nejuznávanější společnosti poskytující cloudové úložiště nikdy neuvidí a nezaznamenají více než jen záblesk vašich dat – uchovávají je šifrovaná, chráněná před hackery a zvědavými očima svých zaměstnanců..

Druhý, nejlepší „bezplatné“ plány by měly obsahovat tolik funkcí jako základní placené ekvivalenty, protože vám poskytne realističtější představu o tom, za co byste skutečně zaplatili. Po tom, co by mělo smysl pro vzorek zdarma, kdyby vynechaly klíčové ingredience?

A konečně, služba by měla být snadno použitelná, jako je tomu u tak jednoduchého, jak by vaše babička mohla použít. ���� Měl by se bezproblémově integrovat do všech vašich zařízení, ať už se jedná o chytrý telefon, tablet nebo stolní počítač.

Většina bezplatných aplikací cloudového úložiště, které zde doporučujeme, je křížově kompatibilní na všech uvedených zařízeních a pracuje na všech hlavních operačních systémech. Tímto způsobem můžete přistupovat k požadovaným souborům, kdykoli je chcete, bez ohledu na to, kde se nacházíte (pokud jste připojeni k internetu).

Jak si vyberete ideální cloudové úložiště zdarma?

Přestože všechny služby, které zde doporučujeme, jsou zdarma, ne všechny poskytují totéž hodnota. Vynechali jsme všechny poskytovatele nic méně než dokonalé zabezpečení, protože by byla ztráta času je zmínit.

Jediné dvě zbývající kategorie, které je třeba porovnat, jsou 1) počet gigabajtů (GB) zahrnutých v plánu bezplatného úložiště a 2) funkce, které budete moci používat.

Zdarma k drahé

Pro většinu lidí stačí slovo „zdarma“, aby je nalákali a dokonce se spokojili s průměrným úložným balíčkem. Nenechte se podvádět! Jak již bylo zmíněno, každá možnost bezplatného cloudového úložiště se liší.

Tady je obchod, ne dobrý možnosti nabízejí více než 50 GB pro jejich bezplatný plán. To je na nejvyšším konci. Největší limit na 15 až 16 GB. Pokud plánujete používat službu cloudového úložiště po delší dobu, v určitém okamžiku skončíte s placením.

Nejdůležitější věc, na kterou se musíme zaměřit, je, že žádná společnost vám nedává tolik úložného prostoru. Dropbox, jeden z nejznámějších poskytovatelů cloudového úložiště, je také jedním z nejméně velkorysých úložišť za dolar, jakmile překročíte limit 2 GB bezplatných dat.

Jak funguje cloudové úložiště

Nabízíte pouze 2 GB prostřednictvím Dropboxu s bezplatným tarifem, oficiálně známým jako Dropbox Basic. Poté se ceny přinejlepším zdvojnásobí oproti jiným plánům cloudového úložiště. V nejhorším případě je to vícekrát více než u jiných možností.

Dropbox nabízí nejnižší plán prémií při 1 TB úložiště. Mnoho lidí ani tolik úložiště nepotřebuje. Tím získáte 10 $ měsíčně a pokud se chcete zdvojnásobit na údajích, budete sledovat 20 USD měsíčně.

Dropbox nabízí řešení, jak získat až 16 GB úložného prostoru tím, že si přátele zaregistruje, ale to není vždy možnost – ani není pro firmy profesionální požádat ostatní, aby se zaregistrovali. Stejnou funkci nabízejí i další služby. Proto vám doporučujeme širší plány, například pCloud nebo Sync.com (více o těchto možnostech za minutu).

Počet a typ prvků

Kromě omezení úložného prostoru (GB) omezuje množství bezplatných plánů cloudového úložiště také počet poskytovaných funkcí. Opět jako příklad používá Dropbox, jeho základní program postrádá důležité funkce, jako jsou hesla a dvoufaktorové ověřování, které chrání vaše složky, stejně jako sdílení souborů a celulární offline přístup. To je důvod, proč možnosti v našem seznamu vynikají více s řadou funkcí z čeho vybírat.

Závěrečné myšlenky

Je to skvělá věc, když je společnost ve své služby tak sebevědomá, že je ochotna ji poskytovat zdarma, v naději, že se jednoho dne stanete platícím zákazníkem.

Ale pouze budete přesně vědět, které funkce by vám nebo vaší společnosti pomohly, jakmile jim dáte službu, kterou vyzkoušíte na vysoké škole. Zrekapitulujeme naše nejlepší volby:

 1. Disk Google
 2. pCloud
 3. MediaFire
 4. Sync.com

Nejlepší poskytovatelé bezplatných cloudových úložišť, jako je pCould, vám poskytnou až 10 GB úložiště s několika pokročilými funkcemi v naději, že budete dávat přednost jejich systému před něčím, co je již dostupné všem uživatelům Gmailu, jako je Disk Google.

Nakonec je na vás, abyste určili, kolik volného cloudového úložiště potřebujete a které služby jsou pro danou úlohu nejvhodnější. Naštěstí vám nic nebrání vyzkoušet všechny a prostě se držet té, která se vám nejvíce líbí jsou všichni zdarma!

Udržujte své informace v bezpečí, mějte na paměti, jak sdílíte vaše data, a využijte těchto možností bezplatného cloudového úložiště (zatímco můžete!). Koneckonců není možné říci, kdy dojde k vyčerpání bezplatných vzorků … ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector