Wix vs. Shopify – plussid ja miinused uuritud (2020)

Wix ja Shopify on e-kaubanduse veebimängu suurimad tegijad. Otsustades, kuhu oma e-poe pood rajada, on need kaks fantastilist valikut.


Täna – mõelgem teile kui Frodole ja hävitamise ülesandele e-kaubandus Üks ring. ��

Meie e-kaubanduse lahendused on teile abiks. Nad on teie kaaslased, kelle eesmärk on aidata teil luua e-kaubanduse veebisait.

iganesneedsasam gifShopify on nagu Samwise Gamgee. Sellel on elus üks eesmärk: aidata Frodol ring hävitada. Shopify üks eesmärk siin maailmas on aidata inimestel luua ja hallata e-poe poodi.

Wix on nagu Merry ja Pippin. Kindlasti tahavad nad aidata Frodol rõnga hävitada, kuid neil on veel muud kraami. Maailmas on ilutulestikud ja ale. Ka midagi hiiglasliku puu-mehe kohta.

Wix soovib aidata teil oma e-poe pood üles ehitada, kuid see keskendub ka hunnikule muule kraamile.

See tekitab küsimuse: kellega sa tahad minna selle eepilise seikluse juurde? Wix või Shopify?

Konkurendid

wix vs shopifyWix on veebisaitide koostaja, millel on kõik funktsioonid, mida igaüks võib mõelda. Sellest, mida saate Wixiga teha, pole puudust. See hõlmab e-kaubandust. Wixi mõtlemise viis on veebisaitide ehitaja, kellel on ka e-kaubanduse funktsioonid.

Shopify on e-kaubanduse lahendus. Seda teeb Shopify. See on olemas, et võimaldada optimistlikel ettevõtjatel võimalus ehitada soovitud kauplus pakkudes samas tuge ka kõigis pisiasjades, mis e-kaubanduses avanevad.

TLDR;

Rangelt e-kaubanduse eesmärkidel peaks 95 protsenti sealsetest inimestest kasutama Shopify-d. Ainus kord, kui peaksite Wixit kasutama, on see, kui teil on väike lihtsate toodete kogu, ja hindate nende veebisaidi koostaja kasutamise lihtsust muude e-kaubanduse funktsioonide ees.

Wix töötab hästi digitaaltoodete ja väikeste raamatukogude e-kaubanduse jaoks, kuna e-kaubandus pole selle põhifunktsioon. Shopify on selleks, mida teha kõik, mis puudutab e-kaubandust, töötab ettevõtte jaoks.

Shopify ja Wixi sarnasused

Need kaks platvormi pole tegelikult sarnased, kui rääkida nende tegelikust kasutamisest. Shopify on selline nagu WordPress lite, kuna peate oma veebisaidi loomiseks valima teema ning seal on hunnik pistikprogramme ja rakendusi, mida saab kasutada.

Wix on selle pakutavate pukseerimisfunktsioonide abil väga erinev. See, kuidas te Shopify veebisaiti tegelikult üles ehitate, sõltub väga palju sellest, millist teemat kasutate ja kus võiksite kasutada lohistamissüsteemi. Wix pole selline. Funktsiooni teil pole, kuna Wix ehitas selle funktsionaalsuse.

Saate tooteid hõlpsalt müüa mõlemas ja hõlpsasti kauni veebisaidi teha. Sellega lõppevad suure pildi sarnasused.

Kelle jaoks Wix on

Wix on mõeldud kellelegi, kes soovib seda lihtsa a-ga hoida veebisaidi koostaja. Kauni veebisaidi loomine on platvormil lihtne. Pukseerimisfunktsioon võimaldab teil luua kõike, mida võite mõelda ja mis on tõeliselt tühi lõuendiredaktor.

Peaksite e-kaubanduse jaoks kasutama Wixit, kui müüte mõnda digitaalset toodet või ainult käputäis füüsilisi tooteid. Nende toodete ümber oleva veebisaidi kohandamine on lihtne ja võimaldab teil keskenduda veebisaidi kujundusele.

Kes on Shopify mõeldud

Shopify on näljasele ettevõtjale, kes on valmis oma tooteid müüma. E-kaubanduse maailm võib olla tohutu ja Shopify teeb selle lihtsaks.

Vana ütlus on, et sa ei tea, mida sa ei tea. Shopify muudab selle peaaegu mitte-faktoriks, sest kõik teile kättesaadavad funktsioonid loodi valupunkti parandamiseks, mida e-poe kauplustes varem oli.

See on Shopify ilu. Selle lõid vajaduse korral kolm Kanada meest, kes tahtsid veebipoodi. Nad mõistsid, et olemasolevad lahendused on kohutavad ja selle asemel, et selle üle kaevata, asusid nad tegutsema. Siit saate kasu. Saate kasutada uut lahendust.

Hindasime Shopify ka kui ülemine võistleja meie lahingus parimad e-poe platvormid.

Wixi funktsionaalsus vs. Shopify teemad

Wixi saidil on toimetaja midagi sellist, mille saate kohe kätte. Täieliku kujundusvabadusega kaasnevad redaktoris mõned ägedad funktsioonid, mida enamikul veebisaitide loojatel pole võimalik teha ja mida on erakordselt raske kohandatud veebisaitideks sisse ehitada. Wixi võime videote ja animatsioonide viskamine kõikjale ja kõikjale on järgmise taseme funktsioon.

Wixi abil saate oma veebisaidil midagi hõlpsasti kasutatava funktsionaalsusega visata ja ilma, et peaksite midagi redigeerima..

Wix on kindlasti lihtsam koos ilusa veebisaidi loomisega. Shopify pakub õppimiskõverat, Wix aga tegelikult mitte. Shopify-l on sisseehitatud ehitaja, kuid suurem osa hoone funktsionaalsusest sõltub sellest, millist teemat kasutate.

Shopify’is on kümme tasuta teemat, mis saavad tõeliselt ilusa veebisaidi teha. Meie lemmikkasutus on Brooklyn, parim keskmise suurusega rõivapoodide jaoks, kuid igaüks neist sobib eritüüpi poodidesse. Üks on spetsialiseerunud servast servani fotograafiale, üks sobib suurepäraselt ühisrahastamiseks ja üks keskendub hõlpsale navigeerimisele.

Kui soovite rohkem funktsioone, on olemas tuhandeid teemasid osta Shopify jaoks. Seal on terve hulk arendajaid, kes loovad hostimisteenuste teemasid nagu Shopify, WordPress ja BigCommerce. Parimad neist on suurepäraste teadmistebaaside ja suurte kogukondadega, kes aitavad teid oma kujunduse väljatöötamisel.

e-kaubanduse funktsionaalsus

Ma ei taha Wixi lühikeseks müüa. See töötab e-kaubanduse platvormina väga hästi. Kui Shopify poleks olemas, ütleksin arvatavasti kõigile, et nad kasutaksid Wixit, kui nad ei soovi hiiglasliku õppimiskõveraga täielikku kohandatavust.

Me elame aga maailmas, kus Shopify on olemas. Sellega kaasneb teadmine, et Shopify e-kaubanduse funktsioonid on Wixist paremad.

Lubage mul alustuseks öelda mõlema teenuse pakkumine mobiili optimeerimine. Mõnda Wixi vanemat teemat ei kasutata, kuid tõenäoliselt ei hakka te neid ikkagi kasutama.

Wix võimaldab teil võtta makseid, hallata saatmist, hallata makse, kasutada ostukorvi ja olla kursis e-posti teel. See funktsionaalsus on paljudele inimestele enam kui piisav. Kui see on mõne toote jaoks kõik, mida te vajate, peaksite kasutama Wixit. See on palju lihtsam.

Kui vajate enamat, kasutage Shopify-d. Shopify laohaldus on ettevõtte parim – enam kui 10 toote haldamine on tavaliselt Wixil peavalu kuid Shopify’is on see lihtne.

Kaupluse demonstreeriv gif

Shopify pakub kõike, mida Wix teeb, kuid sellel on ka äärmiselt lihtne kasutada mitme kanaliga müüki, põhjalikke aruandeid, tohutut valikut rakendusi ja ettevõttes kasutatavaid e-kaubanduse lahendusi. Parim asi Shopify puhul on lugematu arv väikeseid aspekte, mida te ei arvaks, et vajate, vaid mida teete. Mida rohkem Shopifiti kasutate, seda rohkem leiate ja kasutate.

Klienditugi ja teadmistebaas

Tõeliselt raske on saada rohkem teavet platvormi mõlema teabebaasi kohta. Nad on täpselt sellised, mida teadmiste baasilt sooviksite. Kui teil on midagi huvitavat, on tõenäoline mõlemal on vastus.

KlienditugiMõlemad klienditoe meeskonnad on äärmiselt vastutulelikud samuti. Ääremaaks läheb siin küll Shopify. Kui kasutate Shopify-d ja võtke ühendust klienditoe meeskonnaga ja leiate, et teil on selle klienditoe esindajaga olnud rahuldav kogemus, saate neile kohe pärast seda e-postiga saata.

Kõrgema hinnakujundusega astmetes saate ka omaenda esindaja, kellega saate tutvuda ja koos kasvada. Lisaks annab Shopify teile a tasuta krediitkaardilugeja nii et saate teha isiklikke oste ja kasutada Shopify-d oma POS-süsteemina.

Shopify ja Wixi teine ​​fantastiline külg on nende kogukonnad. Foorumitest midagi otsides tuuakse peaaegu alati tagasi vestlusring, millest sel teemal juba räägitakse. Kui te ei leia seda, võite alati midagi endalt küsida.

SEO – mis on parem?

Wix ja ruut pole SEO jaoks parimad lahendused kuid need töötavad endiselt hästi. Parim variant selleks on WordPress. Kuid mõlemad pakuvad SEO funktsioone ja võimalusi, mis teevad selle oluliseks muutuseks.

seo vektorNende SEO funktsioonide hulka kuuluvad automaatselt loodud saidikaardid, samuti kohandatavad lehepealkirjad ja metakirjeldused. Mõlemad võimalused võimaldavad teil kasutada erinevaid SEO tööriistu. Kui plaanite blogimist ja SEO optimeerimist, töötab kumbki teie jaoks.

Päeva lõpus võimaldab enamik veebisaitide koostajaid ja sisuhaldussüsteeme SEO kohandatavust. Shopify võimaldab veebisaidi struktureerimisel pisut rohkem vabadust.

Nende platvormide SEO peamine probleem on see, et teie suhtes kehtivad mis tahes otsused, mida nad teevad seoses SEO tehniliste aspektidega. See ei tähenda, et teie veebisait ei saaks nende platvormide edetabelit.

Blogimine – esteetika või lihtsus?

Mõlemad variandid on sisseehitatud ajaveebidega funktsionaalsus. Kerge jalad üles lähevad Shopify-le, kuna see pakub täiustatud avaldamise funktsioone, näiteks ajastatud postitusi.

Paljud Shopify sisseehitatud ajaveebifunktsioonid on head, kuid tegelikul esteetikal on palju pistmist teie kasutatava teemaga.

Wixi blogimisfunktsioonid on lihtsad, kuid arusaadavad. Blogimisvõimalused võrreldes ülejäänud Wixiga on üllatavalt õhukesed, kuid kena välimusega ajaveebi on siiski võimalik luua.

Võrreldes Wix vs Shopify hinnakujundust

Iga Wixi pakutava e-kaubanduse plaani kohta saate veebimakseid vastu võtta ilma komisjonitasudeta. Samuti saate piiramatu ribalaiust, tasuta domeeni ühe aasta jooksul, reklaame pole, Google Analytics, 300 dollari väärtuses reklaamikupongid, saidi korduvarakendus ja vormiehitaja rakendus. Muud Wixiga seotud kulud hõlmavad rakenduste eest makstud tasusid.

E-poe funktsionaalsus, mille eest saate sama hinna Shopify on palju suurem kui Wixi funktsionaalsus.

Iga Shopify hinnakujundustasand sisaldab piiramatuid tooteid, ööpäevaringset tuge, võimalust müüa teistes müügikanalites, tellimuste käsitsi loomist, sooduskoode, SSL-sertifikaati, hüljatud ostukorvi taastamist, Shopify makseid pettuseanalüüsiga, POS-i rakendust, füüsilist riistvara, ja tugev rakenduste valik. Muud Shopifyga seotud kulud on tasulised rakendused, tasulised teemad ja domeeni ostmine. Shopify sisaldab ka kohandatud ettevõtte taset, mis võimaldab massiivsete kaupluste jaoks suuremat kohandatavust.

Selle mähkimine

Kui tegemist on otsuse tegemisega Shopify ja Wixi vahel, peate seda tegema aru saada, mis on oluline oma toodete müümisel.

Kas proovite müüa vaid mõnda asja ilusal ja sisulisel veebisaidil? Wix võib olla teie jaoks.

Kas proovite luua e-kaubanduse impeeriumi, kus müüte miljoneid tooteid? Shopify on tõenäoliselt teie jaoks õige valik.

KKK

Kas ma saan Wixis kasutada Shopify-d?

Jah, Wixis saate kasutada rakendust Shopify. Kuid sel hetkel maksaksite Shopify ja Wixi eest, mis pole eriti mõttekas.

Milline on parim e-poe platvorm?

Puhta e-kaubanduse funktsionaalsuse tagamiseks on Shopify parim e-poe platvorm. Sellegipoolest töötab palju e-poe poode edukalt ka teistel platvormidel.

Kuidas luua e-kaubanduse veebisaiti??

Esimene samm oleks platvormi valimine, nagu näiteks Shopify. Shopify abil on poe loomine õpetuste abil lihtne.

Kas Shopify ehitab teie veebisaidi??

Ei, peate oma veebisaidi üles ehitama või arendajale maksma, et teie veebisait teie eest üles ehitada. Shopify omab disainerite võrku, mida saate palgata oma veebisaidi tasuliseks ehitamiseks.

Sulle võib ka meeldida:

  • Parim veebimajutus
  • Parimad e-poe platvormid

Viited ja pildikrediidid:

  • Web-Logics.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector