Wix vs. Shopify – جوانب مثبت و منفی مورد بررسی (2020)

Wix و Shopify دو بازیکن بزرگ در بازی وب سایت تجارت الکترونیک هستند. هنگام تصمیم گیری در مورد ساخت فروشگاه تجارت الکترونیکی خود ، این دو گزینه خارق العاده است.


امروز – بیایید شما را به عنوان Frodo و تجارت الکترونیک به عنوان وظیفه تخریب خود فکر کنیم یک حلقه. ��

راه حل های تجارت الکترونیک ما برای کمک به شما وجود دارد. آنها همراهان شما هستند که هدف شما کمک به شما در ایجاد وب سایت تجارت الکترونیک است.

everbodyneedsasam gifخریدن مانند Samgment Gamgee است. این یک هدف در زندگی دارد: کمک به Frodo در نابود کردن حلقه. هدف Shopify در این دنیا کمک به مردم در ایجاد و نگهداری فروشگاه تجارت الکترونیک است.

ویکس مثل Merry و Pippin است. آنها قطعاً می خواهند به Frodo کمک کنند تا حلقه را نابود کند اما موارد دیگری نیز در جریان است. در جهان آتش بازی و موارد مختلفی وجود دارد. همچنین چیزی در مورد یک مرد درخت غول پیکر.

Wix می خواهد به شما در ساخت فروشگاه تجارت الکترونیک کمک کند اما بر روی سایر موارد تمرکز دارد.

این سؤال را ایجاد می کند: شما با چه کسی می خواهید به این ماجراجویی حماسی بروید? Wix یا Shopify?

رقبا

wix vs shopifyویکس یک وب سایت سازنده است که همه ویژگی هایی را دارد که هر کس می تواند به آن فکر کند. کمبود کاری که می توانید با Wix انجام دهید وجود ندارد. این شامل تجارت الکترونیک است. روش فکر کردن در مورد Wix سازنده وب سایت است که از قابلیت تجارت الکترونیک نیز برخوردار است.

خریدن یک راه حل تجارت الکترونیکی است. این همان کاری است که Shopify انجام می دهد. این امکان وجود دارد که به کارآفرینان خوش بین اجازه دهد فرصتی برای ساختن فروشگاه مورد نظرشان در عین حال پشتیبانی از همه چیزهایی که در تجارت الکترونیک ظاهر می شوند نیز پشتیبانی می کند.

TLDR؛

برای اهداف تجارت الکترونیکی کاملاً ، 95٪ از افراد خارج از کشور باید از Shopify استفاده کنند. تنها زمانی که باید از Wix استفاده کنید اینست که کتابخانه کوچکی از محصولات ساده داشته باشید و به سادگی استفاده از وب سایت سازنده آنها نسبت به سایر قابلیت های تجارت الکترونیکی ارزش قائل شوید..

Wix برای تجارت الکترونیکی برای محصولات دیجیتال و کتابخانه های کوچک خوب کار می کند زیرا تجارت الکترونیک کارکرد اصلی آن نیست. Shopify وجود دارد برای ساخت همه چیز در مورد کار تجارت الکترونیک برای یک تجارت.

شباهت های بین Shopify و Wix

این دو سیستم عامل هنگام استفاده از آنها کاملاً مشابه نیستند. Shopify نوعی مانند WordPress lite است به این دلیل که شما برای ساختن وب سایت خود باید موضوعی را انتخاب کنید و دسته ای از افزونه ها و برنامه ها وجود دارند که می توانند از آنها استفاده کنند.

Wix با قابلیت کشیدن و رها کردن بسیار متفاوت است. روشی که در واقع یک وب سایت در Shopify ایجاد می کنید ، به این موضوع که در آن به طور بالقوه می توانید از سیستم کشیدن و رها کردن استفاده کنید ، بستگی دارد. Wix اینجوری نیست شما انتخابی در مورد عملکرد ندارید زیرا Wix قابلیت ایجاد کرد.

شما به راحتی می توانید هر دو محصول را بفروشید و به راحتی می توانید هر دو وب سایت زیبا تهیه کنید. اینجاست که شباهت های بزرگ تصویر به پایان می رسد.

چه کسی ویکس است

Wix برای کسی است که می خواهد آن را ساده با a نگه دارد سازنده وب سایت. ایجاد یک وب سایت زیبا بر روی سیستم عامل آسان است. قابلیت کشیدن و رها کردن به شما امکان می دهد تا هر چیزی را که می توانید در مورد آن فکر کنید و ایجاد کنید ایجاد کنید ویرایشگر بوم واقعا خالی.

در صورت فروش چند محصول دیجیتال یا فقط تعداد انگشت شماری از کالاهای فیزیکی ، باید از تجارت الکترونیکی Wix استفاده کنید. شخصی سازی وب سایت در اطراف آن محصولات ساده خواهد بود و به شما امکان می دهد تا روی طراحی وب سایت تمرکز کنید.

چه کسی برای خرید است

Shopify برای کارآفرین گرسنه است که آماده فروش کالاهای خود است. دنیای تجارت الکترونیک می تواند بسیار زیاد باشد و Shopify این کار را آسان می کند.

حرف قدیمی این است که شما نمی دانید چه چیزی را نمی دانید. Shopify این مسئله را تقریباً غیر عاملی می کند زیرا هر ویژگی که در دسترس شما ایجاد شده است برای تعمیر یک نقطه درد فروشگاه های تجارت الکترونیک در گذشته بود.

این زیبایی Shopify است. توسط سه پسر کانادایی که می خواستند یک فروشگاه آنلاین بخرند ، از ضرورت ساخته شد. آنها فهمیدند که راه حلهای موجود وحشتناک است و به جای اینکه از آن شکایت کنند ، اقدامی کردند. این جایی است که شما سود می برید. شما باید از راه حل جدید استفاده کنید.

ما همچنین Shopify را به عنوان رتبه بندی کردیم مدعی برتر در نبرد ما برای بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی.

عملکرد Wix در مقابل مضامین خرید

در Wix ، ویرایشگر چیزی است که می توانید بلافاصله آن را انتخاب کنید. با آزادی کامل طراحی ، چندین ویژگی عالی در ویرایشگر ارائه می شود که در اکثر سازندگان وب سایت قابل انجام نیست و ساختن آنها در وب سایت های سفارشی بسیار سخت است. توانایی Wix برای فیلم ها و انیمیشن ها را در همه جا و هر مکان پرتاب کنید یک ویژگی سطح بعدی است.

امکان پرتاب هر چیزی در وب سایت شما با کاربردهای آسان و بدون نیاز به مراجعه به صفحه اصلی برای ویرایش هر چیزی همان چیزی است که شما با Wix دریافت می کنید.

ویکس قطعاً آسانتر برای ساختن یک وب سایت زیبا با. Shopify دارای یک منحنی یادگیری است در حالی که Wix در واقع نیست. در Shopify یک سازنده داخلی وجود دارد اما بیشتر عملکرد ساختمان به این بستگی دارد که از چه موضوعی استفاده می کنید.

ده تم رایگان در Shopify وجود دارد که واقعاً می توانند یک وب سایت زیبا ایجاد کنند. مورد علاقه ما برای استفاده ، بروکلین است ، بهترین برای فروشگاه های پوشاک متوسط ​​، اما هرکدام برای انواع خاصی از فروشگاه ها مناسب است. یکی در عکاسی لبه به لبه تخصص دارد ، دیگری برای جلب همکاری در فضای مجازی بسیار عالی است ، و دیگری برای حرکت آسان می باشد.

اگر می خواهید قابلیت های بیشتری وجود داشته باشد هزاران مضمون برای خرید برای Shopify. تعداد زیادی از توسعه دهندگان وجود دارند که برای سرویس میزبانی مانند Shopify ، WordPress و BigCommerce مضامین ایجاد می کنند. بهترین ها دارای پایگاه های دانش عالی و جوامع بزرگ هستند تا بتوانند در طراحی های خود به شما کمک کنند.

قابلیت تجارت الکترونیکی

من نمی خواهم Wix کوتاه بفروشم. به خوبی به عنوان یک بستر تجارت الکترونیک کار می کند. اگر Shopify وجود نداشته باشد ، من احتمالاً به همه می خواهم از Wix استفاده کنند مگر اینکه بخواهند با یک منحنی یادگیری غول پیکر ، قابلیت تنظیم کامل داشته باشند.

با این حال ، ما در جهانی زندگی می کنیم که Shopify در آن وجود دارد. با این دانش می آید که قابلیت تجارت الکترونیکی با Shopify نسبت به Wix برتر است.

بگذارید با گفتن هر دو سرویس ارائه دهم بهینه سازی موبایل. برخی از مضامین قدیمی Wix نیستند اما شما به هر حال شما از آنها استفاده نمی کنید.

Wix به شما امکان می دهد تا پرداخت کنید ، مدیریت حمل و نقل را مدیریت کنید ، مالیات را مدیریت کنید ، از سبد خرید استفاده کنید و از طریق ایمیل به روز شوید. این قابلیت برای بسیاری از افراد بیش از حد کافی است. اگر این تنها چیزی است که شما با چند محصول نیاز دارید ، به هر حال باید از Wix استفاده کنید. بسیار ساده تر است.

اگر به بیش از آن احتیاج دارید ، از Shopify استفاده کنید. مدیریت موجودی برای Shopify بهترین تجارت در تجارت است – مدیریت بیش از 10 محصول است معمولاً سردرد در Wix اما در Shopify آسان است.

خرید نسخه ی نمایشی gif

Shopify همه کارهایی را انجام می دهد که Wix انجام می دهد اما همچنین استفاده از فروش چند کاناله ، گزارش های عمیق ، انتخاب عظیمی از برنامه ها و راه حل های تجارت الکترونیکی در سطح سازمانی ، بسیار آسان است. بهترین چیز در مورد Shopify جنبه های بی شماری است که فکر نمی کنید به شما احتیاج داشته باشد اما انجام دهید. هرچه بیشتر از Shopify استفاده کنید بیشتر پیدا خواهید کرد و استفاده می کنید.

پشتیبانی مشتری و پایگاه دانش

صادقانه بودن سخت است که بیشتر در مورد دانش دانش پایه این پلتفرم صحبت کنید. آنها دقیقاً همان چیزی هستند که شما از پایگاه دانش می خواهید. اگر چیزی وجود دارد که شما در مورد شانس ها کنجکاو هستید هر دو جواب خواهند داشت.

پشتیبانی مشتریهر دو تیم پشتیبانی مشتری بسیار پاسخگو هستند همچنین. لبه آن به Shopify در اینجا می رود. اگر از Shopify استفاده می کنید و با تیم پشتیبانی مشتری تماس می گیرید و می بینید که تجربه رضایت بخش خود را با آن عامل پشتیبانی مشتری تجربه کرده اید ، می توانید پس از آن مستقیماً به آنها ایمیل دهید.

در رده های قیمت گذاری بالاتر ، شما همچنین عامل اختصاصی خود را دریافت می کنید که می توانید با آن آشنا شوید و با آنها رشد کنید. علاوه بر این ، Shopify به شما می دهد کارت خوان کارت اعتباری رایگان بنابراین می توانید خریدهای حضوری را انجام داده و از Shopify به عنوان سیستم POS خود استفاده کنید.

جنبه خارق العاده دیگر Shopify و Wix جوامع آنهاست. جستجوی چیزی در انجمنهایشان تقریباً همیشه موضوع بحث را برمی گرداند که از قبل درباره آن موضوع صحبت می کند. اگر نمی توانید آن را پیدا کنید ، همیشه می توانید خودتان چیزی را در آنجا بخواهید.

سئو – کدام بهتر است?

Wix و Squarespace بهترین سؤالها درمورد SEO نیستند اما آنها هنوز هم خوب کار می کنند بهترین گزینه برای آن وردپرس است. با این حال ، هر دو ویژگی ها و قابلیت های سئو را ارائه می دهند که تغییر می کند.

وکتور جستجوگرویژگی های SEO آنها شامل نقشه های اتوماتیک تولید شده و همچنین عناوین صفحه قابل تنظیم و توضیحات متا می باشد. هر دو گزینه به شما امکان می دهد از ابزارهای مختلف SEO استفاده کنید. اگر قصد دارید در وبلاگ نویسی و بهینه سازی سئو اقدام کنید ، یا برای شما کار خواهد کرد.

در پایان روز ، بیشتر سازندگان وب سایت و سیستم های مدیریت محتوا امکان شخصی سازی سئو را می دهند. با ایجاد ساختار وب سایت خود ، Shopify با آزادی کمی بیشتر امکان پذیر است.

مسئله اصلی سئو در این سیستم عامل ها این است که شما در مورد بسیاری از جنبه های فنی سئو تصمیم گیری می کنید. این بدان معنا نیست که وب سایت شما نمی تواند با این سیستم عامل ها رتبه بندی کند.

وبلاگ نویسی – زیبایی شناسی یا سادگی?

هر دو گزینه با وبلاگ نویسی داخلی همراه هستند عملکرد. حرکت جزئی به Shopify می رود زیرا ویژگی های انتشار پیشرفته ای مانند پست های برنامه ریزی شده را ارائه می دهد.

بسیاری از قابلیت های وبلاگ نویسی که در Shopify ساخته شده است خوب است اما زیبایی شناسی واقعی ارتباط زیادی با موضوع مورد استفاده شما نخواهد داشت.

Wix ویژگی های وبلاگ نویسی ساده اما ساده است. گزینه های وبلاگ نویسی در مقایسه با بقیه Wix به طور شگفت آور باریک هستند اما ایجاد یک وبلاگ زیبا به نظر می رسد هنوز هم ممکن است.

مقایسه قیمت Wix vs Shopify

برای هر برنامه تجارت الکترونیکی که Wix به شما پیشنهاد می دهد ، امکان پذیرش پرداخت های آنلاین و بدون کمیسیون را دارید. شما همچنین پهنای باند نامحدود ، دامنه رایگان به مدت یک سال ، بدون تبلیغات ، Google Analytics ، 300 دلار کوپن تبلیغ ، برنامه تقویت کننده سایت و برنامه سازنده فرم را دریافت می کنید. هزینه های دیگر با Wix شامل هزینه های پرداخت شده برای برنامه ها است.

عملکرد تجارت الکترونیکی که با همان قیمت دریافت می کنید در Shopify بسیار بیشتر از قابلیت های Wix است.

هر رده از قیمت گذاری برای Shopify شامل محصولات نامحدود ، پشتیبانی 24/7 ، امکان فروش در سایر کانال های فروش ، ایجاد سفارش دستی ، کدهای تخفیف ، گواهی SSL ، بازیابی سبد خرید رها شده ، خرید Shopify با تجزیه و تحلیل کلاهبرداری ، برنامه POS ، سخت افزار فیزیکی ، و انتخاب برنامه قوی. سایر هزینه های مربوط به Shopify برنامه های پرداخت شده ، مضامین پرداخت شده و خرید دامنه است. Shopify همچنین شامل یک سطح شرکت سفارشی است که امکان سفارشی سازی بیشتر برای فروشگاه های گسترده را فراهم می آورد.

بسته بندی کردن آن

وقتی تصمیم به تصمیم گیری بین Shopify و Wix می گیرد ، تصمیم گیری می شود بفهمید چه چیزی مهم است هنگام فروش محصولات خود.

آیا شما فقط سعی در فروش چند چیز در یک وب سایت زیبا و پر از محتوا دارید? Wix ممکن است برای شما باشد.

آیا می خواهید امپراتوری تجارت الکترونیکی را که می توانید میلیون ها محصول بفروشید ، شروع کنید? احتمالاً Shopify انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود.

سؤالات متداول

آیا می توانم از Shopify در Wix استفاده کنم?

بله ، می توانید از یک برنامه Shopify در Wix استفاده کنید. با این حال ، در این مرحله شما باید به Shopify و Wix بپردازید که چندان معنی ندارد.

که بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی است?

برای عملکرد خالص تجارت الکترونیکی ، Shopify بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک است. با این گفته ، بسیاری از فروشگاه های تجارت الکترونیک با موفقیت در سیستم عامل های دیگر کار می کنند.

چگونه می توانم یک وب سایت تجارت الکترونیک ایجاد کنم?

اولین قدم انتخاب یک سیستم عامل مانند Shopify خواهد بود. Shopify راه اندازی یک فروشگاه با آموزش را آسان می کند.

آیا Shopify وب سایت شما را ایجاد می کند?

نه ، شما باید وب سایت خود را بسازید یا به یک برنامه نویس بپردازید تا وب سایت خود را برای شما بسازد. Shopify دارای شبکه ای از طراحان است که می توانید برای ساختن وب سایت خود هزینه ای را استخدام کنید.

شما همچنین می توانید مانند:

 • بهترین میزبانی وب
 • بهترین سیستم عامل های تجارت الکترونیکی

منابع و اعتبارات تصویر:

 • وب- Logics.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map