Wix vs. WordPress – який із вас підходить (травень 2019)

Коли я вперше почав створювати веб-сайти, це все було HTML. Якщо хтось пам’ятає ці дні, ви знаєте, що це золотий стандарт веб-розробки HTML. (Вибачте за музику, якщо ви натиснули на це посилання.)


Ми далекі від тих днів, і зараз користувачі стикаються з безліччю варіантів вибору. Знову з’являються нові розробники веб-сайтів, але система управління вмістом, якою користується більшість людей, залишається WordPress. Сьогодні ми будемо порівнювати цього гіганта з іншим популярним претендентом – Вікс.

wix vs wordpress логотип

Ми будемо ділитися своїм досвідом як з Wix, так і з WordPress, а потім дамо вам деяку інформацію про те, який з них найкраще підходить для ваших потреб. Ми порівнюємо безліч різних аспектів. Почнемо з деякої статистики:

WordPresss використовує майже 1/3 Інтернету, як ми це знаємо сьогодні.

Причина, що WordPress володіє великою часткою ринку в Інтернеті, полягає в тому, що це може допомогти вам створити дивовижний власний веб-сайт..

Незважаючи на те, що WordPress є королем, він не є ідеальним. Існує велика крива навчання і може бути важкою у використанні для початківців.

Для людей, які не хочуть зіткнутися з великими труднощами під час створення свого веб-сайту, вони можуть скористатися конструктором веб-сайтів “все в одному” або системою управління вмістом, як Wix. Це має наслідки і недоліків із зручністю, яку він пропонує.

Навіть незважаючи на те, що WordPress має найбільш вражаючі статистичні дані щодо кількості веб-сайтів, які ним користуються – Wix не сутулиться. Сьогодні Wix допомогла створити близько 1% усіх веб-сайтів в Інтернеті. Це число може здатися непомітним поруч із WordPress, але це означає десятки мільйонів веб-сайтів.

Wix vs. WordPress: The Low Down

Використовуйте WordPress якщо ви плануєте створити веб-сайт та розробити його до повного потенціалу. Кількість варіантів та послуг, доступних на веб-сайті, створеному WordPress, є приголомшливою.

Використовуйте Wix якщо вам потрібен веб-сайт для основних цілей, і ви не хочете мати справу з великою кривою навчання, щоб привести веб-сайт до стану та роботи. Все, що вам потрібно зробити – це розібратися у програмі для їх створення.

WordPress – кожна налаштування у вас під рукою

Створення веб-сайту можна порівняти з приготуванням стейка.

Вперед і Google, як приготувати стейк. Варіантів так багато. Ви можете на грилі, ви можете шукати і кидати в духовку, ви можете використовувати sous vide, пекло, – ви навіть можете мікрохвильову піч.

Не бійте в мікрохвильовій печі.налаштування wordpress

Ці параметри існують в рамках створення веб-сайту з різними розробниками веб-сайтів. Ви також можете найняти когось, щоб створити ваш веб-сайт – на кшталт того, як вийти в стейк-хаус і змусити їх приготувати стейк так, як вам подобається.

Скажімо, ресторан робить вас стейком. У цьому сценарії вони використовують суве відео, а потім випікають ваш стейк. Це один з найкращих методів приготування стейк і основний метод, який застосовують у більшості п’ятизіркових ресторанів.

Ви можете вийти і купити суве відео, приготувати свій стейк, а потім самостійно пошукати його на сковороді. В основному, можливість зробити чудовий стейк залежить від ваших здібностей – але у вас є ті ж інструменти, що і шеф-кухар у ресторані. Можна навіть зробити стейк краще, ніж той шеф-кухар з тими ж інструментами, якщо ви знаєте, що робите.

Ось що таке WordPress – для створення веб-сайту використовуються ті самі інструменти, що й веб-розробник. Розробники можуть застосовувати додаткові методи, які роблять веб-сайт кращим, ніж те, що ви можете зробити, – але з часом – ви можете вивчити (або Google) ці методи на WordPress та створити приголомшливий веб-сайт.

WordPress дозволяє вам створити найкращий веб-сайт з нескінченними варіантами та допомогою. Ви можете досягти висот SEO, ви можете користуватися чудовими плагінами, які контролюють безпеку, і ви можете налаштувати свій веб-сайт скільки завгодно..

Wix – усі налаштування зроблені для вас

Використання Wix у цьому сценарії виглядає так, як використовувати гриль для приготування біфштексу.

CMS Порівняння 2019

Wix може створити прекрасний веб-сайт – майже ідеальний. Проблема полягає в тому, що ви не зможете підняти веб-сайт на найвищі висоти. У багатьох ситуаціях, які можуть бути не те, що ви шукаєте. Професійні веб-розробники не використовують Wix.

Вікс – це Веб-сайт що все налаштує на вас. Це простий і простий у використанні, з невеликою кривою навчання, і не потрібно витрачати більше грошей ніж ціна наклейки на шаблони та чудова підтримка.

Стейк на грилі смачно і важко зіпсувати. Є місце для помилок, але в цілому ви, мабуть, принаймні зробите гарний стейк. Це не пропонує вам приготувати той самий стейк, що і sous vide, та чудову техніку приготування, але все одно може зробити вас смачною їжею, що відповідає вашим потребам, якщо ви вмієте гриль.

Використання

Сайти WordPress складають 14,7% із 100 найпопулярніших веб-сайтів у світі. Перегляньте список компаній, які використовують WordPress.

Що стосується розробників веб-сайтів або систем управління контентом – WordPress використовується 52% часу. Ми користуємось Wix роками, і після довгого перегляду це – наш вибір номер один для розробників веб-сайтів, які є рішеннями “все в одному”. Не дивно, що він поступається лише WordPress за популярністю CMS.

Як налаштувати веб-сайт за допомогою Wix та WordPress

Кроки до використання Wix

 1. Йти до wix.com
 2. Підпишіться та виберіть план
 3. Придбайте свій домен
 4. Створіть свій веб-сайт (порада: дотримуйтесь цього керівництва)

Кроки до використання WordPress

 1. Виберіть хорошого веб-хостингу (порада: читайте наші огляди кращих веб-хостинг-провайдерів)
 2. Виберіть план хостингу
 3. Придбайте або виберіть свій домен (залежить від того, чи він включений у службу хостингу)
 4. Встановіть WordPress
 5. Виберіть тему
 6. Виберіть безкоштовну або платну тему
 7. Дізнайтеся, як використовувати свою нову тему для створення веб-сайту
 8. Встановіть плагіни для налаштування вашого веб-сайту
  • Виберіть безкоштовні або платні плагіни
  • Перед установкою виконайте дослідження всіх різних варіантів
 9. Застряжіть з поточною темою і спробуйте використовувати CSS та HTML або плагін для допомоги
  • Дуже багато в Google скопіювати та вставити код (оскільки ви, мабуть, не знаєте HTML)

Як ви можете сказати, використання WordPress трохи складніше, ніж використання Wix. Я міг би зробити ще кілька кроків для обох, але це, в основному, те, що ти вникаєш, обираючи будь-який із цих варіантів.

Хоча Wix явно простіший – є дуже багато речей, які ви не можете зробити, використовуючи WordPress. У Wix ви обмежені функціоналом його конструктора та інтегровані Wix інтеграції, тоді як WordPress – це абсолютно протилежне.

WordPress – платформа з відкритим кодом. Це відкрите для всіх для використання та модифікації. Будь-хто в будь-який час може використовувати WordPress для створення власних тем або плагінів, щоб інші завантажили безкоштовно або в багатьох випадках придбати. Ось чому спільнота WordPress настільки велика і чому так багато людей використовують WordPress.

Хто б хто користувався

Якщо ви хочете перетягнути і створити, щоб створити повністю налаштований веб-сайт із фантастичною підтримкою клієнтів, тоді вам слід використовувати Wix. Існує невелика крива навчання, але варіанти у вас під рукою великі. Після освоєння Wix це потужний інструмент, який дозволить вам перетворити порожнє полотно у витвір мистецтва, і це не займе багато часу.

Wix призначений для людей, які хочуть створити унікальний для них веб-сайт, не маючи справу з усіма додатковими речами, які поставляються із запуском веб-сайту.

WordPress призначений для людей, які серйозно ставляться до створення веб-сайту. Є так багато аспектів вирощування та маркетингу веб-сайту та WordPress надасть вам можливості покращитись у будь-якому їх аспекті.

Якщо ви серйозно ставитеся до свого веб-сайту і хочете витратити час, щоб вивчити кожен аспект того, що ви створюєте, тоді використовуйте WordPress. Можливості безмежні, і можливість створити саме те, що ви хочете, є для вас.

Теми WordPress Vs. Теми Wix

Всупереч тому, що багато людей думають – вам не потрібно знати, як кодувати, щоб користуватися WordPress. Багато тем дозволяють отримати багато функціональних можливостей, які пропонує Wix із можливістю подальшого налаштування за допомогою коду.

Спосіб побудови сайту WordPress починається з вибору користувачем теми для використання. Теми – це, головним чином, те, що розробник Wix. Ви можете перетягувати в деяких випадках або вибирати елемент, який потрібно додати на свій сайт, а потім ви можете редагувати його за допомогою власного тексту, зображень або будь-якого іншого, що застосовується.

WordPress поставляється з великою різноманітністю вбудованих тем WordPress, які дозволяють комусь створити базовий веб-сайт. Прості теми можна підвищити кодом, але веб-сайт, безумовно, можна створити без використання коду.

На вершині безкоштовні теми Є теми, які ви можете придбати, а потім використовувати, які пропонують досвід будівництва, схожий на Wix. Є компанії, які створили гарний досвід будівництва, як «Елегантні теми» та «Пісочниця».

Елегантні теми створили конструктор, який дозволяє перетягувати конкретні елементи із зручними функціями редагування. Багато можна зробити за секунди, не завантажуючи часу.

згортання-перейменування-gif

Обсяг підтримки та інформації щодо інформації залежить виключно від теми, яку ви вибрали. Деякі теми мають широкі спільноти, які можуть допомогти у використанні теми, тоді як деякі майже не мають допомоги.

У Wix є різні шаблони і навіть вбудований інтелектуальний дизайн інтелекту, який дозволяє вам мати головний початок щодо створення вашого веб-сайту.

Незалежно від обраного вами шаблону, якщо ви вирішите використовувати ADI, ви будуватимете свій веб-сайт у програмі Wix. Це означає, що у вас є обмежені варіанти порівняно з багатьма темами для WordPress у світі. Однак обмеженість не завжди означає мало. Параметри в Wix приголомшливі в порівнянні з іншими розробниками веб-сайтів.

Життя в екосистемі Wix – це не завжди погано, так як ви завжди знаєте, яку підтримку ви отримаєте, коли будете стикатися з будь-якими проблемами.

Кодування, спільнота та пошук рішень

Щоб справді змогти створити точний веб-сайт, який сидить у вас в голові, вам потрібно буде навчитися кодувати. Хороша новина в тому ви можете створити 97% веб-сайту в голові, не навчившись кодувати. Ці 3% у вашій голові, мабуть, не потрібні.

Вибір правильної теми для ваших потреб забирає необхідність кодування. Якщо ви вибрали тему з великою базою користувачів, з’являться сторінки та сторінки форумів, на яких буде готовий код копіювати та вставляти у вашу тему для тієї додаткової функції, яку ви хочете додати..

Іноді щось, що ви хочете зробити, здається неможливим без використання коду, а потім швидкий пошук Google пізніше ви дізнаєтесь, що є плагін, який виконує точну функцію, яку ви шукаєте..

Це краса WordPress, спільнота є для того, щоб допомогти вам досягти чого-небудь.

На Wix, вас обмежує те, що дозволяє вам Wix. Існує велике співтовариство та дивовижна база знань, щоб визначити, як досягти того, що ви намагаєтеся досягти. Проблема полягає в тому, що якщо вона не знаходиться в базі знань, вам не буде способу це зробити.

Підтримка WordPress vs. Wix

Підтримка бази знаньВідмінна річ обох цих платформ – це те, що якщо у вас виникли проблеми, рішення вирішується в Інтернеті.

У Wix їх база знань охоплює всі аспекти їх програмного забезпечення, і все, що вам потрібно допомогти, є тут. У Wix також є дивовижна команда підтримки. Вони відповідають швидко і отримати вам потрібну допомогу.

З іншого боку, WordPress використовує стільки форм використання з усіма різними темами, плагінами та програмами, що інформацію трохи важче знайти. Як вже згадувалося раніше, мільйони веб-сайтів розміщені на WordPress. Мільйони людей сприяють дивовижній спільноті, яка складає WordPress.

Це призводить до сотень тисяч статей довідки на їхньому форумі – буквально – сотні тисяч. Знайти те, що ви шукаєте, може бути важко, але приємно, що те, що вам потрібно, можливо, десь існує.

Багато людей втомлюються, намагаючись розібратися, як виконати певні завдання на WordPress, і найнять розробника, щоб закінчити їх веб-сайт..

Додатки Wix та плагіни WordPress

Wix пропонує майже 300 додатків для використання на вашому веб-сайті Wix. Ці програми варіюються від SEO-допомоги до аналітики до продажу продуктів Amazon.

Що стосується додатків, то Wix вдалося зібрати хороший асортимент основних інструментів, які допоможуть багатьом власникам веб-сайтів покращити свою гру. Якщо порівнювати з WordPress, то вибір виділяється в порівнянні.

Незважаючи на те, що 300 звучить як солідне число, це порівняно з величиною 55 000+ плагінів доступний для користувачів WordPress. До того часу, коли завтра на колах з’явиться ще більше плагінів на ринку WordPress. Нікому не потрібен доступ до понад 50 000 плагінів.

Однак, є плагін для всього, що ви могли б придумати. Всі вони переглядаються реальними користувачами, якщо люди насправді ними користуються і дадуть вам хороший обсяг інформації для вирішення. Це може бути непереборним, щоб спробувати знайти те, що ви шукаєте часом.

SEO та блоги

SEO є штрафу на Wix. Їх функції SEO включають автоматично створені мапи сайту, а також налаштовані заголовки сторінок та метаописи. Wix пропонує різні інструменти SEO, які можуть допомогти покращити SEO. Якщо ви плануєте вести блоги та оптимізувати SEO, то будь-який буде працювати для вас.

seo та блогиВикористання WordPress одразу пропонує ряд переваг, якщо мова йде про SEO. Інструменти SEO, пропоновані Wix, абсолютно бліді в порівнянні з усіма можливостями SEO-плагінів, доступними вам на WordPress.

Відразу, без плагінів або доданої теми, WordPress пропонує фантастичні стандартні функції. WordPress має належне Розмітка HTML, SEO дружні постійні посилання, заголовки, заголовки, просте створення контенту, і оптимізовані зображення. Практично всі доступні теми оптимізовані і для SEO, і, з’єднавшись із плагіном або двома, ви досягнете висоти SEO.

Wix – хороший вибір для ведення блогів для людей, які не знайомі зі світом веб-сайтів. Це легко і легко, як і більшість Wix. WordPress призначений для людей, які хочуть глибоко зануритися у світ блогів та дізнатися багато про SEO.

Ціни на WordPress проти Wix

Ціни на Wix прості. Найпоширеніший варіант – $ 14 на місяць, який включає безкоштовний домен на рік, а також деякі інші смаколики. Крім того, ви можете доплатити за електронну адресу, призначену вашому домену через Google.

плани ціноутворення на Викс

Хоча ціни на Wix прості, проходження маршруту WordPress – це все, що тільки це. WordPress сам по собі абсолютно безкоштовний у використанні. Однак перший крок – пошук хостингової послуги, яка може варіюватися в ціні. Наш улюблений сервіс хостингу, SiteGround, запустити вас на рівні близько 4 доларів на місяць для початку.

Крім послуги хостингу, ви повинні вирішити, чи хочете ви заплатити за тему та плагіни. Безліч тем можна використовувати безкоштовно, але інші коштують сотні доларів. Найкраще оцінені теми, як правило, одноразова оплата – 100-200 доларів. Раз ти маєш – маєш це на все життя. Також існує багато плагінів, які можуть стягувати одноразову або щомісячну плату.

Залежно від того, що ви намагаєтеся зробити Wix та WordPress порівняно порівняно за ціною. Іноді ви можете заощадити багато грошей, а іноді виявите, що витрачаєте більше.

Також є можливість найняти розробника, де небо є лімітом витрат, але середній веб-сайт може бути побудований приблизно за 2000 доларів.

електронна комерція

WordPress і Wix пропонують на своїх платформах чудові варіанти для електронної комерції. Жоден з них не є найкращим варіантом – Shopify бере цю корону – але в обох є вагомі причини того, чому ви використовуєте їх для магазину електронної комерції.

Використання WordPress для електронної комерції значно посилює труднощі. Багато розробників створили веб-сайт електронної комерції на WordPress, але, очевидно, вони дійсно знають, що роблять.

Електронна комерція веб-розробник

Найкращий спосіб використання WordPress для електронної комерції – це налаштування WooCommerce. WooCommerce – один з найкращих плагінів WordPress і спочатку простий у використанні. Використовуючи WooCommerce, ви можете з’ясувати багато додаткових речей, як, наприклад, способи оплати, податок на продаж та інші випадкові невеликі аспекти роботи магазину електронної комерції, про який більшість людей не замислюється. Shopify піклується про всі ці речі.

WordPress був створений, щоб зробити все, щоб електронна комерція добре працювала на цьому. Wix був побудований для полегшення створення красивого веб-сайту. З урахуванням цього, додавання електронної комерції понад усе працює певною мірою.

Wix добре працює, якщо у вас є невелика бібліотека продуктів. Продаж під п’ятьма продуктами на Wix насправді чудовий. Проблеми починають виникати, коли ви хочете продемонструвати свої продуктові лінії та створити прекрасну бібліотеку продуктів. Крім того, в Shopify є такі аспекти, як політика повернення та електронна пошта, які не існують на Wix.

Shopify був створений для електронної комерції, кожен аспект налаштувань, дизайну та версії програмного забезпечення створений для розміщення параметрів електронної комерції. Плагіни та додатки в Wix хороші, але не порівнюють з наявними в Shopify.

Висновок: Wix або WordPress?

Якщо ви готові створити веб-сайт, щоб дійсно налаштувати та розробити його, то рішення легко – використовуйте WordPress. WordPress не є складним з правильною темою, і кількість інформації у світі, яку можна допомогти, нескінченна. На момент створення веб-сайту ви будете відчувати себе досвідченим веб-розробником.

Wix краще, якщо у вас немає інтересу робити глибокі занурення. Ви хочете щось просте і просте у використанні, що дозволяє виконати роботу.

Також завжди є можливість найняти розробника для створення веб-сайту для вас. Якщо я серйозно ставився до створення та вирощування веб-сайту, єдині два варіанти – це використовувати WordPress для себе або найняти розробника. Для запису цей розробник буде використовувати WordPress.

FAQ

Який розробник веб-сайтів має найкращий SEO? WordPress або Wix?

WordPress призначений для людей, які хочуть витратити час, щоб дізнатися все про SEO та блоги. Особливості та налаштування, а також плагіни WordPress роблять SEO на платформі кращим за будь-яку іншу платформу.

Скільки часу потрібно, щоб веб-сайти Wix почали працювати?

Показ вашого веб-сайту із власним доменом може зайняти до 48 годин.

Скільки коштує опублікувати веб-сайт Wix?

Веб-сайт на Wix може бути безкоштовно опублікований у такому форматі іменування: username.wixsite.com/siteaddress. Для використання користувацького домену та розблокування багатьох функцій вам доведеться вибрати платний план. В середньому платні плани становлять 14 доларів на місяць, але вони можуть становити лише 5 доларів на місяць і цілих 25 доларів на місяць.

Чи можете ви відредагувати свій сайт Wix після публікації?

Так, ви можете редагувати веб-сайт Wix після того, як ви його опублікуєте, і зміни з’являться в реальному часі, коли ви закінчите.

Яка різниця між WordPress.com та WordPress.org?

WordPress.org – це платформа, яка самостійно розміщується на хостинговій платформі, обраній заздалегідь для створення та управління веб-сайтом. Це версія, яка висвітлена в цій статті. WordPress.com схожий, але він розміщений для вас і розроблений як конструктор веб-сайтів для зручності використання.

Чим WordPress відрізняється від Wix?

Найбільша відмінність між Wix та WordPress полягає в тому, що Wix – це програмне забезпечення для переробки веб-сайтів, яке обробляє всі аспекти вашого веб-сайту, а WordPress – це автономне програмне забезпечення, яке встановлюється на обраній вами хостинговій платформі. Wix набагато простіше у використанні, тоді як WordPress має криву навчання.

Посилання та кредитні зображення:

 • Kingcrescent.com
 • Learnwoo.com
 • ShareGate.com
 • MyVenturePad.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector