Wix vs. Squarespace – 5 важливих міркувань (тест на голову)

У житті всі ми повинні приймати рішення.


Джон Вілкс Бут вирішив застрелити Авраама Лінкольна, керівник компанії Decca Records вирішив відмовити Бітлз, а Наполеон вирішив вторгнутись у Росію.

Це поганий рішення, про які ми всі знаємо. Річ у тому, що це було кульмінацією багатьох менших, поганих виборів.

Який пістолет використав Джон Вілкс Бут?

Який гравець звукозапису використовувався для відтворення саундтреку “Бітлз”?

Яку пару нижньої білизни (Якщо він був одягнений) Наполеон носив у той день, коли він вирішив вторгнутись?

Ти прийняв рішення створити новий прекрасний веб-сайт. (Лише історія зможе нам сказати, чи було це правильним рішенням … Ми сподіваємось, що це не так погано, як рішення вище.)

Оскільки ви вирішили пройти цю справу, вам доведеться прийняти менше, але не менш важливе рішення.

Якого розробника веб-сайтів ви плануєте розмістити на своєму веб-сайті: Wix або Squarespace?

Конкуренти

Вікс проти квадратного простору

В одному кутку ми Вікс – особливість великої ваги в навантаженні, яка вважає себе найкращим місцем для створення потрібного веб-сайту.

В іншому кутку у нас Квадратний простір – просте у користуванні програмне забезпечення, яке дозволяє виглядати експертом з самого початку.

Низький вниз

Я даю легкий край Віксу.

Ви можете використовувати Wix майже так само добре, як і Squarespace для того, що найкраще – будуючи в шаблоні для створення прекрасного веб-сайту. Але це ні можна використовувати Squarespace для того, що робить найкраще Wix – повністю настроюючи веб-сайт із 100% чистого полотна.

З урахуванням сказаного, у використанні Squarespace немає нічого поганого. Якщо ваша мета – створити веб-сайт, який виглядає професійно та естетично приємно за один день, то Squarespace – це мій вибір, ледь не витягнувши Wix.

Перш ніж переходити до тонких деталей того, що робить їх різними, важливо поговорити про те, що у них спільного.

Подібність між Wix та Squarespace

І Wix, і Squarespace є дивовижними розробниками веб-сайтів. Сенс розробників веб-сайтів полягає в тому, щоб дозволити комусь швидко створити веб-сайт повністю усуваючи необхідність знати кодування.

Більшість хороших розробників веб-сайтів, включаючи Wix та Squarespace, справляються з усіма аспектами володіння веб-сайтом. Зазвичай це дорожчає, оскільки вони знімають потребу в веб-хостингових послугах, купують доменне ім’я у реєстратора домену, інтерфейс дизайну, електронні адреси, інтеграції, конфіденційність та все інше під сонцем..

Wix і Squarespace є такими ж прямими конкурентами, як і дві компанії, оскільки вони обслуговують ту саму демографічну. Якщо вам потрібен або ви хочете веб-сайт, і ви не хочете розібратися в азотному зерні, що стоїть за розробкою веб-сайту, тоді ви звертаєтесь до будь-якої з цих компаній. Вони обидва дозволяють створити прекрасний веб-сайт з мінімальними зусиллями.

Для кого Wix

Я поки не буду вникати в усі брудні деталі, але праворуч від кажана, вам слід використовувати Wix, якщо у вас є трохи більше терпіння, щоб витратити час на оволодіння функціоналом Wix і якщо ви все ще хочете безперебійного перетягування -дроп інтерфейс. Як тільки Wix освоюється, це так потужний інструмент це дозволить вам перетворити чисте полотно у витвір мистецтва.

Wix пропонує повністю налаштований веб-сайт із фантастичною підтримкою клієнтів та великою спільнотою, яка допоможе вам створити веб-сайт. Існує крива навчання, але варіанти у вас під рукою майже нескінченні.

Wix призначений для людей, які хочуть створити унікальний для них веб-сайт. Створення всередині заздалегідь побудованого шаблону не так важливо для цих людей. Користувачі Wix готові зіпсуватись із будівельником, щоб розвісити його.

Для кого призначений квадратний простір

Якщо ви шукаєте спосіб побудови чистий і простий веб-сайт в шаблоні так само швидко наскільки це можливо, тоді Squarespace – це правильний розробник веб-сайтів для вас. Простіше і швидше створити гарний готовий продукт за допомогою Squarespace, ніж де-небудь ще. Те, що йому не вистачає в особливостях, воно компенсує простотою використання та готовим продуктом.

Ви повинні використовувати Squarespace, якщо ви хочете перетягнути і перетягнути, але ви також хочете, щоб ваш веб-сайт був побудований якнайшвидше. Найважливішим пріоритетом для вас є те, що все виглядає гладко, професійно та рівномірно, і вам не хочеться поспішати з купою налаштувань, щоб це виглядало так.

Простір квадрата надзвичайно інтуїтивно зрозумілий і створить естетично приємний та професійний веб-сайт швидко. У вас виникають проблеми, коли ви вирішите, що хочете більше, ніж те, що пропонує Squarespace. Якщо гарний і простий веб-сайт у заздалегідь створеному шаблоні – ваша мета, не бажаючи надмірно ускладнювати речі, то Squarespace для вас.

Перетягни та Впусти

Конструктори з перетягуванням досить пояснюють себе. Ви берете елемент, який хочете побудувати на сторінці, і перетягуєте його туди, куди вам потрібно.

Це один із аспектів, коли Squarespace та Wix починають розходитися. Якщо ви базуєте своє рішення на одній частині цього огляду, це було б добре вибрати розділ. Простір квадрата дозволяє лише перетягувати цей елемент у задану сітку Wix дозволяє перетягувати будь-який елемент куди завгодно.

Це може змусити вас думати, що Wix – кращий варіант, коли ви бачите, як він дозволяє робити все, що завгодно. Але це просто не так—Це все ще залежить від того, що ви хочете або що вам потрібно.

Зі свободою Wix з’являється можливість зіпсувати аспекти веб-сайту, який ви будуєте. Нижче наведено приклад проблем, які зазвичай спливають у Wix. Коли ми змінюємо розмір шрифту в одному розділі, логотип заголовка також незрозуміло збільшений.

wix-edit-заголовок

Дизайн-інтерфейс Squarespace настільки ж простий, як і вдається. Ви берете елемент, який ви хочете побудувати за попередньо заданим шаблоном, і він перебуває у встановленому положенні, на якому він може бути розміщений. Весь процес стандартизований, щоб ваш веб-сайт залишався згуртованим та стилізованим.

Свобода чи відсутність свободи

Коли воно зводиться до нього, Squarespace і Wix можна розділити одним – шаблоном.

За допомогою Squarespace – дотримуйтесь шаблону, і у вас буде фантастичний веб-сайт. За допомогою Wix – ви можете дотримуватися шаблону і робити приємний веб-сайт, але велич приходить від того, що лунає від шаблону.

У просторі квадрата є найкращі шаблони

квадрат-простір-тема1

За допомогою Squarespace можна абсолютно вибрати шаблон, змінити весь текст і зображення протягом години а потім зробити це зі своїм веб-сайтом. За допомогою їх шаблонів зробити так просто і справді красивим веб-сайтом.

Проблема з Squarespace виходить за рамки цього шаблону. Є й інші елементи, які можна додавати та переміщувати. Як тільки ви поплутаєтесь із шаблоном, ви відкриєте себе для неприємностей.

Це місце, куди входить Wix.

Смішна кількість можливостей – це те, що ви отримуєте з Wix. Список елементів, які потрібно додати, є приголомшливим.

wix-елементи

Тому. Багато. Параметри.

wix-аудіоплеєри

Хоча це дає можливість налаштувати веб-сторінку будь-яким можливим способом, це також може бути непосильним. Меню та невеликі значки є у кожному куточку Wix. Шукаючи варіант редагування аспекту сторінки, може з’явитися в місці, яке ви ніколи не думаєте шукати.

Коли справа доходить до Вікс, думай про свободу. Коли справа доходить до Простір квадрата, продумайте ефективність.

Підтримка клієнтів та база знань – переможець: Wix

Обидва програми мають надійну базу знань, де можна знайти все, що, можливо, потребуватиме більше пояснень. У Wix є більш чуйна підтримка клієнтів, ніж у Squarespace, але це не так вже й багато.

вектор довідкової службиОскільки найбільша сила Squarespace – це простота, але потужна, не так багато, що потрібно, щоб використовувати базу знань. І все ж, якщо вам це потрібно – це все є.

База знань стане у нагоді, якщо я не можу знайти певні налаштування чи елементи. Все, що потрібно, – це швидкий пошук у базі знань, який слід вказати в правильному напрямку.

Довідковий центр для Wix трохи релевантніший, ніж Squarespace. Оскільки Wix є складнішим та має багато функцій, база знань повинна бути чудовою. На щастя, так і є. У довідковому центрі Wix є пояснення щодо всього, що може спричинити плутанину чи здається, що його немає.

Постає питання – чи хочу я так сильно використовувати базу знань? Я виявив, що дуже часто мені не потрібна база знань Squarespace.

SEO – рівномірна відповідність

SEO векторWix і Squarespace рівномірно підходять для SEO. Це не повинно грати ролі у вашому рішенні використовувати будь-який з них.

Одна з ситуацій, яка може випадково підказати Вашій думці щодо Squarespace – це те, що Wix має жахливу репутацію SEO. Причина в тому, що до 2016 року Wix був побудований за технологією Flash. У 2016 році Wix виправила все це і тепер знаходиться на рівній основі за допомогою Squarespace.

SEO чудово підходить для Squarespace та Wix. Їх функції SEO включають автоматично створені мапи сайту, а також налаштовані заголовки сторінок та метаописи. Обидва варіанти дозволяють використовувати різні інструменти SEO. Якщо ви плануєте вести блоги та оптимізувати SEO, то будь-який буде працювати для вас.

Єдиний раз, коли слід уникати Wix та Squarespace – це якщо ви дійсно плануєте все робити з SEO. Зазвичай це не так у людей, які використовують розробників веб-сайтів.

Блог – переможець: квадратний простір

вектор значок блогуЧергове миття між двома конкурентами. Ведення блогів є простим та ефективним з обома варіантами. Весь блог, який ви хочете або очікуєте, присутній у Squarespace та Wix.

Одна Squarespace має одну нагору – це можливість планувати публікації для публікації пізніше. У просторі квадрата є функції, які включають вподобання, коментарі та піктограму спільного доступу. Ви також можете ввімкнути RSS-канал і створити a інтеграція підкастів.

Сторінки блогів на Wix – це щось протилежне решті сервісу. Блог із Wix напрочуд простий. Програмне забезпечення пропонує структурований текстовий редактор, що дозволяє додавати зображення. Wix все ще пропонує все, що можна захотіти, як власник блогу. Це дозволяє авторам, категоріям, чернеткам, обкладинці фотографій, лічильників перегляду, аватарам, як лічильників, і читати оцінки часу.

Ціноутворення – переможець: Wix

Ціноутворення обох послуг порівняно однакове. Легка ніжка піднялася б тут на Вікс. Цінова точка, яку більшість користувачів повинні вибрати у Wix, становить 14 доларів на місяць, а ціна на Squarespace становить 18 доларів на місяць. Незважаючи на те, що ці ціни “щомісячні” – це для щорічних рахунків.

Єдина відмінність полягає в тому, що Squarespace пропонує можливість фактично платити щомісяця, тоді як Wix цього не робить. Ця пільга приходить з ціною – платити щомісяця, початкові $ 18 доларів на місяць стрибає до 26 доларів на місяць.

Повна структура ціноутворення Wix в основному призначена для того, щоб підштовхнути вас до їх необмеженого варіанту на рівні 14 доларів на місяць. Є варіант, який пропонує більше переваг, які можна побачити нижче.

плани ціноутворення на Викс

Ціноутворення в квадраті не пропонує багато варіантів, якщо ви не шукаєте варіант електронної комерції. Для загальних веб-сайтів є два варіанти.

ціноутворення в квадраті

Я б не дозволив, щоб ціни вплинули на ваше рішення, якби я був ти. Я б базував своє рішення на тому, що детально описано вище.

Висновок

Ось річ – ви не можете помилитися з використанням Wix або Squarespace.

Можу впевнено сказати, що одне не краще за інше. Якщо був один винос, то це те вони призначені для двох різних типів користувачів.

Справа не в тому, хто з них має кращі ціни або який може запропонувати краще SEO. Переходячи до розробника веб-сайтів, ви повинні вирішити, що ви хочете, коли справа стосується побудови вашого веб-сайту.

Це більше стосується ваших уподобань щодо створення веб-сайту, ніж того, яка послуга призначенаr. Як тільки ви самі це зрозумієте, ви зможете вибрати те чи інше.

Удачі!

FAQ

Наскільки безпечні Squarespace та Wix?

Обидва послуги хостингу включають безкоштовні сертифікати SSL при підключенні до своїх веб-сайтів. Всі ваші відвідувачі можуть бути впевнені, що кожна сторінка має безпечне з’єднання на вашому веб-сайті.

Вікс дійсно безкоштовний?

У Wix є безкоштовна версія, але ваше доменне ім’я матиме такий формат: username.wixsite.com/siteaddress. Для використання користувацького домену та розблокування багатьох функцій вам доведеться вибрати платний план.

Чи належить квадратний простір, що належить Square?

Вони звучать схоже, але дві компанії не пов’язані між собою.

Чи можу я використовувати власний домен із Squarespace та Wix?

Так, якщо ви придбали домен у стороннього постачальника, ви можете підключити свій сайт шляхом відображення домену. Обидві служби мають корисні статті бази знань про досягнення цього, і їх служба підтримки може допомогти, якщо ви заплуталися.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector