Wix vs. Shopify – перевірені плюси та мінуси (2020)

Wix і Shopify – два найбільші гравці в веб-грі електронної комерції. Вирішуючи, де будувати свій магазин електронної комерції, це два фантастичні варіанти.


Сьогодні – давайте подумаємо про вас як про Frodo та електронну комерцію як про ваше завдання знищити Єдине кільце. ��

Наші рішення для електронної комерції є для того, щоб допомогти вам. Вони – ваші супутники, метою яких є допомогти вам створити веб-сайт електронної комерції.

everbodyneedsasam gifШопіруйте схожий на Samwise Gamgee. У житті є одна мета: допомогти Фродо знищити кільце. Єдина мета Shopify в цьому світі – допомогти людям створити та підтримувати магазин електронної комерції.

Вікс схожий на Веселого та Піппіна. Вони напевно хочуть допомогти Фродо знищити кільце, але у них є інші речі. У світі є феєрверки та ель. Також щось про гігантського дерева-людини.

Wix хоче допомогти вам створити ваш магазин електронної комерції, але також зосереджується на купі інших матеріалів.

Це ставить питання: з ким ви хочете відправитися в цю епічну пригоду? Wix або Shopify?

Конкуренти

wix vs shopifyВікс це конструктор веб-сайтів, який має всі функції, про які може подумати кожен. Немає дефіциту того, що можна зробити з Wix. Сюди входить електронна комерція. Спосіб думати про Wix – це веб-сайт, який також має функцію електронної комерції.

Шопіруйте – рішення електронної комерції. Це те, що робить Shopify. Він існує для того, щоб дозволити оптимістичним підприємцям можливість побудувати крамницю, яку вони хочуть при цьому пропонуючи підтримку у всіх дрібницях, які з’являються в електронній комерції.

TLDR;

Для цілей електронної комерції 95% людей, які знаходяться там, повинні використовувати Shopify. Єдиний раз, коли ви повинні користуватися Wix, це якщо у вас є невелика бібліотека простих продуктів і ви цінуєте простоту використання їх веб-конструктора за допомогою інших функцій електронної комерції.

Wix добре працює в галузі електронної комерції для цифрових продуктів та невеликих бібліотек, оскільки електронна комерція не є її основною функцією. Shopify є, щоб зробити все про електронну комерцію працюють для бізнесу.

Подібність між Shopify та Wix

Дві платформи не такі схожі, коли мова йде про фактичне їх використання. Shopify – це як WordPress Lite, оскільки вам потрібно вибрати тему для створення свого веб-сайту, і є купа плагінів і додатків, які можна використовувати.

Wix дуже відрізняється функцією перетягування, яку він надає. Те, як ви фактично створюєте веб-сайт на Shopify, дуже залежить від теми, яку ви використовуєте, де потенційно ви могли б використовувати систему перетягування. Wix – це не так. Ви не маєте вибору щодо функціональності, тому що Wix побудував функціонал.

Ви можете легко продавати товари на обох, і ви можете легко зробити гарний веб-сайт на обох. На цьому закінчується велика подібність картини.

Для кого Wix

Wix – це для тих, хто хоче просто використовувати його Веб-сайт. Створити прекрасний веб-сайт на платформі легко. Функція перетягування дозволяє створювати все, що ви можете придумати, і це є справді порожній редактор полотна.

Ви повинні використовувати Wix для електронної комерції, якщо ви продаєте кілька цифрових продуктів або лише кілька фізичних продуктів. Налаштування веб-сайту навколо цих продуктів буде простим і дозволить зосередитись на дизайні веб-сайту.

Хто Shopify – це за

Shopify – це голодний підприємець, готовий продати свої товари. Світ електронної комерції може бути надзвичайним, і Shopify спрощує це.

Стара приказка – ти не знаєш, чого не знаєш. Shopify робить це майже нефактором, оскільки створена кожна доступна для вас функція щоб виправити больові точки магазини електронної комерції в минулому.

Така краса Shopify. Він був створений з необхідності трьома канадськими хлопцями, які захотіли інтернет-магазин. Вони зрозуміли, що існуючі рішення були жахливими, і замість того, щоб скаржитися на це, вони вживали заходів. Тут ви отримуєте вигоду. Ви можете використовувати нове рішення.

Ми також оцінили Shopify як топ-претендент у нашому бою за кращі платформи електронної комерції.

Функціональність Wix Vs. Окреміти теми

На Wix редактор – це те, що ви можете забрати відразу. З цілковитою свободою дизайну в редакторі є деякі дивовижні функції, які неможливо виконати у більшості розробників веб-сайтів, і вкрай складно їх вбудувати на власноруч створені веб-сайти. Здатність Wix до кидати відео та анімацію скрізь і де завгодно – це функція наступного рівня.

Можливість кидати що-небудь на ваш веб-сайт із зручним функціоналом і без необхідності вступати в бек-енд, щоб будь-що редагувати – це те, що ви отримуєте з Wix.

Вікс, безумовно простіше створити прекрасний веб-сайт. Shopify поставляється з кривою навчання, тоді як Wix насправді не так. У Shopify є вбудований конструктор, але більшість функціональних можливостей будівлі залежить від теми, яку ви використовуєте.

На Shopify є десять безкоштовних тем, які справді можуть зробити гарний веб-сайт. Наш улюблений у використанні – Бруклін, найкращий для магазинів одягу середнього розміру, але кожен підходить для певних типів магазинів. Один спеціалізується на фотографії від краю до краю, один чудово підходить для краудфандингу, а один фокусується на зручності навігації..

Якщо ви хочете більше функціональності, є тисячі тем купити для Shopify. Є ціла купа розробників, які створюють теми для розміщення таких сервісів, як Shopify, WordPress та BigCommerce. Найкращі з них мають великі бази знань та самі великі громади, щоб допомогти вам у розробці дизайну.

Функціональність електронної комерції

Я не хочу продавати Wix коротко. Він дуже добре працює як платформа електронної комерції. Якби Shopify не існувало, я, мабуть, сказав би всім користуватися Wix, якщо вони не хочуть повної налаштування за допомогою гігантської кривої навчання.

Однак ми живемо у світі, де Shopify існує. З цим приходить знання про те, що Функціональність електронної комерції за допомогою Shopify перевершує Wix.

Дозвольте розпочати, кажучи про обидві пропозиції послуг мобільна оптимізація. Деякі з старих тем Wix немає, але ви, мабуть, не будете ними користуватися.

Wix дозволяє приймати платежі, керувати доставкою, управляти податками, користуватися кошиком для покупок і постійно оновлюватись електронною поштою. Цього функціоналу більш ніж достатньо для багатьох людей. Якщо це все, що вам потрібно з кількома продуктами, то, будь-якими способами, ви повинні використовувати Wix. Це набагато простіше.

Якщо вам потрібно більше, використовуйте Shopify. Управління запасами для Shopify є найкращим у бізнесі – управління понад 10 продуктами є зазвичай болить голова на Wix але на Shopify це легко.

Shopify demo gif

Shopify пропонує все, що робить Wix, але також має надзвичайно простий у використанні багатоканальний продаж, поглиблені звіти, величезний вибір програм та рішення електронної комерції для корпоративних клієнтів. Найкраще в Shopify – це незліченна кількість маленьких аспектів, які ви б не вважали потрібними, але це робите. Чим більше ви використовуєте Shopify, тим більше ви знайдете та будете використовувати.

Підтримка клієнтів та база знань

Чесно важко захоплюватися більше обома базами знань платформи. Це саме те, що ви хотіли б із бази знань. Якщо є щось, що вам цікаво, є шанси обидва матимуть відповідь.

підтримка клієнтівОбидві команди підтримки клієнтів надзвичайно чуйні так само. Край ходить до Shopify тут, хоча. Якщо ви користуєтесь Shopify і зв’яжіться зі службою підтримки клієнтів і виявите, що у вас є задоволений досвід роботи з цим агентом підтримки клієнтів, ви можете надіслати їм електронне повідомлення безпосередньо після цього.

У вищих цінових рівнях ви також отримуєте власного спеціалізованого агента, з яким ви можете ознайомитися та розвиватися. Крім того, Shopify дає вам безкоштовний зчитувач кредитних карт тож ви можете приймати особисті покупки та використовувати Shopify як вашу POS-систему.

Інший фантастичний аспект Shopify та Wix – це їхні спільноти. Пошук чогось на їхніх форумах майже завжди повертає дискусійну тему, вже говоривши про цю тему. Якщо ви не можете його знайти, завжди можете запитати щось там.

SEO – що краще?

Wix та Squarespace не найкращі рішення, що стосуються SEO але вони все одно працюють чудово. Найкращий варіант для цього – WordPress. Однак обидва пропонують особливості SEO та можливості, які дійсно мають значення.

seo векторЇх функції SEO включають автоматично створені мапи сайту, а також налаштовані заголовки сторінок та метаописи. Обидва варіанти дозволяють використовувати різні інструменти SEO. Якщо ви плануєте вести блоги та оптимізувати SEO, то будь-який буде працювати для вас.

Зрештою, більшість розробників веб-сайтів та систем управління контентом допускають налаштування SEO. Shopify дозволяє трохи більше свободи при структуруванні вашого веб-сайту.

Основна проблема щодо SEO на цих платформах полягає в тому, що ви приймаєте будь-які рішення, які вони приймають щодо багатьох технічних аспектів SEO. Це не означає, що ваш веб-сайт не може займати рейтинг із цими платформами.

Блог – естетика чи простота?

Обидва ці варіанти оснащені вбудованим блогом функціональність. Легкий підйом йде до Shopify, оскільки він пропонує вдосконалені функції публікації, такі як заплановані публікації.

Багато вбудованих функцій блогів на Shopify є хорошим, але власне естетичне буде мати багато спільного з темою, яку ви використовуєте.

Функції блогів Wix прості, але прості. Варіанти ведення блогів порівняно з рештою Wix напрочуд тонкі, але все-таки можна створити приємний блог.

Ціни на Wix проти Shopify порівняно

Для кожного плану електронної комерції, який пропонує Wix, ви маєте можливість приймати онлайн-платежі без комісій. Ви також отримуєте необмежену пропускну здатність, безкоштовний домен на один рік, без реклами, Google Analytics, рекламні ваучери в розмірі 300 доларів, додаток для розширення веб-сайтів та додаток для створення форм. Інші витрати з Wix включають оплату за додатки.

Функціональність електронної комерції, яку ви отримуєте за тією ж ціною Shopify набагато більший, ніж функціонал Wix.

Кожен рівень цін на Shopify включає необмежену кількість продуктів, підтримку 24/7, можливість продавати в інших каналах продажу, створення вручну замовлень, коди знижок, SSL-сертифікат, відмову від відновлення кошика, Shopify платежі за допомогою шахрайства, додаток POS, фізичне обладнання, і надійний вибір додатків. Інші витрати, пов’язані з Shopify, – це оплачені додатки, оплачені теми та придбання домену. Shopify також включає на власному рівні підприємства, що дозволяє більше налаштувати для масових магазинів.

Згортаючи його

Коли справа зводиться до прийняття рішення між Shopify та Wix, вам потрібно з’ясувати, що важливо при продажу вашої продукції.

Ви просто намагаєтесь продати кілька речей на прекрасному веб-сайті, наповненому вмістом? Wix може бути для вас.

Ви намагаєтеся запустити імперію електронної комерції, де продаєте мільйони продуктів? Shopify, ймовірно, стане для вас правильним вибором.

FAQ

Чи можна використовувати Shopify на Wix?

Так, ви можете використовувати додаток Shopify на Wix. Однак у цей момент ви платите за Shopify та Wix, що не має великого сенсу.

Яка найкраща платформа електронної комерції?

Для чистого функціонування електронної комерції Shopify є найкращою платформою електронної комерції. Зважаючи на це, багато магазинів електронної комерції успішно працюють на інших платформах.

Як створити веб-сайт електронної комерції?

Першим кроком було б вибрати платформу, як-от Shopify. Shopify спрощує налаштування магазину з навчальними посібниками.

Shopify створює ваш веб-сайт?

Ні, вам доведеться створити свій веб-сайт або заплатити розробнику, щоб створити ваш веб-сайт для вас. У Shopify є мережа дизайнерів, яких ви можете найняти, щоб створити свій веб-сайт за певну плату.

Вам також може сподобатися:

  • Кращий веб-хостинг
  • Найкращі платформи електронної комерції

Посилання та кредитні зображення:

  • Web-Logics.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector