Wix vs Shopify – pārbaudīti plusi un mīnusi (2020. gads)

Wix un Shopify ir divi no lielākajiem spēlētājiem e-komercijas vietņu spēlē. Izlemjot, kur izveidot savu e-komercijas veikalu, šīs ir divas fantastiskas izvēles.


Šodien – padomāsim par jums kā Frodo un e-komerciju kā par iznīcināšanas uzdevumu Viens gredzens. ��

Mūsu e-komercijas risinājumi ir paredzēti, lai jums palīdzētu. Viņi ir jūsu ceļabiedri, kuru mērķis ir palīdzēt jums izveidot e-komercijas vietni.

everbodyneedsasam gifShopify ir kā Samwise Gamgee. Tam ir viens dzīves mērķis: palīdzēt Frodo iznīcināt gredzenu. Shopify viens mērķis šajā pasaulē ir palīdzēt cilvēkiem izveidot un uzturēt e-komercijas veikalu.

Wix ir kā Merijs un Pipins. Viņi noteikti vēlas palīdzēt Frodo iznīcināt gredzenu, bet viņiem ir arī citas lietas. Pasaulē ir uguņošana un ale. Arī kaut kas par milzu koku cilvēku.

Wix vēlas jums palīdzēt izveidot savu e-komercijas veikalu, bet tas koncentrējas arī uz virkni citu lietu.

Tas liek jautāt: Ar ko jūs vēlaties doties šajā episkajā piedzīvojumā?? Wix vai Shopify?

Konkurenti

wix vs shopifyWix ir vietņu veidotājs, kuram ir visas funkcijas, par kurām ikviens var domāt. Netrūkst arī to, ko jūs varat darīt ar Wix. Tas ietver e-komerciju. Veids, kā domāt par Wix, ir vietņu veidotājs, kuram ir arī e-komercijas funkcionalitāte.

Shopify ir e-komercijas risinājums. To dara Shopify. Tas pastāv, lai ļautu optimistiskiem uzņēmējiem iespēja uzbūvēt veikalu, kuru viņi vēlas vienlaikus piedāvājot atbalstu visās mazajās lietās, kas parādās e-komercijā.

TLDR;

Stingri e-komercijas nolūkos 95% cilvēku, kas tur darbojas, vajadzētu izmantot Shopify. Vienīgais laiks, kurā jums vajadzētu izmantot Wix, ir tas, ja jums ir maza vienkāršu produktu bibliotēka un jūs novērtējat viņu vietņu veidotāja izmantošanas vienkāršību salīdzinājumā ar citām e-komercijas funkcijām..

Wix labi darbojas digitālo produktu un mazu bibliotēku e-komercijā, jo e-komercija nav tā galvenā funkcija. Shopify ir gatavs viss, kas saistīts ar e-komerciju, darbojas uzņēmējdarbībā.

Shopify un Wix līdzības

Abas platformas nav tik līdzīgas, kad runa ir par to reālu izmantošanu. Shopify ir tāds pats kā WordPress lite, jo jums ir jāizvēlas tēma, lai izveidotu savu vietni, un ir daudz spraudņu un lietotņu, kuras var izmantot.

Wix ir ļoti atšķirīgs ar tā nodrošināto vilkšanas un nomešanas funkcionalitāti. Veids, kā jūs faktiski veidojat vietni Shopify, ir ļoti atkarīgs no tā, kādu motīvu izmantojat, kur jūs, iespējams, varētu izmantot vilkšanas un nomešanas sistēmu. Wix nav tāds. Jums nav izvēles par funkcionalitāti, jo Wix izveidoja funkcionalitāti.

Jūs varat viegli pārdot produktus abos, un jūs varat viegli izveidot skaistu vietni abos. Ar to beidzas lielās bildes līdzības.

Kam domāts Wix

Wix ir paredzēts kādam, kurš vēlas to saglabāt vienkārši vietņu veidotājs. Uz platformas ir viegli izveidot skaistu vietni. Vilkšanas un nomešanas funkcija ļauj jums izveidot jebko, par ko varat domāt, un tas ir patiesi tukša audekla redaktors.

E-komercijai vajadzētu izmantot Wix, ja jūs pārdodat dažus digitālus produktus vai tikai nedaudz fizisku produktu. Vietnes pielāgošana šiem produktiem būs vienkārša un ļaus jums koncentrēties uz vietnes dizainu.

Kurš Shopify ir paredzēts

Shopify ir paredzēts izsalkušajam uzņēmējam, kurš ir gatavs pārdot savus izstrādājumus. E-komercijas pasaule var būt milzīga, un Shopify to padara vienkāršu.

Vecais teiciens ir: jūs nezināt, ko nezināt. Shopify padara to gandrīz bez faktora, jo katrs jums pieejamais līdzeklis tika izveidots novērst sāpju punktu e-komercijas veikalos pagātnē.

Tas ir Shopify skaistums. To radīja trīs Kanādas puiši, kuri vēlējās tiešsaistes veikalu. Viņi saprata, ka esošie risinājumi ir briesmīgi, un tā vietā, lai par to sūdzētos, viņi rīkojās. Šeit jūs gūstat labumu. Jums jāizmanto jaunais risinājums.

Mēs arī Shopify novērtējām kā augšējais pretendents mūsu cīņā par labākās e-komercijas platformas.

Wix funkcionalitāte vs. Shopify motīvi

Vietnē Wix redaktors ir kaut kas tāds, ko varat uzreiz uzņemt. Ar pilnīgu dizaina brīvību nāk dažas satriecošas redaktora funkcijas, ko nevar izdarīt vairums vietņu veidotāju un kuras ir ārkārtīgi grūti iestrādāt pielāgotajās vietnēs. Wix spēja mest video un animāciju visur un visur ir nākamā līmeņa funkcija.

Izmantojot Wix, iegūstat kaut ko savā vietnē, izmantojot ērti lietojamu funkcionalitāti un bez nepieciešamības rediģēt neko..

Wix noteikti ir vieglāk izveidot skaistu vietni ar. Shopify nāk ar mācīšanās līkni, turpretim Wix tā nav. Vietnē Shopify ir iebūvēts celtnieks, taču lielākā daļa ēkas funkcionalitātes ir atkarīga no tā, kādu motīvu jūs izmantojat.

Shopify ir desmit bezmaksas tēmas, kas patiesi var radīt skaistu vietni. Mūsu iecienītākais izmantojamais ir Bruklina, vislabāk piemērots vidēja lieluma apģērbu veikaliem, taču katrs no tiem ir piemērots noteikta veida veikaliem. Viens no tiem specializējas fotografēšanā no vienas malas uz otru, viens ir lieliski piemērots kopfinansējumam, un viens ir vērsts uz to, lai būtu viegli orientēties.

Ja vēlaties vairāk funkcionalitātes, tur ir tūkstošiem tēmu pirkt veikalā Shopify. Ir vesela virkne izstrādātāju, kas rada tādus hostinga pakalpojumu motīvus kā Shopify, WordPress un BigCommerce. Labākie no tiem ir ar lielisku zināšanu bāzi un pašām lielām kopienām, kas jums palīdzēs izstrādājot dizainu.

e-komercijas funkcionalitāte

Es nevēlos pārdot Wix short. Tas ļoti labi darbojas kā e-komercijas platforma. Ja Shopify neeksistētu, es droši vien teiktu, ka visi izmanto Wix, ja vien viņi nevēlas pilnīgu pielāgojamību ar milzu mācību līkni.

Tomēr mēs dzīvojam pasaulē, kur Shopify patiešām pastāv. Līdz ar to nāk zināšanas, ka E-komercijas funkcionalitāte ar Shopify ir pārāka par Wix.

Sākšu ar to, ka teicu abus pakalpojumu piedāvājumus mobilā optimizācija. Daži no Wix vecākajiem tematiem neizmanto, bet jūs, iespējams, tos tomēr neizmantojat.

Wix ļauj veikt maksājumus, pārvaldīt nosūtīšanu, pārvaldīt nodokļus, izmantot iepirkumu grozu un uzturēt informāciju pa e-pastu. Šī funkcionalitāte ir vairāk nekā pietiekama daudziem cilvēkiem. Ja tas ir viss, kas jums nepieciešams ar dažiem produktiem, tad, izmantojot visus līdzekļus, jums vajadzētu izmantot Wix. Tas ir daudz vienkāršāk.

Ja jums ir nepieciešams vairāk, izmantojiet Shopify. Shopify krājumu pārvaldība ir labākā biznesā – ir vairāk nekā 10 produktu pārvaldīšana parasti Wix galvassāpes bet vietnē Shopify tas ir viegli.

Shopify demonstrācijas gif

Shopify piedāvā visu, ko Wix dara, taču tajā ir arī ārkārtīgi ērti izmantojami daudzkanālu pārdošana, padziļināti pārskati, milzīgs lietotņu klāsts un uzņēmuma līmeņa e-komercijas risinājumi. Labākais, ko piedāvā Shopify, ir neskaitāmi mazi aspekti, kas, jūsuprāt, jums nav vajadzīgi, bet jūs to darāt. Jo vairāk jūs izmantojat Shopify, jo vairāk atradīsit un izmantosit.

Klientu atbalsts un zināšanu bāze

Ir patiesi grūti uzzināt vairāk par abām platformas zināšanām. Viņi ir tieši tādi, kādus jūs varētu vēlēties no zināšanu bāzes. Ja ir kaut kas, kas jūs interesē, iespējas ir abiem būs atbilde.

klientu atbalstsAbas klientu atbalsta komandas ir ārkārtīgi atsaucīgas arī. Tomēr mala tomēr iet uz Shopify. Ja izmantojat Shopify un sazinātos ar klientu atbalsta komandu, un ja jums šķiet, ka jums ir bijusi patīkama pieredze ar šo klientu atbalsta aģentu, varat nosūtīt viņiem e-pastu tūlīt pēc tam.

Augstāku cenu līmeņos jūs iegūstat arī savu speciālo aģentu, ar kuru jūs varat iepazīties un pilnveidoties. Papildus tam Shopify sniedz jums bezmaksas kredītkaršu lasītājs lai jūs varētu veikt pirkumus klātienē un izmantot Shopify kā savu POS sistēmu.

Otrs fantastiskais Shopify un Wix aspekts ir viņu kopienas. Kaut ko meklējot viņu forumos, gandrīz vienmēr tiek atgriezts diskusiju pavediens, kas jau runā par šo tēmu. Ja nevarat to atrast, vienmēr varat kaut ko pajautāt pats.

SEO – kas ir labāks?

Wix un laukums nav labākie risinājumi attiecībā uz SEO bet viņi joprojām darbojas labi. Labākais risinājums tam ir WordPress. Tomēr abi piedāvā SEO funkcijas un iespējas, kas tomēr rada atšķirības.

SEO vektorsViņu SEO funkcijas ietver automātiski ģenerētas vietņu kartes, kā arī pielāgojamus lapu nosaukumus un meta aprakstus. Abas iespējas ļauj izmantot dažādus SEO rīkus. Ja plānojat blogošanu un SEO optimizēšanu, tad abi jums noderēs.

Dienas beigās vairums vietņu veidotāju un satura pārvaldības sistēmu ļauj SEO pielāgojamību. Shopify dod nedaudz lielāku brīvību, strukturējot jūsu vietni.

Galvenā SEO problēma šajās platformās ir tā, ka uz jums attiecas visi lēmumi, ko viņi pieņem attiecībā uz daudziem SEO tehniskajiem aspektiem. Tas nenozīmē, ka jūsu vietne nevar ierindoties šajās platformās.

Emuāru veidošana – estētika vai vienkāršība?

Abas šīs iespējas nāk ar iebūvētu emuāru veidošanu funkcionalitāte. Neliels augšupceļš nonāk Shopify, jo tas piedāvā uzlabotas publicēšanas funkcijas, piemēram, ieplānotās ziņas.

Liela daļa no Shopify iebūvētās blogošanas funkcionalitātes ir laba, taču faktiskajai estētikai būs daudz sakara ar jūsu izmantoto motīvu.

Wix blogošanas funkcijas ir vienkāršas, bet saprotamas. Emuāru veidošanas iespējas, salīdzinot ar pārējo Wix, ir pārsteidzoši nelielas, tomēr joprojām ir iespējams izveidot jauki izskatīgu emuāru.

Wix vs Shopify cenu salīdzinājums

Katram Wix piedāvātajam e-komercijas plānam ir iespēja pieņemt maksājumus tiešsaistē bez komisijas maksas. Jūs arī saņemat neierobežotu joslas platumu, vienu gadu bezmaksas domēnu, bez reklāmām, Google Analytics, 300 USD reklāmas kuponus, vietnes pastiprināšanas lietotni un veidlapu veidotāja lietotni. Citas Wix izmaksas ietver apmaksu par lietotnēm.

E-komercijas funkcionalitāte, par kuru saņemat to pašu cenu Shopify ir daudz lielāks nekā Wix funkcionalitāte.

Katrā Shopify cenu kategorijā ietilpst neierobežoti produkti, diennakts atbalsts, iespēja pārdot citos pārdošanas kanālos, pasūtījumu izveidošana manuāli, atlaižu kodi, SSL sertifikāts, pamesta groza atkopšana, Shopify maksājumi ar krāpšanas analīzi, POS lietotne, fiziskā aparatūra, un stabila lietotņu izvēle. Citas izmaksas, kas saistītas ar Shopify, ir maksas lietotnes, maksas tēmas un domēna iegāde. Shopify ietver arī pielāgotu uzņēmuma līmeni, kas masveidīgiem veikaliem ļauj pielāgot vairāk.

Iesaiņojot to

Kad runa ir par lēmuma pieņemšanu starp Shopify un Wix, kas jums nepieciešams izdomāt, kas ir svarīgi pārdodot savus produktus.

Vai jūs tikai mēģināt pārdot dažas lietas skaistā un pilna satura vietnē? Wix varētu būt jums.

Vai jūs mēģināt sākt e-komercijas impēriju, kur jūs pārdodat miljoniem produktu? Shopify, iespējams, būs pareizā izvēle jums.

BUJ

Vai es varu izmantot Shopify vietnē Wix?

Jā, vietnē Wix varat izmantot lietotni Shopify. Tomēr tajā brīdī jums būtu jāmaksā par Shopify un Wix, kam nav lielas jēgas.

Kura ir labākā e-komercijas platforma?

Tīrai e-komercijas funkcionalitātei Shopify ir labākā e-komercijas platforma. Ņemot to vērā, daudzi e-komercijas veikali veiksmīgi darbojas citās platformās.

Kā izveidot e-komercijas vietni?

Pirmais solis būtu izvēlēties platformu, piemēram, Shopify. Shopify ļauj ērti izveidot veikalu, izmantojot pamācības.

Vai Shopify izveido jūsu vietni?

Nē, jums būs jāveido sava vietne vai jāmaksā izstrādātājam, lai jūs izveidotu savu vietni. Shopify ir dizaineru tīkls, kuru jūs varat nolīgt, lai izveidotu maksu par savu vietni.

Jums var patikt arī:

  • Labākais tīmekļa mitināšana
  • Labākās e-komercijas platformas

Atsauces un attēla kredītpunkti:

  • Web-Logics.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector