Wix vs kvadrāts – 5 svarīgi apsvērumi (tests pret galvu)

Dzīvē mums visiem jāpieņem lēmumi.


Džons Vilks Boots nolēma nošaut Abrahamu Linkolnu, Decca Records izpilddirektors nolēma noraidīt The Beatles, un Napoleons nolēma iebrukt Krievijā.

Šie ir slikti lēmumi, par kuriem mēs visi zinām. Lieta ir tāda, ka tās bija kulminācija daudzām mazākām, sliktām izvēlēm.

Kuru pistoli izmantoja Džons Vilks Boots?

Kāds ierakstu atskaņotājs izmantoja Bītlu skaņu celiņa atskaņošanai?

Kuru apakšveļas pāri (ja viņš to nēsāja) Napoleons valkāja dienā, kad nolēma iebrukt?

Jūs esat pieņēma lēmumu lai izveidotu skaistu jaunu vietni. (Tikai vēsture spēs pateikt, vai tas bija labs lēmums … Mēs ceram, ka tas nav tik slikts kā iepriekš minētie lēmumi.)

Tā kā jūs esat nolēmis iziet šos centienus, tagad jums būs jāpieņem mazāks, bet tikpat svarīgs lēmums.

Kurā vietnes veidotājā plānojat mitināt jūsu vietni: Wix vai kvadrāts?

Konkurenti

wix vs kvadrāts

Vienā stūrī mums ir Wix – objektam ar lielu svaru, kas sevi apsola par labāko vietu vēlamās vietnes izveidošanai.

Otrā stūrī mums ir Kvadrāts – vienkārši lietojama programmatūra, kas ļauj jums jau pašā sākumā izskatīties kā ekspertam.

Zemākais

Es dodu nelielu malu Viksam.

Wix var izmantot gandrīz tikpat labi kā Squarespace tam, ko tas vislabāk dara – veidojot veidni, lai izveidotu skaistu vietni. Bet tas ir ir iespējams izmantot laukumu Squarespace tam, ko Wix dara vislabāk – pilnībā pielāgojot vietni no 100% tukša audekla.

Ņemot to vērā, Squarespace izmantošanā nav nekā slikta. Ja jūsu mērķis ir izveidot vietni, kas dienas laikā izskatās profesionāli un estētiski patīkama, tad Squarespace ir mana izvēle, tik tikko izceļot Wix.

Pirms iedziļināties smalkākajā informācijā par to, kas viņus atšķir, ir svarīgi pārrunāt, kas viņiem ir kopīgs.

Wix un Squarespace līdzības

Gan Wix, gan Squarespace ir pārsteidzoši vietņu veidotāji. Tīmekļa vietņu veidotāju mērķis ir ļaut kādam ātri izveidot vietni pilnībā novēršot nepieciešamību zināt, kā kodēt.

Lielākā daļa labu vietņu veidotāju, ieskaitot gan Wix, gan Squarespace, apstrādā visus vietnes piederības aspektus. Parasti tas prasa vairāk izmaksu – jo tie novērš vajadzību pēc tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, domēna vārda iegādi no domēna reģistratūras, dizaina interfeisu, e-pasta adreses, integrāciju, privātumu un visu pārējo zem saules..

Wix un Squarespace ir tieši konkurentu konkurenti, jo divi uzņēmumi var būt, jo tie apkalpo vienu un to pašu demogrāfisko situāciju. Ja jums ir nepieciešama vai vēlaties vietne un nevēlaties izdomāt vietņu izstrādes nepatīkamo, tad jūs meklējat kādu no šiem uzņēmumiem. Viņi abi ar minimālu piepūli ļauj jums izveidot skaistu vietni.

Kam domāts Wix

Es pagaidām neiedziļināšos visās netīrajās detaļās, bet, pa labi runājot, jums vajadzētu izmantot Wix, ja jums ir mazliet vairāk pacietības, lai veltītu laiku Wix funkcionalitātes apgūšanai, un, ja jūs joprojām vēlaties nemanāmu vilkšanu un vilkšanu -drop interfeiss. Kad Wix ir apguvis, tā arī ir spēcīgs rīks kas ļaus tukšu audeklu pārvērst mākslas darbā.

Wix piedāvā pilnīgi pielāgotu vietni ar fantastisku klientu atbalstu un lielisku kopienu, kas palīdzēs jums izveidot vietni. Ir mācīšanās līkne, bet iespējas, kas atrodas pa rokai, ir gandrīz bezgalīgas.

Wix ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas izveidot viņiem unikālu vietni. Ēka iepriekš izveidotā veidnē šiem cilvēkiem nav tik svarīga. Wix lietotāji ir gatavi izjaukt celtnieku, lai to aizkavētu.

Kam kvadrāts ir paredzēts

Ja jūs meklējat veidu, kā veidot tīru un vienkāršu vietni tikpat ātri pēc iespējas vairāk, tad Squarespace ir jums piemērotākais vietņu veidotājs. Ar Squarespace ir vieglāk un ātrāk izveidot skaistu gatavu produktu nekā jebkur citur. Tas, kas tam trūkst, padara to vieglu lietošanu un gatavo produktu.

Jums vajadzētu izmantot laukumu Squarespace, ja vēlaties vilkt un nomest, bet jūs arī vēlaties, lai jūsu vietne tiktu veidota pēc iespējas ātrāk. Jums liela prioritāte ir tas, ka viss izskatās gludi, profesionāli un vienveidīgi, un jūs nevēlaties, lai tiecaties ar virkni iestatījumu, lai tas izskatās šādi.

Kvadrāts ir ārkārtīgi intuitīvs un ātri izveidos estētisku un profesionālu vietni. Problēmas, ar kurām saskaraties, ir tad, kad nolemjat, ka vēlaties vairāk nekā tas, ko piedāvā Squarespace. Ja skaists un vienkāršs vietne iepriekš izveidotā veidnē ir jūsu mērķis, nevēloties pārlieku sarežģīt lietas, tad Squarespace ir jums.

Vilkt un nomest

Vilkšanas un nomešanas celtnieki ir diezgan pašsaprotami. Jūs uzņemat lapu, kuru vēlaties izveidot, un velciet to uz vietu, kur vēlaties.

Šis ir viens aspekts, kurā Squarespace un Wix sāk atšķirties. Ja jūs pieņemat lēmumu par vienu šīs pārskatīšanas daļu, šī ir laba sadaļa, kuru izvēlēties. Laukums kvadrātā ļauj tikai vilkt šo elementu iepriekš iestatītā režģī Wix ļauj vilkt jebkuru elementu jebkur.

Tas varētu likt aizdomāties, ka Wix ir labāks risinājums, jo tas ļauj jums darīt visu, ko vēlaties. Bet tas tā nav— Tas joprojām ir atkarīgs no tā, ko vēlaties vai kas jums nepieciešams.

Izmantojot Wix brīvību, rodas iespēja izjaukt jūsu izveidotās vietnes aspektus. Zemāk ir to problēmu piemērs, kuras parasti parādās Wix. Kad mainām vienas sadaļas fonta lielumu, arī neizskaidrojami tiek palielināts galvenes logotips.

Wix-edit-head

Squarespace dizaina interfeiss ir tik vienkāršs, cik tas kļūst. Jūs uzņemat elementu, kuru vēlaties veidot uz iepriekš iestatītas veidnes, un to iepriekš iestatītā pozīcijā, kuru to var ievietot. Viss process ir standartizēts, lai nodrošinātu, ka jūsu vietne paliek saliedēta un stilizēta.

Brīvība vai tās trūkums

Runājot par to, laukumu un Wix var atdalīt viena lieta: veidne.

Izmantojot Squarespace – pieturieties pie veidnes, un jums būs fantastiska vietne. Izmantojot Wix – jūs varat pieturēties pie veidnes un izveidot jauku vietni, bet diženums rodas, pašķiebjoties no veidnes.

Kvadrātā vienkārši ir labākās veidnes

kvadrāta-tēma1

Izmantojot Squarespace, ir absolūti iespējams izvēlēties veidni, mazāk nekā stundas laikā nomainiet visu tekstu un attēlus un pēc tam dariet to ar savu vietni. Ar viņu veidnēm ir tik vienkārši izveidot vienkāršu un patiesi skaistu vietni.

Squarespace problēma pārsniedz šo veidni. Ir arī citi elementi, kurus var pievienot un pārvietot. Kad esat sajaukušies ar veidni, jūs atverat sevi nepatikšanām.

Tas ir, ja Wix soli.

Smieklīgi daudz iespēju ir tas, ko jūs iegūstat ar Wix. Pievienojamo elementu saraksts ir satriecošs.

Wix-elementi

Tātad. Daudzi. Iespējas.

Wix-audio atskaņotāji

Lai gan tas dod iespēju tīmekļa vietni pielāgot visos iespējamos veidos, tā var būt arī milzīga. Izvēlnes un mazas ikonas ir katrā Wix kaudzē. Ja meklējat iespēju rediģēt kādu lapas aspektu, tas var parādīties vietā, kuru jūs nekad nedomājat meklēt.

Kad runa ir par Wix, domā brīvību. Kad runa ir par Laukums kvadrātā, domājiet par efektivitāti.

Klientu atbalsts un zināšanu bāze – uzvarētājs: Wix

Abām programmatūrām ir stabila zināšanu bāze, kur iespējams atrast jebko, kas varētu būt nepieciešams izskaidrošanai. Wix klientu atbalsts ir daudz atsaucīgāks nekā Squarespace, taču tas nav maz.

palīdzības dienesta vektorsTā kā lielākais Squarespace spēks ir vienkāršs, taču jaudīgs, nav tik daudz, lai jums būtu nepieciešams izmantot zināšanu bāzi. Tomēr, ja jums to vajag – tas viss ir tur.

Zināšanu bāze ir noderīga, ja es nevaru atrast noteiktus iestatījumus vai elementus. Viss, kas nepieciešams, ir ātra meklēšana zināšanu bāzē, lai to norādītu pareizajā virzienā.

Palīdzības centrs Wix ir nedaudz atbilstošāks nekā Squarespace. Tā kā Wix ir sarežģītāks un tam ir tik daudz iespēju, zināšanu bāzei jābūt lieliskai. Par laimi tā ir. Wix palīdzības centrā ir izskaidrojums visam, kas varētu radīt neskaidrības vai šķiet, ka tā trūkst.

Rodas jautājums – vai es tik ļoti gribu izmantot zināšanu bāzi? Es atklāju, ka Squarespace zināšanu bāze man nav vajadzīga ļoti bieži.

SEO – vienmērīgi saskaņots

SEO vektorsWix un Squarespace ir vienādi saskaņoti, runājot par SEO. Tam nevajadzētu būt nozīmīgam jūsu lēmumā izmantot kādu no tiem.

Viena no situācijām, kas var nejauši novirzīt jūsu viedokli uz Squarespace, ir tāda, ka Wix ir slikta SEO reputācija. Iemesls ir tāds, ka pirms 2016. gada Wix tika veidots, izmantojot Flash tehnoloģiju. 2016. gadā Wix to visu laboja un tagad ir līdzenā vietā ar Squarespace.

Squarespace un Wix ir lieliski piemēroti SEO. Viņu SEO funkcijas ietver automātiski ģenerētas vietņu kartes, kā arī pielāgojamus lapu nosaukumus un meta aprakstus. Abas iespējas ļauj izmantot dažādus SEO rīkus. Ja plānojat blogošanu un SEO optimizēšanu, tad abi jums noderēs.

Vienīgais, no kura jāizvairās no Wix un Squarespace, ir tad, ja jūs patiešām plānojat visu darīt ar SEO. Parasti tas neattiecas uz cilvēkiem, kuri galvenokārt izmanto vietņu veidotājus.

Emuāru veidošana – uzvarētājs: kvadrāts

emuāra ikonas vektorsVēl viena mazgāšanās starp diviem konkurentiem. Emuāru veidošana ir vienkārša un efektīva, izmantojot abas iespējas. Viss emuārs, kuru funkcionāli jūs varētu vēlēties vai sagaidīt, ir pieejams laukumos Squarespace un Wix.

Vienu laukumu augšup pa Squarespace ir spēja ieplānot ziņas publicēšanai vēlāk. Kvadrāta telpā ir funkcijas, kas ietver simpātijas, komentārus un kopīgošanas ikonu. Varat arī iespējot RSS barotne un iestatiet a Podcasting integrācija.

Wix blogošanas lapas ir sava veida pretstats pārējiem pakalpojumiem. Wix blogošana ir pārsteidzoši vienkārša. Programmatūra piedāvā strukturētu teksta redaktoru, kas ļauj pievienot attēlus. Wix joprojām piedāvā visu, ko jūs varētu vēlēties kā emuāra īpašnieks. Tas ļauj autoriem, kategorijām, melnrakstiem, vāka fotoattēliem, skatu skaitītājiem, iemiesojumiem, piemēram, skaitītājiem, un lasīt laika aprēķinus.

Cenu noteikšana – uzvarētājs: Wix

Abu pakalpojumu cenas ir salīdzinoši līdzīgas. Neliels kājas pacelšana šeit nonāktu Viksā. Cenas punkts, ko vairumam lietotāju vajadzētu izvēlēties Wix, ir 14 USD mēnesī, un Squarespace cena ir 18 USD mēnesī. Kaut arī šīs cenas ir “ikmēneša” – tas attiecas uz ikgadējiem rēķiniem.

Vienīgā atšķirība ir tā, ka Squarespace patiešām piedāvā iespēju faktiski maksāt katru mēnesi, turpretī Wix to nedara. Šīs privilēģijas patiešām nāk ar cenu zīmi – maksāt katru mēnesi, sākot no 18 ASV dolāriem mēnesī lec līdz 26 USD mēnesī.

Pilna Wix cenu struktūra ir domāta, lai mudinātu jūs uz viņu Neierobežoto iespēju – USD 14 mēnesī. Ir opcija, kas piedāvā vairāk priekšrocību, kuras var redzēt zemāk.

Wix cenu plāni

Squarespace cenu noteikšana nepiedāvā daudzas iespējas, ja vien jūs nemeklējat e-komercijas iespēju. Vispārējām vietnēm ir divas iespējas.

kvadrātveida cenu noteikšana

Es neļautu cenu punktiem ietekmēt jūsu lēmumu, ja es būtu jūs. Es savu lēmumu balstītu uz iepriekš sīki aprakstīto.

Secinājums

Tā ir lieta – izmantojot Wix vai Squarespace, jūs patiešām nevarat noiet greizi.

Varu droši apgalvot, ka viens nav labāks par otru. Ja bija tikai viena ņemšana, tā ir tie ir paredzēti diviem dažādiem lietotāju veidiem.

Nav runa par to, kuram ir labāka cena vai kurš var piedāvāt labākus SEO. Dodoties pie vietņu veidotāja, jums jāizlemj, ko vēlaties, kad runa ir par jūsu vietnes veidošanu.

Tas vairāk attiecas uz jūsu izvēli izveidot vietni, nevis to, kurš pakalpojums ir vislabākaisr. Kad jūs pats izdomājat, jūs varēsit izvēlēties vienu vai otru.

Veiksmi!

BUJ

Cik droša ir Squarespace un Wix?

Abos mitināšanas pakalpojumos ietilpst bezmaksas SSL sertifikāti, kad tie ir savienoti ar viņu vietnēm. Visiem jūsu apmeklētājiem var nodrošināt, ka katrai lapai ir drošs savienojums jūsu vietnē.

Vai Wix tiešām ir bezmaksas?

Wix ir bezmaksas versija, taču jūsu domēna nosaukumam būs šāds formāts: username.wixsite.com/siteaddress. Lai izmantotu pielāgotu domēnu un atbloķētu daudzas funkcijas, jums būs jāizvēlas apmaksāts plāns.

Vai Squarespace pieder Square?

Viņi izklausās līdzīgi, bet abi uzņēmumi nav saistīti.

Vai es varu izmantot savu domēnu ar Squarespace un Wix?

Jā, ja domēnu iegādājāties no trešās puses pakalpojumu sniedzēja, varat savu vietni savienot, izmantojot domēna kartēšanu. Abiem dienestiem ir noderīgi zināšanu bāzes raksti par šī mērķa sasniegšanu, un viņu klientu atbalsts ir paredzēts, ja jūs sajaucaties.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector