Najlepšie bezplatné webhostingové stránky

Kto je unavený z vecí zadarmo? Nikto … ibaže, samozrejme, že ste nedávno nezasiahli hlavu a nemysli jasne.


Všetci máme radi veci zadarmo. Zadarmo tacos, pivo alebo dokonca tričko zadarmo, ktoré sa vyhodí do zadnej časti zásuvky a už nikdy neuvidí denné svetlo po zvyšok svojho prirodzeného života. Zdá sa, že slovo „free“ vyvoláva určitú genetickú odpoveď, ktorá nás núti sedieť a brať na vedomie.

Poďme teda hovoriť o bezplatnom webhostingu. Je to dobré ako pivo alebo zle priliehavé tričko? Odpoveď, ako by ste mohli mať podozrenie, závisí od toho, čo chcete na svojej webovej stránke dosiahnuť.

Platené služby webhostingu (alebo meilleur hébergement web pre francúzštinu medzi nami) majú určite svoje miesto na svete, ale realita je taká, že nie každý, kto chce dať niečo online, má veľké plány napadnúť Amazon v priamom elektronickom obchode. maloobchodný zápas smrti. Niektorí z nás majú skromnejšie úmysly a chcú len miesto, kde by mohli viesť e-mailové marketingové kampane, vyhodiť myšlienky alebo zdieľať veci rýchlo a bez problémov..

Ak vás táto posledná myšlienka popisuje, je to váš šťastný deň. Pokračujte v čítaní a objavte naše názory, ktoré nie sú blokované, na najlepších bezplatných (a takmer bezplatných) webových hostiteľov na trhu..

Bezplatný vs Lacný základný hosting

Chcem iba objasniť niečo, s čím veľa ľudí zápasí, keď príde na to, aby našli bezplatný hosting.

Nenajdete bezplatného hostiteľa, ktorý vám poskytne bezplatnú adresu URL domény podľa vášho výberu – neexistujú.

Napríklad, ak by som chcel vytvoriť webovú stránku o pečení. Neexistujú žiadne hostingové spoločnosti, ktoré by vám poskytli informácie mybakingwebsite.com. Dôvod je ten, že náklady na hostenie DNS a registráciu mena stoja peniaze.

Namiesto toho, pokiaľ ide o bezplatný web hosting, môžete sa len dostať. mybakingwebsite.-
atsomehostingcompany.com

Váš web je vždy vo vlastníctve materskej spoločnosti, ako je názov vašej domény. Nikdy nič nevlastníte a ak sa jedného dňa rozhodnete zopakovať svoju slobodu – bude vám veľa naúčtovaných.

Preto je táto recenzia o najlacnejších „takmer bezplatných“ hostiteľských spoločnostiach. Videl som veľa ľudí robiť túto chybu.

Nejde o návnadu a zmenu, ale o to, aby sme sa o radu radšej delili hosťovanie stoviek webových stránok sami a keď sa mnohí ľudia dostanú úplne zadarmo do bezvedomia.

Hostitelia zadarmo nie sú skutočne zadarmo, tu je dôvod, prečo …

Hostitelia zadarmo majú servery, za ktoré platia, plat zamestnancov a marketingové cesty, ktoré sa majú udržiavať.

Možno vás teda zaujíma, ako to robia?

Keď hosting nie je ich produktom – stanete sa ich produktom (alebo v tomto prípade vaše údaje).

Takto sú VLASTNE zarábať.

 1. Počkajte, kým inovujete – platíte 4 – 5X za migračné poplatky.
 2. Malware + Spyware – neverte mi, prečítajte si toto.
 3. Predávajú vaše údaje – inzerenti kupujú vaše informácie, aby sa vám pokúsili uviesť na trh
 4. Nútená reklama – môžete skončiť s nejakou šialenou reklamou na svojich stránkach.
 5. Neprofesionálne – ak jedného dňa chcete, aby sa vaša zbierka obrázkov mačiek stala profesionálnym fotoalbumom a prenikla do rušného sveta profesionálnej fotografie mačiek, vaše bezplatné doménové meno nepomôže! ����

5 najlepších „takmer bezplatných“ webových hostiteľov

takmer zadarmoZatiaľ čo myšlienka 100% bezplatný webhosting stačí na spustenie chvosta chvosta, nezabudnite na skutočnosť, že ich verzia „zadarmo“ vám môže spôsobiť vážne obmedzenia úložného priestoru, výkonu a šírky pásma.

… A pokiaľ neplatíte za inováciu, pravdepodobne sa budete musieť vysporiadať s ich rušivými reklamami omietnutými po celom webe..

Aj keď je pravda, že si môžete ponechať bezplatný hosting tak dlho, ako budete chcieť, ak sa niekedy chystáte brať o plnohodnotnú webovú stránku vážnejšie, budete chcieť nakoniec prejsť na podrobnejší plán, ktorý stojí každého niečo trochu mesiac.

V dnešnej dobe by vás mohlo prekvapiť, koľko funkcií a výhod poskytuje webhosting takmer zadarmo na výdavky odkiaľkoľvek 3 až 10 dolárov mesačne. Hovoríme o bezplatnej doméne, e-mailových účtoch, veľkom úložisku a dokonca aj o funkciách elektronického obchodu.

Tu je päť našich najobľúbenejších takmer bezplatných hostingových spoločností:

1. Hostinger – prémiový hosting za zvýhodnené ceny

Už od 0,99 $ / mesiac a 100 GB šírky pásma

 • Bezplatný e-mailový účet
 • Doména zadarmo
 • SSL zadarmo
 • Šírka pásma 100 GB
 • MySQL databázy
 • Podpora 24/7/365
 • Výkonný ovládací panel

PROS

 Bezkonkurenčná cena za vysokú kvalitu a možnosti kryptomeny za platbu.

ZÁPORY

Počiatočná úroveň umožňuje hosťovať iba jednu webovú stránku.

Pri každej kontrole na zariadení Hostinger sa priemerné doby prevádzky a zaťaženie zlepšujú. Hostinger je vynikajúcou voľbou pre lacný hosting – najmä keď práve začínate. Je ťažké preniesť cenu 0,99 dolárov mesačne a inovácia na ich neobmedzenú prémiovú možnosť vás iba vráti späť 2,15 dolárov mesačne.

Ako doplnok lacného webhostingu má hostinger bezplatný tvorca webových stránok s názvom Zyro. Pozostáva zo základných a nie základných prvkov. Najinovatívnejšie je určite Zyro’s Logo Maker. Ak hľadáte nové logo svojej značky, môžete tak urobiť okamžite.

Hostinger sa stal veľmi populárnou voľbou vo svete hostingu. Napriek tomu sme boli stále skeptickí voči ich uvádzanému výkonu a rozhodli sme sa sa pozrieť. Rok + živé sledovanie ich výsledkov odhalili niektoré pôsobivé čísla výkonnosti.

Ak by ste chceli vidieť naše testy pokoja a výpadku hostingu, pozrite si našu úplnú recenziu hostingera. 

2. SiteGround: Najdôveryhodnejší hostiteľ

Najrýchlejší hostiteľ za $ 3-4 / mesiac, SSL zadarmo, podpora 24/7

 • priateľský & Ochotný pomocný personál pripravený pomôcť 24 hodín denne, 7 dní v týždni
 • Jednoduché jednoduché nastavenie a vynikajúca spoľahlivosť od roku 2004
 • Neobmedzený ukladací a e-mailový účet
 • ZADARMO nákupný košík a staviteľ stránok
 • 24/7 podpora, ktorá vám pomôže s čímkoľvek, čo potrebujete

PROS

 SiteGround je najzaujímavejší webhosting pre všetkých. Ich podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni vám môže pomôcť s čímkoľvek, na čo si vzpomenete. Dokonca za vás nainštalujú celý váš web.

ZÁPORY

Budete musieť zaplatiť celý rok vopred

Vďaka rozsiahlemu zoznamu doplnkov a technológii solídnych serverov by server SiteGround mal byť na vašom krátkom zozname lacných a spoľahlivých hostiteľov. Obzvlášť sa nám páči bezplatný tvorca webových stránok a doména, ktorá vám umožní rýchlo pracovať online za minimálnych nákladov.

Ak chcete zistiť, prečo sme ich korunovali číslo jedna, pozrite si naše Preskúmanie stránok pre podrobný pohľad na spoločnosť, ich cenové úrovne a rôzne ponuky služieb.

3. Bluehost: Začiatočník Host

Bezplatná doména od 2,95 $ / mesiac

 • Reputácia za skvelý výkon za nízku cenu
 • WordPress.org ich miluje
 • Šablóny ZDARMA a webový tvorca webu Weebly
 • ZADARMO Cloudflare CDN
 • Získajte to dnes so zľavou 63% (bola 7,99 $ mesačne)

PROS

 Mimoriadne konkurenčné ceny za VPS a špecializovaný hosting, keď ste pripravení podniknúť ďalší krok.

ZÁPORY

Za migráciu webovej stránky sa účtuje poplatok 100 USD. Niektoré spoločnosti to robia zadarmo.

Bluehost bol na vrchole zdieľaného hostingového sveta alebo blízko neho po dlhú dobu zaslúžená reputácia kvalitnej infraštruktúry a podpory zákazníkov ktorá je skutočne naklonená pomôcť (keď sú online). V rámci našich testov hostenia sa spoločnosť Bluehost umiestnila na špičke s rýchlosťou a výkonom – všetko, čo by ste od priemyselného lídra očakávali.

4. InMotionHosting

 • ZADARMO migrácia webových stránok a cPanel
 • Jednotka SSD pre rýchle načítanie webových stránok
 • Neobmedzené e-mailové účty a šírka pásma
 • BEZPLATNÁ bezpečnostná sada s ochranou SSL a hackermi
 • Tvorca a šablóny Boldgrid ZDARMA

PROS

 Ako jeden z posledných nezávislých operátorov v odbore získate úplnú 90-dňovú záruku vrátenia peňazí pre dokonalý pokoj.

ZÁPORY

Plány s najnižšími nákladmi zahŕňajú niektoré obmedzenia týkajúce sa počtu webových stránok, ktoré môžete hosťovať, a databáz, ktoré môžete vytvoriť.

Počítačoví robotníci a online podnikatelia milujú hostingové plány podnikovej triedy InMotion (určite to robíme). Tu zaplatíte dospievajúci o niečo viac ako u ľudí zo skalného dna, ale za veľa ďalších nákladov získate celú hodnotu.

S výberom viacerých dátových centier a hardvérom vyššej kategórie, vaša skúsenosť so službou InMotion by mala byť dobrá.

5. A2 Hosting

 • Bezplatné načítanie rýchlosti pomocou cloudflare CDN a SSD
 • 1-kliknite na WordPress a ďalšie inštalácie CMS
 • Neobmedzené e-mailové adresy, domény a databázy
 • ZADARMO HackScan a ďalšie pokročilé bezpečnostné opatrenia
 • Tvorca a šablóny Boldgrid ZDARMA

PROS

 Neobmedzené všetko s 99,9% dostupnosti a dátovými centrami v USA, Európe a Singapure. Lehota na vrátenie platby nikdy nevyprší.

ZÁPORY

Ak chcete získať vyššiu rýchlosť servera, ktorý načíta vaše webové stránky super rýchlo, musíte vykonať upgrade plánu na drahšie balíčky Turbo alebo Swift.

Nie je to len predajca predbalených hostingových plánov, ale aj spoločnosť A2 Hosting sa rozhodla rozhodnúť sa, že zostaví svoje hardvérové ​​a softvérové ​​konfigurácie na mieru, aby zvýšila výkon, rýchlosť a bezpečnosť – za predpokladu, že by zákazníkom nevadilo zaplatiť pár centov mesačne za kvalitu, ktorá nie je vždy nájdené v zdieľaných hostiteľoch.

6. HostPapa

 • Zaručená 99,9% dostupnosť a žiadne obmedzenia šírky pásma
 • Hostujte neobmedzené weby WordPress s jedným účtom
 • Podpora 24 hodín denne, 7 dní v týždni prostredníctvom live chatu, telefónu alebo e-mailu
 • BEZPLATNÝ tvorca stránok typu drag-and-drop
 • Vylepšené zabezpečenie, aby váš web nebol hackerský

PROS

 Podporuje obchodné praktiky priaznivé pre životné prostredie. HostPapa s potešením migruje vaše webové stránky CMS z iného hostiteľa zadarmo.

ZÁPORY

Podpora pre menšie problémy je skvelá, ale ak potrebujete podrobnejšie technické znalosti, môžu sa vyskytnúť čakacie doby až 72 hodín.

HostPapa je viac ako len spor a horí zdieľaný hosting s hlbokými zľavami. Cieľom tejto spoločnosti je získavať zákazníkov prostredníctvom svojho lacného štartovacieho plánu a potom sa ukázať ako obchodný partner s úplnými službami.. HostPapa pokračuje v zavádzaní viac funkcií elektronického obchodu pre klientov zameraných na podnikateľov.

4 najlepší „bezplatný“ webhosting

zadarmoExistujú nejaké skutočne bezplatné spoločnosti poskytujúce webhosting?

Áno, sú.

Hľadali sme internet pre najväčší hostingový tresk, aby sme nenašli žiadne peniaze. Verte tomu alebo nie, existujú niektoré legitímne možnosti, z ktorých jedna by mala byť vhodná pre váš projekt, či už ste naivný nováčik, dizajnér webových stránok pre hobby alebo pokročilý vývojár, ktorý potrebuje miesto, kde by mohol svoju prácu skrývať. všetky zvončeky a píšťalky.

7. Wix

 • Zostavte a zverejnite kompletný web bez akýchkoľvek nákladov
 • Doména ZDARMA, ak sa rozhodnete kúpiť program
 • Kvalitné šablóny drag and drop vhodné pre akékoľvek použitie
 • Hlboký a široký archív odborných článkov
 • Rozšírte funkčnosť svojho webu o množstvo aplikácií / doplnkov

PROS

 Ťažko poraziť, pokiaľ ide o staviteľov webových stránok založených na prehliadači. S novými šablónami a funkciami, ktoré sú neustále dostupné online, je Wix skvelým miestom na začatie vašej cesty s webovým dizajnom.

ZÁPORY

Aj keď majú impozantný archív článkov, živá podpora takmer neexistuje. S technickými problémami budete väčšinou sami.

Tento vedúci tvorca webových stránok je tak jednoduché, že si môžete vytvoriť účet a svoju webovú stránku budovať v priebehu niekoľkých minút – veľmi málo minút. Použitie samotného staviteľa je rýchla krivka učenia. V žiadnom momente nebudete manipulovať s ponukami, textom, obrázkami, posúvačmi a ďalšími. Niet divu, prečo sme si dnes vybrali spoločnosť Wix ako tvorcu webových stránok č. 1 na súčasnom trhu.

8. Volúcia

 • Robustná sada nástrojov elektronického obchodu pre zásoby, objednávky, platby a prepravu
 • Jednoduchá integrácia s eBay, Facebook a Amazon
 • Veľa možností na prijímanie platieb – žiadne poplatky
 • Zabudovaný SEO pomáha udržať váš obchod vo výsledkoch vyhľadávania
 • Je kompatibilný s PCI, ale musíte si kúpiť certifikát SSL

PROS

 Ak cieľom je vytvorenie profesionálneho internetového obchodu, cieľom je pomôcť vám pri riešení Volusion.

ZÁPORY

Mnohé z hľadaných funkcií elektronického obchodu sú k dispozícii iba s programom hostenia, za ktorý platíte.

Volusion sa špecializuje na podnikateľov, ktorí chcú stavať a prevádzkovať internetový obchod. Aj keď to nie je najlacnejšia možnosť, ak sa chystáte vyhodiť informačnú stránku alebo osobný blog, tí, ktorí sú pripravení skočiť na eCommerce, budú radi, keď sa táto spoločnosť sústredí na obchodné veci..

9. Jeden

 • cPanel dashboard s inštaláciou WordPress jedným kliknutím
 • Neobmedzený počet e-mailových účtov
 • Podpora 24/7 e-mailov a živých rozhovorov
 • Konkurenčné sadzby plánu hostenia pre upgrady
 • BEZPLATNÝ tvorca stránok robí z kohokoľvek návrhára

PROS

 Tvorca webových stránok je cenovo výhodný a má možnosť zobraziť si pri vytváraní ukážku stránok v počítačovom aj mobilnom zobrazení.

ZÁPORY

Pätnásťdňová lehota na vrátenie prostriedkov je nepríjemná.

Pre zákazníkov, ktorí si neuvedomujú cenu a ktorí sa dokážu obísť so základnými webovými stránkami bez obmedzení alebo potrebujú e-mail, ktorý hostuje viac ako čokoľvek, obsahuje balík Starter One doménu, neobmedzené e-mailové účty a tvorcu webových stránok rýchlosťou 3 USD ročne. Balíčky sú od tejto úrovne vyššie a plán povolený pomocou WordPress stojí približne 3,50 USD mesačne.

10. Shopify

 • Tvorca stránok je súčasťou mnohých bezplatných a prémiových šablón
 • Preneste svoju doménu, kúpte novú alebo použite bezplatnú subdoménu shopify
 • Veľa možností elektronického obchodu, kódy zľav sú k dispozícii
 • Všetky plány plne hostil s neobmedzeným všetkým
 • Prijímajte platby Stripe s ľahkou integráciou

PROS

 Jedno kontaktné miesto na vybudovanie plne funkčného online trhu.

ZÁPORY

Výdavky na spracovanie platieb sa stretnú, ak si vyberiete inú cestu ako internú možnosť Stripe.

Služba Shopify je známa pre elektronický obchod, takže ak je to váš smer, táto webhostingová spoločnosť je navrhnutá tak, aby vám pomohla získať internetový obchod a ísť s minimom rozruchu. Možnosť Subdoména Shopify je ideálne pre predajcov s malým rozpočtom ktorí potrebujú zarobiť pár babiek, než zvážia upgradovaný hosting.

5 najlepších z ostatných: Iné bezplatné weby a stavitelia, ktoré stoja za to pozerať

Aby sme prehodnotili známu tému – je ľudskou prirodzenosťou hľadať najlepšie riešenie a nie je to omnoho lepšie ako bezplatné. To je dôvod, prečo priemysel webhostingu tvrdo skočil na myšlienku a bežal s ňou, stal sa tak zmätený s lacnými a lacnými možnosťami, ktoré viseli pred spotrebiteľmi ako nejaký druh neodolateľnej návnady, že je ťažké ich všetky vyriešiť..

Je našou úlohou ich vyriešiť ich. To robíme tu. Niektorí hostitelia s hlbokými zľavami stoja za to šňupať, zatiaľ čo iní sú úplne vynikajúce spoločnosti a pár z nich by ste sa nechceli priblížiť bez tvrdej palice, s ktorou by ste sa mohli biť. Toto sú naše neprekonané názory založené na testovaní všetkých jeden po druhom.

Bez ďalších okolkov sa vrhneme do nášho zoznamu piatich najlepších hostingových služieb, ktoré sa do prvých dvoch kategórií pohodlne nezmestia. Budeme ich nazývať To najlepšie z ostatných.

11. 000Webhost

 • Šírka pásma / Ukladací priestor: 100 GB / 1,5 GB
 • Doména: Neobmedzené bezplatné subdomény
 • E-mail: 5 účtov
 • Tvorca webových stránok / dizajn: 100 s šablón

PROS

 Skutočne zadarmo webhosting s určitými obmedzeniami šírky pásma a úložného priestoru.

ZÁPORY

Trochu chýba, pokiaľ ide o zákaznícku a technickú podporu. V závislosti od vašej úrovne odbornosti to môže alebo nemusí byť problém.

Keďže od roku 2007 poskytuje bezplatný hosting takmer 14 miliónom zákazníkov, nemusí byť 000Webhost na prvom mieste jazyka každého z nás, ale ukázalo sa, že je viac ako schopný webový hostiteľ. Tento poskytovateľ, ktorý sa najviac hodí pre malé a stredné účty, bol jedným z prvých, ktorý ponúkol bezplatné certifikáty SSL, čo je prax, ktorá sa stala priemyselným štandardom..

12. x10Hosting

 • Šírka pásma / Ukladací priestor: Neobmedzený
 • Doména: 2 doplnky, 1 parkované, 2 subdomény
 • Elektronický obchod: Inštalácia jedným kliknutím pre Magento a ďalšie
 • E-mail: 3 účty ZDARMA
 • Tvorca webových stránok / Dizajn: Tvorca webových stránok s viac ako 150 šablónami; ostatné prístupné prostredníctvom inštalácií cPanel

PROS

 Aktívna podporná komunita s 750 000 členmi.

ZÁPORY

Niektorí by si mysleli, že táto služba je drahšia ako iná, ale stále patrí do kategórie lacných webhostingov.

13. Weebly

 • Šírka pásma / Ukladací priestor: Neobmedzený / 500 MB
 • Doména: subdoména Weebly ZDARMA
 • Elektronický obchod: Nie je podporovaný
 • E-mail: Nie
 • Tvorca webových stránok / dizajn: drag-and-drop alebo upravovať HTML alebo CSS; Šablóny ZADARMO

PROS

 Aktívna podporná komunita s 750 000 členmi.

ZÁPORY

Hoci bezplatný základný plán neobsahuje žiadne reklamy, päta webovej stránky je označená logom Weebly.com.

Weebly má dobré meno v DIY drag-and-drop svete tvorby webových stránok. Ich kvalita, najmä pokiaľ ide o šablóny, sa v posledných rokoch zlepšila. Základný bezplatný balík neponúka veľa funkcií, ale rovnako ako Wix vám umožňuje získať profesionálne vyzerajúcu prítomnosť na internete v krátkom čase..

14. AwardSpace

 • Šírka pásma / Ukladací priestor: 5 GB / 1 GB
 • Elektronický obchod: č
 • E-mail: 1 e-mailový účet
 • Doména: Hosting pre 1 doménu v cene plus 3 subdomény
 • Tvorca webových stránok / dizajn: Žiadne presúvanie myšou; Inštalátory WordPress a Joomlas

PROS

 Všetky očakávané vlastnosti dobrého plánu hostenia spolu so systémom podpory založeným na lístkoch. Ceny základného plánu sú iba 0,17 centov / mesiac.

ZÁPORY

Aj keď ponúka inštalačný program WordPress skvelý nápad, nedostatok schopnosti drag and drop design pravdepodobne stojí AwardSpace veľkému počtu zákazníkov, ktorí chcú túto úroveň držania rúk..

Obchodný model AwardSpace je podobný známym menám ako Wix a Weebly v tom, že využíva bezplatný hosting, aby umožnil potenciálnym zákazníkom vyskúšať si službu, v nádeji, že sa rozhodnú pridať platené služby, pretože ich potreby budú sofistikovanejšie. Bezplatná šírka pásma alebo ukladací priestor nie sú zadarmo a niektorým z nich bude chýbať editor drag-and-drop.

15. Freehostia

 • Šírka pásma / úložisko: 6 GB / 250 MB
 • Doména: 5 na účet
 • Elektronický obchod: Jednoduchá inštalácia populárnych platforiem
 • E-mail: 3 účty
 • Tvorca webových stránok / Dizajn: Inštalácie CMS jedným kliknutím; ZADARMO šablóny webových stránok

PROS

 Myšlienka klastra serverov – na rozdiel od jedného obslužného hardvéru – je veľmi príjemná funkcia pre zákazníka.

ZÁPORY

250 MB skladovaného úložiska zadarmo sa môže zdať trochu tesné pre čokoľvek okrem najzákladnejších webov.

Freehostia sa môže pochváliť prístupom serverového klastra s vyváženým zaťažením a tvrdí, že má až 15x rýchlejšie načítanie stránky ako porovnateľní hostitelia zdarma. Dokonca ani plán zadarmo nemá žiadnu reklamu, čo je pekné a umožňuje, aby vaše webové stránky vyzerali profesionálne hneď od brány. Pôsobivá podpora 24/7.

Záverečné myšlienky

Ak vážne uvažujete o začatí online podnikania alebo komunikácii so svetom, ako prvý súhlasíme s tým, že bezplatný webhosting nemusí byť najlepším dlhodobým riešením hostingu (títo hostitelia malých firiem by boli múdrejšími možnosťami).

Existuje však niekoľko vynikajúcich dôvodov, prečo ísť touto cestou na začiatku. Je zrejmé, že existuje cenová vec – hovoríme buď úplne zadarmo alebo kdekoľvek od halierov až po pár dolárov za mesiac. Ak máte obmedzený rozpočet, môže to vážne pomôcť znížiť náklady na vývoj webových stránok.

Často sa prehliada myšlienka, že tieto spoločnosti (rovnako dôveryhodné) chcú vaše podnikanie na dlhé vzdialenosti a vedia, že ich budete posudzovať podľa kvality svojich bezplatných a základných plánov. Ako sme už spomenuli, chcú, aby ste nakoniec inovovali na vyššie ceny, ale vedia, že budú musieť najskôr doručiť tovar na bezplatnej úrovni..

Pointa je, že ak sa funkcie konkrétneho hostiteľa s vami nezmiešajú, je veľmi lacné dať druhému testovaciu jazdu.

Stále nemáte web online? Na čo čakáš?! Dali sme nástroje priamo do vašich rúk – teraz si to dajte!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector