En İyi Web Sitesi Kurucuları (2020)

İşte çoğu geliştiricinin size söylemeyeceği bir sır: web sitesi kurucuları öcü değil.


Neden olmasın? Şunu düşünün:

 • Develop️ Bireysel geliştiricilerle site tasarımı başına 2.000 $ ortalama maliyetle, bir web sitesi oluşturucu şaşırtıcı derecede ucuz.
 • Website️ Web sitesi yapımcıları iyiye gitti. Gerçekten iyi. (Yapmak istediğiniz her şeyi halledebilirler.)
 • ☑️ 30 dakikadan daha kısa bir sürede bir WordPress, CSS veya HTML bilgisi olmadan bir web siteniz hazır ve çalışır hale gelebilir.

Elbette, eski bir web sitesi oluşturucu yapmaz.

Bu yüzden en iyi web sitesi oluşturucu seçeneklerini aşağıya koydum.

Sonuç? Wix en iyi bahistir.

Daha sonra daha fazlası.

Nedenini bilmek istiyorsanız, mallara atla veya inceleme sürecimizin nasıl olduğunu öğrenmek için sonraki bölümü okuyun.

Contents

Web Sitesi Oluşturucularını Nasıl İnceledik

Sürecimiz basit:

 • ☑️ Seçenekleri en popüler 15 web sitesi üreticisine daraltın
 • Site️ Her site oluşturucu ile bir hesap açın ve aslında ne kadar iyi çalıştığını görmek için bir web sitesi oluşturun
 • ☑️ Her sitenin yükleme hızını test etme

Ardından, bu özellikleri ve güçlü yönleri web sitesi oluşturucusunun fiyatıyla karşılaştırarak, başlamak isteyen herkese uygun web sitesi oluşturucularının bir listesini derleyebildik.

İşte bulduklarımız.

Kanadalı Küçük İşletmeler için En İyi Web Sitesi Oluşturucuları

Tam açıklama (ve hatırlatma): HostingCanada.org topluluk destekli bir araştırma sitesidir ve aşağıdaki bağlantılardan birini kullanarak bir web sitesi oluşturucu satın aldığınızda küçük bir komisyon kazanabiliriz. Desteğiniz, Ottawa’da burada ışıkları açık tutan şeydir ve sizin için ekstra bir maliyet yoktur (aslında, bazen güzel bir indirim vardır). Yalnızca kullanımı son derece kolay olan ve en az 12 aydır kendi sitelerim veya müşterilerim için kişisel olarak kullandığım site oluşturucuları ekliyorum.

* Yıllık fiyatlandırma (Evet, BoldGrid bu kadar ucuz.)

1. Wix – En İyisi

Tam Özelleştirme için Kullanımı En Kolay

wix logosu

tıkla ve sürükleWix’in en iyi seçimimiz olmasının nedeni, web sitesi kurucularının biraz tuhaf bir bölgesinde yaşadığıdır..

Sadece sürükle ve bırak işlevsel bir web sitesi oluşturucu değil, aynı zamanda herhangi bir öğeyi herhangi bir yere yerleştirebilir ve neredeyse ne istersen yap.

Önceden ayarlanmış ızgaralar veya bunun gibi bir şey yok. Wix dedi bir şey yapmana izin verebiliriz – ve sonra yaptılar.

Wix bugün internette 20 milyondan fazla web sitesine güç veriyor.

Squarespace’e kıyasla, iki inşaatçı olumlu bir şekilde karşılaştırıyor ve nüfusun Wix’i kullanmak için daha uygun olacak büyük bir kısmı var.

Wix temel olarak Squarespace’in ultra özelleştirilebilir versiyonudur. Wix’in son birkaç yılda geliştiğini izledikten sonra, sezgisel tasarımı ve öğreticileri onu yeni web sitesi sahipleri için sağlam bir seçim haline getiriyor.

İyi

Wix ile ilgili en iyi şey olasılıklardır. Kullanıcılara, inşa etmek istedikleri her şeyi inşa etmek için araçlar ve güç sunarlar. Wix’in sektörde lider olmasının ve favori yazılım uygulamalarımızdan biri olmasının bir nedeni var.

 • 300’den fazla kalite şablonu
 • Absürd element miktarı
 • Kapsamlı SSS ve bilgi tabanı
 • Makul Fiyatlandırma
 • Ücretsiz sürüm
 • Duyarlı ve yardımcı destek
 • Sezgisel ve başlangıç ​​dostu
 • Mobil optimizasyon
 • Yapay Tasarım Zekası

Gibi bir seçenek sunmak Yapay Tasarım Zekası – Wix size sorular sorar ve ardından oluşturma işleminde size bir başlangıç ​​yapar – web siteleri oluşturan bir yazılım uygulamasından beklemediğiniz bir şeydir.

Tam bir yeni başlayanın ya sıfırdan başlamasına ya da yapım sürecine ayak uydurmasına izin vermek, Wix’in ikinci en iyi web sitesi oluşturucusu olmasının kesin nedenleridir. Şirket kullanıcılarını anlıyor ve onlara yardım etmeye çalışıyor.

Kötü

Çok sayıda seçenek ve birçok dikkat çekici özelliği ile web sitesi oluşturma için kolay çözüm biraz ezici olabilir.

Kimler Wix Kullanmalı?

Sürükleyip bırakmak istiyorsanız Wix’i kullanmalısınız, ancak Wix’in işlevselliğine hakim olmak için biraz zamanınız var. Wix’e hakim olduktan sonra, boş bir tuvali bir sanat eserine dönüştürmenize izin verecek güçlü bir araçtır..

Wix İncelememizin tamamını okuyun. 

2. KARE YERİ – İkincisi

Dakikalar İçinde Güzel Web Siteleri Tasarlayın

kare-logo büyük

Squarespace, en iyi site oluşturucunun tacı için 2. seçimimizdir. ��

Sebepler son derece basittir ve hepsi aynı sonuca varır. Bir saatten kısa bir sürede güzel ve profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturabilirsiniz.

Açıkçası, yapımcıda özel ayarlamalar yapmak için çok daha fazla zaman harcayabilirsiniz. Kullanarak ne kadar zaman geçirmeye karar verirseniz verin, sonuç neredeyse her zaman değerli bir web sitesi olacaktır.

İyi

Squarespace görüntüSquarespace ile ilgili en iyi şey, kullanımının ne kadar kolay olduğudur. Squarespace’i kullanmak, profesyonel ve güzel bir web sitesi oluşturmanın en kolay yoludur.

 • Görsel işletmeler için en iyi site oluşturucu
 • Düzinelerce yüksek kaliteli şablon
 • Mükemmel canlı sohbet ve 7/24 destek
 • Kullanımı çok kolay ve usta

Squarespace’te gerçekten ödediğiniz şey, şaşırtıcı şablonlarıyla eşleştirilen sürükle ve bırak yazılımıdır. Bu iki özellik bir araya geldiğinde iyi görünen web siteleri.

Kötü

Squarespace ile ilgili en kötü şey, web sitesinin her santimini özelleştirememesidir. Şablonun büyüklüğü ile şablonun laneti geliyor. Şablonun Laneti’nin telif hakkını alabilirim – kulağa hoş geliyor.

Bir şablonla yalnızca belirli yerlere belirli öğeler koyabilirsiniz. Şablonun ötesine geçilmesi tavsiye edilmez.

Bununla birlikte, web sitesi oluşturma nüfusunun% 95’inin Squarespace’in izin verdiğinden daha fazlasını özelleştirmek zorunda olmadığını veya bunu özelleştirmek istemediğini hatırlamak önemlidir..

“Yeterince” özelleştirme formülüne gerçekten hakim oldu.

Negatif olan diğer gerçekten dikkate değer olan husus, Squarespace’in rakiplerinden biraz daha pahalı olması ve yıllık ve aylık fiyatlandırma modellerinin kaba olmasıdır. Her yıl dik bir indirim alırsınız, ancak aylık ödeme yapmak istiyorsanız prim ödersiniz..

Kimler Squarespace Kullanmalı?

Sürükleyip bırakmak istiyorsanız ancak web sitenizin hızlı bir şekilde oluşturulmasını istiyorsanız Squarespace’i kullanmalısınız. Her şeyin şık, profesyonel ve düzgün görünmesini istiyorsunuz ve bu şekilde görünmesini sağlamak için bir dizi ayarla uğraşmak istemiyorsunuz.

Çoğu insanın.

Günün sonunda web sitenizin her küçük yönünü özelleştirmekle ilgilenmiyorsanız ve tek amacınız sadece harika görünen bir web sitesi yapmaktır, Squarespace senin için harika bir seçenek.

Daha ayrıntılı bir kılavuz için Squarespace incelememize göz atın.. 

3. Shopify – e-Ticaret Kralı

En İyi e-Ticaret Seçeneği

shopify logosu

e-ticaret vektörBir e-ticaret mağazası işletiyorsanız ve Shopify kullanmıyorsanız, size “saçma” ve “mazoşist” gibi isimler diyeceğiz. 

Köpeğe atlamak e-ticaretin köpek dünyasına girmek etkileyici bir karardır. Başarılı bir çevrimiçi mağaza işletmek çok zaman alır ve görev yaklaşık 5.000 hareketli parçaya sahiptir. Neyse ki, sen olmak istemedikçe bu yolculukta yalnız değilsin. 

Bir e-ticaret mağazası çalıştırmak açısından birkaç seçenek vardır. İki seçenek WordPress kullanmak ve bir e-Ticaret eklentisi kullanmak veya e-ticaret için özel olarak tasarlanmış bir CMS kullanmaktır. En iyi iki seçenek, birkaç yıl önce olduğu gibi aynı. WordPress’de WooCommerce’i çalıştırmanızı veya Shopify’ı kullanmanızı öneririz. 

Birkaç yıl önce ve şimdi arasındaki fark, birkaç yıl önce WordPress’te WooCommerce’i kullanmanızı söyleyeceğimizdir. Şimdi, Shopify kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. Bir negatif ve yüzlerce pozitif deneyimleyeceksiniz. 

Bir negatife daha değineceğiz, ancak bir e-ticaret mağazanız varsa ve Shopify kullanmıyorsanız, kendinize bir kötülük yapıyorsunuz.

Shopify’ın en iyi e-ticaret platformu sıralamasında bir numaraya yükselmesinin iyi bir nedeni var.

İyi

Shopify kolay bir satış. Ürün satan bir çevrimiçi işletmeyi yönetmek baş ağrısıdır. Shopify sinir bozucu şeylerin çoğunu elinizden alır. Girişimcilerin hayatlarını son derece kolay hale getirme konusunda uzmandır. 

Bu, Shopify’ın bir hizmet olarak özüdür. Gerçek web sitesi oluşturucu hakkında biraz konuşalım, çünkü bu yüzden buradayız. 

Shopify, WordPress gibi çok çalışıyor. Shopify temalar ve eklentiler kullanır. Web sitenizin oluşturulma şekli neredeyse tamamen kullandığınız temaya bağlıdır. Shopify, güzel ve hızlı bir şekilde hizmet verebileceğiniz bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilecek birkaç varsayılan temaya sahiptir. Tek yapmanız gereken ürünlerinizi eklemek ve birkaç şeyi hareket ettirmek. 

Bir çentik yükseltmek istiyorsanız, premium bir tema için ödeme yapabilir ve temadaki özelleştirilebilir araçları kullanabilirsiniz. Güzel bir mağaza oluşturmayı kolaylaştıran bir sürü sürükle ve bırak teması var.

Kötü

Daha önce, Shopify’ı kullanırken WordPress ve WooCommerce yerine bir negatif olduğunu belirtmiştik. Bu bir kelimeye iniyor – eklentiler. WordPress, internetteki en iyi eklenti kütüphanesine sahiptir. Neyse ki, Shopify’ın da birçok yararlı eklentisi var ve e-ticaret eklentilerinin en iyi ikinci kütüphanesine sahip. 

Shopify ayrıca normal bir plan ayda 29,00 $ ‘dan başlayan fiyatlarla pahalı olabilir. Bir e-Ticaret işletmesi oluşturma konusunda ciddiyseniz, bu aylık fiyat buna değer.

Shopify’ı Kimler Kullanmalı?

Shopify, dünyanın çevrimiçi mağaza sahiplerinin% 95’i içindir. Sadece web sitelerinin dünyasına giriyorsanız ve kendi web sitenizi başlatmak istiyorsanız, Shopify dışında bir şey kullanırsanız akıl sağlığınızı sorgularız. Bir mağaza çalıştırmayı çok daha kolay hale getirir.

Shopify İncelememizin tamamını okuyun.

4. Sürekli İletişim – Harika Başlangıç ​​Seçenekleri

Ücretsiz Seçenek / Ücretsiz Hosting

sürekli iletişim logosu

e-posta pazarlamanın faydalarıConstant Contact’ı biliyorsanız, muhtemelen kendinize “Bir web sitesi oluşturucuları mı var?” Diyorsunuzdur.

Constant Contact’ı bilmiyorsanız, muhtemelen kendinize hiçbir şey söylemiyorsunuz ve sabırla söylemek zorunda olduğumuz şeyi okuyorsunuz. Bunun için teşekkür ederim.

Sürekli İletişim en çok e-posta pazarlama araçları ile bilinir. Hatta en iyi e-posta pazarlama hizmetleri sayfamızdaki bir numaralı noktada bile bulunabilirler.. 

Ayrıca oldukça büyük bir web sitesi oluşturucu var. Squarespace ve Wix ile eşit değildir, ancak yeni e-posta pazarlama kampanyalarınızla gitmek için hızlı bir web sitesine veya açılış sayfasına ihtiyacınız varsa kullanmaya değer. Ana odak noktanız e-posta pazarlamasıysa kullanmanızı öneririz. Bu niş için özel olarak sundukları araçlar harika.

İyi

Constant Contact’ın sunduğu web sitesi oluşturucu, ücretsiz planı ile% 100 kullanılabilir, bu da para harcamak istemiyorsanız harika bir seçenek haline getirir. Sürekli İletişim size bir yıl boyunca ücretsiz bir alan adı bile verecektir.

İnşaatçının kendisi kolay ve basittir. Her şey sezgisel ve burada tekerleği yeniden keşfetmeye çalışmadılar. İhtiyacınız olan her şey için biraz özelleştirilebilen iyi şablonlar içeriyorlardı. Hatta bir AI var. Facebook sayfanızdan her şeyi çalabilen ve çektiğiniz içerikle sitenizi oluşturabilen güçlü bir araç.

Kötü

Sürekli İletişim Kareler Alanı değildir ve Wix değildir. Kesinlikle Shopify değil. Constant Contact’ın en güzel yanı, ne olduğunu bilmesi ve bu arenaya yapışması.

Piyasadaki en iyi web sitesi oluşturucusunu istiyorsanız, Sabit İletişim’in sizin seçiminiz olmayacağı bilinmelidir. Çok özelleştirilebilir değil ve aksi takdirde daha sağlam web sitesi oluşturucularında bulacağınız birçok özellik eksik.

Kimler Sürekli İletişim Kullanmalı?

Sürekli İletişim e-posta pazarlamasına gerçekten odaklanmak isteyen kişiler içindir. Diğer pazarlama şekilleri hakkında fazla endişelenmemekle birlikte büyük e-posta listeleri oluşturmayı planlıyorsanız, başka bir web sitesi oluşturucu kullanmanın bir nedeni yoktur..

5. Site123 – 123 Kadar Kolay

3… 2… 1… Web sitesi! Hata! 1… 2… 3… Web sitesi!

Site123 logosu

Site123’ün eğlenceli bir adı var. Web sitesi oluşturucularıyla çalışmaya başladığımdan beri onlar hakkında 11 farklı şarkı söyledim. Onları kaydetmeliydim ama ne yazık ki kaydetmedim.

Bu web sitesi oluşturucu iyidir ve listedeki en ucuz seçenektir. Eğer onu kullandıysanız ve asla başka bir tane kullanmazsanız, çok fazla şikayetiniz olmazdı. Yukarıdaki seçeneklerden herhangi bir nedenle sizi bir şekilde üzdüyseniz veya premium özelliklere çok fazla para harcamak istemiyorsanız, Site123 önerimizdir..

İyi

Web Sitesi OluşturucuSite123, ucuz olmanın yanı sıra estetik açıdan hoş tasarım şablonları sunmak ve içinde sağlam özelleştirilebilir seçenekler sunmak için harika bir iş çıkarır. Editör en iyisi değil, ancak yukarıda söylediğimiz gibi, diğer seçeneklerden hiçbirini hiç kullanmamış olsaydınız kötü olmazdı.

Site123, çalışma süreleri ve site hızlarıyla da iyi bir iş çıkarıyor. Reklamları sakıncası yoksa her şeyi süresiz olarak ücretsiz deneyebilirsiniz.

Küçük siteler veya bloglar için iyi bir web sitesi oluşturucusudur ve mağazanıza diğer e-Ticaret çözümlerine kıyasla nispeten ucuz fiyatlarla ürün bile ekleyebilirsiniz.

Site123 hakkında fiyatın yanı sıra en sevdiğimiz şey, web sitesi çeviri özelliğidir. Fransız Kanadalı dostlarımız için İngilizce’den Fransızca’ya oldukça iyi çalışıyor. 

Kötü

Tamamen özelleştirilebilir ve yerleşik bir web sitesi istiyorsanız Site123’ü seçmezsiniz. Ucuz bir web sitesi gerekiyorsa o zaman Site123 iyi bir seçimdir. Sunulan özellikler için, istediğiniz herhangi bir şeyi kaçırmamanız için ilk önce diğer seçeneklere göz atmanızı öneririz..

Siteyi Kimler Kullanmalı123?

Basit bir web sitesine ihtiyacınız varsa ve Squarespace veya Wix kullanmak istemiyorsanız Site123 kullanmanızı öneririz. Şu anda üçüncü favori saf web sitesi oluşturucumuz, kesinlikle bir şey söylüyor.

6. HubSpot – Ek Bonuslarla Potansiyel Var

Ücretsiz Sürüm + İşletme Sahipleri için En İyi Araçlar

hubspot logosu

Bir saniye … HubSpot? Bu bir pazarlama yazılımı şirketi değil mi? Gerçekten de öyle, ama ondan çok daha fazlası.

Ve burada tartışmak için buradayız.

Şüphesiz farklı inşaatçılara ve uygulamalara baktınız ve artıları ve eksileri tarttınız. Çoğu site, Wix ve Squarespace gibi çözümleri basitlikleri ve kullanım kolaylıkları için güçlü bir şekilde savunur, hatta bugün web’deki en iyi içerik yönetim sistemi (CMS) olan WordPress üzerinden tavsiye eder.

Çoğu insan hakkında konuşmuyor HubSpot. Web sitesi oluşturucu, sizi veya işletmenizi sergileyen güzel bir web sitesi oluşturmak için uygun bir yol sunar ve sitenizi tanıtmanıza yardımcı olur… bilirsiniz, böylece insanlar gerçekten ziyaret eder.

Bir web sitesi oluşturucu kullandığımda, yapılması gerekenlere bağlı olarak Squarespace veya Wix kullanma eğilimindeyim. İster WordPress ister bir web sitesi oluşturucu kullanın, sonuçta temel bir bağımsız web sitesinden çok daha fazlasını sunmazlar.

HubSpot, daha sağlam bir şey oluşturmanıza yardımcı olma potansiyeline sahiptir.

Web sitesi oluşturucu … ilgimizi çekti. Bunu yakından izlemeye devam edeceğiz. Muhtemelen geçen ay HubSpot web sitesi oluşturucusunu kullanarak çok zaman geçirdik.

İyi

CMSİlk olarak, HubSpot’un “oluşturucu” nun ne olduğunu ve ne olmadığını açıklamak önemlidir. “Web sitesi oluşturucuları” hakkında konuştuğumuzda, aslında bunu yapan herhangi bir yazılım uygulamasını tartışıyoruz – sizin için bir web sitesi oluşturuyor. 

Bunlar genellikle “içerik yönetim sistemlerinden” (CMS’ler) farklıdır, çünkü inşaatçılar sizin için ağır kaldırma işlemlerinin% 90’ını yaparlar: tasarım, barındırma, düzen hepsi uygulamanın bir parçası olarak ele alınır.

HubSpot’un kendi başına bir oluşturucusu değil, bir CMS’si vardır; ancak, çoğu web sitesi üreticisi gibi çalışır.

Bununla birlikte, HubSpot’un CMS site oluşturma yazılımının her bir bölümünün yararlı öğeleri şunlardır:

 • hız: HubSpot’un İYS’si güçlü bir İçerik Dağıtım Ağı (CDN) kullanır. Bu, Kanada’da (veya yurtdışında) nerede olursanız olun, sitenizin ziyaret eden herkes için süper hızlı yükleneceği anlamına gelir. Diğer inşaatçılar gibi HubSpot da, resimlerinizi ve kodunuzu güzel göründüklerinden emin olmak için otomatik olarak optimize eder, ancak büyük resimleriniz olsa bile (çok fazla medyaya güvenen fotoğrafçılar veya işletmeler için) sitenizi yavaşlatmaz.
 • Güvenlik: Günümüzde pek çok küçük işletme sahibi web sitesi güvenliğine fazla dikkat etmiyor. Sonuçta, günde sürekli saldırıya uğramaktan endişe etmeden işletmeyi ve sağlıklı kalmaya yetecek kadar zaman yok. Yine de 2020 ve sonrasında haber başlıkları siber saldırılar ve yeni saldırılarla dolu. Bu kesmek çok pahalıya mal olmakla kalmaz, aynı zamanda markanıza ve Google arama motoru sıralamalarına gerçekten zarar verebilir. HubSpot ile verileriniz bulutta yedeklenir ve güvenlik duvarı (saldırganlara karşı savunma) kullanarak saldırılara karşı büyük ölçüde güvenceye alınır.
 • Güvenilirlik: Eğer burada barındırma Kanada web barındırma değerlendirmeleri okumak için herhangi bir zaman geçirdiyseniz, o zaman ben bir stickler olduğunu biliyorum çalışma süresi. Yalnızca yıl boyunca en az% 99,9 çalışma süresi olan sağlayıcıları öneriyorum. HubSpot’un çalışma süresi, karşılaştırmamızı aşarak testlerimizde% 99,999 çalışma süresini aştı.

HubSpot ayrıca hızlı bir şekilde CMS olarak içerik oluşturmanıza izin verir.

 • Sürükle ve bırak modülleri: Web sitesi oluşturucularının ayırt edici özelliklerinden biri (WordPress gibi bir CMS ile karşılaştırıldığında), varsayılan olarak sürükle ve bırak araçlarıyla gelmesidir. HubSpot’un CMS ve açılış sayfası oluşturucu, hem ücretsiz hem de ücretli yüzlerce “sizin için yapıldı” sürükle ve bırak modülüyle kutudan çıkar. (Bunun nasıl çalıştığına hızlıca bir göz atın)
 • İçerik stratejisi ve SEO: Google bugün interneti yönetiyor… Yani, bugün her işletme web sitesi, farkında olsanız da olmasanız da bir SEO web sitesidir. İçerik ve SEO söz konusu olduğunda, HubSpot web sitesi oluşturucular için bir numaradır. Sadece WordPress’in arkasında oturuyor.
 • Mobil optimizasyon: HostingCanada.org’a giden trafiğin yaklaşık% 71’i bir tür mobil cihazdan geliyor (üç yıl önce sadece% 38’den). İyi haber: HubSpot site oluşturucunuzda oluşturulan tüm içerikler, ek bir işlem yapmadan mobil cihazlar için otomatik olarak optimize edilir.
Kötü

HubSpot’un web sitesi oluşturucusunun kusurları var. Kesinlikle Squarespace veya Wix kadar sezgisel veya özelleştirilebilir değil. Gerçekten gurur duyduğunuz bir web sitesine ulaşmak için biraz daha çaba göstermeniz gerekecek.

HubSpot’un oluşturucusundan hoşlanmadığımız bir diğer konu da kafa karıştırıcı olabileceğidir. Her bir bileşen oldukça iyidir. Sorun, tüm rastgele iş araçları tarafından boğulduğunuzda ortaya çıkar. Kesinlikle lazer odaklanmanız gerekiyor.

HubSpot’u Kimler Kullanmalı?

HubSpot web sitesi oluşturucu, ne olursa olsun tüm HubSpot araçlarına erişmek isteyen küçük işletme sahipleri içindir. Her şeyin tek bir yerde olması kesinlikle yararlıdır.

HubSpot da zaman geçtikçe bu listeyi yukarı taşıma potansiyeline sahiptir. Bu konuda çok yazmamızın bir nedeni var, bu ilginç.

7. SiteGround – Site Binası Arenasına Yeni Gelen

En İyi Çalışma Süresi ve Hız ve Ücretsiz Ekleme

SiteGround-logo

SiteGround (şimdiki değeri) bilinen onların barındırma her şeyden daha fazla. Yine de her şeyde kötü olduklarını düşünmesine izin vermeyin, çünkü bu kesinlikle böyle değil.

Bir başka etkileyici özellik, özellikle web sitelerinin yayınlanmasıyla birlikte sağlam bir web sitesi oluşturucusudur. WordPress Başlangıç ​​aracı. Adından da anlaşılacağı gibi, WordPress Starter yalnızca WordPress web sitelerine özgüdür ve Elementor Sayfa Oluşturucu’yu ve bir dizi ücretsiz temayı ve en çok önerilen eklentilerin bir dizisini kullanır.

SEO ekmeğiniz ve tereyağınızsa, SiteGround mükemmel kahvaltınızın kahvesi olabilir.

İyi

seoSiteGround’u kapsayan pozitifler, çalışma süresi ve yükleme hızları ile ilgilenen birine web sitelerinin oluşturulmasından daha fazla hitap eder.

 • Tutarlı çalışma süresi ve sayfa hızları
 • Ücretsiz e-posta hesabı
 • 1.200’den fazla şablon
 • Harika özellikler ve işlevsellik
 • Yılda sadece 80 ABD doları

SiteGround’da hosting için ödeme yapmak diğer web sitesi üreticilerine kıyasla ucuzdur. Temel olarak, bununla birlikte sağlam bir web sitesi oluşturucu barındırma ve alma için ödeme yapıyorsunuz.

Kötü

SiteGround’daki web sitesi oluşturucu, Squarespace ve Wix kadar sezgisel veya kullanımı kolay değil.

Bu, SiteGround üzerinde güzel bir web sitesi oluşturamayacağınız anlamına gelmez – ancak öğeleri sürükleyip yerinde bırakmak kadar kolay olmayacaktır. Başka bir web sitesi oluşturucusunda aldığınız özellikler ve seçenekler, bu web sitesi oluşturucuyu kullanarak rasyonelleştirmeyi zorlaştıracaktır.

SiteGround’u Kimler Kullanmalı?

en sonunda, SiteGround en zor çalışma süresi ve web sitesi hızı için bir fedakarlık olarak daha zor bir web sitesi oluşturucuyu kullanmanın sakıncası olmayanlar için – yani, siteniz bir WordPress sitesi değilse, bu durumda, deneyimin çok fazla olduğunu göreceksiniz. düşündüğünden daha eğlenceli.

Daha fazla bilgi edinmek isterseniz, destansı SiteGround incelememize göz atın. 

8. WebSelf – En İyi Fransız Web Sitesi Oluşturucu

Site Oluşturucuyu Kullanması En Kolay

kalın ızgara logosu

Pek çok Kanadalı WebSelf’i duymamış olabilir. Quebec’ten okuyucularımız o zamandan beri tek istisna olabilir WebSelf, en iyi Fransız web sitesi oluşturucu için seçimimizdir

WebSelf 2009’dan beri var ve en iyi fransız web sitesi kurucusudur ve Fransa ve Quebec’te kullanılır. Merak ediyorsanız İngilizce, İspanyolca ve hatta Portekizce sürümleri var..

WebSelf ile ilgili en iyi şey kullanmanıza izin verir neredeyse ücretsiz sürümlerinde web sitesi oluşturucusunun herhangi bir yönü. Bu, istediğiniz kadar tamamen ücretsiz olarak deneyebileceğiniz anlamına gelir. İçerik oluşturucular bunu ödemeden önce yazılımı gerçekten denemenizi ve kullanmanızı açıkça istediğinden bu tür hizmetleri kullanmaya eğilimliyim.

Ürüne çok güven veriyor.

İyi

WebSelf’i kapsayan pozitifler, bir web sitesini Squarespace’den daha basit ve daha hızlı bir şekilde inşa etmek isteyen kişi için daha fazladır. Squarespace’i sadeliği nedeniyle övüyoruz, ancak WebSelf bunu yeniyor. 

WebSelf’in olumlu yönlerinden bazıları şunlardır:

 • Fantastik ücretsiz sürüm
 • İyi Fransız müşteri desteği için Fransız şirketi
 • Ücretsiz web sitesi tasarımları
 • Harika özellikler ve işlevsellik
 • Ücretli planlar çok pahalı değil

Çoğu web sitesi üreticisi, yüksek seviyelerinde çılgın miktarlar talep eder, ancak WebSelf farklı bir yaklaşım benimsiyor. En pahalı planları hala 20 € ‘nun altında ve şu anda 30 $’ ın biraz altında.

Diğer büyük profesyonel ise Fransızca konuşuyorsanız, müşteri desteği size diğer web sitesi oluşturucu şirketlerden daha fazla yardımcı olabilir..

Kötü

özelleştirilebilir-web-hizmetleriWeb sitesi oluşturucu WebSelf, Wix’in yapabileceği gibi güzel sanat eserleri yaratmayacak. Hızlı bir şekilde harika bir web sitesi oluşturabileceğiniz Squarespace kategorisine girer, ancak şablonlar ve tasarımlar Squarespace seviyesine kadar değildir.. 

Yine de harika bir web sitesi oluşturabilir ve farklı öğeleri sürükleyip bırakarak kolayca süper yapın. Özelleştirme özellikleri tam olarak değil.

Kimler WebKullanmalı??

WebSelf, Fransızca konuşan ve sadece Fransızca yardım isteyenler içindir. Bunda yanlış bir şey yok. WebSelf’i kullanacak diğer bir kişi, aşırı miktarda özelleştirme istemeyen kişidir. Sadece bir tasarım seçmek, bazı şeyleri hareket ettirmek ve web sitelerini internete atmak istiyorlar.

9. BOLDGRID

WordPress’i Kafanız Olmadan Kullanmak Gibi

kalın ızgara logosu

Bay Web Sitesi Geliştiricisine, her şeyin başında WordPress’i kapatmasını söyledim – ama – WordPress aslında oldukça harika. WordPress’in bugün bildiğimiz gibi internetin% 30’una güç vermesinin bir nedeni var.

WordPress kral olmasına rağmen mükemmel değil. Nispeten büyük bir öğrenme eğrisi vardır ve yeni başlayanlar için kullanımı zor olabilir.

Kapıyı kim açar ve içeri girer? Tahmin ettiniz – BoldGrid. BoldGrid’in yaptığı WordPress’in en iyi yönlerini ele alıp kullanımı kolaylaştırdı barındırma ve her şeyi ayarlama konusunda endişelenmenize gerek kalmadan.

İyi

BoldGrid ile ilgili tüm harika şeyler WordPress ile ilgili harika şeyler. Onunla ne istersen yapabilirsin.

BoldGrid’in üstünde, kullanımı daha da kolay bu yüzden tüm karmaşık şeyler için endişelenmenize gerek yok.

 • Hayal edebiliyorsan inşa edebilirsin
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz binlerce tema var
 • Fiyat
 • ÜCRETSİZ alan adı, e-posta ve e-Ticaret
Kötü

Web sitesi geliştiricisiBoldGrid çalışıyor – kullandım. Bununla birlikte, hizmetin oluşturulduğu barındırma iyi değil.

Var yavaş yükleme süreleri hakkında birçok şikayet tüm internet üzerinden. Programı kullanırken kendim de biraz deneyimledim.

Builder’ın kullanımı Wix ve Squarespace kadar kolay değil. Temaları ve eklentileri araştırmak zorunda kalmadan WordPress’i kullanmakla aynı deneyim.

BoldGrid kullanmayı düşünen biri olsaydım, muhtemelen daha fazla araştırma yapardım ve tamamen WordPress’e atlardım.

Kimler BoldGrid Kullanmalı??

BoldGrid’i, biraz da hile yaparken Bay Web Developer’ı dinlemek istiyorsanız kullanmalısınız..

BoldGrid WordPress’in farklı temalar ve eklentiler için barındırma ve araştırma yapma konusunda endişelenmeden genel olarak nasıl çalıştığını öğrenmenin harika bir yoludur.

10. Weebly – Kullanımı Kolay Ama Daha Az Seçenek

En İyi Ad ve Kullanımı En Kolay

weebly-logo

Weebly! Benimle söyle – “Weebly! Weeeeebly!”

Kesinlikle en iyi isme sahipler. Sadece söylemeyi seviyorum. Bu web sitesi oluşturucu genellikle Squarespace ve Wix ile birlikte belirtilir. Zengin özellikli olmasa da Weebly hala karşılaştırılabilir.

İyi

weebly-image-site görünüyorSöylemek en eğlenceli olmanın yanı sıra, Weebly çeşitli pozitifler sunuyor. Weebly, Squarespace’in kullanımı kadar kolaydır – aslında daha kolay olabilir. Weebly’de web sitenizi hızlı bir şekilde oluşturmanıza engel olacak pek çok dikkat dağıtıcı yok.

 • Kullanımı kolay
 • Kaydolduğunuzda ücretsiz bir e-posta adresi alırsınız
 • Büyük destek
 • Katı Fiyatlandırma

Weebly, hızın en önemli önemi olduğunda gelişir.

Kötü

Weebly doğrudan Squarespace ve Wix ile rekabet eder. Yine de – bilgisayar ekranınızda Weebly hakkında okuyorsunuz ve Squarespace ve Wix hakkında tekrar okumak için bir yol yukarı kaydırmanız gerekiyor.

Weebly o kadar basit ki, Squarespace ve Wix’in sahip olduğu birçok özellik eksik. Basitliği için de Squarespace’i lanse ettim, ancak bitmiş ürünün ne kadar güzel ve profesyonel olacağını da konuştum..

Weebly’nin bitmiş ürünü Squarespace kadar iyi değildir ve kullanım kolaylığı bunu telafi etmek için çok daha fazla değildir. Yine de estetik açıdan hoş olmayan harika bir web sitesi yapabilirsiniz..

Kimler Weebly Kullanmalı?

Bilgisayarlardan memnun değilseniz ancak yine de bir web sitesi istiyorsanız Weebly’yi kullanın. Web sitesi oluşturucuyu kullanmak en kolayıdır ve en teknolojik olarak okuryazar olmayanlarımız bile cilalanmış bir bitmiş ürün yaratabilmelidir..

Daha ayrıntılı bilgi için ayrıntılı Weebly incelemesine göz atın. 

11. JIMDO

Tablette En İyi Web Sitesi Oluşturucu Uygulaması

jimdo logosu son

Bu listedeki diğer inşaatçılar gibi Jimdo, tarayıcınızdan bir web sitesi oluşturmanıza izin verir. Ama gerçekten parladığı yer mobilde: akıllı telefonlar ve tabletler.

İyi

Jimdo-kolaylığı kullanımıJimdo, kullanımı kolay site oluşturma yazılımının başka bir örneğidir. Tabletinizden bir site oluşturmayı planlıyorsanız, sunduğu mobil uygulama idealdir.

 • Kullanım kolaylığı
 • SEO
 • Mobil uygulama
 • Büyük destek
 • E-posta dahil

Jimdo, web sitesi oluşturucuları söz konusu olduğunda SEO özellikleri üzerinde de en fazla kontrolü sunuyor.

Kötü

Jimdo en modern çözüm değil. Şablonların esnekliği arzulanan bir çok şey bırakıyor ve web sitenizin biraz tarihli görünmesini sağlayabilir.

Temaların olmaması da sadece 17 seçenek olduğu için bir endişe kaynağıdır..

Kim Jimdo Kullanmalı?

Vermeyi tavsiye ederim Jimdo bir tablet veya telefonda bir web sitesi oluşturmaya çalışın. Ayrıca, web sitenize daha tarihli bir his hissetmiyorsanız Jimdo web sitenizi oluşturmak için basit bir çözümdür.

12. DoodleKit

doodlekit logosu

Doodlekit uzun zamandır var ve şirketinizin bilgilerini sergilemek için temel bir web sitesi oluşturmanıza yardımcı olabilir.

İyi

DoodlekitDoodlekit temalarını renkler, başlık resimleri ve arka plan stilleriyle tamamen özelleştirmenizi sağlar.

 • Katı özellik seti
 • Gezinmesi kolay kontrol paneli
 • Temalar özelleştirilebilir ve bol miktarda
 • Sağlam bilgi tabanı
 • Ücretsiz plan

Doodlekit ile başlamak olumsuz bir şey değil çünkü ücretsiz bir plan var.

Kötü

Şirket, yüksek hızdaki biletlere cevap vermiyor ve web sitesinin çoğu modası geçmiş.

Kontrol panelinin yanındaki arayüz de biraz kafa karıştırıcı. Doodlekit, zamanın tersine düşmüş bir seçenek gibi görünüyor.

Doodlekit’i Kimler Kullanmalı?

Ben bir web sitesi inşa birine Doodlekit tavsiye etmem. Bir web sitesi Doodlekit üzerine inşa edilmiş bir şekilde görünebilir ama orada diğer seçenekler seçmek zor hale değer Doodlekit.

2000’lerin başında Doodlekit’te bir web sitesi oluşturduysanız ve biraz nostaljik hissediyorsanız, seçenek her zaman orada.

13. Ağlar

ağ-

Sadece Webs bir süredir olduğunu söyleyebilir adı dayalı. Web.com muhtemelen alındı ​​ve sadece ismin sonuna bir s atmaya karar verdiler.

İyi
web tasarım becerileri

Listenin, pozitiflerin bulunmasının zor olduğu kısmına ulaştık. Webs.com söz konusu olduğunda artıları olduğu söyleniyor

 • Fiyatlandırma, diğer web sitesi üreticileriyle karşılaştırılabilir
 • Alan adı ve e-posta hesapları şunları içerir:
 • Sezgisel tasarım
 • Seçebileceğiniz 500 tema

Oradaki özelliklerin kullanımı nispeten kolaydır.

Kötü

Webs.com’un yıllar önce kaydolan ve karlar gidene kadar onlara hizmet veren müşteriler için var olduğu anlaşılıyor.

Dikkate değer bir özellik yok ve tüm hizmet bir web sitesi oluşturucusu için minimum gibi görünüyor… ve yıllar içinde ciddi bir yazılım yükseltmesi yapmadılar.

Kimler Web Kullanmalı?

Tavsiye etmem Webs.com.

14. Yola

yola

Yola beni YOLO’nun bir şey olduğu 2012’ye geri getiriyor. Sadece yaşıyorsun… Bilmiyorum. A ile bir şey.

Bu web sitesi oluşturucu gerçekten harika çalışma süreleri ve etkileyici hızda uzmanlaşmıştır.

İyi

Uptime hızlıYola Silver planı en fazla 25 web sitenize sahip olmanızı sağlar. Başka hiçbir web sitesi oluşturucu buna izin vermez.

 • Büyük Çalışma Saatleri
 • Ücretsiz plan
 • Cheap 25 web siteleri için plan
 • Sezgisel editör

Editör iyi organize edilmiş ve mantıklı.

Kötü

Ne yazık ki, Yola blog yazmanıza izin vermiyor. Ayrıca, hala ücretli planların ilk katmanında reklamlar var ve sitedeki özellikler bol değil.

Kimler Yola Kullanmalı??

Tavsiye etmem Yola.

15. Web.com

web.com logosu

Web.com yeni satın alınmış bir alan adı olduğunda, ekibin kutladığına bahse girerim. Böyle bir ismi görmek artık nokta com kabarcık insanlara hatırlatmak.

İyi

alan adı kaydıWeb.com, bir web sitesi oluşturucu için gördüğüm birkaç çalışma süresi garantisinden birine sahip.

 • Çalışma süresi garantisi vardır
 • 30-gün para iade garantisi
 • Sağlam temel şablonlar
Kötü

Web.com’da harika erken alan adının yanı sıra yığın yapmak için çok övgü yok. Televizyondaki tüm anneler bana, hiçbir şey söylememenin daha iyi olduğunu söyleyecek güzel bir şeyim olmadığını söylerlerdi.

Web.com’u Kimler Kullanmalı?

Tavsiye etmem Web.com.

Peki En İyi Web Sitesi Oluşturucu Nedir? – Dikkate Alınması Gereken Birkaç Şey

Orada millet var. Piyasadaki En İyi 15 Web Sitesi Oluşturucu.

Uygun fiyatlı, etkili ve kullanımı kolay bir şey istiyorsanız, HubSpot, Wix ve Squarespace’ten daha iyi seçenekler bulmakta zorlanacaksınız. Bir fotoğrafçı, görsel sanatçıysanız veya işleri basit tutmak istiyorsanız, aradığınız şey SquareSpace’dir..

Bir meydan okumayı seviyorsanız ve WordPress’in CMS’sinin sınırsız seçeneklerini istemiyorsanız, ancak HTML veya CSS öğrenmek istemiyorsanız BoldGrid dır-dir aradığınız droid. Onlara kendiniz bakın ve ne düşündüğünüzü bana bildirin.

Neden bir CMS üzerinden bir Web Sitesi Oluşturucu Seçmelisiniz

kodlama hiyerarşisiBir web sitesi oluşturmaya hazırsınız, ancak WordPress gibi özelleştirilebilir bir içerik yönetim sistemi (CMS) veya HubSpot veya Wix gibi bir web sitesi oluşturucu kullanıp kullanmama konusunda kararsızca donmuş farelerin içinde kendinizi bulun.

Şu anda bir web sitesi oluşturucu inceleme sayfasında olduğunuzdan, hangisini önereceğimizi tahmin edin?

Bekle – o kadar basit değil…

Beş yıl önce, öğrenmesi zor olsa da cevap muhtemelen WordPress olurdu, ancak bugünün web sitesi oluşturucuları çok uzak önceki sürümlerden daha karmaşık ve kullanımı daha kolay.

Burada doğru ya da yanlış bir seçim yok. Yeni başlayanlar için web sitesi oluşturucularına göz atmanızı öneririm. Bununla birlikte, yeni başlayanlar bile WordPress’i bulamayacağınız anlamına gelmez. Şu anda çalışan başka seçenekler de var.

İşte bunları göz önünde bulundurmanız için bir avuç sağlam neden.

# 1. Görsel Editör

Bir web sitesi oluşturucu arayüzü bir WYSIWYG (ne görürsen onu alırsın) deneyimidir. Bu, öğeleri ekranda sürükleyip bıraktığınızda web sitenizin bir temsilini gördüğünüz anlamına gelir.

İnsan beynine göre, bu görsel estetik bizi mutlu ve çevremizin kontrolünde hissettiriyor. İçerik yönetim sistemleri ile, form düzenleyici denen şeyi alırsınız. Web sitenize benzemiyor. Doğal olarak sezgisel değil. Bazen kullanırken, insanlar sinirlenir ve bir şeyler atar.

cms görsel

# 2. Kullanımı Kolay

WordPress ve diğer benzer yazılım programları kadar büyük, ekli bir öğrenme eğrisi var.

Bazen ÇOK diktir. Gerçek şu ki, web sitesi oluşturucuları kullanmak o kadar da zor değil. Modern yazılım kullandıysanız, bir web sitesi oluşturucu kullanabilmeniz gerekir.

3.. Yerleşik Hosting

Alan adınızı bir web sitesi oluşturucu aracılığıyla satın aldığınızı varsayarsak, bunu bir web barındırma paketine nasıl ekleyeceğinizi ve her şeyin birlikte güzel oynamasını sağlamanız gerekmez.. Sadece çalışıyor.

Her şeyi mümkün kılan teknolojiye daha az önem veremediyseniz ve sadece sonuçları görmek istiyorsanız, bir web sitesi oluşturucu kullanın. Seni mutlu edecek. WordPress (veya Joomla veya Drupal gibi benzer CMS’ler) ile alan adı sunucularını barındırma paketinize yönlendirmeniz ve PHP, MySQL ve FTP gibi donanımları anlamanız gerekir. Kimin ihtiyacı var?

Artık Çirkin Kuzen Yok

Web sitesi oluşturucular eskiden kod yazmayı bilmeyen veya bir CMS öğrenme sabrı olmayanlar için son çare olarak düşünülüyordu. Artık değil!

HubSpot, Wix ve Squarespace gibi çizgi yapımcılarının en iyisi, WordPress’in oluşturduğu her şeyle baş başa duruyor ve bunu yaparken harika görünüyor.

Daha fazla insan, profesyonel bir sitenin zamanın bir kısmında ve mütevazı bir maliyetle inşaat rotasına gidebileceğini fark etmeye başlıyor.

Web Sitesi Oluşturucuları Güvenli mi??

Online hakim hack-a-thon iklimi göz önüne alındığında, bu inşaatçıların ne kadar güvenli olduğunu merak etmek için akıllı bir çerez olacaksınız..

Siteleri ve bilgileri tehlikeye atılan milyar dolarlık Kanada şirketlerinin hikayeleri günlük manşetlerde olduğunda, bir DIY web sitesi oluşturucusunun sizi güvende tutmak için ne şansı var??

Gerçek şu ki, inşaatçı rotasına gitmek muhtemelen bir CMS’den daha güvenlidir. İşte nedeni. Örnek olarak Wix’i ele alalım.

wix özel kayıt

Wix ile bir web sitesi oluşturduğunuzda, barındırma ve sürekli bakım aylık fiyata dahildir.

Bu, şirketteki güçlerin müşterileri mutlu etmekle ilgili bir çıkarı olduğu anlamına gelir. Yazılımlarıyla oluşturulan siteler her zaman saldırıya uğruyorsa, uzun süredir işletmeleri olmazdı.

Bunu göz önünde bulundurarak, HubSpot, Wix veya listemizdeki diğer herhangi biriyle bir site oluştururken neredeyse tüm güvenlik önlemleri hakkında endişelenmeyi bırakabilirsiniz (bir dakika içinde istisnadan bahsedeceğiz)..

Şirketin, tüm gün hiçbir şey yapmayan ve kalite testinden başka büyük bir işi olmayan ve personel tarafından tespit edildiğinde düzeltilecek güvenlik açıklarını arayan büyük, iyi eğitimli bir personele sahip olduğundan emin olabilirsiniz..

Özel Kod

Önde gelen CMS platformlarının dezavantajlarından biri, kaynak kodlarının herkese açık olmasıdır – iyi çocuklar ve kötü. Bunun nedeni, ürünü geliştirmek için çalışan daha büyük (ve muhtemelen daha yetenekli) bir havuz tutmaktır.

Bunda yanlış olan hiçbir şey yok. Açık kaynak felsefesi harika bir şey – ama hack yoluyla yaramazlık yaratan araçların herkesin kullanabileceği anlamına geliyor.

kesmek için wodpress nedenleri

HubSpot ve diğer site oluşturma uygulamaları kodlarını gizli tutar, yani potansiyel siber suçluların bir müşterinin web sitesine girebilmek için daha fazla çalışması gerekir. Ayrıca, güvenlik açıkları bulunduğunda ve düzeltildiğinde, web sitenizin kodu, bunu hatırlasanız da hatırlamasanız da otomatik olarak güncellenir.

Drupal ve Joomla gibi CMS platformları, buggy olma konusunda bir üne sahiptir, ancak en azından suçun bir kısmı, kullanılabilir hale gelir gelmez güncelleme yüklemeyen site sahiplerine yöneliktir.

Bu bölümden ayrılmadan önce, elinizde bulunan bir site güvenliği konusuna değinelim. Bu, sitenize giriş yapmak için şifre olacaktır. Herhangi bir CMS’de olduğu gibi, hiper hızda farklı şifreler deneyen otomatik bir yazılım tarafından saldırıya uğrayabilir.

Alt çizgi: güçlü bir şifre oluşturmalı ve sık sık değiştirmelisiniz. Büyük ve küçük harfler, sayılar ve özel karakterler içeren en az sekiz karakter kullanın.

Yukarıda belirtildiği gibi, HubSpot ekibi web sitenizin geri kalan çevrimiçi güvenliğiyle ilgilenecek, ancak şifre görevi size kalmış.

En İyi Web Sitesi Kurucuları ve Web Geliştirici Kiralama

e-ticaret vektörBir web sitesi oluşturucu iş ortağınız mı? Ona bakmanın bir yolu bu. Girişimci ruhu uzun ama parası kısa olanlar için bir web sitesi ve iyi bir fikir küçük işletme başarısı bulmak için ihtiyacınız olan her şey olabilir. E-Ticaretten bahsediyoruz.

Eğer fark etmediyseniz, bir siber mağaza açmak gerçek dünyadaki emsalinden biraz daha ucuz olabilir. Alan kiralama veya satın alma, yeniden modelleme, lisanslar, sigorta, çalışanların işe alınması ve rafların stoklanması için hasarı konuşmayı bitirdiğinizde, ciddi bir değişiklik yığını söz konusudur..

Tersine, favori web sitesi oluşturucumuz HubSpot, Spotify ile entegrasyon da dahil olmak üzere bir dizi e-Ticaret aracı sunuyor. Bize sorarsanız iş dünyasına oldukça ucuz bir bilet.

Eklentiler ve Yükseltmeler

Form oluşturma, kişiselleştirilmiş e-posta ve siteyi artırma gibi hizmetler eklemek için teklifler fark etmeden önce seçtiğiniz DIY web sitesi oluşturucusuyla fazla zaman harcamanıza gerek yoktur. Tabii ki ekstra bir ücret karşılığında.

Tetiği çekmeli misin? Buna sağlam bir “belki” ile cevap vereceğiz. Web sitenizin amacına bağlıdır.

web sitesi eklentileri

Sadece bir hobi sitesi işletmeyi mi planlıyorsunuz yoksa eninde sonunda tam zamanlı geliriniz olacak mı? Açıkçası, bir fark yaratıyor.

Ciddiye alınmak için, profesyonel bir e-posta adresine, tercihen alan adınıza bağlı bir e-posta adresine ihtiyacınız vardır. Bir @gmail iyi olsa da, ayda beş dolara mal olsa bile, yükseltmeyi gerçekten düşünmelisiniz.

Form oluşturma söz konusu olduğunda, gerçekten bir taneye ihtiyacınız var mı? Kullanıcıların yanıt vermesi için e-postanızı göndermekten daha organize bir şekilde bilgi toplamanıza olanak tanır.

Burada bir model görüyor musunuz? Söylemeye çalıştığımız şey, eklentilere ihtiyacınız olabilir ve olmayabilir. Her biri kendi genel iş modelinde kesinlikle bir kâr merkezi olmasına rağmen, önerdiğimiz inşaatçıların bu yükseltmeleri kârlılıklarına ek olarak sunmadığından emin olun.

SSS

Wix, WordPress’ten daha mı iyidir??

Kısa cevap hayır. Uzun cevap, bunun olabileceğidir. Web sitenizi sağlam bir öğrenme eğrisi olmadan yüksek oranda özelleştirmek istiyorsanız, Wix sizin için WordPress’ten daha iyidir.

WordPress web sitesi binasına derin bir dalış yaparken, Wix bir tür sığ uca girip derin uca yüzme fikriyle flört gibidir..

Wix web sitesi gerçekten ücretsiz mi??

Wix’in ücretsiz bir sürümü var, ancak alan adınız şu biçimde olacaktır: username.wixsite.com/siteaddress. Özel bir alan adı kullanmak ve birçok özelliğin kilidini açmak için ücretli bir plan seçmeniz gerekir.

Wix’ten ücretsiz bir alan adı nasıl alabilirim?

Ücretli bir plan seçildikten sonra ücretsiz bir alan adı kullanılabilir. Wix planı için hala ödeme yapmanız gerekiyor, ancak bir yıl boyunca ücretsiz olarak bir alan adı atıyorlar.

Ücretsiz yıldan sonra Wix alan adı ne kadar?

Alan adınız, ücretsiz yıl dolduktan sonraki yıl için 14,95 ABD dolarına mal olacaktır. Bu fiyat diğer hosting platformlarıyla nispeten rekabetçi.

Squarespace ve Wix ne kadar güvenli?

Her iki barındırma hizmeti de web sitelerine bağlandığında ücretsiz SSL sertifikaları içerir. Tüm ziyaretçilerinizin her sayfanın web sitenizde güvenli bir bağlantısı olduğundan emin olabilirsiniz.

Square’in sahibi olduğu Squarespace?

Kulağa benzer geliyorlar ama iki şirket birbiriyle ilişkili değil.

Squarespace ve Wix ile kendi alanımı kullanabilir miyim?

Evet, üçüncü taraf bir sağlayıcıdan bir alan adı satın aldıysanız sitenizi alan adı eşlemesi ile bağlayabilirsiniz. Her iki hizmetin de bunu başarmak için yararlı bilgi tabanı makaleleri vardır ve müşterilerin destekleri,.

Yeni başlayanlar için en iyi web sitesi oluşturucu nedir?

Bir acemi olduğunuzu düşünüyorsanız ve bir web sitesi oluşturma konusunda biraz endişe duyuyorsanız, Squarespace mükemmel bir seçimdir. Wix de harika bir seçim ve yazılımı öğrenme yeteneklerinizden biraz daha emin hissediyorsanız kullanılmalıdır..

Bir web sitesi oluşturmak için en basit yaklaşımı arıyorsanız Squarespace’i kullanın.

En kolay web sitesi oluşturucu olan?

Squarespace kesinlikle güzel bir web sitesi oluşturabilecek en kolay web sitesi oluşturucusudur. Kolaylık ve özelleştirilebilirliğin bir karışımı olan alternatifler vardır, ancak kullanım kolaylığı kadar Squarespace kazanır.

Squarespace, WordPress’ten daha mı iyi??

Kısa cevap hayır. Uzun cevap, bunun olabileceğidir. Referans için yukarıdaki sorulara bakın.

Kare alanın kullanımı WordPress’ten çok daha kolaydır ve öğrenme eğrisinin yaklaşık yirmide birine sahiptir. Acemi olarak WordPress göz korkutucu olabilir.

Squarespace Wix’ten daha mı iyi??

Her iki seçenek de fayda sağlar. Squarespace, fantastik bir şablonun içinde güzel bir web sitesi oluşturmak isteyenler için, Wix ise daha fazla özelleştirilebilirlik arayanlar için.

Wix web sitelerinin yayınlanması ne kadar sürer??

Kendi alan adınız olan web sitenizin görünmesi 48 saat kadar sürebilir.

Bir Wix web sitesini yayınlamanın maliyeti nedir??

Wix’teki bir web sitesi şu adlandırma biçiminde ücretsiz olarak yayınlanabilir: kullaniciadi.wixsite.com/siteaddress. Özel bir alan adı kullanmak ve birçok özelliğin kilidini açmak için ücretli bir plan seçmeniz gerekir. Ortalama ücretli planlar ayda 14 $ ‘dır, ancak ayda 5 $ ve ayda 25 $ kadar az olabilir..

Wix sitenizi yayınladıktan sonra düzenleyebilir misiniz??

Evet, Wix web sitenizi yayınladıktan sonra düzenleyebilirsiniz. Değişiklikler tamamlandığında yayınlanmaya başlar.

WordPress’in Wix’ten Farkı?

Wix ve WordPress arasındaki en büyük fark, Wix’in web sitenizin tüm arka uç yönlerini işleyen bir sürükle ve bırak web sitesi oluşturucu yazılımı ve WordPress’in seçtiğiniz barındırma platformuna yüklediğiniz bağımsız bir yazılım olmasıdır. WordPress’in bir öğrenme eğrisi varken Wix’in kullanımı çok daha kolay.

Bloglama için en iyi web sitesi oluşturucu?

WordPress dışında blog yazmak için en iyi web sitesi oluşturucu, kullanımı kolay SEO seçenekleri ve blog işlevselliği nedeniyle Wix olacaktır.

Hangi web sitesi üreticisi en iyi SEO’ya sahip?

WordPress en iyi SEO özelliklerine sahiptir, ancak web sitesi oluşturucuları Wix veya Squarespace’e baktıkça. Her ikisi de 2020’de benzer SEO işlevlerine sahip.

Ayrıca, bir web sitesi oluştururken Kanada web sitesi erişilebilirlik yönergelerini göz önünde bulundurmalısınız. Bunu yaptığınızda, sayfalarınızı herkes için okunabilir hale getirecek ve web sitesi trafiğini artıracaksınız.

Bir web sitesi oluşturmak için birini işe almanın maliyeti nedir??

Ne yapmaya çalıştığınıza bağlıdır, ancak yeni başlayan bir moddan binlerce işleve yükseltilmiş işlevsellik için 1,500 dolardan herhangi bir yere mal olabilir..

Bu makaleyi değerli bulduysanız, Kanadalılar için en iyi web barındırma hizmetleri hakkındaki raporumuzu da beğenebilirsiniz. HubSpot ile web siteleri oluşturmak konusunda rahat olduğunuzda, kendi web sunucunuzu seçerek daha özel web tasarım çalışmalarına “mezun olabilirsiniz”.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector