Jak se vypořádat s dopravní špičky elektronického obchodu pro svátky

Prázdninová sezóna je hned za rohem a pro online podniky je to skvělá příležitost, jak zvýšit svůj prodej před začátkem roku 2020. Abychom vám poskytli historickou perspektivu, podle eMarketeru se celkové maloobchodní výdaje na dovolenou v roce 2018 zvýšily o 5,4% a dosáhly 998,32 miliard USD. Podle Statisty přesáhne celosvětový prodej elektronického obchodování do roku 2021 tržby ve výši 4 bilionů dolarů.


Jedná se o některá působivá čísla a je na čase optimalizovat internetový obchod tak, aby během prázdninové sezóny 2019 dosáhl lepších zisků a získal svůj podíl na tomto koláče. Existují různé aspekty, na které se musí online podnikatelé zaměřit, aby mohli rozšířit své online podnikání během největší nákupní extravagance roku. V tomto článku zdůrazním tyto společné výzvy, abyste je mohli překonat před oficiálním začátkem prázdnin.

Výzvy elektronického obchodu během svátků

Vlastník elektronického obchodu čelí výzvám během svátků, jako je rychlost, úložiště a prostoje serveru, které snižují převod v době svátků. K těmto problémům dochází hlavně kvůli nespolehlivému hostování. Pojďme se ponořit hlouběji.

Uložte výkon

Faktem je, že máte 3-5 sekund na upoutání pozornosti vašich návštěvníků. Pokud váš obchod trvá déle než 5 sekund, pravděpodobně jej uživatelé vypnou a už nikdy nenavštíví. Vy jako vlastník obchodu máte dvě možnosti, jak zlepšit dobu načítání webové stránky. Začněte vytvořením lehčích stránek, které se skládají z optimalizovaných obrázků, zredukovaných lehkých témat CSS / JavaScript. Za druhé, vyberte řešení hostování, které nabízí doplněk Network Delivery Network (CDN).

CDN pomáhá prodloužit dobu načítání stránky tím, že namísto vyžádání hlavního serveru vykresluje obsah webových stránek z distribuovaných uzlů. Ve výsledku se váš obchod načte rychleji a vy můžete mít více šancí na konverze.

Škálovatelnost serveru

Druhým velkým problémem pro majitele elektronického obchodu je škálovatelnost serveru. Většina poskytovatelů hostingu elektronického obchodování neposkytuje funkci škálovatelnosti serveru, a to proto, že používají sdílený hostitel nebo vyhrazený server. Pokud jde o škálovatelnost serveru, sdílený hosting není dobrou volbou, zejména pokud má váš obchod 1000 s SKU. Jako majitel obchodu si během vrcholu prázdninové kampaně nemůžete dovolit žádné problémy se správou serveru. Pokud se vám nepodařilo změnit velikost vašeho serveru, zobrazí se uživatelům chybová zpráva „Server nebyl nalezen“.

Zabezpečení dat úložiště

Třetí vydání pro elektronické obchody se týká zabezpečení dat zákazníků a obchodů. Internetové obchody obsahují citlivá data, včetně profilů zákazníků, údajů o kreditních kartách a podrobností o bankovním účtu. Musíte zajistit, aby všechna data v internetovém obchodě byla bezpečná. To vyžaduje zabezpečení na úrovni obchodu a na úrovni hostování s IP whitelistingem a dvoufaktorovou autentizací (TFA). Dvoufaktorové ověření je další bezpečnostní vrstva pro váš hostingový účet, která chrání váš server před neoprávněným přístupem. IP Whitelisting umožňuje vytvořit seznam povolených adres IP, což usnadňuje spolupráci se sítěmi nebo regiony s neomezeným přístupem k SSH a SFTP.

Řešení – Managed Cloud Hosting Jsme nyní na stejné stránce! Výše uvedené výzvy se vyskytují hlavně kvůli špatnému hostování elektronického obchodu.

Pokud jde o spravovaný cloudový hosting, mnoho online obchodníků dává přednost hostingové platformě Cloudways, která nabízí rychlý, spolehlivý a robustní hosting pro webové stránky elektronického obchodu..

Nabízí uživatelsky přívětivou platformu pro správu každodenních operací serveru, jako je zabezpečený přístup k serveru prostřednictvím SFTP a SSH, správa úloh cron, zálohování serveru na vyžádání a mnoho dalšího. Pojďme se podívat, jaké další funkce, které společnost Cloudways nabízí ke správě dopravní špičky během prázdnin.

Vyhrazený server

Výběr dedikovaného serveru pro období vaší dovolené je chytrou volbou. To znamená, že do své webové aplikace získáte celý server. Nedochází ke sdílení času procesoru, RAM ani šířky pásma, což znamená, že váš web bude neustále reagovat. Výkon sdíleného serveru závisí na provozu a zapojení uživatelů přistávajících ve vašem obchodě. To však neplatí pro virtuální dedikovaný server.

Pomocí vyhrazeného serveru Cloudways nemusíte sdílet šířku pásma s jinými aplikacemi (WordPress, PHP, Magento atd.). Dedikované servery jsou rychlejší a schopny zvládnout nárůsty provozu. Cloudways umožňuje agenturám pro vývoj webových aplikací No label Studios, aby získala rychlou správu serverů a užila si funkce, jako je klonování webových stránek, pracovní prostředí, správa týmů. & zálohy.

Škálovatelnost serveru

Měřítko serverových prostředků je provozní požadavek, který může během svátků prodávat nebo narušovat obchody s elektronickým obchodem. Cloudways zjednodušilo proces škálování serverových prostředků tak, aby váš obchod mohl využít a generovat více výnosů během období prázdnin. Pokud potřebujete zmenšit velikost, jednoduše naklonujte server na nižší specifikaci a máte hotovo!

Škálovatelnost serveru

Zálohování dat & Obnovit

Zálohy jsou jediným způsobem, který pomáhá při získávání vašich předchozích dat po nejistých útocích. Automatizovaný proces zálohování Cloudways vám umožňuje zálohovat server a aplikaci s přednastavenou frekvencí. Pokud si přejete, můžete také provádět zálohování na vyžádání. Existuje možnost ukládat zálohy na stejném serveru, kde můžete soubor snadno stáhnout do externího úložiště podle vašeho výběru.

Obnovení zálohy dat

Cloudways ThunderStack

Cloudový hostingový zásobník je páteří, která podporuje a optimalizuje výkon serveru. Je to výkonná kombinace NGINX, Apache, PHP-FPM (PHP 7 je výchozí verze pro všechny servery). Kromě toho jsou aplikační databáze také spravovány prostřednictvím MySQL / MariaDB (nyní výchozí DBMS), nejnovějšími řešeními cache, jako je Full Page Cache (FPC) pro obchody Magento 1.X a Varnish Cache pro obchody Magento 2.X.

Thunderstack Cloudways

Pay as you go

Cloudways jsou na kapse lehké. To znamená, že musíte platit pouze za prostředky, které jste využili. Stačí si vybrat nejvhodnější hostingový plán a užít si už 10 $ měsíčně.

Pay as you go

24/7 Aktivní podpora

Jakmile bude váš obchod spuštěn, je pravděpodobné, že se váš obchod potýká s problémy se správou serveru. V takovém případě se nebojte, tým technické podpory Cloudways je vám neustále k dispozici. Stačí si vytvořit lístek a zbytek nechat na týmu technické podpory Cloudways.

Podpěra, podpora

CloudwaysCDN

CloudwaysCDN je geograficky distribuovaný systém, který pomáhá zkrátit dobu načítání webových stránek. To znamená, bez ohledu na vzdálenost mezi návštěvníkem a serverem, rychlost načítání stránky zůstává stabilní. Technicky řečeno, CloudwaysCDN replikuje váš obchod a slouží požadavku návštěvníka z nejbližšího uzlu. Ještě důležitější je, že šetří spoustu serverových prostředků a zajišťuje, aby vaši návštěvníci zažili vynikající rychlost načítání stránky.

CloudWaysCDN

Je čas na tvrzení, proč je Cloudways lepším řešením

Testoval jsem výkon úložiště Magento (instalace ukázkových dat) pomocí dvou nástrojů. Nejprve pomocí nástroje Pingdom, bezplatného nástroje pro testování výkonu webových stránek. Za druhé, provedením příkazů CLI nástroje pro testování serverů ab – Apache.

Pingdom

Výsledek založený na různých metrikách, jako je výkonnostní stupeň, velikost stránky a doba načítání, což je u serveru Cloudways Magento Hosting opravdu skvělé.

Pingdom

Ab Apache

Apache

Shrnutí!

S ohromujícím globálním růstem elektronického obchodu se ujistěte, že na sváteční období plánujete hodně dopředu. Cloudways zajišťuje růst vašeho elektronického obchodu tím, že se stará o všechny vaše problémy s webhostingem. Dopřejte vašemu elektronickému obchodu rychlost, jakou si zaslouží, abyste mohli porazit všechny své předchozí záznamy. Podívejte se rychle na všechny dostupné plány a získejte ruce na nejlepším řešení elektronického hostingu. Pokud si myslíte, že jsem vynechal nějaké důležité tipy, dejte mi vědět v sekci komentářů níže.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map