Ako sa vysporiadať s dopravnými hrotmi elektronického obchodu na sviatočné obdobie

Prázdninová sezóna je hneď za rohom a pre online podniky je to skvelá príležitosť na zvýšenie predaja pred začiatkom roku 2020. Aby sme vám dali historickú perspektívu, podľa eMarketeru sa celkové maloobchodné výdavky na dovolenku v roku 2018 zvýšili o 5,4% a dosiahli 998,32 miliárd dolárov. Podľa spoločnosti Statista celosvetový predaj elektronického obchodu prekročí do roku 2021 tržby za 4 bilióny dolárov.


Toto je niekoľko pôsobivých čísel a je na čase optimalizovať internetový obchod tak, aby ste počas sviatočnej sezóny 2019 dosiahli lepšie zisky, a získajte svoj podiel z tohto koláča. Existujú rôzne aspekty, na ktoré sa musia online podnikatelia zamerať, aby mohli rozšíriť svoje online podnikanie počas najväčšej nákupnej extravaganzy v roku. V tomto článku zdôrazním tieto spoločné problémy, aby ste ich mohli prekonať pred oficiálnym začiatkom dovolenkovej sezóny.

Výzvy elektronického obchodu počas sviatočnej sezóny

Majiteľ obchodu elektronického obchodu čelí výzvam počas sviatočnej sezóny, ako je rýchlosť, ukladanie a výpadky servera, ktoré znižujú konverziu v čase sviatočných období. Tieto problémy sa vyskytujú hlavne v dôsledku nespoľahlivého hostenia. Poďme sa ponoriť hlbšie.

Uložte výkon

Je faktom, že máte 3-5 sekúnd, aby ste upútali pozornosť svojich návštevníkov. Ak váš obchod trvá dlhšie ako 5 sekúnd, používatelia s najväčšou pravdepodobnosťou vypnú váš obchod a už nikdy nenavštívia. Ako vlastník obchodu máte dve možnosti na zlepšenie času načítania stránky. Začnite budovaním ľahších stránok, ktoré pozostávajú z optimalizovaných obrázkov, znížených ľahkých tém CSS / JavaScript. Po druhé, vyberte riešenie hostenia, ktoré ponúka doplnok Network Delivery Network (CDN).

CDN pomáha zvyšovať čas načítania stránky tým, že namiesto webového servera vykresľuje obsah webových stránok z distribuovaných uzlov. Váš obchod sa preto načíta rýchlejšie a vy budete mať viac šancí na konverzie.

Škálovateľnosť servera

Druhým hlavným problémom pre majiteľov elektronického obchodu je škálovateľnosť servera. Väčšina poskytovateľov hostenia elektronického obchodu neposkytuje funkciu rozšíriteľnosti servera, a to preto, že používajú zdieľaného hostiteľa alebo vyhradený server. Pokiaľ ide o škálovateľnosť servera, zdieľaný hosting nie je dobrá voľba, najmä ak má váš obchod 1 000 SKU. Ako vlastník obchodu si nemôžete dovoliť žiadne problémy so správou servera počas vrcholu dovolenkovej kampane. Ak sa vám nepodarilo zmeniť veľkosť servera, používateľom sa zobrazí chybová správa „Server sa nenašiel“.

Zabezpečenie údajov úložiska

Tretie vydanie pre elektronické obchody sa týka zabezpečenia údajov o zákazníkoch a obchodoch. Internetové obchody obsahujú citlivé údaje vrátane profilov zákazníkov, kreditných kariet a podrobností o bankovom účte. Musíte zabezpečiť, aby všetky údaje v internetovom obchode boli bezpečné. Vyžaduje si to bezpečnosť na úrovni obchodu a na úrovni hostiteľa s IP whitelistingom a dvojfaktorovou autentifikáciou (TFA). Dvojfaktorové overenie je ďalšia vrstva zabezpečenia pre váš hostingový účet, ktorá chráni váš server pred neoprávneným prístupom. Zoznam povolených adries IP umožňuje vytvoriť bielu listinu adries IP, čo uľahčuje spoluprácu so sieťami alebo regiónmi s neobmedzeným prístupom k SSH a SFTP.

Riešenie – Managed Cloud Hosting Sme teraz na tej istej stránke! Uvedené problémy sa vyskytujú najmä v dôsledku zlého hostenia elektronického obchodu.

Pokiaľ ide o spravovaný cloudový hosting, mnoho online obchodníkov uprednostňuje hostingovú platformu Cloudways, ktorá ponúka rýchly, spoľahlivý a robustný hosting pre webové stránky elektronického obchodu..

Ponúka užívateľsky prívetivú platformu pre správu každodenných operácií servera, ako je zabezpečený prístup k serveru prostredníctvom SFTP a SSH, správa úloh cron, zálohovanie servera na požiadanie a mnoho ďalšieho. Pozrime sa, aké ďalšie funkcie, ktoré spoločnosť Cloudways ponúka na správu dopravnej špičky počas dovolenky.

Dedikovaný server

Výber vyhradeného servera pre sezónu sviatočných kampaní je šikovná voľba. To znamená, že do svojej webovej aplikácie získate celý server. Nedochádza k zdieľaniu času procesora, pamäte RAM ani šírky pásma, čo znamená, že vaše webové stránky zostanú vždy pohotové. Výkon zdieľaného servera závisí od premávky a zapojenia používateľov, ktorí pristávajú vo vašom obchode. To však neplatí pre virtuálny dedikovaný server.

Pri použití dedikovaného servera Cloudways nemusíte zdieľať šírku pásma s inými aplikáciami (WordPress, PHP, Magento atď.). Dedikované servery sú rýchlejšie a schopné zvládnuť dopravné prepätia. Cloudways umožňuje štúdiu No label Studios, ktorá je agentúrou pre vývoj webových aplikácií s bielymi štítkami, aby získala rýchlu správu serverov a užívala si funkcie ako klonovanie webových stránok, pracovné prostredie, správa tímov & zálohy.

Škálovateľnosť servera

Prispôsobenie zdrojov servera je prevádzková požiadavka, ktorá môže počas sviatočného obdobia predaja spôsobiť prerušenie obchodov s elektronickým obchodom. Cloudways zjednodušilo proces škálovania serverových zdrojov tak, aby váš obchod mohol počas generovania sviatkov generovať väčšie príjmy. Ak potrebujete zmenšiť veľkosť, jednoducho naklonujte server na nižšiu špecifikáciu a máte hotovo!

Škálovateľnosť servera

Zálohovanie dát & obnoviť

Zálohy sú jediným spôsobom, ktorý pomáha pri získaní vašich predchádzajúcich údajov po akýchkoľvek neistých útokoch. Automatizovaný proces zálohovania spoločnosti Cloudways vám umožňuje zálohovať server a aplikácie v predvolenej frekvencii. Okrem toho si môžete vziať zálohy na požiadanie. Existuje možnosť ukladať zálohy na rovnakom serveri, kde si môžete súbor ľahko stiahnuť do externého úložiska podľa vášho výberu.

Obnovenie zálohy dát

Cloudways ThunderStack

Hostingový zásobník Cloudways je chrbticou, ktorá podporuje a optimalizuje výkon servera. Je to výkonná kombinácia NGINX, Apache, PHP-FPM (PHP 7 je predvolená verzia pre všetky servery). Aplikačné databázy sú okrem toho spravované aj prostredníctvom MySQL / MariaDB (teraz predvolený DBMS), najnovších riešení vyrovnávacej pamäte, ako je napríklad Full Page Cache (FPC) pre obchody Magento 1.X a Varnish Cache pre obchody Magento 2.X.

Thunderstack v službe Cloudways

Pay as you go

Cloudway je na vrecku ľahký. To znamená, že musíte zaplatiť iba za prostriedky, ktoré ste využili. Stačí si vybrať najvhodnejší hostingový plán a užiť si už 10 dolárov mesačne.

Pay as you go

24/7 aktívna podpora

Akonáhle bude váš obchod funkčný, môže sa stať, že váš obchod bude mať problémy so správou servera. V takom prípade sa nemusíte báť. Tím technickej podpory spoločnosti Cloudways je vám neustále k dispozícii. Stačí vytvoriť lístok a zvyšok nechať na tím technickej podpory spoločnosti Cloudways.

podpora

CloudwaysCDN

CloudwaysCDN je geograficky distribuovaný systém, ktorý pomáha skrátiť dobu načítania webových stránok. To znamená, že bez ohľadu na vzdialenosť medzi návštevníkom a serverom zostáva rýchlosť načítania stránky stabilná. Technicky povedané, CloudwaysCDN replikuje váš obchod a slúži požiadavke návštevníka z najbližšieho uzla. Ešte dôležitejšie je, že šetrí veľa serverových prostriedkov a zaisťuje, že vaši návštevníci zažijú vynikajúcu rýchlosť načítania stránky.

CloudWaysCDN

Je čas na tvrdenie, prečo je Cloudways lepším riešením

Testoval som výkon úložiska Magento (inštalácia vzorových údajov) pomocou dvoch nástrojov. Najskôr pomocou nástroja Pingdom, bezplatného nástroja na testovanie výkonnosti webových stránok. Po druhé, vykonaním príkazov CLI nástroja na porovnávanie serverov ab – Apache.

Pingdom

Výsledok je založený na rôznych metrikách, ako je výkonnostná trieda, veľkosť stránky a doba načítania, čo je pri službe Cloudways Magento Hosting dosť veľké..

Pingdom

Ab Apache

apache

Zhrnutie!

S ohromujúcim rastom globálneho elektronického obchodu sa ubezpečte, že na sviatočné obdobie plánujete dostatok času. Cloudways zaisťuje rast vášho elektronického obchodu tým, že sa stará o všetky vaše problémy s webhostingom. Doprajte svojmu elektronickému obchodu rýchlosť, akú si zaslúži, takže môžete poraziť všetky svoje predchádzajúce záznamy. Zoznámte sa rýchlo so všetkými dostupnými plánmi a získajte ruky pri hľadaní najlepšieho riešenia elektronického hostingu. Ak si myslíte, že som vynechal nejaké dôležité tipy, dajte mi vedieť v sekcii komentárov nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map