8 iedvesmojoši cenu tabulas modeļi

Anil Parmar ir Glorywebs līdzdibinātājs, kura mērķis ir palīdzēt klientiem ar atsaucīgiem vietņu dizaina pakalpojumiem, tīmekļa izstrādi, digitālo mārketingu un daudz ko citu. Motīvi & mūsu veidotajiem dizainparaugiem ir kopīgs mērķis Nr. 1: saglabājiet to pēc iespējas vienkāršāk gan tehniskiem, gan ar tehnoloģiju nesaistītiem speciālistiem. Atrodi viņu vietnē Twitter @ abparmar99 & saki sveiks!


Cenu tabulu dizains ir viens no galvenajiem faktoriem, kas var noteikt jūsu reklāmguvumu līmeni… pārāk sarežģīts, cilvēki sajauksies… pārāk daudz iespēju, cilvēki cietīs no izvēles paralīzes utt. es zemāk esmu uzskaitījis 8 dizainus, kas darbojas diezgan labi.

Wufoo

Ja jūs meklējat krāsainu cenu tabulas dizainu, lai izveidotu jūsu vietni, tad Wufoo ir labākā izvēle. Tas ir cenu tabulas veidotāja spēks, kuru galvenokārt izmanto lielas daudznacionālas organizācijas, galvenokārt tās viegli lietojamā saskarnes un cenu noteikšanas iespēju dēļ. Tas piedāvā pavisam 4 cenu noteikšanas iespējas, turpretī citas vietnes piedāvā tikai 2 vai varbūt trīs izvēles iespējas.

Ir cenu iespēja, kas ir pilnībā piemērota tiem, kas reģistrējas, taču tajā nav daudz noderīgu funkciju, ko Wufoo piedāvā klientiem..

FreshDesk

Ja ir viens zīmols, kas zina, kā noturēt savu auditoriju pie līkuma, tas ir Freshdesk. Viņi ir bijuši uzņēmējdarbībā kā ekonomikas nodrošinātāji jau kopš seniem laikiem, kas padara tos diezgan pankādīgus un uzticamus.

Viņiem ir piecas cenu iespējas, sākot no dārgiem plāniem. Visas cenu tabulas kliedz radošumu. Kolonnas tabulās ir sakārtotas floras blīvuma secībā. Mežs ir visaugstākais un asns ir viszemākais.

Kvadrāts

Neviens nav labāks par vizuālo attēlojumu nekā Squarespace. Tas ir ekonomisks (tomēr papildu krāsu veidnes maksā vairāk), tam ir 2 cenu noteikšanas iespējas, un tam ir daudz krāsu. Primārais fons, ko saņemat katram galdam, neatkarīgi no plāna, ir melnbalts.

Lai gan tas var likties vienkārši, tas izskatās absolūti pārsteidzoši, jo veidotāji ir spēlējuši ar kontrastu izņēmuma kārtā. To var arī pielāgot, un jūs varat izmantot krāsas, lai izceltu svarīgus tabulas aspektus, kas ir drošs veids, kā piesaistīt uzmanību un, visbeidzot, arī peļņu.

Readymags

Droši vien vienkāršākā šī saraksta vietne un arī vienīgā, kurai ir opcija “Izmēģiniet pirms pērkat”, kas ir lieliska attieksme, lai izdzīvotu šajā tirgū. Vienīgais mīnuss, ar kuru saskaras veidotāji, ir tas, ka lietotāji mēdz pieturēties tikai pie bezmaksas abonementa un tad klīst.

Tomēr pievilcīgie plāni un vienkāršie galdi ir ieguvuši ļoti lojālu fanu bāzi, kas pēdējo gadu laikā ir eksponenciāli palielinājusies..

Arī šī vietne nav maldinoša atšķirībā no citām bezmaksas izmēģinājuma vietnēm, kurās nepieciešama bezmaksas kredītkartes pievienošanās bezmaksas izmēģinājuma periodam..

MailChimp

MailChimp ir jābūt vienai no visvairāk, ja ne visvairāk novatoriskajām vietnēm cenu noteikšanas tabulām. Tā ir arī viena no personālākajām vietnēm, kas darbojas, jo tā USP spēlē atbilstoši lietotāja emocijām un sajūtām. Tas to panāk, izmantojot glaimojošus vārdus, un izmanto arī dzīvniekus, lai attēlotu savus plānus. Dzīvniekiem palielinoties lielumam, palielinoties cenai. Lētāko plānu attēlo jērs, kam seko zirgs, bet visdārgāko plānu pārstāv zilonis. Vienīgais mīnuss šai vietnei ir tas, ka cenu noteikšana programmas lapā nav pieminēta.

Plasso

Daudz, kā norāda nosaukums, tabulas kā kastes sakārto tukšā telpā līdzīgā dizainā. Jau no brīža, kad apmeklējat vietni, redzēsit divas rūtiņas, no kurām katra attēlo atšķirīgu plānu. Vietne ir veidota tīrā un bez traucējumiem. Plasso mērķis ir vienkāršot ikvienu procesu inteliģentu automatizāciju.

Tas ir stratēģiski, jo tas ir lielisks veids, kā piesaistīt uzmanību, un tas ir arī drošs veids, kā piesaistīt klientus, jo viņu dārgākais plāns ir visa cienīga un katra santīma vērts..

Pulss

Piedāvājot ērtu un informatīvu cenu noteikšanu, kas ietver arī pilnu pakalpojumu un detaļu sarakstu, šī vietne ietilpst arī unikālas kategorijas kategorijā. Tas ir unikāls, jo cenu tabulas ir saliktas modernā veidā. Pārstāvētā informācija ir kodolīga un būtiska. Fons tam piešķir arī patiešām 2017. gada izskatu.

Kvadrāts

Uzņēmuma nosaukums ir cena, kuru saņemat. Tas ir taisnstūrveida un taisns. Par redzēto cenu jūs maksājat, slēptas maksas vispār nav, tomēr patiesībā ir tikai viena iespēja izvēlēties.

Izkārtojums ir sakārtots tā, ka tajā nav nevienas kolonnas, kas var nedaudz mulsināt klientus. Šeit informācija ir izklāstīta 2 vienkāršos dizaina elementos.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector