7 En İyi VPS Barındırma Sağlayıcısı

Bir Sanal Özel Sunucu (VPS), çoğu paylaşılan web barındırma hizmeti ile birlikte gelen çalışma süresi, depolama ve hız sınırlamalarından ötürü küçük ve orta ölçekli işletmeler için harika bir barındırma seçeneğidir..


En iyi VPS barındırma seçimi, aslında bağımsız bir fiziksel sunucu kiralamak veya satın almak zorunda kalmadan adanmış sunucu avantajlarının çoğunu kazanmak için giderek daha popüler bir yoldur.vps hosting

Bir VPS ile, bir ana bilgisayarın sunucusunda benzersiz bir işletim sistemi örneğine sahip kendi özel alanınız vardır, bu da kendi yazılımınızı yükleyebileceğiniz anlamına gelir. Önemli farklılaştırıcı alan veya bilgi işlem kaynağı paylaşmıyorsunuz.

Sanal sunucu yapılandırılmış gerçek sunucudan daha kolay ve maliyeti oldukça düşüktür. Fiziksel bir sunucu üzerinden VPS seçmenin tek dezavantajı, performansın o kadar hızlı veya verimli olmaması olabilir.

Yine de, paylaşılan barındırmadan ciddi bir yükseltme olduğundan emin olabilirsiniz.

Bu kılavuzda, Kanada’daki işletmeler için en iyi beş VPS ana bilgisayarımızı ve ardından bir VPS barındırma hesabıyla aranacak özellikleri tam olarak inceleyeceğiz. Beyin incittiği için web hosting hakkında düşünmekten nefret ediyorsanız, bu ağrısız olmalı.

Hazır? Hadi dalış yapalım.

Kanadalı İşletmeler için En İyi VPS Barındırma

1. HostPapa – En İyi Sunucu Performansı +% 66 İndirimli İndirim

Temel Özellikler:

En İyi Kanadalı Ev Sahibi
CPanel içerir
Fantastik Fiyat
Tamamen Yönetilen
Olağanüstü Kurumsal Seçenekler
1,5-24 GB RAM
4-12 çekirdek CPU

Hostpapa

Artıları

  Kanada genelinde sunucular,
  Hızlı yükleme süreleri ve yüksek performans

EKSİLERİ

En iyi müşteri desteği değil
Temel özellikler üzerinde tonlarca satış

HostPapa en iyi VPS hosting için en iyi seçimdir. Fiyat için kalitenin mükemmel bir kombinasyonunu sunarlar. Hostpapa yıllar içinde düzenli paylaşımlı barındırma performanslarından bizi etkiledi, ancak VPS sunucuları için de aynı standartları korudu.

HostPapa, okuyucularımıza normal VPS hosting fiyatlarında% 66 indirim ile oldukça iyi bir anlaşma sağladı.

Birinci Sınıf Sunucu Performansı ��

HostPapa’nın sahip olduğu sunucuların özelliklerine bakarsanız, nedenini daha iyi anlayabilirsiniz sunucu performansları birinci sınıfta.  $ 19.99’da, 1.5 GB RAM, 4 çekirdekli CPU ve 50 GB SSD ile değirmen VPS barındırma sunucusu açıklamasını göreceksiniz.

Şimdi, bu çok perişan değil, özellikle bu fiyata. İyi bir başlangıç ​​noktasıdır ve VPS barındırma umutları için sağlam bir değer sunar. Giriş seviyesi konumun yukarısına bakmaya başlarsanız, HostPapa’da 4, evet 4, daha fazla seçenek olduğunu görürsünüz..

Bu yüksek seçenekler size ne kazandırır??

Şey, 5 toplam VPS barındırma katmanı, sizin için uygun olanı kolayca bulabilirsiniz. Paranın bir kısmı için mümkün olduğunca özel bir sunucuya sahip olmak istiyorsanız, HostPapa’nın en üst düzey VPS sunucu planına göz atmanız gerekir.

Extreme seçeneği, HostPapa’nın dediği gibi, sundukları en sağlam VPS barındırma planıdır. Bazıları ayda 250 $ fiyatla kaçabilir, ancak sundukları için fiyat mantıklı. Sunucu, şaşırtıcı bir 24 GB RAM, 12 çekirdekli CPU ve 1 TB SSD barındırıyor. Temelde grafik kartı ve ışık klavyesi olmayan bir oyun bilgisayarı.

2. Hostinger – En ucuz VPS Barındırma $ 3.95- $ 29.95 / ay

Temel Özellikler:

Mevcut en ucuz güvenilir VPS ana bilgisayarı
CPanel içerir
Kök erişimi
2-8 GB RAM
2-4 çekirdek CPU
1000-8000 GB bant genişliği

hostinger-logo

Artıları

 Hostinger, en iyi paylaşılan barındırma sağlayıcılarının konuşmasında ortaya çıkmasının aynı nedeni, en iyi VPS barındırma sağlayıcısı konuşmasında da aynı nedenden kaynaklanmaktadır. Gerçekten güvenilir olan en ucuz ev sahibi.

EKSİLERİ

Hostinger, daha pahalı seçeneklere kıyasla nispeten çıplak kemiklerdir.

Ayda bir dolardan daha az ödeme yapmak istiyorsanız, paylaşılan barındırma için en iyi seçenek olan Hostinger, VPS barındırma dünyasında da benzer bir pazar oluşturdu.

Hosting sağlayıcı kendisi için harika bir üne sahiptir gülünç düşük fiyata güvenilir olmak. Bir VPS barındırma planı için ne kadar düşük? Aylık 3,95 $ düşük fiyat.

Ücretsiz Website Builder ��️

Hostinger’ın yeni Web Sitesi Oluşturucu Zyro olarak adlandırılır. Web sitenizi kolayca kurmanıza yardımcı olacak oldukça düzgün özelliklere sahiptir. Zyro ile büyük bir bonus, kodlama ve tasarım konusunda önceden deneyime gerek olmamasıdır..

Ücretsiz SSL Sertifikası, sınırsız SSD depolama alanı ve sınırsız bant genişliği gibi bazı düzenli özelliklere sahiptir..

Bununla birlikte, Zyro bazı heyecan verici yeni araçlar da sunmaktadır. Yeni ve benzersiz kapanımlar arasında en belirgin olanlar Zyro’nun Logo Maker ve AI yazarı.

Düşük Maliyetli VPS Barındırma ��

Bazı insanlar, herhangi bir performans teslimi ile bir VPS barındırma planının ayda 3,95 $ olabileceğinin hiçbir yolu olmadığını söyleyebilir. O insanlar yanılıyor.

Gerçekten en iyi paylaşılan hosting planları için yapacağınız aynı fiyatı ödeyebilir ve en iyi VPS hosting planını alabilirsiniz. Bu plan size 1 GB RAM, 20 GB depolama alanı ve 1000 GB bant genişliğine sahip 1 çekirdekli bir CPU sunucusu sağlayacak.

Fiyat ve özelliklerde yükselen diğer 5 VPS hosting katmanı vardır. Sundukları en yüksek seviye, ayda 29.95 $ ‘dan gülünç olarak fiyatlandırılıyor. Hostinger’ın “pahalı” planı aşağıdakileri içerir: 8 GB RAM, 8 çekirdekli CPU ve 8000 GB bant genişliğine sahip sunucu. Hostinger’daki teknik özelliklere göre paranızın patlaması da harika.

3. Bluehost – Destekli En İyi Seçenek

bluehost logosu

Paylaşılan barındırma için bilinen ürün
CPanel içerir
Kök erişimi
Tamamen yönetilen seçenekler
WordPress dostu
2-8 GB RAM
2-4 çekirdek CPU

Artıları

 2006’dan beri iş dünyasında, Bluehost’u pratik olarak eski yapar. Sınıfının en iyisi VPS barındırma hizmetleri sağlayarak, yoğun rekabetçi bir endüstride zamanın testini yaptılar.

EKSİLERİ

Bazı kullanıcılar, sorunlara yanıt vermede desteğin yavaş olduğunu bildiriyor.

Bluehost VPS hosting için en iyi seçeneklerden biridir. Muhtemelen hiçbir şeyde en iyisi değiller, her şeyde en az 5 numaradırlar ve ilk kez blogculardan büyük e-Ticaret web sitelerine kadar çok çeşitli iş web sitelerinin tercih ettiği ev sahibi olmak için geniş bir ağ oluştururlar..

WordPress hosting kullanıcılarının yaygın olarak reklamı yapılmayan daha iyi bir anlaşma elde edebilmesine rağmen, aylık fiyat kesinlikle yolun ortasındadır. Sınıfının en iyisi bir özellik arıyorsanız, Bluehost sizin için uygun olmayabilir. Ancak, en iyi VPS sunucusu, Bluehost doğru seçimdir.

4. HostGator

toplantı sahibi logosu

Üstün performans
Ödüllü destek
Kök erişimi
Yarı ve tamamen yönetilen seçenekler
Güvenilir çalışma süresi
İsteğe bağlı cPanel ayda 10 ABD doları ekler
2-8 GB RAM
2-4 çekirdek CPU

Artıları

 HostGator, paylaşılan barındırma alanında tartışmasız bir liderdir.

EKSİLERİ

Diğer VPS sunucularının çoğu ücretsiz olarak sağladığı bir şey olan cPanel için aylık 10 $ maliyeti.

Düşük maliyetli paylaşılan barındırmalarıyla en iyi bilinmesine rağmen, HostGator üç VPS barındırma planı, işletme web sitenizin ihtiyaç duyduğu işlevsellik düzeyi için mükemmel.

HostGator’un VPS planları diğer VPS sunucularına kıyasla biraz pahalı ve şunu söylemeliyiz ki biraz yanıltıcı…. Yaygın olarak belirtilen fiyat (19,95 $ / ay) yarı yönetilen seçenek içindir. Ancak tam olarak yönetilen bir hesaba ihtiyacınız varsa (ve çoğu işletme bunu yaparsa), daha pahalıdır. Servis, çalışma süresi ve güvenilirlik her zaman mükemmel olmuştur.

5. InMotion Barındırma

InMotion logosu

Hızlı, güvenilir VPS
A + müşteri desteği
CPanel içerir
Tamamen yönetilen VPS / isteğe bağlı kök erişimi
ÜCRETSİZ SSD / SSL; 4-8 GB RAM
Bulut karma teknolojisi

Artıları

 Faturalandırma / alan adları ve cPanel için tek giriş.

EKSİLERİ

Sahteciliği önleme politikaları telefonla kaydolmayı gerektirir.

Bu yüksek performanslı çözüm, dünya çapında binlerce işletmeye güç veriyor. Tam 90 günlük para iade garantisi ile 24,99 $ / ay’dan başlayan üç VPS planı arasından seçim yapın.

Barınmanın buluta yönlendirildiği bir dünyada InMotion Hostinghad’ın, emin olmak için artıklık, güvenilirlik ve SSD teknolojisini vurgulayan harika bir karma strateji olduğunu gördük sayfalarınız hiç olmadığı kadar hızlı yükleniyor.

6. Sıvı Ağ

liquidweb-logo

Tamamen yönetilen VPS
Mükemmel teknik destek
% 100 çalışma süresi (SLA başına)
cPanel dahil
Kök erişimi
2-8 GB RAM
1-4 çekirdek CPU

Artıları

 Temel plan dışındaki tüm Windows veya Linux işletim sistemlerinden birini seçin.

EKSİLERİ

Bu listedeki diğer seçeneklerden biraz daha pahalı ve 30 günlük geri ödeme garantisi, etkileyici.

Liquid Web, SSD, yedeklemeler, cPanel / Plesk seçimi, güçlü güvenlik ve özel bir IP adresi içeren tam özellikli VPS planlarıyla birlikte gelir.

Bu şirket % 100 çalışma süresi talep ediyor (bir SLA tarafından desteklenir) ve web sitenizin% 1000 tazminatı düştüğünü vaat eder. Kesinti sürelerinin kötü bir şey olduğuna, müşterilerin takdir ettiği bir tavır olduğuna dair izlenim edinmeye başlarsınız..

7. A2 Hosting

A2 Hosting

Yönetilen / Yönetilmeyen VPS hesapları
A + müşteri desteği
Son derece özelleştirilebilir planlar
Planlar ayda 5 $ ‘dan başlıyor
Ücretsiz SSD’ler
512 MB – 8 GB RAM
Gerekirse kök erişimi
1-8 çekirdek CPU

Artıları

 Her türlü barındırma için gerçekten en iyi raf seçeneği – mükemmel performans ve müşteri hizmetlerine ve teknik desteğe gerçek bir bağlılık.

EKSİLERİ

CPanel, Softaculous ve yedeklemeler için ek ücretler.

A2 Hosting, listemizde yönetilmeyen hesaplar sunan tek VPS ana makinesidir. A2’nin paylaşılan barındırma planlarıyla birlikte gelen geniş özellik yelpazesi göz önüne alındığında, bu sürpriz değil.

Bir işletim sistemini kurmak ve yapılandırmak için ne yaptığınızı biliyorsanız, 5 $ / ay fiyatı web geliştiricileri için cazip bir şekilde düşük bir fiyat noktasıdır – tam olarak yönetilen planlar 32,99 $ / ay’dan başlar.

Hızlı Yükleme Süreleri ��️

A2’nin tüm VPS planları beklenen zil ve ıslık ile gelir ve çok fazla RAM ve SSD alanı web sitenizi hızlı yüklenen bir doğa çılgınlığına dönüştürmek için.

Tamam o zaman. Size bir avuç en iyi VPS barındırma seçeneği sunduğumuza göre, eğitim kamyonunu yedekleyelim ve işiniz için yarışacak çeşitli planları ve ana bilgisayarları nasıl değerlendirmeniz gerektiği hakkında daha ayrıntılı olarak açıklayalım..

Karşılaştırılacak VPS Web Host Özellikleri

Bir VPS barındırma çözümü, ucuz paylaşılan barındırma ve özel bir sunucu arasındaki orta alanı kaplar. Bir öncekinden daha pahalı olsa da, ikincisinden daha ucuzdur.

Ana makinede ayrı bir bölüm olarak bir VPS oluşturulur. Tüm pratik amaçlar için, diğer istemciler aynı sunucuyu kullanmasına rağmen, özel bir sunucu gibi hissediyor. Paylaşılan barındırma aksine, kaynaklarınız başka bir web sitesi tarafından sifon edilemez. Tahmin edebileceğiniz gibi, tüm VPS ana bilgisayarları eşit yaratılmaz.

Planları karşılaştırırken, İşte en önemli özellikler ve yapılandırma seçenekleri A dikkatini vermek.

 • Sanal makinenize ayrılan özel çekirdek sayısı
 • Garantili RAM türü ve miktarı
 • HDD / SDD depolama alanı dahil
 • Aylık bant genişliği sınırı
 • İşletim sistemi seçimi
 • Sanallaştırma yazılımı türü
 • Web güvenliği / yedeklemeler
 • Teknik Destek
 • Bulut optimizasyonu
 • Web sunucusu performansı
 • Sistem yönetimi

Açıkçası – en iyi VPS barındırma planını seçme süreci birkaç sayıyı karşılaştırmak kadar basit değil.

Yönetmek ve yüklemek için nerd pirzolanız olup olmadığı, bulutta olmasını istiyor musunuz ve planın sağladığı sanallaştırma yazılımı ile diğer özelliklerin birlikte gelmesi gibi düşünülmesi gereken başka kavramlar da var.?

Yönetilen ve Yönetilmeyen VPS Platformları

Buradaki temel karar, siz (veya atanmış BT gurunuz) sunucunun sunucuyu yönetmesine veya kendiniz yapmasına izin vermek isteyip istemediğinizdir.

Yönetilen seçenek genellikle Apache, MySQL, PHP, Python, vb.Gibi kullanışlı web geliştirme uzantılarına sahip Linux işletim sisteminin bazı lezzetlerini içerir. yönetilen bir VPS platformu web sitenizi hızla geliştirir çeşitli ayarlarla sınırlı seçenekler arasında seç ve seç yaklaşımı sayesinde.

Yönetilmeyen rotaya giderseniz, ana bilgisayar yalnızca bölümünüzün dayandığı fiziksel sunucu donanımını korumakla sorumludur. Müşteri boş bir sayfa alır ve kendi donanımını kurar ve bakımını yapar.

Açıkçası, yönetilen bir yaklaşım en teknoloji meraklısı web yöneticileri hariç herkes için en iyi seçim olacaktır. Bize güven. Birkaç kuruş kazanmak için VPS ile uğraşan kalifiye olmayan bir müşteri çok fazla kaos yaratabilir.

Cloud VPS’ye Hoş Geldiniz

Diğer her şey eşit olduğunda, web sayfalarınızın 20 kata kadar daha hızlı yüklenmesi ihtimali iyi, doğru?

Bir bulut VPS platformuyla elde edeceğiniz şey budur. Cloud VPS barındırma bu kıskanılabilir sayıya katı hal sürücüleri (SSD), çok çekirdekli sunucular ve yeni nesil süper hızlı, süper verimli RAM teknolojisi kullanarak ulaşır.

İşletim sistemi

linuxandwindows-os-işletim sistemiHer zaman, özellikle yönetilen bir planla, bir işletim sistemi seçeneğiniz yoktur. Çoğu VPS web sunucusu standart bir Linux sistemiyle çalışır. popüler açık kaynaklı, ücretsiz seçenek, ve dünyanın dört bir yanından gelen hayranları devasa bir grupla birlikte geliyor.

Bill Gates ve Windows ürünlerinin hayranıysanız, muhtemelen yazılımı kullanım için lisanslamış bir ana bilgisayar bulabilirsiniz, böylece planınızı ödemek için bir banka soymak zorunda kalmazsınız.

Bir kez daha, yönetilmeyen rotayı almadığınız sürece tek bedene uyan bir şey olmasını beklemeyin. Kurulum ve yapılandırma üzerinde tam kontrole sahipseniz, kendi kendine kurulan bir VPS sipariş edin ve eğlence başlasın.

Web Sunucusu Performansı

Bir sunucunun performansını değerlendirirken dikkate alınması gereken birkaç önemli faktör vardır. Sevimli olmayalım ve çalıların etrafında dövülmeyelim. Hızdan bahsediyoruz…ssd yükseltme

En azından, CPU numaralarını karşılaştır. SSD’lere ücretsiz yükseltme, web sitenizi ziyaretçiler için daha iyi bir deneyim haline getirecektir. Dahil olan bant genişliği hızına dikkat edin. Ana bilgisayarlar arasında büyük bir fark olabilir.

Ayrıca, VPS hesabının aşağıdakileri yapmanıza izin verip vermediğini sorun anında daha fazla disk alanı, CPU çekirdeği ve RAM ekleyin işletim sistemini yeniden yüklemenize gerek kalmadan. İyi bir kural, ceza için bir obje değilseniz, daha az topraklama yüklemesinin daha iyi olmasıdır..

Sanallaştırma Yazılımını Seçme

Platforma güç veren sanallaştırma yazılımı türünü not edin. Xen, OpenVZ, Virtuozza ve KVM şu anda popüler olan birkaç teklif.sanallaştırma yazılımı

Belirli marka, VPS barındırma planından hangi işlevleri, özellikleri ve yapılandırmaları bekleyebileceğinizi belirler.

Müşteri Hizmetleri / Teknik Destek

Sorununuzu çözme yeteneğine sahip canlı bir insanla iletişim kurabilme yeteneği genellikle VPS ana bilgisayarları arasındaki en alt satır farkıdır..

Herhangi bir şirket derecelendirme ve teknik özellikleri atabilirken, samimi bir özveri duygusu için web sitesini dikkatlice okuyun müşteri hizmetleri ve teknik desteğe.

Genel olarak, 7/24 yanıt arayın ve en azından iletişime geçmek için birkaç farklı yol; e-posta, ücretsiz telefon numaraları ve anlık sohbet iyi bir başlangıçtır.

Bulut Optimizasyonu

Geçtiğimiz on yıl boyunca bir kayanın altında yaşamıyorsanız, bulut teknolojisinin bilgi işlemin doğasını değiştirdiğinin farkında olmalısınız. Bulut depolama Optimize edilmiş bir VPS hesabı bulut genellikle yıldırım hızında sayfa yükleme olanağı sunar sunucu yük dengeleme, sayfa önbelleğe alma ve bükülebilir RAM ve SSD sayesinde.

İyi bir bulut depolama planı, WordPress, Drupal ve Joomla gibi popüler sunucu uzantılarını / komut dosyalarını içerir ve kedi videoları koleksiyonunuzun viral hale gelmesi durumunda yüksek trafik patlamalarına anında uyum sağlamaya hazırdır.

Güvenlik ve Yedekleri Göz Ardı Etme

Asla tüm VPS web sunucularının web sitenizi bilgisayar korsanlarından, kötü amaçlı yazılımlardan ve diğer tüm kötü niyetli davranışlardan korumak için gerekli önlemleri aldığını varsaymayın..güvenlik ve yedekleme

bilir her biri ne tür güvenlik duvarı, ağ, güvenlik, DDoS koruması ve anti-spam hizmetleri sunar, ve sunucunuzun korunabilmesi için gerekli güvenlik önlemlerini alın.

Unutmayın yönetilmeyen istemciler kendi VPS düzeyindeki güvenlik ayarlarından sorumludur. Veritabanı ve dosya yedeklemelerinin nasıl ele alındığını da doğrulamanız gerekir.

Sistem Yönetimi

https://mk0hostingcanad4trji.kinstacdn.com/wp-content/uploads/2017/12/system-administration.png

Sistem yönetimi, VPS’nizi kurduğunuz ve onlarla çalıştığınız arayüzü ifade eder.

İki temel seçenek bir komut satırı kullanmaktır, yani geri alma DOS ortamında gerçek talimatlar yazabilirsiniz – kalbin zayıflığı için değil – veya kontrol paneli ile arayüz bu standart işaret ve tıklama yaklaşımıyla daha uyumludur.

Popüler kontrol panelleri cPanel, Plesk, Webmin, ve VirtualMin. Bunlar, sunucu uzantısı yapılandırma işlemini basitleştiren GUI (grafik kullanıcı arabirimi) tasarımlarıdır.

Özellikle hesabı uzaktan yönetirken komut satırından tamamen çıkamayacağınızı unutmayın..

Alt satır: En İyi VPS’yi Seçme

Biz VPS web hosting kadar ilgilenen herkes farklı şirketlerin karşılaştırmalı özellikleri hakkında olabildiğince öğrenmek için teşvik ederken, gerçek şu ki sanallaştırma platformu tweaking çoğu gözden kaçıyor.

En iyi seçeneğiniz, özelleştirme için güçlü bir gereksiniminiz olsun ya da olmasın ve kendi kendine kurulum yapmak için teknik bilgiye sahipseniz, sistem yönetimi yöntemine odaklanmaktır. Yönetilen bir hesabın yapabilecekleriniz için belirli sınırlamalar uyguladığı gerçeğinden kaçmak yok, ama belki de bu iyi bir şeydir.

Son analizde, paylaşılan barındırma çirkin, kaynak eksikliği olan başını taşıdığında bir VPS çözümüne bakın, ancak saf bir sunucu için kabuk oluşturacak moolah’a sahip değilsiniz. Yönetilen, bulut VPS web barındırma hesabı, önemli web sitesi performans kazançları yapmak için harika bir orta seçimdir.

Paylaşılan web barındırma hakkında daha eksiksiz bir rehber ve inceleme sürecimize genel bir bakış için Kanada web barındırma incelemelerimize göz atın.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

 • En İyi Web Sitesi Oluşturucu
 • Meilleur Hébergement Web

Referanslar ve resim kredileri:

 • UKWebHostReview.com
 • Actifio.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector