Вікс проти Веблі

Вибираючи розробника веб-сайту, легко захопитись усіма параметрами. Два найпопулярніші варіанти, доступні сьогодні, – це Wix та Weebly.


Якщо мова йде про кращих розробників веб-сайтів, то є якісна шкала якості та простоти використання. З одного кінця у вас є найменш настроювані конструктори веб-сайтів, які надзвичайно прості у використанні. З іншого боку, у вас є найбільш настроювані конструктори веб-сайтів, які найскладніше використовувати.

Шкала приносить щасливі повідомлення. Далекий кінець шкали з найбільш налаштованими можливостями і найвищою ступінь складності все ще відносно простий у використанні.

Ще щасливіші повідомлення приходять з іншого боку шкали. Найпростіші у використанні розробники веб-сайтів настільки прості у використанні, що ви можете мати чудовий веб-сайт за тридцять хвилин, якщо вам дуже хочеться.

Це як побудувати будівлю за один день.

Вирішити, який розробник веб-сайту – це особисте рішення. На щастя, ми можемо допомогти вам прийняти особисте рішення. Озброївшись усією інформацією, яку ми можемо надати, ви зможете впевнено вибирайте між Wix та Weebly.

TLDR;

Ми рекомендуємо Wix завдяки можливості програмного забезпечення пропонувати вам налаштування у простому у використанні пакеті.

Це не означає, що ви не повинні використовувати Weebly. Це просто означає, що Wix рекомендується нами частіше. Weebly все ще служить цілі.

Weebly все ще має бути на столі, як варіант для надійних власників веб-сайтів.

Як найпростіший розробник веб-сайтів, який все ще здатний створити естетично приємний веб-сайт, Weebly ставить свою заяву на шматок ринку. Вікс є найбільш настроюваний розробник веб-сайтів, доступний сьогодні, і може дати вам можливість будувати прекрасні твори мистецтва. Вони живуть з двох сторін спектру.

Якщо ви шукаєте нескінченне налаштування з невеликою кривою навчання, Wix підходить саме вам.

Якщо ви шукаєте найпростішого розробника веб-сайтів, Weebly – це чудовий вибір.

Конкуренти

Так, Wix і Weebly є обома розробниками веб-сайтів. Це означає, що вони займають ту саму категорію. Крім того, вони не мають багато спільного.

Гаразд, у грандіозній схемі речей, які вони роблять. Вони обидва використовують функцію перетягування, щоб дозволити кінцевому користувачеві створити веб-сайт без використання кодування. Загальна функціональність схожа – ви можете додавати текст, ви можете додавати фотографії, ви можете розмістити відео вашого двоюрідного брата, що біжить в стіну. Це речі, які робить будь-який розробник веб-сайтів.

Причина, з якою Wix і Weebly не мають багато спільного, полягає в тому, що Wix дуже настроюється і має криву швидкого навчання, а Weebly надзвичайно простий у використанні з дуже малою налаштованістю.

Wix – це людина, яка хоче використовувати веб-сайт для створення веб-сайтів, тому їм не потрібно турбуватися про хостинг та теми. Потужні дизайнерські можливості дають вам можливість взяти порожнє полотно та створити витвір мистецтва у вигляді веб-сайту. У Wix доступні шаблони, але справжня магія трапляється, коли ви можете створити саме те, що ви хочете створити, використовуючи їх інструменти.

Weebly є повна протилежність. Це кращий розробник веб-сайтів для того, хто майже не має досвіду з використанням будь-якого типу програмного забезпечення. Якщо ви не маєте впевненості у своїй здатності створити веб-сайт – просто використовуйте Weebly. У вас буде створений веб-сайт за короткий час, який повідомляє світові будь-яке повідомлення, яке ви хочете отримати.

Просто не сподівайтеся, що ви багато налаштовуєте на Weebly. У цьому і полягає сенс його використання – не турбуватися про налаштування.

Огляд Wix

Розробники веб-сайтів покликані вирішити труднощі зі створення веб-сайту. Запитайте будь-якого веб-розробника, і вони скажуть вам, що розробники веб-сайтів призначені для людей, які не мають можливості створити веб-сайт. Вони можуть означати це як негатив, але я сприймаю це як позитив.

Ви можете не уявляти, як насправді створити веб-сайт – це означає кодування та навички розробника – і все ж створити веб-сайт. Це досить приголомшливо.

Моя улюблена річ у Wix полягає в тому, що ви можете створити кращий веб-сайт, ніж веб-розробник за половину часу, – не возившись із заплутаними темами чи рядками коду. Це величезний позитив.

Вам слід користуватися Wix, якщо ви хочете використовувати розробник веб-сайтів, який має функцію перетягування, що дозволяє вам будувати веб-сайт так, як ви його малюєте в голові. У вас буде невелика крива навчання. Більшість факторів кривої навчання намагаються розібратися, яку функцію слід використовувати далі.

Більшість людей, які хочуть створити власний веб-сайт, повинні використовувати Wix. Альтернативи є для людей, які не хочуть створювати щось конкретне, а просто хочуть швидко створити веб-сайт.

Огляд Weebly

Що стосується розробників веб-сайтів, поза електронною комерцією, ми рекомендуємо лише три. Weebly є одним із цих трьох.

Weebly це абсурдно просто.

Wix – це на кшталт водіння розкішного автомобіля із зміною палиці. Ви повинні навчитися керувати палицею, і є купа шалених функцій, які ви хочете використовувати. Щоб розібратися, потрібно трохи часу.

тенорWeebly – це як машина з Флінтстоунів.

Він настільки простий і настільки простий у використанні, що забирає більшість функцій, які хотіли б багато людей при створенні веб-сайту. І навпаки, з Weebly просто не так багато варіантів.

В основному, та сама причина, чому Weebly настільки велика, є причиною того, що вона стає недостатньою. Ви повинні вирішити, що вас більше хвилює: простота чи функції.

Класна річ у Weebly – це те, що ви можете чесно створити свій веб-сайт за лічені хвилини. Якщо у вас є готові фотографії та текст, ви не встигнете ввійти та вийти з нього.

Простота використання

Повернемося до того масштабу, якого ми торкалися раніше.

Weebly – це розробник веб-сайтів у далекій частині легкої сторони шкали.

Це не означає, що немає простіших розробників веб-сайтів. Вони просто не дозволяють вам зробити щось схоже на гарний веб-сайт.

Weebly дозволяє вам це зробити.

Вікс стоїть з іншого боку шкали. Це найскладніший веб-розробник. Це також все ще не так складно у використанні.

Кожен, хто має будь-який досвід використання користувальницького інтерфейсу будь-якого сучасного програмного забезпечення, відносить його відносно швидко.

Це просто показує, наскільки легко розробникам веб-сайтів користуватися взагалі. Це має сенс, тому що вони були створені.

Дизайн

Елементи дизайну є видом двох окремих казок.

У Wix занадто багато варіантів.

А потім більше варіантів …

Ці параметри приємні, оскільки ви можете перетягнути їх куди завгодно. Проблема виникає, коли ви переповнені великою кількістю опцій і не можете знайти те, що шукаєте.

Вікс – скажімо, крихітний дещо. Гаразд, це набагато інакше. З Wix, отримуєш те, що бачиш.

У ньому є все, що вам може знадобитися – основи. Якщо ви хочете пройти повз це, ви зіткнетесь з деякими проблемами. Як ви ясно бачите, це дуже просто у використанні. Ви просто перетягніть на задане поле.

Підтримка клієнтів

Кожен розробник веб-сайтів, який ми рекомендуємо, має чудову підтримку клієнтів.

У Wix є більш помітна підтримка клієнтів, оскільки у програмного забезпечення є набагато більше, щоб підтримувати вас.

Насправді важко перетворити щось на Weebly у ситуацію, коли вам потрібно звернутися в службу підтримки (хоча я впевнений, що багато хто з вас сердито не погодиться зі мною в коментарях нижче!)

На щастя, Weebly має глибоку базу знань, наповнену всіма корисними відповідями, які можуть знадобитися.

відкритий знакПідтримка по телефону працює лише у звичайний робочий час, але вони також мають квитки підтримки та чат 24/7 наживо.

Повернутися до Wix … їх команда підтримки клієнтів є приголомшливою. Основна причина, по якій вони дивовижні, окрім того, що вони відповідають на ваші запитання, полягає в тому, що вони вже відповіли на всі ваші запитання.

Це майже так, ніби кожен раз, коли вони запускають нову функцію, вони вже з’ясовували кожне запитання, яке може задати будь-який користувач. Їх база знань вражає, особливо для того, скільки функцій вони мають.

Блоги та SEO

Wix та Weebly надають подібні можливості для ведення блогів та оптимізації пошукових систем (SEO).

Weebly має невеликі переваги у функціональності з їх планувальником публікацій у блозі та системою коментування.

Єдине дивне, що стосується Weebly – це те, що ви можете мати лише одного автора у своєму блозі. Wix, з іншого боку, дозволяє вести блоги з багатьма авторами, але не має планувальника публікацій..

Weebly дає вам можливість редагувати метаописи, теги та назви, можливості SEO навіть трохи далі. Ви також можете редагувати текст і URL-адреси для змін зображення.

Wix не здатний, але існують варіанти налаштування мета-назв та описів.

Обидва варіанти також дають можливість використовувати різні інструменти SEO, які допоможуть сторінкам вашого веб-сайту покращитись.

Ціноутворення

Що стосується кількості грошей, яку потрібно витратити, щоб використовувати обидва програмні засоби, вони дуже схожі.

Обидва варіанти дозволяють безкоштовно використовувати найосновнішу версію будівельників. Ми любимо компанії, які цим займаються. Ви можете перевірити обидва, не турбуючись про будь-які грошові обмеження.

Ви не отримаєте доменне ім’я або матимете доступ до будь-якої з функцій верхнього рівня. Ви отримаєте цінні уявлення про те, який розробник веб-сайтів вам більше подобається.

Weebly та Wix мають декілька рівнів, що дозволяють використовувати потрібні функції та дають можливість оновити в будь-який час.

загальна проти електронної комерції

Висновок

Використовуйте Weebly, якщо хочете чистої простоти.

Скористайтеся Wix, якщо хочете створити прекрасний сайт, який ви бачите у своїй голові.

Це дійсно так просто. Не передумуйте це рішення – тим більше, що ви можете спробувати обидва варіанти, коли захочете.

Використання конструктора веб-сайтів має спростити справи. Потрібні певні пошуки, щоб з’ясувати, який тип розробника веб-сайтів ви хочете використовувати, і почніть створювати свій веб-сайт.

Зрештою, будь-який із цих варіантів зробить вам естетично приємний веб-сайт, який допоможе вам досягти поставлених цілей.

FAQ

Weebly повністю безкоштовно?

У Weebly є абсолютно безкоштовна версія, де ви можете створити чудовий веб-сайт. Однак у вас не буде власного персоналізованого домену, який не є ідеальним у більшості випадків.

Скільки коштує використовувати Weebly?

У Weebly є три рівня ціноутворення. Безкоштовна версія доступна разом з версією 12 доларів на місяць та версією 15 доларів на місяць.

Чи краще Wix, ніж Weebly?

Це повністю залежить від того, що ви цінуєте. Якщо ви шукаєте найпростіший і простий підхід до створення веб-сайту, то Wix не краще, ніж Weebly. Якщо ви шукаєте свободи та повного налаштування, то Wix краще, ніж Weebly.

Чи краще Wix, ніж WordPress?

Коротка відповідь – ні. Більш довга відповідь – це може бути. Якщо ви хочете дуже налаштувати свій веб-сайт без міцної кривої навчання, то Wix для вас краще, ніж WordPress. WordPress – це глибоке занурення в будівництво веб-сайтів, тоді як Wix схожий на проникнення в мілководді та флірт з ідеєю запливати в глибокий кінець.

Веб-сайт Wix – це справді безкоштовно?

У Wix є безкоштовна версія, але ваше доменне ім’я матиме такий формат: username.wixsite.com/siteaddress. Щоб використовувати користувацький домен і розблокувати безліч функцій, вам доведеться вибрати платний план.

Як отримати безкоштовне доменне ім’я від Wix?

Безкоштовне доменне ім’я доступне після вибору платного плану. Вам все одно доведеться платити за план Wix, але вони закидають доменне ім’я безкоштовно – протягом року.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector