Labākie vietņu veidotāji (2020)

Šis ir noslēpums, ko vairums izstrādātāju jums nepateiks: vietņu veidotāji nav lielveikals.


Kāpēc ne? Nu, ņemiet vērā, ka:

 • ☑️ Ar vidējām vietnes dizaina izmaksām USD 2 000 pie individuālajiem izstrādātājiem vietņu veidotājs ir satriecoši lēts.
 • ☑️ Vietņu veidotāji ir guvuši labus panākumus. Ļoti labs. (Viņi var rīkoties ar gandrīz visu, ko vēlaties veidot.)
 • ☑️ Var izveidot vietni, kas darbojas mazāk nekā 30 minūtēs, bez sīkākām zināšanām par WordPress, CSS vai HTML.

Protams, neviens vecāks vietņu veidotājs to nedarīs.

Tāpēc zemāk es piedāvāju labākās vietņu veidotāju iespējas.

Mūsu secinājums? Wix ir labākā likme.

Vairāk par to vēlāk.

Ja vēlaties uzzināt, kāpēc, varat arī to izdarīt pāriet uz precēm vai izlasiet nākamo sadaļu, lai uzzinātu, kāds bija mūsu pārskatīšanas process.

Contents

Kā mēs pārskatījām vietņu veidotājus

Mūsu process ir vienkāršs:

 • ☑️ Sašauriniet iespējas 15 populārākajiem vietņu veidotājiem
 • ☑️ Atveriet kontu pie katra vietnes veidotāja un faktiski izveidojiet vietni, lai redzētu, cik tā darbojas
 • ☑️ Pārbaudiet katras vietnes ielādēšanas ātrumu

Tad, salīdzinot šīs funkcijas un stiprās puses ar vietņu veidotāja cenu, mēs varējām sastādīt vietņu veidotāju sarakstu, kas būtu piemērots visiem, kas vēlas sākt..

Lūk, ko mēs atradām.

Galvenie vietņu veidotāji Kanādas mazajiem uzņēmumiem

Pilna informācija (un atgādinājums): HostingCanada.org ir sabiedrības atbalstīta pētījumu vietne, un mēs, iespējams, nopelnīsim nelielu komisiju, ja jūs pērkat vietnes veidotāju, izmantojot kādu no zemāk esošajām saitēm. Jūsu atbalsts ir tas, kas šeit Otavā apgaismo gaismu un nerada papildu izmaksas (patiesībā dažreiz ir jauka atlaide). Es iekļauju tikai tādu vietņu veidotājus, kurus ir ļoti ērti izmantot un kurus vismaz 12 mēnešus esmu personīgi izmantojis savām vietnēm vai klientiem..

* Gada cenas (Jā, BoldGrid ir tik lēti.)

1. Wix – labākais kopumā

Vienkāršāk izmantot pilnai pielāgošanai

Wix logotips

noklikšķiniet un velcietIemesls, kāpēc Wix ir mūsu galvenā izvēle, ir tas, ka tas apdzīvo nedaudz satracinātu vietni vietņu veidotājiem.

Tas ir ne tikai funkcionāls vilkšanas un nomešanas vietņu veidotājs – jūs varat arī ievietot jebkuru elementu jebkur un dari gandrīz visu, ko vēlies.

Nav iepriekš iestatītu režģu vai kaut kas tamlīdzīgs. Veiks teica mēs varam ļaut jums darīt jebko – un tad viņi to izdarīja.

Mūsdienās Wix pārvalda vairāk nekā 20 miljonus vietņu internetā.

Salīdzinot ar Squarespace, abi celtnieki salīdzina labvēlīgi, un ir liela iedzīvotāju daļa, kas faktiski būtu labāk piemērota Wix lietošanai.

Wix pamatā ir Squarespace īpaši pielāgojamā versija. Pēc tam, kad vērojāt, kā Wix attīstās pēdējo gadu laikā, tā intuitīvais dizains un pamācības padara to par labu izvēli jaunu vietņu īpašniekiem..

Labais

Vislabākais, ko Wix piedāvā, ir iespējas. Viņi lietotājiem piedāvā rīkus un jaudu, lai izveidotu visu, ko viņi vēlas veidot. Ir iemesls, kāpēc Wix ir nozares līderis, un tā ir viena no mūsu iecienītākajām programmatūras lietojumprogrammām.

 • 300 vai vairāk kvalitātes veidņu
 • Absurds elementu daudzums
 • Plaša FAQ un zināšanu bāze
 • Saprātīgas cenas
 • Bezmaksas versija
 • Atsaucīgs un izpalīdzīgs atbalsts
 • Intuitīvs un iesācējs draudzīgs
 • Mobilo ierīču optimizācija
 • Mākslīgā dizaina intelekts

Piedāvājot tādu iespēju kā Mākslīgā dizaina intelekts – kur Wix uzdod jums jautājumus un pēc tam sniedz jums sākumu būvniecības procesā – tas ir kaut kas, ko jūs negaidāt no programmatūras lietojumprogrammas, kas veido vietnes.

Precīzi iemesli, kāpēc Wix ir otrs labākais vietņu veidotājs, ļauj pilnam iesācējam sākt darbu no nulles vai arī celt celtniecības procesu. Uzņēmums saprot viņu lietotājus un cenšas viņiem palīdzēt.

Sliktais

Ar daudzajām iespējām un daudzām uzmanības piesaistīšanas funkcijām vienkāršs tīmekļa vietnes veidošanas risinājums var būt pārāk milzīgs.

Kam vajadzētu lietot Wix?

Jums vajadzētu izmantot Wix, ja vēlaties vilkt un nomest, taču jums ir arī nedaudz pacietības, lai veltītu laiku Wix funkcionalitātes apguvei. Kad Wix ir apguvis, tas ir spēcīgs rīks, kas ļaus tukšu audeklu pārvērst mākslas darbā.

Izlasiet visu Wix pārskatu. 

2. SQUARESPACE – otrajā vietā

Noformējiet skaistas tīmekļa vietnes minūtēs

kvadrātveida telpas logotips liels

Kvadrāts ir mūsu otrais labākais vietņu veidotāja kronis. ��

Iemesli ir ārkārtīgi skaidri, un tie visi liek secināt. Nepilnas stundas laikā varat izveidot skaistu un profesionāla izskata vietni.

Acīmredzot jūs varat daudz vairāk laika pavadīt celtniekā, veicot pielāgojumus. Neatkarīgi no tā, cik daudz laika jūs nolemjat pavadīt, izmantojot to, gala rezultāts gandrīz vienmēr būs cienīga vietne.

Labais

Attēls kvadrātāSquarespace labākais ir tas, cik ērti to lietot. Squarespace izmantošana ir vienkāršākais veids, kā izveidot profesionālu un skaistu vietni.

 • Labākais vietņu veidotājs vizuālajiem uzņēmumiem
 • Desmitiem augstas kvalitātes veidņu
 • Lieliska tiešraides tērzēšana un atbalsts visu diennakti
 • Ļoti vienkārši lietot un apgūt

Tas, par ko jūs patiešām maksājat laukā Squarespace, ir programmatūra, ko velciet un nometiet pārī ar to pārsteidzošajām veidnēm. Šīs divas funkcijas kopā padara vietnes, kas izskatās labi.

Sliktais

Sliktākā lieta Squarespace ir nespēja pielāgot katru vietnes collu. Ar šablona diženumu nāk šablona lāsts. Es varētu autortiesības uz veidnes lāstu – tas izklausās forši.

Ar veidni jūs varat ievietot noteiktus elementus tikai noteiktās vietās. Pāriet ārpus veidnes ir pārdomāti.

Ņemot to vērā, ir svarīgi atcerēties, ka 95% vietņu veidošanas iedzīvotāju nav nepieciešams vai nevēlas pielāgot vairāk, nekā atļauj Squarespace.

Tas patiesi apguva pielāgošanas formulu “pietiek tikai”.

Vienīgais patiesi ievērības cienīgais aspekts, kas ir negatīvs, ir tāds, ka Squarespace ir nedaudz dārgāks nekā konkurenti un to gada un mēneša cenu modelis ir aptuvens. Jūs katru gadu saņemat lielu atlaidi, bet, ja vēlaties maksāt katru mēnesi, jums būs jāmaksā piemaksa.

Kam vajadzētu izmantot kvadrātu?

Jums vajadzētu izmantot laukumu Squarespace, ja vēlaties vilkt un nomest, bet arī vietni vēlaties izveidot ātri. Jūs vēlaties, lai viss izskatās gludi, profesionāli un vienveidīgi, un jūs nevēlaties vijoties ar daudziem iestatījumiem, lai tas izskatās šādi.

Mums ir tendence domāt, ka tas raksturo lielāko daļu cilvēku.

Dienas beigās, ja jums nav rūp pielāgot katru mazo vietnes aspektu, un jūsu vienīgais mērķis ir tikai izveidot tādu vietni, kas izskatās pārsteidzoša, tad Kvadrāts ir lielisks variants jums.

Lai iegūtu sīkāku ceļvedi, skatiet mūsu Squarespace pārskatu. 

3. Shopify – e-komercijas karalis

Līdz šim labākais e-komercijas variants

shopify logotips

e-komercijas vektorsJa jūs vadāt e-komercijas veikalu un nelietojat Shopify, mēs jums piezvanīsim, piemēram, “dumjš” un “mazohists”.. 

Pārlēkt uz suņu ēšanas suņu e-komercijas pasauli ir iespaidīgs lēmums. Veiksmīga tiešsaistes veikala vadīšana prasa daudz, un uzdevumam ir aptuveni 5000 kustīgu daļu. Par laimi, jūs neesat viens šajā ceļojumā, ja vien nevēlaties būt. 

Runājot par e-komercijas veikala darbību, ir dažas iespējas. Abas iespējas ir WordPress un e-komercijas spraudņa izmantošana vai CMS, kas īpaši paredzēts e-komercijai. Divas labākās iespējas ir tādas pašas kā pirms dažiem gadiem. Mēs ieteiktu vai nu palaist WooCommerce WordPress, vai arī izmantot Shopify. 

Atšķirība starp dažiem gadiem un tagad ir tāda, ka pirms dažiem gadiem mēs jums pateiksim, ka izmantojat WooCommerce vietnē WordPress. Tagad mēs ļoti iesakām izmantot Shopify. Jūs pieredzēsit vienu negatīvu un simtiem pozitīvu. 

Mēs skarsim vienu negatīvo tālāk, bet, ja jums ir e-komercijas veikals un jūs neizmantojat Shopify, jūs pats darāt karjeras pakalpojumu.

Ir pamatots iemesls, kāpēc Shopify ieņēma pirmo vietu mūsu labāko e-komercijas platformu klasifikācijā.

Labais

Shopify ir viegli pārdota. Tiešsaistes biznesa pārvaldīšana, kas pārdod produktus, ir galvassāpes. Shopify lielāko daļu kaitinošo lietu noņem no jūsu rokām. Tā specializācija ir uzņēmēju dzīves bezgalīga atvieglošana. 

Tas ir būtībā attiecībā uz Shopify kā pakalpojumu. Parunāsim mazliet par faktisko vietņu veidotāju, tāpēc mēs esam šeit. 

Shopify darbojas daudz, piemēram, WordPress. Shopify izmanto motīvus un spraudņus. Jūsu vietnes veidošanas veids ir gandrīz pilnībā atkarīgs no izmantotās tēmas. Shopify ir dažas noklusējuma motīvi, kas ir jauki un var palīdzēt jums ātri izveidot apkalpojamu vietni. Jums atliek tikai pievienot savus produktus un pārvietot dažas lietas. 

Ja vēlaties to palielināt, jūs varat maksāt par premium motīvu un izmantot tēmā pielāgojamos rīkus. Ir daudz vilkšanas un nomešanas tēmu, kas padara skaista veikala izveidošanu vienkāršu.

Sliktais

Iepriekš mēs minējām, ka, lietojot Shopify, nevis WordPress un WooCommerce, ir viens negatīvs. Tas nozīmē vienu vārdu – spraudņi. WordPress ir labākā spraudņu bibliotēka internetā. Par laimi, Shopify ir arī daudz noderīgu spraudņu, un tam ir otrā labākā e-komercijas spraudņu bibliotēka. 

Shopify var būt arī dārgs, jo parasts plāns sākas no USD 29,00 mēnesī. Ja nopietni domājat izveidot e-komercijas biznesu, šī mēneša cena ir tā vērta.

Kam vajadzētu lietot Shopify?

Shopify ir paredzēts 95% pasaules tiešsaistes veikalu īpašnieku. Ja jūs tikai ienetat vietņu pasaulē un vēlaties izveidot savu vietni, mēs apšaubītu jūsu veselīgumu, ja jūs lietotu kaut ko citu, kā tikai Shopify. Tas ievērojami atvieglo veikala vadīšanu.

Izlasiet mūsu pilnu Shopify pārskatu.

4. Pastāvīgs kontakts – lieliskas sākuma iespējas

Bezmaksas opcija / Bezmaksas hostings

pastāvīga kontakta logotips

e-pasta mārketinga priekšrocībasJa esat pazīstams ar Pastāvīgo Kontaktpersonu, tad droši vien sev sakāt: “Vai viņiem ir vietņu veidotājs?”

Ja jums nav pazīstams ar pastāvīgo kontaktu, iespējams, jūs pats neko nesakāt un pacietīgi lasāt to, kas mums jāsaka. Paldies Tev par to.

Pastāvīgais kontakts ir visvairāk pazīstams ar viņu e-pasta mārketinga rīkiem. Tos var atrast pat numur viens mūsu labākā e-pasta mārketinga pakalpojumu lapā. 

Viņiem ir arī diezgan lielisks vietņu veidotājs. Neatkarīgi no Squarespace un Wix, tas ir ļoti vērts to izmantot, ja jums vienkārši nepieciešama ātra vietne vai galvenā lapa, lai dotos uz jūsu jaunajām e-pasta mārketinga kampaņām. Mēs iesakām to izmantot, ja e-pasta mārketings ir jūsu galvenā uzmanība. Instrumenti, ko viņi piedāvā tieši šai nišai, ir lieliski.

Labais

Vietņu veidotājs, kuru nodrošina pastāvīgā kontaktpersona, ir 100% pieejams ar bezmaksas plānu, kas padara to par fantastisku iespēju, ja nevēlaties tērēt naudu. Pastāvīgā kontaktpersona pat gadā piešķirs jums bezmaksas domēna vārdu.

Pats celtnieks ir ērti lietojams un saprotams. Viss ir intuitīvi, un viņi nemēģināja šeit izgudrot riteni. Tajos bija labas veidnes, kuras var nedaudz pielāgot jebkuram, kas jums nepieciešams. Ir pat A.I. darbināms rīks, kas var nozagt visu no jūsu Facebook lapas un veidot jūsu vietni ar izvilkto saturu.

Sliktais

Pastāvīgā kontaktpersona nav kvadrāts, un tā nav Wix. Tas noteikti nav Shopify. Lieliski par Constant Contact ir tas, ka tas zina, kas tas ir, un pieturās pie šīs arēnas.

Vienkārši jāzina, ka, ja vēlaties labāko vietņu veidotāju tirgū, pastāvīgā kontaktpersona nebūtu jūsu izvēle. Tas nav ļoti pielāgojams, un tajā trūkst daudz funkciju, kuras jūs citādi varētu atrast stabilākiem vietņu veidotājiem.

Kam vajadzētu izmantot pastāvīgu kontaktu?

Pastāvīgais kontakts ir paredzēts cilvēkiem, kuri patiešām vēlas pievērsties e-pasta mārketingam. Ja plānojat veidot apjomīgus e-pasta sarakstus, vienlaikus pārāk neuztraucoties par citiem mārketinga veidiem, nav pamata izmantot citu vietņu veidotāju.

5. Vietne123 – tikpat vienkārša kā 123. vietne

3… 2… 1… vietne! Hmm, 1… 2… 3… vietne!

Vietnes123 logotips

Vietnei123 ir jautrs nosaukums. Kopš es sāku strādāt ar viņu vietņu veidotāju, esmu par viņiem dziedājis apmēram 11 dažādas dziesmas. Man vajadzēja tos reģistrēt, bet diemžēl es to nedarīju.

Šis vietņu veidotājs ir labs, un tā ir lētākā iespēja sarakstā. Ja jūs to lietotu un nekad nebūtu izmantojis citu, jums nebūtu ļoti daudz sūdzību. Vietne123 ir mūsu ieteikums, ja kāda iemesla dēļ iepriekš norādītās iespējas kaut kādā veidā jūs sajukusi vai ja nevēlaties tērēt daudz naudas premium funkcijām.

Labais

vietņu veidotājsPapildus tam, ka Site123 ir lēts, tas paveic arī lielu darbu, nodrošinot estētiski patīkamas dizaina veidnes un tajās nodrošinot pamatīgas pielāgojamas iespējas. Redaktors nav labākais, bet, kā jau teicām iepriekš, tas neizceltos tik slikti, ja jūs nekad nebūtu izmantojis kādu no citām iespējām.

Vietne123 arī lieliski strādā ar savu darbības laiku un vietnes ātrumu. Varat arī izmēģināt visu bez maksas uz nenoteiktu laiku, ja jums nav prātā reklāmas.

Tas ir labs vietņu veidotājs mazām vietnēm vai emuāriem, un jūs pat varat savam veikalam pievienot produktus par salīdzinoši lētām cenām, salīdzinot ar citiem e-komercijas risinājumiem.

Mūsu iecienītākā vietne Site123 papildus cenai ir viņu vietņu tulkošanas funkcija. Tas diezgan labi darbojas no angļu uz franču valodu mūsu franču kanādiešu draugiem. 

Sliktais

Ja vēlaties pilnībā pielāgojamu un veidotu vietni, jūs neizvēlaties vietni123. Ja jums nepieciešama vietne lētāk, tad vietne123 ir laba izvēle. Piedāvātajām funkcijām mēs iesakām vispirms izpētīt citas iespējas, pirms izmantojat tās, lai pārliecinātos, ka nepalaižat garām kaut ko, ko vēlaties.

Kam vajadzētu izmantot vietni123?

Mēs iesakām izmantot vietni123, ja jums ir nepieciešama vienkārša vietne un nevēlaties izmantot laukumu Squarespace vai Wix. Tas šobrīd ir mūsu trešais iecienītākais tīro vietņu veidotājs, kurš noteikti kaut ko saka.

6. HubSpot – ir potenciāls ar pievienotajiem bonusiem

Bezmaksas versija + labākie rīki biznesa īpašniekiem

centrmezgla logotips

Pagaidiet sekundi… HubSpot? Vai tas nav mārketinga programmatūras uzņēmums? Tie patiešām ir, bet to ir arī daudz vairāk.

Un to mēs šeit apspriežam.

Nav šaubu, ka esat apskatījis dažādus veidotājus un lietotnes un nosvēris plusus un mīnusus. Lielākā daļa vietņu stingri atbalsta tādus risinājumus kā Wix un Squarespace to vienkāršības un lietošanas ērtuma dēļ, pat iesakot tos, izmantojot WordPress – vislabāko satura pārvaldības sistēmu (CMS) šodien tīmeklī..

Lielākā daļa cilvēku nerunā HubSpot. Vietņu veidotājs piedāvā pieejamu veidu, kā izveidot jauku vietni, kas demonstrē jūs vai jūsu biznesu un palīdz reklamēt jūsu vietni… jūs zināt, tāpēc cilvēki to faktiski apmeklē..

Kad es izmantoju vietņu veidotāju, es mēdzu izmantot Squarespace vai Wix atkarībā no tā, kas jādara. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat WordPress vai vietņu veidotāju, viņi galu galā nepiedāvā neko vairāk kā atsevišķu pamata vietni.

HubSpot var palīdzēt jums izveidot kaut ko spēcīgāku.

Vietnes veidotājs ir… parādījis mūsu interesi. Mēs to turpināsim uzmanīgi novērot. Iespējams, ka pēdējā mēneša laikā mēs visvairāk laika pavadījām, izmantojot HubSpot vietņu veidotāju.

Labais

CMSPirmkārt, ir svarīgi izskaidrot, kas ir HubSpot “celtnieks” un kas tas nav. Kad mēs runājam par “vietņu veidotājiem”, mēs būtībā apspriežam jebkuru programmatūras lietotni, kas to arī dara – izveido jums vietni. 

Tās bieži vien atšķiras no “satura pārvaldības sistēmām” (pazīstamas arī kā CMS) ar to, ka celtnieki 90% no jūsu slodzes izceļ: dizains, mitināšana, izkārtojums tiek apstrādāti kā daļa no lietotnes.

HubSpot pašam nav celtnieks, bet drīzāk CMS; tomēr tas darbojas tāpat kā vairums vietņu veidotāju.

HubSpot CMS vietņu veidošanas programmatūras katras daļas noderīgie elementi ir šādi:

 • Ātrums: HubSpot CMS izmanto jaudīgu satura piegādes tīklu (CDN). Tas nozīmē tikai to, ka neatkarīgi no tā, kur atrodaties Kanādā (vai ārzemēs), jūsu vietne tiks ielādēta īpaši ātri ikvienai personai, kas to apmeklē. Tāpat kā citi celtnieki, arī HubSpot automātiski optimizē jūsu attēlus un kodu, lai pārliecinātos, ka tie izskatās skaisti, bet nepalēnina jūsu vietnes darbību, pat ja jums ir milzīgi attēli (fotogrāfiem vai uzņēmumiem, kas paļaujas uz daudziem multivides līdzekļiem).
 • Drošība: Daudzi mazo uzņēmumu īpašnieki šodien nepievērš lielu uzmanību vietņu drošībai. Galu galā dienā ir tikko pietiekami daudz laika, lai bizness darbotos un būtu veselīgs, nepārtraukti neuztraucoties par uzlaušanu. Tomēr 2020. gadā un pēc tam ziņu virsraksti ir pilns ar kiberuzbrukumiem un jauniem hackiem. Šie hacks var ne tikai maksāt daudz naudas, bet arī patiešām kaitēt jūsu zīmolam un Google meklētājprogrammu klasifikācijai. Izmantojot HubSpot, jūsu dati tiek dublēti mākonī un tiek īpaši aizsargāti pret uzbrukumiem, izmantojot ugunsmūri (aizsardzība pret hakeriem).
 • Uzticamība: Ja jūs esat pavadījis daudz laika, lasot tīmekļa mitināšanas pārskatus šeit, vietnē Hostings Kanāda, tad jūs zināt, ka esmu aizķeršanās uptime. Es iesaku tikai tos pakalpojumu sniedzējus, kuru darbības laiks visu gadu ir vismaz 99,9%. HubSpot uptime pārspēj šo etalonu, mūsu testēšanā izmantojot 99,999% uptime.

HubSpot arī ļauj ātri izveidot saturu kā CMS.

 • Velciet un nometiet moduļus: Viena no vietņu veidotāju atšķirīgajām iezīmēm (salīdzinājumā ar tādu CMS kā WordPress) ir tā, ka pēc noklusējuma tiem ir vilkšanas un nomešanas rīki. HubSpot CMS un galvenās lapas veidotājs ir nonākuši komplektā ar simtiem vilkšanas un nomešanas moduļu “darīts jūsu labā” – gan bezmaksas, gan maksas. (Dodieties ātri, kā tas darbojas)
 • Satura stratēģija un SEO: Google šodien regulē internetu … Tātad, katra biznesa vietne šodien ir SEO vietne neatkarīgi no tā, vai jūs to realizējat vai nē. Runājot par saturu un SEO, HubSpot ir vietņu veidotāju pirmais numurs. Tas atrodas tikai aiz WordPress.
 • Mobilo ierīču optimizācija: Gandrīz 71% no vietnes HostCanada.org trafika nāk no kāda veida mobilajām ierīcēm (salīdzinājumā ar tikai 38% pirms trim gadiem). Labās ziņas: viss saturs, kas izveidots jūsu HubSpot vietnes veidotājā, tiek automātiski optimizēts mobilajām ierīcēm, bez jebkāda papildu darba.
Sliktais

HubSpot vietņu veidotājam ir trūkumi. Tas noteikti nav tik intuitīvs vai pielāgojams kā Squarespace vai Wix. Lai nokļūtu vietnē, ar kuru jūs patiešām lepojaties, no jūsu puses būs jāpieliek nedaudz vairāk pūļu.

Otrs aspekts, kas mums nepatīk attiecībā uz HubSpot veidotāju, ir tas, ka tas var mulsināt. Katra atsevišķa sastāvdaļa ir diezgan laba. Problēma rodas, kad jūs satriecat ar visiem izlases veida biznesa rīkiem. Jums noteikti jābūt fokusētam ar lāzeru.

Kam vajadzētu lietot HubSpot?

Vietnes HubSpot veidotājs ir paredzēts mazu uzņēmumu īpašniekiem, kuri neatkarīgi no tā vēlas piekļuvi visiem HubSpot rīkiem. Noteikti ir noderīgi, ja viss atrodas vienuviet.

HubSpot ir arī potenciāls palielināt šo sarakstu, jo laika gaitā. Ir iemesls, kāpēc mēs par to tik daudz rakstījām, tas ir intriģējoši.

7. SiteGround – vietne Building Arena

Labākais Uptime un Speed ​​un Free Add Ons

siteground-logo

SiteGround ir pazīstams ar viņu mitināšana vairāk nekā jebkas cits. Neļaujiet domāt, ka viņiem ir slikti pret visu pārējo, jo tas absolūti tā nav.

Vēl viena iespaidīga īpašība ir stabils vietņu veidotājs, īpaši atbrīvojot viņu WordPress Starter rīks. Kā norāda nosaukums, WordPress Starter ir paredzēts tikai WordPress vietnēm un izmanto Elementor Page Builder, kā arī bezmaksas motīvu izvēli un visvairāk ieteikto spraudņu klāstu..

Ja SEO ir jūsu maize un sviests, tad SiteGround var ļoti labi būt kafija jūsu ideālajām brokastīm.

Labais

SEOPozitīvi, kas attiecas uz SiteGround, vairāk attiecas uz tiem, kuriem rūp vairāk darbspējas un ielādes ātrumi, nevis viņu vietnes izveide..

 • Pastāvīgs darbspējas laiks un lapas ātrums
 • Bezmaksas e-pasta konts
 • Vairāk nekā 1200 veidnes
 • Lieliskas iespējas un funkcionalitāte
 • Tikai USD 80 gadā

Maksāšana par mitināšanu vietnē SiteGround ir lēta salīdzinājumā ar citiem vietņu veidotājiem. Būtībā jūs maksājat par mitināšanu un pārliecinošu vietņu veidotāju.

Sliktais

Vietnes veidotājs vietnē SiteGround nav tik intuitīvs vai viegli lietojams kā Squarespace un Wix.

Tas nenozīmē, ka vietnē SiteGround nevar izveidot skaistu vietni, taču tas nebūs tik vienkārši, kā elementu vilkšana un nomešana vietā. Funkcijas un iespējas, ko iegūstat citam vietņu veidotājam, apgrūtinātu šīs vietnes veidotāja racionalizēšanu.

Kam vajadzētu izmantot vietni?

Galu galā, Vietne ir domāts tiem no mums, kas neiebilst pret sarežģītāku vietņu veidotāju kā upuri vislabākajam darbspējas laikam un vietnes ātrumam – tas ir, ja vien jūsu vietne nav WordPress vietne, un tādā gadījumā jūs atklāsit, ka eksperiments ir daudz patīkamāk, nekā varētu domāt.

Ja vēlaties uzzināt vairāk, apskatiet mūsu episko vietņu vietnes pārskatu. 

8. WebSelf – labākais franču vietņu veidotājs

Vienkāršāk izmantot vietņu veidotāju

trekns režģa logotips

Iespējams, ka maz kanādiešu nav dzirdējuši par WebSelf. Kopš tā laika mūsu lasītāji no Kvebekas varētu būt vienīgais izņēmums WebSelf ir mūsu labākais franču vietņu veidotājs

WebSelf darbojas kopš 2009. gada un tas ir līdz šim labākais franču vietņu veidotājs un tiek izmantots visā Francijā un Kvebekā. Ja jums rodas jautājums, viņiem ir angļu, spāņu un pat portugāļu valodas versija.

Pats labākais WebSelf ir tas tas ļauj jums izmantot gandrīz jebkurš viņu vietņu veidotāja aspekts to bezmaksas versijā. Tas nozīmē, ka varat to izmēģināt pilnīgi bez maksas tik ilgi, cik vēlaties. Es sliecos uz šāda veida pakalpojumu izmantošanu, jo veidotāji skaidri vēlas, lai jūs pirms izmēģināt un izmēģinātu programmatūru..

Tas parāda lielu uzticību produktam.

Labais

WebSelf ietvertās pozitīvās puses ir vairāk domātas tādam cilvēku veidam, kurš vēlas vietni, kas veidota vienkāršākā un ātrākā veidā nekā Squarespace. Mēs slavējam kvadrātu par tā vienkāršību, bet WebSelf to pārspēj. 

Daži no WebSelf pozitīvajiem aspektiem ir:

 • Fantastiska bezmaksas versija
 • Francijas uzņēmums par labu franču klientu atbalstu
 • Bezmaksas vietņu dizains
 • Lieliskas iespējas un funkcionalitāte
 • Apmaksātie plāni nav pārāk dārgi

Lielākā daļa vietņu veidotāju iekasē neprātīgas summas augstākajos līmeņos, bet WebSelf izmanto atšķirīgu pieeju. Viņu visdārgākais plāns joprojām ir zem 20 eiro, kas šobrīd iznāk nedaudz zem 30 USD.

Otrs lielais piedāvājums ir tas, ja jūs runājat franču valodā, tad klientu atbalsts varēs jums palīdzēt vairāk nekā citi vietņu veidotāju uzņēmumi.

Sliktais

pielāgojami vietņu pakalpojumiVietnes veidotājs WebSelf negrasās radīt tādus skaistus mākslas darbus kā Wix. Tas iekļaujas kategorijā Kvadrātu telpa, kur varat ātri izveidot lielisku vietni, taču veidnes un noformējumi neatbilst Squarespace līmenim.. 

Jūs joprojām varat izveidot lielisku vietni un dariet to super viegli, velkot un nometot dažādus elementus. Pielāgošanas funkcijas vienkārši nav tik precīzas.

Kam vajadzētu izmantot WebSelf?

WebSelf ir paredzēts tiem no mums, kuri runā franciski un tikai vēlas franču palīdzību. Ar to nav nekā slikta. Otra veida persona, kas izmantotu WebSelf, ir tāda, kas nevēlas pārmērīgu pielāgošanu. Viņi vienkārši vēlas izvēlēties dizainu, pārvietot dažas lietas un ievietot savu vietni internetā.

9. BOLDGRID

Tāpat kā izmantot WordPress, nejaucoties

trekns režģa logotips

Es zinu, ka vietnes izstrādātāja kungam es teicu, ka visas šīs lietas sākumā ieslēdzas par WordPress, taču WordPress patiesībā ir diezgan satriecošs. Ir iemesls, kāpēc WordPress pārvalda 30% interneta, kā mēs to šodien zinām.

Pat ja WordPress ir karalis, tas nav ideāls. Ir salīdzinoši liela mācīšanās līkne, un iesācējiem to var būt grūti izmantot.

Kas atver durvis un ieiet iekšā? Jūs uzminējāt – BoldGrid. Tas, ko izdarīja BoldGrid, bija ņemiet vērā visus labākos WordPress aspektus un padarījāt to ērti lietojamu neraizējoties par mitināšanu un visa iestatīšanu.

Labais

Visas lieliskās lietas par BoldGrid ir lieliskās lietas par WordPress. Ar to jūs varat darīt visu, ko vēlaties.

Papildus tam BoldGrid, padarīja to vēl vieglāk izmantot tāpēc jums nav jāuztraucas par visu sarežģīto lietu.

 • Ja jūs to varat sapņot, varat to uzcelt
 • Ir tūkstošiem tēmu, no kurām izvēlēties
 • Cena
 • BEZMAKSAS domēns, e-pasts un e-komercija
Sliktais

vietņu izstrādātājsBoldGrid darbojas – es to esmu izmantojis. Paturot prātā, hostings, uz kura balstās pakalpojums, nav lieliski.

Tur ir daudz sūdzību par lēnu ielādes laiku visā internetā. Es pats to mazliet pārdzīvoju, arī lietojot programmu.

Celtnieks nav tik vienkārši lietojams kā Wix un Squarespace. Tā ir tāda pati pieredze kā WordPress lietošanai, neizmeklējot tēmas un spraudņus.

Ja es būtu kāds, kurš domā par BoldGrid izmantošanu, es droši vien veiktu vairāk pētījumu un pilnībā pārietu uz WordPress.

Kam vajadzētu lietot BoldGrid?

Jums vajadzētu izmantot BoldGrid, ja vēlaties klausīties Web izstrādātāju, vienlaikus mazliet arī krāpjoties.

BoldGrid ir fantastisks veids, kā uzzināt, kā WordPress darbojas kopumā, neuztraucoties par dažādu tēmu un spraudņu mitināšanu un izpēti.

10. Weebly – ērti lietojams, bet mazāk iespēju

Labākais vārds un visvieglāk lietojams

weebly-logo

Weebly! Saki to ar mani – “Weebly! Weeeeebly! ”

Viņiem noteikti ir labākais vārds. Man vienkārši patīk to pateikt. Šis vietnes veidotājs bieži tiek pieminēts līdzās Squarespace un Wix. Kaut arī Weebly nav tik bagātīgs kā iezīme, tas joprojām ir salīdzināms.

Labais

weebly-image-site-izskatuWeebly piedāvā ne tikai jautrākos vārdus, bet arī dažādas pozitīvas lietas. Weebly ir tikpat vienkāršs kā Squarespace lietojums – patiesībā tas varētu būt vienkāršāk. Weebly nav daudz uzmanības novēršanas, lai neļautu jums ātri izveidot savu vietni.

 • Viegli izmantot
 • Reģistrējoties jūs saņemat bezmaksas e-pasta adresi
 • Lielisks atbalsts
 • Solid cenas

Weebly plaukst, kad ātrums ir ārkārtīgi svarīgs.

Sliktais

Weebly tieši konkurē ar Squarespace un Wix. Tomēr jūs atrodaties šeit, datora ekrānā, lasot par Weebly, un jums ir jāvirza augšup veidi, kā lasīt vēlreiz par Squarespace un Wix.

Weebly ir tik vienkāršs, ka tajā trūkst daudz iespēju, kas piemīt Squarespace un Wix. Es teicu kvadrātu arī par tā vienkāršību, bet arī runāju par to, cik skaists un profesionāls būtu gatavais produkts.

Weebly gatavais produkts nav tik jauks kā Squarespace, un lietošanas ērtums nav tik liels, lai to kompensētu. Jūs joprojām varat izveidot lielisku vietni, kas vienkārši nav tik estētiski patīkama.

Kam vajadzētu lietot Weebly?

Izmantojiet Weebly, ja neesat apmierināts ar datoriem, bet tomēr vēlaties vietni. Vietņu veidotāju ir visvieglāk izmantot, un pat tehnoloģiski analfabētiem no mums vajadzētu būt spējīgiem radīt pulētu galaproduktu.

Lai iegūtu sīkāku informāciju, skatiet detalizētu Weebly pārskatu. 

11. JIMDO

Labākā vietņu veidotāja lietotne planšetdatorā

jimdo logo jaunākais

Tāpat kā citi šī saraksta celtnieki, Jimdo ļauj jums izveidot vietni no jūsu pārlūkprogrammas. Bet tas, kur tas patiešām spīd, atrodas mobilajos tālruņos: viedtālruņos un planšetdatoros.

Labais

jimdo lietošanas vienkāršībaJimdo ir vēl viens viegli lietojamas vietņu veidošanas programmatūras piemērs. Piedāvātā mobilā lietotne ir ideāli piemērota, ja plānojat izveidot vietni no planšetdatora.

 • Lietošanas ērtums
 • SEO
 • Mobilā lietotne
 • Lielisks atbalsts
 • E-pasts iekļauts

Jimdo arī visvairāk kontrolē SEO funkcijas, kad runa ir par vietņu veidotājiem.

Sliktais

Jimdo nav vismodernākais risinājums. Veidņu elastība atstāj daudz vēlama un var atstāt jūsu vietni nedaudz novecojušu.

Bažas rada arī tēmu trūkums, jo tām ir tikai 17 iespējas.

Kam vajadzētu lietot Jimdo?

Es ieteiktu dot Džimdo tīmekļa vietnes izveides mēģinājums planšetdatorā vai tālrunī. Turklāt, ja jums nav prātā, ka jūsu vietne ir novecojusi, Jimdo ir vienkāršs risinājums jūsu vietnes izveidošanai.

12. DoodleKit

doodlekit logotips

Uzņēmums Doodlekit darbojas jau ilgu laiku un var jums palīdzēt izveidot pamata vietni, lai parādītu jūsu uzņēmuma informāciju.

Labais

DoodlekitDoodlekit ļauj jums pilnībā pielāgot viņu motīvus ar krāsām, galvenes attēliem un fona stiliem.

 • Ciets funkciju komplekts
 • Viegli orientēties vadības panelī
 • Motīvi ir pielāgojami un bagātīgi
 • Cieta zināšanu bāze
 • Bezmaksas plāns

Sākot ar Doodlekit, nav negatīvas puses, jo ir pieejams bezmaksas plāns.

Sliktais

Uzņēmums neatbild uz biļetēm ar lielu ātrumu, un vairums tīmekļa vietnes ir novecojuši.

Bez vadības paneļa saskarne ir arī nedaudz mulsinoša. Liekas, ka Doodlekit ir opcija, kurai laika gaitā ir sava veida kritums.

Kam vajadzētu lietot Doodlekit?

Es neieteiktu Doodlekit kādam, kurš veido vietni. Tīmekļa vietnes izskats, kas izveidots uz Doodlekit, ir vērtīgs, taču citas iespējas tur apgrūtina izvēli Doodlekit.

Ja 2000. gada sākumā esat izveidojis vietni vietnē Doodlekit un jūtaties mazliet nostalģiski, iespēja vienmēr ir.

13. Web

tīkli

Tikai pēc vārda, kuru varat pateikt, Webs ir bijis jau kādu laiku. Droši vien Web.com tika uzņemts, un viņi vienkārši nolēma ierakstīt vārda beigās.

Labais
web dizaina prasmes

Esam nokļuvuši tajā saraksta daļā, kur grūtāk atrast pozitīvos. Tomēr, runājot par vietni Webs.com, ir plusi

 • Cenas ir salīdzināmas ar citiem vietņu veidotājiem
 • Domēna vārds un e-pasta konti ietver
 • Intuitīvs dizains
 • 500 motīvi, no kuriem izvēlēties

Tur pieejamās funkcijas ir salīdzinoši viegli lietojamas.

Sliktais

Liekas, ka Vietne.com vienkārši pastāv klientiem, kuri parakstījušies pirms gadiem un apkalpo tos, līdz peļņa izzūd.

Nav nevienas ievērības cienīgas funkcijas, un viss pakalpojums tīmekļa vietņu veidotājam vienkārši šķiet minimāls … un viņi gadu gaitā nav nopietni uzlabojuši programmatūru..

Kam vajadzētu izmantot Web?

Es neieteiktu Vietne.com.

14. Yola

yola

Yola mani atgrieza 2012. gadā, kad YOLO bija lieta. Jūs dzīvojat tikai… Es nezinu. Kaut kas ar A.

Šīs vietnes veidotājs specializējas patiesi lieliskā uptimes un iespaidīgā ātrumā.

Labais

Uptime-speedYola Silver plāns ļauj jums izveidot līdz 25 vietnēm. Neviens cits vietņu veidotājs to nepieļauj.

 • Lieliski Uptimes
 • Bezmaksas plāns
 • Lēts plāns 25 vietnēm
 • Intuitīvs redaktors

Redaktors ir labi organizēts un tam ir jēga.

Sliktais

Diemžēl Yola neļauj jums blogot. Tajā joprojām ir reklāmas pirmajā apmaksāto plānu līmenī, un vietnes funkciju nav daudz.

Kam vajadzētu lietot Yola?

Es neieteiktu Yola.

15. Tīmekļa vietne

web.com logotips

Kad Web.com bija tikko iegādāts domēna vārds, es derēju, ka komanda svinēs. Šāda nosaukuma ieraudzīšana cilvēkiem tagad atgādina par dot com burbuli.

Labais

domēna vārda reģistrācijaVietnei Web.com ir viena no nedaudzajām uptime garantijām, ko es jebkad esmu redzējis vietņu veidotājam.

 • Ir darbspējas garantija
 • 30 dienu naudas atdošanas garantija
 • Cietas pamata veidnes
Sliktais

Vietnē Web.com nav tik daudz slavēts, kā tikai par agrīno domēna vārda iegūšanu. Visas televizora mammas mēdza man stāstīt, kad man nav nekā patīkama, lai teiktu, ka labāk ir neko neteikt.

Kam vajadzētu izmantot Web.com?

Es neieteiktu Web.com.

Kāds ir labākais vietņu veidotājs? – dažas lietas, kas jāņem vērā

Tur jums tas ir ļaudīm. 15 labākie vietņu veidotāji tirgū.

Ja vēlaties kaut ko pieejamu, efektīvu un ērti lietojamu, jums būs grūti atrast labākas iespējas nekā HubSpot, Wix un Squarespace. Ja esat fotogrāfs, vizuālais mākslinieks vai vēlaties padarīt lietas vienkāršas, tad SquareSpace ir tas, ko jūs meklējat.

Ja jums patīk izaicinājums un jūs ilgojaties pēc WordPress CMS bezgalīgajām iespējām, bet nevēlaties mācīties HTML vai CSS BoldGrid ir droid, kuru jūs meklējat. Pārbaudiet tos pats un dariet man zināmu, ko domājat.

Kāpēc jums vajadzētu izvēlēties vietņu veidotāju, nevis CMS

kodēšanas hierarhijaJūs esat gatavs izveidot vietni, taču atrodaties bezgalīgi iesaldēti priekšējos lukturos par to, vai izmantot pielāgojamu satura pārvaldības sistēmu (CMS), piemēram, WordPress, vai vietņu veidotāju, piemēram, HubSpot vai Wix.

Tā kā šobrīd atrodaties vietņu veidotāju pārskata lapā, uzminiet, ko mēs ieteiksim?

Turieties – tas nav tik vienkārši …

Pirms pieciem gadiem atbilde, iespējams, būtu WordPress, kaut arī to ir grūtāk iemācīties, taču mūsdienu vietņu veidotāji ir tālu sarežģītākas un vieglāk lietojamas nekā iepriekšējās versijas.

Šeit nav pareiza vai nepareiza izvēle. Pilnīgiem iesācējiem es ieteiktu pārbaudīt vietņu veidotājus. Paturot prātā, pat būt iesācējam nenozīmē, ka nevarat izdomāt WordPress. Šobrīd darbojas tikai citas iespējas.

Šeit ir daži pamatoti iemesli tos apsvērt.

# 1. Vizuālais redaktors

Vietnes veidotāja saskarne ir WYSIWYG (tas, ko redzat, tas, ko jūs saņemat) pieredze. Tas nozīmē, ka, velkot un nometot elementus ekrānā, tiek parādīts jūsu vietnes attēls.

Cilvēka smadzenēm šī vizuālā estētika liek mums justies laimīgiem un kontrolēt savu vidi. Izmantojot satura pārvaldības sistēmas, jūs iegūstat to, ko sauc par formu redaktoru. Tas izskatās nekas tāds kā jūsu vietne. Tas dabiski nav intuitīvs. Dažreiz to lietojot, cilvēki sarūgtina un izmet lietas.

cms vizuāli

# 2. Tos ir viegli izmantot

Tikpat lieliski kā WordPress un citas līdzīgas programmatūras, ir pievienota mācību līkne.

Dažreiz tas ir ĻOTI stāvs. Fakts ir tāds, ka vietņu veidotājus vienkārši nav tik grūti izmantot. Ja esat izmantojis modernu programmatūru, jums vajadzētu būt iespējai izmantot vietņu veidotāju.

# 3. Iebūvēts mitināšana

Pieņemot, ka jūs iegādājaties savu domēnu, izmantojot vietņu veidotāju, jums nav jāizdomā, kā to pievienot tīmekļa mitināšanas paketē un lai viss kopā darbotos jauki. Tas vienkārši darbojas.

Ja jums nevarētu rūpēt mazāk par tehnoloģiju, kas to visu padara iespējamu, un jūs vienkārši vēlaties redzēt rezultātus, izmantojiet vietņu veidotāju. Tas jūs iepriecinās. Izmantojot WordPress (vai līdzīgus CMS, piemēram, Joomla vai Drupal), jums būs jānorāda domēna vārdu serveri uz savu mitināšanas paketi un jāsaprot tāds rigmarols kā PHP, MySQL un FTP. Kam tas vajadzīgs?

Vairs neglīts brālēns

Tīmekļa vietņu veidotājus agrāk uzskatīja par pēdējo iespēju tiem, kuri nezināja, kā rakstīt kodu, vai nebija pacietības mācīties CMS. Vairs ne!

Tādu populārāko veidotāju kā HubSpot, Wix un Squarespace stendā tiek atbalstīts viss, ko WordPress rada, un tas izskatās lieliski, to darot..

Arvien vairāk cilvēku sāk apzināties, ka nelielu daļu laika un par nelielām izmaksām viņiem var būt profesionāla izskata vietne, dodoties uz celtnieka ceļu.

Vai vietņu veidotāji ir droši?

Ņemot vērā tiešsaistē valdošo hack-a-th klimatu, jūs būtu gudrs sīkfails, lai aizdomātos par to, cik droši ir šie celtnieki, jo mēs iesakām jums izveidot vietni ar.

Kad katru dienu virsrakstos parādās stāsti par miljardu dolāru vērtiem Kanādas uzņēmumiem, kuru vietnes un informācija ir apdraudēta, kāda iespēja ir DIY vietnes veidotājam, lai jūs aizsargātu?

Patiesība ir tāda, ka jūs, iespējams, drošāk ejat celtnieka ceļu nekā ar CMS. Lūk, kāpēc. Ņemsim par piemēru Wix.

Wix privātā reģistrācija

Kad izveidojat vietni ar Wix, mitināšana un pastāvīga uzturēšana tiek iekļauta mēneša cenā.

Tas nozīmē, ka uzņēmuma pilnvarām ir interese saglabāt klientus laimīgus. Ja vietnēm, kas izveidotas ar viņu programmatūru, bija tendence visu laiku uzlauzt, tām ilgi nebūtu biznesa.

Ņemot vērā to, ka, veidojot vietni ar HubSpot, Wix vai kādu citu no mūsu sarakstiem, jūs varat vairs neuztraukties par gandrīz (pēc minūtes mēs pieminēsim izņēmumu) par visiem drošības pasākumiem.

Varat būt drošs, ka uzņēmumā ir liels, labi apmācīts personāls, kurš visu dienu neko nedara, bet veic kvalitātes pārbaudi un meklē ievainojamības, kas tiks novērstas ar pronto.

Īpašuma kods

Viens no vadošo CMS platformu trūkumiem ir tas, ka to avota kods ir pieejams visiem – labiem puišiem un sliktiem. Iemesls ir saglabāt lielāku (un, domājams, talantīgāku) cilvēku loku, kas strādā, lai uzlabotu produktu.

Ar to būtībā nekas nav kārtībā. Atklātā pirmkoda filozofija ir brīnišķīga lieta, taču tā nozīmē, ka rīki ļaundarības radīšanai ar uzlaušanas palīdzību ir pieejami ikvienam..

wodpress hakeru iemesli

HubSpot un citas vietņu veidošanas lietotnes saglabā savu kodu privātu, kas nozīmē, ka visiem potenciālajiem kibernoziedzniekiem ir jāpieliek lielākas pūles, lai iekļūtu klienta vietnē. Turklāt, kad tiek atklātas un novērstas ievainojamības, jūsu vietnes kods tiek automātiski atjaunināts neatkarīgi no tā, vai atceraties to darīt vai nē.

CMS platformām, piemēram, Drupal un Joomla, ir reputācija, ka tās ir kļūdainas, taču vismaz daļa vainas ir vietņu īpašniekiem, kuri neinstalē atjauninājumus, tiklīdz tie ir pieejami..

Pirms mēs atstājam šo sadaļu, pieminēsim tikai vienu vietnes drošību, kas ir jūsu rokās. Tā būtu parole, lai pieteiktos savā vietnē. Tāpat kā jebkurā CMS, to var uzlauzt arī automatizēts programmatūras komplekts, kas hiperspēkā izmēģina dažādas paroles.

Apakšējā līnija: jums vajadzētu izveidot spēcīgu paroli un bieži to mainīt. Izmantojiet vismaz astoņas rakstzīmes, kas ietver lielos un mazos burtus, ciparus un īpašās rakstzīmes.

Kā minēts iepriekš, HubSpot komanda parūpēsies par pārējo jūsu vietnes tiešsaistes drošību, taču paroles pienākums ir jūsu ziņā.

Labākie vietņu veidotāji un tīmekļa izstrādātāju īre

e-komercijas vektorsVai vietņu veidotājs ir jūsu biznesa partneris? Tas ir viens no veidiem, kā to aplūkot. Tiem, kas ilgi darbojas uzņēmējdarbībā, bet trūkst naudas, vietne un laba ideja varētu būt viss, kas jums nepieciešams, lai atrastu panākumus mazā biznesā. Mēs runājam par e-komerciju.

Ja neesat pamanījis, kiberveikala atvēršana var būt nedaudz lētāka nekā tā reālās pasaules līdzstrādnieks. Kad esat beidzis aprēķināt zaudējumus, kas saistīti ar telpu nomu vai iegādi, pārveidošanu, licencēm, apdrošināšanu, darbinieku algošanu un plauktu uzkrāšanu, notiek nopietnas pārmaiņas..

Un otrādi, mūsu iecienītākais vietņu veidotājs HubSpot piedāvā e-komercijas rīku komplektu, ieskaitot integrāciju ar Spotify. Tā ir diezgan lēta biļete biznesa pasaulē, ja jautājat mums.

Papildinājumi un jauninājumi

Jums nav jāpavada daudz laika ar jūsu izvēlēto DIY vietnes veidotāju, pirms pamanāt piedāvājumus pievienot tādus pakalpojumus kā veidlapu veidošana, personalizēts e-pasts un vietņu uzlabošana. Par papildu samaksu, protams.

Vai vajadzētu vilkt sprūdu? Mēs uz to atbildēsim ar pārliecinošu “varbūt”. Tas ir atkarīgs no jūsu vietnes mērķa.

vietņu papildinājumi

Vai jūs plānojat darboties tikai hobija vietnē vai arī tas galu galā kalpos par jūsu pilna laika ienākumiem? Acīmredzot tas rada atšķirību.

Lai uztvertu nopietni, jums nepieciešama profesionāla izskata e-pasta adrese, vēlams, tā, kas piesaistīta jūsu domēnam. Lai gan @gmail nav derīgs, jums patiešām vajadzētu apsvērt jaunināšanu, pat ja tas mēnesī maksā papildus piecus dolārus.

Ja runa ir par formu veidošanu, vai jums tāda tiešām ir vajadzīga? Tas ļauj jums apkopot informāciju daudz organizētākā veidā, nevis tikai e-pasta ievietošanu, lai cilvēki varētu uz to atbildēt.

Vai jūs pamanāt modeli šeit? Mēs cenšamies pateikt, ka jums, iespējams, vajadzēs papildinājumus, bet jūs to nevarat. Varat būt drošs, ka mūsu ieteiktie celtnieki nepiedāvā šos jauninājumus kā krāpniecisku papildinājumu savam pamatam, lai gan katrs noteikti ir peļņas centrs savā kopējā biznesa modelī..

BUJ

Vai Wix ir labāks par WordPress?

Īsā atbilde ir nē. Ilgāka atbilde ir, ka tā var būt. Ja jūs vēlaties ļoti pielāgot savu vietni bez stabilas mācīšanās līknes, tad Wix ir labāks par WordPress.

WordPress ir dziļa niršana tīmekļa vietnes veidošanā, turpretim Wix ir tāda veida kā iegrimšana seklā galā un flirts ar domu ieiet dziļajā galā.

Vai Wix vietne ir patiešām bezmaksas?

Wix ir bezmaksas versija, taču jūsu domēna nosaukumam būs šāds formāts: username.wixsite.com/siteaddress. Lai izmantotu pielāgotu domēnu un atbloķētu daudzas funkcijas, jums būs jāizvēlas apmaksāts plāns.

Kā no Wix iegūt bezmaksas domēna vārdu?

Pēc apmaksāta plāna izvēles ir pieejams bezmaksas domēna nosaukums. Jums joprojām ir jāmaksā par Wix plānu, taču viņi gadu uz gadu ievada domēna vārdu bez maksas.

Cik daudz ir Wix domēna pēc brīvā gada?

Domēna vārds gadā maksās USD 14,95 pēc brīvā gada beigām. Šī cena ir salīdzinoši konkurētspējīga ar citām hostinga platformām.

Cik droša ir Squarespace un Wix?

Abos mitināšanas pakalpojumos ietilpst bezmaksas SSL sertifikāti, kad tie ir savienoti ar viņu vietnēm. Visiem jūsu apmeklētājiem var nodrošināt, ka katrai lapai ir drošs savienojums jūsu vietnē.

Vai Squarespace pieder Square?

Viņi izklausās līdzīgi, bet abi uzņēmumi nav saistīti.

Vai es varu izmantot savu domēnu ar Squarespace un Wix?

Jā, ja domēnu iegādājāties no trešās puses pakalpojumu sniedzēja, varat savu vietni savienot, izmantojot domēna kartēšanu. Abiem dienestiem ir noderīgi zināšanu bāzes raksti par šī mērķa sasniegšanu, un viņu klientu atbalsts ir paredzēts, ja jūs sajaucaties.

Kāds ir labākais vietņu veidotājs iesācējiem?

Kvadrāts ir lieliska izvēle, ja uzskatāt, ka esat iesācējs, un, sadarbojoties ar tīmekļa vietni, jūs uztraucaties. Arī Wix ir fantastiska izvēle, un to vajadzētu izmantot, ja jūtaties nedaudz pārliecinātāki par savām spējām apgūt programmatūru.

Izmantojiet laukumu Squarespace, ja tīmekļa vietnes izveidei nepieciešama visvienkāršākā pieeja.

Kurš ir vienkāršākais vietņu veidotājs?

Squarespace noteikti ir vienkāršākais vietņu veidotājs, kas var izveidot skaistu vietni. Pastāv alternatīvas, kas ir gan vienkāršības, gan pielāgojamības sajaukums, taču, ciktāl uzvara ir vienkārša lietošanā, iegūst Squarespace.

Vai Squarespace ir labāks par WordPress?

Īsā atbilde ir nē. Garā atbilde ir, ka tā var būt. Skatīt iepriekš minētos jautājumus.

Kvadrātu ir daudz vieglāk izmantot nekā WordPress, un tam ir apmēram viena divdesmitā daļa no mācīšanās līknes. Kā iesācējs WordPress var būt drausmīgs.

Vai Squarespace ir labāks par Wix?

Abas iespējas sniedz priekšrocības. Laukums kvadrātam ir paredzēts cilvēkiem, kuri vēlas izveidot skaistu vietni fantastiskā veidnē, turpretī Wix ir paredzēta cilvēkiem, kas meklē vairāk pielāgojamības.

Cik ilgs laiks nepieciešams Wix vietņu aktivizēšanai?

Var paiet līdz 48 stundām, līdz jūsu vietne parādīsies ar jūsu domēnu.

Cik maksā Wix vietnes publicēšana?

Vietni Wix var bez maksas publicēt šādā nosaukšanas formātā: username.wixsite.com/siteaddress. Lai izmantotu pielāgotu domēnu un atbloķētu daudzas funkcijas, jums būs jāizvēlas apmaksāts plāns. Vidēji apmaksāti plāni ir USD 14 mēnesī, bet tie var būt tikai USD 5 mēnesī un USD 25 mēnesī.

Vai jūs varat rediģēt savu Wix vietni pēc tās publicēšanas?

Jā, jūs varat rediģēt savu Wix vietni pēc tam, kad esat to publicējis, un izmaiņas tiks aktivizētas, kad būsit pabeidzis.

Kā WordPress atšķiras no Wix?

Lielākā atšķirība starp Wix un WordPress ir tā, ka Wix ir vietņu veidotāju programmatūra, kas velk un nomet, kas apstrādā visus jūsu vietnes aizmugures aspektus, un WordPress ir atsevišķa programmatūra, kuru instalējat izvēlētajā mitināšanas platformā. Wix ir daudz vieglāk izmantot, kamēr WordPress ir mācīšanās līkne.

Kurš vietnes veidotājs ir labākais emuāru veidošanai?

Labākais vietņu veidotājs emuāru veidošanai ārpus WordPress būtu Wix, jo ir viegli izmantot SEO opcijas un emuāru veidošanas funkcijas.

Kuram vietnes veidotājam ir vislabākais SEO?

WordPress ir vislabākās SEO iespējas, taču vietņu veidotāji skatās uz Wix vai Squarespace. Abiem ir līdzīga SEO funkcionalitāte 2020. gadā.

Veidojot vietni, jums jāpatur prātā arī Kanādas vietņu pieejamības vadlīnijas. To darot, jūs padarīsit savas lapas lasāmās visiem un palielināsit vietnes trafiku.

Cik maksā algot kādu mājas lapas izveidošanai?

Tas ir atkarīgs no tā, ko jūs mēģināt darīt, bet tas var maksāt sākot no USD 1500 par minimālu vietni no iesācēja līdz tūkstošiem vairāk par modernizētu funkcionalitāti.

Ja jūs uzskatījāt, ka šis raksts ir vērtīgs, iespējams, ka jums patiks arī mūsu ziņojums par labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem kanādiešiem. Kad esat ērti izveidojis vietnes, izmantojot HubSpot, varat “pāriet” uz vairāk pielāgota tīmekļa dizaina darba, izvēloties savu tīmekļa mitinātāju..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map