SiteGround: pēdējo 24 mēnešu darbības statistika + pārskats (2020. gads)

Vietnes zemes mitināšanaSiteGround: ieteicamais tīmekļa mitinātājs


SiteGround ir populārs koplietojamo mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas saviem lietotājiem piedāvā vairākas dažādas mitināšanas iespējas.

Tajos ietilpst WordPress mitināšana, mākoņa mitināšana un pat īpaši serveri.

Mēs jau vairāk nekā divus gadus esam uzraudzījuši vietnes SiteGround lētāko koplietošanas plānu “Startup”.

Mēs samaksājām par dalīta mitināšanas kontu, izveidojām tiešsaistes testa vietni un esam cieši izsekojuši to veiktspējai, izmantojot trešās puses rīku, lai nodrošinātu šo objektīvo, caurspīdīgo pārskatu.

Kopumā SiteGround hostings ir gandrīz visu tīmekļa mitināšanas uzņēmumu augšgalā gan par darbspējas laiku (99,99%), gan ātrumu (673 ms). Viņu klientu atbalsta komanda ir zinoša, ātra un draudzīga. Visiem plāniem ir CDN, SSL sertifikāts un e-pasta konti.

Šeit ir padziļināts visu plusi un mīnusi sadalījums.

Vispārīga informācija & Hostinga pārskats

MŪSU VERDIKTS: Uzticams saimnieks w / labākais klientu atbalsts
ĀTRUMS: 673 ms (Vidēji no 2018. gada februāra līdz 2020. gada janvārim)
UPTIME: 99,99% (Vidēji no 2018. gada februāra līdz 2020. gada janvārim)
ATBALSTS: 24/7 tiešraide
APPS: Atbalsta vairāk nekā 500 lietojumprogrammas
IESPĒJAS: Nemērīts joslas platums, 10 GB krātuve, vietņu veidotājs un bezmaksas e-pasts
UZŅEMŠANAS PLĀNI: Koplietoti, WordPress, Cloud, Reseller, Enterprise un Dedicated Serveri
Vietnes pārsūtīšana: Nav bez maksas
CENAS: Sākot no USD 3,95 mēnesī (atjaunojas par USD 11,95 mēnesī)

Vietnes vietnes Hostinga izmantošanas plusi

Vietne Ground sāk spēcīgu darbību ar 99,99% uptime, ātrumu virs vidējā un daudzām papildu funkcijām, kas ir lieliski piemērotas gan iesācējiem, gan enerģijas lietotājiem.

1. Labs sniegums – 99,99% Uptime pēdējo 24 mēnešu laikā

Visas mūsu mitināšanas atsauksmes ir balstītas uz vismaz 24 mēnešu faktisko statistiku un neapstrādātiem datiem.

Vietnes vietnes Uptime veiktspēja šajā laikā ir bijusi gandrīz nevainojama. Viņu vidējais rādītājs 99.99% padara tos par uzticamākajiem saimniekiem, kurus esam pārskatījuši.

Tāds uzticams darbspējas laiks vietnes apmeklētājus priecē. Bet vēl svarīgāk ir tas, ka tas nozīmē, ka jūsu vietnei gandrīz garantēta darbība visu diennakti, tāpēc jūs nepalaidīsit garām iespēju, ja arī klienti vēlēsies veikt pirkumu..

Šeit ir Pingdom, mūsu trešās puses izsekošanas rīka, rezultāti pa mēnešiem.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais darbspējas laiks:

 • Vidējais darbspējas laiks 2020. gada janvārī: 99,92%
 • 2019. gada decembra vidējais darbības laiks: 100%
 • 2019. gada novembra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada oktobra vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada septembra vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada augusta vidējais darbības laiks: 99,99%
 • 2019. gada jūlija vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada jūnija vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada maija vidējais darbspējas laiks: 99,98%
 • 2019. gada aprīļa vidējais darbspējas laiks: 100%
 • 2019. gada marta vidējais darbspējas laiks: 99,99%
 • 2019. gada februāra vidējais darbspējas laiks: 100%

siteground-performance-24monthsTieša testa vietne: hostingsfakti-vietne.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+

2. Virs vidējā ielādes laika (673 ms)

Vietnes ātrums ir viegli otrs kritiskākais faktors, izvēloties resursdatoru.

Iesācējiem Google veiktais pētījums liecina, ka 53% cilvēku aizies, ja jūsu lapas netiks ielādētas trīs sekunžu laikā.

Turklāt jūs nevarat darīt daudz, lai labotu lēnu resursdatoru. Jūs varētu saspiest attēlus, lai atvieglotu to svaru. Jūs varētu tos ielādēt, izmantojot CDN, lai nedaudz samazinātu jūsu servera spiedienu. Bet kādreiz lēnais saimnieks? Vienmēr lēns saimnieks.

Par laimi, jums par to nav jāuztraucas, izmantojot vietni SiteGround. Virs vidējā iekraušanas laiks – 673 ms – nav ātrākais, ko mēs esam redzējuši, taču tas vietni SiteGround izvieto netālu no top 10 ar ātrumu.

Vietnes vidējais ielādes laiks:

SiteGround-2019-2020-statistikaVietnes vidējais ātrums 2019. – 2020 | Skatīt statistiku

Kopumā SiteGround darbojas diezgan ātri.

3. Laba klientu atbalsta pieredze (2017. – 2020.)

Kopumā jau vairāk nekā divus gadus mēs uzraugām vietni SiteGround, un ar viņu atbalstu nekad nav bijušas lielas problēmas.

Tie klientiem nodrošina zināšanu bāzi, lai viņi varētu ātri atrast atbildes. Pretējā gadījumā jūs varat piezvanīt pa tālruni vai izmantot 24/7 tiešraidi.

Šim pēdējam testam mēs izvēlējāmies tiešraides tērzēšanas iespēju un mazāk nekā minūtes laikā ar Vladislavu sazinājāmies.

Atšķirībā no citiem saimniekiem, atbildēs nebija manāmas kavēšanās. Tāpēc likās, ka viņš zināja, par ko runā, un nevajadzēja meklēt atbildes katru reizi, kad nosūtījām jaunu jautājumu.

Vietnes tiešās tērzēšanas atbalsts

Laba pieredze visapkārt.

4. Bezmaksas vietnes migrācija 1 vietnei

Ikreiz, kad mēs redzam, ka tīmekļa mitinātāji iznāk ar iespēju “DIY migrācija”, tas mūs nedaudz uztrauc. Tas ir tāpēc, ka vairums no tiem nav lieliski, un viņi galu galā uzliek lielāku slogu klientam.

Vietnes vietne tomēr varētu būt izņēmums no šī noteikuma. Viņi ir izveidojuši bezmaksas WordPress migrācijas spraudni, kuru varat augšupielādēt jebkurā vietnē.

Vietnes zemes WordPress migrācijas spraudnis

Nav arī ilgs un garlaicīgs pārskats. Jūs vienkārši ģenerējat marķieri no sava vietnes SiteGround mitināšanas konta, un spraudnis ātri palīdzēs veikt smago darbu.

Jā, tas joprojām prasa nelielu darbu. Bet labā ziņa ir tā, ka, izmantojot šo opciju, jūs varat migrēt tik daudz vietņu, cik vēlaties. (Salīdzinājumam, daži mitinātāji, kas piedāvā “bezmaksas migrāciju”, ierobežo to tikai pēc dažiem, liekot maksāt pēc noteikta punkta.)

Ja jums drīzāk būtu kāda profesionāla, praktiska palīdzība, vietne SiteGround izmantos bezmaksas pakalpojumus viņu augstākā līmeņa plānos (GrowBig un jaunāki)..

Ja jūs pārsniedzat katra plāna ierobežojumus, viņi par katru papildu vietni iekasē nominālo maksu USD 30 apmērā.

5. Bezmaksas SSL sertifikātu un satura piegādes tīkls (CDN)

Google Chrome ir sācis aktīvi brīdināt cilvēkus, ja vietnei, kuru viņi mēģina sasniegt, nav iestatīts SSL sertifikāts.

SSL palīdz aizsargāt visu informāciju, kas tiek nosūtīta turp un atpakaļ starp lietotāja ierīci un vietni, ieskaitot personisko informāciju, piemēram, IP adreses vai kredītkaršu numurus. Ja hakeri un citi cilvēki to nenodrošinās, šo informāciju var viegli pārtvert. Tāpēc pārlūks Chrome šeit meklē interneta lietotāju intereses.

Citiem vārdiem sakot, tas pamatā padara SSL sertifikātus par prasību visās vietnēs mūsdienās. Un par laimi, SiteGround visus šos plānus ievieš bez maksas.

Otrs labo ziņu klāsts ir bezmaksas Cloudflare CDN (satura piegādes tīkls). CDN lielos failus, piemēram, attēlus, glabā daudzos serveros dažādās vietās visā pasaulē. Tas palīdz pārliecināties, ka faili tiek glabāti pēc iespējas tuvāk vietnes apmeklētājiem, padarot tos ātrāku piekļuvi.
vietne cdn mākonis

Vietnei SiteGround ir serveri, kas izkliedēti trīs kontinentos, un tas palīdz ātri uzlādēt un nodrošināt labu klientu pieredzi.

6. Pieejamās iespējas no iesācēja līdz uzlabotajam

VietneiGround ir mazliet kaut ko ikvienam.

Iesācējiem un emuāru autoriem patiks, ka jūs varat dažu klikšķu laikā instalēt populārus vietņu veidotājus, piemēram, Weebly. Weebly piedāvā vienkāršu vilkšanas un nomešanas redaktoru, lai jūs varētu pilnībā kontrolēt savas vietnes izskatu un izskatu (neiedziļinoties kodā)..

Izņemot Weebly, SiteGround ir arī dziļa integrācija ar WordPress, Joomla un Drupal. Katru no šīm lietotnēm var instalēt ātri un nesāpīgi. Lai palīdzētu jums, nav nepieciešams izstrādātājs.

Tomēr, ja jūs jau esat izstrādātājs, arī jums veicas.

Git jums būs iepriekš instalēts lielākos plānos, kā arī SSH, WP-CLI, SFTP un phpMyAdmin. Viņu rīcībā ir vairākas PHP versijas. Ir pieejama daudzlīmeņu kešatmiņa. Un jūs varat arī piekļūt pieturvietām paredzētām vidēm, lai vietnes varētu sagatavot vai pārbaudīt pirms jaunu funkciju ieviešanas ražošanā.

Vietnes vietne palīdz arī nodrošināt drošību, izmantojot patentētu AI-bot novēršanas rīku, kas mēģina iznīcināt jaunus uzbrukumus, pirms tie tiek pakļauti. Viņu dati ziņo, ka katru stundu viņu serveros tiek bloķēti 500 000 līdz 2 miljoni brutāla spēka mēģinājumi.

Tātad arī jūs neesat atstāti vieni, lai tiktu galā ar šīm galvassāpēm.

7. 99,99% Uptime garantija

Atcerieties, ka stabils 99,99% uptime vidēji? Protams, ir iemesls, kāpēc SiteGround šeit netraucē – tas viņiem izmaksātu daudz naudas.

Bieži vien, iedziļinoties tīmekļa mitinātāja pakalpojumu sniegšanas noteikumos, smalkajā drukā tiek ierautas tikai sliktas ziņas.

Vietnes vietne mūs patīkami pārsteidza. Saskaņā ar pakalpojumu līmeņa līgumu viņi garantē “tīkla darbības laiku 99,9% gadā”. Ja viņi kādreiz iegremdēsies zem šī sliekšņa, jums tiks kompensēta ar bezmaksas mitināšanas mēnešiem.

Vietnes zemes darbspējas garantijaVietnes zemes darbspējas garantija

Tagad ir daži nosacījumi, lai aprēķinātu uptime. Plānotas vai ārkārtas uzturēšanas problēmas ir atbrīvotas. Ja kaut kas, ko jūs darāt, izraisa dīkstāvi (piemēram, pārsniedz resursus, instalē nestrādājošas lietojumprogrammas vai pārkāpj noteikumus), vietne SiteGround neuzņemas atbildību. Jebkuri nozīmīgi ārēji uzbrukumi viņu sistēmām varētu arī apiet šo politiku.

8. 30 dienu naudas atdošanas garantija

SiteGround piedāvā pilnu 30 dienu naudas atdošanas garantiju visiem koplietotajiem hostinga plāniem. Salīdzinājumam, viņu mākonis, VPS un īpaši hostinga plāni tiek atmaksāti tikai 15 dienu laikā.

Tāpat kā daudziem citiem saimniekiem, maksa par domēna vārdu un visām citām “ekstrām” parasti netiek atmaksāta. Un šī atmaksas politika attiecas tikai uz pilnīgi jauniem klientiem. Tātad jūs nevarat saņemt kompensāciju par atjaunošanas plāniem.

Mīnusi, izmantojot vietni Hostings

Vietne Ground mūs pārsteidza ar gandrīz nevainojamu darbspēju un bezmaksas pakalpojumu garantiju, ja darbības laiks pazeminās zem 99,99%. Viņu iekraušanas ātrums ir diezgan labs, pat ja viņi tur nav visātrākais. Arī vietne SiteGround piedāvā dažādas lietotnes, lai gan iesācēji, gan pieredzējuši lietotāji būtu priecīgi.

Tomēr pirms reģistrēšanās ir jāņem vērā daži trūkumi. Tātad, šeit ir daži no lielākajiem jautājumiem, ar kuriem mēs saskārāmies praktiskā testa laikā.

1. Augstāki atjaunošanas līmeņi

SiteGround lētākajā plānā StartUp viņu vietnē tiek piedāvāta zema cena 3,95 USD mēnesī.

Šis darījums izskatās nedaudz pārāk labs, lai būtu patiesība, jo tas tā ir. Gandrīz katrs līdz šim pārskatītais tīmekļa mitinātājs izmanto to pašu triku. Viņi piesaista jūsu uzmanību ar zemu ievadcenu, tikai lai divkāršotu (vai pat trīskāršotu) cenu, kad ir laiks atjaunot.

Piemēram, šī 3,95 USD / mēnesī likme palielinās līdz 11,95 USD, atjaunojot. Citiem vietnes SiteGround plānotajiem pārgājieniem attiecīgi USD 19,95 un USD 34,95 mēnesī.

Labākais risinājums ir ieslēgt pēc iespējas ilgāku laiku (36 mēneši vietnē SiteGround), lai izmantotu šo zemo tarifu tik ilgi, cik vien iespējams..

2. USD 14,95 “Iestatīšanas maksa” par ikmēneša rēķiniem

Ne mazums koplietotu tīmekļa mitinātāju ļauj jums iegādāties tikai mēnesi, lai sāktu. Viņi bieži cenšas panākt, lai jūs reģistrētos vismaz uz dažiem mēnešiem vai gadu.

Labā ziņa ir tā, ka vietnē SiteGround jūs varat reģistrēties vienu mēnesi. Sliktā ziņa ir tā, ka viņi par šiem plāniem iekasē jums “Maksa par iestatīšanu”.

Saskaņā ar pašreizējām cenām tas nozīmē, ka jūs maksājat ievada likmi USD 3,95 mēnesī un vienreizēju iestatīšanas maksu USD 14,95.

Problēma, kā aprakstīts pēdējā sadaļā, ir tāda, ka pēc šī pirmā mēneša jūsu plāns tiks atjaunots ar augstāku likmi.

Tāpēc sākotnēji varētu domāt, ka nopelnījat daudz, izmēģinot viņu pakalpojumus tikai par dažiem dolāriem. Bet realitāte ir tāda, ka jūs sodīsit divreiz (vienreiz izmantojot uzstādīšanas maksu un atkal atjaunošanas likmi)..

Vietnes zemes uzstādīšanas izmaksas

Neuztraucieties par šo viena mēneša plānu, jo ilgtermiņā jums būs jāmaksā tikai vairāk.

3. Ierobežots “Lēts” plāns

Vietnes vietnes zemākā plāna cenas ir salīdzināmas ar konkurenci, tāpēc, pirmo reizi apskatot, tas šķiet labs darījums.

Tomēr plāna funkcijas precīzi neatbilst.

Piemēram, jūs saņemat vienu vietni un tikai 10 GB tīmekļa vietas, lai apstrādātu aptuveni 10 000 ikmēneša apmeklējumu. Šajā plānā ir arī neierobežota trafika (vai neapmēram joslas platums). Tomēr, ja jūsu vietne nokļūst kaut kur tuvu šīm robežām, cietīs veiktspēja.

Tas nozīmē, ka tas ir izdevīgi mazākām vietnēm, kuras kādu laiku, iespējams, nepārsniedz šos sliekšņus. Bet, ja jūsu vietne sāk kļūt lielāka, jums, iespējams, būs jāveic jauninājumi un jāmaksā vairāk par palielinātajiem resursiem.

4. Nav bezmaksas domēna vārda

Lielākā daļa tīmekļa mitinātāju izmanto bezmaksas pakalpojumus, lai piesaistītu jaunus klientus.

Tas bieži ietver zemu ievadlīmeni un papildu pakalpojumus, piemēram, e-pastu vai migrācijas.

Arī pirmo gadu bezmaksas domēna vārds gandrīz vienmēr ir šajā sarakstā.

Diemžēl SiteGround to nedara. Ja jums vēl nav domēna vārda, viņi no jums iekasēs maksu no vienas dienas, sākot no USD 15,95 gadā.

Vietnes zemes cenu noteikšana, mitināšanas plāni & Īsi fakti

Vietnei Ground ir trīs koplietošanas hostinga līmeņi. Šeit norādītas izmaksas un galvenie elementi:

Vietnes zemes uzstādīšanas izmaksas

 • StartUp plāns: Šis plāns maksā 3,95 USD mēnesī, var mitināt vienu vietni un ir labs iesācējiem, kuri tikai sāk darbu ar vietni. Tas var apstrādāt līdz 10 000 unikālu apmeklējumu mēnesī ar neierobežotu joslas platumu, klientu atbalstu 24 stundas diennaktī, bezmaksas Cloudflare CDN, bezmaksas Let’s Encrypt SSL, neierobežotu e-pastu & DB, bezmaksas ikdienas dublējumi un daudz kas cits.
 • GrowBig plāns: Šis plāns maksā 5,95 USD mēnesī un var mitināt vairākas vietnes. Papildus tam, kāds ir StartUp plāns, jūs arī iegūstat bezmaksas SSL aizstājējzīmi uz 1 gadu, 30 rezerves kopijas un bezmaksas atjaunošanu, visus SuperCacher 3 līmeņus, kas ārkārtīgi palīdz ielādēt laiku, un pieturvietām paredzētu vidi gan WordPress, gan Joomla.
 • Viņu GoGeek plāns: Šis plāns maksā 11,95 USD mēnesī un tajā var mitināt neierobežotas vietnes. Tam ir 30 GB vietas līdz 100 000 apmeklējumiem mēnesī. Tam ir visas pārējo divu plānu iespējas, kā arī prioritārais atbalsts, atbilstība PCI un viena klikšķa Git repo izveide.

Visiem koplietošanas hostinga plāniem ir bezmaksas e-pasta konts, bezmaksas CDN un neierobežots joslas platums.

 • Domēns: Domēna cenas sākas no USD 15,95
 • Vienkārša reģistrēšanās: Ļoti vienkāršs vienas lapas reģistrēšanās process.
 • Maksāšanas metodes: Kredītkarte (tērzēšanā ir arī citas iespējas)
 • Slēptās nodevas un klauzulas: Viņi iekasē iestatīšanas maksu USD 14,95 apmērā, ja jūs maksājat par viņu kopīgotajiem hostinga plāniem katru mēnesi, nevis katru gadu. Arī atjaunošanas rādītāji ir augstāki. Un jums ir jāmaksā par domēna vārdu (nav bez maksas).
 • Upsells: Daži … bet nekas pārāk slikts.
 • Konta aktivizēšana: Ātra konta aktivizēšana.
 • Vadības panelis un informācijas panelis: cPanel
 • Lietotņu un CMS instalēšana (WordPress, Joomla utt.): Ātra un ērta populāru lietotņu un CMS instalēšana, izmantojot Softaculous.

Vai mēs iesakām SiteGround??

Jā, mēs to darām.

Vietnes vietne dažus gadus ir nodrošinājusi stabilu darbspējas laiku. Un to darbības laiks garantē, ka jums, iespējams, nekad nebūs nopietnu dīkstāves problēmu.

Arī viņu vietnes ātrums ir diezgan labs. Daļēji tas ir pateicoties viņu serveriem, kas izvietoti trīs kontinentos, un bezmaksas Cloudflare CDN kontu. Viņi arī sniedz jums bezmaksas SSL visos plānos.

Cenu noteikšana ir laba, ja izmantojat pēc iespējas ilgāku laiku. Pretējā gadījumā jūs ātrāk sasniegsit šos augstos atjaunošanas rādītājus. Pievienojieties arī savam domēnam, lai izvairītos no citas maksas.

P.S. Vai jūs iepriekš esat izmantojis vietni SiteGround? Lūdzu, apsveriet iespēju atstāt zemāk pārskatu – labu vai sliktu -, nav īsti nozīmes, ja vien tas ir noderīgs mūsu apmeklētājiem. Paldies par atbalstu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector