Найкращий веб-хостинг Канади (2020)

Contents

Огляди та технічні порівняння

Ми розглянули 28 кращих постачальників послуг хостингу для канадців
щоб заощадити час та гроші.


Ми перевірили десятки хост-провайдерів і використали дані, варті за десятиліття, для створення найсвіжішого рейтингу найкращих веб-хостів Канади. (Клацніть, щоб побачити рейтинг.)

З літа 2016 року ми купували та протестували кожну найкращу хостинг-компанію в Канаді.

… У тому числі багато імен домашніх господарств, таких як GoDaddy, Bluehost та HostGator.

У цьому посібнику ми розглядаємо безліч факторів, які допоможуть вам прийняти на основі даних дані, щоб знайти найкращу хостинг-компанію для вашого веб-сайту.

Ми провели десятиліття, працюючи в Інтернеті, і не раз спалювались, вибравши поганого хостинг-провайдера. Після багатьох випробувань, помилок та занепокоєнь ми безумовно знайшли найкращі загальні послуги веб-хостингу в Канаді.

Хто ми є

Перш ніж ми потрапимо в технічну несправність різних хостинг-провайдерів, я ознайомлюсь із командою, що стоїть за цим посібником. Ми група з трьома людьми, і у нас є агентство цифрового маркетингу під назвою Castle Media. ��

Я Гері, автор довідника та хлопець, який публікує більшість відгуків про хостинг на цьому сайті. Я був веб-дизайнером, наскільки я пам’ятаю, до Facebook і навіть MySpace.

Я приймав сотні веб-сайтів Канади та США, і за цей час я бачив, як багато господарів приходять і їдуть.

Відгуки про хостинг – наше відстеження & Процес дослідження

зображення нашого прямого відстеження через pingdomПрийняття обґрунтованих рішень вимагає отримання точних даних, і єдиний спосіб зробити це – вимірювати результати, саме це ми робили за останні кілька років.

Ми відстежуємо тривалість роботи, простоїв та затримок на всіх наших сайтах. Якщо ви подивитесь на графік праворуч, ви можете побачити, що ми додали 10 хостів. Ми використовуємо розширене програмне забезпечення для відстеження, яке створює пінг на кожному сайті 50 разів на день з декількох місць. Ми негайно повідомляємо про будь-які перебої або перебої в роботі сервісу.

Ми додали лише наші найкращі рекомендовані сервіси та приховали URL-адреси, оскільки вони є активними веб-сайтами клієнтів, але швидкий огляд даних допоможе вам побачити, які з них минули в минулому і на скільки часу.

Ви можете відстежувати пряме відстеження тут. Детальніше про наш 4-етапний процес дослідження тут.

Як користуватися цим посібником

Ми хотіли надати багато цінної інформації, зберігаючи прості речі для розуміння, саме тому ми класифікували наших кращих господарів у цифровому порядку.

Це стандартна система ранжування, з нашою рекомендацією номер один вгорі, за нею – номер два тощо. Щоб уникнути зайвої інформації, ми включено лише чотири найкращих варіанти. До них відносяться три, які зробили наш виріб для забезпечення найвищої якості та той, який є популярним, але його не вистачає у кількох ключових сферах.

Перш ніж ми вскочимо в нього, якщо у вас виникнуть запитання, не соромтеся і натисніть на цю контактну кнопку. ��

Найкращі послуги веб-хостингу в 2020 році

Ось найкращі 4 канадські огляди веб-хостингу за вартістю, обслуговуванням клієнтів, швидкістю та режимом роботи.

1. HostPapa – найкращий канадський хост + знижка

HostPapa пропонує хостинг Канади Читачів 67% знижки + безкоштовна реєстрація домену

логотип hostpapa

Ціна – 2,95 дол. На місяць (звичайно 13,99 дол. США на місяць)
Середній час роботи 99,95%
Середній час завантаження 475 мс

HostPapa, безсумнівно, наш улюблений веб-хостинг – і це не лише тому, що вони канадська компанія.

Ми використовуємо його майже на кожному з наших сайтів, і більшість наших нових клієнтських сайтів також використовують його. Окрім того, що він не розчаровує жоден із наших критеріїв і не перевершує більшість із них, HostPapa є логічно найкращим вибором Канади.

Ваш веб-сайт завантажиться трохи швидше, ніж коли б ви використовували інші популярні веб-хости, оскільки сервери HostPapa розташовані по всій Канаді. Їх штаб-квартира знаходиться також у Канаді (у Берлінгтоні, Огайо).

З тих пір HostPapa любить Канаду настільки ж, як і ми, вони пропонують величезні знижки для всіх наших читачів.

 Скористайтеся цим посиланням стрілка вказує на посилання на знижку hostpapa для читачів hostingcanada.org вимагати знижки на нові хостинг-пакети.

Це майже половина ціни на їхні звичайні хостинг-пакети та безкоштовні оновлення, які в іншому випадку трохи дорогі. Знижка, яку вони пропонують, робить преміальний вибір, як HostPapa, таким же недорогим, як і деякі найдешевші плани.

HostPapa також був добрим, щоб запропонувати нашим читачам все своє основні функції безкоштовно, включаючи їх 30-денну гарантію, безкоштовне створення веб-сайтів, безкоштовну безпеку SSL, безкоштовне навчання 1 на 1 та безкоштовна реєстрація домену – загалом – 50 доларів. Щоб отримати безкоштовний домен (+ інші товари), підпишіться зараз за цим посиланням.

HostPapa також відрізняється технічною підтримкою, яка працює цілодобово, щоб відповісти на будь-яке технічне питання. Зв’язатися зі своєю командою підтримки – це як мати надзвичайно корисного нового співробітника, який з’являється з нізвідки на вашому веб-сайті за допомогою прямого чату.

Оскільки у нього є центри обробки даних по всій Канаді, швидкість роботи та тривалість роботи веб-сайту є чудовими для всіх планів хостингу, але висока продуктивність веб-хоста пов’язана не лише з його місцезнаходженням. HostPapa запускає SDD на всіх серверах і використовує процесор Intel Scalable CPU, що зменшує адреси пам’яті, з якими потрібно обробляти процесор.

HostPapa навіть пропонує інсталяцію одним клацанням, що дозволяє вам встановити WordPress з легкістю. Він також має можливість безкоштовного SSL з шифруванням Let’s.

Якщо ви новачок у світі інтернет-бізнесу та веб-хостингу, HostPapa є зручним для користувачів. Ви можете швидко запустити особистий блог або веб-сайт – просто виконайте кроки, викладені в нашому огляді HostPapa.

2. Хостинг – найкращий “доступний” хост

Ви хочете заощадити гроші без шкоди? Не дивіться далі.

логотип хостингу

Починаючи з $ 0,99 на місяць (знижка 90%)
Середній час роботи 99,1%
Середній час завантаження 389РС

Вступна ціна хостингу

Цінові акції – це поширена тактика маркетингу в хостинговій галузі. Хостингер освоїв цю стратегію, і вона виграє вам так само, як і їм користь.

Ціна хостингера коливатиметься від 0,99 доларів США на місяць до 2,15 доларів на місяць на пів регулярній основі. Цю ціну можна заблокувати на 48 місяців. Це чотири роки хостингу під 70 доларів, будь-яким способом, коли ви його гойдаєте.

Ви можете подумати, що їхня служба буде повільною і паршивою (принаймні, це було моє припущення). Тоді я спробував Хостінгер, додавши до свого основного плану п’ять різних веб-сайтів… Ось, ось, показники ефективності були нарівні – і часто набагато кращі, ніж – інші господарі бюджету (які платили 2-3 рази).

Що мене здивувало, що Hostinger також має власний власник веб-сайтів – Zyro. Він складається з деяких акуратних функцій, таких як Zyro AI Content Generator та Logo Maker, а також деякі добрі старі – безкоштовний сертифікат SSL, необмежене зберігання SSD та необмежена пропускна здатність..
Нові функції здаються по-справжньому освіжаючими, вони дозволяють зосередитись на вашій компанії. У найкоротші терміни ви не закінчите те, на що подумали. Використовуйте свою творчість завдяки новій функції Hostinger, яка дозволяє створювати логотипи для вашого бренду, виробника логотипів Zyro.

Хостингер є відносно новачком і йому потрібно пройти ще тестування, але спочатку ми виявили, що Hostinger постачає.

Це чудовий варіант, якщо ви хочете отримати всі основні функції, які надають інші хостинг-компанії. Повне розкриття: ви не отримаєте всіх дзвіночків зі всіма планами. Тому перегляньте свої функції перед тим, як вибрати пакет. Суть полягає в тому, що якщо ви хочете заощадити багато грошей, коли справа стосується хостингу з продуктивністю, яка забезпечує результат, Хостингер – чудовий вибір.

Навіть із найнижчим рівнем ви все одно отримуєте 30-денну гарантію повернення грошей, безкоштовний домен та безкоштовну SSL. Щоб отримати всі халяви, підпишіться за цим посиланням.

3. Bluehost – Ведучий господарів

Перший таймер? Починай тут.

bluehost логотип

Починаючи з $ 2,95 на місяць
Середній час роботи 99,74%
Середній час завантаження 1,765 мс

Пакети Bluehost

Ми не збираємось згадувати Bluehost не даючи вам чесного попередження: вони хороші в маркетингу та рекламі, тому, як тільки ви завітаєте на сайт, ви почнете бачити їхню рекламу всюди.

Можливо, ви чули хороші речі про Bluehost. Правда, багато позитивних відгуків Bluehost, які ви прочитаєте в Інтернеті, є точними: це одна з найкращих веб-служб хостингу для початківців, період.

Чому так добре для початківців? Bluehost – це найпростіший у користуванні та налаштуванні звичайний та простий. Компанія розуміє, що хостинг може заплутати людей, які тільки починають, тому вони роблять це максимально просто. Якщо ви тільки починаєте з блогу, Bluehost – це чудовий вибір.

Інший аспект Bluehost, який робить його чудовим для початківців, – ціна. Ви не зламаєте банк із Bluehost, що є фантастичним для блогерів, які можуть зайняти деякий час, щоб монетизувати свій веб-сайт.

Крім того, вони мають корисну підтримку клієнтів, 30-денну гарантію повернення грошей та простий у користуванні інтерфейс. Новачки та початківці радіють, Bluehost тут для вас.

4. Хмарний хостинг HostGator – надійний хостинг

Добре налагоджений і надійний.

хостгаторПочинаючи з $ 2,75 на місяць
Середній час роботи 99,4%
Середній час завантаження 657 мс

Безкоштовні функції – електронна пошта, SSL, передачі сайтів, розробник сайтів, щоденні резервні копії сайтів

Веб-сайти та гравці можуть не здаватися двома речами, які просто йдуть разом, але HostGator вже давно працює. Це вибір веб-хостингу для тисяч онлайн-бізнесу та блогів усіх розмірів.

HostGator є відмінно в плані тривалості роботи при низькій ціні. Він має корисних агентів із обслуговування клієнтів, і їх легко масштабувати, що дозволяє вашому сайту прилаштовувати будь-який рівень трафіку.

Також нещодавно HostGator запустив розробник веб-сайтів, завдяки чому створення вашого веб-сайту задумує для хостингу непосвяченим. Поєднайте це з хорошою базою глобальних серверів, а HostGator – хороший другий варіант.

Перевірте наше відстеження праворуч. Ми стежимо за програмою Gator 24/7, щоб перевірити швидкість, затримку та будь-які відключення.

5. Хостинг A2 – високі швидкості

Висока швидкість і низький час завантаження.

А2 хостинг

Починаючи з $ 3,92 на місяць
Середній час роботи 99,1%
Середній час завантаження 601мс

Хостинг A2 – це надійний веб-хостинг із надзвичайно високим часом роботи, відмінна швидкість (одні з найкращих у бізнесі), і корисна підтримка клієнтів.

Заснований ще в 2001 році колишнім Unix SysAdmin, A2 регулярно складає рік від року список “Кращих служб веб-хостингу” PCMag. І ми схильні погодитись, що ця назва заслужена як для американських хостингових постачальників, так і для хостингу веб-сайтів у Канаді.

Ми обрали A2 хостинг як одного з провідних постачальників для багатьох хостинг-пакетів, розглянутих на цьому веб-сайті, починаючи від основних спільних щомісячних планів, аж до спеціальних пакетів послуг. З центри обробки даних у штаті Мічиган, Хостинг A2 надзвичайно добре працює для малого бізнесу в Канаді.

Який тип підприємств може використовувати ці веб-хости?

Будь-яка з перелічених хостинг-компаній може обслуговувати великий трафік. Якщо ваш сайт отримує близько 500 000 переглядів на місяць, ви будете добре.

Майте на увазі, що кожен веб-хост пропонує масштабовані плани обслуговування, і ви можете масштабувати їх за необхідності. Кращі веб-хости в Канаді використовують найкращі хостингові плани WordPress, щоб заощадити вартість клієнтів та забезпечити високий рівень обслуговування.

Критерії огляду веб-хостингу Канади – як ми обираємо

Надійність (час перерви та час простою)

wordpresshosting КанадаПродовження та час простою веб-сайту визначають, наскільки надійний хост. Це декілька найважливіших речей, які слід враховувати для будь-якого бізнесу, оскільки простої можуть бути головним питанням. Це виглядає непрофесійно і може бути дуже згубно, якщо мова йде про ваш бренд.

Коли ви шукаєте огляди веб-хостингу в Канаді, не забудьте врахувати лише сервіси з дуже невеликим простоєм, а в тих рідкісних випадках, коли вони знижуються, це зазвичай, щоб вони могли щось виправити.

Це означає, що ви отримуєте попереднє повідомлення, а якісний господар також намагатиметься мати такий час простою в найзручніший час дня.

Швидкість

Швидкість завантаження хостів порівняно

Швидкість сайту – ще один фактор, важливий для вашого професіоналізму, а також оптимізації пошукових систем (SEO). Ми звикли якомога швидше завантажувати швидкість, і більшість людей не збираються чекати довше пари секунд.

Наші показники попереднього десятиліття дали нам безліч даних для порівняння середні часи завантаження для всіх найбільших міст Канади, в тому числі Торонто, Монреаль та Ванкувер. Потім ми перевірили ці результати поруч із середньою швидкістю США. The Топ зафіксованих разів завантаження ми знайшли тільки 226ms, тоді як найповільніші були понад 2850 мс.

Підтримка клієнтів

Служба підтримки клієнтів іноді не помічається, приділяючи всю увагу увазі функцій, які пропонують веб-хости, але це важливо враховувати, оскільки щодо якості підтримки клієнтів може бути величезна різниця. Намагаючись знайти найкращого веб-хоста, вам потрібно буде серйозно розглянути службу підтримки як частину вашої оцінки.

Один може відповісти на ваші запитання менше ніж за хвилину, а інші можуть змусити вас чекати день і більше.

На щастя, три веб-хости рекомендуємо всім надавати оперативну підтримку і мати представників, настільки ввічливих, що вони могли б бути з Канади.

Наш найкращий вибір навіть має кілька нагород за обслуговування клієнтів за його ім’я. Так! 

Ми змогли оцінити підтримку клієнтів без жодних тестів, оскільки ми використовували ці хости протягом багатьох років. Ось ознаки підтримки клієнтів на високому рівні:

 • Підтримка доступна 24/7
 • Служба чату в реальному часі
 • Агенти, які є носіями вашої мови, доброзичливі та можуть вирішувати технічні проблеми
 • Швидкий час відгуку без застарілих систем квитків

На щастя, у нас є фактичні кадри про обслуговування клієнтів провідних хостинг-компаній. Дивіться і дивіться …

Найкращий веб-хостинг або WORST хостинг?

Що стосується веб-хостів, ніколи не варто переглядати найдешевший варіант.

Ви точно отримаєте те, що платите за веб-хостинг.

У галузі веб-хостингу існують усілякі шахрайства, оскільки компанії пропонують низькі ціни, щоб залучати клієнтів, які не знають нічого кращого.

Ці хости часто заробляють мільйони, використовуючи дуже низькоякісні сервери, що залишає їх вразливими до порушень безпеки. Це було б легко сказати, а потім продовжувати, не згадуючи, кого слід уникати. Але ми розповімо вам про двох найгірших злочинців:

стрункий продавець, що продає хостинг

GoDaddy – Не дозволяйте маркетингу обманювати вас. GoDaddy має низькоякісний сервіс але не проти стягувати плату за додатки це було б безкоштовно з іншими господарями. Часто рекламується як кращий веб-хостинг Канади, ми можемо також назвати їх ScamDaddy.

Мережеві рішення – Погане обслуговування та низькоякісні сервери поєднуються, щоб зробити Network Solutions страшним вибором. Незалежно від того, який огляд канадського веб-хостингу, ви читаєте, мережеві рішення – це поганий вибір.

Якщо ви йдете з a дешевий веб-хост, ви можете заощадити гроші спочатку, але у вас буде або набагато менше функцій, або вам доведеться купувати всі види оновлень і все одно платити більше. 

Коли ви вирішите перейти на кращого постачальника, це буде клопоту, і вам хочеться, щоб ви з початком постачальника якості пройшли.

 

Відгуки канадського веб-хостингу – чого уникати

Я знаю, що важливо мінімізувати бізнес-витрати на мінімальному рівні, але заощаджувати кілька доларів на веб-хостингу не варто проблем, які ви відчуєте пізніше.

Ось значні проблеми, які виникнуть у вас з недорогим веб-хостом:

 1. Потенційні порушення безпеки – Один самопроголошений “безкоштовний” веб-хост під назвою 000Webhost просочився 13 мільйонів імен користувачів та паролів.
 2. Все коштує додатково – Типовий хостинг знижок може стягувати 80 доларів за SSL, 30 доларів за реєстрацію вашого домену та 30 доларів за основний захист конфіденційності, який складає 140 доларів на рік.
 3. Погане сусідство з ІР – Це ускладнює ваше SEO.

Що є найпопулярнішим сервісом веб-хостингу?

Судити про різних господарів може бути важко через всі різні варіанти та ціни. Деякі коштують лише $ 1 або 2 $ на місяць, а є навіть деякі безкоштовні веб-хости в наявності. Як ми вже згадували, ви не хочете купувати занадто дешево на своєму веб-хостингу, але марно отримати потужний пакет хостингу, який вам не потрібен.

Ми радимо просто запускати та модернізувати за необхідності. Найпопулярніший сервіс веб-хостингу на сьогоднішній день – це спільний хостинг, тема якого ми розповімо нижче. Давайте коротко розглянемо наші огляди нижче.

Найпопулярніші типи хостингу для канадського бізнесу

Більшість планів хостингу підпадають під одну з п’яти категорій, які поділяють хостинг, віртуальний приватний сервер (VPS), хмарний хостинг, виділений хостинг та реселлер. Розглянемо детально кожен вид хостинг-плану.

Що таке спільний хостинг?

спільний хостингСпільний хостинг, безсумнівно, є найменш дорогим варіантом, і при такому типі хостингу ви, по суті, орендуєте приміщення, яким ви ділитесь з іншими веб-сайтами. Вартість отримання такого недорогого хостингу полягає в тому, що це найменш потужний варіант хостингу.

Спільний хостинг працює тому, що більшість сайтів отримують невелику кількість трафіку, а значить, вони можуть ділитися ресурсами сервера, не стикаючись з проблемами продуктивності. Налаштування просте, коли ви отримуєте спільний план хостингу.

Що таке VPS хостинг?

хостинг vpsНаступним кроком від спільного хостингу є VPS, який коштує трохи більше, але також має більше потужності. Навіть якщо вам не потрібно платити за власний сервер, a Хост VPS функціонує аналогічно одній, і ви маєте повний контроль над нею. Це робить процес налаштування та управління більш задіяним.

Що таке хмарний хостинг?

хмарний хостинг

Одним із варіантів, який останнім часом набирає популярність, є хмарний хостинг. Він має деякі схожість з VPS, але ключова відмінність полягає в тому, що сервер розподіляється на велику кількість комп’ютерів замість того, щоб мати спеціальну фізичну адресу.

Для користувача це означає, що час завантаження дуже швидкий, і це легко масштабувати. Якщо вам потрібна більша швидкість або дисковий простір, ви можете негайно оновити через вашу хостинг-компанію. В цілому, це відмінний варіант для бізнес-сайтів.

Що таке Виділений хостинг?

присвячений хостингЯкщо ви хочете найкращого з найкращих, то присвячений хостинг це шлях. Як випливає з назви, ви отримуєте цілий сервер, щоб зателефонувати на свій власний, і його єдиною роботою є підтримка вашого сайту безперебійної роботи.

Це найпотужніший варіант, але він також може бути важким у налаштуванні та управлінні, а також це коштуватиме вам дорожче.

Як працює хостинг на основі реселерів

Хостинг на основі торговельних посередників – це трохи відмінність замість зовсім іншого типу веб-хостингу. Як це працює, одна сторона керує сервером, а інша продає хостинг так, ніби їм належить сервер.

Він сумісний із будь-яким із типів хостингу, згаданих вище. Наприклад, ви можете вибрати реселлера, який пропонує спеціалізований сервер або хмарний хостинг.

Торговельні посередники зазвичай купують оптом і отримують багато серверів високої ємності. Після цього вони надають частини до окремих сайтів. Якщо ви плануєте використовувати цю опцію, вам знадобиться багато технічних знань.

Що визначає швидкість хостингу? (Швидкий хостинг)

Найшвидший веб-хостинг – це той, який використовує виділений IP або надмірно високий час затримки. Шукаючи огляди канадських веб-хостів, важливо пам’ятати про це просте правило.

Важливо розуміти, що центри обробки даних є схожим на серце хостинг-рішення, чим швидше серце може викачати кров (у цьому випадку пропускну здатність), тим швидше ваш веб-сайт.

Вибачте за графічну аналогію.

Порівняння веб-хостингу – яку CMS ви повинні використовувати?

Ваша система управління вмістом (CMS) – це те, що ви використовуєте для обробки всього вмісту на вашому веб-сайті, включаючи внесення змін до опублікованого вмісту та завантаження нового вмісту. У кожної CMS є власний інтерфейс, де певні CMS працюють із певними хостинговими параметрами або ідеально підходять для певних типів веб-сайтів.

WordPress

переваги WordPress-хостингу

Якщо ви знали лише про одну CMS, це, мабуть, було WordPress, як це найпопулярніший вибір. Незважаючи на те, що він з’явився ще в 2003 році, за останні кілька років його популярність швидко зростає, і тепер це CMS для вибору блогів та сайтів малого бізнесу. Більшість відгуків про розміщення веб-сайтів, які ви прочитаєте, включатимуть WP.

WordPress має багато переваг, мабуть, найбільш вагомим є його спектр параметрів та інструментів налаштування. Це дуже безпечно, установка – це вітер, і легко знайти підтримку, коли вона вам потрібна. Якщо ви вперше створюєте сайт, я настійно рекомендую вам обрати WordPress, шукаючи найкращого веб-хостингу.

Певний період навчання є небагато, але це стосується будь-якої CMS, і популярність WordPress означає, що розумно знати, як ним користуватися.

PHP

PHP логотипPHP існує давно, і він спочатку виступав за особисту домашню сторінку. Він використовує сценарії на стороні сервера, і багато популярних CMS, включаючи WordPress, Drupal та Joomla, використовують цей сценарій PHP.

Хоча вам і не потрібно розуміти PHP, щоб створити сайт у вибраній вашій CMS системі, вам знадобиться розробник PHP, якщо у вас є дуже конкретні програми, з якими ви хочете запускати свій сайт..

Сайти на базі Java

JavaВи можете знати Java як ту, що вам потрібно оновлювати час від часу. Його основна функція – веб-програми, і якщо ви перебуваєте на сайті з вражаючою графікою, можете зробити ставку, що він використовує Java. Java раніше була набагато популярнішою на менших сайтах.

Незважаючи на те, що його популярність трохи знизилася, вона все ще існує на деяких основних веб-сайтах електронної комерції, включаючи Amazon та eBay. Якщо ви хочете, щоб на вашому сайті були найвисокіші відеозони та функції, то Java – це лише квиток.

Joomla

ДжомлаЩо стосується варіантів CMS, Joomla, ймовірно, другий за величиною за WordPress, хоча між ними все ще великий розрив. Однією з причин того, що Joomla не настільки популярний, це те, що він не особливо зручний. Якщо ви не любите Joomla, я б радив спілкуватися з WordPress, про що я також розповідаю всім нашим клієнтам. Ви будете вставати і працювати швидше, і я думаю, що це також кращий вибір з точки зору SEO.

Вибір між хостами на базі Windows або хостами на базі Linux

windows vs linux хост-хв

Ви можете запам’ятати розділ про виділені сервери в нашому огляді хостингу. Сподіваємось, ви зробите так, як це було не так давно. Ну, кожному серверу потрібна операційна система (ОС), і два варіанти тут – хости на базі Windows або хости на базі Linux.

Ось що робить їх унікальними. Найкращі веб-хости в цілому зазвичай вирішують використовувати сервери на базі Windows. На користь cPanel перевірте це порівняння Plesk vs cPanel.

Windows

Windows вже десятиліттями є ОС Microsoft, і якщо ви користуєтеся хостом на базі Windows, це означає, що ви можете використовувати бази даних та програми Window, а також ASP.Net та інші складні сценарії. PHP і MySQL також є варіантами. Зазвичай ви платите трохи більше за хости на базі Windows, ніж за Linux, і хоча збої не трапляються часто з будь-яким з них, коли ви вибираєте Windows, вони, як правило, трапляються трохи більше.

Linux

linuxМайкрософт може бути гігантом у комп’ютерній індустрії, але для більшості серверів користується Linux, оскільки це галузевий стандарт. Ви можете запустити практично будь-яку програму на Linux, сервери – супер надійні, і вам добре погодитися з більшістю сучасних сценаріїв програмування. Ви можете бачити термін “LAMP” під час дослідження хостів на базі Linux, що означає Linux, Apache, MySQL та PHP.

Як працює хостинг “Безлімітний”?

Як правило, можна побачити провайдерів, які пропонують необмежену кількість планів, при цьому слово “необмежений” можливо стосується місця зберігання, пропускної здатності або електронної пошти. Переконайтеся, що ви перевіряєте дрібний шрифт, оскільки ця пропозиція може бути трохи оманливою.

Зазвичай це означає, що постачальник не встановив обмеження ресурсів, і ця необмежена пропозиція стосується розумних ситуацій. Це не призначено, якщо ви отримуєте мільйон переглядів сторінок на місяць. Пропозиція – це спосіб залучити клієнтів. Просто перевірте швидкість і не залучайте рекламу. Необмежена пропускна здатність не означає дуже багато, якщо вам потрібно мати справу з низькою швидкістю. У цих оглядах веб-хостингу в Канаді ми опустили будь-яких хостів, які заявляють, що пропонують необмежений хостинг.

Підгортання – пошук найкращої веб-сторінки в Канаді

Це багато інформації для обробки. Найкращий спосіб використання цього посібника – це посилання на нього під час оцінки веб-хостів, враховуючи ваші конкретні потреби. Найголовніше – не купувати цілком на основі цін. Якість завжди найважливіша, особливо з таким важливим, як ваш веб-сайт.

Це робиться для наших оглядів. Якщо у вас є якісь запитання, просто залиште коментар нижче, і я з радістю відповім на все, що з’явиться.

Найкращий хостинг домену в Канаді

Ви хочете веб-сайт, правильно?

Всі роблять, але якщо думка намагатися зрозуміти, як вийти з голови та в Інтернет, щоб інші побачили, посилає вас на землю в трепетному положенні плода, прийміть серце. Ми тут, щоб допомогти.

Такі речі, як хостинг домену, реєстратори, записи імен та пакети хостингу, не такі складні, як ви могли б подумати, навіть якщо у вас яскрава фантазія. Залишайся спокійним. Продовжуйте читати.

Домени

Навіть найрозумніші серед нас, напевно, розуміють, що все починається з домену. Перш за все, якщо ви хочете веб-сайт, він вам потрібен. Прикладом домену може бути BestWidgets.com (виписано повністю як http: // www. bestwidgets. com). Не має значення, вводьте чи пишете великими або маленькими літерами.

що таке домен

До речі, швидка перевірка виявила, що цей домен зараз продається, тому… якщо ви продаєте віджети, і вони найкращі, ви можете захотіти отримати свою пропозицію.

Повернення до ідеї домену. Після того, як ви зареєструєте домен (будьте в курсі, ми поговоримо про цей процес через хвилину), і під вашим контролем ви можете додати стільки сторінок і піддоменів, скільки вам потрібно. Хочете вести блог про віджети? Створіть субдомен у  блог. bestwidgets. ком.

Прагнеш воскової рапсодики про себе та свою любов до віджетів? Додайте таку сторінку, як www. bestwidgets. ком / о.

Основна ідея полягає в тому, що безпека домену створює основу всього майбутнього веб-сайту.

Щоб дізнатися більше про це, прочитайте наш посібник з найкращими реєстраторами доменів.

Реєстратори доменів та реєстрація

Загрожуючи засклити очі, ви повинні зрозуміти, як продаються та обліковуються домени. Не хвилюйся Не буде тесту. Як і коли батьки змушували вас їсти моркву, це для вашого блага. ����

Реєстрація статистики TLD для типу TLD

Реєстр – це організація, призначена для ведення списку або реєстру тих, хто є власником Домен верхнього рівня (TLD), як .com, .net та .org. Очевидно, що більш ніж 644 мільйони активних веб-сайтів в Інтернеті потрібно більше ніж випадкова записка, написана на звороті конверта, щоб все було прямо.

Спочатку існували лише кілька офіційних реєстрів, які відстежували все, але, попутно, кілька підприємливих підприємців розраховували, що вони можуть укласти контракти з цими регістрами для продажу доменів, перетворивши його на те, що сьогодні процвітає галузь. Суть полягає в тому, що реєстратори продають домени, а регістри відстежують їх.

Популярні реєстратори включають GoDaddy, NameCheap та багато інших. Зауважте, що більшість хороших хостингових компаній (як і ті, які ми рекомендували) надасть вам безкоштовний домен коли ви підписуєтесь на новий план хостингу.

Безкоштовний домен – це чудовий спосіб заощадити кілька доларів на початку подорожі веб-сайту та одна з ключових речей, яку ми включили до наших оглядів веб-хостингу в Канаді.

Що таке запис доменних імен?

Ще один термін, на який ви можете зіткнутися – це запис доменного імені. Це посилання на спосіб роботи Інтернету. Щойно придбаний вами домен – це насправді не те, як інтернет-сервери знаходять і відображають ваш веб-сайт.

Натомість вони беруть запит користувача та порівнюють домен із послідовністю номерів у реєстрі, яка називається an IP-адреса, і надсилати через пов’язані файли – що саме трапляється на ваш веб-сайт.

Веб-хостинг, пояснений для початківців

Тепер ми переходимо до хороших речей і причини, що ми всі тут, в першу чергу, веб-хостингу. Як тільки у вас є домен і ви готові створити веб-сайт, як ви насправді отримуєте його в Інтернеті, щоб сервери знаходили та показували?

Хороше питання. Вам потрібен веб-хост.

як працює веб-хостинг

Оскільки ви не можете просто кинути файли свого веб-сайту на кухонний стіл і очікувати, що вони чарівним чином потраплять в Інтернет, інша галузь виросла, продаючи місця для зберігання в Інтернеті для вашого веб-сайту.

Деякі з цих компаній, про які ви, напевно, чули, завдяки смішному рівню реклами – хтось заробляє в цій грі серйозні гроші – але ми відступаємо. Ми говоримо про такі імена, як GoDaddy, HostGator та Bluehost.

Отже, у вас є три варіанти щодо вибору веб-хоста:

 1. Відвідайте Namecheap.com, придбайте домен і сподівайтеся, що ви встановите сервери імен, щоб правильно вказати на ваш веб-хост, АБО…
 2. Налаштуйте обліковий запис у SiteGround, отримайте безкоштовний домен у процесі та дозвольте їм зробити важку роботу за принципово однакову ціну.
 3. Або скористайтеся одним із рекомендованих кращі розробники веб-сайтів, наприклад, Wix та Squarespace. Ці хлопці дбають про всю реєстрацію та хостинг для вас.

Відгуки про веб-хостинг Канади – уникайте цих помилок

Існує маса способів накрутити процес вибору хорошого веб-хостингу, але ось чотири найпоширеніші ми бачимо.
Гей, не звинувачуй себе. Вони не вчать цього матеріалу в школі. Або, можливо, вони так роблять, але ти спиш у задньому ряду.

№1. Ідучи з абсолютним найдешевшим господарем, якого можна знайти

плюси і мінуси безкоштовного веб-хостингу

Ми не будемо поганими хлопцями, щоб сказати вам, що дешево – це завжди погано, але до того моменту, коли ви прожили певну кількість років на цій планеті, ви, мабуть, самі зрозумієте, що компроміс за перехід Найнижча вартість – це часто шалений товар, поганий сервіс, обмежені можливості та спеціалізований підхід до обслуговування клієнтів.

Якщо мова йде про власників веб-хостів, які годують донизу (деякі з яких є буквально безкоштовними), ви можете додати ще один предмет до літанії відречення. Вони будуть upsell ви любите божевільний.

Щоправда, ви технічно отримуєте місця для зберігання безкоштовно, але ви отримаєте мало іншого, якщо не заплатите додатково.

Вам потрібно більше місця або пропускної здатності? Треба оновити.

Хочете створити резервні копії та панель управління? Доведеться модернізувати.

Ви не знаєте, що ви робите, і вам потрібно з ким-небудь поговорити? Це додатково коштує для технічної підтримки.

Ви отримуєте ідею. Основний момент полягає в тому, що отриманий безкоштовний пакет майже не функціонує. За функцію потрібно платити більше. Іноді багато більше.

Добре, що ви читаєте наші огляди веб-хостингу ��

№2. Вибір будь-якої платформи, крім WordPress

схема розподілу cms

The Система управління вмістом WordPress (CMS) забезпечує понад 33 відсотки всіх веб-сайтів. Цього саме по собі повинно бути досить, щоб змінити ваше рішення.

Суть полягає в тому, що неважливо, який саме веб-сайт ви хочете створити – електронна комерція, блоги, інтернет-газета – WordPress найпростіший у використанні та постачається зі вбудованою процвітаючою спільнотою розробників та наставників.

До появи таких платформ CMS, як WordPress (інші популярні – Joomla та Drupal), веб-дизайн був обмежений для тих, хто міг обернути голову і пальці навколо HTML-коду.

Створення та розробка сайту будь-якої речовини – це не те, що можна було вибити за довгі вихідні. Речі змінилися поспіхом, коли в 2003 році була запущена перша версія, а звідти вона просто стала більш потужною та зручною для користувачів.

Суть. Якщо він не зламався, не виправляйте його. Вибирайте WordPress, особливо якщо ви не кодер. ��

№3. Ігнорування тонкого друку у вашому хостинговому пакеті

Перший раз, коли власник нового доменного імені рухається в Інтернеті, щоб вибрати веб-хоста, перше, що він шукає, це звичайні підозрювані для порівняння покупок – дисковий простір та пропускна здатність. Залишившись невимовними – це реальність, що ці обмеження востаннє мали значення приблизно два десятиліття тому.

Це трохи перебільшення, але ви повинні знати, що зараз ведеться монументальний зсув у природі веб-сайтів, і фактори, які хости використовують для перемотки у підозрілих новичках, не є такими, які насправді мають значення..

зберігання проти пропускної здатності

Ось нижня помилка. Оскільки зміна дизайну триває від статичних до динамічно генерованих сторінок, велика ймовірність, що ви зіткнетеся з трійкою лімітів, які не мають нічого спільного з простором пам’яті або пропускною здатністю задовго до того, як ви пересунете ці межі свого плану.

Ми говоримо про використання процесора, використання оперативної пам’яті та підключення до бази даних. Багато веб-хостів, навіть деякі хороші та всі дешеві, мають обмеження щодо цих факторів, які детально описані в тонкому шрифті під терміном “ресурси”.

Наша порада. Ознайомтеся з місцем зберігання та розподілом пропускної здатності, але знайдіть і врахуйте, які обмеження ресурсів можуть бути відтворені.

№4. Оплата SSL

як працює ssl

Цей короткий і милий. Якщо ви думаєте про сплату за захисний шар розеток (SSL) сертифікат – ні. Законні господарі передадуть його вам безкоштовно.

Це вам, безумовно, потрібно, тому що Google вже розпочав процес приниження рейтингу пошукових систем для тих, хто цього не має, але платити за його отримання не потрібно. Перш ніж зареєструватися, переконайтесь, що ви прочитали відгуки або детальну інформацію від своєї хостингової компанії.

��️���� Прочитайте цей посібник французькою мовою: Meilleur Hébergement Web.

Детальніше про інші типи хостингу:

Прочитайте наші Умови надання послуг або нашу політику конфіденційності.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map