Як боротися з колосами трафіку магазину електронної комерції у відпускний сезон

Сезон відпусток вже не за горами, і це золота можливість для онлайн-бізнесу активізувати свої продажі до початку 2020 року. Для історичної перспективи, за даними eMarketer, загальні витрати на роздрібні роздрібні товари в 2018 році зросли на 5,4%, досягнувши 998,32 мільярда доларів. За даними Statista, продажі електронної комерції у всьому світі до 2021 року перетнуть 4 трильйони доларів.


Ось кілька вражаючих цифр, і саме час оптимізувати свій інтернет-магазин для отримання кращих прибутків під час сезону свят 2019 та отримати свою частку цього пирога. Для того, щоб масштабувати свій бізнес в Інтернеті під час найбільшої торговельної феєрії року, слід зосередитися на різних аспектах. У цій статті я висвітлю ці загальні виклики, щоб ви могли їх подолати до офіційного початку відпускного сезону.

Проблеми електронної комерції у відпускний сезон

Власник магазину електронної комерції стикається з проблемами під час сезону свят, таких як швидкість, зберігання та час простою на сервері, які зменшують конверсію на час відпускного сезону. Ці проблеми в основному виникають через ненадійний хостинг. Давайте зануримось глибше.

Продуктивність магазину

Це факт, що у вас є 3-5 секунд, щоб привернути увагу своїх відвідувачів. Якщо ваш магазин займає більше 5 секунд, швидше за все, користувачі вимкнуть ваш магазин і більше ніколи не відвідуватимуть його. Ви як власник магазину маєте два варіанти покращити час завантаження сторінки на веб-сайті. Почніть зі створення легших сторінок, які містять оптимізовані зображення, мінімізовані легкі теми CSS / JavaScript. По-друге, виберіть хостинг-рішення, яке пропонує надбудову в мережі доставки вмісту (CDN).

CDN допомагає збільшити час завантаження сторінки, надаючи вміст веб-сайту із розподілених вузлів, а не вимагаючи головного сервера. Як результат, ваш магазин завантажиться швидше, і ви можете мати більше шансів на конверсію.

Масштабованість сервера

Другим головним питанням для власників магазинів електронної комерції є масштабність сервера. Більшість постачальників хостингів електронної комерції не надають функцію масштабованості сервера, і це тому, що вони використовують або спільний хост, або виділений сервер. Що стосується масштабованості сервера, то спільний хостинг – не гарний вибір, особливо коли у вашому магазині є 1000 тисяч SKU. Ви, як власник магазину, не можете дозволити собі жодних проблем із керуванням сервером під час піку святкової кампанії. Якщо вам не вдалося змінити розмір вашого сервера, ваші користувачі отримають повідомлення про помилку “Сервер не знайдено”.

Безпека зберігання даних

Третій випуск магазинів електронної комерції стосується безпеки даних про клієнтів та зберігання. В інтернет-магазинах є конфіденційні дані, включаючи профілі клієнтів, облікові дані кредитної картки та реквізити банківського рахунку. Ви повинні забезпечити безпеку всіх даних вашого інтернет-магазину. Для цього потрібна безпека рівня магазину та рівня хостингу з використанням білого списку IP та двофакторної аутентифікації (TFA). The Двофакторна автентифікація – це додатковий рівень безпеки для вашого облікового запису хостингу, що захищає ваш сервер від будь-якого несанкціонованого доступу. Білий список IP-адрес дозволяє створити білий список IP-адрес, полегшуючи співпрацю з мережами або регіонами з необмеженим доступом до SSH та SFTP.

Рішення – керований хмарний хостинг Ми зараз на одній сторінці! Вищезазначені проблеми в основному виникають через поганий хостинг електронної комерції.

Що стосується керованого хмарного хостингу, багато інтернет-продавців віддають перевагу платформі хостингу Cloudways, яка пропонує швидкий, надійний та надійний хостинг для веб-сайтів електронної комерції.

Він пропонує зручну платформу для управління щоденними операціями на сервері, такими як безпечний доступ до сервера через SFTP та SSH, управління роботою з кроном, резервне копіювання сервера під замовлення та багато іншого. Давайте подивимось, які ще функції Cloudways пропонує керувати швидкістю трафіку під час свят.

Виділений сервер

Вибір спеціалізованого сервера для сезону святкової кампанії – розумний вибір. Це означає, що ви отримуєте весь сервер до свого веб-додатку. Час процесора, оперативної пам’яті чи пропускної спроможності не ділиться, що означає, що ваш веб-сайт залишається чуйним у будь-який час. Продуктивність спільного сервера залежить від трафіку та залучення користувачів, які приземляються у ваш магазин. Але це не так у віртуальному виділеному сервері.

Використовуючи виділений сервер Cloudways, вам не доведеться ділитися пропускною здатністю з іншими програмами (WordPress, PHP, Magento тощо). Виділені сервери є більш швидкими та достатньо спроможними обробляти сплески трафіку. Cloudways дозволяє компанії No label Studios, білій агенції з веб-розробок, отримати швидке управління сервером та насолоджуватися такими функціями, як клонування веб-сайтів, постановочне середовище, управління командою & резервні копії.

Масштабованість сервера

Масштабування ресурсів сервера – це операційна вимога, яка може створювати або порушувати магазини електронної комерції під час сезону відпускних продажів. Cloudways спростила процес масштабування ресурсів сервера, щоб ваш магазин міг скористатися для отримання більшого доходу протягом періоду відпускних продажів. Коли вам потрібно зменшити масштаб, просто клонуйте ваш сервер на нижчу специфікацію, і ви закінчите!

Масштабованість сервера

Резервне копіювання даних & Відновлювати

Резервне копіювання – єдиний спосіб, який допомагає отримати попередні дані після будь-яких непевних атак. Автоматизований процес резервного копіювання Cloudways дозволяє створити резервну копію сервера та програми із заданою частотою. Крім того, за бажанням ви також можете зробити резервне копіювання за потребою. Існує можливість зберігання резервних копій на тому самому сервері, де ви можете легко завантажити файл на зовнішнє сховище на ваш вибір.

Відновлення резервного копіювання даних

Cloudways ThunderStack

Хмарний хід хостингу стека є основою, яка підтримує та оптимізує продуктивність сервера. Це потужна комбінація NGINX, Apache, PHP-FPM (PHP 7 – версія за замовчуванням для всіх серверів). Крім того, базами даних додатків також управляється через MySQL / MariaDB (тепер СУБД за замовчуванням), новітні рішення кешу, такі як кеш на повній сторінці (FPC) для магазинів Magento 1.X та кеш лаку для магазинів Magento 2.X.

Cloudways Thunderstack

Заплати, якщо ти йдеш

Хмарочоси світло на кишені. Це означає, що вам доведеться платити лише за використані вами ресурси. Просто підберіть свій найбільш підходящий план хостингу та насолоджуйтесь лише 10 доларів на місяць.

Заплати, якщо ти йдеш

24/7 Активна підтримка

Як тільки ваш магазин запрацює, може виникнути ймовірність, що ваш магазин зіткнеться з проблемами управління сервером. У цьому випадку, не хвилюйтесь, команда технічної підтримки Cloudways завжди доступна для вас цілодобово. Просто створіть квиток і залиште решту в службі технічної підтримки Cloudways.

Підтримка

CloudwaysCDN

CloudwaysCDN – це географічно розподілена система, яка допомагає скоротити час завантаження сторінки веб-сайтів. Це означає, що незалежно від відстані між відвідувачем та сервером швидкість завантаження сторінки залишається стабільною. У технічному плані CloudwaysCDN копіює ваш магазин і обслуговує запит відвідувача з найближчого вузла. Що ще важливіше, це економить багато серверних ресурсів і гарантує, що ваші відвідувачі відчують чудову швидкість завантаження сторінки.

CloudWaysCDN

Настав час стверджувати, чому Cloudways – це краще рішення

Я перевірив продуктивність магазину Magento (встановлення зразкових даних) за допомогою двох інструментів. По-перше, за допомогою Pingdom, безкоштовного інструменту для перевірки продуктивності веб-сайту. По-друге, виконавши команди CLI інструменту бенчмаркінгу сервера ab – Apache.

Пінгдом

Результат ґрунтується на різних показниках, таких як ступінь ефективності, розмір сторінки та час завантаження, який є надзвичайно великим при хостингу Cloudways Magento.

Пінгдом

Аб Апач

Апач

Підводячи підсумки!

Завдяки надзвичайному зростанню глобальної електронної комерції, запевняйте, що ви плануєте заздалегідь планувати свій сезон свят. Cloudways забезпечує зростання вашого магазину електронної комерції, піклуючись про всі ваші проблеми з веб-хостингом. Надайте своєму магазину електронної комерції швидкість, яку він заслуговує, щоб ви могли побити всі свої попередні записи. Ознайомтеся з усіма доступними планами та знайдіть найкраще рішення щодо хостингу електронної комерції. Якщо ви думаєте, що я пропустив будь-які важливі поради, повідомте мене про це в розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map