10 найкращих веб-хостингових послуг (переглянуто 30+ швидкість і час хостів)

кращий веб-хостинг


Останнє оновлення: Лютий, 2020.

Пошук хорошого веб-хостингу може зайняти багато часу та грошей.

На сьогоднішній день ми зареєструвались, протестували та порівняли понад 30 різних веб-хостингових компаній. Це також означає, що ми маємо дані про ефективність.

Перебіг часу та час завантаження є двома найважливішими факторами при виборі веб-хоста (поруч із їх ціною).

Ось наш процес огляду детально:

 1. Ми підписуємося з планом веб-хостингу, який пропонує сервіс хостингу
 2. Ми створили порожній веб-сайт WordPress
 3. Ми відстежуємо їхню ефективність, наприклад, тривалість роботи та час завантаження
 4. Ми перевіряємо їх особливості, обмеження, ціну та підтримку клієнтів
 5. Ми публікуємо огляд (оновлюємось раз на рік)

Усі наші огляди хостингу базуються на середній швидкості роботи кожного веб-хоста (час завантаження), режимі роботи та вартості. Якщо ви хочете отримати більш детальні дані, перегляньте нашу сторінку даних або цю електронну таблицю.

10 найкращих хостингових послуг для нових веб-сайтів

Нижче наведено список 10 найкращих хостингових провайдерів веб-сайтів, які ми знайшли надійними та з хорошою швидкістю. Всі вони успішно працювали за останні 24 місяці.

1. Блюхост – Кращий в цілому

огляд bluehostПлани починаються від $ 2,75 / місяць

Плюси Bluehost
+ Кращий час роботи (99,99%)
+ 5 швидкісних (405 мс)
+ Встановлення одним кліком для WordPress
+ Проста у використанні, зручна для початківців
+ Безкоштовний домен та веб-сайт
+ Цілодобова підтримка (чат і телефон)
Мінуси Bluehost
– Знижки лише на більш тривалі плани

Веб-хостинг Bluehost існує з 2007 року, і зараз вони розміщують понад 3 000 000 веб-сайтів. Вони є найпопулярнішим, дешевим хостингом для нових веб-сайтів.

Вони є нашою рейтинговою веб-хостинговою компанією, оскільки їх останній 24-місячний час роботи та швидкість дуже сильні – 99,99% і 405 мс, відповідно.

Їх трирічна вступна ціна становить 2,75 дол. / Місяць (поновлює 7,95 дол. США), і вона оснащена такими функціями, як безкоштовне доменне ім’я, розробник веб-сайтів та встановлення одним кліком для WordPress, Joomla та Drupal через cPanel. Тож для початківців (хтось без веб-сайту) це, мабуть, найкращий варіант. У базовий план входять немережна пропускна здатність та 50 Гб пам’яті.

Це чудово підходить для веб-сайтів WordPress, оскільки це офіційно рекомендовано WordPress.org

Bluehost також безкоштовні акаунти електронної пошти, цілодобова підтримка клієнтів та SSL (рівень безпеки) на всіх планах. Це дуже простий у використанні і, мабуть, найкращий постачальник веб-хостингу початкового рівня, який є надійним і безпечним. На додаток до традиційного спільного хостингу, компанія також пропонує спеціалізовані VPS та керовані плани хостингу для WordPress для веб-сайтів з більшим трафіком.

Усі їх хостинг-плани мають 30-денну гарантію повернення грошей та негайно активуються, тому ви можете почати користуватися ними відразу.

Виступ Bluehost (2017-2020)Живий тестовий сайт: hostingfacts-bluerock-bluehost.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+


детальний огляд Bluehost

2. Хмара HostGator – Краща дешева хмара

огляд хмари хостґатораПлани починаються від $ 2,74 / місяць

Плюси HostGator Cloud
+ 5 найкращих тривалість роботи (99,99%)
+ 5 швидкісних (399 мс)
+ Безкоштовна передача веб-сайту
+ Немає пропускної здатності та обмеження на зберігання
+ Кілька локацій центрів обробки даних
+ Необмежений облік електронної пошти
Хмарні мінуси HostGator
Більш висока вартість оновлення

HostGator, заснований у 2002 році, є популярним провайдером хостингу для спільного використання та хмарних мереж, який наразі розміщує понад 2 000 000 веб-сайтів.

За нашими останніми 24-місячними даними, HostGator Cloud має сильний час роботи (99,99%) і вище середньої швидкості (399 мс) робить її сильним конкурентом Bluehost.

HostGator пропонує гнучкі функції, такі як необмежений обліковий запис електронної пошти, неметована пропускна здатність, неметоване місце на диску та вбудований кеш-пам’ять для всіх планів. Крім того, всі їх хостинг-плани мають 99,9% гарантії безперервного часу, безкоштовного сертифіката SSL, легких установок WordPress та безкоштовного домену на рік (коли ви підписуєтесь на 12, 24 або 36 місяців).

Якщо ви хочете створити користувальницький веб-сайт, ви можете зробити це за допомогою Builder веб-сайтів Gator. Це веб-переглядач HostGator із перетягування веб-сайтів, створений для створення легкого, зручного для електронної комерції веб-сайту для початківців..

Найдешевший план HostGator починається з 2,74 дол. США на місяць (коли ви вибираєте 12-місячний план платежів) і поновлює 10,95 дол. США на місяць. Окрім спільного хмарного хостингу, HostGator пропонує WordPress, VPS та спеціальні плани хостингу, які обслуговують усі організації розміру від малого бізнесу до корпоративних веб-сайтів.

Усі плани мають щедру 45-денну гарантію повернення грошей.

Продуктивність HostGator Cloud (2017-2020)Живий тестовий сайт: hostingfacts-owp.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+


детальний огляд хмари HostGator

3. Хостингер – Найдешевша ціна

Домашня сторінка хостингуПлани починаються від $ 0,99 / місяць

Плюси хостингу
+ 2 час завантаження (350 мс)
+ Дешеві ціни ($ 0,99 / міс)
+ Центри обробки даних у США, Європі & Азії
+ Безкоштовний сертифікат SSL
+ 24/7 чат підтримки
Мінуси хостингу
Без вільного домену немає
Обмежена пропускна здатність за дешевим планом

Наші останні 24-місячні дані показують, що Hostinger має середній час роботи 99,95%, але дуже швидкий середній час завантаження 350 мс що робить його кращим дешевим веб-хостингом, який ви можете знайти.

Хостинг (який також є власником Hosting24) пропонує надзвичайно доступні плани хостингу, не заважаючи занадто сильно на якість та продуктивність послуги. Незважаючи на дешеві ціни, функції, які поставляються з планами хостингу, сподобаються багатьом початківцям власникам веб-сайтів.

Компанія пропонує різноманітні хостингові плани з різними можливостями, і всі плани оснащені простим розробником веб-сайтів, безкоштовним сертифікатом SSL, 99,9% гарантії безперервного часу та підтримкою 24/7/365.

Найдешевший план хостингу починається від 0,99 дол. США / місяць (коли ви вибираєте 48-місячний план платежів), оновлення починається від $ 2,15 / місяць. Пропускна здатність та бази даних необмежені, якщо ви не вибрали план “Єдиного веб-хостингу”. За останнього ви будете обмежені 10 Гб місця на диску, 100 ГБ пропускної здатності, однією базою даних MySQL та одним обліковим записом електронної пошти. Найперше, найдешевший план не включає безкоштовний домен і має обмежену потужність обробки та пам’ять.

Інші послуги, що надаються Hostinger, включають Cloud, Email, WordPress, VPS, хостинг для Windows VPS.

Усі плани мають стандартну 30-денну гарантію повернення грошей.

Вистава хостингу (2017-2020)Живий тестовий сайт: hostingfacts-hostinger.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+


детальний огляд хостінгу

4. GreenGeeks – Кращий “зелений” хостинг

Домашня сторінка GreenGeeksПлани починаються від $ 2,95 / місяць

Плюси GreenGeeks
+ Хороший час завантаження (445 мс)
+ Стабільний час роботи (99,98%)
+ США, Канада & Нідерландські сервери
+ Безкоштовна передача сайту
+ Необмежена пропускна здатність і зберігання
Мінуси GreenGeeks
Сумнівна політика повернення коштів
Висока вартість оновлення

GreenGeeks вже близько 12 років і розміщує понад 500 000 веб-сайтів.

З 99,98% час роботи та швидкість навантаження 445 мс, GreenGeeks пропонує швидкий та надійний хостинг за доступною швидкістю 2,95 долара на місяць. Додайте до цього свої багатофункціональні бонуси, якісну цілодобову підтримку клієнтів та екологічно чисті практики, і легко зрозуміти, як GreenGeeks швидко вирізняє собі ім’я на дикому перенасиченому ринку.

Усі плани мають безкоштовний домен на 1 рік, доступ до cPanel, безкоштовний Wildcard SSL, PowerCacher, необмежене зберігання SSD та необмежений обмін даними. Клієнти також отримують необмежену кількість імен домену, необмежену кількість облікових записів електронної пошти та щоденні резервні копії.

Якщо ваш веб-сайт збільшується, ви завжди можете перейти на більш гнучку VPS-хостинг. Також GreenGeeks безкоштовно перемістить ваш веб-сайт із вашого існуючого веб-хостингу. На жаль, швидкість поновлення $ 9,95 / місяць може переконати деяких веб-майстрів у виборі GreenGeeks над іншими хостинг-провайдерами.

Усі плани мають 30-денну гарантію повернення грошей.

Продуктивність GreenGeeks (2017-2020)Живий тестовий сайт: hostingfacts-greengeeks.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+


детальний огляд GreenGeeks

5. DreamHost – Оплачуйте щомісяця, без вищих поновлень

Домашня сторінка DreamHostПлани починаються від $ 2,59 / місяць

Плюси DreamHost
+ Хороший час завантаження (648 мс)
+ Гарантія на несвоєчасність
+ Щомісячні плани доступні
+ 97-денна гарантія повернення грошей
+ Необмежена пропускна здатність і зберігання
Мінуси Dreamhost
Середній час роботи (99,94%)
Немає cPanel

Заснована в 1996 році, DreamHost є одним із найстаріших веб-провайдерів хостингу. Компанія розміщує понад 1,5 мільйона веб-сайтів, блогів та додатків у понад 100 країнах.

За нашими останніми 24-місячними даними, DreamHost має середній час роботи (99,94%) та достатня швидкість (648 мс) що робить його надійним рішенням для хостингу.

Завдяки чому DreamHost відрізняється від багатьох інших веб-хостингових послуг, це те, що вони пропонують можливість платити щомісяця замість щорічних.

Це означає, що ви можете підписатися на $ 4,95 і почати використовувати свій хостинг-акаунт відразу. Крім того, ви можете взяти участь у трирічному плані, який починається з $ 2,59 / місяць і поновлює зі $ 4,95 / місяць. Основний план включає безкоштовний домен, 1 веб-сайт, необмежену пропускну спроможність і 50 Гб SSD-пам’яті. Клієнти також можуть використовувати конструктор перетягування DreamHost і можуть додавати електронну пошту за щомісячну плату в розмірі 1,67 долара на місяць.

Компанія пропонує потужні функції безпеки (LetsEncrypt SSL), різноманітні інструменти управління доменом та необмежену передачу даних на місяць. WordPress поставляється заздалегідь встановленою, і компанія також має власний простий у користуванні та зручний для початківців веб-розробник веб-сайтів. У них немає cPanel, який добре відомий в індустрії веб-розробників, але DreamHost пропонує власну панель адміністрування, яка в значній мірі робить те саме, що cPanel або Plesk.

Усі плани включають підтримку чату в режимі 24/7 в реальному часі. Компанія проводить щедру політику повернення коштів на 97 днів.

Продуктивність DreamHost (2017-2020)Живий тестовий сайт: hostingfacts-dreamhost.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+


детальний огляд DreamHost

6. SiteGround – найкраща підтримка клієнтів

огляд майданчикаПлани починаються від $ 3,95 / місяць

Плюси SiteGround
+ Достатній час завантаження (673 мс)
+ Стабільний час роботи (99,99%)
+ Знана підтримка клієнтів
+ 24/7 Підтримка чату «Гуру»
+ 20+ облікових записів електронної пошти
Мінуси SiteGround
Плата за встановлення щомісячних планів
Обмежений дешевий план

SiteGround – провайдер веб-хостингу, заснований у 2004 році в Софії, Болгарія. Вони розміщують понад 2 мільйони доменів і є однією з трьох компаній, що займаються веб-хостингом, офіційно рекомендованими WordPress.org.

За нашими останніми 24-місячними даними, SiteGround має фантастичний час роботи (99,99%) та достатня швидкість (673 мс) що робить його дуже сильним топ-10 веб-хостингом.

SiteGround добре відомий своїм зразковим обслуговуванням клієнтів, і його база користувачів швидко зростає. Усі плани хостингу SiteGround включають в себе розробник веб-сайтів, обліковий запис електронної пошти, SSL, Cloudflare CDN, щоденні резервні копії та доступ до SSH безкоштовно.

Найдешевший план StartUp, розроблений для початківців, починається від $ 3,95 / місяць (коли ви платите за 12-місячний план), оновлення починається від $ 11,95 / місяць. Ви можете розмістити 1 веб-сайт, придатний для ~ 10000 відвідувань щомісяця. План постачається з 10 Гб веб-простору, немерованим трафіком та підтримкою 24/7.

SiteGround має широку лінійку послуг, включаючи керований хостинг WordPress, хостинг WooCommerce, хмарний хостинг, хостинг підприємств та спеціалізовані сервери. Замість того, щоб мати власні сервери, вони орендують сервери з хмари Google.

Усі плани забезпечуються стандартною 30-денною гарантією повернення грошей у галузі.

Продуктивність SiteGround (2017-2020)Живий тестовий сайт: hostingfacts-siteground.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+


детальний огляд SiteGround

7. Хостинг A2 – Найшвидший спільний хостинг

A2 Огляд хостингуПлани починаються від $ 2,96 / місяць

Плюси хостингу A2
+ Найшвидший час завантаження (317 мс)
+ WordPress оптимізовані сервери
+ Необмежена пропускна здатність і зберігання
+ 24/7 Підтримка чату «Гуру»
+ 20+ облікових записів електронної пошти
А2 Хостинг Мінуси
Середній час роботи (99,93%)
Більш висока вартість оновлення

Американський хостинг A2 (заснований у 2002 році, розміщує 500 000+ веб-сайтів) – це найшвидший веб-хостинг, який ми перевірили на сьогоднішній день. Їм вдалося досягти вражаючого 317 мс середній час завантаження протягом 24 місяців.

Хостинг A2 швидкий, оскільки їхні сервери оптимізовані для веб-сайтів WordPress і вони використовують LiteSpeed ​​кеш. Оскільки ми розглянули понад 30+ спільних веб-хостингових компаній, жодна з них не є швидкою A2.

Не дивлячись на те, що найшвидший, A2 не настільки надійний. Їх середнє тривалість часу коливання навколо ~99,93%. Це не багато, але це більше 6 годин простою щороку.

Хостинг-компанія A2 добре відома тим, що безперебійно працює з усіма основними системами управління вмістом, включаючи WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart та Magento, завдяки чому вона чудово підходить для веб-розробників. Компанія пропонує різноманітні плани хостингу, і всі вони включають безкоштовний сертифікат LetsEncrypt SSL, необмежене зберігання SSD та безкоштовну міграцію сайту.

Найдешевший план “Lite” починається з $ 2,96 / місяць (поновлює $ 7,99 / місяць), оснащений 1 веб-сайтом, 25 обліковими записами електронної пошти, доменним іменем на 1 рік, безкоштовним Cloudnlare CDN та необмеженою пропускною здатністю / дисковим простором.

A2 хостинг має надійну команду підтримки клієнтів під назвою «Підтримка гуру Crew». Клієнти можуть зв’язатися з ними 24/7/365 за допомогою чату, телефону, електронної пошти та квитків. Поряд із звичайним, спільним хостингом, вони також пропонують спеціалізований VPS та хостинг посередників для веб-майстрів.

Усі плани мають 30-денну гарантію повернення грошей.

Продуктивність A2hosting (2017-2020)Живий тестовий сайт: hostingfacts-a2.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+


детальний огляд хостингу A2

8. WestHost

Westhost оглядПлани починаються від $ 1,99 / місяць (лише FTP)

Плюси WestHost
+ Хороший час роботи (99,98%)
+ Дешеві ціни
+ Безкоштовний Cloudflare CDN
+ Резервні копії включені
WestHost Мінуси
Нижче середнього часу завантаження (881 мс)
SSL / безкоштовний домен не входить
Немає cPanel та не встановлюється автоматично

WestHost – це хостингова компанія, яка належить компанії Thgingenuity Ltd. (Великобританія), яка також є власником MidPhase.

Наші останні дані показують, що WestHost мав середній час роботи 99,98% і час завантаження 881 мс. Ми бачили, що їх швидкість не входить до 15-ти кращих. Однак, завдяки їх дешевим ціноутворенням (починається з 1,99 дол. / Міс для трирічного плану та поновлює $ 4,99 / місяць) та безкоштовним CDN з резервними копіями сайтів робить їх хорошим хостингом постачальник у топ-10.

Їх тривалість роботи вище середнього, що робить WestHost хорошим варіантом для веб-сайтів малого бізнесу, враховуючи, що це одне з найдешевших веб-хостингових рішень на ринку – $ 1,99 / місяць для трирічного плану.

На жаль, SSL та безкоштовні домени не входять. Якщо ви хочете, щоб вони були безкоштовними, вам потрібно буде вибрати план вищого рівня “Бажаний”. Найдешевший план дає лише доступ до FTP, тому ви не можете використовувати швидку інсталяцію для CMS, як WordPress, що робить його складним вибором для початківців.

На відміну від інших, більш популярних хостингових послуг, WestHost пропонує лише стандартного спільного хостинг-провайдера. Тож якщо ваш веб-сайт зростає, вам, ймовірно, доведеться перенести свої веб-сайти далеко від WestHost.

Продуктивність WestHost (2017-2020)Живий тестовий сайт: hostingfacts-wh.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+


детальний огляд WestHost

9. Хостинг GoDaddy

Огляд GoDaddyПлани починаються від $ 4,33 / місяць

Плюси GoDaddy
+ Хороший час завантаження (554 мс)
+ Хороший час роботи (99,97%)
+ 100 Гб веб-сховища
+ cPanel та веб-розробник веб-сайту
+ Гарантія на несвоєчасне використання 99,90%
Мінуси GoDaddy
SSL & вартість електронної пошти додатково
Жодних трансферів на сайт

GoDaddy – одне з провідних хостингових рішень, що забезпечує понад 44 мільйони веб-сайтів. Компанія має 14 об’єктів по всьому світу і визнана одним з найбільших реєстраторів домену. Вони також пропонують послуги веб-хостингу, які підходять як для невеликих, так і для дуже великих веб-сайтів. Як і SiteGround, вони також не мають власного парку серверів, натомість вони є партнером Amazon та орендують сервери від AWS.

Останні 2 роки відстеження спільного хостингу GoDaddy показало нам тривалість роботи 99,97% і швидкість сторінки навколо 554 мс що показує нам, що GoDaddy є надійним постачальником. GoDaddy – це відмінне рішення для створення спеціальних веб-сайтів, оскільки він постачається з простим конструктором веб-сайтів із перетягуванням і перетягуванням (GoCentral), призначеним для новачків. Він також пропонує зручні для розробників інструменти, такі як MySQL, cPanel, CloudLinux, Python та декілька версій PHP.

Їх найдешевший веб-хостинг-план починається від $ 4,33 / місяць (поновлює $ 8,99 / місяць), поставляється зі 100 ГБ пам’яті веб-сайтів (багато) та безмежною пропускною здатністю. Моніторинг безпеки та захист від DDoS також включені.

Однак у GoDaddy є безліч «розпродажів», які, ймовірно, змусять вас заплатити трохи більше. Наприклад, резервне копіювання веб-сайтів, сертифікати SSL та облікові записи електронної пошти не включаються в їх найдешевший план. GoDaddy також пропонує підтримку цілодобово.

Усі річні та багаторічні плани GoDaddy поставляються із 30-денною гарантією повернення грошей.

Виступ GoDaddy (2017-2020)Живий тестовий сайт: hostingfacts-gd.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+


детальний огляд GoDaddy

10. Сайт5

site5 оглядПлани починаються від $ 7,65 / місяць

Плюси сайту5
+ Хороший час роботи (99,99%)
+ Вища середня швидкість (629 мс)
+ Вільні міграції
+ Невимірена пропускна здатність / зберігання
Сайт5
Дороге ціноутворення
Обмежений дешевий план (максимум 10 000 відвідувань)
Домен не безкоштовний

Site5 – компанія, що займається веб-хостингом, заснована в 1998 році, але згодом її придбала Endurance International Group (EIG) – провідний Інтернет-провайдер, який також володіє кращими брендами, такими як Bluehost та HostGator.

За нашими останніми 24-місячними даними, Site5 має надійний час роботи (99,99%) та середній час завантаження сторінки 629 мс.

Клієнти можуть легко встановлювати популярні додатки, такі як Drupal, Joomla, ZenCart або PrestaShop через cPanel / WHM.

Найдешевший спільний хостинг-акаунт Site5 починається від $ 7,65 / місяць (якщо ви заплатите за дворічний план заздалегідь). На жаль, їх основний план не включає безкоштовний SSL або безкоштовний домен, але постачається з немерованим дисковим простором та пропускною здатністю, підтримкою 24/7 та відновленням резервного копіювання..

Оскільки Site5 не пропонує багато функцій, від яких можуть виграти новачки, це, мабуть, кращий вибір для веб-розробника або дизайнера, який хоче використовувати їх як хостинг-посередник для виставлення рахунків клієнтам.

Усі їх плани мають стандартну 30-денну гарантію повернення грошей.

Продуктивність сайту5 (2017-2020)Живий тестовий сайт: hostingfacts-s5.com | Сер. тривалість роботи та швидкість: 24 місяці+


детальний огляд Site5

30+ хостинг-огляди & Статистика

З кожним роком ми повільно додаватимемо в список більше хостинг-провайдерів, як тільки у нас буде достатньо даних про їхню ефективність (час роботи та час завантаження). Ось посилання на електронну таблицю – порівняльну таблицю веб-хостингу (2020).

Що слід враховувати при виборі веб-хостингу

1. Передача сайтів та міграція не завжди безкоштовні

Що робити, якщо ви виберете веб-хостинг лише для того, щоб виявити, що він вам не подобається? Передача сайту, також відома як міграція сайту, дозволяє перенести веб-сайт на інший хост.

Перехід на інший веб-сайт складається з передачі файлів і баз даних веб-сайту, налаштування вашого сайту з новим хостом та спрямування DNS вашого домену на новий хост. Вибравши нового хоста сайту, він зазвичай може допомогти вам у цьому процесі. Вартість буде залежати від хоста, на який ви переходите, але може коливатися від 150 до 400 доларів.

Але деякі веб-хости в нашому списку, як-от HostGator та GreenGeeks, пропонують безкоштовні веб-передачі.

Веб-передача GreenGeeks

Для платних переказів іноді ви можете перенести кілька сайтів. Наприклад, потрібно перемістити 5 веб-сайтів та 20 електронних рахунків на Bluehost. Передача сайту зазвичай займе кілька днів.

Для такого хоста, як HostPapa, знадобиться 5 – 7 днів, щоб завершити передачу сайту. Вони рекомендують змінити записи DNS перед початком передачі, щоб це зайняло менше часу. Вони також можуть оновлювати ваші записи DNS, але ця послуга додасть за 24 до 72 години до того, як ваш сайт стане активним. Якщо хостинг A2, це займе від 2 до 4 днів.

2. Темпи поновлення зазвичай вищі

Більшість постачальників веб-хостингів подвоюють або втричі збільшують ціну, як тільки настав час поновити угоду. Плата за оновлення може підскочити до 7-10 доларів на місяць за базовий план, який спочатку коштує $ 2,99 / місяць. Функції та продуктивність, отримані від плану, залишаються однаковими, але доведеться заплатити більше.

 • Наприклад, план економіки GoDaddy підскочить до $ 8,99 / місяць, як тільки прийде час поновлення.
 • Хостинг A2 вимагає від клієнтів подати письмовий запит про скасування за 15 днів до початку оновлення. Однак якщо ви забудете просити скасування, оновлення автоматично почнеться, і ціна буде подвоєна.
 • Однак деякі постачальники веб-хостингу у нашому списку не дотримуються цього стандартного трюку. Якщо ви зареєструєтесь на трирічний план у DreamHost, ваш план поновиться за однаковими цінами.

Крім того, хоча більшість постачальників веб-хостингів пропонують “безкоштовний домен” – це означає, що ви отримуєте домен на перший рік безкоштовно. Після цього він, як правило, поновлюється щорічно десь між 10 – 20 доларами / рік.

3. Обмеження пропускної здатності, зберігання та електронної пошти

Коли справа доходить до пропускна здатність і зберігання є також обмеження.

 • Найдешевший план GoDaddy надає користувачам необмежену пропускну здатність та 100 Гб пам’яті, що достатньо для одного веб-сайту.
 • Хостингер пропонує пропускну здатність 100 ГБ і 10 ГБ пам’яті, а iPage пропонує масштабовану пропускну здатність і необмежену базу даних MySQL.
 • Клієнти, зацікавлені у нерегулярній пропускній здатності та сховищі, повинні перевірити Bluehost, HostGator, SiteGround та GreenGeeks.

Власники веб-сайтів зацікавлені в хостинг-провайдерах, які пропонують безкоштовний SSL слід подумати про використання Bluehost, DreamHost, HostGator, SiteGround або iPage. Всі вони включають безкоштовний сертифікат SSL у всі свої хостинг-плани, що не завжди буває у великих провайдерів хостингу. Наприклад, GoDaddy стягує дуже високу плату за сертифікати SSL.

розміщення надбудов

Коли справа доходить до акаунти електронної пошти, Рішення для веб-хостингу відрізняються за своїми пропозиціями.

 • Наприклад, усі облікові записи SiteGround, HostGator, A2 Hosting і Hostinger містять безкоштовний обліковий запис електронної пошти.
 • GoDaddy включає безкоштовний діловий електронний лист для першого курсу зі своїм основним планом. Поштова скринька Microsoft Office 365 поставляється з 5 ГБ спеціальної пам’яті та загальним онлайн-календарем.
 • iPage та GreenGeeks дозволяють користувачам створювати необмежені облікові записи електронної пошти. Вони розроблені для домену користувача і включають переадресацію електронної пошти та автовідповідачі.

4. Після того, як ваш веб-сайт буде рости, розгляньте можливість зміни вашого хостинг-плану

Провайдери веб-хостингу пропонують різні типи хостингу. Якщо ви тільки починаєте або маєте веб-сайт із низьким рівнем трафіку, вам слід увімкнути спільний веб-хостинг. Для підтримки та роботи веб-сайтів цього сайту більш ніж достатньо. Однак, як тільки ваші веб-сайти зростають, легко перейти з одного хостингу на інший або перейти на більш дорогий веб-хостинг.

Спільний веб-хостинг – Найкраще для нових веб-сайтів та блогів. Всі веб-сайти зберігаються на одному фізичному сервері хостингу, де вони діляться ресурсами сервера, такими як сховище, пропускна здатність, оперативна пам’ять та обчислювальна потужність. Якщо ваш веб-сайт не отримує багато трафіку, це найкраще місце для початку. Перейти до нашого 10 кращих списків.

VPS хостинг – VPS розшифровується як віртуальний приватний сервер. Незважаючи на те, що VPS схожий на спільний хостинг (з урахуванням швидкості та безперервного часу), і він зберігає на одному сервері кілька веб-сайтів, він пропонує більше варіантів налаштування, і ви матимете більше контролю. За допомогою VPS ви можете масштабувати свої ресурси залежно від ваших потреб.

Хмарний хостинг – Тип хостингової послуги, яка дозволяє багатьом комп’ютерам працювати разом, запускати додатки та використовувати комбіновані обчислювальні ресурси. Веб-сайти, розміщені у хмарі, можуть використовувати ресурси декількох серверів, а це означає, що вони не обмежені одним сервером.

Керований WordPress – Найкраще для веб-сайтів з високим трафіком. Веб-хостинг, що управляється WordPress, охоплює ті ж потреби в хостингу, що і загальні веб-хостингові послуги, однак його головна увага – оптимізація продуктивності веб-сайту WordPress.

Виділений хостинг – Найкраще для великих корпоративних веб-сайтів. Тип хостинг-сервера, який надає власникам веб-сайтів ресурси одного цілого сервера для свого веб-сайту. Цей тип хостингу надає веб-сайтам можливість обробляти велику кількість трафіку та можливість налаштувати його під свої потреби з точки зору процесора, оперативної пам’яті, дискового простору та програмного забезпечення.

 • Детальні огляди всіх хостингових компаній, які ми спостерігали дотепер, можна знайти тут.
 • Якщо ви хочете, щоб ми переглянули, порівняли та відстежили більше компаній, що займаються веб-хостингом, просто надішліть нам електронний лист – [захищено електронною поштою]
 • Якщо ви хочете залишити власний огляд, ви можете зробіть це тут. Зауважте, що ми отримуємо багато матеріалів і ми приймаємо лише справжні та корисні відгуки користувачів.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector