En İyi Ücretsiz Web Sitesi Kurucuları

pasta giphyÜcretsiz bir web sitesi oluşturucu bulmak birçok insan için akıllıca bir karardır.


Ne yaptığınızı tam olarak bilmediğiniz bir şeye para batırmak en iyi fikir değildir. Çoğu insan satın almadan önce araba sürmeyi sever, bu yüzden neden satın almadan önce bir web sitesi oluşturucu kullanmıyorsunuz??

Gitmek için hiçbir web sitesi oluşturucu bayilik yoktur. Bir web sitesi oluştururken nereden başlıyorsunuz? Önceden deneyiminiz yoksa, gerçekten kafa karıştırıcı olabilir.

Barındırma ne anlama geliyor? Web sitesi geliştirme maliyetlerimi nasıl azaltabilirim? Neden bir WordPress.com ve bir WordPress.org var? Bu oldukça kafa karıştırıcı, bu yüzden ücretsiz olarak başlamak hiç de fena bir fikir değil.

Harika haber, ücretsiz web sitesi oluşturucular için bazı harika seçenekler var ve pasta kadar kolay. Pasta ne kadar kolay olduğunu bile bilmiyorum – bu daha kolay olabilir.

Contents

En İyi Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucuları İçin En İyi Seçeneklerimiz

Ücretsiz bir web sitesi oluşturucu kullanmak için gitmeniz gereken ilk yer Sabit İletişim. Constant Contact ile ilgili harika şey, aynı zamanda en iyi e-posta pazarlama hizmeti olarak bizim seçimimizdir. Hizmetlerinin ücretsiz bir sürümünü sundukları gerçeği sadece kek üzerine krema yapıyor (Tatlıların neden web sitesi oluşturucularla çok fazla ilgisi olduğunu bilmiyorum).

Sürekli İletişim kullanmak, bir web sitesini ek bir komplikasyon olmadan ücretsiz olarak çalışır hale getirmenin en kolay yoludur ve aynı zamanda e-posta pazarlamasına da anında girer.

1. Sürekli İletişim – Kanada için En İyi Oluşturucu (Ücretsiz Hosting Dahil)

Web sitesi oluşturucularla Sürekli İletişim oyuna girmedi. Piyasadaki en iyi e-posta pazarlama yazılımı olarak bilinir.
Açılış sayfalarında dolaştılar ve muhtemelen insanların gerçekten iyi bir ücretsiz web sitesi oluşturucuya ihtiyaç duydukları sonucuna vardılar. Sonra inşa ettiler.

Constant Contact kendi web sitesi oluşturucusunu geliştiren harika bir iş çıkardı ve ücretsiz sürümü sizi diğer ücretsiz web sitesi oluşturucularından daha uzağa götürüyor.

Ücretsiz sürüm

Hizmetin ücretsiz sürümünde sınırlamalar vardır, ancak web sitenizi oluşturmaya başlamanıza yardımcı olacaktır. Ne yaptığınızı anlamak için para ödemek zorunda kalmamak büyük bir katma değer.

Sabit Temas’taki ücretsiz planlarla ilgili olan şey, ücretli bir planda aldığınız hemen hemen her şeyi elde etmenizdir. En azından denemelisin. Diğer birçok web sitesi oluşturucusunun içermediği ücretsiz bir planla elde ettiğiniz diğer bazı şeyler şunlardır:

 • Sosyal paylaşım
 • Facebook Entegrasyonu
 • İletişim Yönetimi
 • Kurşun Yakalama Formları
 • LogoMaker
 • 3 Ürün Satmak
 • Online Ödemeler
 • Envanter, Sipariş ve Vergi Yönetimi
 • Kuponlar ve İndirim
 • İşlemsel E-postalar
 • Nakliye Yönetimi

İndirim gibi bu özelliklerin bazıları için, e-Ticaret hizmetlerinde ikinci veya üçüncü ücretli katmana girmeniz gerekir. Bu özellikleri ücretsiz olarak kullanabilmeniz deli.

Kullanım kolaylığı

Constant Contact’ın web sitesi oluşturucu pazarlama sayfasına geçtim. “Ücretsiz Sitenizi Oluşturun” u tıkladığımda bir zamanlayıcı ayarladım.

Sürekli İletişim

Birinin benimle e-posta yoluyla veya arayarak ulaşabileceği bir seyahat acentesi web sitesi yapmaya karar verdim. 

Stok fotoğrafları kullandım ve sadece logoyu “Seyahat Acentası” olarak sakladım.

Şaka yapmıyorum bile 4 dakika 37 saniyede bir web sitem vardı. Acele bile etmedim ve çok iyi görünüyordu.

Ben daha fazla stok fotoğraf ile oynamaya veya etrafında renk değiştirerek on dakika daha geçirdim ben bu web sitesi seyahat acenteleri için diğer özel olarak inşa edilmiş ajansı inşa web siteleri kadar iyi olacağını düşünüyorum.

En iyi web sitesinin gerçekten iyi görünen bir site oluşturmasını istiyorsanız, oluşturucuları dışında hiçbir şey kullanmanın bir anlamını görmüyorum. 

Bu nasıl mümkün olabilir?

Sıfırdan Başlamıyor

Constant Contact hızlı ve kolay web sitesi oluşturucularını yapay zeka kullanarak yarattı. Yazılım, istediğiniz web sitesi türü hakkında birkaç soru sorar ve size belirli stok fotoğrafları ve şablonları sunar.

Bir milyon seçeneğiniz yok, ancak ücretsiz bir web sitesi oluşturucu için çok büyük bir miktarınız var. İsterseniz kendi resimlerinizi ve logonuzu bile yükleyebilirsiniz. 

Web sitesi oluşturucu, birbirini tamamlayan arasında geçiş yapabileceğiniz renk düzenleri sunar. Daha sonra size hangi yazı tiplerini istediğinizi sorar ve birbirlerini doğru boyutlandırma ile tamamlayan birden çok yazı kullanır. Gerçekten hiçbir şey için endişelenmene gerek yok.

Yüzlerce şablonla çılgınca bir seçim yapmak, Constant Contact web sitesi oluşturucusundan elde ettiğiniz şey değildir. Alacağınız şey en iyi görünen en basit web sitesi oluşturucusudur. Ruhunuzun tam olarak istediği şekilde özelleştiremezsiniz, ancak ihtiyacınız olan şey buysa, muhtemelen bir web geliştiricisi tutmalı ve vizyonunuzu oluştururken onun yanında oturmalısınız..

2. Wix – Hızlı, Kolay ve Fonksiyonel (Ücretsiz Hosting Dahil)

Wix, insanların ödediği web sitesi oluşturucularının yanı sıra yarı çalışan ücretsiz bir yazılım değildir..

Wix, web sitesi oluşturucular söz konusu olduğunda sektör lideridir. Ayrıca hizmetlerinin ücretsiz bir sürümünü sunuyorlar.

Ücretsiz sürüm

Hizmetin ücretsiz sürümünde sınırlamalar vardır, ancak web sitenizi oluşturmaya başlamanıza yardımcı olacaktır. Ne yaptığınızı anlamak için para ödemek zorunda kalmamak büyük bir katma değer.

Ücretsiz planın hiçbir yönü sizi onu kullanmaktan caydırmamalıdır. Gelecekte premium özelliklere ihtiyacınız olduğuna karar verirseniz, web sitesinin gerçekten istediğiniz şey olup olmadığını anlamaya çalışacaksınız..

Kullanım kolaylığı

Aslında web sitesi oluşturucuları kullanmak daha kolay. Bununla birlikte – Wix’in kullanımı hala oldukça kolay.

Kodlama olmadan ve ekstra baş ağrısı olmadan kitlesel özelleştirmeli bir web sitesi oluşturabilirsiniz. Kitlesel özelleştirmeyi görmezden gelmenin ve çok fazla bir şey yapmadan profesyonel görünümlü bir web sitesi oluşturmanın yolları var.

Sürükle ve bırak işlevselliğine sahip çok sayıda web sitesi geliştirme hizmeti vardır. Bunun anlamı, kullanmak istediğiniz bir şeyi sürükleyip bırakmanızdır. Olabildiğince kolay.

wix-hareket-eleman her yerde

Hız ve kullanım kolaylığına öncelik veren düzenleme için idealdir.

Sıfırdan Başlamıyor

Wix, Yapay Tasarım Zekası olarak adlandırılan bu harika işlevselliğe sahiptir. Temel olarak ADI’nin yaptığı şey size çeşitli sorular sormak ve bunu sizin için bir site oluşturan bir algoritmaya uygulamaktır. Her kombinasyondan tüm öğe, tema ve düzen seçeneklerini ellerinizden ve kepçelerinizden çıkarır.

Tüm temaları ve düzenleri incelemek için zaman ayırmak yerine, yazılım tercihleri ​​ve soruları temel alarak sizin için seçer. Zaman kazandıran ve karar azaltma özelliği.

Wix, bir web sitesi çalıştırmakla birlikte gelen tüm ekstra şeylerle uğraşmak zorunda kalmadan kendilerine özgü bir web sitesi oluşturmak isteyen kişiler içindir..

Daha fazla bilgi için ayrıntılı Wix incelememizi okuyun.

3. WordPress – Daha Büyük Öğrenme Eğrisi, Toplam Özelleştirme (Ücretli Barındırma Gerektirir)

WordPress, en iyi ücretsiz web sitesi oluşturucusunu arıyorsanız başka bir harika seçenektir. Yeni başlayanlar için Wix kadar sezgisel ve kolay değil, ancak çok daha fazla özelleştirmeye izin veriyor (Bir maliyetle).

Uzun vadede bir site oluşturmak istiyorsanız ve WordPress’i nasıl kullanacağınızı öğrenmek için 10-15 saatlik bir zaman ayırabiliyorsanız, muhtemelen bu kesinlikle daha iyi bir seçimdir.

WordPress’in avantajlarına girmeden önce WordPress.com ve WordPress.org arasındaki farkın ne olduğunu açıklığa kavuşturmalıyız..

Dot Com

WordPress.com Wix’e benzer. Web sitesine gidersiniz, kaydolur ve web sitenizi yapmaya başlarsınız. Süper basit.

Wix kullanırken – Wix web sitenizi barındırıyor. Bunun anlamı, Wix’in aslında web sayfasının internette görüntülenmesi için gereken teknolojileri ve hizmetleri sağlamasıdır.

WordPress.com da aynı şeyi yapar. Sizin için web sitenizi barındırır ve ayrıca ücretsiz web sitesi oluşturma sağlar. Ayrıca, web sitesi oluşturucusunun premium sürümlerini ve bir dizi premium seçeneği sunar.

Sadece web sitesine atlayabilir ve kontrol etmek için hemen ücretsiz olarak başlayabilirsiniz..

Dot Org

Bu, çoğu insanın WordPress hakkında konuşurken söz ettikleri WordPress.

Bu sürüm, temalar ve uygulamalar gibi premium seçeneklerle tamamen ücretsizdir. Ayrıca WordPress.com sürümü ve Wix’ten farklı çalışır.

Sitenizi barındıran WordPress yerine büyük web’e girip kendi barındırma hizmetinizi bulmalısınız. Bu basittir, ancak sürece ekstra bir adım ve komplikasyon seviyesi ekler. Herhangi bir iyi barındırma hizmeti para maliyeti ama orada kullanılabilecek birkaç ücretsiz sürümleri vardır.

WordPress Nasıl Çalışır?

Pek çok kişinin düşündüğünün aksine – WordPress’i kullanmak için nasıl kod yazacağınızı bilmenize gerek yoktur. Birçok tema, Wix’in kodla daha fazla özelleştirme yeteneği ile sunduğu birçok işlevselliğe izin verir.

wordpress-pano

Temalar Wix’ten farklı. WordPress’te web sitenizi oluşturmak için bir tema seçmelisiniz. Temalar temel olarak Wix’in yazılımda zaten yerleşik olduğu şeydir. Bunlar web sitenizin kemikleri. Her temanın web sitenizin nasıl görüneceğine dair belirli kısıtlamaları vardır, ancak tüm öğelerinizin web sayfasında nereye gideceğini ve renk düzenini seçebilirsiniz.

Her temanın kendi işlevselliği olacak ve özelleştirilebilirlik – özellikle ücretsiz olanlar – sınırlandırılacak. Ücretsiz temalar kısıtlanıyor, ancak yine de güzel bir web sitesi oluşturmanıza izin verebilirler.

WordPress.com’un Ücretsiz Sürümü

Akılda tutulması gereken bir şey, WordPress.org sürümünün her zaman ücretsiz olmasıdır. Barındırma dışında ödemeniz gereken tek şey, isteyebileceğiniz herhangi bir premium tema ve uygulama..

Basitçe söylemek gerekirse, bir web sitesi oluşturucusunun ücretsiz bir sürümünü arıyorsanız Wix’i kullanmak daha mantıklıdır.

4. Zyro Website Builder – Bir web sitesi oluşturmanın en kolay yolu

Ücretsiz sürüm

Zyro’nun ücretsiz sürümünde çok şey var. Ücretsiz kullanıcılar ve ücretli kullanıcılar, bazı AI araçları, Unsplash entegrasyonu ve mobil kullanıcılar için web sitesi optimizasyonu ile birlikte anında SSL sertifikası ve web sitesi SEO optimizasyonu alır.

Bununla birlikte, ücretsiz sürüm biraz acı çekiyor çünkü ciddi çevrimiçi işletme sahipleri için büyük bir eksi olan Google Analytics’i takmanıza izin verilmiyor. Ayrıca reklamlarla uğraşmak zorundasınız.

Şablonlar

Zyro, iki plandan oluşan diğer planlardan biri için ödeme yaparsanız düzinelerce şablon sağlar: Temel ve Serbest Bırakılmış. Bunlar, reklam kaldırma, ana alan adınıza bağlantı ve Google Etiket Yöneticisi gibi ek avantajlarla birlikte gelir. Ayrıca Basic için 10 GB veya Unleashed için sınırsız olarak çok daha fazla bant genişliği elde edersiniz.

Aralarından seçim yapabileceğiniz şablonlar çok çeşitli ve iyi düşünülmüş olsa da, diğer web sitesi oluşturucularının genellikle izin verdiği ölçüde onları değiştiremezsiniz. Örneğin, herhangi bir şablondaki yazı tiplerini değiştiremezsiniz.

Yine de, mevcut şablonlar sanat veya moda gibi çeşitli nişler veya temalar için iyi tasarlanmıştır..

AI Araçları

Ayrıca, dahil edilen AI araçlarının herkes için yararlı ve kullanılabilir olduğunu da belirtmek isteriz. AI Writer, gerçek bir metin yazarı kiralamak için zamanınız olmadan web sitenizi içerikle doldurmanıza yardımcı olabilir ve AI Heatmap, hangi sayfaların ziyaretçilerle en iyi sonucu verdiğini anlamanıza yardımcı olabilir, böylece dönüşüm oranınızı artırabilirsiniz.

Izgara Oluşturucu

Zyro’da bulunan oluşturucu arabirimi, kullanımı oldukça kolay ve anlaşılması kolay, önceden ayarlanmış bir ızgara biçimi kullanır. Dezavantajı, ızgaraların düzenini veya boyutunu değiştirebilmenizdir, böylece Zyro’nun en iyisi ile sınırlandırılırsınız. Bu nedenle, bu web sitesi oluşturucu, parmak uçlarında biraz daha fazla özelleştirme veya kontrol isteyen deneyimli web sitesi üreticileri yerine kesinlikle yeni kullanıcılar için optimize edilmiştir..

Kanada’daki Diğer Ücretsiz Web Sitesi Üreticileri İçin Onursal Mansiyonlar

Wix ve WordPress, ücretsiz web sitesi oluşturucuları için ilk seçimlerimizdir ve iki seçeneğin daha uzun ve daha ayrıntılı karşılaştırmamıza göz atabilirsiniz..

Dışarıdaki tek ücretsiz seçenek onlar değil. Aslında bir sürü ücretsiz web sitesi oluşturucu var. Çoğu harika değil. Ücretsiz olarak harika bir hizmet sunmak zordur. Bununla birlikte, bahsetmeye değer başka seçenekler de var: Weebly, Pixpa ve Droopal.

Weebly’nin kullanımı kolay, basit ve basit bir arayüz ile basittir. Neredeyse bir tavsiye olmaktan çıkmıştı ama temelde Wix’in daha kötü bir versiyonu. Yine de, Wix’e bir alternatif istiyorsanız. Bizi yanlış anlamayın, Weebly’nin harika bir inşaatçı olduğunu düşünüyoruz, ancak Wix’in tüm işlevlerinden yoksun.

Pixpa başka bir şey. Bununla başlayalım:

Pixpa: Fotoğrafçılar için En İyi Web Sitesi Oluşturucu

En son ve en yaratıcı çalışmalarınızı sergilemek ve satmak için özellikle bir portföy web sitesi oluşturmak istiyorsanız Pixpa harika bir seçenektir.

Kariyerinize başlamak için aceleniz varsa ve bir web sitesi oluşturucusunun nasıl kullanılacağını öğrenmek için zamanınız yoksa, Pixpa doğru seçimdir.

Ciddi tasarımcılar ve fotoğrafçılar için özel olarak yapılmış en kolay ve en uygun fiyatlı sürükle ve bırak web sitesi oluşturucularından biri olmak zorundadır. Ayrıca 15 günlük ücretsiz deneme sürümüne sahipler, böylece hiçbir dize eklenmeden Pixpa’yı özgürce test edebilirsiniz.

Pixpa Planları

Piyasadaki diğer birçok web sitesi üreticisinin aksine, Pixpa ücretsiz bir plan sunmuyor. Sonuç olarak, 15 günlük ücretsiz denemenizin süresi dolduktan sonra mevcut küçük aylık planlar arasından seçim yapmanız gerekecek.

Bunu söyledikten sonra, temel plan son derece uygun fiyatlı ve sitenizi oluşturmak söz konusu olduğunda gerçekten çok fazla sınırlama yok. Nitekim, sınırsız fotoğraf depolama ve birkaç gelişmiş özellik dışında premium bir planla alacağınız hemen hemen her şeyi alırsınız.

pixpa portföy temaları

Ücretsiz denemeniz nihayet sona erdiğinde, içerik oluşturucu olarak belirli gereksinimlerinize göre uyarlanmış üç plan arasından seçim yapabilirsiniz. Bu planlar Fiyatlandırma sayfasında “fotoğrafçılar için”, “içerik oluşturucular için” ve “müşteri galerileri” olarak listelenir. Sonuncusunun bir web sitesi ile gelmediğini belirtmek önemlidir..

Fotoğrafçılar için Pixpa

Fotoğrafçı Planları, görüntüleri fiziksel ürünler yerine e-Ticaret Galerileri kullanarak dijital indirmeler veya baskılar olarak sergilemek ve satmak için bir portföy sitesi oluşturmak isteyenler için uygundur. Dört plan, yıllık veya aylık olarak faturalandırılmak isteyip istemediğinize bağlı olarak ayda 6 ila 32 dolar arasında değişir..

Yaratıcılar için Pixpa

İçerik Oluşturucu Planları, bir web sitesi ve fiziksel ve dijital ürün ve hizmetler satmanıza olanak tanıyan bir mağaza oluşturmak isteyenler içindir. E-kitapları, tişörtleri ve atölyeleri düşünün. Fotoğrafçı planlarından farklı olarak, içerik oluşturucular aylık 6 $ ila 20 $ arasında değişen üç plan arasından seçim yapabilir.

Pixpa Müşteri Galerileri

Müşteri Galerileri Planı, görüntüleri düzenleyerek, prova ederek, paylaşarak ve satarak doğrudan müşterilerinizle çalışmanıza olanak tanıyan bağımsız bir üründür. Bir kez yayınlandıktan sonra, müşteri favorileri ve fotoğraflarınız hakkında geri bildirim alabilirsiniz. Bununla birlikte, bu plan türünün bir portföy web sitesi içermediğine dikkat etmek önemlidir..

Her plan Amazon Web Service (AWS) üzerinden web hosting içerir. Yıllık plana kaydolduğunuzda bir yıllık ücretsiz alan adı kaydı bile alabilirsiniz.

Bir plan seçmeden önce dikkate alınması gereken bir nokta, hem e-Ticaret Galerilerini hem de bir Çevrimiçi Mağazayı tek bir web sitesine ekleyememenizdir. Bunun da ötesinde, tüm planlar 7/24 müşteri desteğine ek olarak 30 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir, bu nedenle mutlu değilseniz, parayı boşa harcamayı riske atmanız gerekmez.

Pixpa Nasıl Kullanılır

Fotoğrafçılar ve içerik oluşturucular için birçok kullanıcı dostu web geliştirme hizmeti olsa da, hiçbir şey Pixpa’yı yenemez. Kısacası, Pixpa, çevrimiçi portföylere odaklanan basit, kendin yap web tasarım platformudur. Bununla ilgili en iyi bölüm? Pixpa’nın basit sürükle ve bırak web sitesi oluşturucusu sayesinde çarpıcı bir portföy oluşturmak için kodlama deneyimine bile gerek yok.

pixpa web sitesi oluşturucu kullanıcı arayüzü

Ücretsiz deneme sürümüne kaydolduktan sonra, oluşturmayı planladığınız web sitesi türü ve ürün ve hizmet satmayı planlayıp planlamamanızla ilgili bir dizi basit soru sorulur. Bunu takiben basit bir tema seçmeniz istenir.

Eğer hoşlanmıyorsanız, korkmayın; daha sonra değiştirebilirsiniz. Pixpa Home kontrol paneli söz konusu olduğunda, bunu anlamak için roket bilimcisi olmak zorunda değilsiniz: basit, minimalist ve gezinmesi çok kolay.

Hemen hemen her web sitesi oluşturucusunda olduğu gibi, tüm kontroller sol taraftadır, bu nedenle geçmişte bir tane kullandıysanız, Pixpa çok yabancı hissetmez. İşleri kolaylaştırmak için temel web sitesinde saklayabileceğiniz, değiştirebileceğiniz ve hatta silebileceğiniz önceden hazırlanmış sayfalar bulunur.

Sayfa eklemek basittir; sayfaları daha ayrıntılı olarak düzenleyebileceğiniz görsel tasarımcıya gönderilmesi için yalnızca bir düğmeyi tıklamanız yeterlidir. Web tasarımı konusunda çok az bilgiye sahip biri olarak, bunu kendim için denedim ve kısa bir süre içinde küçük, profesyonel görünümlü bir portföy web sitesi oluşturmayı başardığım için oldukça şaşırdım.

Weebly – Başka Bir Harika Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu

Weebly, Wix gibi çok çalışıyor ve muhtemelen piyasadaki üçüncü veya dördüncü en iyi web sitesi oluşturucusudur..

Ücretsiz web sitesi oluşturucuları söz konusu olduğunda, WordPress’i kategorik olarak düşündüğünüze bağlı olarak ikinci veya üçüncü en iyi web sitesi oluşturucusudur.

Wix’ten farkı nedir?

Weebly’in kullanımı kolaydır – her şey mantıklıdır. Oluşturucu ile ilgili sorunlar, son ürünün her zaman biraz uzakta görünmesidir. Bir Wix web sitesini tamamladığınızda, iyi bir şekilde göründüğünü güvenle söyleyebilir veya iyi görünmesi için ayarlamalar yapabilirsiniz.

weebly-sürükleyip elemanları

Weebly ile son ürüne bakma ve tür hissi verme olasılığı yüksek meh hakkında. Sadece iyi olacak.

Weebly’deki tema özelleştirmesi, özellikle Wix gibi boş bir tuval tipi editörle karşılaştırıldığında oldukça sınırlıdır. Kullanımı kolay olsa da, gitmek için çok fazla seçenek yok.

Weebly’nin Wix’ten daha iyi yaptığı bir şey, her şeyi temiz ve düzenli tutmaktır. Wix, sürüklenecek sayısız seçenekle biraz ezici olabilir. Weebly, web sitenizi oluşturma konusunda stres ve endişe ile çok yardımcı olabilecek daha düzenli hissediyor.

Daha fazla bilgi için Weebly incelememizi okuyun.

Ücretsiz sürüm

Weebly ücretsiz sürümü başlamak için yeterli sunuyor. Platformu beğenip beğenmediğinizi öğrendikten sonra yükseltme işlemi kolaydır. Ayaklarınızı ıslatmak kesinlikle küçük zaman taahhüdüne değer.

WebSelf – En İyi Fransız Web Sitesi Oluşturucu

WebSelf piyasadaki en iyi Fransız web sitesi kurucusudur. Bu listede belirtilen diğer sürükle ve bırak web sitesi kurucularının kalıbına uyar.

Bu Fransız web sitesi oluşturucu, ücretsiz sürümü ile çok şey yapmanıza izin veriyor ve bir kuruş ödemeden tam olarak ne olduğunu görmenizi sağlıyor.

Weebly’den farkı nedir?

Weebly’den yine de oldukça hızlı bir şekilde oldukça iyi bir web sitesi yapabilen en kolay web sitesi oluşturucusu olarak bahsettik.

İşte bir şok edici, WebSelf’in kullanımı daha da kolay. WebSelf’in kurucularının amacı, web geliştirmeyi herkes için erişilebilir hale getirmekti.

Kelimenin tam anlamıyla sadece birkaç tıklama alır. Arka planın görünüşünü değiştirebilir, özel fotoğraflarınızı ekleyebilir ve birkaç dakika içinde esprili bir kopya yazabilirsiniz.

WebSelf ile şirketin daha önce oluşturduğu tasarımlara erişirsiniz. Aradıklarınıza uyan şablonu bulmak için sürekli yenilerini eklerler.

WebSelf Örneği

WebSelf ile, elde ettiğiniz şey yüksek düzeyde özelleştirme değildir. Fazla bir şey yapmadan oldukça parlak bir ürün elde edersiniz. Ayrıca, WebSelf’in Kanada web sitesi erişilebilirlik yönergelerini izlemeyi çok daha kolaylaştırdığını belirtmek önemlidir..

WebSelf’in tema özelleştirmesi Weebly gibi oldukça sınırlıdır ve yönlerini değiştirmek oldukça benzerdir. Buradaki büyük fark, WebSelf’in sunduğu zaten yapılmış tasarımlar. 

WebSelf gerçekten işleri temiz tutar, Weebly’yi bir karmaşaya benzetir. Mevcut öğeleri sürükleyip bırakmak, bir web sitesi kurduğunuzu söylemenin en kolay yolu olabilir. Neredeyse hiç çaba gerektirmiyor.

Ücretsiz sürüm

WebSelf’in ücretsiz sürümü başlamak için yeterli. Platformu beğenip beğenmediğinizi öğrendikten sonra yükseltme işlemi kolaydır. Ayaklarınızı ıslatmak kesinlikle küçük zaman taahhüdüne değer.

Diğerleri

Bu seçenekleri mutlaka önermiyorum ama kesinlikle alternatif seçenekler.

ucraft logosuUcraft: Ücretsiz planlar, özel bir alan oluşturmanıza olanak tanır. Blok tabanlı web sitesi tasarımı biraz sınırlayıcıdır. Bazı insanlar bunu seviyor ama sürükle bırak inşaatçılarını biraz daha kullanıcı dostu buluyorum.

çarpıcı logoÇarpıcı: Çarpıcı bir şekilde artıları var. Örneğin, web sayfanızda tek bir ürün satabilirsiniz. Temalar ve tasarımın önemli olmaması için bir sayfa web siteleri oluşturma konusunda uzmandırlar.

site123 logosuSITE123: En az teknoloji meraklısı için harika bir seçenek. SITE123’te tasarım yardımı adı verilen bir şablon sistemi vardır. Oldukça iyi görünen bir web sitesi yapmayı neredeyse otomatik hale getirir. Web sitenize herhangi bir reklam öğesi girişi eklemek istiyorsanız SITE123 en iyi seçim değildir.

jimdo logosuJimdo: Jimdo’daki ücretsiz planlar, e-Ticaret yetenekleri ve gömme videoları gibi bazı harika özelliklerle birlikte gelir. Tasarım arayüzü en iyisi değil, ancak onunla ortalama görünümlü bir web sitesi yapabilirsiniz.

Sonuç

Konu geldiğinde – ücretsiz bir web sitesi oluşturucu arıyorsanız, muhtemelen kararı zorlaştırmaya çalışmıyorsunuzdur..

Kaydolmak ve bunlardan herhangi birini denemek ücretsiz olduğu için yukarıdaki her seçeneği denemek kolaydır. Hangisini en çok sevdiğini bulmanın en iyi yolu bu olurdu.

Bunu yapmak istemiyorsanız, sürekli iletişim kurmanız yeterlidir. Sadece oraya gidip başlayarak işleri basitleştirir. Yeni başlayanların Constant Contact tarafından dissapointed olması çok zaman alır. Daha fazla bilgi için en iyi web sitesi kurucuları hakkındaki devasa makalemize göz atın..

Ücretsiz Web Sitesi Oluşturucu SSS

İyi bir ücretsiz web sitesi oluşturucu var mı?

Evet! Wix ve WordPress, ücretsiz web sitesi oluşturucuları için mükemmel seçeneklerdir.

En kolay ücretsiz web sitesi oluşturucu nedir?

Ücretsiz web sitesi oluşturucu kullanmak için en kolay SITE123 olduğunu. En kolayı her zaman en iyisi değildir. Wix, nispeten basit olsa da en fazla özelliği sunar.

Wix, WordPress’ten daha mı iyidir??

Kısa cevap hayır. Uzun cevap, bunun olabileceğidir. Web sitenizi sağlam bir öğrenme eğrisi olmadan yüksek oranda özelleştirmek istiyorsanız, Wix sizin için WordPress’ten daha iyidir. WordPress web sitesi binasına derin bir dalış yaparken, Wix bir tür sığ uca girip derin uca yüzme fikriyle flört gibidir..

Wix gerçekten ücretsiz mi?

Wix’in ücretsiz bir sürümü var, ancak alan adınız şu biçimde olacaktır: username.wixsite.com/siteaddress. Özel bir alan adı kullanmak ve birçok özelliğin kilidini açmak için ücretli bir plan seçmeniz gerekir

Wix’ten ücretsiz bir alan adı nasıl alabilirim?

Ücretli bir plan seçildikten sonra ücretsiz bir alan adı kullanılabilir. Wix planı için hala ödeme yapmanız gerekiyor, ancak bir yıl boyunca ücretsiz olarak bir alan adı atıyorlar

Küçük işletmeler için en iyi ücretsiz web sitesi oluşturucu nedir?

Küçük işletmeler için WordPress’i öneriyoruz, çünkü bunlar ödemeler, analizler ve izleme için daha fazla özelliktir. Küçük işletme incelememizi okuyun.

Referanslar ve resim kredileri:

 • MageeWP.com
 • WebsiteSetup.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map