En İyi Ücretsiz Web Hosting Siteleri

Kim özgür şeylerden bıkar? Hiç kimse… tabii ki son zamanlarda kafanıza çarpmadıkça ve net bir şekilde düşünmüyorsanız.


Hepimiz özgür şeyleri severiz. Ücretsiz tacos, ücretsiz bira, hatta bir çekmecenin arkasına fırlatılmış ve günün ışığını bir daha asla doğal hayatının geri kalanında görmeyen ücretsiz bir tişört. Görünüşe göre “özgür” kelimesi, bizi oturtmamızı ve fark etmemizi sağlayan bir tür genetik yanıtı tetikliyor.

Ücretsiz web barındırma hakkında konuşalım. Bedava bira ya da kötü t-shirt gibi iyi bir şey mi? Yanıt, şüphelenebileceğiniz gibi, web sitenizle neyi başarmak istediğinize bağlıdır.

Ücretli web barındırma hizmetleri (veya aramızdaki Fransızlar için meilleur hébergement web) kesinlikle dünyada yer var, ama gerçek şu ki, çevrimiçi bir şey koymak isteyen herkes yüz yüze bir e-ticarette Amazon’a meydan okumak için büyük planlara sahip değil perakende ölüm maçı. Bazılarımızın daha mütevazı niyetleri var ve sadece e-posta pazarlama kampanyaları yürütmek, düşünceleri dökmek veya çok hızlı bir şekilde uğraşmadan bir şeyler paylaşmak için bir yer istiyoruz.

Eğer bu ikinci fikir sizi anlatıyorsa, şanslı gününüzdür. Şu anda piyasadaki en iyi ücretsiz (ve neredeyse ücretsiz) web barındırıcılarındaki engellemesiz engelli görüşlerimizi keşfetmek için okumaya devam edin.

Ücretsiz vs Ucuz Temel Hosting

Ben sadece bir sürü insan ücretsiz barındırma bulmak geldiğinde mücadele görmek bir şey açıklığa kavuşturmak istiyorum.

Seçtiğiniz ücretsiz alan adı URL’sini veren ücretsiz bir ana bilgisayar bulamazsınız – mevcut değiller.

Örneğin, pişirme hakkında bir web sitesi yapmak isteseydim. Size sağlayacak hiçbir hosting şirketi yok mybakingwebsite.com. Bunun nedeni, DNS’yi barındırmanın ve adı kaydetmenin paraya mal olmasıdır..

Bunun yerine ücretsiz web hosting söz konusu olduğunda sadece alabilirsiniz. mybakingwebsite.-
atsomehostingcompany.com

Web siteniz, alan adınız gibi daima ana şirkete aittir. Hiç bir şeyiniz yoktur ve bir gün özgürlüğünüzü tekrar almaya karar vermeniz durumunda, çok fazla ücretlendirilirsiniz..

Bu nedenle bu inceleme en ucuz “neredeyse ücretsiz” barındırma şirketleri hakkında. Birçok insanın bu hatayı yaptığını gördüm.

Bu bir yem ve değişim değil, daha sonra tavsiyemizi paylaşıyoruz yüzlerce web sitesine ev sahipliği yapmak ve bir çok insanın ücretsiz ev sahipleri tarafından tamamen üzüldüğünü görmek.

Ücretsiz Sunucular Gerçekten Ücretsiz Değil, İşte Neden…

Ücretsiz ev sahiplerinin ödeyecek sunucuları, personel maaşları ve pazarlama hunilerinin bakımı.

Merak ediyor olabilirsiniz – bunu nasıl yapıyorlar??

Barındırma onların ürünü olmadığında – onların ürünü olursun (veya bu durumda verileriniz).

İşte böyle ASLINDA para kazanmak.

 1. Yeni sürüme geçmenizi bekleyin – sonunda taşıma ücretleri için 4-5X ödeme yaparsınız.
 2. Kötü Amaçlı Yazılım + Casus Yazılım – Bana inanma, bunu oku.
 3. Bilgilerinizi satıyorlar – reklamverenler size pazarlamaya çalışmak için bilgilerinizi satın alıyor
 4. Zorunlu reklamcılık – sitenizde çılgın bir reklam bulabilirsiniz.
 5. Profesyonel olmayan – bir gün kedi resimleri koleksiyonunuzu profesyonel kedi fotoğrafçılığının hareketli dünyasına girmek için profesyonel bir fotoğraf albümüne dönüştürmek istiyorsanız, ücretsiz alan adınız yardımcı olmaz! ����

5 En İyi “Neredeyse Ücretsiz” Web Host

hemen hemen özgürİken fikri 100% ücretsiz web hosting kuyruk sallamaya başlamak için yeterlidir, onların “ücretsiz” sürümünün sizi ciddi depolama, performans ve bant genişliği sınırlamaları ile terk edebileceği gerçeğini göz ardı etmeyin.

… Ve yeni sürüme geçiş için ödeme yapmazsanız, büyük olasılıkla web sitenizin her tarafına sıvanmış müdahaleci reklamlarıyla uğraşmanız gerekecektir..

Her ne kadar tam teşekküllü bir web sitesi hakkında daha ciddi olmayı düşünüyorsanız, ücretsiz hosting’i istediğiniz kadar uzun tutabilirsiniz, ancak sonunda her biri küçük bir şeye mal olan daha sağlam bir plana geçmek isteyeceksiniz. ay.

Bugünlerde, bir yakın ücretsiz web barındırma her yerde harcama için kaç özellik ve faydaları içerir sürpriz olabilir Aylık 3 $ – 10 $ arası. Ücretsiz bir alan adı, e-posta hesapları, bol miktarda depolama alanı ve hatta e-Ticaret işlevselliğinden bahsediyoruz.

İşte en popüler beş favori ücretsiz barındırma şirketimiz:

1. Hostinger – İndirim Fiyatlandırması için Premium Hosting

0,99 ABD doları / ay ve 100 GB Bant Genişliği’nden itibaren

 • Ücretsiz E-posta Hesabı
 • Ücretsiz Alan Adı
 • Ücretsiz SSL
 • 100 GB Bant Genişliği
 • MySQL Veritabanları
 • 7/24/365 Destek
 • Güçlü Kontrol Paneli

Artıları

 Ödeme için yüksek kalite ve CryptoCurrency seçenekleri için rakipsiz fiyat.

EKSİLERİ

Başlangıç ​​katmanı yalnızca bir web sitesini barındırmanıza izin verir.

Hostinger’a her giriş yaptığımızda ortalama çalışma süreleri ve yükleme süreleri iyileştirilir. Hostinger düşük maliyetli hosting için mükemmel bir seçenektir – özellikle de yeni başladığınızda. Aylık 0,99 ABD doları fiyatını geçmek zor ve sınırsız premium seçeneklerine yükseltmek sizi ayda sadece 2,15 ABD doları geri getirecek.

Ucuz web hosting bir avantaj olarak, Hostinger Zyro adlı ücretsiz bir web sitesi oluşturucu var. Temel ve çok temel olmayan özelliklerden oluşur. En yenilikçi olanı kesinlikle Zyro’nun Logo Maker’ıdır. Markanızın logosunu yeniden keşfetmek istiyorsanız, bunu hemen yapabilirsiniz.

Hostinger, hosting dünyasında oldukça popüler bir seçenek haline geldi. Buna rağmen, rapor ettikleri performans konusunda hala şüpheliydik ve bir göz atmaya karar verdik. Sonuçlarının bir yıl + canlı izlenmesi bazı etkileyici performans sayıları ortaya çıktı.

Hostinger çalışma süresi ve kesinti testlerimizi görmek istiyorsanız Hostinger İncelememizin tamamını inceleyin. 

2. SiteGround: En Güvenilir Ana Makine

Ayda En Hızlı Sunucu, 3-4 $ / ay, Ücretsiz SSL, 7/24 Destek

 • Arkadaş canlısı & 7/24 yardıma hazır yardımcı personel
 • 2004’ten beri ölü basit kurulum ve mükemmel güvenilirlik
 • Sınırsız depolama alanı ve e-posta hesabı
 • ÜCRETSİZ alışveriş sepeti ve site oluşturucu
 • İhtiyacınız olan her konuda size yardımcı olacak 7/24 destek

Artıları

 SiteGround orada en acemi dostu web barındırma olduğunu. 7/24 destek personeli aklınıza gelebilecek her konuda size yardımcı olabilir. Web sitenizin tamamını sizin için bile yükleyecekler.

EKSİLERİ

Bir yıl boyunca ödeme yapmanız gerekecek

Ekstralar ve çok sağlam sunucu teknolojisi sayesinde SiteGround, ucuz ve güvenilir ana makineler listenizde olmalıdır. Özellikle ücretsiz web sitesi oluşturucu ve minimum maliyetle hızlıca çevrimiçi olmanızı sağlayan alan adı.

Onları neden bir numaralı taçlandırdığımızı öğrenmek için, SiteGround incelemesi şirkete, fiyatlandırma katmanlarına ve farklı hizmet tekliflerine derinlemesine bakmak için.

3. Bluehost: Başlangıç ​​Ev Sahibi

2,95 ABD dolarından başlayan fiyatlar, Ücretsiz Alan Adı

 • Düşük fiyata mükemmel performans için itibar
 • WordPress.org onları seviyor
 • ÜCRETSİZ şablonlar ve Weebly sitebuilder
 • ÜCRETSİZ Cloudflare CDN
 • Bugün% 63 indirimle alın (7,99 $ / ay)

Artıları

 Bir sonraki adıma geçmeye hazır olduğunuzda VPS ve özel barındırma için ultra rekabetçi fiyatlandırma.

EKSİLERİ

Bir web sitesini taşımak için 100 ABD doları tutarında ödeme alır. Bazı şirketler bunu ücretsiz yapıyor.

Bluehost, uzun zamandır paylaşılan barındırma dünyasının üstündedir ya da zirvesindedir. kalite altyapısı ve müşteri desteği için haklı bir itibar (çevrimiçi olduklarında) yardımcı olmaya meyillidir. Barındırma testlerimizde, Bluehost hız ve performans açısından zirveye yaklaştı – bir endüstri liderinden beklediğiniz her şey.

4. InMotionHosting

 • ÜCRETSİZ web sitesi ve cPanel geçişleri
 • Hızlı yüklenen web siteleri için katı hal sürücüsü
 • Sınırsız e-posta hesabı ve bant genişliği
 • SSL ve hack korumalı ÜCRETSİZ güvenlik paketi
 • ÜCRETSİZ Boldgrid oluşturucu ve şablonları

Artıları

 Endüstrideki son bağımsız operatörlerden biri olarak, en üst düzeyde gönül rahatlığı için tam 90 günlük para iade garantisi alacaksınız.

EKSİLERİ

En düşük maliyet planları, barındırabileceğiniz web sitesi sayısında bazı sınırlamalar ve oluşturabileceğiniz veritabanlarını içerir.

BT uzmanları ve çevrimiçi girişimciler, InMotion birinci sınıf barındırma planlarını seviyor (kesinlikle yapıyoruz). Burada kaya dibi insanlara göre daha genç bir ücret ödersiniz, ancak fazladan maliyet için çok fazla değer kazanırsınız..

Birden çok veri merkezi seçeneği ve üst düzey donanım ile, InMotion deneyiminiz iyi olmalı.

5. A2 Hosting

 • Cloudflare CDN ve SSD ile ÜCRETSİZ hızlı yükleme
 • WordPress ve diğer CMS yüklemelerini 1-tıklatın
 • Sınırsız e-posta adresi, alan adı ve veritabanı
 • ÜCRETSİZ HackScan ve diğer gelişmiş güvenlik önlemleri
 • ÜCRETSİZ Boldgrid oluşturucu ve şablonları

Artıları

 ABD, Avrupa ve Singapur’da% 99,9 kesintisiz çalışma ve veri merkezleriyle sınırsız her şey. Geri ödeme süresi hiçbir zaman dolmaz.

EKSİLERİ

Web sitenizi süper hızlı yükleyen ek sunucu hızı elde etmek için daha pahalı Turbo veya Swift paketlerine plan yükseltme yapılması gerekir.

Sadece önceden paketlenmiş barındırma planlarının bir satıcısı değil, A2 Hosting, donanım ve yazılım yapılandırmalarını gelişmiş performans, hız ve güvenlik için özel olarak oluşturmaya karar verdi – müşterilerin kaliteden ötürü ayda birkaç ekstra para ödemeyi düşünmeyeceğini varsayalım her zaman paylaşılan ana makinelerde bulundu.

6. HostPapa

 • % 99,9 kesintisiz çalışma süresi ve bant genişliği sınırı yok
 • Tek bir hesapla sınırsız WordPress sitesi barındırın
 • Canlı sohbet, telefon veya e-posta yoluyla 7/24 destek
 • ÜCRETSİZ sürükle ve bırak site oluşturucu
 • Web sitenizi saldırıdan uzak tutmak için gelişmiş güvenlik

Artıları

 Çevre dostu iş uygulamalarını teşvik eder. HostPapa, CMS web sitenizi başka bir ana bilgisayardan ücretsiz olarak taşımaktan mutluluk duyar.

EKSİLERİ

Küçük sorunlar için destek harika ancak daha ayrıntılı teknik uzmanlığa ihtiyacınız varsa 72 saate kadar bekleme süreleri olabilir.

HostPapa bir karmaşasından daha fazlası ve paylaşılan derin barındırma barındıran paylaşılan. Bu şirketin hedefi, düşük fiyatlı başlangıç ​​planları ile müşteri kazanmak ve daha sonra tam hizmet iş ortağı olduklarını kanıtlamaktır.. HostPapa yayılmaya devam ediyor girişimci düşünen müşteriler için daha fazla e-ticaret özelliği.

4 En İyi “Ücretsiz” Web Host

BedavaOrada herhangi bir gerçekten ücretsiz web barındırma şirketleri var mı?

Evet, var.

Biz hiçbir paranın bulunması için en büyük hosting patlama için internet scoured. İster inanın ister inanmayın, bir naif acemi, hobi web sitesi tasarımcısı veya çalışmasını saklamak için bir yere ihtiyaç duyan gelişmiş bir geliştirici olun, en azından biri projenize uygun olması gereken bazı meşru seçenekler vardır. bütün çanlar ve ıslıkların çoğu.

7. Wix

 • Ücretsiz olarak eksiksiz bir web sitesi oluşturun ve yayınlayın
 • Bir plan satın almaya karar verirseniz ÜCRETSİZ alan adı
 • Her kullanım için mükemmel kalitede sürükle ve bırak şablonları
 • Bilgi makalelerinin derin ve geniş arşivi
 • Bir sürü uygulama / eklenti ile web sitenizin işlevselliğini artırın

Artıları

 Tarayıcı tabanlı site oluşturucular açısından yenilmesi zor. Yeni şablonlar ve özellikler her zaman çevrimiçi oluyor, Wix web tasarım yolculuğunuza başlamak için harika bir yer.

EKSİLERİ

Müthiş bir makale arşivine sahip olmalarına rağmen, canlı destek neredeyse yok. Teknik konularda çoğunlukla kendi başınıza olacaksınız.

Bu lider web sitesi oluşturucu o kadar basit bir hesap oluşturabilir ve birkaç dakika içinde web sitenizi oluşturabilirsiniz – çok az dakika. Oluşturucunun kendisini kullanmak hızlı bir öğrenme eğrisidir. Hiçbir zaman menüleri, metinleri, görüntüleri, kaydırıcıları ve daha fazlasını değiştireceksiniz. Bugün piyasadaki 1 numaralı web sitesi üreticisi olarak Wix’i neden seçtiğimize şaşmamalı.

8. Hacim

 • Envanter, siparişler, ödemeler ve gönderim için sağlam e-ticaret araçları seti
 • EBay, Facebook ve Amazon ile kolayca entegre edin
 • Ödemeleri almak için birçok seçenek – ücretsiz
 • Yerleşik SEO, mağazanızı arama sonuçlarında tutmanıza yardımcı olur
 • PCI uyumlu ancak bir SSL sertifikası satın almanız gerekecek

Artıları

 Profesyonel görünümlü bir çevrimiçi mağazayı hayata geçirmek hedef ise, Volusion bunu yapmanıza yardımcı olacak ciddi bir seçenektir.

EKSİLERİ

Aranan e-Ticaret özelliklerinin çoğu yalnızca sizin için ödediğiniz bir barındırma planıyla kullanılabilir.

Volusion, çevrimiçi mağaza inşa etmek ve barındırmak isteyen girişimciler konusunda uzmanlaşmıştır. Sadece bilgi amaçlı bir site veya kişisel bir blog atmak istiyorsanız en ucuz seçenek olmasa da, e-Ticarete atlamaya hazır olanlar bu şirketin işlerin odak noktası olmasını sevecekler.

9. Bir

 • Tek tıklamayla WordPress kurulumlarına sahip cPanel kontrol paneli
 • Sınırsız e-posta hesabı
 • 7/24 e-posta ve canlı sohbet desteği
 • Yükseltmeler için rekabetçi barındırma planı ücretleri
 • ÜCRETSİZ site oluşturucu herkesi tasarımcı yapar

Artıları

 Web sitesi oluşturucu fiyat için iyidir, sitenizi oluştururken hem masaüstü hem de mobil görünümde önizleme özelliği.

EKSİLERİ

15 günlük geri ödeme süresi biraz cimri.

Fırfırsız temel bir web sitesinden yararlanabilen veya her şeyden daha fazla barındırma e-postasına ihtiyaç duyan son derece maliyet bilincine sahip tüketiciler için One’ın başlangıç ​​paketi, bir alan adı, sınırsız e-posta hesabı ve yılda 3 $ oranında bir web sitesi oluşturucu içerir. Paketler, ayda yaklaşık 3,50 ABD doları tutarında WordPress özellikli bir planla sıralanıyor.

10. Shopify

 • Çok sayıda ÜCRETSİZ ve premium şablon içeren site oluşturucu
 • Alan adınızı aktarın, yeni bir tane satın alın veya ÜCRETSİZ shopify alt alan adı kullanın
 • Çok sayıda e-Ticaret seçeneği, indirim kodları mevcut
 • Tüm planlar tamamen sınırsız her şeyle barındırılıyor
 • Kolay entegrasyon ile Stripe ödemelerini kabul edin

Artıları

 Tamamen işlevsel bir çevrimiçi pazar oluşturmak için tek elden mağaza.

EKSİLERİ

Kurum içi seçenek Stripe dışında başka bir rota seçerseniz ödeme işleme masraflarıyla karşılaşacaksınız.

Shopify, e-ticaret için bilinir, bu nedenle yönünüz bu ise, bu web barındırma şirketi, çevrimiçi bir mağaza kurmanıza ve en az yaygarayla gitmenize yardımcı olmaya yöneliktir. Shopify alt alan adı seçeneği küçük bir bütçeye sahip satıcılar için mükemmel kim onlar yükseltilmiş barındırma düşünün önce birkaç dolar yapmak gerekir.

5 Dinlenmenin En İyisi: İzlemeye Değer Diğer Ücretsiz Siteler ve İnşaatçılar

Tanıdık bir konuyu tekrar gözden geçirmek için – en iyi teklifi aramak insan doğasıdır ve ücretsiz olmaktan daha iyi olamaz. Bu yüzden web hosting endüstrisi fikre sert atladı ve onunla birlikte çalışarak, hepsini sıralamak zor olan karşı konulmaz bir yem gibi tüketicilerin önünde sarkan ucuz ve düşük maliyetli seçeneklerle dolu hale geliyor..

Onları çözmek bizim görevimiz. Burada yaptığımız şey bu. Bazı derin indirim sahipleri bir koklamaya değerken, diğerleri düpedüz mükemmel şirketlerdir ve bunlardan birkaçı, vurmak için sağlam bir sopa olmadan yaklaşmak istemezsiniz. Bunlar hepsini tek tek test etmeye dayanan verniksiz görüşlerimiz.

Daha fazla uzatmadan, ilk iki kategoriye rahatça uymayan en iyi beş barındırma hizmeti listemize bakalım. Onlara Kalanların En İyisi diyeceğiz.

11. 000Webhost

 • Bant genişliği / Depolama: 100GB / 1.5GB
 • Domain: Sınırsız, ücretsiz alt alanlar
 • E-posta: 5 hesap
 • Web Sitesi Oluşturucu / Tasarım: 100’ler

Artıları

 Gerçekten ücretsiz web bazı bant genişliği ve depolama sınırlamaları ile barındırma.

EKSİLERİ

Müşteri ve teknik destek söz konusu olduğunda biraz eksik. Kendi uzmanlık seviyenize bağlı olarak, bu bir sorun olabilir veya olmayabilir.

2007’den bu yana yaklaşık 14 milyon müşteriye ücretsiz barındırma hizmeti veren 000Webhost, herkesin dilinin ucunda ilk olmayabilir, ancak daha yetenekli bir web barındırma şirketi olduğunu kanıtlamıştır. Küçük ve orta ölçekli hesaplar için en uygun olan bu sağlayıcı, endüstri standardı haline gelen bir uygulama olan ücretsiz SSL sertifikaları sunan ilk şirketlerden biriydi..

12. x10Hosting

 • Bant Genişliği / Depolama: Sınırsız
 • Alan adı: 2 eklenti, 1 park edilmiş, 2 alt alan adı
 • e-Ticaret: Magento ve diğerleri için tek tıklamayla kurulum
 • E-posta: 3 ÜCRETSİZ hesap
 • Web Sitesi Oluşturucu / Tasarım: 150+ şablon içeren web sitesi oluşturucu; cPanel kurulumlarıyla erişilebilen diğerleri

Artıları

 750.000 üyeden oluşan aktif destek topluluğu.

EKSİLERİ

Bazı bu hizmet diğerlerinden daha pahalı olduğunu düşünürdüm, ama yine de ucuz web hosting kategorisine düşüyor.

13. Weebly

 • Bant Genişliği / Depolama: Sınırsız / 500MB
 • Alan adı: ÜCRETSİZ Weebly subdomain
 • e-Ticaret: Desteklenmiyor
 • E-posta: Hayır
 • Web Sitesi Oluşturucu / Tasarım: HTML veya CSS’yi sürükleyip bırakın veya düzenleyin; ÜCRETSİZ şablonlar

Artıları

 750.000 üyeden oluşan aktif destek topluluğu.

EKSİLERİ

Ücretsiz temel planın reklamı olmamasına rağmen, web sitesinin altbilgisi Weebly.com logosuyla markalıdır.

Weebly, web sitesi binasının DIY sürükle ve bırak dünyasında iyi bir isim tanıma özelliğine sahiptir. Kalitesi, özellikle şablonlar söz konusu olduğunda, son yıllarda iyileşmiştir. Temel ücretsiz paket, özelliklerin yolunda pek bir şey sunmaz, ancak Wix gibi, profesyonel görünümlü bir web varlığını çevrimiçi olarak kısa sürede elde etmenizi sağlar.

14. Ödül Alanı

 • Bant genişliği / Depolama: 5GB / 1GB
 • e-Ticaret: Hayır
 • E-posta: 1 e-posta hesabı
 • Alan adı: 1 alan adı ve 3 alt alan adı için barındırma
 • Web Sitesi Oluşturucu / Tasarım: Sürükle ve bırak yok; WordPress ve Joomlas yükleyicileri

Artıları

 Bilet tabanlı bir destek sistemi ile birlikte iyi bir hosting planının beklenen tüm özellikleri. Ayda sadece 0,17 sent temel plan fiyatları.

EKSİLERİ

Bir WordPress yükleyici sunmak harika bir fikir olsa da, sürükle ve bırak tasarım yeteneği eksikliği muhtemelen AwardSpace’e bu düzeyde el tutma isteyen çok sayıda müşteriye mal oluyor.

AwardSpace iş modeli, Wix ve Weebly gibi daha iyi bilinen isimlere benzemektedir, çünkü potansiyel müşterilerin hizmetleri denemelerine izin vermek için ücretsiz barındırma kullanmaları ve ihtiyaçları daha karmaşık hale geldikçe ödeme hizmetleri eklemeye karar vermelerini ummaktadır. Ücretsiz olarak çok fazla bant genişliği veya depolama alanı yoktur ve bazıları sürükle ve bırak düzenleyicisine sahip olmayı kaçıracaktır.

15. Freehostia

 • Bant Genişliği / Depolama: 6GB / 250MB
 • Alan adı: hesap başına 5
 • e-Ticaret: Popüler platformların kolay kurulumu
 • E-posta: 3 hesap
 • Web Sitesi Oluşturucu / Tasarım: 1 tıklama CMS yüklemeleri; ÜCRETSİZ web sitesi şablonları

Artıları

 Sunucu kümesi fikri – tek bir sunum donanımının aksine – çok müşteri dostu bir özelliktir.

EKSİLERİ

Ücretsiz planın 250 MB dahil depolama alanı, en basit sitelerden başka bir şey için biraz sıkı görünebilir.

Yük dengeli bir sunucu kümesi yaklaşımına sahip olan Freehostia, karşılaştırılabilir ücretsiz ana bilgisayarlardan 15 kata kadar daha hızlı sayfa yükleme özelliğine sahip olduğunu iddia ediyor. Hatta ücretsiz plan güzel ve web sitenizin hemen kapıdan profesyonel görünmesini sağlar hiçbir reklam vardır. Etkileyici 7/24 destek.

Son düşünceler

Bir çevrimiçi iş kurma veya dünyayla iletişim kurma konusunda ciddi iseniz, ücretsiz web barındırma işleminin en iyi uzun vadeli barındırma çözümü olmayabileceğini kabul eden ilk kişi olacağız (bu küçük işletme sunucuları daha akıllıca seçenekler olacaktır).

Ancak, başlangıçta bu rotaya gitmek için bazı mükemmel nedenler var. Açıkçası, bir şey var – tamamen ücretsiz veya pennies’den ayda sadece birkaç dolara kadar herhangi bir yerde konuşuyoruz. Bu, kısıtlı bir bütçeniz varsa web sitesi geliştirme maliyetlerini azaltmanıza ciddi şekilde yardımcı olabilir.

Genellikle göz ardı edilen bu şirketler (yine de güvenilir olanlar) uzun vadede işinizi istiyorlar ve onları ücretsiz ve temel planlarının kalitesi konusunda yargılayacağınızı biliyorlar. Daha önce de belirttiğimiz gibi, sonunda daha yüksek fiyat noktalarına geçmenizi istiyorlar, ancak önce malları ücretsiz seviyede sunmak zorunda kalacaklarını biliyorlar.

Sonuç olarak, belirli bir ana bilgisayarın özellikleri sizinle uyuşmuyorsa, bir başkasına test sürüşü yapmak ÇOK ucuzdur..

Peki, hala çevrimiçi bir web siteniz yok mu? Ne için bekliyorsun?! Araçları tam elinize koyduk – şimdi gidin!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector