Najlepšie bezplatné tvorcov webových stránok

koláčový gifNájdenie bezplatného tvorcu webových stránok je pre veľa ľudí šikovným rozhodnutím.


Potápanie peňazí na niečo, čo ešte celkom neviete, s čím ešte robíte, nie je najlepší nápad. Väčšina ľudí si radšej vedie auto pred jeho zakúpením, takže pred nákupom by ste nemali riadiť autoservisu?

Na predajcov webových stránok nie je žiadne zastúpenie. Kde sakra začnete pri vytváraní webovej stránky? Ak nemáte predchádzajúce skúsenosti, môže to byť mätúce.

Čo znamená hosting? Ako znížiť náklady na vývoj mojich webových stránok? Prečo existuje WordPress.com a WordPress.org? Je to dosť mätúce, a preto nie je začatie voľného života vôbec zlý nápad.

Skvelá správa je, že pre tvorcov webových stránok existuje niekoľko úžasných možností a je to také jednoduché ako koláč. Neviem ani, aký ľahký je koláč – to by mohlo byť jednoduchšie.

Contents

Naše najlepšie možnosti pre najlepších tvorcov webových stránok zdarma

Prvým miestom, na ktoré by ste mali použiť bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok, je neustály kontakt. Úžasné na spoločnosti Constant Contact je to, že je tiež našou najlepšou službou e-mailového marketingu. Skutočnosť, že ponúkajú bezplatnú verziu svojich služieb, je len čerešničkou na torte (neviem, prečo majú dezerty toľko spoločného s tvorcami webových stránok)..

Používanie funkcie Constant Contact je najjednoduchší spôsob, ako webové stránky uviesť do prevádzky zadarmo, a to bez akýchkoľvek komplikácií a zároveň sa okamžite potápa do e-mailového marketingu..

1. Neustály kontakt – najlepší tvorca pre Kanadu (vrátane bezplatného hostingu)

Neustály kontakt sa nedostal do hry s tvorcami webových stránok. Sú známe ako najlepší softvér pre e-mailový marketing na trhu.
Fušovali do vstupných stránok a pravdepodobne dospeli k záveru, že ľudia potrebujú skutočne dobrého staviteľa webových stránok zdarma. Potom to postavili.

Konštantný kontakt urobil fantastickú prácu pri zostavovaní svojich webových stránok a jeho bezplatná verzia vás dostane oveľa ďalej ako ktorýkoľvek iný tvorca webových stránok zadarmo..

Bezplatná verzia

Existujú obmedzenia týkajúce sa bezplatnej verzie služby, ktorá vás však začne stavať vaše webové stránky. Nemusíte platiť žiadne peniaze, aby ste zistili, čo robíte, je obrovská pridaná hodnota.

Ide o bezplatné plány v službe Constant Contact, že dostanete takmer všetko, čo dostanete v platenom pláne. Aspoň si to vyskúšajte. Tu sú niektoré ďalšie veci, ktoré získate zadarmo, ktoré väčšina ostatných tvorcov webových stránok nezahŕňa:

 • Sociálne zdieľanie
 • Integrácia na Facebooku
 • Kontaktujte vedenie
 • Olovené formuláre
 • LogoMaker
 • Predaj 3 výrobkov
 • Online platby
 • Správa zásob, objednávok a daní
 • Kupóny a zľavy
 • Transakčné e-maily
 • Riadenie prepravy

Pre niektoré z týchto funkcií, ako je napríklad zľava, musíte ísť do druhej alebo tretej platenej úrovne služieb elektronického obchodu. Skutočnosť, že tieto funkcie môžete používať zadarmo, je šialená.

Jednoduchosť použitia

Práve som skočil na marketingovú stránku tvorcu webových stránok spoločnosti Constant Contact. Nastavil som správny časovač, keď som klikol na položku „Vytvorte si bezplatnú stránku“.

Neustály kontakt

Rozhodol som sa vytvoriť webovú stránku cestovnej kancelárie, kde ma niekto môže kontaktovať e-mailom alebo telefonicky. 

Použil som fotografie a práve som si logo ponechal ako slová „Travel Agency“.

Nerobím si srandu, mal som webovú stránku postavenú za 4 minúty a 37 sekúnd. Ani som sa neponáhľal a vyzeralo to celkom dobre.

Keby som strávil ďalších desať minút pohrávaním sa s viacerými fotografiami alebo meniacimi sa farbami okolo, myslím si, že tento web bude vyzerať rovnako dobre ako iné webové stránky pre cestovné kancelárie zostavené na mieru agentúrou..

Ak chcete, aby sa najjednoduchšie webové stránky stavali vždy tak dobre, že to vyzerá dobre, nevidím zmysel používať nič iné ako ich staviteľa. 

Ako je to možné?

Nezačíname od nuly

Spoločnosť Constant Contact vytvorila svoj rýchly a jednoduchý tvorca webových stránok pomocou umelej inteligencie. Softvér vám položí niekoľko otázok o type požadovanej webovej stránky a potom vám ponúka konkrétne fotografie a šablóny fotografií.

Nemáte milión možností na výber, ale na tvorbu bezplatných webových stránok máte obrovské množstvo. Môžete dokonca nahrať svoje vlastné obrázky a logo, ak chcete. 

Tvorca webových stránok ponúka farebné rozloženia, ktoré môžete prepínať tam a späť medzi sebou. Potom sa vás spýta, ktoré písma chcete použiť a používa viacnásobné písmo, ktoré sa tiež vzájomne dopĺňajú správnym formátovaním. Naozaj sa nemusíte starať o nič.

Mať šialené množstvo možností výberu so stovkami šablón nie je to, čo sa vám dostáva z tvorcu webových stránok s trvalým kontaktom. Získate najjednoduchší tvorca webových stránok, ktorý vyzerá najlepšie. Nemôžete si to prispôsobiť presne tak, ako túži vaša duša, ale ak to potrebujete, mali by ste najať webového vývojára a sedieť vedľa neho, keď buduje vašu víziu..

2. Wix – rýchly, ľahký a funkčný (Zahŕňa bezplatný hosting)

Wix nie je nejaký slobodný softvér, ktorý by fungoval polovicu, ako aj to, za čo ľudia, ktorých stavitelia platia, platia.

Spoločnosť Wix je lídrom v tomto odvetví, pokiaľ ide o tvorcov webových stránok. Tiež sa tak stalo, že ponúkajú bezplatnú verziu svojich služieb.

Bezplatná verzia

Existujú obmedzenia týkajúce sa bezplatnej verzie služby, ktorá vás však začne stavať vaše webové stránky. Nemusíte platiť žiadne peniaze, aby ste zistili, čo robíte, je obrovská pridaná hodnota.

Žiadny z aspektov bezplatného plánu by vás nemal odrádzať od jeho používania. Ak sa rozhodnete, že v budúcnosti budete potrebovať prémiové funkcie, mali by ste prísť na to, aby ste zistili, či je web skutočne to, čo skutočne chcete..

Jednoduchosť použitia

Tvorcovia webových stránok sa skutočne ľahšie používajú. S tým už bolo povedané – Wix sa stále veľmi ľahko používa.

Môžete si vytvoriť webovú stránku s hromadným prispôsobením, bez kódovania a bez ďalších bolestí hlavy. Existujú spôsoby, ako ignorovať hromadné prispôsobenie a jednoducho vytvoriť profesionálne vyzerajúcu webovú stránku bez toho, aby ste toho príliš veľa robili.

Existuje mnoho služieb vývoja webových stránok, ktoré majú funkciu drag-and-drop. To všetko znamená, že pretiahnete niečo, čo chcete použiť, a potom ho pustíte. Je to také ľahké, ako sa dá.

Wix-move-element kdekoľvek

To je ideálne pre úpravy, ktoré uprednostňujú rýchlosť a ľahké použitie.

Nezačíname od nuly

Wix má túto úžasnú funkčnosť zvanú Artificial Design Intelligence. V podstate to, čo robí ADI, je položiť vám rôzne otázky a týka sa algoritmu, ktorý pre vás vytvorí web. Z vašich kombinácií vyberie všetky možnosti prvkov, motívov a rozložení a chytí ich z každej kombinácie.

Namiesto toho, aby ste si našli čas na preštudovanie všetkých tém a rozvrhnutí, softvér pre vás vyberie na základe preferencií a položených otázok. Je to funkcia šetriaca čas a rozhodovanie.

Wix je určený pre ľudí, ktorí chcú vytvoriť webovú stránku, ktorá je pre nich jedinečná, bez toho, aby sa museli zaoberať všetkými ďalšími vecami, ktoré sa vyskytujú pri prevádzkovaní webovej stránky..

Pre viac informácií si prečítajte našu podrobnú recenziu Wix.

3. WordPress – väčšia krivka učenia, celková prispôsobenie (vyžaduje platený hosting)

WordPress je ďalšou skvelou možnosťou, ak hľadáte najlepší bezplatný tvorca webových stránok. Nie je to tak intuitívne a ľahké pre začiatočníkov ako Wix, ale umožňuje oveľa viac prispôsobenia (za cenu).

Ak hľadáte stavbu stránky z dlhodobého hľadiska a môžete si dovoliť 10-15 hodín naučiť sa používať WordPress, pravdepodobne je to určite lepšia voľba..

Predtým, ako sa dostaneme k výhodám WordPress, mali by sme objasniť, aký je rozdiel medzi WordPress.com a WordPress.org.

Dot Com

WordPress.com je podobný Wix. Prejdete na webovú stránku, zaregistrujete sa a začnete s jej tvorbou. Je to super jednoduché.

Pri použití Wix – Wix sám hosťuje vaše webové stránky. To znamená, že spoločnosť Wix skutočne poskytuje technológie a služby potrebné na prezeranie webovej stránky na internete.

WordPress.com robí to isté. Hosťuje vaše webové stránky pre vás a tiež vám poskytuje bezplatné vytváranie webových stránok. Ponúka tiež prémiové verzie nástroja na tvorbu webových stránok a veľa prémiových možností.

Stačí len skočiť na web a začať zadarmo ešte dnes, aby ste si ho mohli pozrieť.

Dot Org

Toto je WordPress, o ktorom väčšina ľudí hovorí, keď hovoria o WordPress.

Táto verzia je úplne zadarmo na použitie s prémiovými možnosťami, ako sú témy a aplikácie. Funguje to aj inak ako verzia WordPress.com a Wix.

Namiesto toho, aby ste hosťovali svoje stránky, musíte ísť na veľkú webovú stránku a nájsť si vlastnú hostingovú službu. Je to jednoduché, ale do procesu to pridáva ďalší krok a úroveň komplikácií. Každý dobrý hostingový servis stojí peniaze, ale existuje niekoľko bezplatných verzií, ktoré sa dajú použiť.

Ako funguje WordPress

Na rozdiel od toho, čo si myslia mnohí ľudia – na používanie programu WordPress nemusíte vedieť, ako kódovať. Mnoho tém umožňuje veľa funkcií, ktoré ponúka Wix, s možnosťou ďalšieho prispôsobenia pomocou kódu.

wordpress-dashboard

Témy sa líšia od Wix. Na WordPress si musíte zvoliť tému, ktorú chcete vytvoriť. Témy sú v podstate to, čo už spoločnosť Wix zabudovala do softvéru. Sú to kosti vášho webu. Každá téma má určité obmedzenia v tom, ako bude váš web vyzerať, ale môžete si vybrať, kam všetky vaše prvky idú na webovej stránke, ako aj farebnú schému..

Každá téma bude mať svoju vlastnú funkčnosť a obmedzí prispôsobiteľnosť – najmä tie bezplatné. Zadarmo témy sú obmedzujúce, ale stále vám umožňujú vytvoriť krásny web.

Bezplatná verzia stránky WordPress.com

Jedna vec, ktorú treba mať na pamäti, je, že verzia WordPress.org je vždy bezplatná. Jediné, za čo musíte platiť okrem hostingu, sú prémiové témy a aplikácie, ktoré by ste mohli chcieť.

Kvôli jednoduchosti má zmysel používať Wix, ak hľadáte bezplatnú verziu nástroja na tvorbu webových stránok..

4. Zyro Tvorca webových stránok – Najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť webovú stránku

Bezplatná verzia

Bezplatná verzia aplikácie Zyro má veľa rád. Bezplatní používatelia aj platení používatelia získajú bezplatnú certifikáciu SSL a optimalizáciu SEO webových stránok hneď po vybalení spolu s niektorými nástrojmi AI, integráciou Unsplash a optimalizáciou webových stránok pre mobilných používateľov..

Bezplatná verzia však trochu trpí, pretože nemáte povolenie pripojiť sa k službe Google Analytics, čo je obrovská mínus pre vážnych vlastníkov firiem online. Musíte sa tiež vysporiadať s reklamami.

šablóny

Zyro poskytuje desiatky šablón, ak platíte za jeden z ďalších programov, z ktorých existujú dva: Basic a Unleashed. Sú dodávané s ďalšími dobrotami, ako je odstránenie reklamy, pripojenie k vašej hlavnej doméne a Správca značiek Google. Môžete tiež získať oveľa väčšiu šírku pásma pri 10 GB pre Basic alebo neobmedzene pre Unleashed.

Šablóny, z ktorých si môžete vybrať, sú rozmanité a premyslené, hoci ich nemeníte tak, ako to často umožňujú ostatní tvorcovia webových stránok. Napríklad nemôžete meniť písma na žiadnej zo šablón.

Dostupné šablóny sú napriek tomu dobre navrhnuté pre niekoľko výklenkov alebo tém, napríklad umenia alebo módy.

Nástroje AI

Tiež by sme spomenuli, že zahrnuté nástroje AI sú užitočné a dostupné pre všetkých. Spisovateľ AI vám môže pomôcť naplniť vaše webové stránky obsahom skôr, ako budete mať čas na prenájom skutočného copywritera, a AI Heatmap vám pomôže zistiť, ktoré stránky sú pre návštevníkov najlepšie, takže môžete zvýšiť mieru konverzie.

Grid Builder

Rozhranie výrobcu, ktoré je súčasťou Zyra, používa prednastavený formát mriežky, ktorý sa ľahko používa a je intuitívne zrozumiteľný. Nevýhodou je, že môžete zmeniť rozloženie alebo veľkosť mriežok, takže ste obmedzení na to, čo Zyro je najlepšie. Tento tvorca webových stránok je teda určite optimalizovaný pre nových používateľov a nie pre skúsených tvorcov webových stránok, ktorí chcú trochu viac prispôsobenia alebo kontroly na dosah ruky..

Čestné uznania pre ostatných tvorcov webových stránok zdarma v Kanade

Wix a WordPress sú našou prvou voľbou pre bezplatných tvorcov webových stránok a môžete pokojne vyskúšať naše dlhšie a podrobnejšie porovnanie týchto dvoch možností..

Nie sú tam jediné bezplatné možnosti. V skutočnosti existuje veľa bezplatných tvorcov webových stránok. Väčšina z nich nie je skvelá. Je ťažké ponúknuť fantastickú službu zadarmo. Je však potrebné spomenúť aj ďalšie možnosti: Weebly, Pixpa a Droopal.

Weebly sa ľahko používa, je jednoduchý a priamočiary s jednoduchým rozhraním. Skoro sa to stalo odporúčaním, ale v podstate je to iba horšia verzia Wix. Napriek tomu, ak chcete alternatívu k Wix. Nenechajte sa mýliť, stále si myslíme, že Weebly je vynikajúci staviteľ, ale chýba mu úplná funkčnosť Wix.

Pixpa je niečo iné. Začnime s tým:

Pixpa: Najlepší tvorca webových stránok pre fotografov

Pixpa je vynikajúca voľba, ak sa osobitne snažíte vytvoriť webovú stránku portfólia, ktorá vám predstaví a predá vašu najnovšiu a najväčšiu tvorivú prácu..

Ak sa ponáhľate začať svoju kariéru a nemáte čas sa naučiť, ako používať tvorcu webových stránok, Pixpa je tou pravou voľbou.

Musí to byť skutočne jeden z najjednoduchších a najdostupnejších tvorcov webových stránok, ktoré sú vyrobené špeciálne pre dizajnérov aj pre fotografov. Stalo sa tiež, že majú 15-dňovú bezplatnú skúšobnú verziu, takže si môžete bezplatne vyskúšať Pixpa bez pripojených reťazcov.

Plány Pixpa

Na rozdiel od mnohých ďalších tvorcov webových stránok na trhu spoločnosť Pixpa nenabízí bezplatný plán. Po uplynutí 15-dňovej bezplatnej skúšobnej verzie budete musieť vybrať medzi malým rozsahom dostupných mesačných plánov.

Napriek tomu je základný plán mimoriadne cenovo dostupný a pri vytváraní stránok v skutočnosti nie je veľa obmedzení. V skutočnosti dostanete takmer všetko, čo by ste dostali s prémiovým plánom, okrem neobmedzeného ukladania fotografií a niekoľkých pokročilých funkcií..

Témy portfólia pixpa

Po dokončení bezplatnej skúšobnej verzie si môžete ako tvorca vybrať z troch plánov šitých na mieru vašim špecifickým požiadavkám. Tieto plány sú na stránke Ceny uvedené ako „pre fotografov“, „pre tvorcov“ a „galérie klientov“. Je dôležité poznamenať, že posledný z nich neprichádza s webovou stránkou.

Pixpa pre fotografov

Plány fotografov sú vhodné pre tých, ktorí chcú vytvoriť portfólio, aby mohli prezentovať a predávať obrázky ako digitálne súbory na stiahnutie alebo výtlačky pomocou galérie eCommerce, namiesto fyzických produktov. Štyri programy sa pohybujú od 6 do 32 dolárov mesačne v závislosti od toho, či si želáte, aby vám bola fakturovaná ročne alebo mesačne.

Pixpa pre tvorcov

Plány tvorcov sú zamerané na tých, ktorí chcú vytvoriť webovú stránku, ako aj na obchod, ktorý vám umožní predávať fyzické a digitálne produkty a služby. Zamyslite sa nad elektronickými knihami, tričkami a dielňami. Na rozdiel od plánov fotografov si tvorcovia môžu vybrať z troch plánov, ktoré sa pohybujú od 6 do 20 dolárov mesačne.

Klientske galérie Pixpa

Plán klientských galérií je nezávislý produkt, ktorý vám umožňuje priamo spolupracovať s vašimi klientmi úpravou, korektúrou, zdieľaním a predajom obrázkov. Po zverejnení môžete získať aj obľúbené položky klientov a spätnú väzbu na svoje fotografie. Vzhľadom na uvedené je potrebné poznamenať, že tento typ plánu neobsahuje webovú stránku portfólia.

Každý plán zahŕňa webhosting prostredníctvom Amazon Web Service (AWS). Keď sa zaregistrujete do ročného plánu, dostanete dokonca jeden rok bezplatnej registrácie domény.

Pred výberom plánu je potrebné zvážiť, že na jednom webe nemôžete pridať galérie elektronického obchodu a internetový obchod. Okrem toho všetky plány majú k dispozícii aj 30-dňovú záruku vrátenia peňazí a podporu zákazníkov 24 hodín denne, 7 dní v týždni, takže ak nebudete spokojní, nemusíte riskovať vyhadzovanie peňazí do odpadu..

Ako používať Pixpa

Aj keď pre fotografov a tvorcov existuje mnoho užívateľsky prístupných služieb na vývoj webových aplikácií, Pixpa nič celkom neporazí. Stručne povedané, Pixpa je jednoduchá webová dizajnová platforma zameraná na online portfóliá. Najlepšie na tom je? Na vytvorenie ohromujúceho portfólia nepotrebujete ani skúsenosť s kódovaním, a to vďaka jednoduchému tvorcovi webových stránok spoločnosti Dragpa drag and drop..

Tvorca webových stránok pixpa ui

Po registrácii na bezplatnú skúšobnú verziu sa zobrazí niekoľko jednoduchých otázok súvisiacich s typom webovej stránky, ktorú plánujete vytvoriť a či plánujete alebo nepripravujete predaj produktov a služieb. Potom budete vyzvaní, aby ste vybrali jednoduchú tému.

Ak sa vám to nepáči, nebojte sa; môžete to zmeniť neskôr. Pokiaľ ide o hlavný panel Pixpa, nemusíte na to prísť vedecký pracovník rakiet: je jednoduchý, minimalistický a ľahko sa naviguje.

Rovnako ako v prípade takmer všetkých tvorcov webových stránok sú všetky ovládacie prvky na ľavej strane, takže ak ste ich už v minulosti používali, Pixpa sa nebude cítiť príliš cudzí. Aby sa veci zjednodušili, základný web obsahuje vopred pripravené stránky, ktoré si môžete ponechať, zmeniť alebo dokonca odstrániť.

Pridávanie stránok je jednoduché; stačí kliknúť na tlačidlo, aby ste sa dostali do vizuálneho návrhára, kde môžete stránky upravovať podrobnejšie. Ako niekto, kto má takmer žiadne vedomosti o webdizajne, som si to vyskúšal sám a bol celkom prekvapený, že sa mi podarilo v krátkom čase vytvoriť malý, profesionálne vyzerajúci webový portál s portfóliom..

Weebly – ďalší skvelý bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok

Weebly funguje podobne ako Wix a je to pravdepodobne tretí alebo štvrtý najlepší tvorca webových stránok na trhu.

Pokiaľ ide o bezplatných tvorcov webových stránok, je to druhý alebo tretí najlepší tvorca webových stránok v závislosti od toho, čo podľa WordPress považujete za kategoricky.

Ako sa líši od Wix

Weebly sa ľahko používa – všetko má zmysel. Problémy so staviteľom je, že konečný produkt vždy vyzerá trochu mimo. Keď skončíte s webom Wix, môžete s istotou povedať, že vyzerá dobre, alebo vykonať úpravy, aby to vyzeralo dobre.

Weebly-ťahanie-elementy

S Weebly existuje vysoká pravdepodobnosť, že sa pozrieme na konečný produkt a cítime sa tak trochu meh o tom. Bude to v poriadku.

Prispôsobenie témy na webe Weebly je dosť obmedzené, najmä v porovnaní s prázdnym editorom typov plátna, ako je Wix. Aj keď sa dá ľahko použiť, nie je tu veľa možností.

Jedna vec, ktorú Weebly robí lepšie ako Wix, je udržiavať všetko čisté a upratané. Wix môže byť trochu ohromujúci s nespočetnými možnosťami pretiahnutia. Weebly sa cíti lepšie organizovaná, čo vám môže pomôcť pri stresu a strachu pri vytváraní vašich webových stránok.

Pre viac informácií si prečítajte našu Weebly recenziu.

Bezplatná verzia

Bezplatná verzia Weebly ponúka dosť na to, aby ste mohli začať. Inovácia je jednoduchá, keď prídete na to, či sa vám platforma páči. Zvlhčenie nôh určite stojí za malý časový záväzok.

WebSelf – najlepší francúzsky tvorca webových stránok

WebSelf je najlepší francúzsky tvorca webových stránok na trhu. Zapadá priamo do formy ostatných tvorcov webových stránok, ktoré sú uvedené v tomto zozname.

Tento francúzsky tvorca webových stránok vám umožňuje robiť zadarmo so svojou bezplatnou verziou a umožňuje vám presne zistiť, o čo ide, bez platenia centov.

Ako sa líši od Weebly

Práve sme sa zmienili o Weebly ako o najjednoduchšom tvorcovi webových stránok, ktorý dokáže veľmi rýchlo vytvoriť veľmi dobrú webovú stránku.

Tu je šok, WebSelf sa v skutočnosti ešte ľahšie používa. Cieľom zakladateľov WebSelf bolo sprístupniť vývoj webových aplikácií všetkým.

Doslova to trvá len pár kliknutí. Môžete zmeniť vzhľad pozadia, pridať svoje vlastné fotografie a za pár minút napísať nejakú vtipnú kópiu.

S WebSelf získate prístup k dizajnom, ktoré už spoločnosť vytvorila. Vždy pridávajú nové, takže môžete nájsť šablónu, ktorá vyhovuje tomu, čo hľadáte.

Príklad WebSelf

S WebSelf nie je vysoká úroveň prispôsobenia to, čo získate. Získate pekne leštený produkt bez toho, aby ste toho veľa urobili. Je tiež dôležité spomenúť, že produkt WebSelf uľahčuje dodržiavanie pokynov na prístupnosť kanadských webových stránok.

Prispôsobenie témy na WebSelf je dosť obmedzené rovnako ako Weebly a zmena jeho aspektov je veľmi podobná. Veľkým rozdielom je tu už vytvorený dizajn, ktorý ponúka WebSelf. 

WebSelf skutočne udržuje veci čisté, vďaka čomu Weebly vyzerá ako neporiadok. Presunutím prvkov, ktoré sú k dispozícii, môžete presunúť pomocou najjednoduchšieho spôsobu, ako povedať, že ste webové stránky vytvorili. Takmer to nevyžaduje žiadne úsilie.

Bezplatná verzia

Bezplatná verzia produktu WebSelf ponúka dosť vecí na to, aby ste mohli začať. Inovácia je jednoduchá, keď prídete na to, či sa vám platforma páči. Zvlhčenie nôh určite stojí za malý časový záväzok.

iní

Tieto možnosti nevyhnutne neodporúčam, ale určite sú alternatívnymi.

logo UcraftUcraft: Bezplatné plány vám umožňujú vytvoriť vlastnú doménu. Dizajn webových stránok založených na blokoch je trochu obmedzujúci. Niektorí ľudia to milujú, ale stavitelia drag-and-drop mi pripadajú trochu užívateľsky prívetivejší.

nápadne logonápadne: Pozoruhodne má profesionálov. Napríklad môžete na svojej webovej stránke predať jeden produkt. Špecializujú sa na vytváranie webových stránok na jednej stránke, takže témy a dizajn nie sú také dôležité.

logo site123SITE123: Skvelá voľba pre tých najmenej technologicky zdatných z nás. SITE123 má systém šablón nazývaný pomoc pri navrhovaní. Vďaka tomu je takmer automatické vytvoriť webovú stránku, ktorá vyzerá celkom dobre. Ak chcete mať na svojich webových stránkach akýkoľvek tvorivý vstup, web SITE123 nie je tou najlepšou voľbou.

jimdo logoJimdo: Bezplatné plány na Jimdo sú dodávané s niekoľkými skvelými funkciami, ako sú možnosti elektronického obchodu a vkladanie videí. Dizajnové rozhranie nie je to najlepšie, ale môžete s ním vytvoriť priemerne vyzerajúci web.

záver

Keď príde na to – ak hľadáte bezplatného tvorcu webových stránok, pravdepodobne nechcete príliš komplikovať rozhodnutie.

Vyskúšať všetky vyššie uvedené možnosti je jednoduché, pretože sa môžete bezplatne zaregistrovať a vyskúšať ktorúkoľvek z nich. To by bol najlepší spôsob, ako zistiť, ktorý z nich sa vám najviac páči.

Ak sa vám to nepáči, jednoducho použite Constant Contact. Zjednodušuje to tým, že tam len pôjdete a začnete. Trvá veľa času, kým je začiatočník sklamaný neustálym kontaktom. Viac informácií nájdete v našom gigantickom článku o najlepších tvorcoch webových stránok.

Časté otázky o bezplatnom vytváraní webových stránok

Existujú dobrí stavitelia webových stránok zdarma?

Áno! Wix a WordPress sú skvelými možnosťami pre tvorcov webových stránok zdarma.

Aký je najjednoduchší bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok?

Najjednoduchšie použiť bezplatný nástroj na tvorbu webových stránok je SITE123. Najjednoduchšie však nie je vždy najlepšie. Wix ponúka najviac funkcií a zároveň je relatívne jednoduchý.

Je Wix lepší ako WordPress?

Krátka odpoveď znie nie. Dlhšou odpoveďou je, že to môže byť. Ak hľadáte vysoko prispôsobiteľné webové stránky bez spoľahlivej krivky učenia, potom je pre vás Wix lepšia ako WordPress. WordPress je hlboký ponor do budovy webových stránok, zatiaľ čo Wix je niečo ako brodenie sa na plytkom konci a flirtovanie s myšlienkou plávania do hlbokého konca.

Je Wix skutočne zadarmo?

Wix má bezplatnú verziu, ale názov vašej domény bude mať tento formát: username.wixsite.com/siteaddress. Ak chcete použiť vlastnú doménu a odomknúť veľa funkcií, musíte si vybrať platený plán

Ako získam bezplatné doménové meno od spoločnosti Wix?

Po výbere plateného plánu je k dispozícii bezplatný názov domény. Stále musíte platiť za program Wix, ale zadarmo vám hodia doménové meno – na rok

Aký je najlepší bezplatný tvorca webových stránok pre malé podniky?

Odporúčame WordPress pre malé podniky, pretože ich ďalšie funkcie sú pre platby, analýzy a sledovanie. Prečítajte si našu recenziu pre malé podniky.

Referencie a obrazové kredity:

 • MageeWP.com
 • WebsiteSetup.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map