Labākā tīmekļa mitināšana Kanādā (2020)

Contents

Atsauksmes un tehniskie salīdzinājumi

Mēs pārbaudījām 28 labākos kanādiešu mitināšanas pakalpojumu sniedzējus
lai palīdzētu jums ietaupīt laiku un naudu.


Mēs esam pārbaudījuši desmitiem mitināšanas pakalpojumu sniedzēju un desmit gadu laikā izmantotos datus, lai izveidotu visjaunāko labāko tīmekļa mitinātāju Kanādā rangu. (Noklikšķiniet, lai redzētu klasifikāciju.)

Kopš 2016. gada vasaras mēs esam iegādājušies un pārbaudījuši ikvienu labāko hostinga uzņēmumu Kanādā.

… Ieskaitot daudzus mājsaimniecības vārdus, piemēram, GoDaddy, Bluehost un HostGator.

Šajā rokasgrāmatā mēs aplūkojam virkni faktoru, kas palīdzēs jums pieņemt lēmumu, pamatojoties uz datiem, atrast jūsu vietnei labāko hostinga uzņēmumu..

Mēs desmitiem gadu esam pavadījuši, strādājot tiešsaistē, un vairāk nekā pāris reizes esam sadedzināti, izvēloties sliktu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Pēc daudzām pārbaudēm, kļūdām un ciešanām mēs pārliecinoši esam atraduši labākos vispārējos tīmekļa mitināšanas pakalpojumus Kanādā.

Kas mēs esam

Pirms mēs iedziļināmies dažādu hostinga pakalpojumu sniedzēju tehniskā sadalījumā, es iepazīstināšu komandu, kas atrodas aiz šīs rokasgrāmatas. Mēs esam trīs cilvēku grupa, un mums ir digitālā mārketinga aģentūra ar nosaukumu Castle Media. ��

Es esmu Gerijs, ceļveža autors un puisis, kurš šajā vietnē publicē lielāko daļu hostinga pārskatu. Cik ilgi atceros, es esmu bijis web dizainers, pirms Facebook un pat MySpace.

Es esmu viesojies simtiem vietņu visā Kanādā un Amerikas Savienotajās Valstīs, un šajā laikā esmu redzējis, ka daudzi saimnieki nāk un iet.

Hostinga pārskati – mūsu izsekošana & Pētniecības process

attēls mūsu tiešraidē, izmantojot pingdomApzinātu lēmumu pieņemšana prasa precīzu datu iegūšanu, un vienīgais veids, kā to izdarīt, ir rezultātu novērtēšana, tieši to mēs esam paveikuši pēdējos gados.

Mēs visās mūsu vietnēs uzskatām uptime, dīkstāves un latentumu. Apskatot diagrammu pa labi, varat redzēt, ka esam pievienojuši mūsu 10 saimniekus. Mēs izmantojam modernu izsekošanas programmatūru, kas piesaista katru vietni 50X reizes dienā no vairākām vietām. Par visiem pakalpojuma pārtraukumiem vai pārtraukumiem nekavējoties tiek paziņots.

Mēs pievienojām tikai mūsu labākos ieteiktos pakalpojumus un paslēpām vietrāžus URL, jo tās ir aktīvas klientu vietnes, taču, ātri apskatot datus, varēsit uzzināt, kuri no šiem pakalpojumiem ir pagājuši iepriekš un cik ilgi.

Tiešraides izsekošanu var redzēt šeit. Plašāk par mūsu četrpakāpju izpētes procesu lasiet šeit.

Kā lietot šo rokasgrāmatu

Mēs vēlējāmies sniegt daudz vērtīgas informācijas, vienlaikus saprotot lietas, tāpēc mūsu galvenie saimnieki tika sarindoti skaitliskā secībā.

Tā ir standarta vērtēšanas sistēma ar mūsu ieteikumu numur viens augšā, seko otrais numurs un tā tālāk. Lai izvairītos no nevajadzīgas informācijas, mēs esam to darījuši iekļāva tikai mūsu četras labākās izvēles. To skaitā ir trīs, kas ļāva mums sasniegt visaugstāko kvalitāti, un viens, kas ir populārs, bet trūkst dažās galvenajās jomās.

Pirms jums iedziļināties, ja jums ir kādi jautājumi, nekautrējieties un noklikšķiniet uz pogas Sazinieties ar mums. ��

Labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi 2020. gadā

Šeit ir 4 labākie Kanādas tīmekļa mitināšanas pārskati pēc izmaksām, klientu apkalpošanas, ātruma un darbības laika.

1. HostPapa – labākā Kanādas saimniece + atlaide

HostPapa piedāvā Hostinga Kanādas lasītājiem 67% atlaidi + bezmaksas domēna reģistrāciju

hostpapa logotips

Cena – 2,95 USD mēnesī (parasti 13,99 USD mēnesī)
Vidējais darbspējas laiks 99,95%
Vidējais slodzes laiks 475 ms

HostPapa neapšaubāmi ir mūsu iecienītākais tīmekļa mitinātājs – un tas nav tikai tāpēc, ka viņi ir Kanādas uzņēmums.

Mēs to izmantojam gandrīz katrā no mūsu vietnēm, un to izmanto arī lielākā daļa jauno klientu vietņu. Papildus tam, ka tas nepieviļ nevienā no mūsu kritērijiem un nepārspēj lielāko daļu, HostPapa loģistiski ir labākā Kanādas izvēle..

Jūsu vietne tiks ielādēta nedaudz ātrāk nekā tas būtu, ja jūs izmantotu citus populārus tīmekļa mitinātājus, jo HostPapa serveri atrodas visā Kanādā. Viņu galvenā mītne atrodas arī Kanādā (Burlingtonā, Olandijā).

Kopš HostPapa mīl Kanādu tāpat kā mēs, viņi visiem mūsu lasītājiem piedāvā milzīgas atlaides.

 Izmantojiet šo saiti bultiņa, kas norāda uz hostpapa atlaižu saiti hostingcanada.org lasītājiem pieprasīt atlaidi jauniem hostinga paketiem.

Tas ir gandrīz uz pusi zemāks nekā parasto hostinga pakešu un bezmaksas jauninājumu cenas, kas citādi ir nedaudz dārgas. Viņu piedāvātā atlaide padara augstākās klases izvēli, piemēram, HostPapa, tik lētu kā daži no lētākajiem plāniem.

HostPapa ir bijis arī pietiekami laipns, lai piedāvātu mūsu lasītājiem visu to svarīgākās funkcijas bez maksas, ieskaitot viņu 30 dienu garantiju, bezmaksas vietņu veidotāju, bezmaksas SSL drošību, bezmaksas apmācību “viens pret vienu” un bezmaksas domēna reģistrācija – kopā 50 USD vērtība. Lai iegūtu bezmaksas domēnu (+ citus labumus), reģistrējieties tagad, izmantojot šo saiti.

HostPapa izceļas arī ar klientu atbalstu, kurš ir pieejams visu diennakti, lai atbildētu uz gandrīz visiem tehniskiem jautājumiem. Saziņa ar viņu atbalsta komandu ir tāda pati kā ārkārtīgi izpalīdzīga jauna darbinieka atrašanās no nekurienes jūsu vietnē, izmantojot tiešraidi.

Tā kā tai ir datu centri visā Kanādā, tīmekļa vietnes ātrums un darbspējas laiks ir lielisks visos mitināšanas plānos, taču tīmekļa mitinātāja augsta veiktspēja nav tikai tās atrašanās vietas dēļ. HostPapa darbina SDD visos serveros un izmanto Intel mērogojamo centrālo procesoru, kas samazina atmiņas adreses, kas apstrādājamas procesoram..

HostPapa pat piedāvā instalēšanu ar vienu klikšķi, ļaujot viegli instalēt WordPress. Tam ir arī bezmaksas SSL iespējas ar Let’s Encrypt.

Ja esat jauns biznesa un tīmekļa mitināšanas pasaulē, HostPapa ir lietotājam draudzīgs. Jūs varat ātri izveidot personisku emuāru vai vietni – vienkārši izpildiet darbības, kas norādītas mūsu HostPapa pārskatā.

2. Hostinger – labākais “pieejamais” resursdators

Vai vēlaties ietaupīt naudu, neapdraudot? Vairs nemeklē.

hostinger-logo

Sākot no plkst Mēnesī – 0,99 USD (90% atlaide)
Vidējais darbspējas laiks 99,1%
Vidējais ielādes laiks 389jaunkundze

Hostingera ievada cena

Reklāmas cenu noteikšana ir nikns mārketinga taktika mitināšanas nozarē. Hostinger ir apguvis šo stratēģiju, un tas dod jums labumu tikpat daudz, cik tas dod viņiem labumu.

Hostingera cena daļēji regulāri svārstīsies no USD 0,99 mēnesī līdz USD 2,15 mēnesī. Jūs varat bloķēt šo cenu 48 mēnešus. Tas ir četru gadu mitināšanas laiks zem 70 ASV dolāriem, lai kā jūs to mainītu.

Jūs varētu domāt, ka viņu kalpošana būs lēna un drausmīga (vismaz tāds bija mans pieņēmums). Tad es izmēģināju Hostinger, pievienojot viņu pamatplānam piecas dažādas vietnes … Lūk, redziet, izrāžu skaitļi bija līdzvērtīgi – un bieži vien daudz labāki nekā citiem budžeta saimniekiem (kuri iekasēja maksu 2-3x).

Mani pārsteidza tas, ka Hostingeram ir arī savs vietņu veidotājs – Zyro. Tas sastāv no dažām glītām funkcijām, piemēram, Zyro AI Content Generator un Logo Maker, kā arī no dažām vecām labām – bezmaksas SSL sertifikāts, neierobežota SSD krātuve un neierobežots joslas platums.
Jaunās funkcijas šķiet patiešām atsvaidzinošas, tās ļauj jums koncentrēties uz savu uzņēmumu. Nevienā laikā nepabeidzat to, par ko domājat. Izmantojiet savu radošumu, izmantojot Hostinger jauno funkciju, kas ļauj jums izveidot sava zīmola logotipus – Zyro Logo Maker.

Hostinger ir salīdzinoši jauns ienācējs, un viņam jāveic vairāk pārbaudes, taču sākotnēji mēs esam secinājuši, ka Hostinger nodrošina.

Šī ir lieliska iespēja, ja vēlaties izmantot visas pamata iespējas, kuras nodrošina citi hostinga uzņēmumi. Pilna informācija: jūs nesaņemsit visus zvanus un svilpes ar visiem plāniem. Tāpēc pirms iepakojuma izvēles izlasiet savas funkcijas. Bottom line ir, ja jūs vēlaties ietaupīt daudz naudas, kad runa ir par mitināšanu ar sniegumu, kas nodrošina, Hostinger ir lieliska izvēle.

Pat ar zemāko līmeni jūs joprojām saņemat 30 dienu naudas atdošanas garantiju, bezmaksas domēnu un bezmaksas SSL. Lai iegūtu visus bezmaksas piedāvājumus, reģistrējieties, izmantojot šo saiti.

3. Bluehost – “Iesācēju” saimnieks

Pirmais taimeris? Sāc šeit.

bluehost logo

Sākot no plkst Mēnesī 2,95 USD
Vidējais darbspējas laiks 99,74%
Vidējais slodzes laiks 1,765 ms

Bluehost paketes

Mēs neminēsim Bluehost nedodot jums patiesu brīdinājumu: viņi labi pārvalda mārketingu un reklamēšanu, tāpēc, apmeklējot vietni, jūs visur sāksit redzēt viņu reklāmas.

Iespējams, ka esat dzirdējis labas lietas par Bluehost. Patiesība ir tāda, ka daudzi no pozitīvajiem Bluehost pārskatiem, kurus lasīsit tiešsaistē, tiek pamanīti uz vietas: tas ir viens no labākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem iesācējiem, periodiski.

Kāpēc tas ir tik labs iesācējiem? Bluehost ir visvieglāk lietojams un uzstādāms, vienkāršs un vienkāršs. Uzņēmums saprot, ka mitināšana var mulsināt cilvēkus, kuri tikko sāk darbu, tāpēc viņi to padara pēc iespējas vienkāršāku. Ja jūs tikai sākat ar emuāru, Bluehost ir lieliska izvēle.

Otrs Bluehost aspekts, kas to padara lielisku iesācējiem, ir cena. Jūs nepārkāpsiet banku ar Bluehost, kas ir fantastiski emuāru autoriem, kuriem var būt nepieciešams laiks, lai gūtu peļņu no savas vietnes.

Turklāt viņiem ir noderīgs klientu atbalsts, 30 dienu naudas atdošanas garantija un ērti lietojams interfeiss. Iesācēji un iesācēji priecājas, Bluehost ir šeit jums.

4. HostGator Cloud Hostings – uzticama mitināšana

Labi izveidots un uzticams.

hostgatorsSākot no plkst Mēnesī 2,75 USD
Vidējais darbspējas laiks 99,4%
Vidējais slodzes laiks 657 ms

Bezmaksas funkcijas – e-pasts, SSL, vietņu pārsūtīšana, vietnes veidotājs, ikdienas vietņu dublējumi

Vietnes un pievilcēji var šķist nevis divas lietas, kas vienkārši saiet kopā, bet HostGator jau labu laiku liek tai darboties. Tas ir izvēlētais tīmekļa mitinātājs tūkstošiem tiešsaistes uzņēmumu un visu lielumu emuāriem.

HostGator ir lielisks darbspējas laiks par zemu cenu. Tajā ir noderīgi klientu atbalsta aģenti, un tā ir viegli pielāgojama, ļaujot jūsu vietnei pielāgot jebkura līmeņa trafiku.

HostGator arī nesen uzsāka vietņu veidotāju, kas padara jūsu vietnes izveidi par brīvu mitināšanai. Apvieno to ar labu globālo serveru bāzi, un HostGator ir laba otrā iespēja.

Apskatiet mūsu izsekošanu labajā pusē. Mēs uzraugām Gator 24/7, lai pārbaudītu ātrumu, latentumu un visus pārtraukumus.

5. A2 hostings – liels ātrums

Liels ātrums un zems kravas laiks.

A2 mitināšana

Sākot no plkst Mēnesī 3,92 USD
Vidējais darbspējas laiks 99,1%
Vidējais slodzes laiks 601 ms

A2 mitināšana ir stabila visapkārt esoša tīmekļa mitinātāja ar īpaši augstu darbspējas laiku, lielisks ātrums (vieni no labākajiem biznesā), un noderīgs klientu atbalsts.

A2, kuru 2001. gadā nodibināja bijušais Unix SysAdmin, A2 gadu no gada regulāri veido PCMag “labākā tīmekļa mitināšanas pakalpojuma” sarakstā. Un mums ir tendence piekrist, ka nosaukums ir pelnījis gan ASV mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, gan vietņu mitināšanu Kanādā.

Mēs esam izvēlējušies A2 hostingu kā vienu no labākajiem pakalpojumu sniedzējiem daudzām šajā vietnē apskatītajām hostinga paketēm, sākot no kopīgiem mēneša plāniem un beidzot ar īpašām pakalpojumu paketēm. Ar datu centri Mičiganā, A2 Hostings ir ļoti labs mazajiem uzņēmumiem visā Kanādā.

Kāda veida uzņēmumi var izmantot šos tīmekļa mitinātājus?

Jebkurš no uzskaitītajiem hostinga uzņēmumiem var izturēt intensīvu satiksmi. Ja jūsu vietne mēnesī saņems apmēram 500 000 skatījumu, jums viss būs kārtībā.

Ņemiet vērā, ka ikviens tīmekļa mitinātājs piedāvā pielāgojamus pakalpojumu plānus, un jūs varat to palielināt pēc nepieciešamības. Vislabākie Kanādas tīmekļa mitinātāji izmanto labākos WordPress mitināšanas plānus, lai ietaupītu klientu izmaksas un nodrošinātu augstākā līmeņa pakalpojumus.

Kanādas tīmekļa mitināšanas kritēriji – kā mēs izvēlamies

Uzticamība (Uptime un Dīkstāves)

WordPresshosting KanādaVietnes darbības laiks un dīkstāves nosaka, cik uzticama ir resursdators. Šīs ir dažas no vissvarīgākajām lietām, kas jāņem vērā jebkurā biznesā, jo dīkstāves var būt galvenā problēma. Tas izskatās neprofesionāli un var būt ļoti kaitīgs, runājot par jūsu zīmolu.

Kad meklējat pārskatus par Kanādas tīmekļa mitināšanu, noteikti ņemiet vērā tikai tos pakalpojumus, kuriem ir ļoti mazs dīkstāves laiks, un retos gadījumos, kad tie iet uz leju, tas parasti ir tāds, lai viņi varētu kaut ko labot..

Tas nozīmē, ka jūs saņemat iepriekšēju paziņojumu, un kvalitatīvs saimnieks arī centīsies panākt šāda veida dīkstāves visērtākajā dienas laikā..

Ātrums

salīdzināts saimnieku iekraušanas ātrums

Vietnes ātrums ir vēl viens faktors, kas ir svarīgs jūsu profesionalitātei, kā arī meklētājprogrammu optimizēšanai (SEO). Mēs esam pieraduši pēc iespējas ātrāk ielādēt ātrumu, un vairums cilvēku negaidīs ilgāk par pāris sekundēm.

Mūsu rādītāji no iepriekšējās desmitgades deva mums daudz datu, lai varētu salīdzināt vidējie iekraušanas laiki visās lielākajās Kanādas pilsētās, ieskaitot Toronto, Monreālā un Vankūverā. Pēc tam šos rezultātus pārbaudījām blakus vidējam ASV ātrumam. augšējie reģistrētie ielādes laiki bija tikai 226 ms, tā kā lēnākie bija vairāk nekā 2850 jūdzes.

Klientu atbalsts

Klientu atbalsts dažreiz tiek aizmirsts, pievēršot visu uzmanību Web mitinātāju piedāvātajām funkcijām, taču tas ir svarīgs jautājums, kas jāņem vērā, jo klientu atbalsta kvalitātē var būt milzīgas atšķirības. Mēģinot atrast labāko tīmekļa mitinātāju, vērtējot, jums nopietni jāapsver klientu atbalsts.

Viens var atbildēt uz jūsu jautājumiem mazāk nekā minūtes laikā, un citi var jūs gaidīt dienu vai vairāk.

Par laimi trīs tīmekļa mitinātāji, kurus mēs iesakām visiem sniegt tūlītēju atbalstu un viņiem ir tik pieklājīgi pārstāvji, ka viņi varētu būt no Kanādas.

Mūsu labākajai izvēlei ir pat dažas klientu apkalpošanas balvas. Yay! 

Mēs varējām novērtēt klientu atbalstu bez testiem, jo ​​šos saimniekus mēs izmantojām gadiem ilgi. Šīs ir augstākā līmeņa klientu atbalsta pazīmes:

 • Atbalsts pieejams visu diennakti
 • Tiešsaistes tērzēšanas pakalpojums
 • Aģenti, kuri ir jūsu dzimtā valoda, draudzīgi un prot risināt tehniskus jautājumus
 • Ātrs reakcijas laiks bez novecojušām biļešu sistēmām

Par laimi, mums ir faktiskie kadri no dažu vadošo mitināšanas uzņēmumu klientu apkalpošanas jomas. Skaties un redzi…

Labākā Web mitinātāja vai WORST hostings?

Runājot par tīmekļa mitinātājiem, nekad nemeklējiet lētāko iespēju.

Jūs noteikti iegūstat to, ko maksājat ar tīmekļa mitināšanu.

Tīmekļa mitināšanas nozarē ir visu veidu krāpšanās, jo uzņēmumi piedāvā zemas likmes, lai piesaistītu klientus, kuri neko vairāk nepazīst.

Šie resursdatori bieži nopelna miljonus, izmantojot ļoti zemas kvalitātes serverus, kas viņus padara neaizsargātus pret drošības pārkāpumiem. To būtu viegli pateikt un pēc tam pāriet, nepieminot, no kā izvairīties. Bet mēs jums pateiksim divus vissliktākos likumpārkāpējus:

slaids pārdevējs pārdod hostingu

Ej tēti – Neļaujiet mārketingam jūs apmānīt. GoDaddy ir zemas kvalitātes pakalpojums bet nedomā iekasēt prēmiju par papildinājumiem tas būtu bez maksas ar citiem saimniekiem. Bieži tiek atzīts par labāko tīmekļa mitinātāju Kanādā, un mēs tos varam dēvēt arī par ScamDaddy.

Tīkla risinājumi – Slikti pakalpojumi un zemas kvalitātes serveri apvienojumā padara tīkla risinājumus par drausmīgu izvēli. Neatkarīgi no tā, kāds ir Kanādas tīmekļa mitināšanas pārskats, jūs taču lasāt, tīkla risinājumi ir slikta izvēle.

Ja jūs dodaties ar lēts tīmekļa resursdators, iespējams, sākotnēji ietaupīsit naudu, taču jums vai nu būs daudz mazāk funkciju, vai arī jums būs jāiegādājas visu veidu jauninājumi un vienalga jāmaksā vairāk. 

Kad jūs nolemjat izvēlēties labāku pakalpojumu sniedzēju, tas būs apgrūtināts, un jūs vēlēsities, ka jūs jau no paša sākuma esat sazinājies ar kvalitātes nodrošinātāju..

 

Kanādas tīmekļa mitināšanas atsauksmes – lietas, no kurām jāizvairās

Es zinu, ka ir svarīgi samazināt biznesa tēriņus līdz minimumam, taču ietaupīt dažus dolārus par tīmekļa mitināšanu nav to problēmu vērts, kuras jums vēlāk radīsies..

Šeit ir norādītas ievērojamās problēmas, kas jums rodas ar lētu tīmekļa mitinātāju:

 1. Iespējamie drošības pārkāpumi – Vienai pašpasludinātai “bezmaksas” tīmekļa mitinātājai ar nosaukumu 000Webhost bija 13 miljoni lietotāju vārdu un paroļu.
 2. Viss maksā papildus – Parasti atlaides resursdators var iekasēt USD 80 par SSL, 30 USD par jūsu domēna reģistrāciju un 30 USD par pamata privātuma aizsardzību, kas gadā izmaksā 140 USD..
 3. Slikta IP apkārtne – Tas apgrūtina jūsu SEO.

Kas ir vispopulārākais tīmekļa mitināšanas pakalpojums?

Var būt grūti spriest par dažādiem saimniekiem, jo ​​ir dažādas iespējas un pieejamās cenas. Daži maksā tikai USD 1 vai 2 USD mēnesī, un ir arī daži bezmaksas tīmekļa mitinātāji pieejams. Kā jau minējām, jūs nevēlaties pārāk lēti izmantot savu tīmekļa mitināšanu, taču tas ir izšķērdīgi, lai iegūtu jaudīgu hostinga paketi, kas jums nav nepieciešama.

Mēs iesakām saglabāt vienkāršu palaišanu un pēc vajadzības jaunināt. Vispopulārākais tīmekļa mitināšanas pakalpojums ir līdz šim koplietojamais hostings, kuru mēs apskatīsim turpmāk. Apskatīsim tālāk sniegtos pārskatus.

Populārākie hostinga veidi Kanādas uzņēmumiem

Lielākā daļa hostinga plānu ietilpst vienā no piecām kategorijām, kuras ir dalīts mitināšana, virtuālais privātais serveris (VPS), mākoņa mitināšana, veltīta mitināšana un tālākpārdevējs. Detalizēti pārskatīsim katra veida mitināšanas plānu.

Kas ir koplietojamais hostings?

dalīta mitināšanaKoplietojamais mitināšana, bez šaubām, ir vislētākā iespēja, un, izmantojot šo mitināšanas veidu, jūs faktiski īrējat vietu, kuru koplietojat ar citām vietnēm. Šādas lētas hostinga izmaksas ir tādas, ka šī ir visjaudīgākā mitināšanas iespēja.

Kopīgotā mitināšana darbojas tāpēc, ka vairums vietņu saņem nelielu trafika daudzumu, kas nozīmē, ka tās var dalīties servera resursos, nesaskaroties ar veiktspējas problēmām. Iestatīšana ir vienkārša, ja saņemat koplietotu mitināšanas plānu.

Kas ir VPS hostings?

vps hostingsNākamais solis no dalītā mitināšanas ir VPS, kas maksā nedaudz vairāk, bet tam ir arī lielāka jauda. Pat ja jums nav jāmaksā par savu serveri, a VPS resursdators darbojas līdzīgi kā viens, un jūs to pilnībā kontrolējat. Tas padara iestatīšanas un pārvaldības procesu aktīvāku iesaistīšanu.

Kas ir Cloud Hostings?

mākoņa mitināšana

Viena no iespējām, kuras popularitāte pēdējos gados pieaug, ir mākoņa mitināšana. Tam ir dažas līdzības ar VPS, taču galvenā atšķirība ir tā, ka serveris tiek sadalīts daudzos datoros, nevis tam ir īpaša fiziskā adrese.

Lietotājam tas nozīmē, ka ielādes laiks ir ļoti ātrs, un to ir viegli mainīt. Ja jums nepieciešams vairāk ātruma vai vietas diskā, varat nekavējoties veikt jaunināšanu, izmantojot savu mitināšanas uzņēmumu. Kopumā šī ir lieliska iespēja biznesa vietnēm.

Kas ir specializētā mitināšana?

veltīta mitināšanaJa jūs vēlaties labāko no labākajiem, tad veltīta mitināšana ir ceļš ejams. Kā norāda nosaukums, jūs saņemat visu serveri, lai piezvanītu savam, un tā vienīgais uzdevums ir jūsu vietnes nevainojama darbība.

Šī ir visspēcīgākā opcija, taču to var arī būt grūti iestatīt un pārvaldīt, un tā arī jums izmaksās visdārgāk.

Kā darbojas uz tālākpārdevējiem balstīts hostings

Uz tālākpārdevējiem balstīta mitināšana ir mazliet novirzīšanās, nevis pilnīgi cita veida tīmekļa mitināšana. Kā tas darbojas, viena puse kontrolē serveri, un otra puse pārdod mitināšanu tā, it kā tā būtu servera īpašums.

Tas ir savietojams ar jebkuru no iepriekšminētajiem mitināšanas veidiem. Piemēram, jūs varētu izvēlēties tālākpārdevēju, kas piedāvā īpašu serveri vai mākoņa mitināšanu.

Tālākpārdevējiem ir ierasts pirkt vairumā un iegūt daudz augstas ietilpības serveru. Pēc tam viņi piegādā detaļas atsevišķām vietnēm. Ja plānojat izmantot šo iespēju, jums būs vajadzīgas daudz tehnisko zināšanu.

Kas nosaka mitināšanas ātrumu? (Ātra mitināšana)

Ātrākā tīmekļa mitinātāja izmanto īpašu IP vai īpaši augstas latentuma datu centru. Kad meklējat pārskatus par Kanādas tīmekļa mitinātājiem, ir svarīgi atcerēties šo vienkāršo noteikumu.

Ir svarīgi saprast, ka datu centri ir kā mitināšanas risinājuma sirds, jo ātrāk sirds var izsūknēt asinis (šajā gadījumā joslas platumu), jo ātrāk jūsu vietne iet.

Atvainojiet par grafisko analoģiju.

Tīmekļa mitināšanas salīdzinājums – kuru CMS jums vajadzētu izmantot?

Jūsu satura pārvaldības sistēma (CMS) ir tā, ko izmantojat, lai apstrādātu visu vietnes saturu, ieskaitot publicētā satura modificēšanu un jauna satura augšupielādi. Katrai CMS ir savs interfeiss, ar noteiktu CMS darbību ar noteiktām mitināšanas iespējām vai arī ideāli piemērotu noteikta veida vietnēm.

WordPress

WordPress hostinga priekšrocības

Ja jūs zināt tikai par vienu CMS, tas droši vien bija WordPress, jo tā viegli ir vispopulārākā izvēle. Lai arī tas parādījās tālajā 2003. gadā, pēdējos gados ir strauji palielinājusies tā popularitāte, un tagad tā ir CMS, kas tiek izvēlēta emuāriem un mazo uzņēmumu vietnēm. Lielākā daļa vietņu mitināšanas pārskatu, kurus jūs lasīsit, būs saistīta ar WP.

WordPress ir daudz priekšrocību, no kurām, iespējams, visnozīmīgākā ir pielāgošanas iespēju un rīku klāsts. Tas ir ļoti drošs, uzstādīšana ir brīze, un ir viegli atrast atbalstu, kad tas jums nepieciešams. Ja šī ir jūsu pirmā reize, kad izveidojat vietni, es ļoti iesakām izvēlēties WordPress, kad meklējat labāko tīmekļa mitinātāju.

Ir mazliet mācību periods, bet tas pats attiecas uz jebkuru CMS, un WordPress popularitāte nozīmē, ka ir prātīgi zināt, kā to izmantot..

PHP

PHP logotipsPHP darbojas jau ilgu laiku, un sākotnēji tā bija personīgā mājas lapa. Tas izmanto servera puses skriptus, un daudzas populāras CMS, ieskaitot WordPress, Drupal un Joomla, izmanto šo PHP skriptu.

Lai gan jums nav jāsaprot PHP, lai iestatītu vietni izvēlētajā CMS, jums būs nepieciešams PHP izstrādātājs, ja jums ir dažas ļoti specifiskas lietotnes, kuras vēlaties, lai jūsu vietne darbinātu.

Java balstītas vietnes

JavaJūs, iespējams, pazīstat Java kā lietu, kas jums jāatjaunina šad un tad. Tās galvenā funkcija ir tīmekļa lietotnes, un, ja atrodaties vietnē ar iespaidīgu grafiku, varat saderēt, ka tā izmanto Java. Java mazākās vietnēs bija daudz populārāka.

Lai arī tā popularitāte ir nedaudz samazinājusies, tā joprojām ir atrodama dažās lielākajās e-komercijas vietnēs, ieskaitot Amazon un eBay. Ja vēlaties savā vietnē visaugstākās klases vizuālos attēlus un funkcijas, Java ir tikai biļete.

Joomla

JoomlaRunājot par CMS opcijām, Joomla, iespējams, ir otrs lielākais aiz WordPress, lai gan starp šīm jomām joprojām pastāv liela atšķirība. Viens iemesls, kāpēc Joomla nav tikpat populārs, ir tas, ka tas nav īpaši draudzīgs lietotājam. Ja vien jums nepatīk Joomla, es ieteiktu iet kopā ar WordPress, ko es arī saku visiem mūsu klientiem. Jūs piecelties un darbosities ātrāk, un es domāju, ka tā ir arī labāka izvēle no SEO viedokļa.

Izvēle starp Windows bāzes resursiem vai Linux bāzes resursiem

logi vs linux host-min

Jūs, iespējams, atcerēsities sadaļu par veltītajiem serveriem mūsu mitināšanas pārskatā. Cerams, ka jūs darāt tā, kā tas nebija tik sen. Nu, katram serverim ir nepieciešama operētājsistēma (OS), un abas šeit piedāvātās iespējas ir Windows bāzes resursdatori vai Linux bāzes resursdatori.

Lūk, kas viņus padara unikālus. Vislabākie tīmekļa mitinātāji parasti izvēlas izmantot uz Windows balstītus serverus. Par cPanel labestību pārbaudiet šo Plesk un cPanel salīdzinājums.

Windows

Windows gadu desmitiem ir bijusi Microsoft operētājsistēma, un, ja jūs izmantojat Windows resursdatoru, tas nozīmē, ka varat izmantot Window datu bāzes un lietotnes kopā ar ASP.Net un citiem sarežģītiem skriptiem. Iespējas ir arī PHP un MySQL. Parasti jūs maksāsiet nedaudz vairāk par Windows, nevis uz Linux balstītām resursdatoriem, un, kaut arī avārijas nenotiek bieži ar vienu no tām, izvēloties Windows, tās mēdz notikt nedaudz vairāk.

Linux

linuxMicrosoft, iespējams, ir datoru industrijas gigants, taču Linux izmanto lielāko daļu serveru, jo tas ir nozares standarts. Jūs varat palaist gandrīz jebkuru lietojumprogrammu Linux, serveri ir īpaši uzticami, un jums ir vērts izmantot lielāko daļu mūsdienu programmēšanas skriptu. Pētot uz Linux balstītus resursus, jūs varat redzēt terminu “LAMP”, kas apzīmē Linux, Apache, MySQL un PHP.

Kā darbojas “Neierobežots” mitināšana?

Parasti ir redzams, ka pakalpojumu sniedzēji piedāvā neierobežotus plānus ar vārdu “neierobežots”, iespējams, atsaucoties uz krātuvi, joslas platumu vai e-pastu. Pārliecinieties, ka esat pārbaudījis smalko druku uz tiem, jo ​​šis piedāvājums var būt nedaudz maldinošs.

Tas parasti nozīmē, ka pakalpojumu sniedzējs nav noteicis resursu ierobežojumus, un neierobežots piedāvājums attiecas uz saprātīgām situācijām. Tas nav paredzēts, ja mēnesī saņemat miljonu lapu skatījumu. Piedāvājums būtībā ir veids, kā piesaistīt klientus. Vienkārši pārbaudiet ātrumu un neiekļūstiet reklāmā. Neierobežots joslas platums nenozīmē daudz, ja jums jātiek galā ar nelielu ātrumu. Šajos Kanādas tīmekļa mitināšanas pārskatos mēs esam izlaiduši visus mitinātājus, kuri apgalvo, ka piedāvā neierobežotu mitināšanu.

Iesaiņošana – labākā tīmekļa atrašana Kanādā

Tas ir ļoti daudz informācijas, kas jāapstrādā. Labākais šīs rokasgrāmatas izmantošanas veids ir atsauce uz to, novērtējot tīmekļa mitinātājus, paturot prātā savas īpašās vajadzības. Vissvarīgākais – neveiciet iepirkšanos, pamatojoties tikai uz cenām. Kvalitāte vienmēr ir vissvarīgākā, it īpaši ar kaut ko tikpat svarīgu kā jūsu vietne.

Tas tiek darīts mūsu pārskatiem. Ja jums ir kādi jautājumi, vienkārši atstājiet komentāru zemāk, un es labprāt atbildētu uz visu, kas rodas.

Labākais domēna hostings Kanādā

Jūs vēlaties vietni, vai ne?

Visi to dara, bet, ja doma mēģināt saprast, kā vienam izkāpt no galvas un ieiet internetā, lai citi redzētu, jūs nosūta uz zemes drebošā augļa stāvoklī, ņemiet no sirds. Mēs esam šeit, lai palīdzētu.

Lietas, piemēram, domēnu mitināšana, reģistratūras, vārdu ieraksti un mitināšanas paketes nav tik sarežģītas, kā jūs varētu domāt, pat ja jums ir spilgta iztēle. Paliec mierīgs. Turpiniet lasīt.

Domēni

Pat visgudrākie no mums droši vien saprot, ka viss sākas ar domēnu. Pirms kaut kas cits, ja vēlaties vietni, jums tā ir nepieciešama. Domēna piemērs būtu Vietne BestWidgets.com (pilnībā izrakstīts kā http: // www. bestwidgets. com). Nav nozīmes tam, vai rakstāt vai rakstāt ar lielajiem vai mazajiem burtiem.

kas ir domēns

Starp citu, ātri pārbaudot, tika atklāts, ka šis domēns šobrīd tiek pārdots, tāpēc… ja jūs pārdodat preces, un tie ir vislabākie, jūs varētu vēlēties saņemt savu piedāvājumu.

Atpakaļ pie domēna idejas. Kad esat reģistrējis domēnu (sekojiet līdzi, mēs par šo procesu runāsim minūtes laikā), un jūsu pārziņā varat pievienot tik daudz lapu un apakšdomēnu, cik vēlaties. Vai vēlaties emuāru rakstīt par logrīkiem? Vietnē izveidojiet apakšdomēnu  emuārs. labākie logrīki. com.

Vai vēlaties vaksēt rapsodiski par sevi un savu mīlu par preces piederumiem? Pievienojiet tādu lapu kā www. labākie logrīki. com / par.

Pamatideja ir tāda, ka domēna nodrošināšana rada visas nākamās vietnes pamatu.

Lai uzzinātu vairāk par šo, izlasiet mūsu ceļvedi labākajiem domēnu reģistrētājiem.

Domēnu reģistratori un reģistrācija

Risks, ka jūsu acis varētu aplaist, jums vajadzētu saprast, kā domēni tiek pārdoti un uzskaitīti. Neuztraucieties. Pārbaude nebūs. Tas ir jūsu pašu labā, tāpat kā tad, kad vecāki lika jums ēst burkānus. ����

TLD norāda reģistrāciju katram TLD tipam

Reģistrs ir organizācija, kas paredzēta, lai uzturētu sarakstu vai reģistru tiem, kam pieder Augstākā līmeņa domēns (TLD), piemēram, .com, .net un .org. Acīmredzot ar vairāk nekā 644 miljoniem aktīvu vietņu tiešsaistē ir nepieciešams vairāk nekā nejauša piezīme, kas uzrakstīta aploksnes aizmugurē, lai viss būtu kārtībā.

Sākotnēji bija tikai daži oficiāli reģistri, kas sekoja visam, taču pa ceļam daži uzņēmīgi uzņēmēji izdomāja, ka viņi var noslēgt līgumus ar šiem reģistriem par domēnu pārdošanu, pārvēršot to par mūsdienās plaukstošu nozari. Galvenais ir tas, ka reģistratūras pārdod domēnus, un reģistri tos seko.

Pie populāriem reģistratūrām pieder GoDaddy, NameCheap un daudzi citi. Tomēr ņemiet vērā, ka vairums labu hostinga uzņēmumu (piemēram, tie, kurus mēs ieteicām) nodrošinās jums bezmaksas domēnu reģistrējoties jaunam mitināšanas plānam.

Bezmaksas domēns ir lielisks veids, kā ietaupīt dažus dolārus vietnes veidošanas brauciena sākumā, un viena no galvenajām lietām, ko mēs iekļāvām mūsu Kanādas tīmekļa mitināšanas pārskatos..

Kas ir domēna vārda ieraksts?

Vēl viens termins, ar kuru jūs varētu saskarties, ir domēna vārda ieraksts. Šī ir atsauce uz interneta darbību. Tikko iegādātais domēns faktiski nav tas, kā interneta serveri atrod un parāda jūsu vietni.

Tā vietā viņi pieņem lietotāja pieprasījumu un saskaņo domēnu ar skaitļu secību reģistrā, ko sauc par IP adrese, un nosūtiet pa saistītajiem failiem, kas vienkārši ir jūsu vietne.

Tīmekļa mitināšana izskaidrota iesācējiem

Tagad mēs strādājam pie laba satura un iemesla, kāpēc mēs visi esam šeit, pirmkārt, tīmekļa mitināšana. Kad jums ir domēns un esat gatavs izveidot vietni, kā jūs to faktiski iegūstat tiešsaistē, lai serveri to varētu atrast un parādīt?

Labs jautājums. Jums nepieciešama tīmekļa mitinātāja.

kā darbojas tīmekļa mitināšana

Tā kā jūs varat ne tikai mest vietnes failus uz virtuves galda un gaidīt, ka tie maģiski nonāks internetā, cita nozare ir izaugusi, pārdodot jūsu vietnes tiešsaistes krātuves vietas.

Daži no šiem uzņēmumiem, par kuriem jūs, iespējams, esat dzirdējuši, pateicoties smieklīgajam reklāmas līmenim – kāds šajā spēlē nopelna daudz naudas – bet mēs atkāpjamies. Mēs runājam par tādiem nosaukumiem kā GoDaddy, HostGator un Bluehost.

Tātad, izvēloties tīmekļa mitinātāju, jums ir trīs izvēles iespējas:

 1. Apmeklējiet vietni Namecheap.com, iegādājieties domēnu un ceriet, ka jūs iestatījāt vārda serverus pareizi norādīt uz savu tīmekļa mitinātāju, VAI …
 2. Izveidojiet kontu vietnē SiteGround, iegūstiet procesā bezmaksas domēnu un ļaujiet viņiem smagi strādāt par būtībā tādu pašu cenu.
 3. Vai arī izmantojiet kādu no ieteiktajiem labākie vietņu veidotāji, piemēram, Wix un Squarespace. Šie puiši rūpējas par visu reģistrāciju un mitināšanu jūsu vietā.

Vietņu mitināšanas Kanādas pārskati – izvairieties no šīm kļūdām

Labas tīmekļa mitinātājas izvēles procesa izspiešanai ir daudz veidu, taču šeit ir četri visbiežāk sastopamie.
Ei, nevainojiet sevi. Viņi nemāca šo lietu skolā. Vai varbūt viņi to dara, bet jūs aizkavējāt aizmugurējā rindā.

# 1. Dodoties kopā ar absolūti lētāko saimnieku, kuru varat atrast

plusus un mīnusus bezmaksas tīmekļa mitināšanai

Mēs nebūsim sliktie puiši, kuri jums pateiks, ka lēts vienmēr ir slikts, taču, līdz tam laikam, kad esat dzīvojis noteiktu gadu skaitu uz šīs planētas, jums droši vien pašam jāsaprot, ka kompromiss, lai dotos kopā ar Viszemākās izmaksas bieži ir viltīgs produkts, slikts pakalpojums, ierobežotas iespējas un īpaša “mums vienalga” pieeja klientu apkalpošanai.

Runājot par tīmekļa mitinātājiem, kuru barošana notiek no apakšas (daži no tiem ir burtiski bez maksas), jūs varat pievienot citu vienumu pārmetumu litanijai. Viņi darīs upsell jums patīk traks.

Patiesi, jūs tehniski saņemat glabāšanas vietu bez maksas, bet, ja jūs nemaksājat papildus, jūs saņemsiet maz ko citu.

Nepieciešams vairāk vietas vai joslas platuma? Jāveic jauninājums.

Vai vēlaties dublējumus un vadības paneli? Būs jājaunina.

Vai nezināt, ko jūs darāt, un jums ir jārunā ar kādu? Par tehnisko atbalstu tas maksā papildus.

Jums rodas ideja. Pamatinformācija ir tāda, ka saņemtā bezmaksas pakete gandrīz nedarbojas. Par funkciju jums ir jāmaksā vairāk. Dažreiz vēl daudz.

Labi, ka lasāt mūsu atsauksmes par tīmekļa mitināšanu ��

# 2. Jebkuras platformas izvēle, izņemot WordPress

CM izplatīšanas diagramma

 WordPress satura pārvaldības sistēma (CMS) nodrošina vairāk nekā 33 procentus no visām vietnēm. Ar to vien vajadzētu pietikt, lai ietekmētu jūsu lēmumu.

Rezultāts ir tāds, ka nav svarīgi, kāda veida vietni vēlaties izveidot – e-komercija, emuāru veidošana, tiešsaistes laikraksts – WordPress ir visvieglāk lietojams, un tajā ir iebūvēta plaukstoša izstrādātāju un mentoru kopiena.

Pirms tādu CMS platformu parādīšanās kā WordPress (citas populāras ir Joomla un Drupal), tīmekļa dizains tika ierobežots ar tiem, kas varēja apvilkt galvu un pirkstus ap HTML kodu.

Jebkuras vielas vietnes izveidošana un projektēšana nebija kaut kas tāds, ko jūs varētu izsist garā nedēļas nogalē. Lietas mainījās steigā, kad 2003. gadā sāka parādīties pirmā versija, un pēc tam tā vienkārši kļuva jaudīgāka un lietotājam draudzīgāka.

Apakšējā līnija. Ja tas nav salauzts, nelabojiet to. Izvēlieties WordPress, it īpaši, ja neesat kodētājs. ��

# 3. Smalkās drukas ignorēšana jūsu mitināšanas paketē

Pirmoreiz, kad jauns domēna vārda īpašnieks dodas tiešsaistē, lai izvēlētos tīmekļa mitinātāju, pirmais, uz kuru viņš / viņa meklē, ir parastās aizdomās turamās personas, kas salīdzina iepirkšanos – diska vieta un joslas platums. Neizteikta ir realitāte, ka šiem ierobežojumiem pēdējo reizi bija nozīme apmēram pirms divām desmitgadēm.

Tas ir nedaudz pārspīlēts, taču jums jāzina, ka notiek monumentālas pārmaiņas tīmekļa vietņu dabā, un faktori, kurus saimnieki izmanto, lai ritētu nenojaušošu jauniesaucamo starpā, nav tie, kuriem patiesībā ir nozīme.

krātuve pret joslas platumu

Šeit ir aprakstīts zemākais līmenis. Tā kā dizaina maiņa turpinās no statiskām lapām uz dinamiski ģenerētām lapām, iespējams, ka jūs nonāksit pretī trijotnei ierobežojumu, kam nav nekā kopīga ar krātuves vietu vai joslas platumu, ilgi pirms jūs virzīsit šīs plāna robežas.

Mēs runājam par CPU izmantošanu, RAM izmantošanu un datu bāzu savienojumiem. Daudziem tīmekļa mitinātājiem, pat dažiem labiem, un visiem lētajiem ir šo faktoru ierobežojumi, kas sīki aprakstīti zem termina “resursi”.

Mūsu padoms. Iepazīstieties ar krātuves vietu un joslas platuma piešķīrumiem, bet atrodiet un apsveriet, kādi varētu būt arī resursu ierobežojumi.

# 4. Maksājot par SSL

kā darbojas SSL

Šis ir īss un jauks. Ja domājat maksāt par drošu kontaktligzdu slānis (SSL) sertifikāts – nav. Likumīgi saimnieki to jums piešķirs bez maksas.

Tomēr tas jums noteikti ir vajadzīgs, jo Google jau ir sācis pazemināt meklētājprogrammu klasifikāciju tiem, kuriem to nav, bet, lai tos iegūtu, nav jāmaksā. Pirms reģistrēšanās noteikti izlasiet pārskatus vai detalizētu informāciju no sava mitināšanas uzņēmuma.

��️���� Izlasiet šo rokasgrāmatu franču valodā: Meilleur Hébergement Web.

Lasiet vairāk par citiem mitināšanas veidiem:

Izlasiet mūsu pakalpojumu sniegšanas noteikumus vai mūsu konfidencialitātes politiku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map