Kā tikt galā ar e-komercijas veikala satiksmes intensitāti svētku sezonā

Svētku sezona ir tepat aiz stūra, un tiešsaistes uzņēmumiem tā ir lieliska iespēja palielināt savu pārdošanas apjomu pirms 2020. gada sākuma. Lai sniegtu jums vēsturisku perspektīvu, saskaņā ar eMarketer, kopējie brīvdienu mazumtirdzniecības izdevumi 2018. gadā pieauga par 5,4%, sasniedzot USD 998,32 miljardus. Saskaņā ar Statista teikto, līdz 2021. gadam visā pasaulē e-komercijas pārdošanas apjomi pārsniegs USD 4 triljonus.


Šie ir daži iespaidīgi skaitļi, un ir pienācis laiks optimizēt savu tiešsaistes veikalu, lai iegūtu labāku peļņu 2019. gada brīvdienu sezonā, un iegūt savu daļu no šī pīrāga. Tiešsaistes uzņēmējiem ir jākoncentrējas uz dažādiem aspektiem, lai palielinātu savu tiešsaistes biznesu gada lielākā iepirkšanās ekstravagances laikā. Šajā rakstā es izcelt šos kopīgos izaicinājumus, lai jūs varētu tos pārvarēt, pirms oficiāli sākas svētku sezona.

E-komercijas izaicinājumi svētku laikā

E-komercijas veikala īpašnieks svētku laikā saskaras ar izaicinājumiem, piemēram, ātrumu, krātuvi un servera dīkstāvi, kas samazina reklāmguvumu svētku laikā. Šīs problēmas galvenokārt rodas neuzticamas mitināšanas dēļ. Nāksim ienirt dziļāk.

Veikalu darbība

Tas ir fakts, ka jums ir 3-5 sekundes, lai pievērstu apmeklētāju uzmanību. Ja jūsu veikals aizņem vairāk nekā 5 sekundes, visticamāk, lietotāji slēgs jūsu veikalu un nekad vairs neapmeklēs. Jums kā veikala īpašniekam ir divas iespējas, kā uzlabot vietnes lapas ielādes laiku. Sākumā izveidojiet gaišākas lapas, kurās ir optimizēti attēli, saīsinātas CSS / JavaScript tēmas. Otrkārt, izvēlieties mitināšanas risinājumu, kas piedāvā satura piegādes tīkla (CDN) papildinājumu.

CDN palīdz uzlabot lapas ielādes laiku, vietnes saturu atveidojot no izplatītiem mezgliem, nevis pieprasot galveno serveri. Tā rezultātā jūsu veikals tiks ielādēts ātrāk, un jums būs lielākas iespējas veikt reklāmguvumus.

Servera mērogojamība

Otra galvenā problēma e-komercijas veikalu īpašniekiem ir serveru mērogojamība. Lielākā daļa e-komercijas mitināšanas pakalpojumu sniedzēju nenodrošina servera mērogošanas funkciju, un tas notiek tāpēc, ka viņi vai nu izmanto koplietojamu resursdatoru, vai speciālu serveri. Runājot par servera mērogojamību, dalītā mitināšana nav laba izvēle, it īpaši, ja jūsu veikalā ir 1000 SKU. Brīvdienu kampaņas laikā jūs kā veikala īpašnieks nevarat atļauties nekādas servera pārvaldības problēmas. Ja jums neizdevās izmainīt servera izmēru, jūsu lietotājiem parādīsies kļūdas ziņojums “Serveris nav atrasts”.

Veikalu datu drošība

Trešais e-komercijas veikalu jautājums attiecas uz klientu un veikalu datu drošību. Tiešsaistes veikalos ir sensitīvi dati, tostarp klientu profili, kredītkaršu akreditācijas dati un informācija par bankas kontu. Jums jāpārliecinās, ka visi jūsu tiešsaistes veikala dati ir droši. Tam nepieciešama veikala līmeņa un mitināšanas līmeņa drošība ar IP balto sarakstu un divu faktoru autentifikāciju (TFA). Divfaktoru autentifikācija ir papildu drošības slānis jūsu mitināšanas kontam, pasargājot serveri no jebkādas nesankcionētas piekļuves. IP baltajā sarakstā ļauj izveidot IP balto sarakstu, padarot ērtu sadarbību ar tīkliem vai reģioniem ar neierobežotu piekļuvi SSH un SFTP.

Risinājums – pārvaldīts mākonis Hostings Mēs atrodamies tajā pašā lapā tagad! Iepriekš minētās problēmas galvenokārt rodas sliktas e-komercijas mitināšanas dēļ.

Runājot par pārvaldītu mākoņa mitināšanu, daudzi tiešsaistes tirgotāji dod priekšroku Cloudways mitināšanas platformai, kas e-komercijas vietnēm piedāvā ātru, uzticamu un stabilu mitināšanu..

Tā piedāvā lietotājam draudzīgu platformu ikdienas servera operāciju pārvaldībai, piemēram, drošu piekļuvi serverim, izmantojot SFTP un SSH, cron darba pārvaldību, servera dublējumu pēc pieprasījuma un daudz ko citu. Apskatīsim citas iespējas, ko Cloudways piedāvā, lai pārvaldītu satiksmes intensitāti svētku laikā.

Dedicated Server

Vietņu servera izvēle brīvdienu kampaņu sezonai ir saprātīga izvēle. Tas nozīmē, ka jūsu tīmekļa lietojumprogrammai tiek pievienots viss serveris. Netiek dalīts CPU laiks, RAM vai joslas platums, kas nozīmē, ka jūsu vietne vienmēr reaģē. Koplietotā servera veiktspēja ir atkarīga no trafika un to lietotāju piesaistes, kuri piestāj jūsu veikalā. Bet tas nav gadījumā ar virtuālo veltīto serveri.

Izmantojot Cloudways atvēlēto serveri, jums nav jādalās joslas platumā ar citām lietojumprogrammām (WordPress, PHP, Magento utt.). Izdalītie serveri ir ātrāki un pietiekami izturīgi, lai apstrādātu trafika pieaugumu. Cloudways ļauj No label Studios, baltās etiķetes tīmekļa attīstības aģentūrai, iegūt ātru servera pārvaldību un izbaudīt tādas funkcijas kā vietņu klonēšana, inscenēšanas vide, komandas vadība & dublējumi.

Servera mērogojamība

Servera resursu palielināšana ir darbības prasība, kas brīvdienu pārdošanas sezonā var padarīt vai sabojāt e-komercijas veikalus. Cloudways ir vienkāršojis servera resursu mērogošanas procesu, lai jūsu veikals varētu piesaistīt vairāk ienākumu brīvdienu pārdošanas periodā. Kad jums ir jāsamazina, vienkārši klonējiet savu serveri uz zemāku specifikāciju, un tas ir izdarīts!

Servera mērogojamība

Datu dublēšana & Atjaunot

Dublējumi ir vienīgais veids, kā pēc jebkuru nenoteiktu uzbrukumu gadījumiem palīdz izgūt iepriekšējos datus. Cloudways automatizētais dublēšanas process ļauj dublēt serveri un lietojumprogrammu iepriekš iestatītā frekvencē. Turklāt, ja vēlaties, varat arī veikt rezerves kopijas pēc pieprasījuma. Ir iespēja saglabāt dublējumus tajā pašā serverī, kur jūs varat viegli lejupielādēt failu uz jūsu izvēlētu ārēju krātuvi.

Datu dublējuma atjaunošana

Mākoņi ThunderStack

Cloudways mitināšanas steks ir mugurkauls, kas atbalsta un optimizē servera veiktspēju. Tā ir jaudīga NGINX, Apache, PHP-FPM kombinācija (PHP 7 ir visu serveru noklusējuma versija). Turklāt lietojumprogrammu datu bāzes tiek pārvaldītas arī caur MySQL / MariaDB (tagad noklusējuma DBVS), jaunākajiem kešatmiņas risinājumiem, piemēram, Magento 1.X veikaliem Pilnas lapas kešatmiņu (FPC) un Magento 2.X veikaliem Lakas kešatmiņu..

Mākoņu negaiss

Maksājiet, kā jums iet

Mākoņi ir viegli kabatā. Tas nozīmē, ka jums ir jāmaksā tikai par izmantotajiem resursiem. Vienkārši izvēlieties savu vispiemērotāko mitināšanas plānu un izbaudiet 10 USD mēnesī.

Maksājiet, kā jums iet

24/7 aktīvs atbalsts

Kad jūsu veikals ir izveidots un darbojas, iespējams, ka jūsu veikalā rodas problēmas ar servera pārvaldību. Tādā gadījumā tomēr neuztraucieties, Cloudways tehniskā atbalsta komanda vienmēr ir pieejama visu diennakti. Vienkārši izveidojiet biļeti un atstājiet pārējo Cloudways tehniskā atbalsta komandā.

Atbalsts

CloudwaysCDN

CloudwaysCDN ir ģeogrāfiski izplatīta sistēma, kas palīdz samazināt vietņu ielādes laiku. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no attāluma starp apmeklētāju un serveri lapas ielādes ātrums paliek nemainīgs. Tehniskā ziņā CloudwaysCDN atkārto jūsu veikalu un apkalpo apmeklētāja pieprasījumu no tuvākā mezgla. Vēl svarīgāk ir tas, ka tas ietaupa daudz servera resursu un nodrošina, ka jūsu apmeklētāji izceļas ar lielisku lapas ielādes ātrumu.

CloudWaysCDN

Ir pienācis laiks apgalvot, kāpēc Cloudways ir labāks risinājums

Es pārbaudīju Magento veikala (instalējot parauga datus) veiktspēju, izmantojot divus rīkus. Pirmkārt, ar Pingdom palīdzību, kas ir bezmaksas rīks vietnes veiktspējas pārbaudei. Otrkārt, izpildot ab-Apache servera etalonu noteikšanas rīka CLI komandas.

Pingdom

Rezultāts, kas balstīts uz dažādiem rādītājiem, piemēram, veiktspējas pakāpi, lapas lielumu un ielādes laiku, kas ir diezgan milzīgs, izmantojot Cloudways Magento Hosting.

Pingdom

Ab Apache

Apache

Summējot!

Pārliecinoties par milzīgo globālās e-komercijas izaugsmi, pārliecinieties, ka plānojat savu brīvdienu sezonu krietni uz priekšu. Cloudways nodrošina jūsu e-komercijas veikala izaugsmi, rūpējoties par visiem jūsu tīmekļa mitināšanas izaicinājumiem. Piešķiriet savam e-komercijas veikalam pelnīto ātrumu, lai jūs varētu pārspēt visus savus iepriekšējos ierakstus. Īsi apskatiet visus pieejamos plānus un dodieties uz labāko e-komercijas mitināšanas risinājumu. Ja domājat, ka esmu palaidis garām nevienu svarīgu padomu, paziņojiet man komentāru sadaļā zemāk.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map