10 labākie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi (vairāk nekā 30 mitinātāju ātrums un Uptime pārskats)

labākais web hostings


Pēdējā atjaunošana: 2020. gada februāris.

Laba tīmekļa mitināšanas pakalpojuma atrašana var aizņemt daudz laika un naudas.

Līdz šim esam reģistrējušies, pārbaudījuši un salīdzinājuši vairāk nekā 30 dažādus tīmekļa mitināšanas uzņēmumus. Tas nozīmē arī to, ka mums ir dati par veiktspēju.

Laiks un slodze ir divi no vissvarīgākajiem faktoriem, izvēloties tīmekļa mitinātāju (līdzās to izmaksām).

Šeit ir detalizēts mūsu pārskatīšanas process:

 1. Mēs reģistrējamies ar hostinga pakalpojuma piedāvāto tīmekļa mitināšanas plānu
 2. Mēs izveidojām tukšu WordPress vietni
 3. Mēs uzraugām to veiktspēju, piemēram, darbības laiku un ielādes laiku
 4. Mēs pārbaudām to funkcijas, ierobežojumus, cenu noteikšanu un klientu atbalstu
 5. Mēs publicējam pārskatu (atjaunina reizi gadā)

Visas mūsu mitināšanas atsauksmes ir balstītas uz katras tīmekļa mitinātājas vidējo ātrumu (ielādes laiku), darbības laiku un izmaksām. Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju, skatiet mūsu datu lapu vai šo izklājlapu.

10 labākie hostinga pakalpojumi jaunām vietnēm

Zemāk ir saraksts ar 10 labākajiem vietņu mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, kurus esam atraduši uzticamus un ar lielu ātrumu. Viņi visi ir labi uzstājušies pēdējos 24 mēnešos.

1. Bluehost – Labākais kopumā

bluehost pārskatsPlāni sākas ar USD 2,75 mēnesī

Bluehost plusi
+ Vislabākais darbspējas laiks (99,99%)
+ Top 5 ātrums (405 ms)
+ Vienu klikšķi instalēt WordPress
+ Ērti lietojams, draudzīgs iesācējiem
+ Bezmaksas domēnu un vietņu veidotājs
+ Diennakts atbalsts (tērzēšana un tālrunis)
Bluehost mīnusi
– Atlaides tikai ilgākiem plāniem

Bluehost tīmekļa mitināšana ir bijusi kopš 2007. gada, un tagad tā mitina vairāk nekā 3 000 000 vietņu. Šīs ir populārākās un lētākās jauno vietņu mitināšanas iespējas.

Viņi ir mūsu visaugstāk novērtētais tīmekļa mitināšanas uzņēmums, jo viņu pēdējais 24 mēnešu darbspējas laiks un ātrums ir ļoti spēcīgs – 99,99% un 405 ms, attiecīgi.

Viņu ieviešamā 3 gadu cena ir USD 2,75 mēnesī (atjauno 7,95 USD), un tai pievienotas tādas iespējas kā bezmaksas domēna vārds, vietņu veidotājs un viena klikšķa instalēšana WordPress, Joomla un Drupal, izmantojot cPanel. Tātad iesācējiem (kādam bez vietnes) tas, iespējams, ir labākais risinājums. Nepamatots joslas platums un 50 GB krātuve ir iekļauti pamatplānā.

Tas ir lieliski piemērots WordPress vietnēm, jo ​​to oficiāli iesaka WordPress.org

Visos plānos Bluehost piedāvā arī bezmaksas e-pasta kontus, 24 stundas diennaktī pieejamu klientu atbalstu un SSL (drošības kārtu). Tas ir ļoti ērti lietojams un, iespējams, labākais sākuma līmeņa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas ir gan uzticams, gan drošs. Papildus tradicionālajiem dalītajiem mitināšanas uzņēmumiem uzņēmums piedāvā arī īpašus, VPS un pārvaldītus WordPress mitināšanas plānus vietnēm ar lielāku trafiku.

Visiem viņu hostinga plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija un tie tiek nekavējoties aktivizēti, lai jūs varētu sākt tos izmantot uzreiz.

Izrāde Bluehost (2017. – 2020.)Tieša testa vietne: hostingsfakti-bluerock-bluehost.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+


detalizēts Bluehost pārskats

2. HostGator mākonis – Labākais lēts mākonis

hostgator mākonis pārskatsPlāni sākas ar USD 2,74 mēnesī

HostGator Cloud Cloud
+ Top 5 uptime (99,99%)
+ Top 5 ātrums (399 ms)
+ Bezmaksas vietņu pārsūtīšana
+ Nav joslas platuma un atmiņas ierobežojuma
+ Vairākas datu centru atrašanās vietas
+ Neierobežots e-pasta kontu skaits
HostGator mākoņu mīnusi
Augstākas atjaunošanas izmaksas

HostGator, kas dibināts 2002. gadā, ir populārs koplietojamo un mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzējs, kas šobrīd mitina vairāk nekā 2 000 000 vietņu.

Saskaņā ar mūsu pēdējo 24 mēnešu datiem HostGator Cloud ir spēcīgs darbspējas laiks (99,99%) un virs vidējā ātruma (399 ms), padarot to par spēcīgu pretendentu uz Bluehost.

HostGator piedāvā elastīgas funkcijas, piemēram, neierobežotu e-pasta kontu, neierobežotu joslas platumu, neiemērītu diska vietu un iebūvētu kešatmiņu visos plānos. Turklāt visiem viņu mitināšanas plāniem ir 99,9% uptime garantija, bezmaksas SSL sertifikāts, vienkāršas WordPress instalēšanas un bezmaksas domēns uz gadu (kad jūs reģistrējaties 12, 24 vai 36 mēnešus).

Ja vēlaties izveidot pielāgotu vietni, to var izdarīt ar vietnes Gator vietņu veidotāju. Tas ir HostGator vilkšanas un nomešanas vietņu veidotājs, kas paredzēts vieglam, e-komercijai draudzīgam vietņu veidotājam iesācējiem..

HostGator lētākais plāns sākas no USD 2,74 mēnesī (ja izvēlaties 12 mēnešu maksājumu plānu) un atjauno USD 10,95 mēnesī. Izņemot dalītu mākoņa mitināšanu, HostGator piedāvā WordPress, VPS un īpašus mitināšanas plānus, kas apkalpo visu lielumu organizācijas no maziem uzņēmumiem līdz uzņēmumu vietnēm.

Visiem plāniem ir dāsna 45 dienu naudas atdošanas garantija.

HostGator Cloud sniegums (no 2017. līdz 2020. gadam)Tieša testa vietne: hostfacts-owp.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+


detalizēts HostGator Cloud pārskats

3. Hostinger – Lētākā cena

Hostinger mājas lapaPlāni sākas ar USD 0,99 mēnesī

Hostingera plusi
+ Lielākais 2 ielādes laiks (350 ms)
+ Lēta cena (0,99 USD / mēn)
+ Datu centri ASV, Eiropā & Āzija
+ Bezmaksas SSL sertifikāts
+ 24/7 atbalsta tērzēšana
Hostinger mīnusi
Nav bezmaksas domēna
Ierobežots joslas platums lētajā plānā

Mūsu pēdējo 24 mēnešu dati rāda, ka Hostinger vidējais darbspējas laiks ir 99,95%, bet ļoti ātrs vidējais iekraušanas laiks 350 ms padarot to par labāko lēto tīmekļa mitināšanas vietni, ko varat atrast.

Hostinger (kam pieder arī Hosting24) piedāvā īpaši pieejamus hostinga plānus, pārāk neapdraudot pakalpojuma kvalitāti un veiktspēju. Lai arī cena ir lēta, funkcijas, kas iekļautas Hostingera plānos, patiks daudziem iesācēju vietņu īpašniekiem.

Uzņēmums piedāvā dažādus hostinga plānus ar dažādām funkcijām, un visiem plāniem ir vienkāršs vietņu veidotājs, bezmaksas SSL sertifikāts, 99,9% darbības laika garantija un 24/7/365 atbalsts.

Hostingera lētākais plāns sākas tikai no USD 0,99 mēnesī (izvēloties 48 mēnešu maksājumu plānu), atjaunošana sākas ar USD 2,15 mēnesī. Joslas platums un datu bāzes ir neierobežotas, ja vien jūs neizvēlaties plānu “Viens tīmekļa hostings”. Izmantojot pēdējo, jums būs ierobežots līdz 10 GB diska vietas, 100 GB joslas platuma, viena MySQL datu bāze un viens e-pasta konts. Īpaši svarīgi, ka lētākajā plānā nav iekļauts bezmaksas domēns, un tam ir ierobežota apstrādes jauda un atmiņa.

Citi Hostinger sniegtie pakalpojumi ietver Cloud, Email, WordPress, VPS, Windows VPS hostingu.

Visiem plāniem ir standarta 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Hostinger sniegums (2017. – 2020.)Tieša testa vietne: hostingfacts-hostinger.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+


detalizēts Hostinger pārskats

4. GreenGeeks – Labākais “zaļais” hostings

GreenGeeks mājas lapaPlāni sākas ar USD 2,95 mēnesī

GreenGeeks plusi
+ Labs kravas laiks (445 ms)
+ Stabils darbspējas laiks (99,98%)
+ ASV, Kanāda & Nīderlandes serveri
+ Bezmaksas vietnes pārsūtīšana
+ Neierobežots joslas platums un krātuve
GreenGeeks mīnusi
Apšaubāma atmaksas politika
Augstas atjaunošanas izmaksas

GreenGeeks darbojas jau vairāk nekā 12 gadus un tajā ir mitināti vairāk nekā 500 000 vietņu.

Ar 99,98% darbspējas laiks un slodzes ātrums 445 ms, GreenGeeks piedāvā ātru un uzticamu mitināšanu ar pieņemamu cenu USD 2,95 mēnesī. Pievienojiet tam savas bagātīgās prēmijas, augstas kvalitātes klientu apkalpošanu visu diennakti un videi draudzīgu praksi, un ir viegli redzēt, kā GreenGeeks mežonīgi pārsātinātā tirgū ātri izdomā sev vārdu..

Visiem plāniem ir bezmaksas domēns 1 gadam, piekļuve cPanel, bezmaksas aizstājējzīmju SSL, PowerCacher, neierobežota SSD krātuve un neierobežota datu pārsūtīšana. Klienti arī iegūst neierobežotu skaitu domēna vārdu, neierobežotu e-pasta kontu un nakts dublējumus.

Ja jūsu vietne kļūst lielāka, jūs vienmēr varat jaunināt uz viņu elastīgāko VPS mitināšanu. Turklāt GreenGeeks bez maksas migrēs jūsu vietni no jūsu esošās tīmekļa mitinātājas. Diemžēl atjaunošanas likme USD 9,95 mēnesī var atturēt dažus tīmekļa pārziņus izvēlēties GreenGeeks salīdzinājumā ar citiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem..

Visiem plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

GreenGeeks sniegums (2017. – 2020.)Tieša testa vietne: hostingfacts-greengeeks.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+


detalizēts GreenGeeks pārskats

5. DreamHost – Maksājiet mēnesī, bez lielākiem atjaunojumiem

DreamHost mājas lapaPlāni sākas no USD 2,59 mēnesī

DreamHost plusi
+ Labs kravas laiks (648 ms)
+ Uptime garantija
+ Mēneša plāni pieejami
+ 97 dienu naudas atdošanas garantija
+ Neierobežots joslas platums un krātuve
Sapņu mīnusi
Vidējais darbspējas laiks (99,94%)
Nav cPanel

Dibināts 1996. gadā, DreamHost ir viens no vecākajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Uzņēmumam ir vairāk nekā 1,5 miljoni vietņu, emuāru un lietojumprogrammu vairāk nekā 100 valstīs.

Saskaņā ar mūsu pēdējo 24 mēnešu datiem DreamHost vidējais darbspējas laiks (99,94%) un pietiekams ātrums (648 ms) padarot to par uzticamu mitināšanas risinājumu.

Tas, kas DreamHost atšķiras no daudziem citiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumiem, ir tas, ka tie piedāvā iespēju maksāt katru mēnesi, nevis katru gadu.

Tas nozīmē, ka jūs varat reģistrēties 4,95 ASV dolāru vērtībā un uzreiz sākt izmantot savu mitināšanas kontu. Alternatīvi, jūs varat izvēlēties 3 gadu plānu, kura cena ir USD 2,59 mēnesī un atjaunojas USD 4,95 mēnesī. Pamata plānā ietilpst bezmaksas domēns, 1 vietne, neierobežots joslas platums un 50 GB SSD krātuve. Klienti arī izmanto DreamHost vilkšanas un nomešanas veidotāju un var pievienot e-pastu par ikmēneša maksu USD 1,67 mēnesī.

Uzņēmums piedāvā spēcīgas drošības funkcijas (LetsEncrypt SSL), dažādus domēna pārvaldības rīkus un neierobežotu datu pārsūtīšanu mēnesī. WordPress ir iepriekš instalēts, un uzņēmumam ir arī savs viegli lietojams un iesācējiem draudzīgs vietņu veidotājs. Viņiem nav cPanel, kas ir labi pazīstams tīmekļa izstrādātāju nozarē, taču DreamHost piedāvā savu administratora paneli, kas lielākoties izdara tāpat kā cPanel vai Plesk.

Visos plānos ir iekļauts 24 stundas diennaktī ASV tiešraides tērzēšanas atbalsts. Uzņēmumam ir dāsna 97 dienu atmaksas politika.

Izrāde DreamHost (2017. – 2020.)Tieša testa vietne: hostingfacts-dreamhost.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+


detalizēts DreamHost pārskats

6. SiteGround – labākais klientu atbalsts

vietnes apskatsPlāni sākas no USD 3,95 mēnesī

Vietnes pamatne
+ Pietiekams kravas laiks (673 ms)
+ Stabils darbspējas laiks (99,99%)
+ Zinošs klientu atbalsts
+ Diennakts “Guru” tērzēšanas atbalsts
+ Vairāk nekā 20 e-pasta kontu
Vietnes zemes mīnusi
Maksa par iestatīšanu mēneša plānos
Ierobežots lēts plāns

SiteGround ir tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējs, kas dibināts 2004. gadā Sofijā, Bulgārijā. Viņi mitina vairāk nekā 2 miljonus domēnu un ir viens no trim tīmekļa mitināšanas uzņēmumiem, kurus oficiāli iesaka WordPress.org.

Saskaņā ar mūsu pēdējo 24 mēnešu datiem vietnei SiteGround ir fantastisks darbspējas laiks (99,99%) un pietiekams ātrums (673 ms), padarot to par ļoti spēcīgu top 10 tīmekļa mitinātāju.

Vietne ir labi pazīstama ar savu klientu apkalpošanas piemēru, un tās lietotāju skaits strauji pieaug. Visos SiteGround mitināšanas plānos bez maksas ietilpst vietņu veidotājs, e-pasta konts, SSL, Cloudflare CDN, ikdienas dublējumi un SSH piekļuve..

Lētākais StartUp plāns, kas paredzēts iesācējiem, sākas ar USD 3,95 mēnesī (kad jūs maksājat par 12 mēnešu plānu), atjaunošana sākas ar USD 11,95 mēnesī. Jūs varat mitināt 1 vietni, kas ir piemērota ~ 10 000 ikmēneša apmeklējumu. Plānam ir 10 GB tīmekļa telpa, neapmēram trafiks un diennakts atbalsts.

VietneiGround ir plašs pakalpojumu klāsts, tostarp pārvaldīta WordPress mitināšana, WooCommerce mitināšana, mākoņa mitināšana, uzņēmuma mitināšana un īpaši serveri. Tā vietā, lai būtu iekšējie serveri, viņi nomā serverus no Google mākoņa.

Visiem plāniem ir nozares standarta 30 dienu naudas atdošanas garantija.

Vietnes zemes veiktspēja (2017. – 2020.)Tieša testa vietne: hostingsfakti-vietne.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+


detalizēts Vietnes zemes pārskats

7. A2 mitināšana – Ātrākā kopīgotā mitināšana

A2 mitināšanas pārskatsPlāni sākas ar USD 2,96 mēnesī

A2 mitināšanas plusi
+ Ātrākais ielādes laiks (317 ms)
+ WordPress optimizēti serveri
+ Neierobežots joslas platums un krātuve
+ Diennakts “Guru” tērzēšanas atbalsts
+ Vairāk nekā 20 e-pasta kontu
A2 mitināšanas mīnusi
Vidējais darbspējas laiks (99,93%)
Augstākas atjaunošanas izmaksas

ASV bāzētais A2 hostings (dibināts 2002. gadā, kurā mitinās vairāk nekā 500 000 vietņu) ir visātrāk kopīgotā tīmekļa mitināšana, ko līdz šim esam pārbaudījuši. Viņiem ir izdevies sasniegt iespaidīgu 317 ms vidējais ielādes laiks 24 mēnešu laikā.

A2 hostings ir ātrs, jo viņu serveri ir optimizēti WordPress vietnēm un viņi izmanto LiteSpeed ​​kešatmiņu. Tā kā mēs esam pārskatījuši vairāk nekā 30 koplietotus tīmekļa mitināšanas uzņēmumus, neviens no tiem nav ātrs kā A2.

Neskatoties uz ātrāko, A2 nav tik uzticams. Viņu vidējais darbspējas laiks ir svārstījies ap ~99,93%. Tas nav daudz, bet tas ir vairāk nekā ~ 6 stundas dīkstāves katru gadu.

A2 mitināšanas uzņēmums ir plaši pazīstams, ka tas nevainojami strādā ar visām galvenajām satura pārvaldības sistēmām, ieskaitot WordPress, Joomla, Drupal, OpenCart un Magento, padarot to par lieliski piemērotu tīmekļa izstrādātājiem. Uzņēmums piedāvā dažādus mitināšanas plānus, un tie visi satur bezmaksas LetsEncrypt SSL sertifikātu, neierobežotu SSD krātuvi un bezmaksas vietņu migrāciju.

Lētākais plāns “Lite” sākas ar USD 2,96 mēnesī (atjauno 7,99 USD mēnesī) ar 1 vietni, 25 e-pasta kontiem, domēna vārdu uz vienu gadu, bezmaksas Cloudflare CDN un neierobežotu joslas platumu / diska vietu.

A2 Hostingam ir uzticama klientu atbalsta komanda ar nosaukumu “Guru Crew Support”. Klienti var sazināties ar viņiem 24/7/365, izmantojot tiešraides tērzēšanu, tālruni, e-pastu un biļetes. Papildus regulārai, dalītai mitināšanai viņi piedāvā arī specializētu, VPS un tālākpārdevēju mitināšanu tīmekļa pārziņiem.

Visiem plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

A2hosting performance (2017-2020)Tieša testa vietne: hostfacts-a2.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+


detalizēts A2 mitināšanas pārskats

8. WestHost

Westhost pārskatsPlāni sākas ar USD 1,99 mēnesī (tikai FTP)

WestHost plusi
+ Labs uptime (99,98%)
+ Lēta cena
+ Bezmaksas Cloudflare CDN
+ Iekļautas dublējumkopijas
WestHost mīnusi
Zem vidējā ielādes laika (881 ms)
SSL / bezmaksas domēns nav iekļauts
Nav cPanel vai automātiskas instalēšanas

WestHost ir mitināšanas uzņēmums, kas pieder uzņēmumam thgingenuity Ltd. (Lielbritānijas uzņēmums), kam pieder arī MidPhase.

Jaunākie dati liecina, ka WestHost vidējais darbspējas laiks ir bijis 99,98% un kravas laiks 881 ms. Mēs redzējām, ka viņu ātrums nav bijis starp 15 labākajiem. Tomēr, ņemot vērā lētās cenas (sākot no USD 1,99 mēnesī par 3 gadu plānu un atjaunojot USD 4,99 mēnesī) un bezmaksas CDN ar vietņu dublējumiem, tas padara tos par labu mitināšanu sniedzējs 10 labāko skaitā.

Viņu darba laiks pārsniedz vidējo, kas padara WestHost par labu iespēju mazu tiešsaistes uzņēmumu vietnēm, ņemot vērā, ka tas ir viens no lētākajiem tīmekļa mitināšanas risinājumiem tirgū – USD 1,99 mēnesī par 3 gadu plānu.

Diemžēl SSL un bezmaksas domēni nav iekļauti. Ja vēlaties tos bez maksas, jums būs jāizvēlas viņu augstākā līmeņa plāns “Vēlamais”. Lētākais plāns nodrošina piekļuvi tikai FTP, tāpēc jūs nevarat izmantot ātrās CMS instalācijas, piemēram, WordPress, padarot to par grūtu izvēli iesācējiem..

Atšķirībā no citiem, vairāk populāriem mitināšanas pakalpojumiem, WestHost piedāvā tikai standarta dalīta mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Tātad, ja jūsu vietne pieaugs, jums, visticamāk, būs jāpārvieto savas vietnes prom no WestHost.

WestHost sniegums (2017. – 2020.)Tieša testa vietne: hostingfacts-wh.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+


detalizēts WestHost pārskats

9. GoDaddy mitināšana

GoDaddy pārskatsPlāni sākas ar USD 4,33 mēnesī

GoDaddy plusi
+ Labs kravas laiks (554 ms)
+ Labs uptime (99,97%)
+ 100 GB vietņu krātuve
+ cPanel un vietņu veidotāju piekļuve
+ Uptime garantija par 99,90%
GoDaddy mīnusi
SSL & e-pasts maksā papildus
Vietne netiek pārsūtīta

GoDaddy ir viens no vadošajiem mitināšanas risinājumiem, kas nodrošina vairāk nekā 44 miljonus vietņu. Uzņēmumam ir 14 iespējas visā pasaulē, un tas ir atzīts par vienu no lielākajiem domēnu reģistrētājiem. Viņi arī piedāvā tīmekļa mitināšanas pakalpojumus, kas ir piemēroti gan mazām, gan ļoti lielām vietnēm. Līdzīgi kā SiteGround, arī viņiem nepieder savu serveru parks, tā vietā viņi sadarbojas ar Amazon un nomā serverus no AWS..

Pēdējo 2 gadu laikā, kad esam izsekojuši GoDaddy koplietojamo mitināšanu, mums ir parādīts darbspējas laiks 99,97% un lapas ātrums apkārt 554 ms kas mums parāda, ka GoDaddy ir uzticams pakalpojumu sniedzējs. GoDaddy ir lielisks risinājums pielāgotu vietņu izveidošanai, jo tas nāk ar vienkāršu vietņu veidotāju (velciet un nometiet) (GoCentral), kas paredzēts iesācējiem. Tajā ir arī izstrādātājiem draudzīgi rīki, piemēram, MySQL, cPanel, CloudLinux, Python un vairākas PHP versijas..

Viņu lētākais tīmekļa mitināšanas plāns sākas no USD 4,33 mēnesī (atjauno 8,99 USD mēnesī) ar 100 GB lielu vietņu krātuvi (daudz) un neapmērītu joslas platumu. Iekļauti arī drošības uzraudzība un DDoS aizsardzība.

Tomēr GoDaddy ir daudz “pirkumu”, kas, iespējams, liks maksāt nedaudz vairāk. Piemēram, vietņu dublējumi, SSL sertifikāti un e-pasta konti nav iekļauti lētākajā plānā. GoDaddy piedāvā arī diennakts atbalstu.

Visiem GoDaddy gada un vairāku gadu plāniem ir 30 dienu naudas atdošanas garantija.

GoDaddy izrāde (2017. – 2020.)Tieša testa vietne: hostingfacts-gd.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+


detalizēts GoDaddy pārskats

10. Vietne5

vietnes5 pārskatsPlāni sākas ar USD 7,65 mēnesī

Vietne5 plusi
+ Labs uptime (99,99%)
+ Virs vidējā ātruma (629 ms)
+ Bezmaksas migrācija
+ Nemēra joslas platums / krātuve
Vietne5
Dārga cena
Ierobežots lēts plāns (ne vairāk kā 10 000 apmeklējumu)
Domēns nav bezmaksas

Vietne5 ir tīmekļa mitināšanas uzņēmums, kas dibināts 1998. gadā, bet vēlāk to iegādājās Endurance International Group (EIG) – nozīmīgs interneta pakalpojumu sniedzējs, kuram pieder arī labākas veiktspējas zīmoli, piemēram, Bluehost un HostGator.

Saskaņā ar mūsu pēdējo 24 mēnešu datiem vietnei5 ir augsts darbspējas laiks (99,99%) un vidējais lapas ielādes laiks 629 ms.

Izmantojot cPanel / WHM, klienti var viegli instalēt tādas populāras lietojumprogrammas kā Drupal, Joomla, ZenCart vai PrestaShop..

Vietnes 5 lētākais dalītā hostinga konts sākas ar USD 7,65 mēnesī (ja jūs iepriekš samaksājat par 2 gadu plānu). Diemžēl viņu pamatplānā nav nedz bezmaksas SSL, nedz arī bezmaksas domēns, bet tas ir aprīkots ar neierobežotu diska vietu un joslas platumu, atbalstu visu diennakti un rezerves atkopšanu.

Tā kā vietne5 nenodrošina daudzas iespējas, kuras varētu izmantot iesācēji, tā, iespējams, ir labāka izvēle tīmekļa izstrādātājam vai dizainerim, kurš vēlas tos izmantot kā tālākpārdevēju mitināšanas pakalpojumus rēķinu klientiem.

Visi viņu plāni nāk ar nozares standarta 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Vietnes5 veiktspēja (2017. – 2020.)Tieša testa vietne: hostingfacts-s5.com | Vid. darbspējas laiks un ātrums: 24 mēneši+


detalizēts vietnes5 pārskats

Atsauksmes par 30 un vairāk mitināšanu & Statistika

Katru gadu mēs lēnām pievienosim hostinga pakalpojumu sniedzējus sarakstam, tiklīdz mums būs pietiekami daudz datu par viņu veiktspēju (darbības laiks un ielādes laiks). Šī ir saite uz izklājlapu – tīmekļa mitināšanas salīdzināšanas tabula (2020. gads).

Lietas, kas jāņem vērā, izvēloties tīmekļa mitināšanu

1. Vietņu pārvietošana un migrācija ne vienmēr ir bezmaksas

Ko darīt, ja jūs izvēlaties tīmekļa mitinātāju tikai tāpēc, lai atklātu, ka jums tas nepatīk? Vietnes pārsūtīšana, kas pazīstama arī kā vietņu migrācija, ļauj pārvietot savu vietni uz citu resursdatoru.

Pāreja uz citu vietni nozīmē vietnes failu un datu bāzu pārsūtīšanu, vietnes konfigurēšanu ar jauno resursdatoru un sava domēna DNS novirzīšanu uz jauno resursdatoru. Kad esat izvēlējies jaunu vietnes mitinātāju, viņi parasti var jums palīdzēt šajā procesā. Izmaksas būs atkarīgas no saimnieka, pie kura jūs pārslēdzaties, bet tas var svārstīties jebkur no 150 līdz 400 USD.

Bet daži tīmekļa mitinātāji mūsu sarakstā, piemēram, HostGator un GreenGeeks, piedāvā bezmaksas pārsūtīšanu tīmeklī.

GreenGeeks pārsūtīšana internetā

Par apmaksātiem pārskaitījumiem dažreiz var pārsūtīt vairākas vietnes. Piemēram, 5 vietņu un 20 e-pasta kontu migrācija uz Bluehost ir USD 149,99. Vietnes pārsūtīšana parasti prasa dažas dienas.

Tādai saimniecei kā HostPapa vietnes pārsūtīšana būs jāveic no 5 līdz 7 dienām. Viņi iesaka pirms pārsūtīšanas mainīt DNS ierakstus, lai tas prasītu mazāk laika. Viņi var arī atjaunināt jūsu DNS ierakstus, taču šis pakalpojums tiks pievienots 24 līdz 72 stundas pirms jūsu vietne tiks aktivizēta. Izmantojot A2 hostingu, tas prasīs 2–4 dienas.

2. Atjaunošanas likmes parasti ir augstākas

Lielākā daļa tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju cenu divkāršo vai trīskāršo, tiklīdz ir laiks atjaunot darījumu. Pamatplāna, kura sākotnēji maksā 2,99 USD / mēnesī, atjaunošanas maksa var sasniegt USD 7–10 mēnesī. Funkcijas un veiktspēja, ko iegūstat no plāna, nemainās, taču jums būs jāmaksā vairāk.

 • Piemēram, GoDaddy Economy plāns pieaugs līdz USD 8,99 mēnesī, kad būs laiks to atjaunot.
 • A2 hostings pieprasa klientiem iesniegt rakstisku atcelšanas pieprasījumu 15 dienas pirms atjaunošanas sākuma. Tomēr, ja aizmirstat pieprasīt atcelšanu, atjaunošana sāksies automātiski, un cena tiks dubultota.
 • Tomēr daži no mūsu sarakstā iekļautajiem tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem neievēro šo nozares standarta triku. Ja jūs pierakstāties uz trīs gadu plānu ar DreamHost, jūsu plāns tiks atjaunots par tādu pašu cenu.

Turklāt, lai arī vairums tīmekļa mitināšanas pakalpojumu sniedzēju piedāvā “bezmaksas domēnu” – tas nozīmē, ka domēnu pirmo gadu saņemat par brīvu. Pēc tam tas parasti katru gadu atjaunojas no USD 10 līdz USD 20 gadā.

3. Joslas platums, krātuves un e-pasta konta ierobežojumi

Kad runa ir par joslas platums un krātuve ir arī ierobežojumi.

 • GoDaddy lētākais plāns lietotājiem nodrošina neizmērojamu joslas platumu un 100 GB lielu krātuvi, kas ir pietiekama vienai vietnei.
 • Hostinger piedāvā 100 GB joslas platumu un 10 GB krātuvi, savukārt iPage piedāvā pielāgojamu joslas platumu un neierobežotu MySQL datu bāzu.
 • Klientiem, kurus interesē neierobežots joslas platums un krātuve, ir jāpārbauda Bluehost, HostGator, SiteGround un GreenGeeks..

Vietņu īpašnieki, kas interesējas par piedāvātajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem bezmaksas SSL vajadzētu apsvērt iespēju izmantot Bluehost, DreamHost, HostGator, SiteGround vai iPage. Viņi visi savā hostinga plānā iekļauj bezmaksas SSL sertifikātu, kas ne vienmēr notiek ar galvenajiem mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem. Piemēram, GoDaddy iekasē ļoti augstas maksas par SSL sertifikātiem.

papildinājumu mitināšana

Kad runa ir par e-pasta konti, tīmekļa mitināšanas risinājumi to piedāvājumos atšķiras.

 • Piemēram, visos SiteGround, HostGator, A2 Hostinga un Hostinger mitināšanas kontos ir bezmaksas e-pasta konts.
 • GoDaddy iekļauj bezmaksas biznesa e-pastu 1. gadam ar savu pamatplānu. Microsoft Office 365 pastkastē ir 5 GB atvēlēta krātuve un koplietots tiešsaistes kalendārs.
 • iPage un GreenGeeks ļauj lietotājiem izveidot neierobežotu e-pasta kontu. Tie ir marķēti ar lietotāja domēnu, un tie ietver e-pasta pāradresāciju un automātiskos atbildētājus.

4. Kad jūsu vietne pieaug, apsveriet iespēju mainīt savu mitināšanas plānu

Web mitināšanas pakalpojumu sniedzēji piedāvā dažādus mitināšanas veidus. Ja jūs tikko sākat darbu vai jums ir vietne ar mazu trafiku, jums vajadzētu izvēlēties dalītu tīmekļa mitināšanu. Tas ir vairāk nekā pietiekami, lai uzturētu un pārvaldītu jūsu vietni (-es). Tomēr, tiklīdz jūsu vietne (s) pieaugs, to ir viegli pārvietot no viena mitināšanas uz otru vai jaunināt uz dārgāku tīmekļa mitināšanu..

Kopīga tīmekļa mitināšana – Vislabākais jaunām vietnēm un emuāriem. Visas vietnes tiek glabātas vienā fiziskā mitināšanas serverī, kur tās koplieto servera resursus, piemēram, krātuvi, joslas platumu, RAM un skaitļošanas jaudu. Ja jūsu vietne neuzņem daudz trafika, šī ir labākā vieta, kur sākt. Atgriezties mūsu top 10 sarakstā.

VPS hostings – VPS nozīmē virtuālo privāto serveri. Lai arī VPS ir līdzīgs dalītajai mitināšanai (ātrums un darbspējīgs) un tajā vienā serverī tiek glabātas vairākas vietnes, tas piedāvā vairāk pielāgošanas iespēju, un jums būs lielāka kontrole. Izmantojot VPS, jūs varat palielināt resursus atbilstoši jūsu vajadzībām.

Mākonis mitināšana – Hostinga pakalpojuma veids, kas daudziem datoriem ļauj strādāt kopā, palaist lietojumprogrammas un izmantot kombinētus skaitļošanas resursus. Mākonī mitinātas vietnes var izmantot vairāku serveru resursus, kas nozīmē, ka tās nav ierobežotas ar vienu servera atrašanās vietu.

Pārvalda WordPress – Vislabākais WordPress vietnēm ar lielu trafiku. WordPress pārvaldītā mitināšana sedz tās pašas mitināšanas vajadzības kā vispārējie tīmekļa mitināšanas pakalpojumi, tomēr tā galvenā uzmanība ir vērsta uz WordPress vietnes darbības optimizēšanu..

Dedicated hostings – Vislabākais lielām, uzņēmumu vietnēm. Hostinga servera tips, kas vietņu īpašniekiem piešķir resursus vienam serverim visā viņu vietnē. Šis mitināšanas veids nodrošina vietnes ar spēju apstrādāt lielu trafika daudzumu un spēju pielāgot to savām vajadzībām attiecībā uz CPU, RAM, diska vietu un programmatūru.

 • Detalizētus pārskatus visiem hostinga uzņēmumiem, kurus mēs līdz šim esam uzraudzījuši, var atrast šeit.
 • Ja vēlaties, lai mēs pārskatītu, salīdzinātu un izsekotu vairāk tīmekļa mitināšanas uzņēmumu, vienkārši atsūtiet mums e-pastu – [e-pasts ir aizsargāts]
 • Ja vēlaties atstāt savu atsauksmi, varat dari to šeit. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mēs iesniedzam daudz iesniegumu, un mēs pieņemam tikai patiesas un noderīgas lietotāju atsauksmes.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector