Parim tasuta pilvesalvestusruum aastaks 2020

Pilvesalvestusvektori piltSellist asja nagu tasuta lõunasöök ei ole, sest öeldakse…


Aga seal on tasuta proove, kui teate, kust otsida. Ja kui on vaja leida parim tasuta pilvesalvestusteenus, leiad neid peaaegu kõikjalt.

Tänapäeva parimad pilvesalvestuse pakkujad on rohkem kui valmis andma teile natuke pilvesalvestust – täiesti tasuta – lootuses, et pärast prooviversiooni muutute lojaalseks ja maksvaks kliendiks.

Tõde “tasuta” kohtuprotsesside taga

Veelgi enam, paljud neist tasuta prooviversioonidest on tõesti kasulikud, võimaldades proovida peaaegu kõiki funktsioone, mida saaksite täies mahus kliendina kasutada … Siiski on oluline rõhutada, et enamik tasuta pilvesalvestusvõimalusi – olgu need siis prooviversioon või vastasel juhul – lihtsalt ei ole enamiku ettevõtete jaoks piisavalt ruumi, sealhulgas kõigi ettevõtete jaoks, kus rohkem kui mõned kliendid oma faile salvestavad ja üles laadivad.

Neil võib siiski olla, et isiklikuks kasutamiseks piisab, ja nagu mainitud, tasub ikka proovida, kuidas teenust ja kasutajaliidest tunnetada..

Parimad tasuta pilvesalvestusteenused 2020. aastal

Teenuste hindamisel vaatasime peamise hindamistegurina kogu saadaolevat salvestusruumi (eeldades, et kõik siin olevad valikud on tihedalt kinni turvalisuse seisukohast).

Pealegi pöörasime peaaegu sama suurt tähtsust tasuta pakutavatele spetsifikatsioonidele. Funktsioonide kõrval võtsime arvesse ka kasutajakogemust, mis mängib olulist rolli selle määramisel, milline pakett on parim tasuta teenus.

Igal teenusel on oma tõusud ja miinused, nii et meie loend pole tegelikult objektiivne. Loendi koostamisel keskendusime mitmele asjale, nii et laiendame iga teenuse osutamist nende kaudu liikudes. Nii saate valida ühe, mis on väärt elukestvat tellimust, kui lõpuks otsustate selle saada.

Niisiis, siin on meie nimekiri parimatest tasuta pilvesalvestusvõimalustest aastal 2020:

# 1 Google Drive: valitsev meister

Põhispetsifikatsioonid
 • Google’i konto
 • Vajalikke uuendusi pole
 • Uuendatud plaanid on väärt

Plussid

 Võite kasutada 15 GB tasuta salvestusruumi
Samuti saate tasuta kasutada Google’i dokumente
 Google’i tarkvara pakub kolmanda osapoole rakendused tasuta

Miinused

 Failid on hallatava krüptimisega
Võimalikud on privaatsusega seotud probleemid
Linuxi klienti pole

Google Drive annab teile tasuta 15 GB alates hetkest, kui registreerute Google’i kontoga. Kõik, kellel on Androidi või Gmaili, saavad selle automaatselt.

Ehkki peate jagama ruumi oma postkasti ja Google Photosiga, piisab sellest, kui teil pole vaja tasulisele programmile üleminekut.

Kui peate versiooniuuendusi tegema, astus Google üles plaadile, pakkudes 100 GB suurust valikut. Kuu eest 2 dollarit kuus võib teie käsutuses olla 100 GB. Google Drive läheb natuke kallimaks, kui soovite rohkem andmeid kui 100 GB.

Google Drive pakub teile tasuta teenuse abil kõike, mida saate tasulise abonendina. See tähendab, et peate Google’i dokumente tasuta kasutama. Samuti saate koos kasutada Google Drive’i tohutut tarkvaraökosüsteemi suurepäraseid kolmanda osapoole rakendusi ja integratsioone, ilma lisakuludeta.

Failide Google Drive’is hoidmise puuduseks on see, et platvorm on teada teie failide skannimiseks mis on tohutu privaatsusprobleem. Google’i skannerid kaitsevad teid viiruste, rämpsposti ja ohtliku sisu eest, mis võib olla ohtlik, kui muidu tavaline fail on pärast ohtlikuks märkimist karantiinis ja rikutud. Kuid nad analüüsivad ka sisu, et reklaamida kasutajatele asjakohaseid tooteid, mis on tõsine privaatsuse rikkumine, vähemalt minu silmis.

Kui see häirib teid, siis parem parem valida mõni teine ​​tasuta pilvesalvestusvõimalus, isegi kui Google Drive pakub kõike muud, mida soovite.

Teine negatiivne külg on see, et Google Drive ei paku suunamisvalikut. See tähendab, et teil on ainult 15 GB, kui te ei otsusta maksta. Kui see on nii, siis arvestades funktsioone, mis on tasulistel Google Drive’i kasutajatel ühesugused, soovitame hoida tasuta Google Drive ja kasutada mõnda muud programmi, et lisada juba olemasolevat 15 GB.

# 2 pCloud: parim pilvesalvestuse krüptimine

Põhispetsifikatsioonid
 • 2 GB salvestusruumi algus
 • Mugav kasutajakogemus
 • Multimeediumid

Plussid

 Võite kasutada 10 GB tasuta salvestusruumi
Pakett pakub head kasutuskogemust
 Samuti saate kasutada video- ja heli taasesitust koos võimalusega koostada esitusloendeid

Miinused

 Null teadmine on kulukam
Teil on vähem jagamisfunktsioone

pCloud pakub kasutajatele salvestusplaane, mis algavad 2 GB tasuta pilvesalvestusega, lihtsalt kontole registreerumisega.

See on hea tehing mitte standardse salvestusruumi tõttu, vaid seetõttu, et funktsioonide komplekt on võrdsel tasemel nende algtaseme tasuliste plaanidega. Nagu ka teised pakkujad, saate täiendavat ruumi – 8 GB väärtuses – hankida lihtsaid toiminguid, näiteks suunata teisi inimesi platvormile.

Tasuta pCloudi teenuse omamisel puuduvad kaks olulist funktsiooni: paroolid ja lingi jagamise aegumiskuupäevad. Probleemi vältimiseks peate vahetama 500 GB või 2 TB paketi vastu. Ehkki mõlemad on turul pakutavatega võrreldes mõistliku hinnaga, see on suur puudus kui tasuta konto neid funktsioone ei paku.

Puuduvate funktsioonide kõrval paistab endiselt silma ka pCloudi teenus tasuta liikmetele. Mulle avaldas muljet selle sisseehitatud heli- ja videopleier – mis sisuliselt võimaldab teil muusikat voogesitada ja filme pilvest vaadata – ning pCloudi konto kasulik funktsioon, mis võimaldab HD-voogesitust hallata.

Pilve ladustamise kulud liiguvad aja jooksul tõesti kokku. Iga kuu maksmine on tüütu. See on punkt, kus ühekordse tasu maksmine füüsilise kõvaketta eest on parem majanduslik valik.

Õnneks võimaldab pCloud maksta nende pilvesalvestuse eest ühekordse tasu. Nende 500 GB suuruse paketi saate igavesti 175 dollari eest. See tähendab, et teil on kõvaketas, mis tagab töö kogu eluks. Kui kasutate seda 10 aastat, näete umbes 1,50 dollarit kuus salvestuskulusid.

Paljud inimesed – kaasa arvatud mina – armastavad pCloud null-teadmiste turvateenuseid. Kurb on see, et te ei saa nautida null-teadmiste kogemust – isegi kui teil on pCloud Premiumi konto. Lõpuks peate pCloud Crypto eest rohkem maksma. Isegi siis saate tasuta teenusena registreeruda Cryptosse, ilma et oleks vaja Premiumile raha anda.

Vaatamata mõnele väikesele puudusele, millel on suurepärane kasutajakogemus ja palju tasuta salvestusruumi, on pCloud meie nimekirja tipus.

# 3 MediaFire: palju tasuta beebisid

Põhispetsifikatsioonid
 • 10 GB salvestusruum alguses
 • Odav ja usaldusväärne
 • Premeerimissüsteemi premeerimine
 • Salvestusruumi suurendamise võimalus

Plussid

 Võite kasutada kuni 10 GB tasuta salvestusruumi
Lisaks võite saada kuni 50 GB lisaruumi
 Platvorm pakub odavaid hinnaplaane

Miinused

 Failide sünkroonimist ei saa kasutada
Peate hakkama saama halva turvalisusega

Kui te soovitate MediaFire’i rohkematele inimestele, pole see teie tass teed, siis ärge muretsege. Võite saada 2 GB lisaruumi lihtsalt nutitelefonirakenduse MediaFire installimisega. Samuti on teil võimalus hankida rohkem gigabaiti, linkides oma Facebooki või Twitteri teenusega.

MediaFire pakub ka taskukohase hinnaga plaane, näiteks ühe terabaidi (1 TB) pakkumine ainult 5 dollarit kuus. Seda platvormi on raske soovitada, välja arvatud selle tasuta teenus, isegi kui see on üks väheseid Linuxi toetatud teenuseid.

Peamine probleem on see, et MediaFire ei sünkroniseeri faile ühegi seadme vahel. See tähendab, et peate dokumente pilves üles laadima või alla laadima käsitsitöö abil.

Veelgi enam, platvormi turvalisuse üksikasjad pole ideaalsed, halva krüptimisteenuse ja parooliga. Sellegipoolest suudab MediaFire anda palju salvestusruumi tasuta, seega koostab ta meie nimekirja.

Peamine põhjus, miks MediaFire on loendis, on see, et see pakub tasuta head osa andmetest.

# 4 Sync.com: suurendage salvestusruumi viidete kaudu

Põhispetsifikatsioonid
 • 5 GB salvestusruum alustamiseks
 • Liini ülemise süsteemi ülaosa
 • Palju saadaval olevaid funktsioone
 • Hästi ümar hoiuteenus

Plussid

 Iga saatekirja jaoks on 1 GB salvestusruumi, nullpiirangutega
Kaasas null teadmiste krüptimine
 Võite kasutada 5 GB tasuta salvestusruumi

Miinused

 Kõlblikkusaegu ei saa kasutada
Lingide jaoks pole allalaadimislimiite
Linuxi klienti pole

Sync.com on meie loendis meie teisel kohal pilvesalvestusteenus.

Kui registreerute, saate platvormil 5 GB vaba mahtu. Paljud kasutajad laulavad sünkroonimise eest kiidusõnu, kuid mis muudab platvormi tasuta teenusena nii populaarseks, on see, et sellel on viiteprogramm absoluutselt null piiridega. Sarnaselt pCloudiga saate ka iga uue pakutud registreerumisega 1 GB, kuid saate jagada nii palju kutseid, kui tihti soovite. ��

Platvormil on küll suunamiste limiit 20 GB, kuid tegelikult on lihtne ettevõttega otse e-posti või otsevestluse teel ühendust võtta, et saaksite korgi keelata. Sünkrooni tugiteenuste korduskontroll kontrollib teie viiteid, et veenduda, kas tegemist on päris inimestega, kuid seni, kuni kõik on tellitud, laiendavad nad teie saatekirjaboonust.

Piiramatu suunamisteenusena saab teoreetiliselt selle platvormi abil tasuta saada peaaegu piiramatu pilvesalvestusruumi, kui teil on lubatud mõne muu meie loetletud teenuse abil. Paljud kasutajad kasutavad võimalikult suurt salvestusruumi saamiseks oma sotsiaalmeediat.

Lisaks ei lõika Sync.com tasuta teenusest välja palju tasuliste plaanide funktsioone. Näiteks võite saada tasuta null teadmiste krüptimist kõigis plaanides, tasuta ja tasulisena. See võimaldab teil laieneda failide ühiskasutusse. Veelgi enam, programmis on seni parim nullteadmiste teenus nii maksvatele kui ka mittemaksvatele kasutajatele.

Samuti saate tasuta parooliga kaitsta oma failijagamisi tasuta konto kaudu, kuid mitte lisada aegumiskuupäevi ega allalaadimislimiite. Selleks peate lülituma Sync.com Pro programmi. Seega, kui teil on probleeme Sync.com või pCloud vahel valimisel, on see mõistlik. Mõlemad on peaaegu ühtlaselt sobivad. Mõlemal juhul saate hea tehingu.

Kui olete sõbrad ja tuttavad ammendanud, peate teenuse eest maksma. Sünkroonimisel on fantastiline maksestruktuur, kus 1 TB salvestusruumi võrdub tasuga 5 dollarit kuus. See hoiab selle lihtsana.

Meie auväärsed mainimised

Leiame, et mõned muud tasuta pilvesalvestusvõimalused väärivad austust. Ehkki neil ei õnnestu meie loendi tippu tõusta, pole need halvad valikud:

# 5 Amazonase pilve draiv

Registreerimisega saate lihtsalt 5 GB tasuta, kuid kui olete praegune Amazon Prime’i kasutaja, saate nautida piiramatut fotode salvestust. Puuduseks on see, et Amazon Drive ei saa faile krüptida, nii et turvalisus on probleem.

# 6 Degoo

Veel üks üsna populaarse salvestusruumi pakkuja. Üks Degoo kasutajaks registreerumine pakub teile 100 GB tasuta salvestusruumi. Ehkki see on palju enamat kui see, mida teised teenused pakuvad, tegeleb Degoo pilvesalvestuse asemel veebivarundusega. Tegelikult pole see isegi võrguteenuse tagamise suurepärane teenus, kuid vähemalt saab see töö tehtud.

# 7 Microsoft OneDrive

Lõpuks peate lihtsamate võimaluste jaoks otsima mitte kaugemale kui 1TB, mille pakub Microsoft OneDrive. Tasuta salvestusruumile pääsete juurde, kasutades lihtsalt kehtivat instituudi e-posti ID-d. Saate hankida Office 365, mis kuulub ka Microsoft Wordi, Exceli, PowerPointi ja OneNote’i töölauaversioonide juurde. Parim osa on see kõik tasuta.

Tasuta pilvesalvestuse ostmise juhend

Milliseid funktsioone peaksite tasuta pilvesalvestusteenusest otsima? Eelkõige: turvalisus.

Parimate tasuta pilvesalvestuskavade ostmisel ringi liikudes, küberjulgeolek peaks olema teie peamine mure. Kõige hea mainega pilvesäilitusettevõtted ei näe ega salvesta kunagi rohkem kui pilguheit teie andmetele – nad hoiavad neid krüptituna, häkkerite eest kaitstud ja ka oma töötajate uudishimulike silmade eest..

Teiseks, parimad tasuta plaanid peaksid sisaldama nii palju funktsioone kui põhilised tasulised ekvivalendid, kuna need annavad teile realistlikuma pildi sellest, mille eest tegelikult maksaksite. Pärast seda, mis oleks tasuta proovi mõte, kui nad jätaks peamised koostisosad välja?

Lõpuks peaks teenust olema lihtne kasutada, nagu ka nii-lihtne-teie-vanaema-võiks-kasutada-seda. ���� See peaks sujuvalt integreeruma kõigi teie seadmetega, olgu need siis nutitelefonis, tahvelarvutis või lauaarvutis.

Enamik siin soovitatavaid tasuta pilvesalvestusrakendusi on kõigis nimetatud seadmetes ühilduvad ja töötavad kõigi suuremate opsüsteemidega. Nii saate juurde pääseda soovitud failidele, kui soovite, ükskõik kus te ka poleks (kui olete Interneti-ühendusega).

Kuidas valida ideaalne tasuta pilvesalvestusruum?

Kuigi kõik teenused, mida siin soovitame, on tasuta, ei paku need kõiki sama väärtus. Jätsime kõik pakkujad välja kõike muud kui täiuslik turvalisus, kuna nende mainimine oleks ajaraiskamine.

Ainsad kaks võrreldavat kategooriat on 1) tasuta talletusmahu plaanis sisalduv gigabaitide arv (GB) ja 2) funktsioonid, mida saate kasutada.

Tasuta kallid

Enamiku inimeste jaoks piisab sõnast “tasuta”, et meelitada neid sisse ja isegi leppida keskpärase säilituspaketiga. Ärge petke! Nagu mainitud, erinevad iga tasuta pilve salvestamise võimalus.

Siin on tehing, ei hea valikud pakuvad nende tasuta paketi jaoks rohkem kui 50 GB. See on kõige kõrgemas otsas. Enamik korgi välja 15-16 GB. Kui plaanite mõnda aega kasutada pilvesalvestusteenust, siis maksate mingil hetkel.

Kõige olulisem on keskenduda sellele, et tegelikult ei anna ükski ettevõte teile nii palju salvestusruumi. Dropbox, mis on üks tuntumaid pilvesalvestuse pakkujaid, on ka üks dollari mäluruumi osas kõige vähem helde, kui olete oma 2 GB tasuta andmepiirangu ületanud.

Kuidas pilvesalvestus töötab?

Teile pakutakse ainult tasuta pakutavat Dropboxi kaudu 2 GB, ametlikult tuntud kui Dropbox Basic. Pärast seda on hinnad parimal juhul kahekordsed, võrreldes muude pilvesalvestuskavadega. Halvimal juhul on see mitu korda rohkem kui muud võimalused.

Dropbox pakub madalaimat lisatasu paketti 1 TB salvestusruumi korral. Paljud inimesed ei vaja isegi nii palju salvestusruumi. See maksab teile 10 dollarit kuus ja kui soovite andmeid kahekordistada, näete 20 dollarit kuus.

Dropbox pakub küll tehingut, et saada sõpradega registreerumisel tasuta 16 GB salvestusruumi, kuid see pole alati võimalus – ega ka ettevõtetel pole professionaalne nõuda teistelt registreerumist. Sama funktsiooni pakuvad ka muud teenused. Seetõttu soovitame seal avaramaid plaane, näiteks pCloud või Sync.com (minuti kohta lisateavet nende võimaluste kohta).

Funktsioonide arv ja tüüp

Lisaks salvestusruumi (GB) piiramisele piiravad paljud tasuta pilvesalvestusplaanid ka teie pakutavate funktsioonide arvu. Kasutades taas näitena Dropboxi, puudub selle põhiprogrammil olulised võimalused, näiteks paroolid ja kahefaktoriline autentimine oma kaustade kaitsmiseks, samuti failide jagamine ja mobiilsideühenduseta võrguühenduseta juurdepääs. Seetõttu paistavad meie loendis olevad valikud silma paljude võimaluste hulgast.

Lõplikud mõtted

On tore, kui ettevõte on oma teenuses nii kindel, et on nõus seda tasuta pakkuma, lootes, et teist saab ühel päeval makseklient..

Kuid ainult teie teate täpselt, millised funktsioonid teile või teie ettevõttele kõige rohkem kasuks annavad, kui pakute neile teenust kolledžis. Tutvustagem meie peamisi valikuid:

 1. Google Drive
 2. pCloud
 3. MediaFire
 4. Sync.com

Parimad tasuta pilvesalvestuse pakkujad, nagu pCould, annavad teile kuni 10 GB salvestusruumi koos mitme täiustatud funktsiooniga lootuses, et eelistate nende süsteemi selle asemel, mis on juba kõigile Gmaili kasutajatele saadaval, näiteks Google Drive.

Lõpuks on teie enda otsustada, kui palju tasuta pilvesalvestust vajate ja milline neist teenustest kõige paremini sobib. Õnneks ei takista miski teil neid kõiki proovida ja lihtsalt kinni pidada kõige rohkem, nagu teile meeldib nad on kõik tasuta!

Hoidke oma teave turvaliselt, pidage meeles, kuidas jagate oma andmeid, ja kasutage neid tasuta pilvesalvestusvõimalusi (kuni saate!). Lõppude lõpuks ei öelda, millal tasuta proovid otsa saavad … ��

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector