7 parimat tasuta veebisaidi saiti – alustage ilma ühtegi dollarit kulutamata

Nii et sa tahad blogi teha, eh? Ma tunnen sind. Hea mõte on maailmale oma mõtetest teada andmine ja võimaliku lisaraha teenimine.


põder pea esilekerkiv giphy

Loodetavasti tunnevad keegi peale teie ema huvi ka teie mõtete üle, miks põder mõjutab maailma intelligentsi ja kas tõesti siin asju ajatakse. Ma poleks üllatunud, kui arendate välja suure jälgimise.

See tüüp varjab midagi.

Esimene samm maailmale oma tõendite ja uuringutega tutvumiseks on hakata blogima. Pole nii, et soovite blogimise alustamiseks raha maksta. Põdra manipuleerimise uurimine on väike väli ja tasub halvasti.

Suurepärane uudis on see, et pürgivale blogijale on seal saadaval palju tasuta võimalusi. Parimad tasuta blogimisplatvormid on kõik kättesaadavad ja me aitaksime teid aidata teil otsustada, millist neist kasutada.

TLDR;

Kui suhtute tasuta ajaveebisse, siis on sellel kaks võimalust.

  • valik 1 – WordPress on mõeldud inimestele, kes soovivad oma veebisaidi kohta kõike teada. Need on inimesed, kes soovivad midagi nullist üles ehitada ja omavad parimaid SEO võimalusi.
  • 2. võimalus – Teisest küljest, kui soovite luua lohistamisfunktsioonidega veebisaiti, kus hostimise eest hoolitsetakse, on teie jaoks valik Wix.

7 parimat tasuta ajaveebi saiti

Kitsendasime seda kuni 7 unikaalse tasuta blogimise võimaluseni. Kõigil neil valikutel on nende teenuse tasuta versioon, kuid need võimaldavad teil ka kogemuse parendamiseks maksta.

Kui soovite endiselt lisateavet, vaadake meie blogimisplatvormi võrdlust.

1. WordPress – suurem õppimiskõver, täielik vabadus

Blogimises on WordPress lõpuks kõik. Hind on õige, tuledes kopsakas null dollarit ja null senti. Kui teil on küsimus miks, siis sellepärast, et WordPress on avatud lähtekoodiga sisuhaldussüsteem.

See on lahendus kõigile, kes soovivad blogimismänguga tõsiselt suhtuda. WordPress on platvorm, mis võimaldab lõplikku kohandamist, parimaid SEO tavasid ja tööriistu, mis võimaldavad teil midagi teha.

WordPress kasutab 30% internetist sellisena, nagu me seda täna teame.

WordPressi omanduses on nii suur Interneti-turuosa, et see aitab teil luua omaenda hämmastava veebisaidi.

Ainus WordPressi probleem on see, et seal on suhteliselt suur õppimiskõver. Ma ei soovita WordPressi tavaliselt inimestele, kes ei tea veebisaidi loomisest midagi, kuna see võib tekitada segadust.

WordPress ise on täiesti tasuta kasutamiseks. Siiski on kulud, mis võivad kokku liita. Esimene samm on leida kusagil oma veebisaidi host. On olemas tasuta hostimisteenuseid, kuid need pole üldiselt eriti head. Soovitame WordPressile mitmesuguseid veebimajutusteenuseid, kus meie valiku varundamiseks on palju uuringuid, kui WordPress on tõepoolest teie ajaveebivalik.

Kui teile ei meeldi ükski WordPressi tasuta teema, peate ka teema eest maksma. Seal on suurepäraseid blogimisteemasid, mille hind on umbes 35 dollarit, kuid kõige sagedamini kasutatavad premium-teemad on umbes 100 dollarit.

WordPressi teemad

Kuna WordPressi veebisaidi kujundamine võib algajana olla pisut üle jõu käiv ja paljud inimesed loobuvad kohe pärast alustamist. Nad otsustavad, et soovivad ikkagi veebisaiti, nii et nad otsivad disaineri, keda palgata. Disainerid varieeruvad hinnas metsikult, kuid hea on nelja numbri hulgas.

Nii et kui otsite saidi pika tuleviku ülesehitamiseks ja olete pühendunud WordPressi kasutamise õppimisele, on see kindlasti teie jaoks valik.

WordPressi hostimise seadistamise sammud:

  1. Registreerige oma domeen – lugege meie juhendit siit
  2. Häälestamise hostimine – odav hostimine või veebisaitide tasuta ehitajad.
  3. Installige WP cPaneli või hallatud masina kaudu

2. Wix – parim hõlpsasti kasutatav tasuta ajaveeb

WordPress on parim viis oma veebisaidi loomiseks, kui teil on teadmisi, aega ja ressursse. Sellega öeldes – Wix on fantastiline.

Wix on pukseerimistarkvara, mis võimaldab kasutajal ehitada tõeliselt kauneid veebisaite ilma massilise õppimiskõverata. See on mõeldud inimesele, kes soovib eelvalmis malle ja hõlpsasti kasutatavat, intuitiivset kasutajakogemust.

Teenusel on terve hunnik funktsioone, mis võimaldavad hõlpsat ehitamist ilma taustaprogrammi süveneda, hostimist välja mõelda või õiget teemat proovida.

wix elemendid

Wix võimaldab teil luua ka nende kunstliku disaini intelligentsusega veebisaidi.

Selle asemel, et võtta aega kõigi teemade ja paigutustega tutvumiseks, valib tarkvara teile eelistuste ja esitatud küsimuste põhjal. See on aja kokkuhoiu ja otsuseid leevendav funktsioon, mis võtab ära umbes 75% veebisaidi loomisega kaasnevast ülejäägist.

Wixis ajaveebi registreerumine on samuti äärmiselt lihtne. Minge lihtsalt veebisaidile ja valige alustamiseks tasuta variant. Wixi jaoks on suurepärane asi see, et te ei pea oma uue ajaveebi proovile panemiseks midagi maksma. Kui otsustate, et vihkate seda ja soovite vaadata mõnda muud teenust, ei takista see teid midagi tegemast.

Wixil on hõlpsasti kasutatavaid blogimismalle, mis muudavad teie esimese postituse kirjutamise hõlpsaks ja vaevatuks ning kui vajate abi, on teadmistebaas ja klienditugi suurepärased. SEO valikud pole WordPressiga samal tasemel, kuid nad on hooldatavad ja sama head kui veebisaidi koostaja jaoks.

Üks oluline kaalutlus – Kui soovite kasutada oma domeeninime, peate Wixi kasutamise eest maksma, kuid tasuta versiooni on tore kasutada, kui te ei hooli sellest või soovite seda enne domeeninimele pühendumist proovida..

Kui soovite rohkem teada saada, siis tutvuge meie Wixi ülevaatega.

3. Keskmine – parim veebiväline ajaveeb

Võimalik, et kui olete mõne viimase aasta Interneti-ühenduse käivitanud, olete meediumist midagi lugenud.

2016. aastal on keskmine kirjutatud lugude arv nädalas keskmisel oli 140 000. See on palju teavet, mis meediumil lendab.

Keskmine suhtus ajaveebiteenuse loomisse teisiti. Kogu teie sisu, mida kirjutaksite, on lehel Keskmine, mitte teie enda veebisaidil. Sellel on plusse ja miinuseid, kuid selleks, et keegi saaks teie veebisaiti külastada (kui teil see on) peaksid nad selle klõpsama teie keskmise ajaveebi postituses.

keskmise artikli redigeerimine

Lahedad asjad keskmise kohta on see, et te ei pea kunagi maksma ükskõik mille eest, seda on lihtne kui halvasti kasutada ning et kõigil keskmist külastavatel inimestel on sisseehitatud vaatajaskond.

Halb on see, kui olete pärast SEO-ga kokkupuudet Keskmine sunnib kedagi teie veebisaidi leidmiseks täiendavat sammu tegema.

Keskmine on üks parimaid kohti blogimise alustamiseks. Kui teil on ideid, mida soovite kogu maailmale avaldada, peate vaid hüppama keskmisele, registreeruma ja laskma neil mõtetel rippida.

Kui otsustate kunagi oma ruumi luua, võite lihtsalt kopeerida ja kleepida kõik oma tehtud veebisaidi keskmise postituse ja postitada sinna.

Kui te pole kindel oma ajaveebi loomises, soovitame tungivalt alustada keskmisest, harjutada Internetis kirjutamist ja minna sealt edasi.

4. Weebly – nagu väiksema kujundusega Wix

Weebly on tuntud veebisaitide koostaja, mis sarnaneb Wixiga selle poolest, et saate kõiki soovitud elemente lehele lohistada..

Ma soovitaksin Weeblyt, kui sobiksite kahte kriteeriumisse. Üks: te ei soovi absoluutselt oma ajaveebi eest maksta. Kaks: olete Wixist hämmingus ja soovite midagi veelgi lihtsamat.

Wixist on raske üle olla, kui teil on tarkvara kasutamise ja Internetis mängimise kogemusi. Kui olete – Weeblyl on tasuta plaan, mis võimaldab teil luua lihtsa veebisaidi, kus on nende reklaamid.

weebly-lohistavad elemendid

Paljud inimesed kasutavad Weeblyt ja liides on nii lihtne kui võimalik. Te ei loo veebisaiti nii kauniks kui kaks parimat veebisaidi koostajat – Squarespace ja Wix.

Kuid Weebly lubab teil ikkagi üles ehitada kena välimusega veebisaidi, millel on olemas kõik blogimisfunktsioonid ja mida vajate koos mõne SEO abiga.

Weebly sisaldab analüütikat, et näidata, mitu inimest teie veebisaidile tuleb ja kui soovite kasutada oma domeeni, peate kasutama tasulist paketti.

Täielik Weebly ülevaade siin.

5. Blogija – vana kooli lahe

Kui lugesite blogisid tagasi, kui nad esimest korda hakkasid, siis kas olete lugenud ajaveebis olnud ajaveebi. Blogger, mis loodi 1999. aastal enne dot com-mulli, loodi selleks, et kõigil ja kõigil oleks võimalus oma häält kuulda võtta.

Nüüd, kui Google omab, lubab Blogger endiselt soovijatel kirjanikel oma häält Internetis kuulda võtta.

Kõik, mida peate tegema, on teenuse alustamiseks registreerumine. Platvormi liides näeb välja peaaegu kõik muu, mida Google haldab, kuid see võimaldab teil oma ajaveebi kohandada erinevate teemadega.

luua-ajaveeb-ajaveeb

Teie käsutuses olevad valikud võimaldavad teil luua isikliku ajaveebi, mis näeb välja tõesti teie oma.

Ainus Bloggeri probleem on see, et see näeb välja pisut vananenud. Kui võrrelda oma veebisaiti Bloggeri või isegi keskmise teabega, võib see tunduda teie 2006. aasta ajaveebi.

Nii nagu keskmise puhul – on ka Blogger suurepärane koht alustamiseks, kuna see on tasuta. Kui soovite proovida blogimist ja seejärel veebisaiti hiljem üles ehitada, on lihtne lihtsalt oma varasemad postitused oma veebisaidile teisaldada.

6. Ruuturuum – tasuta, kuid ainult 14 päeva

Ruuturuumi kasutamine on äärmiselt sarnane Wixi kasutamisega. Nad on mõlemad veebisaitide loojad, neil mõlemal on peaaegu identsed ajaveebi- ja SEO-võimalused ning mõlemal on vinge klienditugi, mis aitab teil takerduda. Nad on mõlemad algajate valikud.

Mis neil siis vahet on? Wixi on lihtne kasutada, kuid ruuturuumi on veelgi lihtsam. Squarespace’i halb asi (või hea asi olenevalt sellest, kuidas te seda vaatate) on see, et seda on raskem kohandada.

Ruuturuum on nagu elamine ilusasti ehitatud ehitiste naabruses. Kogu naabruskonnas on kümmekond erinevat eelmonteeritud maja, kuid samas piirkonnas on kümneid sama eelmonteeritud maja, milles elate..

Teised inimesed, kes elavad samas maja versioonis, kus te kolisite nende mööblisse ja tegid mõned dekoratsioonimuudatused, kuid naabruskonna liit ei lase teil suuri muudatusi teha.

Ruuturuumis on ilusad mallid, millega saate teha ka väikeseid muudatusi, kuid tegelikult piirdute ainult malliga. Wix seevastu võimaldab teil täielikult kohandada mida iganes soovite.

ruudu-teema1

Squarespace’i suurepärane asi on see, et halva välimusega veebisaiti on väga raske teha. Mallid on puhtad ja ajaveebifunktsioonid kajastavad seda. Ruut Ruum sobib tõepoolest sellistele reklaamijatele nagu fotograafid ja kunstnikud, kes soovivad ka ajaveebi ajada.

Ruuturuum oleks loendis kõrgem, kui see oleks kauem vaba. Teenus pakub 14-päevast tasuta prooviversiooni, et näha, kas soovite tarkvaraga kinni pidada.

Kui soovite ruuduruumi kohta rohkem teada saada, lugege meie üksikasjalikku ruutruumi ülevaadet. 

7. Tumblr – multimeedia / sotsiaalmeedia lahendus

Tumblr loodi 2007. aastal ajaveebiplatvormina, mis toimib ka suhtlusvõrgustikuna.

Kuna Tumblr loodi ajaveebi, on sellel palju funktsioone, mis on vajalikud kirjutamiseks ja meediumisisu üleslaadimiseks, mida võiksite kasutada.

Tumblr pakub kohandamisvõimalusi, kuid kohandamine sarnaneb pigem sotsiaalmeedia profiilile kui ajaveebisaidile.

Tumblri puhul on üks tore asi see, kui lihtne seda kasutada on ja nende hõlpsasti kasutatav armatuurlaud.

tumblr armatuurlaud

See on küll Tumblr – see on üles ehitatud ajaveebiplatvormiks, kuid enamik Tumblri kasutajaid kasutab seda pigem sotsiaalmeediana kui ajaveebiplatvormina. Paljud ettevõtted kasutavad Tumblrit oma ajaveebi liikluse täiendamiseks.

Kui soovite sotsiaalselt integreeritud ajaveebi, ilma et oleks vaja oma vaeva näha, siis võib teie jaoks valida Tumblr.

Kokkuvõtlikult

Kui rääkida sellest, siis on tõesti kaks võimalust, mis ajaveebiruumis teejuhiks on. Kui te tõesti ei soovi oma veebisaiti omada, vaadake WordPressi ja Wixi oma kahe peamise valikuna. Kui teile Wix ei meeldi, on kaks alternatiivi, mis on sarnased ka Weebly ja Squarespace’is.

Kui hindate kohandamist ja oma veebisaidi tõelist omamist, kasutage WordPressi.

Kui hindate lihtsust, kasutusmugavust ja ei pea nii palju muretsema, pöörduge veebisaidi koostaja, näiteks Wixi poole.

KKK – populaarsemad tasuta ajaveebisaidid

Kuidas algajate ajaveebid raha teenivad?

Rahablogimise teenimiseks on mitu võimalust. Sidusettevõtte sissetulek on kõige lihtsam viis alustamiseks, kuid võite müüa ka digitaalseid tooteid, e-raamatuid ja kursusi. Samuti on vabakutseline kirjutamine ja reklaamimine.

Kuidas Kanadas tasuta blogi alustada??

Kiireim ja lihtsaim viis Kanadas tasuta ajaveebi loomiseks on sellise teenuse nagu Medium kasutamine. Teil on vaja ainult registreeruda ja hakata kirjutama.

Millised on populaarseimad ajaveebisaidid?

Kõige populaarsemad veebisaidid on WordPress, Wix, Squarespace, Medium, Weebly, Blogger ja Tumblr.

Kas blogijad teenivad tõesti raha?

Kogu internetis on lugematu arv blogijaid, kes lõid elavat ajaveebi. On isegi ajaveebi ajakirjanikke, kes on oma ajaveebi kaudu jõukaks saanud ja on käivitanud raamatuid, taskuhäälingusaateid jne.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector