10 geriausių žiniatinklio prieglobos paslaugų (30 ir daugiau šeimininkų – „Speed ​​& Uptime“)

geriausia interneto priegloba


Paskutiniai pakeitimai: 2020 m. Vasario mėn.

Norėdami rasti gerą interneto prieglobos paslaugą, galite pareikalauti daug laiko ir pinigų.

Iki šiol esame užsiregistravę, išbandę ir palyginę daugiau nei 30 skirtingų žiniatinklio prieglobos įmonių. Tai taip pat reiškia, kad turime duomenų apie našumą.

Uptime ir krovimo laikas yra du svarbiausi veiksniai renkantis žiniatinklio prieglobą (šalia jų kainos).

Čia yra mūsų išsamus peržiūros procesas:

 1. Mes prisiregistruojame su prieglobos paslaugos siūlomu interneto prieglobos planu
 2. Mes nustatėme tuščią „WordPress“ svetainę
 3. Stebime jų našumą, pvz., Veikimo laiką ir įkėlimo laiką
 4. Mes tikriname jų savybes, apribojimus, kainodarą ir klientų aptarnavimą
 5. Skelbiame apžvalgą (atnaujinama kartą per metus)

Visos mūsų prieglobos apžvalgos yra pagrįstos vidutiniu kiekvienos žiniatinklio prieglobos greičiu (įkėlimo laiku), veikimo laiku ir kaina. Jei norite išsamesnių duomenų, peržiūrėkite mūsų duomenų puslapį arba šią skaičiuoklę.

10 geriausių naujų svetainių talpinimo paslaugų

Žemiau pateiktas 10 geriausių svetainių prieglobos paslaugų teikėjų, kuriuos nustatėme patikimais ir greitais, sąrašas. Jie visi gerai pasirodė per pastaruosius 24 mėnesius.

1. „Bluehost“ – Geriausias bendras

„bluehost“ apžvalgaPlanai prasideda nuo 2,75 USD / mėn

„Bluehost“ profesionalai
+ Geriausias veikimo laikas (99,99%)
+ 5 geriausi greičiai (405 ms)
+ „WordPress“ įdiegimas vienu paspaudimu
+ Paprastas naudoti, tinkamas pradedantiesiems
+ Nemokamas domenų ir svetainių kūrėjas
+ Parama visą parą (pokalbis ir telefonas)
„Bluehost“ minusai
– Nuolaidos tik ilgesniems planams

„Bluehost“ žiniatinklio priegloba buvo vykdoma nuo 2007 m. Ir dabar joje yra daugiau nei 3 000 000 svetainių. Jie yra populiariausias ir pigiausias prieglobos pasirinkimas naujoms svetainėms.

Jie yra mūsų geriausiai įvertintos žiniatinklio prieglobos įmonės, nes jų paskutinis 24 mėnesių darbo laikas ir greitis yra labai stiprūs – 99,99% ir 405 ms, atitinkamai.

Jų trejų metų įvadinė kaina yra 2,75 USD / mėn. (Atnaujinama 7,95 USD) ir pateikiama su tokiomis funkcijomis kaip nemokamas domeno vardas, svetainių kūrėjas ir įdiegimas vienu paspaudimu „WordPress“, „Joomla“ ir „Drupal“ per „cPanel“. Taigi pradedantiesiems (kam nors nėra svetainės) tai turbūt geriausias pasirinkimas. Neišmatuotas pralaidumas ir 50 GB saugykla yra įtraukti į pagrindinį planą.

Tai puikiai tinka „WordPress“ svetainėms, nes jį oficialiai rekomenduoja „WordPress.org“

Visuose planuose „Bluehost“ taip pat yra nemokamos el. Pašto paskyros, visą parą veikiantis klientų palaikymas ir SSL (saugos sluoksnis). Tai labai lengva naudoti ir turbūt geriausias pradinio lygio žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, kuris yra ir patikimas, ir saugus. Be tradicinio bendrojo prieglobos, bendrovė taip pat siūlo didesnio srauto svetainėms skirtus, VPS ir valdomus „WordPress“ prieglobos planus.

Visiems jų prieglobos planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir jie iškart suaktyvinami, kad galėtumėte iškart pradėti juos naudoti.

„Bluehost“ spektaklis (2017–2020)Tiesioginė bandymų svetainė: hostingasfaktai-bluerock-bluehost.com | Vid. veikimo laikas ir greitis: 24 mėnesiai+


išsami „Bluehost“ apžvalga

2. „HostGator Cloud“ – Geriausias pigus debesis

„hostgator“ debesies apžvalgaPlanai prasideda nuo 2,74 USD / mėn

„HostGator Cloud Cloud“
+ 5 populiariausi veiksniai (99,99%)
+ 5 geriausi greičiai (399 ms)
+ Nemokamas perkėlimas į svetainę
+ Nėra pralaidumo ir saugojimo apribojimų
+ Kelios duomenų centrų vietos
+ Neribota el. Pašto paskyra
„HostGator Cloud Cons“
Didesnė atnaujinimo kaina

„HostGator“, įkurta 2002 m., Yra populiarus bendro naudojimo ir „debesų“ prieglobos paslaugų teikėjas, šiuo metu talpinantis daugiau nei 2 000 000 svetainių.

Remiantis mūsų paskutinių 24 mėnesių duomenimis, „HostGator Cloud“ veikia labai gerai (99,99%) ir didesniu nei vidutinis greitis (399 ms) paversdamas jį stipriu varžovu „Bluehost“.

„HostGator“ siūlo lanksčias funkcijas, tokias kaip neribota el. Pašto paskyra, neišmatuotas pralaidumas, neišmatuota vietos diske ir įmontuota talpykla visuose planuose. Be to, visiems jų prieglobos planams suteikiama 99,9% neveiklumo garantija, nemokamas SSL sertifikatas, lengvi „WordPress“ diegimai ir nemokamas domenas metams (kai prisiregistruojate 12, 24 arba 36 mėnesiams).

Jei norite sukurti pasirinktinę svetainę, galite tai padaryti naudodami „Gator“ svetainių kūrimo priemonę. Tai „HostGator“ tempiamų svetainių kūrėjas, sukurtas lengvai naudoti e-komercijai palankią svetainių kūrimo programą pradedantiesiems..

Pigiausias „HostGator“ planas prasideda nuo 2,74 USD / mėn. (Kai pasirenkate 12 mėnesių mokėjimo planą) ir atnaujinamas 10,95 USD / mėn. Išskyrus bendrą debesies prieglobą, „HostGator“ siūlo „WordPress“, VPS ir specialius prieglobos planus, aptarnaujančius visų dydžių organizacijas nuo mažų įmonių iki įmonių svetainių.

Visiems planams suteikiama dosni 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„HostGator Cloud“ našumas (2017–2020)Tiesioginė bandymų svetainė: hostfacts-owp.com | Vid. veikimo laikas ir greitis: 24 mėnesiai+


išsami „HostGator Cloud“ apžvalga

3. „Hostinger“ – Pigiausia kaina

Pagrindinis „Hostinger“ puslapisPlanai prasideda nuo 0,99 USD / mėn

„Hostinger“ pranašumai
+ Aukščiausias 2 krovimo laikas (350 ms)
+ Pigios kainos (0,99 USD / mėn)
+ Duomenų centrai JAV, Europoje & Azija
+ Nemokamas SSL sertifikatas
+ 24/7 palaikymo pokalbis
„Hostinger“ min
Nėra nemokamo domeno
Ribotas pralaidumo pralaidumo planas

Mūsų paskutinių 24 mėnesių duomenys rodo, kad vidutinis „Hostinger“ veikimo laikas yra 99,95 proc., bet labai greitas vidutinis krovimo laikas 350 ms tai yra geriausia pigi žiniatinklio priegloba, kurią galite rasti.

„Hostinger“ (kuriam taip pat priklauso „Hosting24“) siūlo ypač prieinamus hostingo planus, per daug nepakenkiant paslaugos kokybei ir našumui. Nors kaina yra pigi, su „Hostinger“ planais susijusios funkcijos patiks daugeliui pradedančiųjų svetainių savininkų.

Bendrovė siūlo įvairius prieglobos planus su skirtingomis funkcijomis, o visus planus teikia paprastas svetainių kūrėjas, nemokamas SSL sertifikatas, 99,9% veikimo laiko garantija ir 24/7/365 palaikymas..

Pigiausias „Hostinger“ planas prasideda nuo vos 0,99 USD / mėn. (Kai pasirenkate 48 mėnesių mokėjimo planą), pratęsimas prasideda nuo 2,15 USD / mėn. Pralaidumas ir duomenų bazės yra neribotos, nebent pasirinksite „Vieno žiniatinklio prieglobos“ planą. Su pastaruoju jums bus apribota 10 GB vietos diske, 100 GB pralaidumo, viena „MySQL“ duomenų bazė ir viena el. Pašto paskyra. Svarbiausia, kad pigiausiame plane nėra nemokamo domeno, jo apdorojimo galia ir atmintis yra ribota.

Kitos „Hostinger“ teikiamos paslaugos yra „Cloud“, el. Paštas, „WordPress“, VPS, „Windows VPS“ priegloba.

Visiems planams suteikiama standartinė 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Hostinger“ pasirodymas (2017–2020 m.)Tiesioginė bandymų svetainė: hostfacts-hostinger.com | Vid. veikimo laikas ir greitis: 24 mėnesiai+


išsami „Hostinger“ apžvalga

4. „GreenGeeks“ – Geriausias „žaliasis“ priegloba

„GreenGeeks“ pagrindinis puslapisPlanai prasideda nuo 2,95 USD / mėn

„GreenGeeks“ privalumai
+ Geras krovimo laikas (445 ms)
+ Stabilus veikimo laikas (99,98%)
+ JAV, Kanada & Olandijos serveriai
+ Nemokamas perkėlimas į svetainę
+ Neribotas pralaidumas ir saugykla
„GreenGeeks“ minusai
Abejotina grąžinimo politika
Didelės atnaujinimo išlaidos

„GreenGeeks“ buvo maždaug 12 metų ir joje yra daugiau nei 500 000 svetainių.

Su 99,98% – apkrovos veikimo laikas ir greitis 445 ms, „GreenGeeks“ siūlo greitą ir patikimą prieglobą už prieinamą kainą – 2,95 USD / mėn. Pridėkite prie jų gausias premijas, aukštos kokybės klientų aptarnavimą visą parą ir aplinką tausojančią praktiką. Nesunku pastebėti, kaip „GreenGeeks“ greitai pasididina savo vardą laukiškai perpildytoje rinkoje..

Visuose planuose yra nemokamas domenas 1 metams, prieiga prie „cPanel“, nemokama „Wildcard“ SSL, „PowerCacher“, neribota SSD saugykla ir neribotas duomenų perdavimas. Klientai taip pat gauna neribotą skaičių domenų vardų, neribotą skaičių el. Pašto paskyrų ir naktines atsargines kopijas.

Jei jūsų svetainė tampa didesnė, visada galite atnaujinti savo lankstesnį VPS prieglobą. Be to, „GreenGeeks“ nemokamai perkels jūsų svetainę iš esamo žiniatinklio prieglobos. Deja, 9,95 USD / mėn atnaujinimo norma gali kai kuriuos žiniatinklio valdytojus atgrasyti pasirinkti GreenGeeks, palyginti su kitais hostingo teikėjais..

Visiems planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„GreenGeeks“ spektaklis (2017–2020)Tiesioginė bandymų svetainė: hostfacts-greengeeks.com | Vid. veikimo laikas ir greitis: 24 mėnesiai+


išsami „GreenGeeks“ apžvalga

5. „DreamHost“ – Mokėkite kas mėnesį, jokių didesnių atnaujinimų

„DreamHost“ pagrindinis puslapisPlanai prasideda nuo 2,59 USD / mėn

„DreamHost“ pranašumai
+ Geras krovimo laikas (648 ms)
+ Uptime garantija
+ Galimi mėnesio planai
+ 97 dienų pinigų grąžinimo garantija
+ Neribotas pralaidumas ir saugykla
„Dreamhost Cons“
Vidutinis veikimo laikas (99,94%)
Nėra „cPanel“

1996 m. Įkurta „DreamHost“ yra viena iš seniausių žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų. Bendrovė talpina daugiau nei 1,5 milijono svetainių, tinklaraščių ir programų daugiau nei 100 šalių.

Remiantis mūsų paskutinių 24 mėnesių duomenimis, „DreamHost“ vidutinis veikimo laikas (99,94 proc.) ir pakankamas greitis (648 ms), kad tai būtų patikimas prieglobos sprendimas.

„DreamHost“ skiriasi nuo daugelio kitų interneto prieglobos paslaugų tuo, kad jos siūlo galimybę mokėti kas mėnesį, o ne kasmet.

Tai reiškia, kad galite užsiregistruoti už 4,95 USD ir iškart pradėti naudotis savo prieglobos paskyra. Taip pat galite pasirinkti 3 metų planą, kurio kaina prasideda nuo 2,59 USD / mėn. Ir atnaujinama nuo 4,95 USD / mėn. Į pagrindinį planą įeina nemokamas domenas, 1 svetainė, neribotas pralaidumas ir 50 GB SSD saugykla. Klientai taip pat gali naudotis „DreamHost“ nuvilkimo įrankiu ir gali pridėti el. Laišką, kurio mėnesinis mokestis yra 1,67 USD / mėn..

Bendrovė siūlo stiprias saugos funkcijas („LetsEncrypt SSL“), įvairias domeno valdymo priemones ir neribotą duomenų perdavimą per mėnesį. „WordPress“ yra iš anksto įdiegta, o įmonė taip pat turi savo lengvai naudojamą ir pradedantiesiems skirtą svetainių kūrėją. Jie neturi „cPanel“, kuris yra žinomas žiniatinklio kūrėjų pramonėje, tačiau „DreamHost“ siūlo savo administratoriaus skydą, kuris iš esmės daro tą patį, ką „cPanel“ ar „Plesk“.

Visi planai apima palaikymą per 24 valandas per parą JAV. Bendrovė turi dosnią 97 dienų grąžinimo politiką.

„DreamHost“ spektaklis (2017–2020)Tiesioginė bandymų svetainė: hostingfacts-dreamhost.com | Vid. veikimo laikas ir greitis: 24 mėnesiai+


išsami „DreamHost“ apžvalga

6. „SiteGround“ – geriausias klientų aptarnavimas

svetainės peržiūraPlanai prasideda nuo 3,95 USD / mėn

„SiteGround Pros“
+ Pakankamas krovimo laikas (673 ms)
+ Stabilus veikimo laikas (99,99%)
+ Kompetentingas klientų aptarnavimas
+ „Guru“ pokalbių palaikymas visą parą
+ 20 ir daugiau el. Pašto paskyrų
„SiteGround Cons“
Nustatymo mokestis pagal mėnesinius planus
Ribotas pigus planas

„SiteGround“ yra žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas, įkurtas 2004 m. Sofijoje, Bulgarijoje. Jie priglobia daugiau nei 2 milijonus domenų ir yra viena iš trijų žiniatinklio prieglobos įmonių, kurią oficialiai rekomenduoja WordPress.org.

Remiantis mūsų paskutinių 24 mėnesių duomenimis, „SiteGround“ veikia fantastiškai (99,99%) ir pakankamas greitis (673 ms) todėl tai yra labai stipri 10 geriausių žiniatinklio prieglobos dalyvių.

„SiteGround“ yra gerai žinomas dėl pavyzdinio klientų aptarnavimo, o jo vartotojų bazė sparčiai auga. Visuose „SiteGround“ prieglobos planuose yra svetainės kūrėjas, el. Pašto paskyra, SSL, „Cloudflare CDN“, kasdieninės atsarginės kopijos ir SSH prieiga nemokamai.

Pigiausias „StartUp“ planas, skirtas pradedantiesiems, prasideda nuo 3,95 USD / mėn. (Kai mokate už 12 mėnesių planą), pratęsimas prasideda nuo 11,95 USD / mėn. Galite surengti 1 svetainę, tinkančią ~ 10 000 mėnesinių apsilankymų. Planą sudaro 10 GB internetinė erdvė, neišmatuotas srautas ir palaikymas visą parą.

„SiteGround“ teikia platų paslaugų spektrą, įskaitant valdomą „WordPress“ prieglobą, „WooCommerce“ prieglobą, debesų prieglobą, įmonės prieglobą ir specialius serverius. Užuot turėję vidinius serverius, jie nuomojasi serverius iš „Google“ debesies.

Visiems planams suteikiama standartinė 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„SiteGround“ našumas (2017–2020)Tiesioginė bandymų svetainė: hostingfacts-siteground.com | Vid. veikimo laikas ir greitis: 24 mėnesiai+


išsami „SiteGround“ apžvalga

7. A2 talpinimas – Greičiausias bendras hostingas

A2 prieglobos peržiūraPlanai prasideda nuo 2,96 USD / mėn

A2 prieglobos privalumai
+ Greičiausias krovimo laikas (317 ms)
+ „WordPress“ optimizuoti serveriai
+ Neribotas pralaidumas ir saugykla
+ „Guru“ pokalbių palaikymas visą parą
+ 20 ir daugiau el. Pašto paskyrų
A2 prieglobos min
Vidutinis veikimo laikas (99,93%)
Didesnė atnaujinimo kaina

JAV sukurta „A2 Hostingas“ (įkurta 2002 m., Talpinanti daugiau nei 500 000 svetainių) yra greičiausia bendro naudojimo žiniatinklio priegloba, kurią iki šiol išbandėme. Jiems pavyko pasiekti įspūdingą 317 ms vidutinis krovimo laikas per 24 mėnesius.

A2 priegloba yra greita, nes jų serveriai yra optimizuoti „WordPress“ svetainėms ir naudoja „LiteSpeed“ talpyklą. Kadangi apžvelgėme daugiau nei 30 bendro žiniatinklio prieglobos įmonių, nė viena iš jų nėra tokia greita kaip A2.

Nepaisant greičiausio, A2 nėra toks patikimas. Jų vidutinis darbo laikas svyravo maždaug ~99,93%. Tai nėra daug, bet tai yra daugiau nei ~ 6 valandos prastovos kiekvienais metais.

A2 prieglobos įmonė yra gerai žinoma, kad sklandžiai dirba su visomis pagrindinėmis turinio valdymo sistemomis, įskaitant „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“, „OpenCart“ ir „Magento“, todėl ji puikiai tinka interneto svetainių kūrėjams. Bendrovė siūlo įvairius prieglobos planus ir visus juos sudaro nemokamas „LetsEncrypt SSL“ sertifikatas, neribota SSD saugykla ir nemokama svetainės migracija.

Pigiausias planas „Lite“ prasideda nuo 2,96 USD / mėn. (Atnaujinama 7,99 USD / mėn.), Kurį pateikia 1 svetainė, 25 el. Pašto paskyros, domeno vardas 1 metams, nemokamas „Cloudflare“ CDN ir neribotas pralaidumas / disko vieta.

„A2 Hosting“ turi patikimą klientų palaikymo komandą, pavadintą „Guru Crew Support“. Klientai gali susisiekti su jais 24/7/365 tiesioginių pokalbių, telefono, el. Pašto ir bilietų pagalba. Be įprasto bendro naudojimo, jie taip pat siūlo specialų, VPS ir perpardavinėtojų prieglobą žiniatinklio valdytojams.

Visiems planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„A2hosting“ spektaklis (2017–2020)Tiesioginė bandymų svetainė: hostfacts-a2.com | Vid. veikimo laikas ir greitis: 24 mėnesiai+


išsami A2 prieglobos apžvalga

8. „WestHost“

„Westhost“ apžvalgaPlanai prasideda nuo 1,99 USD / mėn. (Tik FTP)

„WestHost“ profesionalai
+ Geras veikimo laikas (99,98%)
+ Pigios kainos
+ Nemokamas „Cloudflare“ CDN
+ Įtrauktos atsarginės kopijos
„WestHost“ minusai
Mažesnis nei vidutinis įkėlimo laikas (881 ms)
SSL / nemokamas domenas neįtrauktas
Nėra „cPanel“ ar automatinių diegimų

„WestHost“ yra prieglobos įmonė, kuriai priklauso „thgingenuity Ltd.“ (JK įmonė), kuriai taip pat priklauso „MidPhase“.

Mūsų naujausi duomenys rodo, kad „WestHost“ vidutinis veikimo laikas buvo: 99,98% ir krovimo laikas 881 ms. Mes matėme, kad jų greitis nepatenka į 15 geriausių. Tačiau dėl pigių kainų (pradedant nuo 1,99 USD per mėnesį 3 metų planui ir atnaujinant 4,99 USD per mėnesį) bei nemokamu CDN su svetainės atsarginėmis kopijomis, jie tampa tinkamu priegloba. teikėjas dešimtuke.

Jų veikimo laikas yra didesnis nei vidutinis, todėl „WestHost“ yra geras pasirinkimas mažo internetinio verslo svetainėms, atsižvelgiant į tai, kad tai yra vienas pigiausių žiniatinklio prieglobos sprendimų rinkoje – 1,99 USD per mėnesį 3 metų planui..

Deja, SSL ir nemokami domenai neįtraukti. Jei norite jų nemokamai, turėsite pasirinkti aukštesnio lygio planą „Pageidautinas“. Pigiausias planas suteikia jums prieigą tik prie FTP, todėl negalite naudoti greitų CMS diegimų, tokių kaip „WordPress“, todėl pradedantiesiems tai tampa sudėtinga..

Skirtingai nuo kitų, populiaresnių prieglobos paslaugų, „WestHost“ siūlo tik standartinį bendro prieglobos paslaugų teikėją. Taigi, jei jūsų svetainė augs, greičiausiai turėsite perkelti savo svetaines toliau nuo „WestHost“.

„WestHost“ pasirodymas (2017–2020 m.)Tiesioginė bandymų svetainė: hostingfacts-wh.com | Vid. veikimo laikas ir greitis: 24 mėnesiai+


išsami „WestHost“ apžvalga

9. „GoDaddy“ priegloba

„GoDaddy“ apžvalgaPlanai prasideda nuo 4,33 USD / mėn

„GoDaddy“ profesionalai
+ Geras krovimo laikas (554 ms)
+ Geras veikimo laikas (99,97%)
+ 100 GB talpyklos svetainėje
+ „cPanel“ ir svetainių kūrėjų prieiga
+ Uptime garantija už 99,90 proc.
„GoDaddy“ minusai
SSL & paštas kainuoja papildomai
Jokių svetainių perkėlimų

„GoDaddy“ yra vienas iš pirmaujančių prieglobos sprendimų, tiekiančių daugiau nei 44 milijonus svetainių. Bendrovė turi 14 įrenginių visame pasaulyje ir yra pripažinta viena didžiausių domenų registratorių. Jie taip pat siūlo interneto prieglobos paslaugas, tinkančias tiek mažoms, tiek labai didelėms svetainėms. Panašiai kaip „SiteGround“, jie taip pat neturi savo serverių parko, o yra partneriai su „Amazon“ ir nuomojasi serverius iš AWS..

Pastarieji 2 metai, kai stebėjome „GoDaddy“ bendrojo naudojimo prieglobą, parodė, kad galite naudoti 99,97% ir puslapio greitis 554 ms tai rodo mums, kad „GoDaddy“ yra patikimas tiekėjas. „GoDaddy“ yra puikus sprendimas kuriant tinkintas svetaines, nes jis pateikiamas su paprastu „drag-and-drop“ svetainių kūrimo įrankiu („GoCentral“), skirtu pradedantiesiems. Jame taip pat yra kūrėjams patogių įrankių, tokių kaip „MySQL“, „cPanel“, „CloudLinux“, „Python“ ir kelios PHP versijos..

Jų pigiausias interneto prieglobos planas prasideda nuo 4,33 USD / mėn. (Atnaujinama 8,99 USD / mėn.), Turint 100 GB svetainės saugyklos (daug) ir neišmatuotą pralaidumą. Taip pat yra saugos stebėjimas ir DDoS apsauga.

Tačiau „GoDaddy“ turi daugybę „pardavimų“, kurie privers jus mokėti šiek tiek daugiau. Pvz., Svetainės atsarginės kopijos, SSL sertifikatai ir el. Pašto paskyros neįtrauktos į pigiausią planą. „GoDaddy“ taip pat siūlo palaikymą visą parą.

Visiems „GoDaddy“ metiniams ir daugiametiams planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„GoDaddy“ pasirodymas (2017–2020 m.)Tiesioginė bandymų svetainė: hostfacts-gd.com | Vid. veikimo laikas ir greitis: 24 mėnesiai+


išsami „GoDaddy“ apžvalga

10. Svetainė5

site5 peržiūraPlanai prasideda nuo 7,65 USD / mėn

Svetainės5 privalumai
+ Geras veikimo laikas (99,99%)
+ Virš vidutinio greičio (629 ms)
+ Nemokama migracija
+ Nematuotas pralaidumas / saugykla
Svetainė5
Brangi kainodara
Ribotas pigus planas (daugiausia 10 000 apsilankymų)
Domenas nėra nemokamas

„Site5“ yra žiniatinklio prieglobos įmonė, įkurta 1998 m., Tačiau vėliau ją nusipirko „Endurance International Group“ (EIG) – pagrindinė interneto paslaugų teikėja, kuriai taip pat priklauso geriau veikiantys prekės ženklai, tokie kaip „Bluehost“ ir „HostGator“..

Remiantis mūsų paskutinių 24 mėnesių duomenimis, „Site5“ veikia gerai (99,99%) ir vidutinį puslapio įkėlimo laiką 629 ms.

Klientai gali lengvai įdiegti tokias populiarias programas kaip „Drupal“, „Joomla“, „ZenCart“ ar „PrestaShop“ per „cPanel“ / WHM.

Pigiausia „Site5“ bendro naudojimo prieglobos sąskaita prasideda nuo 7,65 USD / mėn. (Jei mokate už 2 metų planą iš anksto). Deja, jų pagrindiniame plane nėra nei nemokamo SSL, nei nemokamo domeno, tačiau jame yra neišmatuota vietos diske ir pralaidumas, palaikymas visą parą ir atsarginės kopijos atkūrimas..

Kadangi „Site5“ nepateikia daugybės funkcijų, kurios galėtų būti naudingos pradedantiesiems, tai tikriausiai yra geresnis pasirinkimas interneto svetainių kūrėjams ar dizaineriams, norintiems jas naudoti kaip perpardavėjų prieglobą atsiskaitymo klientams..

Visiems jų planams suteikiama standartinė 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

„Site5“ našumas (2017–2020)Tiesioginė bandymų svetainė: hostfacts-s5.com | Vid. veikimo laikas ir greitis: 24 mėnesiai+


išsami „Site5“ apžvalga

30 ir daugiau hostingo apžvalgų & Statistika

Kiekvienais metais lėtai įtrauksime daugiau prieglobos paslaugų teikėjų į sąrašą, kai tik turėsime pakankamai duomenų apie jų našumą (veikimo laikas ir įkėlimo laikas). Čia yra nuoroda į skaičiuoklę – žiniatinklio prieglobos palyginimo lentelė (2020 m.).

Dalykai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis interneto prieglobą

1. Vietų perkėlimas ir perkėlimas ne visada yra nemokamas

Ką daryti, jei pasirinksite žiniatinklio prieglobą tik norėdami sužinoti, kad jums tai nepatinka? Svetainės perkėlimas, dar žinomas kaip svetainių perkėlimas, leidžia perkelti svetainę į kitą pagrindinį kompiuterį.

Perkėlimą į kitą svetainę sudaro svetainės failų ir duomenų bazių perkėlimas, svetainės sukonfigūravimas su naujuoju pagrindiniu kompiuteriu ir domeno DNS nukreipimas į naują pagrindinį kompiuterį. Pasirinkę naują svetainės pagrindinį kompiuterį, jie paprastai gali jums padėti atlikti šį procesą. Kaina priklausys nuo pagrindinio kompiuterio, į kurį perjungiate, tačiau jis gali svyruoti nuo 150 USD iki 400 USD.

Tačiau kai kurie mūsų sąraše esantys interneto prieglobos įrankiai, tokie kaip „HostGator“ ir „GreenGeeks“, siūlo nemokamą interneto perkėlimą.

„GreenGeeks“ perdavimas žiniatinklyje

Už mokamus pervedimus kartais galite perkelti daugiau nei vieną svetainę. Pavyzdžiui, 5 svetainės ir 20 el. Pašto abonementų perkėlimas į „Bluehost“ yra 149,99 USD. Vietos perkėlimas paprastai užtruks keletą dienų.

Priimančiajam, pavyzdžiui, „HostPapa“, svetainės perkėlimas užtruks nuo 5 iki 7 dienų. Jie rekomenduoja prieš pradedant siuntimą pakeisti DNS įrašus, kad tai užtruktų mažiau laiko. Jie taip pat gali atnaujinti jūsų DNS įrašus, tačiau ši paslauga bus pridėta nuo 24 iki 72 valandų, kol jūsų svetainė taps aktyvi. Naudojant A2 prieglobą prireiks 2–4 dienų.

2. Atnaujinimo lygis paprastai yra didesnis

Daugelis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjų padidina savo kainą dvigubai ar trigubai, kai tik reikia laiko atnaujinti savo sandorį. Pagrindinio plano, kuris iš pradžių kainuoja 2,99 USD / mėn., Pratęsimo mokesčiai gali siekti 7–10 USD / mėn. Iš plano gaunamos funkcijos ir našumas nesikeičia, tačiau turėsite mokėti daugiau.

 • Pavyzdžiui, „GoDaddy“ ekonomikos planas padidės iki 8,99 USD / mėn., Kai tik bus laikas atnaujinti.
 • „A2 Hosting“ reikalauja, kad klientai pateiktų rašytinį atšaukimo prašymą likus 15 dienų iki atnaujinimo pradžios. Tačiau jei pamiršite paprašyti atšaukti, atnaujinimas prasidės automatiškai ir kaina bus padvigubinta.
 • Tačiau kai kurie mūsų sąraše esantys žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai nesilaiko šio standartinio triuko. Jei prisiregistruojate sudaryti trejų metų planą naudodamiesi „DreamHost“, jūsų planas atnaujinamas ta pačia kaina.

Be to, nors dauguma interneto prieglobos paslaugų teikėjų siūlo „nemokamą domeną“ – tai reiškia, kad domeną pirmus metus gausite nemokamai. Po to jis paprastai atnaujinamas kasmet nuo 10 USD iki 20 USD per metus.

3. Pralaidumo, saugojimo ir el. Pašto paskyros apribojimai

Kai kalbama apie pralaidumas ir saugojimas taip pat yra apribojimų.

 • Pigiausias „GoDaddy“ planas suteikia vartotojams neišmatuotą pralaidumą ir 100 GB atminties, kurios užtenka vienai svetainei.
 • „Hostinger“ siūlo 100 GB pralaidumą ir 10 GB saugyklos, o „iPage“ siūlo keičiamą pralaidumą ir neribotas „MySQL“ duomenų bazes.
 • Klientai, besidomintys neišmatuotu pralaidumu ir saugykla, turėtų patikrinti „Bluehost“, „HostGator“, „SiteGround“ ir „GreenGeeks“..

Svetainių savininkai, besidomintys siūlomų prieglobos paslaugų teikėjų paslaugomis nemokamas SSL turėtų apsvarstyti galimybę naudoti „Bluehost“, „DreamHost“, „HostGator“, „SiteGround“ ar „iPage“. Į visus prieglobos planus jie įtraukia nemokamą SSL sertifikatą, o tai ne visada būdinga didiesiems prieglobos paslaugų teikėjams. Pavyzdžiui, „GoDaddy“ imasi labai didelių mokesčių už SSL sertifikatus.

priedų priegloba

Kai kalbama apie pašto paskyras, interneto prieglobos sprendimai skiriasi savo pasiūlymais.

 • Pavyzdžiui, visose „SiteGround“, „HostGator“, „A2 Hostingas“ ir „Hostinger“ prieglobos sąskaitose yra nemokama el. Pašto paskyra.
 • „GoDaddy“ apima nemokamą verslo el. Laišką pirmuosius metus su pagrindiniu planu. „Microsoft Office 365“ pašto dėžutėje yra 5 GB specialiosios saugyklos ir bendras interneto kalendorius.
 • „iPage“ ir „GreenGeeks“ leidžia vartotojams kurti neribotas el. pašto paskyras. Jie yra pažymėti vartotojo domenu ir apima el. Pašto persiuntimą ir automatinius atsakiklius.

4. Kai tik jūsų svetainė išaugs, apsvarstykite galimybę pakeisti savo hostingo planą

Žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjai siūlo skirtingus prieglobos tipus. Jei tik pradedate veiklą ar turite mažai srauto turinčią svetainę, turėtumėte pasirinkti bendrą žiniatinklio prieglobą. Tai daugiau nei pakankamai, kad prižiūrėtumėte ir paleistumėte savo svetainę (-es). Tačiau augant jūsų svetainei (-ėms) lengva pereiti iš vienos prieglobos į kitą arba atnaujinti į brangesnę prieglobą..

Bendra interneto priegloba – Geriausiai tinka naujoms svetainėms ir tinklaraščiams. Visos svetainės saugomos viename fiziniame prieglobos serveryje, kur jos dalijasi serverio ištekliais, tokiais kaip saugykla, pralaidumas, RAM ir skaičiavimo galia. Jei jūsų svetainė neturi daug srauto, tai yra geriausia vieta pradėti. Grįžkite į populiariausių 10 sąrašą.

VPS talpinimas – VPS reiškia virtualų privatų serverį. Nors VPS yra panašus į bendrą prieglobą (greitas ir veiksmingas) ir tame pačiame serveryje saugomos kelios svetainės, jame yra daugiau pritaikymo parinkčių ir jūs turėsite daugiau kontrolės. Naudodamiesi VPS, galite išmatuoti savo išteklius pagal savo poreikius.

Debesų talpinimas – Prieglobos paslaugos rūšis, leidžianti daugeliui kompiuterių dirbti kartu, paleisti programas ir naudoti kombinuotus skaičiavimo išteklius. „Cloud“ priglobtose svetainėse gali būti naudojami kelių serverių ištekliai, tai reiškia, kad jie neapsiriboja viena serverio vieta.

Tvarko „WordPress“ – Geriausias didelio srauto „WordPress“ svetainėse. „WordPress“ valdoma priegloba tenkina tuos pačius prieglobos poreikius kaip ir bendrosios žiniatinklio prieglobos paslaugos, tačiau pagrindinis jos tikslas yra optimizuoti „WordPress“ svetainės našumą..

Dedikuotas priegloba – Geriausias didelėms, įmonių svetainėms. Prieglobos serverio tipas, suteikiantis svetainių savininkams viso savo serverio išteklius. Šis prieglobos būdas suteikia svetainėms galimybę valdyti didelį srautą ir pritaikyti jas savo poreikiams, atsižvelgiant į procesoriaus, RAM, vietos diske ir programinę įrangą..

 • Išsamias apžvalgas visoms prieglobos įmonėms, kurias iki šiol stebėjome, galite rasti čia.
 • Jei norite, kad mes peržiūrėtume, palygintume ir stebėtume daugiau žiniatinklio prieglobos įmonių, tiesiog atsiųskite mums el. Laišką – [apsaugotas el. Paštas]
 • Jei norite palikti savo apžvalgą, galite daryk tai čia. Atminkite, kad mes gauname daug pareiškimų ir priimame tik tikras ir naudingas vartotojų apžvalgas.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map