Nejlepší tvůrci webových stránek zdarma

koláč giphyNalezení bezplatného tvůrce webových stránek je pro mnoho lidí chytrým rozhodnutím.


Potopení peněz do něčeho, co ještě docela nevíte, s čím ještě děláte, není nejlepší nápad. Většina lidí ráda řídí auto před nákupem, tak proč neřídit tvůrce webových stránek před nákupem?

Neexistuje žádný prodejce webových stránek, kam jít. Kde sakra začnete při vytváření webových stránek? Pokud nemáte žádné předchozí zkušenosti, může to být opravdu matoucí.

Co znamená hosting? Jak snížit náklady na vývoj webových stránek? Proč existuje WordPress.com a WordPress.org? Je to docela matoucí, a proto není začátek zdarma vůbec špatný nápad.

Skvělá zpráva je, že existuje několik skvělých možností pro tvůrce webových stránek zdarma a je to tak snadné jako koláč. Ani nevím, jak snadné je koláče – to může být snazší.

Contents

Naše nejlepší výběr pro nejlepší tvůrce webových stránek zdarma

Prvním místem, kam byste měli použít bezplatný tvůrce webových stránek, je neustálý kontakt. Úžasná věc na Constant Contact je, že je také naším výběrem jako nejlepší služba pro e-mailový marketing. Skutečnost, že nabízejí bezplatnou verzi své služby, je jen třešničkou na dortu (nevím, proč mají dezerty tolik společného s tvůrci webových stránek)..

Použití neustálého kontaktu je nejjednodušší způsob, jak webové stránky zprovoznit zdarma a bez dalších komplikací a zároveň se okamžitě ponořit do e-mailového marketingu..

1. Stálý kontakt – nejlepší tvůrce pro Kanadu (včetně bezplatného hostování)

Neustálý kontakt se do hry nedostal s tvůrci webových stránek. Jsou známy jako nejlepší software pro e-mailový marketing na trhu.
Dabbled na vstupních stránkách a pravděpodobně k závěru, že lidé potřebují opravdu dobré zdarma tvůrce webových stránek. Pak to postavili.

Constant Contact udělal fantastickou práci a vytvořil svůj webový tvůrce a jeho bezplatná verze vás dostane mnohem dále než kterýkoli jiný tvůrce webových stránek zdarma..

Zdarma verze

Existuje bezplatná verze této služby, ale můžete začít s tvorbou vašich webových stránek. Nemusíte platit žádné peníze, abyste zjistili, co děláte, je obrovská přidaná hodnota.

Co se týká bezplatných plánů na Constant Contact je, že dostanete téměř vše, co dostanete v placeném plánu. Aspoň si to vyzkoušejte. Zde jsou některé další věci, které získáte v bezplatném plánu, který většina ostatních tvůrců webových stránek nezahrnuje:

 • Sociální sdílení
 • Integrace na Facebooku
 • Kontaktujte vedení
 • Formy pro zachycení olova
 • LogoMaker
 • Prodej 3 produktů
 • Online platby
 • Řízení zásob, objednávek a daní
 • Kupóny a slevy
 • Transakční e-maily
 • Řízení dopravy

U některých z těchto funkcí, jako je například sleva, musíte jít do druhé nebo třetí placené úrovně služeb elektronického obchodu. Skutečnost, že tyto funkce můžete používat zdarma, je šílená.

Snadnost použití

Právě jsem skočil na marketingovou stránku tvůrce webových stránek společnosti Constant Contact. Nastavil jsem správný časovač, když jsem klikl na „Vytvořit svůj bezplatný web“.

Neustálý kontakt

Rozhodl jsem se vytvořit webovou stránku cestovní kanceláře, kde mě někdo může kontaktovat e-mailem nebo voláním. 

Použil jsem fotografie a jen si logo ponechal jako slova „cestovní kancelář“.

Ani si nedělám srandu, měl jsem postavený web za 4 minuty a 37 sekund. Ani jsem se nespěchal a vypadalo to docela dobře.

Kdybych strávil dalších deset minut hraním s více fotografiemi nebo změnou barev kolem, myslím, že by tento web vypadal stejně dobře jako jiné webové stránky vytvořené agenturami pro cestovní kanceláře.

Pokud chcete, aby se nejjednodušší webové stránky budovaly, které skutečně vypadají dobře, nevidím smysl používat nic než jejich tvůrce. 

Jak je tohle možné?

Nezačíná od nuly

Constant Contact vytvořil svůj rychlý a snadný tvůrce webových stránek pomocí umělé inteligence. Software vám položí několik otázek o typu webových stránek, které chcete, a poté vám nabídne konkrétní fotografie a šablony akcií.

Nemáte milion možností, ale na bezplatného tvůrce webových stránek máte mimořádně velkou částku. Můžete dokonce nahrát své vlastní obrázky a logo, pokud chcete. 

Tvůrce webových stránek nabízí barevné rozvržení, které můžete přepínat mezi sebou a vzájemně se doplňovat. Poté se vás zeptá, jaká písma chcete použít a používá více, která se také navzájem doplňují správným formátováním. Opravdu se nemusíte starat o nic.

Mít šílené možnosti výběru se stovkami šablon není tím, co z tvůrce webových stránek s neustálým kontaktem vycházejí. Získáte to nejjednodušší tvůrce webových stránek, který vypadá nejlépe. Nemůžete si ji přizpůsobit tak, aby přesně odpovídala vaší duši, ale pokud to potřebujete, měli byste si najmout webového vývojáře a sedět vedle něj, když buduje vaši vizi..

2. Wix – rychlý, snadný a funkční (Zahrnuje bezplatné hostování)

Wix není nějaký svobodný software, který by fungoval napůl, stejně jako tvůrci webových stránek, za které lidé platí.

Wix je v oboru tvůrců webových stránek lídrem v oboru. Také se tak stalo, že nabízejí bezplatnou verzi svých služeb.

Zdarma verze

Existuje bezplatná verze této služby, ale můžete začít s tvorbou vašich webových stránek. Nemusíte platit žádné peníze, abyste zjistili, co děláte, je obrovská přidaná hodnota.

Žádný z aspektů bezplatného plánu by vás neměl odradit od jeho používání. Pokud se rozhodnete, že v budoucnu budete potřebovat prémiové funkce, dostali byste se do bodu, kdy zjistíte, zda je web skutečně tím, co skutečně chcete..

Snadnost použití

Tvůrci webových stránek jsou ve skutečnosti jednodušší. S tím bylo řečeno – Wix je stále docela snadno použitelný.

Můžete si vytvořit web s hromadným přizpůsobením, bez kódování a bez dalších bolestí hlavy. Existují způsoby, jak ignorovat hromadné přizpůsobení a pouze vytvořit profesionálně vypadající webovou stránku, aniž by se toho příliš dělalo.

Existuje mnoho služeb pro vývoj webových stránek, které mají funkci drag-and-drop. To vše znamená, že přetáhnete něco, co chcete použít, a pak to pustíte. Je to tak snadné, jak to jde.

wix-move-element-kdekoli

To je ideální pro úpravy, které upřednostňují rychlost a snadné použití.

Nezačíná od nuly

Wix má tuto úžasnou funkci zvanou Artificial Design Intelligence. V zásadě to, co dělá ADI, je položit vám různé otázky a aplikovat to na algoritmus, který pro vás vytvoří web. Z vašich kombinací vytáhne všechny možnosti prvků, motivů a rozvržení a uchopí je z každé kombinace.

Spíše než věnovat čas prohledávání všech témat a rozvržení, které pro vás software vybere na základě preferencí a položených otázek. Je to funkce šetřící čas a rozhodování.

Wix je určen pro lidi, kteří chtějí vytvořit web, který je pro ně jedinečný, aniž by museli řešit všechny další věci, které přicházejí s provozováním webu.

Pro více informací si přečtěte naši podrobnou recenzi Wix.

3. WordPress – Větší křivka učení, celkové přizpůsobení (vyžaduje placený hosting)

WordPress je další skvělá volba, pokud hledáte nejlepšího bezplatného tvůrce webových stránek. Není to tak intuitivní a snadné pro začátečníky jako Wix, ale umožňuje mnohem více přizpůsobení (za cenu).

Pokud hledáte vybudovat web z dlouhodobého hlediska a můžete si dovolit 10-15 hodin naučit se používat WordPress, je to pravděpodobně lepší volba.

Než přejdeme na výhody WordPressu, měli bychom si ujasnit, jaký je rozdíl mezi WordPress.com a WordPress.org.

Dot Com

WordPress.com je podobný Wix. Přejdete na web, zaregistrujete se a začnete svůj web vytvářet. Je to super jednoduché.

Při použití Wix – Wix sám hostuje váš web. To znamená, že Wix skutečně poskytuje technologie a služby potřebné pro prohlížení webové stránky na internetu.

WordPress.com dělá totéž. Hostuje vaše webové stránky pro vás a také vám poskytuje bezplatné vytváření webových stránek. Nabízí také prémiové verze svého tvůrce webových stránek a spoustu prémiových možností.

Stačí jen skočit na web a začít zdarma ještě dnes a vyzkoušet si to.

Dot Org

Toto je WordPress, o kterém většina lidí mluví, když mluví o WordPress.

Tato verze je zcela zdarma k použití s ​​prémiovými možnostmi, jako jsou témata a aplikace. Funguje to také jinak než verze WordPress.com a Wix.

Spíše než hosting WordPress na vašem webu, musíte jít na skvělý široký web a najít si vlastní hostingové služby. Je to jednoduché, ale do procesu se přidává další krok a úroveň komplikací. Jakýkoli dobrý hostingový servis stojí peníze, ale existuje několik bezplatných verzí, které lze použít.

Jak WordPress funguje

Na rozdíl od toho, co si mnoho lidí myslí – nemusíte vědět, jak kódovat, abyste mohli používat WordPress. Mnoho témat umožňuje mnoho funkcí, které nabízí Wix, s možností dalšího přizpůsobení pomocí kódu.

wordpress-dashboard

Témata jsou jiná než Wix. Na WordPress si musíte vybrat téma, které chcete vytvořit. Témata jsou v podstatě to, co již Wix do softwaru zabudoval. Jsou to kosti vašeho webu. Každé téma má určitá omezení ohledně toho, jak bude váš web vypadat, ale můžete si vybrat, kam všechny vaše prvky půjdou na webové stránce, stejně jako barevné schéma.

Každé téma bude mít svou vlastní funkčnost a omezí přizpůsobitelnost – zejména ta bezplatná. Témata zdarma jsou omezující, ale stále vám umožní vytvořit krásný web.

Zdarma verze WordPress.com

Jedna věc, kterou je třeba mít na paměti, je, že verze WordPress.org je vždy zdarma. Jediné, za co musíte kromě hostování platit, jsou jakákoli prémiová témata a aplikace, které byste mohli chtít.

Pro jednoduchost je prostě lepší používat Wix, pokud hledáte bezplatnou verzi tvůrce webových stránek..

4. Zyro Web Builder – nejjednodušší způsob, jak vytvořit web

Zdarma verze

Bezplatná verze Zyro má hodně rád. Bezplatní uživatelé i placení uživatelé získají zdarma certifikaci SSL a optimalizaci SEO webových stránek hned po vybalení z krabice spolu s některými nástroji AI, integrací Unsplash a optimalizací webových stránek pro mobilní uživatele.

Bezplatná verze však trpí trochu proto, že nemáte povoleno připojit se k Google Analytics, což je obrovská mínus pro seriózní majitele online firem. Musíte se také vypořádat s reklamami.

Šablony

Zyro poskytuje desítky šablon, pokud platíte za jeden z dalších plánů, z nichž existují dva: Basic a Unleashed. Jsou dodávány s dalšími dobrotami, jako je odstranění reklam, připojení k vaší hlavní doméně a Správce značek Google. Rovněž získáte mnohem větší šířku pásma při 10 GB pro základní nebo neomezenou pro Unleashed.

Šablony, ze kterých si můžete vybírat, jsou rozmanité a promyšlené, přestože je nemůžete měnit tak, jak to často dovolují jiní tvůrci webových stránek. Například nemůžete změnit písma na žádné ze šablon.

Dostupné šablony jsou přesto dobře navrženy pro několik výklenků nebo témat, jako je umění nebo móda.

Nástroje AI

Také bychom zmínili, že zahrnuté nástroje AI jsou užitečné a dostupné pro každého. Spisovatel AI vám může pomoci naplnit váš web obsahem dříve, než budete mít čas na pronájem skutečného copywritera, a AI Heatmap vám pomůže zjistit, které stránky jsou pro návštěvníky nejlepší, takže můžete zvýšit míru konverze.

Grid Builder

Rozhraní výrobce, které je součástí Zyro, používá přednastavený formát mřížky, který je velmi snadno použitelný a intuitivní k pochopení. Nevýhodou je, že můžete změnit rozložení nebo velikost mřížky, takže jste omezeni na to, co Zyro je nejlepší. Tento webový tvůrce je tedy rozhodně optimalizován pro nové uživatele, spíše než pro zkušené tvůrce webových stránek, kteří chtějí trochu více přizpůsobení nebo kontroly na dosah ruky..

Čestné uznání pro ostatní tvůrce webových stránek zdarma v Kanadě

Wix a WordPress jsou naše první volby pro tvůrce webových stránek zdarma a můžete si klidně prohlédnout naše delší a podrobnější srovnání obou možností..

Nejsou tam jediné bezplatné možnosti. Ve skutečnosti existuje spousta bezplatných tvůrců webových stránek. Většina z nich není skvělá. Je těžké nabídnout fantastickou službu zdarma. Je však třeba zmínit i další možnosti: Weebly, Pixpa a Droopal.

Weebly je snadno použitelný, jednoduchý a přímočarý s jednoduchým rozhraním. Skoro se to stalo doporučením, ale v podstatě je to jen horší verze Wix. Přesto, pokud chcete alternativu k Wix. Nenechte se mýlit, stále si myslíme, že Weebly je skvělý stavitel, ale postrádá plnou funkčnost Wix.

Pixpa je něco jiného. Začněme s tím:

Pixpa: Nejlepší webový tvůrce pro fotografy

Pixpa je skvělá volba, pokud se konkrétně snažíte vytvořit web portfolia, který vám představí a prodá vaši nejnovější a největší tvůrčí práci..

Pokud spěcháte začít svou kariéru a nemáte čas se naučit, jak používat tvůrce webových stránek, je Pixpa tou pravou volbou.

Musí to být vážně jeden z nejjednodušších a nejdostupnějších tvůrců webů vytvořených speciálně pro designéry i fotografy. Stalo se také, že mají 15denní bezplatnou zkušební verzi, takže si můžete zdarma vyzkoušet Pixpa bez připojených řetězců.

Plány Pixpa

Na rozdíl od mnoha jiných tvůrců webových stránek na trhu společnost Pixpa nenabízí bezplatný plán. Po uplynutí 15denní bezplatné zkušební verze si budete muset vybrat mezi malým rozsahem dostupných měsíčních tarifů.

Základní plán je však velmi cenově dostupný a ve skutečnosti není mnoho omezení, pokud jde o stavbu vašeho webu. Ve skutečnosti obdržíte téměř vše, co byste dostali s prémiovým plánem kromě neomezeného úložiště fotografií a několika pokročilých funkcí.

témata portfolia pixpa

Jakmile bude vaše zkušební verze zdarma, můžete si jako tvůrce vybrat ze tří plánů šitých na míru vašim konkrétním požadavkům. Tyto plány jsou uvedeny na stránce Ceny jako „pro fotografy“, „pro tvůrce“ a „klientské galerie“. Je důležité si uvědomit, že poslední z nich není součástí webové stránky.

Pixpa pro fotografy

Plány fotografů jsou vhodné pro ty, kteří chtějí vytvořit web portfolia, který předvádí a prodává obrázky jako digitální stahování nebo výtisky pomocí eCommerce Galleries, spíše než fyzických produktů. Čtyři plány se pohybují od 6 do 32 dolarů za měsíc v závislosti na tom, zda si přejete, aby vám byla vyúčtována ročně nebo měsíčně.

Pixpa pro tvůrce

Plány tvůrců jsou zaměřeny na ty, kteří chtějí vytvořit web a obchod, který vám umožní prodávat fyzické a digitální produkty a služby. Myslete na e-knihy, trička a dílny. Na rozdíl od plánů fotografů si tvůrci mohou vybrat ze tří plánů, které se pohybují od 6 do 20 $ měsíčně.

Galerie klientů Pixpa

Plán klientských galerií je nezávislý produkt, který vám umožňuje přímo spolupracovat s vašimi klienty úpravou, ověřováním, sdílením a prodejem obrázků. Po zveřejnění můžete také získat oblíbené položky klientů a zpětnou vazbu na své fotografie. S ohledem na výše uvedené je třeba poznamenat, že tento typ plánu nezahrnuje webovou stránku portfolia.

Každý plán zahrnuje webhosting prostřednictvím Amazon Web Service (AWS). Když se zaregistrujete do ročního plánu, získáte dokonce jeden rok bezplatné registrace domény.

Jedna věc, kterou je třeba zvážit před výběrem plánu, je skutečnost, že na jeden web nelze přidat eCommerce Galleries ani internetový obchod. Kromě toho všechny plány přicházejí s 30denní zárukou vrácení peněz a nepřetržitou zákaznickou podporou, takže pokud nebudete spokojeni, nemusíte riskovat, že peníze vyhodíte do kanalizace.

Jak používat Pixpa

I když existuje mnoho uživatelsky přívětivých webových vývojových služeb pro fotografy a tvůrce, nic docela nepřekoná Pixpa. Stručně řečeno, Pixpa je jednoduchá webová platforma pro návrh webových stránek zaměřená na online portfolia. Nejlepší část o tom? K vytvoření ohromujícího portfolia nepotřebujete ani zkušenosti s kódováním díky jednoduchému tvůrci webových stránek pro drag and drop.

pixpa webový tvůrce ui

Poté, co se zaregistrujete na bezplatnou zkušební verzi, budete dotázáni na řadu jednoduchých otázek souvisejících s typem webových stránek, které plánujete vytvořit, a zda plánujete nebo neprodáváte prodej produktů a služeb. Poté budete vyzváni k výběru jednoduchého tématu.

Pokud se vám nelíbí, nebojte se; můžete to později změnit. Pokud jde o palubní desku Pixpa Home, nemusíte být raketovým vědcem, abyste to zjistili: je to jednoduché, minimalistické a velmi snadno ovladatelné.

Stejně jako u téměř každého tvůrce webových stránek jsou všechny ovládací prvky na levé straně, takže pokud jste v minulosti některou z nich použili, Pixpa se nebude cítit příliš cizí. Aby se věci zjednodušily, základní web obsahuje předem připravené stránky, které si můžete ponechat, změnit nebo dokonce vymazat.

Přidávání stránek je jednoduché; stačí kliknout na tlačítko, abyste byli posláni vizuálnímu designérovi, kde můžete stránky upravovat podrobněji. Jako někdo, kdo nemá znalosti webdizajnu, jsem si to vyzkoušel sám a byl docela překvapen, že se mi podařilo v tak krátké době vytvořit malý, profesionálně vypadající web portfolia..

Weebly – další skvělý bezplatný webový tvůrce

Weebly funguje podobně jako Wix a je to pravděpodobně třetí nebo čtvrtý nejlepší tvůrce webových stránek na trhu.

Pokud jde o tvůrce webových stránek zdarma, jedná se o druhý nebo třetí nejlepší tvůrce webových stránek v závislosti na tom, co WordPress považujete za kategoricky.

Jak se liší od Wix

Weebly se snadno používá – všechno dává smysl. Problémy s tvůrcem spočívají v tom, že konečný produkt vždy vypadá trochu mimo. Až budete hotovi s webem Wix, můžete s jistotou říci, že to vypadá dobře, nebo provést úpravy, aby to vypadalo dobře.

weebly-dragging-elements

U Weebly existuje vysoká pravděpodobnost, že se podíváme na konečný produkt a cítíme se tak trochu meh o tom. Bude to v pořádku.

Přizpůsobení motivu na Weebly je poměrně omezené, zejména ve srovnání s prázdným editorem typu plátna, jako je Wix. I když je snadné použít tam prostě není tolik možností jít.

Jedna věc, kterou Weebly dělá lépe než Wix, je udržovat vše čisté a uklizené. Wix může být trochu ohromující s nesčetnými možnostmi tažení. Weebly se cítí lépe organizovaná, což může hodně pomoci při stresu a úzkosti při vytváření vašich webových stránek.

Pro více informací si přečtěte naši Weebly recenzi.

Zdarma verze

Bezplatná verze Weebly nabízí dost, abyste mohli začít. Pokud se vám platforma líbí, upgrade je snadný. Zvlhčení nohou rozhodně stojí za malý časový závazek.

WebSelf – nejlepší francouzský webový tvůrce

WebSelf je nejlepší francouzský tvůrce webových stránek na trhu. To se hodí přímo do formy ostatních drag-and-drop tvůrců webových stránek uvedených v tomto seznamu.

Tento francouzský webový tvůrce vám umožňuje hodně dělat se svou bezplatnou verzí a umožňuje vám přesně vidět, o co jde, aniž byste zaplatili cent.

Jak se liší od Weebly

Právě jsme zmínili Weeblyho jako nejjednoduššího tvůrce webových stránek, který dokáže velmi rychle vytvořit velmi dobrý web.

Zde je šok, WebSelf se ve skutečnosti ještě snadněji používá. Cílem zakladatelů WebSelf bylo zpřístupnit vývoj webu všem.

Doslova to jen pár kliknutí. Můžete změnit vzhled pozadí, přidat vlastní fotografie a během několika minut napsat nějakou vtipnou kopii.

S WebSelf získáte přístup k návrhům, které již společnost vytvořila. Vždy přidávají nové, takže můžete najít šablonu, která odpovídá tomu, co hledáte.

Příklad WebSelf

S WebSelf není vysoká úroveň přizpůsobení to, co získáváte. Získáte velmi leštěný produkt, aniž byste toho museli hodně dělat. Je také důležité zmínit, že WebSelf usnadňuje dodržování kanadských pokynů pro přístupnost webových stránek.

Přizpůsobení motivu na WebSelf je poměrně omezené stejně jako Weebly a změna jeho aspektů je velmi podobná. Velkým rozdílem jsou již vytvořené návrhy, které nabízí WebSelf. 

WebSelf opravdu udržuje věci čisté, díky čemuž Weebly vypadá jako nepořádek. Přetažení a přetažení prvků, které jsou k dispozici, může být nejjednodušší způsob, jak říct, že jste webové stránky vytvořili. Téměř to nevyžaduje žádné úsilí.

Zdarma verze

Bezplatná verze produktu WebSelf nabízí dost, abyste mohli začít. Pokud se vám platforma líbí, upgrade je snadný. Zvlhčení nohou rozhodně stojí za malý časový závazek.

Ostatní

Tyto možnosti nutně nedoporučuji, ale rozhodně jsou alternativní.

logo UcraftUcraft: Bezplatné plány vám umožní vytvořit vlastní doménu. Návrh webových stránek založených na blocích je omezující. Někteří lidé to milují, ale stavitelé drag-and-drop považuji za uživatelsky přívětivější.

nápadně logoPozoruhodně: Pozoruhodně má profesionály. Na své webové stránce můžete například prodat jeden jedinečný produkt. Specializují se na vytváření webových stránek na jedné stránce, takže témata a design nejsou tak důležité.

logo site123SITE123: Skvělá volba pro nejmenší technologicky zdatné z nás. SITE123 má systém šablon nazvaný pomoc při navrhování. Díky tomu je téměř automatické vytvořit web, který vypadá dobře. Pokud chcete mít jakýkoli kreativní vstup na svůj web, SITE123 není tou nejlepší volbou.

logo jimdoJimdo: Zdarma plány na Jimdo přicházejí s několika skvělými funkcemi, jako jsou funkce elektronického obchodování a vkládání videí. Designové rozhraní není nejlepší, ale můžete s ním vytvořit průměrně vypadající web.

Závěr

Když to přijde na to – pokud hledáte bezplatného tvůrce webových stránek, pravděpodobně nechcete příliš komplikovat rozhodnutí.

Je snadné vyzkoušet všechny výše uvedené možnosti, protože je zdarma se zaregistrovat a vyzkoušet některou z nich. To by byl nejlepší způsob, jak zjistit, který z nich se vám nejvíce líbí.

Pokud se vám to nelíbí, použijte Constant Contact. Zjednodušuje to tím, že tam prostě jde a začínáme. Trvá hodně času, než bude začátečník zklamán neustálým kontaktem. Více informací najdete v našem gigantickém článku o nejlepších tvůrcích webových stránek.

Zdarma webové stránky tvůrce FAQ

Existují nějaké dobré tvůrce webových stránek zdarma?

Ano! Wix a WordPress jsou skvělé možnosti pro tvůrce webových stránek zdarma.

Jaký je nejjednodušší tvůrce webových stránek zdarma??

Nejjednodušší použití bezplatného tvůrce webových stránek je SITE123. Nejjednodušší však není vždy nejlepší. Wix nabízí nejvíce funkcí a zároveň je relativně jednoduchý.

Je Wix lepší než WordPress?

Krátká odpověď zní ne. Delší odpověď je, že to může být. Pokud hledáte vysoce přizpůsobitelný web bez pevné křivky učení, pak je pro vás Wix lepší než WordPress. WordPress je hluboký ponor do budovy webových stránek, zatímco Wix je něco jako brodit se na mělkém konci a flirtovat s myšlenkou plavání do hlubokého konce.

Je Wix opravdu zdarma?

Wix má bezplatnou verzi, ale vaše doménové jméno bude mít tento formát: username.wixsite.com/siteaddress. Chcete-li použít vlastní doménu a odemknout mnoho funkcí, budete muset vybrat placený plán

Jak získám bezplatné doménové jméno od Wix?

Po výběru placeného plánu je k dispozici bezplatné doménové jméno. Stále musíte platit za plán Wix, ale házejí doménové jméno zdarma – na rok

Jaký je nejlepší bezplatný tvůrce webových stránek pro malé firmy?

Doporučujeme WordPress pro malé podniky, protože jejich funkce jsou více pro platby, analytiku a sledování. Přečtěte si naši recenzi malých podniků.

Reference a obrazové kredity:

 • MageeWP.com
 • WebsiteSetup.org

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map