SiteGround: آخرین آمار عملکرد 24 ماهه + نقد و بررسی (2020)

میزبانی سایت SiteGroundSiteGround: میزبان وب توصیه می شود


SiteGround یک ارائه دهنده میزبان مشترک است که به کاربران خود گزینه های مختلف میزبانی مختلف را ارائه می دهد.

این موارد شامل میزبانی وردپرس ، میزبانی ابری و حتی سرورهای اختصاصی است.

ما اکنون بیش از دو سال است که ارزانترین برنامه اشتراکی “راه اندازی” SiteGround را رصد می کنیم.

ما برای یک حساب میزبانی اشتراکی پرداخت کرده ایم ، یک سایت آزمایشی زنده را راه اندازی کرده ایم و عملکرد دقیق آنها را با یک ابزار شخص ثالث ردیابی کرده ایم تا این بررسی غیرمجاز و شفاف را ارائه دهیم.

به طور کلی ، میزبانی وب سایت SiteGround در رده بالای شرکت های میزبان وب برای هر دو زمان به وقت (99.99٪) و سرعت (673ms) قرار دارد. تیم پشتیبانی مشتری آنها آگاه ، سریع و دوستانه هستند. تمام برنامه ها دارای یک CDN ، گواهی SSL و حساب های ایمیل هستند.

در اینجا تفکیک عمیق همه جوانب مثبت و منفی ارائه شده است.

اطلاعات عمومی & نمای کلی میزبانی وب

VERDICT ما:میزبان قابل اعتماد w / بهترین پشتیبانی مشتری
سرعت:673 ms (به طور متوسط ​​فوریه 2018 تا ژانویه 2020)
UPTIME:99.99٪ (به طور متوسط ​​فوریه 2018 تا ژانویه 2020)
پشتیبانی:24/7 چت زنده
برنامه ها:بیش از 500 برنامه را پشتیبانی می کند
امکانات:پهنای باند بدون تقسیم ، 10 گیگابایت ذخیره سازی ، سازنده وب سایت و ایمیل رایگان
برنامه های جذاب:سرورهای اشتراکی ، WordPress ، Cloud ، Reseller ، Enterprise و اختصاصی
انتقال سایت:رایگان نیست
قیمت گذاری:با شروع 3.95 دلار در هر ماه (با 11.95 $ در ماه تجدید می شود)

مزایای استفاده از میزبانی سایت SiteGround

SiteGround با 99.99٪ به روزرسانی ، سرعتهای بالاتر از متوسط ​​و تعداد ویژگی های اضافی که هم برای مبتدیان و هم برای کاربران برق مناسب است شروع به کار می کند.

1. عملکرد خوب – حداکثر 99.99٪ حداکثر زمان کار در 24 ماه گذشته

همه بررسیهای میزبان ما مبتنی بر حداقل 24 ماه آمار واقعی و داده های خام است.

عملکرد به روز سایت SiteGround در این مدت تقریباً کامل بوده است. میانگین 99.99٪ آنها آنها را در بین معتبرترین میزبان هایی که مورد بررسی قرار داده ایم قرار می دهد.

به روزرسانی قابل اعتماد مانند این ، بازدید کنندگان وب سایت را خوشحال می کند اما مهمتر از همه ، این بدان معناست که سایت شما تقریباً بطور شبانه روزی کار می کند ، بنابراین هنگامی که مشتریان می خواهند بخرند ، از دست نخواهید داد.

در اینجا نتایج ماه به ماه از Pingdom ، ابزار ردیابی شخص ثالث ما ارائه شده است.

میانگین زمان حداکثر 12 ماه گذشته:

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 99.92٪
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 100٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 99.99٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 99.99٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 99.98٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 99.99٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی 2019 99.98٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 100٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 99.99٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 100٪

عملکرد سایت-عملکرد-24 ماهسایت آزمون زنده: hostingfacts-siteground.com | میانگین زمان و سرعت: 24 ماه+

2. زمان متوسط ​​بار بالاتر (673ms)

سرعت سایت به راحتی دومین عامل مهم هنگام انتخاب میزبان است.

برای مبتدیان ، تحقیقات توسط Google نشان می دهد که اگر صفحات شما در عرض سه ثانیه بارگیری نشوند ، 53٪ از افراد ترک می کنند.

علاوه بر این ، شما نمی توانید کارهای زیادی برای رفع یک میزبان کند انجام دهید. ممکن است شما بتوانید تصاویر را فشرده سازی کنید تا وزن آنها سبک شود. ممکن است بتوانید آنها را از طریق CDN بارگذاری کنید تا فشار خاصی روی سرور شما وارد شود. اما یک بار میزبان آهسته؟ همیشه یک میزبان کند.

خوشبختانه ، لازم نیست نگران این موضوع با SiteGround باشید. میانگین بارگیری بالای 673 میلی متر آنها سریعترین چیزی نیست که ما دیده ایم ، اما این امر باعث می شود SiteGround نزدیک 10 برتر با سرعت باشد.

زمان بار متوسط ​​SiteGround:

SiteGround-2019-2020-آمارSiteGround با سرعت متوسط ​​2019-2020 | آمار را مشاهده کنید

به طور کلی ، SiteGround بسیار سریع است.

3. تجربه پشتیبانی از مشتری خوب (2017-2020)

ما به طور کلی بیش از دو سال است که SiteGround را تحت نظر داریم و با پشتیبانی آنها هرگز هیچ مشکلی اساسی نداشته ایم.

آنها پایگاه دانش را برای مشتریان فراهم می کنند تا پاسخ های سریع خود را پیدا کنند. در غیر این صورت ، می توانید از طریق تلفن تماس برقرار کرده یا از گفتگوی زنده 24/7 استفاده کنید.

برای این آخرین آزمایش ، ما گزینه گپ زنده را انتخاب کردیم و در کمتر از یک دقیقه با ولادیسلاو در ارتباط بودیم.

بر خلاف میزبان های دیگر ، تأخیر قابل توجهی در پاسخ ها مشاهده نشد. بنابراین به نظر می رسید که او می داند که در مورد چه چیزی صحبت می کند و لازم نیست هر بار که سؤال جدیدی را برای ما ارسال می کرد پاسخی را جستجو کند.

پشتیبانی پشتیبانی چت SiteGround

تجربه خوب همه جا.

4. مهاجرت رایگان سایت برای 1 وب سایت

هر وقت می بینیم میزبان وب با گزینه “مهاجرت DIY” ظاهر می شود ، ما را کمی مضطرب می کند. به این دلیل است که بسیاری از آنها عالی نیستند و در نهایت بار بیشتری را بر مشتری تحمیل می کنند.

اگرچه SiteGround از این قاعده مستثنی است. آنها افزونه مهاجرتی وردپرس رایگان ایجاد کرده اند که می توانید در هر سایتی آپلود کنید.

افزونه مهاجرت وردپرس SiteGround

هیچ راهپیمایی طولانی و خسته کننده ای وجود ندارد. شما به سادگی نشانه ای را از درون حساب میزبانی سایت SiteGround خود ایجاد می کنید و این افزونه به سرعت به انجام بلند کردن سنگین کمک می کند.

بله ، هنوز هم شما را ملزم به انجام کار کوچکی می کند. اما خبر خوب این است که می توانید با این گزینه به اندازه وب سایت هایی که می خواهید مهاجرت کنید. (در مقایسه ، برخی از میزبانهایی که “مهاجرت رایگان” ارائه می دهند ، پس از معدود مواردی ، آن را تحت پوشش قرار می دهند و شما را مجبور می کنند پس از یک نکته مشخص بپردازید.)

اگر ترجیح می دهید یک کمک حرفه ای و دستی داشته باشید ، SiteGround سرویس برنامه رایگان خود را در برنامه های سطح بالاتر (GrowBig و بالاتر) به همراه خواهد داشت..

اگر از محدوده هر طرح فراتر بروید ، برای هر سایت اضافی مبلغ اسمی 30 دلار پرداخت می کنند.

5- مجوز SSL و شبکه تحویل محتوا (CDN) رایگان

Google Chrome به طور جدی به مردم هشدار داده است اگر سایتی که می خواهند به آن دسترسی پیدا کنند ، گواهی SSL راه اندازی نشده است.

SSL برای محافظت از اطلاعاتی که بین دستگاه کاربر و وب سایت ارسال شده است ، از جمله اطلاعات شخصی مانند آدرس IP یا شماره کارتهای اعتباری کمک می کند. در صورت عدم امنیت ، هکرها و دیگران می توانند به راحتی این اطلاعات را رهگیری کنند. بنابراین Chrome در اینجا به دنبال بهترین علاقه کاربران وب است.

به عبارت دیگر ، این اساساً گواهینامه های SSL را در همه وب سایت های امروز الزامی می کند. و خوشبختانه ، SiteGround این موارد را به صورت رایگان در تمام برنامه ها پرتاب می کند.

بقیه خبرهای خوب در قالب CDN Cloudflare رایگان (شبکه تحویل محتوا) ارائه می شود. CDN پرونده های بزرگی مانند تصاویر را در سرورهای مختلف در نقاط مختلف جهان ذخیره می کند. این کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که پرونده ها در حد ممکن نزدیک به بازدید کنندگان سایت ذخیره می شوند و دسترسی سریعتر به آنها امکان پذیر می شود.
فضای سایت cdn cloudflare

SiteGround دارای سرورهایی است که در سه قاره پراکنده شده اند و این به شما کمک می کند تا بارهای سریع بارگیری شود و یک تجربه خوب مشتری را ارائه دهید.

6. ویژگی های مبتدی تا پیشرفته موجود است

SiteGround چیز کمی برای همه دارد.

مبتدیان و وبلاگ نویسان دوست دارند که شما می توانید سازندگان وب سایت های محبوب مانند Weebly فقط با چند کلیک نصب کنید. Weebly از یک ویرایشگر ساده کشیدن و رها کردن برخوردار است تا بتوانید کنترل کامل بر ظاهر و احساس سایت خود را داشته باشید (بدون اینکه بخواهید وارد کد شوید).

به غیر از Weebly ، SiteGround همچنین ادغام های عمیقی با WordPress ، جوملا و دروپال دارد. هر یک از این برنامه ها می توانند به سرعت و بدون درد نصب شوند. نیازی به یک توسعه دهنده برای کمک به شما نیست.

با این حال ، اگر شما در حال حاضر یک توسعه دهنده هستید ، شما هم شانس دارید.

Git را در برنامه های بزرگتر به همراه SSH ، WP-CLI ، SFTP و phpMyAdmin از قبل نصب خواهید کرد. آنها چندین نسخه PHP در اختیار شما دارند. حافظه پنهان چند سطحی در دسترس است. و همچنین می توانید قبل از فشار دادن ویژگی های جدید به تولید ، به محیط های مرحله بندی برای سایتها برای آماده سازی یا آزمایش دسترسی پیدا کنید.

SiteGround همچنین با استفاده از یک ابزار اختصاصی ، جلوگیری از AI-bot که می خواهد حملات جدیدی را انجام دهد ، قبل از برخورد ، امنیت را یاری می کند. داده های آنها حاکی است که هر جا بین 500000 تا دو میلیون تلاش بی رحمانه در هر ساعت روی سرورهای آنها مسدود می شود.

بنابراین شما تنها برای کنار آمدن با این سردردها تنها نمانید.

7. 99.99٪ ضمانت Uptime

به یاد داشته باشید که میانگین زمان متوسط ​​99.99٪ جامد است؟ خوب ، دلیلی وجود دارد که SiteGround در اینجا از بین نمی رود – این هزینه های زیادی را برای آنها به همراه خواهد داشت.

اغلب ، هنگامی که شما در شرایط خدمات میزبان وب حفر می کنید ، فقط خبرهای بدی وجود دارد که در چاپ خوب وجود دارد.

SiteGround ما را به شکلی خوب شگفت زده کرد. براساس توافق نامه سطح خدمات ، آنها “به روز بودن شبکه 99.9٪ سالانه” را تضمین می کنند. اگر آنها همیشه زیر آن آستانه غوطه ور شوند ، با ماه های میزبانی رایگان جبران می شوید.

تضمین به موقع SiteGroundتضمین به موقع SiteGround

اکنون ، چگونگی محاسبه زمان به روز چند شرط وجود دارد. هرگونه مسائل مربوط به نگهداری برنامه ریزی شده یا اضطراری معاف هستند. اگر کاری که انجام می دهید باعث خرابی (مانند منابع بیشتر شده است ، برنامه هایی را نصب کنید که کار نمی کنند یا شرایط را نقض نمی کنند) ، SiteGround مسئولیت آن را بر عهده نمی گیرد. هرگونه حمله بزرگ خارجی بر روی سیستم های آنها می تواند از این سیاست کنار بیاید.

8. 30 روز ضمانت برگشت پول

SiteGround دارای 30 روز ضمانت برگشت پول در کلیه برنامه های میزبانی مشترک است. در مقایسه ، برنامه های cloud ، VPS و برنامه های میزبانی اختصاصی آنها فقط با بازپرداخت 15 روزه همراه هستند.

مانند بسیاری از میزبان های دیگر ، هزینه نام دامنه و سایر موارد اضافی معمولاً بازپرداخت نمی شوند. و این سیاست بازپرداخت فقط مربوط به مشتریان جدید است. بنابراین نمی توانید در برنامه های تمدید بازپرداخت دریافت کنید.

منافع استفاده از هاستینگ SiteGround

SiteGround ما را تحت تأثیر زمان و زمان بی عیب و نقص و تضمین خدمات رایگان خود در صورت افت فشار در زمان 99.99٪ تحت تأثیر قرار داد. سرعت بارگیری آنها کاملاً خوب است ، حتی اگر سریعترین آنها در آنجا نباشد. همچنین ، SiteGround برنامه های مختلفی را ارائه می دهد تا هم مبتدیان و هم کاربران پیشرفته را خوشحال کنند.

با این حال ، قبل از ثبت نام چند اشکال وجود دارد. بنابراین در اینجا برخی از موضوعات بزرگتری که در طول تست دستی ما به آن پرداخته ایم وجود دارد.

1. نرخ تجدید بالاتر

ارزانترین طرح SiteGround ، StartUp ، قیمت تبلیغی 3.95 دلار در ماه را در وب سایت خود ارائه می دهد.

به نظر می رسد این معامله کمی صحیح است که صادق باشد. تقریباً هر میزبان وب که تا به امروز بررسی کرده ایم از همان ترفند استفاده می کند. آنها توجه شما را با نرخ مقدماتی پایین جلب می کنند ، فقط زمان دوبرابر شدن (یا حتی سه برابر شدن) قیمت.

به عنوان مثال ، این نرخ 3.95 دلار در ماه با تمدید تا 11.95 دلار افزایش می یابد. برنامه های دیگر SiteGround به ترتیب با 19.95 دلار و 34.95 دلار در ماه افزایش می یابد.

بهترین راه حل برای این کار قفل کردن طولانی ترین مدت ممکن است (36 ماه در سایت SiteGround) تا زمانی که می توانید از آن نرخ پایین استفاده کنید..

2. 14.95 $ “هزینه تنظیم” برای صورتحساب ماهانه

تعداد زیادی از میزبان وب مشترک به شما اجازه نمی دهند فقط یک ماه بخرید. آنها اغلب سعی می کنند حداقل برای چند ماه یا سال ثبت نام کنند.

خبر خوب این است که با SiteGround می توانید برای یک ماه ثبت نام کنید. خبر بد این است که آنها برای این برنامه ها “هزینه تنظیم” را به شما تعلق می دهند.

تحت قیمت گذاری فعلی ، این بدان معناست که شما مبلغ مقدماتی 3.95 دلار در ماه را به علاوه هزینه تنظیم یک بار 14/95 دلار پرداخت می کنید.

مشکل ، همانطور که در بخش آخر توضیح داده شده است ، این است که بعد از آن ماه اول برنامه شما با نرخ بالاتر تمدید می شود.

بنابراین ممکن است در ابتدا فکر کنید که چیزهای زیادی کسب می کنید ، و خدمات آنها را فقط برای چند دلار امتحان می کنید. اما واقعیت این است که شما دو بار جریمه خواهید شد (یک بار از طریق هزینه تنظیم و دوباره از طریق نرخ تجدید).

هزینه راه اندازی SiteGround

با این برنامه یک ماهه زحمت نکشید ، زیرا در دراز مدت فقط هزینه بیشتری پرداخت خواهید کرد.

3. برنامه “ارزان” محدود

قیمت سایت SiteGround در پایین ترین برنامه خود با رقابت قابل مقایسه است ، بنابراین به نظر می رسد وقتی برای اولین بار به آن نگاه کنید ، معامله خوبی است.

با این حال ، ویژگی های این طرح دقیقاً مشخص نمی شوند.

به عنوان مثال ، شما یک وب سایت دریافت می کنید و فقط 10 گیگابایت فضای وب برای رسیدگی به حدود 10،000 بازدیدکننده ماهانه دارید. این طرح همچنین دارای ترافیک نامحدود (یا پهنای باند باند) نیست. با این حال ، اگر سایت شما به هر جایی نزدیک به این محدودیت ها باشد ، عملکرد آن رنج می برد.

این بدان معنی است که برای سایت های کوچکتر که ممکن است مدتی به این آستانه ها نرسند خوب است. اما اگر سایت شما بزرگتر شد ، احتمالاً مجبور خواهید بود برای افزایش منابع ، به روزرسانی کرده و هزینه بیشتری بپردازید.

4. بدون نام دامنه رایگان

اکثر میزبان وب برای جذب مشتری جدید “freebies” پرتاب می کنند.

این اغلب شامل نرخ معرفی پایین و خدمات اضافی مانند ایمیل یا مهاجرت است.

نام دامنه رایگان برای سال اول تقریباً همیشه در آن لیست قرار دارد.

متاسفانه SiteGround چنین کاری نمی کند. اگر قبلاً نام دامنه ندارید ، آنها از یک روز اول به شما مبلغی را پرداخت می کنند که از 15/15 دلار در سال شروع می شود.

قیمت گذاری SiteGround ، برنامه های میزبانی & حقایق فوری

SiteGround دارای سه لایه میزبانی مشترک است. در اینجا هزینه ها و نکات برجسته آورده شده است:

هزینه راه اندازی SiteGround

 • طرح StartUp: این طرح در هر ماه 3.95 دلار هزینه دارد ، می تواند یک وب سایت را میزبانی کند و برای تازه کارهایی که تازه با یک وب سایت شروع می کنند خوب است. این سرویس می تواند تا 10،000 بازدید منحصر به فرد در هر ماه ، با پهنای باند نامحدود ، پشتیبانی 24/7 مشتری ، CDN Cloudflare رایگان ، رایگان رمزگذاری SSL ، ایمیل های نامحدود رایگان را انجام دهد. & DB ها ، پشتیبان گیری رایگان روزانه و موارد دیگر.
 • برنامه GrowBig: این طرح در هر ماه 5.95 دلار هزینه دارد و می تواند میزبان چندین وب سایت باشد. علاوه بر آنچه برنامه StartUp دارد ، شما همچنین به مدت 1 سال SSL Wildcard رایگان ، 30 نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی رایگان ، تمام 3 سطح SuperCacher را که به بارگیری فوق العاده کمک می کند ، انجام می دهید و محیط هایی را برای وردپرس و جوملا نیز ترتیب می دهید..
 • برنامه GoGeek آنها: این طرح در هر ماه 11.95 دلار هزینه دارد و می تواند وب سایت های نامحدودی را میزبانی کند. دارای 30 گیگابایت فضا تا 100000 بازدیدکننده در ماه است. این کلیه ویژگی های دو برنامه دیگر به علاوه پشتیبانی در اولویت ، انطباق PCI و ایجاد یک repo Git با یک کلیک را دارد.

تمام برنامه های میزبانی مشترک با یک حساب ایمیل رایگان ، CDN رایگان و پهنای باند نامحدود همراه هستند.

 • دامنه: قیمت دامنه از 15.95 دلار شروع می شود
 • سهولت ثبت نام: فرآیند ثبت نام یک صفحه ای بسیار آسان است.
 • روش های پرداخت: کارت اعتباری (گزینه های دیگر از طریق چت موجود است)
 • هزینه ها و بندهای پنهان: اگر هزینه برنامه میزبانی مشترک آنها را بجای سالانه به صورت ماهیانه بپردازید ، هزینه تنظیم $ 14.95 را پرداخت می کنند. نرخ تجدید نیز بیشتر است. و شما باید برای نام دامنه بپردازید (بدون شخص آزاد).
 • upsells: چند … اما هیچ چیز خیلی بد نیست.
 • فعال سازی حساب: فعال سازی سریع حساب.
 • کنترل پنل و داشبورد: cPanel
 • نصب برنامه ها و CMS ها (وردپرس ، جوملا و غیره): نصب سریع و آسان برنامه های محبوب و CMS با استفاده از Softaculous.

آیا ما SiteGround را توصیه می کنیم؟?

بله ما انجام میدهیم.

SiteGround اکنون چندین سال است که زمان سختی را تحویل داده است. و ضمانت به موقع آنها اطمینان می دهد که شما احتمالاً هرگز مشکلات عمده خرابی نخواهید داشت.

سرعت سایت آنها نیز بسیار خوب است. این به لطف سرورهای آنها است که در سه قاره گسترش یافته و حساب CDN Cloudflare را آزاد می کنند. آنها همچنین SSL رایگان در تمام برنامه ها به شما می دهند.

اگر از طولانی ترین مدت ممکن استفاده کنید ، قیمت گذاری خوب است. در غیر این صورت ، شما زودتر به آن نرخ های بالای تجدید خواهید رسید. دامنه خودتان را نیز بیاورید تا از هزینه دیگری فرار کنید.

P.S. آیا قبلاً از SiteGround استفاده کرده اید؟ لطفاً نظر خود را در این زمینه در نظر بگیرید – خوب یا بد – تا زمانی که برای بازدید کنندگان ما مفید باشد مهم نیست. از حمایت شما متشکرم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map