Shopify Review – Проаналізовано плюси, мінуси та ціни на 2020 рік

Настає час, коли кожна починаюча компанія, яка продає щось, звертається до електронної комерції. Візьмемо для прикладу – ви повністю наситили місцевий ринок своїм майстром куті зубочисток. Час поділитися своєю артистичністю з усім світом.


Що буде далі? Щоб допомогти планеті Земля викреслити шматочки їжі зі своїх зубів у стилі, вам потрібно знайти платформу електронної комерції. Дякуйте за добро Shopify – вони не тільки можуть допомогти вам виконати справжнє покликання – вони хочуть.

Причини не використовувати Shopify

Існує лише чотири причини не використовувати Shopify.

 1. Ви продаєте за п’ятьма продуктами і цінуєте повну простоту над усім іншим.
 2. Ваш блог став першим і вам потрібен WordPress (на даний момент найпопулярніший CMS) у вашому житті. SEO – це ваш хліб з маслом, а електронна комерція – це невелика думка.
 3. У вас є шалено величезний бюджет, який потрібно кинути на веб-розробника. Ось секрет: існує велика ймовірність їх використання Shopify.
 4. Ви хочете продати лише на одному каналі. (Підказка – Shopify дозволяє легко продавати на будь-якій платформі).

Якщо ви не потрапили до жодної з цих категорій, то Shopify має стати вашим першим вибором хостингових платформ електронної комерції.

Плюси – що нам подобається Shopify

Усі позитиви для Shopify складаються з того, щоб запропонувати власникам магазинів електронної комерції інструменти, необхідні для створення та управління магазином. Немає занадто багато больових точок, коли мова йде про заходи, необхідні для виконання на платформі.

Компанія також була заснована трьома люблячими канадцями Тіма Хортона, а штаб-квартира знаходиться в Оттаві. Ми повинні підтримувати народ нашого народу. ����

Продаж декількох каналів48% людей починають пошук товару на ринках. Це означає, що половина людей там звертається до продуктів Amazon, Ebay або Etsy.

Shopify дозволяє інтегрувати свої продукти на ці ринки збуту, а також на канали соціальних медіа, такі як Pinterest, Facebook та Instagram.

Система інвентаризації – Система інвентаризації Shopify робить додавання, упорядкування та редагування продуктів легкими та безболісними. Що стосується організації всього, Shopify дозволяє створювати колекції та дозволяє організовувати свої продукти за кількома групами одночасно. Використання Shopify дозволяє легко контролювати свої запаси від різних постачальників.

shopify для всіх пристроївОсобливості – Усі необхідні інструменти та пристосування існують на Shopify. У вихідному магазині є варіанти для багатьох випадкових аспектів, важливих, таких як налаштування електронних листів, що надсилаються для підтвердження замовлення, оновлення політики конфіденційності та відмови від відновлення кошика.

App Store – Якщо немає функції для того, що ви намагаєтеся зробити, перевірте магазин додатків. Є купа додатків, які пропонують безкоштовні та преміальні послуги, щоб допомогти з певними речами, які потребують власники магазинів.

Підтримка клієнтів -Shopify надішле вам читач кредитних карток, коли ви підпишитесь на них, щоб ви могли продати товар особисто. Софт-компанія рідко робить щось, щоб зробити ваше життя набагато простішим.

Поза тим – їх персонал з обслуговування клієнтів близько 24/7 щоб допомогти та на вищих платіжних рівнях дати вам конкретну особу, з якою можна зв’язатися конкретно.

Мінуси – речі для розгляду

Shopify має негативні наслідки, як це робить більшість компаній. Негативи, пов’язані з послугою, не є різкими, але вони також не збираються в жодному разі в найближчому майбутньому.

поганий поглядВартість – Shopify добре конкурує з іншими платформами електронної комерції, оскільки їх цінова структура надзвичайно схожа. Ціни погано порівнюються з іншими платформами, не побудованими спеціально для електронної комерції, а також з безкоштовними опціями, розміщеними на WordPress.

Для початківців, 29 доларів на місяць можуть бути багато грошей – особливо коли продажі не надаються. З відкриттям онлайн-бізнесу чимало витрат, і все складається.

Якщо достатня кількість продажів відбувається навіть через найдорожчий варіант, це буде мізерною вартістю, але на початку це, безумовно, відчуває багато грошей.

Кодування бекенду – Існують деякі езотеричні аспекти появи програми Shopify. Виникають деякі проблеми, які дозволять вам чесати голову та гуглювати службу розробника, щоб допомогти вам.

скопіюйте сторінку помилок

Спільнота користувачів Shopify досить велика і багато разів трапляються виправлення проблем на форумах або навіть у статтях та відео.

Якщо це не допоможе знайти когось, хто знає, що вони роблять, це може призвести до додаткових витрат і затримок у налаштуванні магазину.

Хороша річ – з поширенням екосистеми Shopify є тонна онлайн-підручників для буквально будь-чого, що стосується Shopify. Якщо ви готові покласти в ліктьову змазку і потрапити в неї, ви можете легко зробити свій власний магазин.

Побудова Вашого магазину

shopify web devСтворення красивого вітрини є одним з головних пріоритетів операції електронної комерції. Уявіть собі, що станеться, коли ви заходите в магазин фізичних магазинів, а полки перевернуті, а касир виглядає так, ніби не осипався, оскільки Джастін Бібер отримав свою першу татуювання.

При продажу в Інтернеті ще важливіше, щоб магазин виглядав добре. Люди можуть виглядати повз перевернуті полки та деякі підозріло знайомі плями в магазині, якщо їм потрібно придбати щось досить погано, але в цей день і вік люди не бажають не помітити еквівалент цього веб-сайту. Вони просто підтягнуть Google і знайдуть альтернативу.

Поганий дизайн веб-сайту є повним вбивцею – 61% користувачів не повернуться на веб-сайт через поганий дизайн. На щастя, Shopify чудово допомагає в цьому плані.

Як це працює

Shopify спрощує створення веб-сайту. Як ви працюєте, ви вибираєте тему – або безкоштовно, або платите за премію – і потім будуєте свій веб-сайт у межах цієї теми. Shopify містить дуже великий асортимент безкоштовних тем, які мають великий вибір.

shopify-homecreen

У програмі є управління запасами серед інших інструментів, таких як меню, які впливатимуть на те, як побудовано ваш веб-сайт, але більшість будівель магазину відбуватимуться всередині теми.

Більшість тем – це засоби псевдо-перетягування та переміщення різних елементів, таких як фотографії, текстові блоки та інші аспекти в різні місця. Деякі теми більш орієнтовані на меню та побудовані менш візуально. Практично всі затверджені Shopify теми прості у використанні з невеликими кривими навчання.

У темах також знаходяться кольори, шрифти та інші необхідні налаштування.

 Окреміти теми

Оплата за Shopify – це вже відносно великі витрати для багатьох нових підприємців. Існує десять безкоштовних тем на Shopify це може справді зробити прекрасний веб-сайт.

Наш улюблений у використанні – Бруклін, найкраще підходить для магазинів одягу середнього розміру, але кожен підходить для певних типів магазинів. Один спеціалізується на фотографії від краю до краю, один чудово підходить для краудфандингу, а один фокусується на зручності навігації..

Бруклін-банер-shopify шаблон

Якщо ви хочете отримати більше функціональних можливостей, для Shopify можна придбати тисячі тем. Є ціла купа розробників, які створюють теми для розміщення таких сервісів, як Shopify, WordPress та BigCommerce. Найкращі з них мають великі бази знань та самі великі громади, щоб допомогти вам у розробці дизайну.

Shopify Особливості електронної комерції

Shopify настільки ж багатий на функції, як і отримує. Занурення у безкоштовну пробну версію може показати всі різні варіанти, але ось кілька.

Можливості

Необхідною потенційною проблемою, про яку слід задуматися, починаючи, – це те, що станеться, якщо ваш магазин досяг безумної міри? Успіх має проблеми. Чи може хостинг-служба, яку ви підтримуєте, підтримує ваш метеорний підйом?

Shopify росте разом з вами. Найдешевший план пропонує все, що може побажати новачок, а їх найдорожчий план дозволяє швидкому стояку перерости в квітучу компанію. Існують чудові функції економії витрат, передові розробники звітів, знижки, і навіть існують рішення для корпоративних клієнтів для великих продавців.

Багатоканальний продаж – Продаж на будь-якій / кожній платформі 

Якщо ви демонструєте лише свої продукти на своєму веб-сайті, ви не докладаєте великих зусиль. Люди здійснюють покупки на Amazon, Ebay, Etsy, Facebook, Jet та Instagram так само часто, як і веб-сайти електронної комерції.

Shopify дозволяє продавати на 20 інших каналах, що дозволяє легко керувати продажем потенційним клієнтам у будь-якій точці Інтернету. Це, мабуть, особливість, яка робить Shopify найпотужнішим. Якщо ви серйозно ставитесь до створення життєздатного магазину електронної комерції, ви просто не можете цього перемогти.

керувати-декілька-marketplaces-shopify

Управління запасами 

У багатьох магазинах є великий каталог товарів. Можливо, страшно намагатися організувати все на своєму веб-сайті таким чином, щоб це мало сенс для клієнтів, а також жонглювати товарами, що надходять від різних постачальників. Це багато чого турбувати.

У магазині, де деякі товари надходять із центрів задоволення Amazon, деякі – від послуги друку на вимогу, деякі – від дропшиппінгу, а деякі – з підвалу вашого дідуся – ви можете дивитися на мігрень. Shopify охоплює вас і дозволяє вам мати продукти, які надходять від вас самих, і будь-який інший центр виконання, який ви можете використовувати.

shopify-товари-інвентар

Shopify робить це без зусиль, оскільки кожен продукт може бути налаштований на виконання з будь-якого місця – навіть у одній колекції.

Звіти

Що робити, якщо я сказав вам, що люди знаходили ваш магазин і перевіряли вашу продукцію. Ви будете схожі на “Класно!”

Це круто.

Але ви не хочете знати більше? Щоб бути успішним власником магазину, вам потрібно знати більше, щоб ви могли вчитися на цьому знаннях та вдосконалюватись.

Shopify робить це без зусиль. Перш за все, він оснащений чудовими діаграмами, які повідомляють вам корисну інформацію, таку як загальний обсяг продажів за періоди часу, коефіцієнт конверсії, загальна кількість відвідувань магазину, середня вартість замовлення, повторна ставка клієнта та загальна кількість замовлень.

shopify overriew приладова панель

Інші аспекти, наприклад, де люди знаходять ваш сайт, дуже корисні. Якщо в цей день на ваш веб-сайт із Pinterest прийшли 28 людей, то Shopify повідомить вас про це.

Мобільна оптимізація

мобільна оптимізаціяЙмовірно, що сім із 10 ваших клієнтів збираються переглядати ваш магазин електронної комерції за допомогою мобільного пристрою. На жаль, багато платформ побудовано для використання на настільних комп’ютерах.

Ось дві цікаві статистичні дані про веб-сайт електронної комерції:

 • Поганого мобільного дизайну лише для цього достатньо 57% користувачів Інтернету не рекомендувати свій бізнес своїм колегам.
 • Майже 80% споживачів перестане спілкуватися з вашим веб-сайтом, якщо мобільний веб-сайт відображатиметься незручно.

Shopify знає, що люди використовують свої телефони для покупок в Інтернеті і переконався, що всі теми, які використовуються на їх платформі, оптимізовані для мобільних пристроїв. Вони також пропонують перегляди вашого веб-сайту з настільних, планшетних та мобільних версій.

Інші інструменти для забав

Є кілька цікавих функцій та інструментів, про які також варто поговорити.

Комплект – Інструмент автоматизації маркетингу, який може надсилати електронні листи, створювати рекламу, розміщувати в соціальних мережах та надсилати нагадування.

Вибух – Shopify є інструментом для запасів фотографій, який має зображення високої якості, які не виглядають загальними. Усі зображення безкоштовні.

Обмін – У Shopify є своя торгова площадка магазину. Якщо ви розвиваєте свій бізнес і вирішите, що ви хочете його продати, тоді є вбудоване середовище, в яке слід заглибитися.

App Store

Shopify має більше 2000 додатків і зростає. Якщо для електронної комерції є щось, що ви хочете, щоб магазин додатків мав рішення. Чим конкретніше проблема, тим більше шансів на те, що буде вирішено питання, пов’язані з рішенням.

Якщо ви хочете створити імперію дропшипінгу, тоді можете скористатися Оберло. Хочете створити футболки на замовлення? Перевірте CustomCat. Також поширені маркетингові варіанти, які продають, покращують SEO або автоматизують маркетинг електронною поштою.

Система перегляду в магазині додатків показує, що інші люди також думають про додаток. Деякі з найкращих навіть мають безкоштовні версії.

Shopify Підтримка клієнтів

У міру зростання Shopify підтримка клієнтів фактично покращилася. Великий масштаб компанії дозволив компанії мати цілодобову довідкову лінію в різних частинах світу.

Shopify-Customer-Support-Landing-

У Shopify є персонал самопроголошених гуру, які пропонують допомогу в будь-якій області, яка вам може знадобитися. Вони також пропонують підтримку чату в прямому ефірі, і електронна пошта – це завжди варіант.

Якщо команда з обслуговування клієнтів не може допомогти вам з будь-якої причини, або ви не хочете спілкуватися з ким-небудь (ми розуміємо), ви завжди можете перевірити інші номери.

База знань Shopify повна FAQ та глибоких порад. Вони також пропонують академію з безкоштовними навчальними курсами, наповненими відео та частими вебінарами. Крім того, є текстові посібники з певних тем, які можна прочитати.

Однією недооціненою частиною загального заклику Shopify є громада. Це може бути тому, що спільнота WordPress настільки масивна і перекреслює будь-яке спільнота в Інтернеті. Форуми для Shopify – будь то загальні Shopify, теми чи програми – завжди містять корисну інформацію та допомогу.

Shopify Цінові пояснення

Кожен рівень цін включає необмежену кількість продуктів, підтримку цілодобово, можливість продавати в інших каналах продажу, створення вручну замовлень, коди знижок, сертифікат SSL, відмову від відновлення кошика, Shopify виплати за допомогою шахрайства, додаток POS, фізичне обладнання та надійний вибір програми.

Інші витрати, пов’язані з Shopify, – це оплачені додатки, оплачені теми та придбання домену. Існує велика кількість додатків, які вартують витрат, а також корисні та красиві преміальні теми, які можуть по-справжньому підняти ваш магазин.

Чудова річ у Shopify – це мати повністю функціональний магазин з деякими найкращими функціями на ринку, це коштуватиме вам лише 29 доларів на місяць. У міру збільшення вашого магазину ви можете збільшити витрати. Shopify також включає на власному рівні підприємства, що дозволяє більше налаштувати для масових магазинів.

Висновок

Shopify єдиний причину – це допомогти вам створити бізнес. Якщо у вас є воля, вони отримали шлях. Інші компанії намагаються конкурувати, але єдиною метою Shopify є переконання, що у вас є все необхідне, щоб продавати людям товари та послуги.

Наше схвалення Shopify – це те, що вийшло за години тестування та роботи з якомога більшою кількістю платформ електронної комерції..

FAQ

Яка платформа електронної комерції найкраща для малого бізнесу?

Shopify – найкраща платформа для електронної комерції. Він розроблений для власників бізнесу, які хочуть, щоб все було під рукою процвітаючої інтернет-спільноти.

Які рамки найкращі для веб-сайтів електронної комерції?

Найкращий фреймворк – Shopify. У програмному забезпеченні є все, що дозволяє вам розробити веб-сайт електронної комерції на максимальних висотах, а також просто запустити невеликий бутік-магазин

Який найкращий розробник веб-сайтів електронної комерції?

Найпростіший розробник веб-сайтів електронної комерції, який насправді створює веб-сайт, – це Squarespace. Однак з цією початковою легкістю приходять довгострокові жертви з функціонуванням електронної комерції. Найкращий поєднання легкості та функціональності – Shopify.

Скільки коштує продати на Shopify?

Плани на Shopify починаються від 29 доларів на місяць.

Посилання та кредитні зображення:

 • Gomanos.com
 • WorthThinkers.com
 • FiveOcean.net
 • VinculumGroup.com
 • ForexTribune.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector