Recenzja Shopify – zalety, wady i ceny analizowane na 2020 rok

Przychodzi czas, kiedy każda dobrze prosperująca firma, która coś sprzedaje, zwraca się do eCommerce. Weźmy na przykład – całkowicie nasyciłeś lokalny rynek swoim rzemieślniczym butikiem na wykałaczki. Czas podzielić się swoim kunsztem z całym światem.


Co się potem dzieje? Aby pomóc planecie Ziemia w usuwaniu kawałków jedzenia z zębów w dobrym stylu, musisz znaleźć platformę e-commerce. Dzięki Bogu za Shopify – nie tylko mogą pomóc ci wypełnić twoje prawdziwe powołanie – chcą.

Powody, dla których nie należy korzystać z Shopify

Są tylko cztery powody, aby nie korzystać z Shopify.

 1. Sprzedajesz poniżej pięciu produktów i cenisz sobie całkowitą prostotę w stosunku do wszystkiego innego.
 2. Twój blog był na pierwszym miejscu i potrzebujesz WordPress (obecnie najpopularniejszy CMS) w swoim życiu. SEO to chleb powszedni, a eCommerce to drobna refleksja.
 3. Masz niesamowicie ogromny budżet, który możesz przeznaczyć na programistę. Oto sekret: prawdopodobnie jest ich wysoki poziom przy użyciu Shopify.
 4. Chcesz sprzedawać tylko na jednym kanale. (Wskazówka – Shopify pozwala łatwo sprzedawać na każdej platformie).

Jeśli nie należysz do żadnej z tych kategorii, Shopify powinien być Twoim pierwszym wyborem platform hostingowych eCommerce.

Plusy – co lubimy w Shopify

Wszystkie zalety Shopify składają się na oferowanie właścicielom sklepów eCommerce narzędzi potrzebnych do budowy sklepu i zarządzania nim. Nie ma zbyt wielu punktów bólu, jeśli chodzi o czynności, które należy wykonać na platformie.

Firma została również założona przez trzech kochających Kanadyjczyków Tima Hortona i ma swoją siedzibę w Ottawie. Musimy wspierać naszych mieszkańców wsi. ����

Sprzedaż wielokanałowa48% ludzi zaczyna szukać produktu na rynku. Oznacza to, że połowa ludzi szuka produktów w Amazon, Ebay lub Etsy.

Shopify pozwala zintegrować swoje produkty z tymi rynkami, a także kanałami społecznościowymi, takimi jak Pinterest, Facebook i Instagram.

System inwentaryzacji – System ekwipunku w Shopify sprawia, że ​​dodawanie, organizowanie i edycja produktów jest łatwe i bezbolesne. Jeśli chodzi o organizowanie wszystkiego, Shopify pozwala tworzyć kolekcje i umożliwia organizowanie produktów w wielu grupach jednocześnie. Korzystanie z Shopify ułatwia kontrolowanie zapasów od różnych dostawców.

shopify dla wszystkich urządzeńFunkcje – Wszystkie potrzebne narzędzia i gadżety istnieją w Shopify. W wewnętrznej części sklepu dostępne są opcje wielu losowych aspektów, takich jak dostosowywanie wiadomości e-mail wysyłanych w celu potwierdzenia zamówienia, aktualizowanie zasad ochrony prywatności i odzyskiwanie porzuconego koszyka.

Sklep z aplikacjami – Jeśli nie ma funkcji, którą próbujesz zrobić, sprawdź sklep z aplikacjami. Istnieje wiele aplikacji, które oferują bezpłatne i premium usługi, które pomagają w zaspokajaniu pewnych potrzeb właścicieli sklepów.

Obsługa klienta -Shopify wyśle ​​ci czytnik kart kredytowych, gdy się z nimi zarejestrujesz, abyś mógł osobiście sprzedać swoje towary. Firma programistyczna rzadko robi coś, co znacznie ułatwia ci życie.

Poza tym – ich personel obsługi klienta jest około 24/7 aby pomóc i przy wyższych poziomach płatności dać konkretną osobę, z którą możesz się skontaktować.

Wady – rzeczy do rozważenia

Shopify ma negatywne strony, jak większość firm. Negatywy związane z usługą nie są drastyczne, ale nie zostaną usunięte w najbliższym czasie.

zły punkt widzeniaKoszt – Shopify dobrze konkuruje z innymi platformami handlu elektronicznego, ponieważ ich struktury cenowe są bardzo podobne. Ceny są słabo porównywalne z innymi platformami, które nie zostały zbudowane specjalnie dla eCommerce, a także z darmowymi opcjami hostowanymi na WordPress.

Dla początkujących, 29 USD miesięcznie może być dużo pieniędzy – szczególnie gdy nie podaje się sprzedaży. Rozpoczęcie działalności online wiąże się z wieloma kosztami i wszystko się sumuje.

Jeśli dojdzie do wystarczającej sprzedaży, nawet najdroższa opcja będzie nieistotnym kosztem, ale na początku wydaje się, że to dużo pieniędzy.

Kodowanie zaplecza – Istnieje kilka ezoterycznych aspektów backendu Shopify. Pojawiają się pewne problemy, które powodują, że drapiesz się po głowie i korzystasz z Google dla programistów, aby Ci pomóc.

strona błędu shopify

Społeczność użytkowników Shopify jest raczej duża i często naprawiane są problemy na forach, a nawet w artykułach i filmach.

Jeśli to nie pomoże, znalezienie kogoś, kto wie, co robią, może prowadzić do dodatkowych kosztów i opóźnień w naprawie Twojego sklepu.

Dobrą rzeczą jest rozprzestrzenianie się ekosystemu Shopify istnieje mnóstwo samouczków online dla dosłownie wszystkiego, co związane z Shopify. Jeśli chcesz włożyć trochę łokcia i dostać się do niego, możesz łatwo zrobić własny sklep.

Buduj swój sklep

shopify web devStworzenie pięknej witryny sklepowej jest jednym z głównych priorytetów operacji eCommerce. Wyobraź sobie, co dzieje się, gdy wchodzisz do fizycznego sklepu, a półki są przewrócone, a kasjer wygląda tak, jakby nie wziął prysznica, odkąd Justin Bieber dostał swój pierwszy tatuaż.

Przy sprzedaży online jeszcze ważniejsze jest, aby sklep dobrze wyglądał. Ludzie mogą patrzeć na przewrócone półki i niektóre podejrzanie znajome plamy w sklepie, jeśli chcą kupić coś wystarczająco źle, ale w dzisiejszych czasach ludzie nie są skłonni przeoczyć odpowiednika tego na stronie internetowej. Po prostu podciągną Google i znajdą alternatywę.

Zły projekt strony internetowej jest kompletnym zabójcą – 61% użytkowników nie wróci na stronę z powodu złego projektu. Na szczęście Shopify świetnie pomaga w tym zakresie.

Jak to działa

Shopify ułatwia zbudowanie strony internetowej. Działa w ten sposób, że wybierasz motyw – za darmo lub płacisz za premium – a następnie budujesz swoją stronę internetową w tym motywie. Shopify oferuje bardzo duży wybór darmowych motywów, które mają wiele opcji.

shopify-home

W backend znajduje się zarządzanie zapasami wśród innych narzędzi, takich jak menu, które będą miały wpływ na sposób budowania witryny, ale większość budynku sklepu będzie odbywać się wewnątrz motywu.

Większość motywów to pseudo-przeciągnij i upuść narzędzia do przenoszenia różnych elementów, takich jak zdjęcia, bloki tekstowe i inne aspekty, w różne miejsca. Niektóre motywy są bardziej zorientowane na menu i zbudowane w mniej wizualny sposób. Prawie wszystkie zatwierdzone motywy Shopify są łatwe w użyciu dzięki małym krzywym uczenia się.

Wewnątrz motywów są również miejsca, w których wybierasz kolory, czcionki i inne niezbędne ustawienia.

 Motywy Shopify

Płacenie za Shopify to już stosunkowo duży wydatek dla wielu nowych przedsiębiorców. Tam są dziesięć darmowych motywów na Shopify które naprawdę mogą stworzyć piękną stronę internetową.

Naszym ulubionym jest Brooklyn, najlepiej nadaje się do średnich sklepów odzieżowych, ale każdy jest odpowiedni dla określonych rodzajów sklepów. Jeden specjalizuje się w fotografii od krawędzi do krawędzi, jeden jest doskonały do ​​finansowania społecznościowego, a drugi jest łatwy w nawigacji.

szablon brooklyn-banner-shopify

Jeśli chcesz mieć więcej funkcji, do Shopify możesz kupić tysiące motywów. Istnieje cała grupa programistów, którzy tworzą motywy dla usług hostingowych, takich jak Shopify, WordPress i BigCommerce. Najlepsze z nich posiadają świetne bazy wiedzy i same duże społeczności, które pomogą Ci w twoich projektach.

Funkcje Shopify eCommerce

Shopify jest tak bogaty w funkcje, jak to tylko możliwe. Zanurzenie się w bezpłatnej wersji próbnej może pokazać wszystkie różne opcje, ale oto garść.

Możliwości

Niezbędnym potencjalnym problemem, o którym warto pomyśleć, rozpoczynając, jest to, co się stanie, jeśli twój sklep odniesie szalony sukces? Sukces wiąże się z problemami. Czy usługa hostingowa, na której jesteś, może wesprzeć twój błyskawiczny wzrost?

Shopify rośnie wraz z tobą. Najtańszy plan oferuje wszystko, czego może chcieć początkujący, a jego najdroższy plan pozwala szybko rozwinąć się w kwitnącą firmę. Istnieją świetne funkcje oszczędzania kosztów, zaawansowane narzędzia do tworzenia raportów, rabaty, a nawet istnieją rozwiązania klasy korporacyjnej dla dużych sprzedawców.

Sprzedaż wielokanałowa – sprzedawaj na dowolnej / każdej platformie 

Jeśli tylko zaprezentujesz swoje produkty na swojej stronie, nie włożysz w to dużego wysiłku. Ludzie robią zakupy na Amazon, Ebay, Etsy, Facebook, Jet i Instagram równie często, jak witryny eCommerce.

Shopify pozwala sprzedawać w 20 innych kanałach, co ułatwia zarządzanie sprzedażą do potencjalnych klientów w dowolnym miejscu w Internecie. Jest to prawdopodobnie funkcja, która sprawia, że ​​Shopify jest najmocniejszy. Jeśli poważnie myślisz o budowie opłacalnego sklepu e-commerce, nie możesz tego pokonać.

Manage-many-marketplaces-shopify

Zarządzanie zapasami 

Wiele sklepów ma duży katalog produktów. Straszne może być zorganizowanie wszystkiego w witrynie w sposób, który byłby sensowny dla klientów, a także żonglowanie zapasami pochodzącymi od różnych dostawców. To bardzo się martwić.

W sklepie, w którym niektóre produkty pochodzą z centrów logistycznych Amazon, niektóre pochodzą z usługi drukowania na żądanie, niektóre z usługi dropshipping, a niektóre z piwnicy dziadka – możesz patrzeć na migrenę. Shopify zapewnia ci ochronę i pozwala Ci mieć produkty pochodzące od ciebie i dowolnego innego centrum realizacji zamówień, z którego możesz korzystać.

Shopify-produkty-inwentarz

Shopify sprawia, że ​​jest to łatwe, ponieważ każdy produkt może być spełniony z dowolnego miejsca – nawet w tej samej kolekcji.

Raporty

Co jeśli powiem Ci, że ludzie znajdują Twój sklep i sprawdzają Twoje produkty. Powinieneś powiedzieć „Fajnie!”

To jest super.

Ale nie chcesz wiedzieć więcej? Aby odnieść sukces jako właściciel sklepu, musisz dowiedzieć się więcej, aby uczyć się z tej wiedzy i doskonalić ją.

Shopify sprawia, że ​​jest to łatwe. Przede wszystkim zawiera sprytne wykresy, które zawierają przydatne informacje, takie jak łączna sprzedaż w poszczególnych okresach, współczynniki konwersji, łączna liczba wizyt w sklepie, średnia wartość zamówienia, wskaźnik powtarzalnych klientów i łączne zamówienia.

Shopify Overiew Dashboard

Inne aspekty, takie jak miejsce, w którym użytkownicy znajdują Twoją witrynę, są bardzo przydatne. Jeśli 28 osób przyszło na twoją stronę z Pinteresta tego dnia Shopify poinformuje cię.

Optymalizacja mobilna

optymalizacja mobilnaJest prawdopodobne, że siedmiu na dziesięciu klientów będzie oglądać Twój sklep e-commerce za pomocą urządzenia mobilnego. Niestety wiele platform jest zbudowanych do użytku na komputerach stacjonarnych.

Oto dwie zabawne statystyki witryny eCommerce:

 • Wystarczy sam kiepski projekt mobilny 57% użytkowników Internetu nie polecać swojej firmy swoim rówieśnikom.
 • Prawie 80% konsumentów przestanie wchodzić w interakcje z Twoją witryną, jeśli witryna mobilna wyświetla się niewygodnie.

Shopify wie, że ludzie używają swoich telefonów do robienia zakupów online i upewnia się, że wszystkie motywy używane na ich platformach są zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych. Oferują także widoki Twojej witryny z wersji na komputery, tablety i urządzenia mobilne.

Inne zabawne narzędzia

Istnieje wiele ciekawych funkcji i narzędzi, o których również warto porozmawiać.

Zestaw – Narzędzie do automatyzacji marketingu, które może wysyłać e-maile, tworzyć reklamy, publikować w mediach społecznościowych i wysyłać przypomnienia.

Seria – Narzędzie do robienia zdjęć Shopify, które ma obrazy wysokiej jakości, które nie wyglądają ogólnie. Wszystkie obrazy są bezpłatne.

Wymieniać się – Shopify ma swój własny sklep. Jeśli rozwiniesz swój biznes i zdecydujesz, że chcesz go sprzedać, możesz skorzystać z wbudowanego środowiska.

Sklep z aplikacjami

Shopify ma ponad 2000 aplikacji i rośnie. Jeśli chcesz znaleźć coś dla eCommerce, sklep z aplikacjami prawdopodobnie będzie miał rozwiązanie. Im bardziej szczegółowy problem, tym bardziej prawdopodobne będzie, że rozwiązanie będzie wiązało się z kosztami.

Jeśli chcesz stworzyć imperium dropshipping, możesz użyć Oberlo. Chcesz stworzyć niestandardowe koszulki? Sprawdź CustomCat. Dominują również opcje marketingowe, które zwiększają sprzedaż, poprawiają SEO lub automatyzują marketing e-mailowy.

System recenzji w sklepie z aplikacjami pokazuje, co inni ludzie myślą również o aplikacji. Niektóre z najlepszych mają nawet darmowe wersje.

Shopify Obsługa klienta

W miarę rozwoju Shopify obsługa klienta uległa poprawie. Duża skala firmy umożliwiła firmie posiadanie linii pomocy 24/7 w wielu częściach świata.

Shopify-obsługa klienta-lądowanie-

Shopify ma zespół samozwańczych guru, którzy oferują pomoc w każdej dziedzinie, w której możesz jej potrzebować. Oferują także wsparcie na czacie na żywo, a wysyłanie wiadomości e-mail jest zawsze możliwe.

Jeśli zespół obsługi klienta nie może ci pomóc z jakiegokolwiek powodu lub nie masz ochoty z nikim rozmawiać (rozumiemy), zawsze możesz sprawdzić inne media.

Baza wiedzy Shopify jest pełna FAQ i szczegółowych porad. Oferują również akademię z bezpłatnymi szkoleniami pełnymi filmów i częstymi seminariami internetowymi. Ponadto istnieją przewodniki tekstowe na określone tematy, które można przeczytać.

Niedocenioną częścią ogólnego odwołania Shopify jest społeczność. Może to wynikać z faktu, że społeczność WordPress jest tak ogromna i przyćmiewa każdą społeczność hostingową. Fora Shopify – zarówno ogólne Shopify, motywy, jak i aplikacje – zawsze pełne są przydatnych informacji i pomocy.

Shopify Ceny wyjaśnione

Każda warstwa cenowa obejmuje nieograniczoną liczbę produktów, wsparcie 24/7, możliwość sprzedaży w innych kanałach sprzedaży, ręczne tworzenie zamówień, kody rabatowe, certyfikat SSL, odzyskiwanie porzuconych koszyków, płatności Shopify z analizą oszustw, aplikację POS, sprzęt fizyczny i solidny wybór aplikacji.

Inne koszty związane z Shopify to płatne aplikacje, płatne motywy i zakup domeny. Istnieje wiele aplikacji, które są warte kosztów, a także użyteczne i piękne motywy premium, które naprawdę mogą podnieść twój sklep.

Wspaniałą rzeczą w Shopify jest posiadanie w pełni funkcjonalnego sklepu z jednymi z najlepszych funkcji na rynku, który kosztuje tylko 29 USD miesięcznie. W miarę powiększania sklepu możesz zwiększać wydatki. Shopify zawiera również niestandardowy poziom korporacyjny, który pozwala na większą personalizację dla dużych sklepów.

Wniosek

Shopify sole raison d’etre to pomoc w budowaniu biznesu. Jeśli masz wolę, oni mają na to sposób. Inne firmy próbowały konkurować, ale jedynym celem Shopify jest upewnienie się, że masz wszystko, czego potrzebujesz, aby sprzedawać ludziom produkty i usługi.

Nasze poparcie dla Shopify pochodzi od wielu godzin testowania i pracy z jak największą liczbą platform eCommerce.

FAQ

Która platforma eCommerce jest najlepsza dla małych firm?

Shopify to najlepsza platforma dla eCommerce. Jest przeznaczony dla właścicieli firm, którzy chcą mieć wszystko na wyciągnięcie ręki dzięki dobrze prosperującej społeczności online.

Jakie ramy są najlepsze dla witryn eCommerce?

Najlepsze ramy to Shopify. Oprogramowanie ma wszystko, co pozwala Ci rozwinąć witrynę eCommerce do najwyższych możliwych poziomów, a także po prostu uruchomić mały sklep butikowy

Który jest najlepszym kreatorem stron internetowych eCommerce?

Najłatwiejszym narzędziem do budowania witryny eCommerce jest Squarespace. Jednak z tą początkową łatwością przychodzą długoterminowe poświęcenia dzięki funkcji eCommerce. Najlepszym połączeniem łatwości i funkcjonalności jest Shopify.

Ile kosztuje sprzedaż w Shopify?

Plany na Shopify zaczynają się od 29 USD miesięcznie.

Referencje i zdjęcia:

 • Gomanos.com
 • WorthThinkers.com
 • FiveOcean.net
 • VinculumGroup.com
 • ForexTribune.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map