Recenzia Shopify – výhody, nevýhody a ceny analyzované na rok 2020

Príde čas, keď sa každá začínajúca spoločnosť, ktorá niečo predáva, zmení na elektronický obchod. Zoberte si napríklad – úplne ste nasýtili miestny trh svojím remeselníckym špáradlom. Je čas podeliť sa o svoje umenie s celým svetom.


Čo sa stane ďalej? Aby ste pomohli planéte Zem uvoľniť kúsky potravy z ich zubov, musíte nájsť platformu elektronického obchodu. Ďakujeme za službu Shopify – nielenže vám môžu pomôcť splniť vaše skutočné povolanie – chcú.

Dôvody nepoužívania služby Shopify

Existujú iba štyri dôvody, prečo nepoužiť službu Shopify.

 1. Predávate výrobky do piatich produktov a ceníte si úplnú jednoduchosť nad všetkým ostatným.
 2. Váš blog bol na prvom mieste a potrebujete WordPress (v súčasnosti najpopulárnejší CMS) vo svojom živote. SEO je váš chlieb a maslo a elektronický obchod je mierne premyslený.
 3. Máte šialene obrovský rozpočet, ktorý môžete hodiť vývojárovi webu. Toto je tajomstvo: Existuje vysoká pravdepodobnosť, že používatelia používajú službu Shopify.
 4. Chcete predávať iba na jednom kanáli. (Tip – Služba Shopify vám umožní ľahko predávať na každej platforme).

Ak nespadáte do žiadnej z týchto kategórií, potom by služba Shopify mala byť vašou prvou voľbou pre hostiteľské platformy elektronického obchodu.

Pros – čo sa nám na Shopify páči

Všetky pozitíva pre službu Shopify spočívajú v tom, že majiteľom obchodu s elektronickým obchodom ponúkajú nástroje potrebné na zostavenie a správu obchodu. Pokiaľ ide o činnosti, ktoré je potrebné vykonať na platforme, nie je príliš veľa bolestivých bodov.

Spoločnosť bola založená tiež tromi milujúcimi Kanaďanmi Tim Horton a má ústredie v Ottawe. Musíme podporovať ľud našej krajiny. ����

Predaj viacerých kanálov48% ľudí začína hľadať produkt na trhoch. To znamená, že polovica ľudí sa obracia na produkty Amazon, Ebay alebo Etsy.

Služba Shopify vám umožňuje integrovať svoje produkty do týchto trhovísk a do kanálov sociálnych médií, ako sú Pinterest, Facebook a Instagram.

Systém zásob – Systém zásob na Shopify uľahčuje pridávanie, organizovanie a editáciu produktov a bezbolestne. Pokiaľ ide o organizovanie všetkého, služba Shopify vám umožňuje robiť zbierky a umožňuje vám usporiadať vaše produkty do viacerých skupín naraz. Používanie služby Shopify uľahčuje kontrolu nad inventúrou od rôznych dodávateľov.

nakupovať pre všetky zariadeniaVlastnosti – Všetky nástroje a pomôcky, ktoré budete potrebovať na stránkach Shopify. V pozadí obchodu sú možnosti pre mnoho náhodných aspektov, ktoré sú dôležité, napríklad prispôsobenie e-mailov odosielaných na potvrdenie objednávky, aktualizácia zásad ochrany osobných údajov a opustenie obnovenia košíka..

Obchod s aplikaciami – Ak pre to, čo sa snažíte urobiť, neexistuje žiadna funkcia, vyskúšajte obchod s aplikáciami. Existuje veľa aplikácií, ktoré ponúkajú bezplatné a prémiové služby, ktoré vám pomôžu s istými vecami, ktoré vlastníci obchodu potrebujú.

Zákaznícka podpora -Služba Shopify vám pošle čítačku kreditných kariet, keď sa zaregistrujete, aby ste mohli svoj tovar osobne predať. Pre softvérovú spoločnosť je zriedkavé urobiť niečo, čo vám uľahčí život.

Okrem toho – ich personál zákazníckej podpory je okolo 24/7 aby vám pomohli a vo vyšších úrovniach platieb vám poskytli konkrétneho kontaktného bodu.

Nevýhody – čo je potrebné zvážiť

Služba Shopify má negatívy ako väčšina spoločností. Negatívy spojené so službou nie sú drastické, ale v blízkej budúcnosti sa napraviť nebudú..

zlý bodový pohľadnáklady – Služba Shopify dobre konkuruje iným platformám elektronického obchodu, pretože ich cenové štruktúry sú veľmi podobné. Ceny sa porovnávajú zle s inými platformami, ktoré nie sú špeciálne skonštruované pre elektronický obchod, ako aj s bezplatnými možnosťami hosťovanými na serveri WordPress.

Pre začiatočníkov, 29 dolárov mesačne by mohlo byť veľa peňazí – najmä ak predaj nie je poskytnutý. Zahájenie online podnikania je spojené s nákladmi a všetko sa zvyšuje.

Ak dôjde k dostatočnému predaju aj za najdrahšiu možnosť, bude to zanedbateľná cena, ale na začiatku sa to určite zdá ako veľa peňazí.

Backend Coding – Shopify má backend niekoľko ezoterických aspektov. Vyskytujú sa niektoré problémy, ktoré vám umožnia poškriabať hlavu a Googling vývojovú službu, ktorá vám pomôže.

chyba stránky shopify

Komunita používateľov Shopify je pomerne veľká a často existujú opravy problémov vo fórach alebo dokonca v článkoch a videách.

Ak to nepomôže nájsť niekoho, kto vie, čo robí, môže to viesť k dodatočným nákladom a oneskoreniu pri oprave vášho obchodu.

Dobrá vec je s rozširovaním ekosystému Shopify existuje veľa online návodov pre takmer všetko, čo súvisí so Shopify. Ak ste ochotní vložiť nejaký tuk na lakte a dostať sa do neho, môžete si jednoducho vyrobiť svoj vlastný obchod.

Zostavte si svoj obchod

nakupovať web devVytvorenie krásneho výkladu je jednou z hlavných priorít operácie elektronického obchodu. Predstavte si, čo sa stane, keď vstúpite do fyzického obchodu a police sa prevrátia a pokladník vyzerá, akoby sa nesprchovali, pretože Justin Bieber dostal prvé tetovanie..

Pri predaji online je ešte dôležitejšie, aby obchod vyzeral dobre. Ľudia by sa v obchode mohli pozerať cez prevrátené police a niektoré podozrivé známe škvrny, ak si chcú kúpiť niečo, čo je dosť zlé, ale v tento deň a vek ľudia nie sú ochotní prehliadnuť to isté na webe. Stačí si len vytiahnuť Google a nájsť alternatívu.

Zlý dizajn webovej stránky je úplným zabijakom – 61% používateľov sa z dôvodu nesprávneho návrhu nevráti na webovú stránku. Našťastie v tomto smere Shopify pomáha.

Ako to funguje

Služba Shopify zjednodušuje vytváranie webových stránok. Funguje to tak, že vyberiete tému – buď zadarmo alebo za prémiu – a potom v rámci tejto témy vytvoríte svoj web. Služba Shopify obsahuje veľmi široký sortiment bezplatných tém, ktoré majú veľa možností.

Shopify-homescreen

V pozadí backendu je správa inventára okrem iných nástrojov, ako sú ponuky, ktoré ovplyvnia to, ako sa vaše webové stránky budujú, ale väčšina budovy obchodu sa uskutoční v rámci témy..

Väčšina tém sú nástroje na presun a presunutie rôznych prvkov, ako sú fotografie, textové bloky a ďalšie aspekty, na rôzne miesta. Niektoré témy sú viac zamerané na menu a sú zostavené menej vizuálnym spôsobom. Takmer všetky schválené témy Shopify sa ľahko používajú s malými krivkami učenia.

Vo vnútri motívov si tiež môžete vybrať farby, písma a ďalšie potrebné nastavenia.

 Shopify Themes

Platba za službu Shopify je už pomerne veľkým nákladom pre mnoho nových podnikateľov. Existujú desať bezplatných tém na Shopify ktoré môžu skutočne vytvoriť krásnu webovú stránku.

Naším obľúbeným je Brooklyn, najlepšie pre stredne veľké obchody s odevmi, ale každý z nich je vhodný pre konkrétne typy obchodov. Jeden sa špecializuje na fotografovanie od okraja k okraju, jeden je skvelý na crowdfunding a druhý sa zameriava na ľahkú navigáciu..

šablóna brooklyn-banner-shopify

Ak chcete viac funkcií, môžete si v službe Shopify kúpiť tisíce tém. Existuje celá rada vývojárov, ktorí vytvárajú témy pre hostingové služby, ako sú Shopify, WordPress a BigCommerce. Tí najlepší prichádzajú s veľkými znalostnými bázami a samotnými veľkými komunitami, ktoré vám pomôžu pri navrhovaní.

Nakupujte funkcie elektronického obchodu

Služba Shopify je rovnako bohatá na funkcie. Ponorenie do skúšobnej verzie zdarma môže ukázať všetky rôzne možnosti, tu je však niekoľko.

schopnosti

Nevyhnutným potenciálnym problémom, ktorý by ste mali zvážiť pri začatí podnikania, je to, čo sa stane, ak váš obchod uspeje v šialenom stupni? Úspech prichádza s problémami. Môže hostiteľská služba, ktorú práve podporujete, zvýšiť svoj meteorický vzostup?

Shopify rastie s vami. Najlacnejší plán ponúka všetko, čo by začiatočník mohol chcieť a ich najdrahší plán umožňuje, aby sa rýchlo rastúci rastúci podnik rozkvital. Existujú skvelé funkcie na znižovanie nákladov, pokročilí tvorcovia prehľadov, zľavy a dokonca aj podnikové riešenia pre obchodníkov s veľkým objemom.

Predaj viacerých kanálov – predaj na akejkoľvek platforme 

Ak na svojom webe iba predvádzate svoje výrobky, nevynakladáte veľké úsilie. Ľudia nakupujú na Amazon, Ebay, Etsy, Facebook, Jet a Instagram rovnako často ako webové stránky elektronického obchodu..

Služba Shopify vám umožňuje predávať na 20 ďalších kanáloch, čo uľahčuje správu predaja potenciálnym zákazníkom kdekoľvek na internete. Toto je pravdepodobne funkcia, vďaka ktorej je služba Shopify najsilnejšia. Ak máte vážne problémy s budovaním životaschopného obchodu s elektronickým obchodom, nemôžete to poraziť.

manage-viacnásobné trhovisko-Shopify

Riadenie zásob 

Veľa obchodov má rozsiahly katalóg výrobkov. Môže byť strašidelné snažiť sa usporiadať všetko na vašom webe spôsobom, ktorý bude mať zmysel pre zákazníkov, a zároveň bude žonglovať so zásobami, ktoré pochádzajú od rôznych dodávateľov. To je veľa starostí.

V obchode, kde niektoré produkty pochádzajú z plniacich stredísk spoločnosti Amazon, niektoré pochádzajú zo služby tlač na požiadanie, iné z dropshippingovej služby a iné zo suterénu vášho starého otca – mohli by ste sa pozrieť na migrénu. Služba Shopify vás pokryla a umožňuje vám mať výrobky, ktoré pochádzajú od vás a z akéhokoľvek iného centra, ktoré môžete používať.

Shopify produkty, inventár

Služba Shopify uľahčuje prácu, pretože každý produkt môže byť nastavený na splnenie odkiaľkoľvek – dokonca aj v tej istej kolekcii.

správy

Čo keby som vám povedal, že ľudia našli váš obchod a vyskúšali vaše výrobky. Chceli by ste byť: „Cool!“

Je to studené.

Ale nechcete vedieť viac? Ak chcete byť úspešným vlastníkom obchodu, musíte sa dozvedieť viac, aby ste sa z neho mohli poučiť a zlepšovať.

Služba Shopify to robí bez námahy. V prvom rade prichádza s šikovnými grafmi, ktoré vám poskytnú užitočné informácie, ako sú celkový predaj za určité časové obdobie, miera konverzie, celkové návštevy obchodu, priemerná hodnota objednávky, opakovaná sadzba zákazníka a celkové objednávky..

informačný panel overenia overenia

Veľmi užitočné sú aj ďalšie aspekty, napríklad, kde ľudia nachádzajú váš web. Ak v ten deň prišlo na váš web 28 ľudí z Pinterestu, Shopify vás o tom informuje.

Mobilná optimalizácia

mobilná optimalizáciaJe pravdepodobné, že sedem z desiatich klientov navštívi váš elektronický obchod pomocou mobilného zariadenia. Bohužiaľ, veľa platforiem je postavených na použitie na stolových počítačoch.

Tu sú dve štatistické údaje o zábavnom webe pre eCommerce:

 • Zlý mobilný dizajn sám o sebe stačí 57% používateľov internetu neodporúčať vaše podnikanie svojim rovesníkom.
 • takmer 80% spotrebiteľov prestane komunikovať s vašimi webovými stránkami, ak sa mobilná webová stránka zobrazuje nepohodlne.

Služba Shopify vie, že ľudia používajú svoje telefóny na nakupovanie online a zabezpečili, aby všetky témy použité na ich platforme boli optimalizované pre mobilné zariadenia. Poskytujú tiež zobrazenia vašich webových stránok z počítačovej, tabletovej a mobilnej verzie.

Ďalšie zábavné nástroje

Existuje mnoho zábavných funkcií a nástrojov, o ktorých sa oplatí hovoriť.

súprava – Nástroj na automatizáciu marketingu, ktorý umožňuje odosielať e-maily, vytvárať reklamy, uverejňovať príspevky na sociálnych médiách a odosielať vám pripomenutia.

Výbuch – Nákupný nástroj Shopify, ktorý obsahuje obrázky vysokej kvality, ktoré nevyzerajú všeobecne. Všetky obrázky sú zadarmo.

Výmena – Shopify má svoj vlastný obchodný trh. Ak rozširujete svoje podnikanie a rozhodnete sa ho predať, je tu zabudované prostredie, do ktorého sa môžete ponoriť.

Obchod s aplikaciami

Shopify má viac ako 2000 aplikácií a rastie. Ak pre eCommerce existuje niečo, čo by malo mať obchod s aplikáciami pravdepodobne riešenie. Čím je problém konkrétnejší, tým pravdepodobnejšie budú náklady spojené s riešením.

Ak hľadáte vytvorenie dropshipping impéria, môžete použiť Oberlo. Chcete vytvoriť vlastné tričká? Vyskúšajte funkciu CustomCat. Prevládajú tiež marketingové možnosti, ktoré rozširujú, vylepšujú SEO alebo automatizujú e-mailový marketing.

Systém kontroly v obchode s aplikáciami zobrazuje, čo si o aplikácii myslia aj ostatní ľudia. Niektoré z najlepších majú dokonca aj bezplatné verzie.

Nakupujte zákaznícku podporu

Ako Shopify rástla, zákaznícka podpora sa skutočne zlepšila. Veľký rozsah spoločnosti umožnil spoločnosti mať 24/7 linky pomoci vo viacerých častiach sveta.

Shopify-Customer-Support-Landing-

Shopify má personál samozvaných guruov, ktorí ponúkajú pomoc v akejkoľvek oblasti, ktorú by ste mohli potrebovať. Poskytujú tiež podporu živého chatu a e-mail je vždy jednou z možností.

Ak vám tím zákazníckej podpory z akéhokoľvek dôvodu nemôže pomôcť alebo ak s niekým nemáte chuť hovoriť (rozumieme), môžete si kedykoľvek vyskúšať iné médiá.

Znalostná základňa Shopify je plná často kladených otázok a tipov. Ponúkajú tiež akadémiu s bezplatnými školiteľskými kurzami plnými videí a častých webových seminárov. Okrem toho existujú textové príručky týkajúce sa konkrétnych tém, ktoré je možné prečítať.

Jednou z podceňovaných súčastí všeobecnej výzvy Shopify je komunita. Dôvodom môže byť skutočnosť, že komunita WordPress je taká masívna a zatieňuje akúkoľvek komunitu hostenia internetu. Fóra pre Shopify – či už všeobecné Shopify, témy alebo aplikácie – sa vždy hemží užitočnými informáciami a pomocou.

Vysvetlenie cien Shopify

Každá úroveň cenotvorby zahŕňa neobmedzené produkty, podporu 24 hodín denne, 7 dní v týždni, schopnosť predávať na iných predajných kanáloch, manuálne vytváranie objednávok, kódy zliav, certifikát SSL, obnovenie opusteného košíka, nakupovať platby s analýzou podvodov, POS aplikáciu, fyzický hardvér a robustné výber aplikácií.

Ostatné náklady spojené so službou Shopify sú platené aplikácie, platené témy a nákup domény. Existuje veľké množstvo aplikácií, ktoré stoja za to náklady, ako aj užitočné a krásne prémiové témy, ktoré môžu skutočne zvýšiť váš obchod.

Skvelá vec, na ktorej je Shopify, je mať plne funkčný obchod s niektorými z najlepších funkcií na trhu, ktorý vás bude stáť iba 29 dolárov mesačne. Keď zväčšujete svoj obchod, môžete zvyšovať náklady. Služba Shopify tiež zahŕňa vlastnú úroveň podniku, ktorá umožňuje väčšie prispôsobenie pre veľké obchody.

záver

Shopify jediným dôvodom je pomôcť vám pri budovaní firmy. Ak máte vôľu, dostali sa na cestu. Iné spoločnosti sa snažili konkurovať, ale jediným cieľom Shopify je zabezpečiť, aby ste mali všetko, čo potrebujete na predaj produktov a služieb ľuďom.

Náš súhlas so službou Shopify je taký, ktorý prišiel z niekoľkých hodín testovania a spolupráce s čo najväčším počtom platforiem elektronického obchodu.

FAQ

Ktorá platforma elektronického obchodu je najlepšia pre malé podniky?

Shopify je najlepšou platformou pre elektronický obchod. Je určený pre majiteľov firiem, ktorí chcú všetko na dosah ruky s prosperujúcou online komunitou.

Aký rámec je najlepší pre webové stránky elektronického obchodu?

Najlepší rámec je Shopify. Tento softvér má všetko, čo vám umožňuje rozvíjať webovú stránku elektronického obchodu do najvyšších možných výšok, ako aj spustiť malý butikový obchod.

Ktorý je najlepší tvorca webových stránok v elektronickom obchode?

Najjednoduchším tvorcom webových stránok elektronického obchodu, na ktorom je skutočne možné vytvoriť webovú stránku, je Squarespace. S touto počiatočnou ľahkosťou však prichádzajú dlhodobé obete s funkciou elektronického obchodu. Najlepšia kombinácia ľahkosti a funkčnosti je Shopify.

Koľko stojí predaj v službe Shopify?

Plány v službe Shopify začínajú na 29 USD mesačne.

Referencie a obrazové kredity:

 • Gomanos.com
 • WorthThinkers.com
 • FiveOcean.net
 • VinculumGroup.com
 • ForexTribune.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector