Shopify در مقابل WooCommerce (بروزرسانی 2020)

Shopify و WooCommerce هر دو سیستم عامل تجارت الکترونیکی قدرتمند هستند که به شما امکان می دهند معاملات را از طریق وب سایت خود با استفاده از سیستم خود پردازش کنید..


با وجود ارائه هدف مشابه ، هر دو سیستم عامل تفاوت زیادی در نحوه کمک به کاربران برای ساختن فروشگاه آنلاین خود دارند.

آنها نوعی لاک پشت ها و لاک پشت ها هستند.

اکثر مردم یک لاک پشت و یک لاک پشت را در کنار یکدیگر خواهند دید و فقط فرض می کنند که آنها همان حیوان هستند. در حالی که آنها شباهت های زیادی دارند ، آنها همان حیوان نیستند.

راه حل های تجارت الکترونیکیبله ، هر دو خزندگان هستند – اما علاوه بر اینکه از نظر زیبایی زیبایی مشابه هستند ، لاک پشت ها و لاک پشت ها تفاوت های بزرگی دارند. یک تفاوت این است که لاک پشت ها در آب زندگی می کنند و لاک پشت ها در خشکی زندگی می کنند.

Shopify و WooCommerce نوعی لاک پشت ها و لاک پشت ها هستند – هر دو راه حل تجارت الکترونیک هستند و شباهت های زیادی دارند. Shopify یک راه حل تجارت الکترونیکی همه در یک است و WooCommerce یک افزونه جامع تجارت الکترونیکی در وردپرس است.

خوب متاسفم برای قیاس خشن من. بیایید تفاوت های فنی آنها را بررسی کنیم.

TLDR؛

بیشتر افراد باید از Shopify استفاده کنند. این فراهم می کند بهترین ارزش برای هزینه و همه چیز را می سازد فوق العاده آسان برای مبتدیان. Shopify برای صاحب فروشگاه تجارت الکترونیک مبتدی ایجاد شده است. با این گفته ، برای فروشگاه ها و شرکتهای بزرگ نیز شگفت انگیز است. مقیاس بندی مسئله ای با Shopify نیست. بررسی کامل Shopify ما را اینجا بخوانید.

برای هر کس که وردپرس را دوست دارد ، WooCommerce گزینه بسیار خوبی است. اگر پول ، مهارت و زمان مسئله ای نیست و می خواهید کنترل کاملی بر روی همه جنبه های فروشگاه خود داشته باشید ، WooCommerce می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

اگر تا به حال با وب سایت ها تجربه ای نداشته اید ، از Shopify استفاده کنید.

رقبا

Shopify بیشترین راه حل تجارت الکترونیکی ما است. دلیل این امر این است که تقریباً همه چیز را می توان یک کارآفرین مشتاق می خواست محصولات را بصورت آنلاین بفروشد. ویژگی های همراه با سیمان های کاربردی سهولت استفاده از Shopify به عنوان بهترین گزینه برای یک پلت فرم تجارت الکترونیکی همه در یک.

خرید در مقابل woocommerceدسته دیگر که با سیستم عامل های تجارت الکترونیکی همه در یک رقابت می کند گزینه هایی هستند که نیاز به تخصص ، برنامه نویسی دارند و دارای یک منحنی یادگیری شیب دار هستند. WooCommerce همانطور که در وردپرس استفاده می شود ، این فضا را اشغال می کند.

دو دسته راه حل های تجارت الکترونیک وجود دارد:

 1. گزینه های آسان برای استفاده – آنها همه چیز را با ارتباط با تجارت الکترونیک نسیم انجام می دهند.
 2. من به یک توسعه دهنده وب نیاز دارم یا باید یک توسعه دهنده وب باشم.

Shopify تحت گزینه “آسان برای استفاده” قرار دارد و بهترین پلتفرم تجارت الکترونیکی در آن دسته است. WooCommerce در رده “برنامه نویسی وب مورد نیاز” قرار می گیرد و بهترین گزینه در آن دسته محسوب می شود.

WooCommerce بسیار جذاب است و برای استفاده از آن لازم نیستید که یک توسعه دهنده باشید. با این حال ، اگر شما دانش صمیمی در مورد نحوه کار وردپرس ندارید و نمی دانید چگونه کد گذاری کنید, انتظار داشته باشید منحنی یادگیری در WooCommerce شیب دار باشد.

Shopify یک منحنی یادگیری کوچک را ارائه می دهد اما استفاده از آن بسیار ساده است پس از قطع کردن آن استفاده کنید. نکته این است که در یک نقطه خاص از سفارشی سازی ، ممکن است شما نیاز به کدگذاری یا استفاده از یک برنامه نویس در Shopify نیز داشته باشید. تفاوت این است که تمام قابلیت های تجارت الکترونیکی داخلی که Shopify فوراً ارائه می دهد.

خرید نسخه ی نمایشی gif

WooCommerce قابلیت های مشابه زیادی را ارائه می دهد اما به همان اندازه Shopify کاملاً قدرتمند نیست. گفته می شود ، در وردپرس ، برنامه های بیشتری برای افزایش تجربه شما نسبت به آنچه Shopify دارد ، انتخاب می کنند.

وقتی صحبت از سئو می شود ، WooCommerce نیز با سختی Shopify را خراب می کند. اگر هدف بازاریابی شما SEO به شدت است ، پس از آن تنها گزینه ای که برای شما استفاده از WordPress با WooCommerce است.

شباهت ها

Shopify و WooCommerce هر دو شما را قادر می سازند تا هر آنچه را که احساس می کنید فروش آنلاین کنید ، بفروشید. علاوه بر این ، آنها کاملاً متفاوت هستند. چند شباهت وجود دارد که باید به آنها توجه کنید.

جنبه های مشابه WooCommerce و Shopify

 • فروش – انحراف از راهی که یک پلت فرم تجارت الکترونیکی به شما امکان فروش محصولات می دهد ، سخت است. با این حال ، برخی از راه حل های تجارت الکترونیک گزینه های شما را مختل می کنند. Shopify و WooCommerce را انجام ندهید.

آمار تجارت الکترونیک روندهای جهانی

هر دو گزینه به شما امکان می دهد محصولات فیزیکی ، محصولات دیجیتال ، محصولات ترکیبی و هر نوع خدمات را بفروشید.

 • دوستانه موبایل – احتمالاً هفت نفر از 10 مشتری شما قصد دارند فروشگاه تجارت الکترونیکی شما را با استفاده از دستگاه تلفن همراه مشاهده کنند. متأسفانه بسیاری از سیستم عامل ها برای استفاده در دسک تاپ ساخته شده اند.

در اینجا دو آمار سرگرم کننده وب سایت تجارت الکترونیک برای شما آورده شده است:

 1. طراحی ضعیف موبایل به تنهایی کافی است 57٪ از کاربران اینترنت شغل خود را به همسالان خود توصیه نکنید.
 2. تقریبا 80٪ مصرف کنندگان اگر وب سایت تلفن همراه به صورت ناخوشایند نمایش داده شود ، از همکاری با وب سایت شما متوقف خواهد شد.

هر دو Shopify و WooCommerce بهینه سازی موبایل را اولویت بندی می کنند و نسخه های تلفن همراه وب سایت ها را در هنگام ساخت نسخه دسک تاپ ارائه می دهند.

 • تعداد نامحدود محصولات – چند سرویس تجارت الکترونیکی در خارج وجود دارد که شما را بر اساس تعداد محصول شما شارژ می کند. یکی از گزینه های محبوب BigCartel است. Shopify و WooCommerce در این عمل شرکت نمی کنند و به شما این امکان را می دهند تا محصولات مورد نظر خود را داشته باشید.
 • کوپن و تخفیف – به جای درمان کدهای تخفیف به عنوان ویژگی های فوق العاده حق بیمه مانند سایر گزینه های تجارت الکترونیکی (انتخاب عجیب) ، هر دو سرویس در اینجا گزینه ارائه تخفیف به مشتریان را ارائه می دهند..

درست در حدود 93٪ خریداران در طول سال از یک کوپن یا کد تخفیف استفاده می کنند. ارائه تخفیف به مشتریان یک روش عالی برای رونق فروش بخصوص در مورد خریداران قبلی است.

 • گزارش ها – هر دو Shopify و WooCommerce گزارشهای بسیار خوبی را ارائه می دهند که به روند روند الگوهای فروش شما کمک می کند. دیدن اطلاعات ارزشمندی از قبیل تکرار نرخ مشتری ، بازدید کلی از فروشگاه های اینترنتی و ارزش متوسط ​​سفارش می تواند در تصمیم گیری آگاهانه تر به شما کمک کند.

داشبورد خرید

 • حمل و نقل و مالیات قابل تنظیم – امکان تنظیم حمل و نقل و مالیات به مشتریان شما کمک می کند. ارائه مالیات مسکن و نرخ حمل و نقل برای کل مشتری شما معنی ندارد.

نحوه استفاده از Shopify و WooCommerce

در واقع اجرای وب سایت در هر دو سیستم عامل نسبتاً مشابه کار می کند. هر دو گزینه از تم ها استفاده می کنند و بسیاری از زمان ها تم های مختلف روی Shopify و WordPress کار می کنند.

برنامه نویسی وب سایتنحوه کارکرد عملکرد ساختمان است به طور مستقیم در مورد چگونگی تنظیم موضوع انتخاب شده برای استفاده محور است. برخی از مضامین ها قابلیت کشیدن و رها کردن را دارند ، در حالی که برخی دیگر شما را ملزم به استفاده از نرم افزار ساختمان پشتی می کند. برخی حتی کمرنگ هستند و به کد نویسی زیادی احتیاج دارند.

برخی از سازندگان قالب یک نسخه وردپرس و یک نسخه Shopify از مضامین خود ایجاد می کنند. یک نمونه از این موارد ، Out of Sandbox است.

در هر دو گزینه امکان استفاده از برنامه های شخص ثالث برای ایجاد جنبه های مختلف فروشگاه نیز وجود دارد. وردپرس تعداد برنامه ها و افزونه های بیشتری را ارائه می دهد اما تعداد Shopify در هزاران نفر نیز قرار دارد.

مزایای Shopify

در حالی که نمی توانید همه جنبه های وب سایت خود را شخصی سازی کنید ، می توانید تقریباً نزدیک شوید. میزبانی از طریق Shopify انجام خواهد شد اما صادقانه بگویم ، این یک چیز خوب است. آنها شبکه عظیمی از سرورها و زمانهای طولانی و بار در انتهای میزبان ، معیارهای شگفت انگیز را ارائه می دهند.

فایده اصلی Shopify این است که همه چیزهایی که برای تجارت الکترونیک لازم دارید درست در مقابل شماست. منحنی یادگیری در سیستم عامل خیلی بزرگ نیست. در موارد نادری که نتوانید کاری انجام دهید ، یک دسته از برنامه ها برای انتخاب وجود دارد. هرگز قبلاً داشتن فروشگاه تجارت الکترونیک بسیار آسان نبوده است.

سفارشی سازی فروشگاه شما نیز بسیار امکان پذیر است. یک دسته از تم ها وجود دارد که می توانید از طریق Shopify انتخاب کنید ، اما می توانید یکی از آنها را نیز انتخاب کنید عرضه بی پایان تم های شخص ثالث همچنین.

Shopify همچنین دارای یک شبکه عظیمی از خبرگان که می تواند به شما در هر جنبه ای از وب سایت شما کمک کند. کارمندانی که پشتیبانی مشتری خود را اداره می کنند ، آگاه هستند و اجتماع گسترده ای در انجمن های خود دارند. مزیت دیگر دانش بنیان است که دارای آموزش های عمیق و پاسخ به سؤالات متداول است.

مزایای تجارت WooCommerce

سود اصلی WooCommerce این است که شما می توانید هر آنچه می خواهید انجام دهید. اگرچه این مسئله با اشکالاتی همراه است ، عمدتا در رده دشواری ها ، اما این یک امتیاز بزرگ است.

SEO از مزایای استفاده WooCommerce و WordPress است ، اطلاعات بیشتر در مورد آن در بخش بعدی خواهد بود.

WooCommerce از لحاظ فنی افزونه ای است. این ساخته شده است به سبک بسیار سبک وزن و حداقل حداقل ممکن است. می توانید از طریق WooCommerce یا سایر افزونه های شخص ثالث ویژگی هایی را اضافه کنید.

آنچه بدست می آورید ، قابلیت شخصی سازی هر جنبه از وب سایت شما است. وردپرس منحنی یادگیری با همه چیز دارد زیرا می تواند نسبت به یک کاربر جدید خارجی باشد. یکی از این مزایا این است که شما در مورد میزبانی ، برنامه نویسی و طراحی مطالب زیادی خواهید آموخت.

WooCommerce همچنین دارای شبکه پشتیبانی مبتنی بر بلیط است که می تواند به هر سؤالی که ممکن است پاسخ دهید ، پاسخ دهد. پشتیبانی واقعی در جامعه گسترده ای خواهد بود که وردپرس و WooCommerce طی این سالها از آن استفاده کرده اند.

سئو و وبلاگ نویسی

هیچ چیز از قابلیت SEO در وردپرس استفاده نمی کند. WooCommerce این موضوع را می داند و با ساختن آن ، سرمایه گذاری در وبلاگ خود را با محصولات خود تا حد امکان آسان می کند.

وبلاگ نویسی تجارت الکترونیکهنگام خرید سؤال از Shopify خالی از لطف نیست اما واقعاً نمی تواند امکانات سئو را که وردپرس ارائه می دهد لمس کند. ابزارهای خوبی در Shopify وجود دارد اما وردپرس برای وبلاگ نویسی و سئو ساخته شده است.

ابزارهای موجود در وردپرس به نوعی در Shopify موجود هستند اما امکانات SEO از طریق Shopify همانطور که در WordPress انجام می شود نفوذ نمی کنند..

محدودیت هایی که Shopify ارائه می دهد در وردپرس وجود ندارد.

خریدن منفی SEO:

 • رشته های URL – اضافه کردن کلمات در URL ها داشتن سیلوهای ساده و آسان برای پیمایش نقشه های سایت دشوار است. موتورهای جستجوگر پیچیدگی کمتری را در مورد رشته های URL می پسندند.
 • نه در بسیاری از امکانات محتوا – در وردپرس ، می توانید به راحتی صفحات مربوط به هر چیزی را ایجاد کنید. Shopify موانعی در این زمینه دارد اما با استفاده از یک موضوع با کیفیت بالا ، این موضوع بسیار ساده تر می شود.
 • ویژگی های SEO قفل شده است – فعالیتهای معدودی وجود دارد که نمی تواند انجام شود و این باعث افزایش قابلیت سئو در Shopify می شود. بزرگترین تخلف عدم امکان ویرایش نقشه سایت است. ساختار سازمانی برای سئو کلیدی است و امکان ویرایش نقشه سایت می تواند تفاوت بین گوگل سایت شما یا دوست نداشتن سایت شما باشد. Shopify همچنین به شما امکان ویرایش پرونده robots.txt را نمی دهد ، بنابراین نمی توانید به Google بگویید که از صفحه خاصی بازدید نکند.

این ما سعی در دسترسی به پرونده های Robots.txt در Shopify داریم

در وردپرس چنین محدودیتی وجود ندارد. هر چیزی را به محتوای قلب خود ویرایش کنید. هنگام استفاده از شیرجه رفتن عمیق به جستجوگرها ، لازم نیست که همسترنگ باشید. تست و آزمایش بیشتر کلید مهم SEO است و اگر برخی از گزینه ها خارج از جدول باشند ، قطعاً می تواند به توانایی شما در تست جنبه های خاص SEO آسیب برساند..

قیمت گذاری

قیمت گذاری Shopify و WooCommerce نسبتاً متفاوت از یکدیگر هستند. WooCommerce کاملاً منبع باز است و خود نرم افزار رایگان است. Shopify دارای یک سیستم برنامه ریزی شده با هزینه های تکرار ماهانه است.

وردپرس رایگان است. WooCommerce رایگان است. بنابراین ، چه هزینه ای دارد؟ اول از همه, شما باید برای میزبانی بپردازید اگر این مسیر را طی کنید هاستینگ باید بتواند با فروشگاه شما مقیاس کند ، بنابراین اگر به دنبال مشتری زیادی هستید ، میزبانی می تواند بسیار گران باشد. در ابتدا ، میزبانی ارزان قیمت خواهد بود زیرا می توانید از خدمات مختلف میزبانی که کمتر از 10 دلار قیمت دارند استفاده کنید. لیست ما از بهترین هاست ارزان قیمت کانادایی ها را مشاهده کنید.

هنگام استفاده از WooCommerce ، تقریباً هیچ شکی نیست که نیازی به پرداخت یک افزونه یا برنامه نباشید. بسیاری از آنها رایگان هستند اما افراد مفید واقعاً هزینه ماهانه دارند.

سایر هزینه هایی که باید مورد بررسی قرار گیرند ، تمام هزینه های مربوط به استخدام یک توسعه دهنده است. وب سایت WooCommerce می تواند در ابتدایی ترین سطح رایگان باشد. هنگامی که شما نیاز به پیشرفت دارید ، هزینه هایی برای جمع آوری هزینه های شما می شوند و می توانید هزاران دلار خرج کنید.

هزینه Shopify کمی شفاف تر از جلو است.

هر رده از قیمت گذاری شامل محصولات نامحدود ، پشتیبانی 24/7 ، امکان فروش در سایر کانال های فروش ، ایجاد سفارش دستی ، کدهای تخفیف ، گواهی SSL ، بازیابی رها شده سبد خرید ، پرداخت Shopify با تجزیه و تحلیل کلاهبرداری ، برنامه POS ، سخت افزار فیزیکی و قوی است. انتخاب برنامه.

سایر هزینه های مربوط به Shopify برنامه های پرداخت شده ، مضامین پرداخت شده و خرید دامنه است. تعداد زیادی برنامه وجود دارد که ارزش هزینه و همچنین تم های پریمیوم مفید و زیبایی را دارند که می توانند واقعاً فروشگاه شما را ارتقا دهند.

نکته جالب در مورد Shopify داشتن یک فروشگاه کاملاً کاربردی با برخی از بهترین ویژگی های موجود در بازار است فقط هزینه شما 29 دلار در هر ماه است. با بزرگ کردن فروشگاه خود می توانید هزینه های خود را افزایش دهید. Shopify همچنین شامل یک سطح شرکت سفارشی است که امکان سفارشی سازی بیشتر برای فروشگاه های گسترده را فراهم می آورد.

افکار نهایی

استفاده از WooCommerce در وردپرس می تواند بسیار قدرتمند باشد ، هیچ کس نمی تواند غیر از این بگوید. اگر دانش برنامه نویسی یا پول برای پرداخت یک برنامه نویس دارید ، اگر قصد استفاده از WordPress را دارید ، گزینه WooCommerce گزینه بسیار خوبی است. فقط بخاطر داشته باشید که با استفاده از WooCommerce و WordPress به جای Shopify ، مشکلات بیشتری بوجود خواهد آمد.

در پایان روز ، همه چیز در مورد چگونگی حل مشکل شما است. دوراندیشی برای جواب درست مهم است. آیا خودتان شاهد اجرای کمپین های بازاریابی گسترده و یک ساله هستید؟ اگر این کار را انجام دهید ، ممکن است لازم باشد که بخاطر داشتن پتانسیل نامحدود سئو در آینده ، فروشگاه خود را فدا کنید. آیا شما فکر می کنید که در اسرع وقت در تلاش برای محدود کردن هزینه فرصت ، محصولات را آزاد کنید؟ سپس ممکن است بخواهید با Shopify در نظر بگیرید.

هرچه باشد ممکن است, هر دو راه حل خانه های واقعی هستند. فقط صحیح را برای خود انتخاب کنید و به زودی بانک را با تمام فروشهایی که در آن وارد می شوید شکست می دهید.

سؤالات متداول

س: آیا فروشگاه بهتر از WooCommerce است?

آ: Shopify برای مبتدیان یا افرادی که سهولت استفاده را دارند از WooCommerce بهتر است. قابلیت سفارشی سازی موجود هنگام استفاده از WooCommerce در وردپرس بسیار بیشتر از Shopify است. گفتن Shopify بهتر از WooCommerce برای شروع تجارت الکترونیکی اشتباه است زیرا هر دو گزینه عالی هستند.

س: آیا Shopify بهترین پلتفرم تجارت الکترونیک است?

آ: ما توصیه می کنیم Shopify را بیشتر به عنوان یک پلت فرم تجارت الکترونیک انجام دهید. اکثر افرادی که تجارت الکترونیکی را شروع می کنند باید از Shopify استفاده کنند. اگر تجربه وب سایت دیگری دارید یا به توسعه دهندگان وب و سرمایه دسترسی دارید ، WooCommerce گزینه بسیار خوبی است.

س: تفاوت بین Shopify و وردپرس چیست؟?

آ: Shopify یک بستر تجارت الکترونیک است که وردپرس یک نرم افزار ساخت وب سایت است. Shopify تجربه تجارت الکترونیکی همه در یک را ارائه می دهد. اگر می خواهید در وردپرس به تجارت الکترونیک بپردازید ، برای پیاده سازی آن باید از خدماتی مانند WooCommerce استفاده کنید.

س: آیا می توانید Shopify را در وردپرس تعبیه کنید?

آ: بله ، اما اگر تصمیم دارید که از Shopify استفاده کنید ، توصیه نمی کنیم از وردپرس استفاده کنید. بیشترین تأثیر Shopify در تجارت ممکن است استفاده از آن به عنوان پلت فرم تجارت الکترونیکی شما باشد تا اینکه از افزونه Shopify استفاده کنید..

س: آیا Shopify از WordPress استفاده می کند?

آ: Shopify از WordPress استفاده نمی کند. این یک بستر مستقل است که تجار قادر به فروش محصولات خود می باشد. می توانید وب سایت خود را با Shopify میزبانی کنید یا از یک سرویس میزبانی جداگانه استفاده کنید. اطلاعات بیشتر در مورد WordPress در اینجا.

س: آیا Shopify راحت تر از وردپرس است?

آ: با یک کلمه ، بله در چندین کلمه ، بله اینگونه است. Shopify ساخته شده است که داشتن یک فروشگاه تجارت الکترونیک را آسان می کند. WordPress ایجاد شده است تا همه بتوانند وب سایت ایجاد کنند. در حالی که وردپرس فوق العاده دشوار نیست ، یک منحنی یادگیری بزرگ و فضای بیشتری برای خنثی کردن وجود دارد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map