Shopify vs WooCommerce (2020. aasta värskendus)

Shopify ja WooCommerce on mõlemad võimsad e-poe platvormid, mis võimaldavad teil oma veebisaidil tehtud tehinguid nende süsteemi abil töödelda.


Vaatamata sama eesmärgi teenimisele erinevad mõlemad platvormid selle poolest, kuidas nad aitavad kasutajatel oma veebipoodi üles ehitada.

Need on nagu kilpkonnad ja kilpkonnad.

Enamik inimesi vaatab kilpkonna ja kilpkonnat üksteise kõrval ja lihtsalt eeldab, et nad on sama loom. Ehkki neil on palju sarnasusi, pole nad siiski üks ja sama loom.

poodlahendusedJah, nad on mõlemad roomajad – kuid lisaks sellele, et kilpkonnad ja kilpkonnad on esteetiliselt sarnased, on neil tohutuid erinevusi. Üks erinevus on see, et kilpkonnad elavad vees ja kilpkonnad elavad maal.

Shopify ja WooCommerce on nagu kilpkonnad ja kilpkonnad – need on mõlemad e-kaubanduse lahendused ja neil on palju sarnasusi. Shopify on kõik-ühes e-kaubanduse lahendus ja WooCommerce on WordPressi terviklik e-poe pistikprogramm.

Ok, vabandan minu jämeda analoogia pärast. Vaatame nende tehnilisi erinevusi.

TLDR;

Enamik inimesi peaks kasutama Shopify-d. See pakub parim hinna ja kvaliteedi suhe ja teeb kõik erakordselt lihtne algajatele. Shopify loodi e-poe algajale omanikule. Seda öeldes on see hämmastav ka suurte kaupluste ja ettevõtete jaoks. Skaleerimine pole Shopify probleem. Lugege meie täielikku Shopify arvustust siit.

Kõigile, kes WordPressi armastavad, on WooCommerce suurepärane võimalus. Kui raha, oskused ja aeg ei ole probleem ja soovite täielikku kontrolli oma poe kõigi aspektide üle, võib WooCommerce olla teile suurepärane võimalus.

Kui teil pole kunagi veebisaitidega kogemusi olnud, siis kasutage Shopify.

Konkurendid

Shopify on meie kõige soovitatavam e-kaubanduse lahendus. Põhjus on see, et see pakub peaaegu kõike, mida sooviv ettevõtja võiks veebis tooteid müüa. Funktsioonid koos hõlpsasti kasutatavate funktsionaalsete tsementidega Shopify on parim võimalus kõik-ühes e-poe platvormiks.

shopify vs woocommerceTeine kategooria, mis konkureerib kõik-ühes e-kaubanduse platvormidega, on valikud, mis vajavad teadmisi, kodeerimist ja järsku õppimiskõverat. WooCommerce hõivab selle ruumi, nagu seda kasutatakse WordPressis.

E-kaubanduse lahendusi on kahte tüüpi:

 1. Lihtsalt kasutatavad valikud – need muudavad kõik, mis on seotud e-kaubandusega, imelihtne.
 2. Vajan veebiarendajat või pean olema veebiarendaja.

Shopify kuulub valiku “lihtne kasutada” alla ja on selle kategooria parim e-poe platvorm. WooCommerce kuulub kategooriasse „veebiarendajat vaja” ja seda peetakse selle kategooria parimaks võimaluseks.

WooCommerce on fantastiline ja selle kasutamiseks ei pea te tehniliselt arendaja olema. Kui teil pole aga WordPressi toimimise kohta põhjalikke teadmisi ja te ei tea, kuidas seda kodeerida, eeldada, et WooCommerce’i õppimiskõver on järsk.

Shopify esitleb väikest õppimiskõverat, kuid seda on äärmiselt lihtne kasutada, kui olete selle üles riputanud. Asi on selles, et teatud kohandamishetkel peate võib-olla vaja ka Shopify arendajat kodeerima või kasutama. Erinevus on kõik sisseehitatud e-kaubanduse funktsioonid, mida Shopify kohe pakub.

Kaupluse demonstreeriv gif

WooCommerce pakub palju sarnaseid funktsioone, kuid see pole nii võimas kui Shopify. Nagu öeldud, on WordPressis oma kogemuste täiendamiseks valida rohkem rakendusi kui see, mida Shopify omab.

Mis puutub SEOsse, siis ka WooCommerce alistab Shopify üsna hõlpsalt. Kui teie turunduseesmärk on SEO äärmuseni, siis ainus võimalus, mis teie jaoks kasutab WordPressi koos WooCommerce’iga.

Sarnasused

Shopify ja WooCommerce võimaldavad teil müüa kõike, mida tunnete veebimüügist. Peale selle on nad üsna erinevad. Siin on mõned sarnasused, millele keskenduda.

WooCommerce’i ja Shopify sarnased aspektid

 • Müümine – Raske on erineda viisist, kuidas e-poe platvorm võimaldab teil tooteid müüa. Mõned e-kaubanduse lahendused takistavad siiski teie võimalusi. Shopify ja WooCommerce seda ei tee.

e-kaubanduse statistika globaalsed suundumused

Mõlemad võimalused võimaldavad teil müüa füüsilisi tooteid, digitaalseid tooteid, hübriidtooteid ja igat tüüpi teenuseid.

 • Mobiilne sõbralik – On tõenäoline, et seitse klienti 10-st külastavad teie e-poe poodi mobiilseadme abil. Kahjuks on lauaarvutites kasutamiseks loodud palju platvorme.

Siin on teie jaoks kaks lõbusat e-kaubanduse veebisaidi statistikat:

 1. Ainuüksi kehvast mobiilidisainist piisab 57% Interneti-kasutajatest et mitte soovitada oma ettevõtet kaaslastele.
 2. Peaaegu 80% tarbijatest lõpetab teie veebisaidiga suhtlemise, kui mobiiliveebisait kuvatakse ebamugavalt.

Nii Shopify kui ka WooCommerce seavad mobiili optimeerimise prioriteediks ja pakuvad töölauaversiooni ehitamisel veebisaitide mobiiliversioone.

 • Piiramatu arv tooteid – Seal on mõned e-kaubanduse teenused, mis maksavad teid selle eest, kui palju tooteid teil on. Üks populaarne variant on BigCartel. Shopify ja WooCommerce ei osale selles praktikas ja võimaldavad teil omada nii palju tooteid kui soovite.
 • Kupongid ja allahindlused – Selle asemel, et käsitleda sooduskoode ülipreemiatena nagu muid e-kaubanduse võimalusi (imelik valik), pakuvad mõlemad siinsed teenused võimalust pakkuda klientidele allahindlusi.

Täpselt umbes 93% ostjatest kasutab kupongi või sooduskoodi kogu aasta vältel. Klientidele allahindluste pakkumine on suurepärane viis müügi suurendamiseks, eriti varasemate ostjate puhul.

 • Aruanded – Nii Shopify kui ka WooCommerce pakuvad vingeid aruandeid, mis aitavad juhtida tähelepanu su müügistruktuuride suundumustele. Sellise väärtusliku teabe nägemine nagu korduv klientide määr, veebipoodide külastuste koguarv ja keskmine tellimuse väärtus aitab teil teha teadlikumaid otsuseid.

poodide armatuurlaud

 • Reguleeritavad saatmis- ja maksud – Võimalus saatekulusid ja makse kohandada aitab teie kliente. Kindla maksu- ja saatmismäära pakkumine pole kogu teie kliendi jaoks mõistlik.

Kuidas kasutada Shopify ja WooCommerce

Tegelikult töötab veebisait mõlemal platvormil suhteliselt sarnaselt. Mõlemad valikud kasutavad teemasid ja palju aega töötavad erinevad teemad Shopify ja WordPressi töödel.

veebisaidi kodeerimineHoone funktsionaalsus töötab keskendub otse sellele, kuidas valitud teema üles seatakse. Mõned teemad võimaldavad pukseerimisfunktsioone, teised aga nõuavad taustatüüpi tarkvara kasutamist. Mõni on isegi vaevalisem ja nõuab palju kodeerimist.

Teatud teema loojad teevad oma teemadest WordPressi ja Shopify versiooni. Üks selline näide sellest on Out of the Sandbox.

Mõlemad võimalused pakuvad ka võimalust kasutada kolmanda osapoole rakendusi ka poe erinevate aspektide loomiseks. WordPress pakub suuremat arvu rakendusi ja pistikprogramme, kuid ka Shopify arv tuhandetes.

Shopify eelised

Ehkki te ei saa oma veebisaidi kõiki aspekte kohandada, saate selle üsna lähedale. Hostimine toimub Shopify lehel, kuid ausalt öeldes on see hea asi. Neil on tohutu serverite võrk ja Uptimid ja laadimisajad hostimise lõpus pakuvad pidevalt hämmastavaid võrdlusnäitajaid.

Shopify peamine eelis on see, et kõik, mida e-kaubanduse jaoks vaja oleks, on teie ees. Õppimiskõver pole platvormil kuigi suur. Harvadel juhtudel, kui te ei saa midagi teha, on hulgaliselt rakendusi, mille vahel valida. Kunagi varem pole e-poe pood olnud nii lihtne.

Poe kohandamine on samuti väga võimalik. Shopify’s saab valida hulgaliselt teemasid, kuid saate valida ka mõne kolmandate osapoolte teemade lõputu pakkumine samuti.

Shopify omab ka tohutu ekspertide võrgustik mis aitab teil oma veebisaidi kõigis aspektides. Klienditugi haldavad töötajad on asjatundlikud ja nende foorumites on tohutu kogukond. Teine eelis on teadmistebaas, millel on põhjalikud õpetused ja vastused KKK-dele.

WooCommerce’i eelised

WooCommerce’i peamine eelis on see võite teha mida iganes soovite. Ehkki sellega kaasnevad puudused, peamiselt raskuste kategoorias, on see siiski tohutu boonus.

SEO’st on WooCommerce’i ja WordPressi kasutamisel suur eelis, selle kohta lisateavet leiate järgmisest jaotisest.

WooCommerce on tehniliselt pistikprogramm. See oli ehitatud ülikergeks ja teeb seda minimaalselt. Saate funktsioone lisada, kui lähete – WooCommerce’i või muude kolmandate osapoolte pistikprogrammide kaudu.

Saate võimaluse oma veebisaidi kõiki aspekte kohandada. WordPressis on olemas kõik, mis kõlab, kuna see võib uuele kasutajale olla suhteliselt võõras. Üks eeliseid on see, et õpid palju hostimise, kodeerimise ja kujunduse kohta.

WooCommerceil on ka piletipõhine tugivõrgustik, mis suudab vastata kõikidele võimalikele küsimustele. Tegelik tugi on massilises kogukonnas, mida WordPress ja WooCommerce on aastate jooksul haritud.

SEO ja ajaveebimine

Miski ei ületa WordPressi SEO võimalusi. WooCommerce teab seda ja sai sellest kasu, muutes selle oma blogi võimalikult hõlpsaks integreerimiseks oma toodetega.

poodide blogimineShopify pole SEO osas lohakas, kuid see ei saa tegelikult puudutada SEO võimalusi, mida WordPress pakub. Shopify’is on küll toredaid tööriistu, kuid WordPress on üles ehitatud ajaveebide ja SEO jaoks.

WordPressi tööriistad on mingil kujul saadaval Shopify’is, kuid SEO võimalused ei tungi Shopify kaudu läbi nagu WordPressis..

Piirangud, mida Shopify esitleb, WordPressis puuduvad.

Shopify SEO miinused:

 • Stringid URL-ides – URL-idesse lisatud sõnad muudavad lihtsate silode olemasolu ja saidikaartidel hõlpsa navigeerimise keeruliseks. Otsingumootoritele meeldib URL-i stringide osas vähem keerukus.
 • Mitte nii palju sisuvõimalusi – WordPressis saate hõlpsalt luua lehti ükskõik mille kohta. Shopifyl on sellel tõkkeid, kuid nutitelefoni kasutamine muudab selle palju lihtsamaks.
 • Lukustatud SEO funktsioonid – On käputäis tegevusi, mida ei saa teha ja mis suurendaksid Shopify SEO elujõulisust. Suurim solvang on see, et ei saa saidiplaani redigeerida. Organisatsiooniline struktuur on SEO jaoks võtmetähtsusega ja saidiplaani redigeerimise võimalus võib olla erinevus Google’i vahel teie saidi meeldimise või mitte meeldimise vahel. Shopify ei luba ka redigeerida faili robots.txt, mis selle muudab, nii et te ei saa öelda Google’ile, et ta ei külasta kindlat lehte.

See on see, kes proovib meil pääseda Shopify veebisaidil Robots.txt

WordPressil sellised piirangud puuduvad. Muutke oma südame sisus midagi. SEO-sse sügavuti sukeldudes on oluline mitte pingutada. Testimine ja täiendav testimine on hea SEO võti ja kui mõned valikud puuduvad, võib see kindlasti kahjustada teie võimet testida SEO teatud aspekte.

Hinnakujundus

Shopify ja WooCommerce’i hinnakujundus toimib üksteisest üsna erinevalt. WooCommerce on täiesti avatud lähtekoodiga ja tarkvara ise on tasuta. Shopifyl on mitmetasandiline plaanisüsteem igakuiste korduvate kuludega.

WordPress on tasuta. WooCommerce on tasuta. Mis maksab raha? Esiteks, peate majutamise eest maksma kui lähete sellele teele. Hostimine peab suutma oma poe mahtu suurendada, nii et kui soovite, et teil oleks palju kliente, võib hostimine olla kallis. Alguses on hostimine suhteliselt odav, kuna saate kasutada erinevaid hostimisteenuseid, mille hind on alla 10 USD. Vaadake meie kanadalaste parimate odavate võõrustajate nimekirja.

WooCommerce’i kasutamisel pole peaaegu mingit võimalust, et te ei pea pistikprogrammi või rakenduse eest maksma. Paljud neist on tasuta, kuid tõeliselt kasulikud maksavad igakuiselt raha.

Muud kulud, mida tuleb arvestada, on kõik arendaja palkamisega seotud kulud. WooCommendi veebisait võib olla tasuta kõige elementaarsemal tasemel. Kui teil on vaja edasijõudnuks saada, kuhjub kulud ja võite kulutada tuhandeid.

Shopify kulud on pisut läbipaistvamad.

Iga hinnakujundustasand sisaldab piiramatuid tooteid, ööpäevaringset tuge, võimalust müüa teistes müügikanalites, tellimuste käsitsi loomist, sooduskoode, SSL-sertifikaati, hüljatud ostukorvi taastamist, Shopify makseid pettuseanalüüsiga, POS-i rakendust, füüsilist riistvara ja tugevat rakenduse valik.

Muud Shopifyga seotud kulud on tasulised rakendused, tasulised teemad ja domeeni ostmine. Seal on suur arv kulusid väärt rakendusi, aga ka kasulikke ja ilusaid premium-teemasid, mis võivad teie poodi tõeliselt tõsta.

Shopify suurepärane asi on omada täielikult funktsionaalset poodi, millel on mõned parimad funktsioonid sellel turul maksis teile ainult 29 dollarit kuus. Poe laiendamisel saate kulusid suurendada. Shopify sisaldab ka kohandatud ettevõtte taset, mis võimaldab massiivsete kaupluste jaoks suuremat kohandatavust.

Lõplikud mõtted

WooCommerce’i kasutamine WordPressis võib olla äärmiselt võimas, keegi ei saa teisiti öelda. Kui teil on arendajale maksmiseks kodeerimise teadmisi või raha, on WooCommerce suurepärane võimalus, kui olete seadistanud WordPressi kasutamise. Pidage ainult meeles, et rohkem probleeme tekib WooCommerce’i ja WordPressi, mitte Shopify kasutamisega.

Päeva lõpus on kõik seotud sellega, kuidas soovite oma probleemi lahendada. Õige vastuse võtmeks on ettenägelikkus. Kas näete ennast massiivsete, aastapikkuste turunduskampaaniate elluviimisel? Kui te seda teete, peate võib-olla oma poe üles ehitamiseks ohverdama veel natuke aega ja ressursse, et tulevikus oleks teil piiramatu SEO potentsiaal. Kas kaalute siiski toodete võimalikult kiiret vabastamist, püüdes piirata alternatiivkulusid? Siis võiksite kaaluda Shopifyga minekut.

Olenemata sellest, mis juhtub, mõlemad lahendused on tõelised jõujaamad. Valige lihtsalt endale sobiv ja saate peagi kogu pankrottides pankrotti tulla.

KKK

K. Kas Shopify on parem kui WooCommerce?

A: Shopify on parem kui WooCommerce algajatele või inimestele, kes hindavad kasutusmugavust. WooCommerce’i WordPressi kasutamisel saadaolevad kohandatavused on palju kõrgemad kui Shopify. Selle kohta, et Shopify on e-kaubanduse alustamiseks parem kui WooCommerce, on vale, kuna mõlemad on suurepärased võimalused.

K. Kas Shopify on parim e-poe platvorm?

A: Soovitame e-kaubanduse platvormina kõige rohkem Shopify. Enamik inimesi, kes alustavad e-kaubandusega, peaksid kasutama Shopify-d. Kui teil on muid veebisaidi kogemusi või teil on juurdepääs veebiarendajatele ja kapitalile, on WooCommerce suurepärane võimalus.

K: Mis vahe on Shopify ja WordPressi vahel?

A: Shopify on e-kaubanduse platvorm, kus WordPress on veebisaitide loomise tarkvararakendus. Shopify pakub kõik-ühes e-kaubanduse kogemust. Kui soovite hakata WordPressis kasutama e-kaubandust, peate selle rakendamiseks kasutama sellist teenust nagu WooCommerce.

K: Kas saate Shopify manustada WordPressi?

A: Jah, kuid kui otsustate kasutada Shopify’i, ei soovita me WordPressi kasutada. Suurim mõju, mida Shopify ettevõttele võib avaldada, on selle kasutamine teie e-poe platvormina, mitte aga Shopify pistikprogrammi kasutamine.

K. Kas Shopify kasutab WordPressi?

A: Shopify ei kasuta WordPressi. See on eraldiseisev platvorm, mis võimaldab kaupmeestel oma tooteid müüa. Võite oma veebisaiti võõrustada Shopify kaudu või kasutada eraldi hostimisteenust. Lähemalt WordPressi kohta siin.

K: Kas Shopify on lihtsam kui WordPress?

A: Ühesõnaga jah. Mitu sõna, jah, see on. Shopify eesmärk oli muuta e-poe poodide omamine lihtsaks. WordPress loodi selleks, et kõik saaksid veebisaidi üles ehitada. Kuigi WordPress pole eriti keeruline, on suur õppimiskõver ja rohkem ruumi segadusse ajamiseks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map