Nejlepší registrátoré domén v Kanadě (2019)

Pokud máte web nebo uvažujete o jeho vytvoření, potřebujete doménové jméno. Jména domén se kupují prostřednictvím registrátorů domén, což zní dostatečně jednoduše – dokud si neuvědomíte, kolik možností je venku.


Než do toho skočíme, chci jen objasnit bod, který lidi často zmatuje. Registrace domény není totéž jako hosting. Mohu jít ven a zaregistrovat 1000 domén neznamená, že je budete moci vidět online.

To znamená, že pokud hledáte doménu, pravděpodobně spadáte do jedné z těchto tří skupin:

  1. „Jen hledám“ doménu – > Namecheap je vaše odpověď.
  2. Hledáte doménu a hosting – > Bluehost dá vám oba (pro levné).
  3. Hledat cizí doména a hosting  -> Pojď tati je to, co potřebujete.

Doufám, že to pomůže. Nyní se podívejme na to nejlepší ze zbytku…

Nejlepší možnosti registrátora domén

Níže uvádíme naše výběry nejlepších registrátorů domén. Mnoho z těchto společností navíc nabízí další služby a typy podpory. Ceny se liší, stejně jako to, co je obsaženo v různých plánech jednotlivých společností.

Některé z nejlepších registrátorů domén, které dnes existují, zahrnují:

1. Bluehost.com – dobré pro domény, skvělé pro hostování příliš

Bluehost funguje od roku 2003 a hostuje více než dva miliony webových stránek. WordPress navrhuje Bluehost jako svého webového hostitele volby. Je to první hostingová společnost, ale nabízí další produkty a služby.

Bluehost je další vynikající volbou pro registraci domény, hosting a jakékoli problémy, které se objeví. S Bluehostem platíte za spolehlivost a spoustu online nápovědy. 

Majitelé webů, kteří pracují na Bluehostu, si mohou s každou doménou užívat bezplatný hostingový balíček a můžete si vybrat mezi sdíleným hostingem, WordPress, VPS, vyhrazeným hostingem nebo hostováním prodejce.

Kompletní balíček, který zahrnuje hosting, zabezpečení a jedno doménové jméno, stojí necelých 24 USD ročně.

2. Namecheap.com – ruce předávají nejlépe pro domény, ne tak skvělé pro hostování (bezplatná ochrana soukromí)

Namecheap láká majitele webových stránek zaměřených na rozpočet, ale nabízejí také řadu služeb s názvy domén. Společnost začala v roce 2000 a dnes spravuje více než sedm milionů domén. Lifehacker.com je jmenoval nejlepším registrátorem doménových jmen roku 2010.

Pokud je to, co chcete, drahá a levná registrace domény, je pro vás Namecheap dobrý. Mají nejlepší podporu a cenovou strukturu ruce dolů. Zjistili jsme pouze, že jejich servery nemohou konkurovat na stejné úrovni. 

Namecheap nabízí převody, certifikáty SSL, e-mail, integraci aplikací a webhosting. Poskytují také zákaznickou podporu prostřednictvím živého chatu nebo prostřednictvím systému e-mailových vstupenek. To vše přichází s cenovkou nižší než 9 $ ročně.

Můžete se také rozhodnout pro ochranu soukromí, která je zdarma pro první rok a poté těsně pod 3 $ za rok.

3. GoDaddy.com – výběr většiny domén, slušný hosting, mírně drahé

Pravděpodobně nejlépe inzerovaným registrátorem domén je GoDaddy prakticky jméno domácnosti, i když mnoho lidí nemusí přesně rozumět tomu, co nabízejí.

Pokud hledáte plynulý a snadný navigační proces registrace nové domény a také její hostování než GoDaddy, je skvělá volba. 

GoDaddy existuje již od roku 1997, takže jsou jednou z nejzkušenějších možností na našem seznamu. Více než 17 milionů si pro své webové stránky zvolilo GoDaddy, což z nich činí největšího registrátora doménových jmen na světě.

GoDaddy nabízí registraci domén, převod domén, profesionální e-mailové možnosti, webhosting, zabezpečení a řadu marketingových nástrojů pro firemní firmu. Tým zákaznické podpory poskytuje globální pomoc a je k dispozici telefonicky 24 hodin denně, sedm dní v týdnu nebo s někým můžete mluvit prostřednictvím živého chatu.

Ceny GoDaddy začínají u prvního roku na $ 99 a poté u domén .com stoupají na 14,99 $ ročně. Ostatní domény včetně .net, .tech a .co jsou o něco dražší. Další služby, včetně ochrany soukromí, jsou k dispozici za nominální poplatek.

Přečtěte si naši úplnou recenzi GoDaddy zde. 

4. Domain.com – OK všude kolem, stále drahý

Doména.com, jak název napovídá, se specializuje na poskytování doménových jmen. Od roku 2000 nabízejí doménová jména, hostingové plány, e-mail, VPS hosting, SSL certifikáty, online marketing a webdesign. V zásadě jde o jednorázový obchod pro ty, kteří chtějí spustit web.

Majitelé stránek si mohou vybrat mezi hostingem VPS, hostingem WordPress nebo sdílenými hostingovými plány. Všichni přicházejí s jedním nebo více volnými názvy domén, stejně jako certifikát SSL, neomezený prostor na disku a různé marketingové nástroje a řešení elektronického obchodování..

Nákup domény na doméně.com je cenově dostupný – téměř 10 USD ročně pro webové stránky .com nebo .net – a přichází s nepřetržitou telefonickou podporou a přístupem do oblasti FAQ.

5. Name.com – další možnost kvality

Name.com funguje od roku 2003 a řídí dva miliony domén. S serverem Name.com získáte přenosy domén, certifikáty SSL, integraci aplikací, tvůrce, e-mail a několik různých možností hostování.

Bezplatné domény přicházejí s nákupem hostovacího plánu. Můžete si vybrat ze základního plánu webových stránek nazvaného Startup Hosting Plan nebo ucelenějšího plánu pro tvorbu jmen, který podporuje 25 webů. Balíček Neuvěřitelný nabízí neomezený počet webů.

Nabízejí to, co je známé jako „znalostní báze“, a také kontaktní formulář, který vám umožňuje odeslat lístek na pomoc. Můžete také získat podporu chatu každý den mezi 10:00 a 17:00 MST nebo telefonickou podporu od pondělí do pátku od 8:00 do 18:00.

Ceny se pohybují od přibližně 10 USD ročně za web .com až po 110 USD ročně za web .host. Ochrana soukromí je k dispozici za příplatek 5 $ ročně, není to však možnost pro všechna rozšíření domény.

6. HostGator.com – skvělý hostitel, průměrný registr domén

HostGator existuje již od roku 2002 a je další možností, která byla široce inzerována. Společnost dohlíží na více než devět milionů domén a je primárně poskytovatelem webhostingu.

Můžete si vybrat mezi webem, cloudem, WordPress, VPS, prodejcem, vyhrazeným, aplikačním nebo hostováním Windows. HostGator je známý svou dobou pohotovosti a rychlostí načítání, zejména pro ty, kteří používají program WordPress Cloud Hosting. Poskytují také zákaznickou podporu pro živé chatování a e-maily a přístup k videonávodům a fórům.

Cena webové stránky .com je 12,95 $ ročně, což vám poskytuje alespoň jednu doménu. Můžete si vybrat z několika různých plánů, včetně plánu Business Cloud, Baby Cloud a Hatchling Cloud. Stávající zákazníci HostGator mohou získat web .com za pouhých 2,99 $ ročně. Ochrana soukromí je k dispozici za dalších 14,95 $ ročně.

7. 1&1

1&1 je nejvíce veteránem v této partii a existuje již více než 30 let. Jsou stále jednou z nejvíce konzistentních možností. Více než 7000 zaměstnanců se nachází po celém světě pro tuto německou společnost.

S 1&1, můžete získat převod domény, tvůrce webových stránek, webhosting, tvůrce internetového obchodu, hosting WordPress, VPS hosting, SSL certifikáty, spravovaný cloud hosting, správu obchodních e-mailů, obchodní e-mailové účty a další. Nabízejí také celou řadu nástrojů pro e-mail a online marketing.

Zákaznická podpora je k dispozici nepřetržitě prostřednictvím telefonu, živého chatu, e-mailu nebo sociálních médií.

Jsou také jednou z hodnotově orientovaných možností registrátorů domén s cenami webhostingu začínajícími u stránek .com za méně než 1 $ ročně. Web .biz bude stát méně než 15 USD ročně. Nabízejí také bezplatnou ochranu soukromí pro soukromé registrační domény.

8. Register.com

Už více než 20 let nabízí Register.com převody domén, webových stránek a stránek pro elektronické obchodování, hostování a možnosti SSL, e-mailové služby a několik různých online marketingových nástrojů. Pracují s více než 2,5 miliony domén. Společnost vám také poskytuje přístup k celé řadě užitečných marketingových nástrojů, včetně SEO, PPC, Facebook Boost a dalších.

Zákaznická podpora je k dispozici telefonicky nebo e-mailem od pondělí do pátku od 21:00 do 17:00 a v sobotu a neděli od 9:00 do 22:00..

Jsou jednou z nejdostupnějších možností hostování za 5 USD měsíčně pro web. Cena je stejná pro weby .com, .net, .org, .biz, .info a .us. Ochrana soukromí je k dispozici za dalších 11 USD ročně.

9. InMotion Hosting – skvělý hosting a registr domén

Tato společnost funguje od roku 2001 a nabízí vše, co byste mohli chtít v webhostingové společnosti. Získáte rychlejší servery a nadprůměrné doby provozu, jakož i přístup k podnikům, VPS, prodejcům a hostingům WordPress. Získáte také přístup k webovým službám a podnikovým hostingovým řešením. Některé plány mají bezplatnou doménu.

Zákaznický servis je k dispozici prostřednictvím živého chatu, telefonu, Skype nebo e-mailem 24/7.

Náklady na doménu .com, .net, .org, .info nebo .us jsou těsně pod 15 USD ročně. Ochrana soukromí je k dispozici za dalších 10 USD ročně.

InMotion také nabízí 90denní záruku vrácení peněz, která vám umožní vyzkoušet své služby bez rizika a přejít na jinou společnost, pokud zjistíte, že pro vás nejsou.

10. Domains.Google

Domains.Google existuje již od roku 2015, ale stále je ve fázi beta.

Domény přicházejí s bezplatnou soukromou registrací, vlastním e-mailem s aplikací G Suite, snadnou integrací s nejpopulárnějšími tvůrci webových stránek, přizpůsobenými subdoménami, novými koncovkami názvů domén, předávání e-mailů a jednoduchými nástroji pro správu.

Zákaznický servis nabízí tým podpory Google Domains USA v USA 24 hodin denně, každý den v týdnu prostřednictvím e-mailu, telefonu nebo živého chatu.

Google nabízí web .com za 12 USD ročně, který lze automaticky obnovit. Domény lze také zakoupit až na 10 let, takže není třeba každoročně obnovovat. Ochrana soukromí je k dispozici bez příplatku, pokud je web způsobilý k soukromé registraci.

Co je to doménové jméno?

Pokud chcete provozovat web, musíte zvolit název domény. Jsou považovány za bránu k Internetu a bez nich bychom museli procházet internet zadáním dlouhých, těžko zapamatovatelných IP adres. Je dost těžké si pamatovat mnoho webových adres tak, jak jsou, správně?

Příklad názvu domény

Proto nestačí mít jen nápad na blog nebo web – budete potřebovat snadno zapamatovatelné doménové jméno, aby vás lidé mohli najít. Chcete-li získat domény nejvyšší úrovně (TLD), musíte pracovat s registrátorem doménových jmen. Tyto společnosti spravují doménová jména a umožňují vám dělat spoustu věcí, které musíte udělat s vaším webem.

Každý registrátor domény je jiný, i když mnoho nabízí některé stejné základní funkce, když registrujete doménu, například základní bezplatnou doménu, tvůrce webových stránek, soukromí domény nebo dvoufaktorové ověření. Každý má své vlastní výhody a nevýhody, takže vědět, co potřebujete, vám může usnadnit výběr toho správného, ​​abyste našli ty nejlepší TLD pro vaše potřeby..

Výběr nejlepšího registrátora domény

Nalezení nejlepších registrátorů domén a hostingových služeb pro váš web může být složité, ale porozumění několika důležitým věcem může tento proces usnadnit. Nejprve musíte mít cíle pro svůj web, nastavit rozpočet a vědět, co potřebujete k provozu vašeho webu. Vyhodnocení těchto faktorů vám pomůže zúžit seznam potenciálních registrátorů domén a učinit nejlepší rozhodnutí na základě vašich okolností.

seznam vektorSestavili jsme seznam některých nejpopulárnějších registrátorů doménových jmen, které dnes existují. Nabízejí vše od základní registrace po komplexní balíčky, které vám umožní plně provozovat vaše osobní, obchodní nebo e-commerce webové stránky.

Ceny TLD se velmi liší, takže je důležité mít na paměti rozpočet, než se rozhodnete. Na první pohled se registrace domény může zdát trochu příliš levná (některé již od 0,99 USD za rok), ale když vezmete v úvahu různé funkce, budete muset splnit své cíle, nejlevnější možnost tak nemusí zůstat z dlouhodobého hlediska.

Je také důležité zvážit zákaznický servis. Všechny možnosti v našem seznamu nabízejí určitý typ zákaznického servisu, ale některé obsahují komplexnější plány než jiné. Pokud provozujete tradiční nebo elektronický obchod, je nezbytné mít k dispozici nejlepší možnou podporu. Řešení problémů s webem co nejrychleji zabrání ztrátě příjmů a bez snadno dostupného zákaznického servisu to může být nemožné.

Budete také chtít přemýšlet o celkové schopnosti registrátora domény zajistit přiměřený hosting a udržet váš web v provozu a přátelský k návštěvníkům. To znamená, že chcete pracovat se společností, která nabízí rychlé časy načítání a co nejmenší prostoje. Všechny společnosti na našem seznamu nabízejí přinejmenším přiměřené doby načítání a dobu provozuschopnosti, ale liší se to od společnosti ke společnosti, takže před dokončením výběru proveďte svůj výzkum..

jak web funguje

V některých případech je bezpečnost také problémem. Ačkoli ne každý bude chtít chránit svou totožnost a kontaktní informace, pokud ano, budete se chtít ujistit, že váš registrující a hostitelská společnost nabízí ochranu soukromí. Všechny níže uvedené možnosti nabízejí přístup k ochraně soukromí, jsou-li k dispozici, i když některé účtují poplatek, zatímco jiné ne. Zvažte náklady na zaplacení soukromí oproti ostatním dostupným funkcím, abyste zjistili, zda stojí za to zaplatit za ochranu soukromí.

Nakonec budete chtít spolupracovat se společností, která je založena, a proto jsme zahrnuli informace o tom, jak dlouho každý z těchto registrátorů domén pracuje. Nejstarší společnost pro vás nemusí být tou nejlepší volbou, ale jste skeptičtí vůči společnostem, které se zdají být „létat v noci“ nebo které se nedávno objevily. Potřebujete záznam, podle kterého je můžete posuzovat.

Vaše poslední volba

Vytvoření a nastavení webové stránky je snadnější než kdy jindy. To platí zejména při použití webového tvůrce nebo systému správy obsahu (CMS)..

Proces začíná registrací názvu domény v jedné z domén nejvyšší úrovně a zpracováním backendu procesu před spuštěním webu.

Výše uvedené informace vám mohou pomoci zúžit výběr a provést nejlepší výběr podle vašich potřeb.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector