Найкращі реєстратори домену в Канаді (2019)

Якщо у вас є веб-сайт або ви думаєте створити веб-сайт, вам потрібно доменне ім’я. Імена доменів купуються через реєстраторів доменів, що звучить досить просто – поки ви не зрозумієте, скільки варіантів існує.


Перш ніж ми вскочимо в це, я просто хочу уточнити точку, яка часто бентежить людей. Реєстрація домену – це не те саме, що хостинг. Я можу вийти та зареєструвати 1000 доменів, це не означає, що ви зможете їх бачити в Інтернеті.

Це означає, що якщо ви хочете придбати домен, ви, ймовірно, потрапили до однієї з цих трьох груп:

  1. “Просто шукаю” домен – > Ім’ячек це ваша відповідь.
  2. Шукаєте домен та хостинг – > Bluehost дасть вам обоє (дешево).
  3. Шукаю іноземний домен та хостинг  -> GoDaddy це те, що вам потрібно.

Сподіваюся, що це допомагає. Тепер давайте подивимось на все найкраще …

Найкращі параметри реєстратора домену

Нижче ми включили наші вибори для найкращих реєстраторів доменів. Крім того, багато з цих компаній пропонують інші послуги та типи підтримки. Ціни змінюються, як і те, що включено в різні плани кожної компанії.

Деякі з найкращих реєстраторів домену сьогодні є:

1. Bluehost.com – добре для доменів, відмінно підходить для хостингу

Bluehost працює з 2003 року та розміщує понад два мільйони веб-сайтів. WordPress пропонує Bluehost як свого веб-хоста на вибір. Це спочатку хостинг-компанія, але пропонує додаткові продукти та послуги.

Bluehost – це ще один прекрасний вибір для реєстрації домену, хостингу та будь-яких проблем, які виникають. За допомогою Bluehost ви платите за надійність та тони онлайн-довідки. 

Власники сайтів, що працюють Bluehost, насолоджуються безкоштовним пакетом хостингу з кожним доменом, і ви можете вибирати між спільним, WordPress, VPS, виділеним хостингом або реселлерським хостингом.

Повний пакет, що включає хостинг, безпеку та одне доменне ім’я, коштує трохи менше 24 доларів на рік.

2. Namecheap.com – Hands Down найкраще для доменів, не дуже підходить для хостингу (Безкоштовний захист конфіденційності)

Власників веб-сайтів, що займаються назвою імен, зосереджено на бюджеті, але вони також пропонують ряд послуг із доменними іменами. Компанія почала працювати в 2000 році і сьогодні керує понад семи мільйонами доменів. Lifehacker.com назвав їх найкращим реєстратором доменних імен 2010 року.

Якщо ви хочете, щоб дорога та дешева реєстрація домену – вам потрібна Namecheap. Вони мають найкращу структуру підтримки та ціноутворення вниз. Єдине, що ми знайшли, – це те, що їхні сервери не можуть конкурувати на одному рівні. 

Namecheap пропонує трансфери, сертифікати SSL, електронну пошту, інтеграцію додатків та веб-хостинг. Вони також надають підтримку клієнтів за допомогою прямого чату або через систему електронних квитків. Все це постачається з ціною менше 9 доларів на рік.

Ви також можете вибрати захист конфіденційності, який є безкоштовним протягом першого року, а потім трохи менше 3 доларів на рік після цього.

3. GoDaddy.com – вибір найбільш домену, гідний хостинг, незначно дорогий

Імовірно, найбільш добре розрекламований реєстратор домену, GoDaddy – це практично домашнє ім’я, хоча багато людей можуть не зрозуміти, що саме вони пропонують.

Якщо ви шукаєте легкий та простий у навігації процес реєстрації нового домену, а також його розміщення, ніж GoDaddy, – це чудовий вибір. 

GoDaddy існує з 1997 року, тому вони є одним з найбільш досвідчених варіантів нашого списку. Понад 17 мільйонів обрали GoDaddy для своїх веб-сайтів, що робить їх найбільшим реєстратором доменних імен у світі.

GoDaddy пропонує реєстрацію реєстрації доменів, передачу доменів, професійні параметри електронної пошти, веб-хостинг, безпеку та різноманітні маркетингові інструменти для веб-сайту вашого бізнесу. Їхня команда підтримки клієнтів надає глобальну допомогу, і вона доступна по телефону 24 години на день, сім днів на тиждень, або ви можете спілкуватися з ким-небудь через чат наживо.

Ціни на GoDaddy починаються від $ 0,9 за перший рік і піднімаються до $ 14,99 на рік після цього для доменів .com. Інші домени, включаючи .net, .tech та .co, трохи дорожчі. Інші послуги, включаючи захист конфіденційності, доступні за номінальну плату.

Прочитайте наш повний огляд GoDaddy тут. 

4. Domain.com – все в порядку, все-таки дорого

Domain.com, як випливає з назви, спеціалізується на наданні доменних імен. Починаючи з 2000 року, вони пропонують доменні імена, плани хостингу, електронну пошту, VPS хостинг, SSL сертифікати, інтернет-маркетинг та веб-дизайн. Вони по суті є “єдиною зупинкою” для тих, хто хоче запустити веб-сайт.

Власники сайтів можуть вибирати між хостингом VPS, хостингом WordPress або спільним хостинг-планами. Усі вони мають одне або більше безкоштовних доменних імен, а також сертифікат SSL, необмежену кількість дискового простору та різні маркетингові інструменти та рішення електронної комерції..

Покупка домену за допомогою Domain.com доступна за ціною – трохи менше 10 доларів на рік для веб-сайтів .com або .net – та надається 24-годинна підтримка телефону та доступ до області поширених запитань.

5. Name.com – ще один варіант якості

Name.com працює з 2003 року і контролює два мільйони доменів. За допомогою Name.com ви отримуєте передачу домену, сертифікати SSL, інтеграцію додатків, розробник, електронну пошту та кілька різних варіантів хостингу.

Безкоштовні домени поставляються із придбанням хостинг-плану. Ви можете вибрати основний план веб-сайту, який називається План запуску хостингу, або більш повний план Builder імен, який підтримує 25 сайтів. Неймовірний пакет пропонує необмежену кількість сайтів.

Вони пропонують те, що відомо як “база знань”, а також контактну форму, яка дозволяє подати квиток на допомогу. Ви також можете отримати доступ до служби підтримки чату щодня між 10:00 та 17:00 за стандартним стандартним часом або через телефонну підтримку з понеділка по п’ятницю з 8 ранку до 18 вечора.

Ціни коливаються приблизно від 10 доларів на рік для сайту .com до 110 доларів на рік для сайту .host. Захист конфіденційності доступний за додаткову плату в розмірі 5 доларів США на рік, але це не варіант для всіх розширень домену.

6. HostGator.com – великий хост, середній реєстр доменів

HostGator існує з 2002 року і є ще одним варіантом, який широко рекламується. Компанія контролює понад дев’ять мільйонів доменів і в першу чергу є постачальником веб-хостингу.

Ви можете вибрати між веб, хмарою, WordPress, VPS, реселлером, виділеними програмами, хостингом для Windows. HostGator відомий своєю швидкістю роботи та швидкістю завантаження, особливо для тих, хто використовує хмарний хостинг програми WordPress. Вони також надають підтримку клієнтів, які надають послуги в чаті та електронних квитках, а також доступ до відео-уроків та форумів.

Вартість веб-сайту .com становить 12,95 дол. США на рік, що надає вам принаймні один домен. Ви можете обрати декілька різних планів, включаючи план бізнес-хмари, план дитячої хмари та хмарний хмара. Існуючі клієнти HostGator можуть отримати сайт .com всього за $ 2,99 на рік. Захист конфіденційності доступний за додаткові $ 14,95 на рік.

7. 1&1

1&1 – найбільш ветеран у цій купі і існує вже більше 30 років. Вони все ще є одним з найбільш послідовних варіантів. Більше 7000 співробітників розташовані по всьому світу для цієї німецької компанії.

З 1&1, ви можете отримати передачу домену, розробник веб-сайтів, веб-хостинг, конструктор інтернет-магазинів, хостинг WordPress, VPS хостинг, сертифікати SSL, керований хмарний хостинг, управління діловою електронною поштою, акаунти ділової електронної пошти тощо. Вони також пропонують різноманітні засоби електронної пошти та Інтернет-маркетингу.

Підтримка клієнтів доступна цілодобово за допомогою телефону, чату, електронної пошти чи соціальних мереж.

Вони також є одним з найбільш орієнтованих на цінність реєстраторів доменів з цінами на веб-хостинг, які починаються менше $ 1 на рік для сайтів .com. Сайт .biz коштуватиме менше 15 доларів на рік. Вони також пропонують захист конфіденційності безкоштовно для приватних доменів реєстрації.

8. Register.com

Понад 20 років Register.com пропонував трансфери для створення доменів, веб-сайтів та веб-сайтів електронної комерції, хостингу та SSL-опцій, електронних служб та декількох різних інструментів інтернет-маркетингу. Вони працюють з більш ніж 2,5 мільйонами доменів. Компанія також надає вам доступ до різноманітних корисних маркетингових інструментів, включаючи SEO, PPC, Facebook Boost та інше.

Підтримка клієнтів доступна за телефоном або електронною поштою з 9 до 17 вечора з понеділка по п’ятницю та в суботу та неділю з 9 ранку до 22 вечора..

Вони є одним з найдоступніших варіантів хостингу за 5 доларів на місяць для веб-сайту. Ціна однакова для сайтів .com, .net, .org, .biz, .info та .us. Захист конфіденційності доступний додатково $ 11 на рік.

9. InMotion хостинг – великий хостинг та реєстр доменів

Ця компанія працює з 2001 року і пропонує все, що можна захотіти в компанії, що займається веб-хостингом. Ви отримуєте швидші сервери та вище середнього часу роботи, а також доступ до бізнесу, VPS, реселлеру та хостингу WordPress. Ви також отримуєте доступ до послуг веб-дизайну та рішень для розміщення підприємств. Деякі плани мають безкоштовний домен.

Обслуговування клієнтів доступне через чат, телефон, скайп або електронну пошту 24/7.

Вартість домену .com, .net, .org, .info або .us трохи менше 15 доларів на рік. Захист конфіденційності доступний додатково за 10 доларів на рік.

InMotion також пропонує 90-денну гарантію повернення грошей, яка дозволяє вам спробувати їхні послуги без ризику та перейти на іншу компанію, якщо дізнаєтесь, що вони не для вас.

10. Domains.Google

Domains.Google існує з 2015 року, але все ще знаходиться на стадії бета-версії.

Домени мають безкоштовну приватну реєстрацію, користувацьку електронну пошту з G Suite, просту інтеграцію з найпопулярнішими розробниками веб-сайтів, налаштовані субдомени, нові закінчення доменних імен, переадресацію електронної пошти та прості інструменти управління.

Служба підтримки клієнтів надається службою підтримки США з домену Google 24 години на день, кожен день тижня електронною поштою, телефоном або чатом наживо.

Google пропонує веб-сайт .com за 12 доларів на рік, який можна оновити автоматично. Домени також можна придбати до 10 років, тому немає необхідності в щорічному оновленні. Захист конфіденційності доступний без доплати, якщо сайт має право на приватну реєстрацію.

Що таке доменне ім’я?

Якщо ви хочете керувати веб-сайтом, вам потрібно вибрати доменне ім’я. Вони вважаються шлюзом до Інтернету, і без них нам потрібно орієнтуватися в Інтернеті, вводячи довгі, важкі для запам’ятовування IP-адреси весь час. Досить важко запам’ятати багато веб-адрес, як є, правда?

Приклад доменного імені

Отже, лише мати ідею для блогу чи веб-сайту недостатньо – вам потрібно буде легко запам’ятати доменне ім’я, щоб люди могли вас знайти. Щоб отримати домени вищого рівня (TLD), вам потрібно буде співпрацювати з реєстратором доменних імен. Ці компанії керують доменними іменами і дозволяють вам робити багато речей, які вам потрібно зробити з вашим веб-сайтом.

Кожен реєстратор домену є різним, хоча багато хто пропонує одні і ті ж основні функції, коли ви реєструєте домен, наприклад базовий безкоштовний домен, конструктор веб-сайтів, конфіденційність домену або двофакторну автентифікацію. У кожного є свої переваги та недоліки, тому знання того, що вам потрібно, може значно полегшити вибір правильного для вас, щоб знайти ідеальні TLD для своїх потреб.

Вибір найкращого реєстратора домену

Пошук кращого реєстратора домену та служб хостингу для вашого сайту може бути складним, але розуміння кількох важливих речей може полегшити процес. По-перше, потрібно мати цілі для свого сайту, встановити бюджет і знати, що потрібно для роботи над вашим сайтом. Оцінка цих факторів допоможе вам зменшити список потенційних реєстраторів домену та прийняти найкраще рішення залежно від ваших обставин.

список векторМи склали список деяких найпопулярніших сьогодні реєстрів доменних імен. Вони пропонують все, від базової реєстрації до комплексних пакетів, що дозволяють повністю керувати вашим персональним, діловим або електронним комерційним веб-сайтом.

Ціни сильно відрізняються для TLD, тому важливо мати на увазі бюджет, перш ніж приймати рішення. На перший погляд, реєстрація домену може здатися занадто дешевою (деякі коштують приблизно $ 0,99 на рік), але якщо врахувати різні функції, вам потрібно буде досягти своїх цілей, найдешевший варіант може не залишатися таким. довгостроковий.

Також важливо враховувати обслуговування клієнтів. Усі варіанти нашого списку пропонують певний тип обслуговування клієнтів, але деякі мають більш комплексні плани, ніж інші. Якщо ви керуєте традиційним або електронною комерцією, важливо мати доступ до найкращої підтримки. Якнайшвидше виправити проблеми зі своїм сайтом запобігає втраті доходу, а без легкого доступу до клієнтів це може бути неможливим.

Вам також захочеться подумати про загальну здатність реєстратора домену забезпечити адекватний хостинг та підтримувати роботу свого веб-сайту та роботи та зручності для відвідувачів. Це означає, що ви хочете працювати з компанією, яка пропонує швидкий час завантаження та якомога менше простоїв. Усі компанії у нашому списку пропонують принаймні адекватний час завантаження та тривалість роботи, але це залежить від компанії до компанії, тому виконайте дослідження, перш ніж остаточно визначити свій вибір.

як працює веб-сайт

У деяких випадках безпека також викликає занепокоєння. Хоча далеко не кожен захоче захистити свою особу та контактну інформацію, якщо ви це зробите, вам потрібно переконатися, що ваш реєстратор домену та компанія, що займає хостинг, пропонують захист конфіденційності. Усі варіанти, наведені в нашому списку нижче, пропонують доступ до захисту конфіденційності, коли вони доступні, хоча деякі стягують плату, а інші – Зважте вартість оплати конфіденційності проти інших доступних функцій, щоб визначити, чи варто платити за захист конфіденційності.

Нарешті, ви захочете співпрацювати з створеною компанією, тому ми включили інформацію про те, як довго кожен із цих реєстраторів домену працював. Найстаріша компанія може виявитися не найкращим варіантом для вас, але ви скептично ставитесь до компаній, які, здається, “літають вночі” або що нещодавно почали працювати. Вам потрібна послужна послуга, за якою судити про них.

Зробіть свій остаточний вибір

Створення та налаштування веб-сайту простіше, ніж будь-коли. Це особливо актуально, коли ви використовуєте розробник веб-сайтів або систему управління вмістом (CMS).

Процес починається з реєстрації доменного імені в одному з доменів верхнього рівня та обробки резервного процесу перед запуском сайту.

Наведена вище інформація може допомогти вам звузити свій вибір та зробити найкращий вибір залежно від ваших потреб.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector