Recenze HostGator – Proč lidé milují / nenávidí to? (Uživatelské recenze do roku 2020)

HostGator Sdílená recenze


HostGator může být jednou z největších, nejstarších webhostingových společností v oboru, ale stále provádějí vylepšení a za posledních 24 měsíců zveřejňují průměrnou dobu dostupnosti 99,98%..

Jejich základní plány sdíleného hostování přicházejí s neomezeným úložištěm, šířkou pásma, bezplatnou doménou (pro první rok) a certifikátem SSL zdarma. Mají také skvělý zákaznický servis, který se prostřednictvím živého chatu okamžitě spojil a na každou otázku odpověděl během několika sekund.

Průměrná doba načítání stránky HostGator ji bohužel snížila (průměr 1191 ms). Mnoho dalších služeb, jako jsou zálohy a zabezpečení, bude účtováno jako dodatečné poplatky. Navíc obnovovací sazby agresivně rostou po vypršení prvního funkčního období.

Zde je kompletní pohled na náš praktický test, pomocí údajů třetích stran z Pingdomu, které objasňují jejich výkon.

Obecné informace & Přehled hostingu

NAŠE VERDICT:Známý poskytovatel s dobrým výkonem
RYCHLOST:1 191 ms (Průměr za únor 2018 až leden 2020)
UPTIME:99,98% (Průměr za únor 2018 až leden 2020)
PODPĚRA, PODPORA:24/7 Live Chat
APPS:Podporováno více než 75 aplikací
FUNKCE:Neměřená šířka pásma a úložiště, jeden e-mailový účet, bezplatná doména 1. rok
HOSTINGOVÉ PLÁNY:Sdílené, cloudové, WordPress, VPS a dedikované servery
PŘEVOD STRÁNKY:Přenos jednoho místa zdarma
CENY:Začíná na 2,75 $ / měsíc (obnovuje se 6,95 $ / měsíc)

Výhody používání hostgator sdílené

Výkonnost HostGator v provozu byla v minulých letech problémem. Ale už ne, na základě našeho sledování za 24 měsíců.

Kromě toho byl jejich zákaznický servis rychlý a přátelský. Pomohou bezplatně přenést váš web do jejich služeb. A začátečníkům se bude líbit mnoho jednoduchých, intuitivních možností, které jim směřují.

Zde je stručné shrnutí:

1. Silný a stabilní provozuschopnost 99,98%

HostGator za posledních 24 měsíců zveřejnil 99,98% dostupnosti. Byly v souladu s 99,98 – 100% provozuschopnosti několik měsíců.

To však není ani ta nejlepší část. Jsou konzistentní z nějakého důvodu: jejich záruka za provozuschopnost říká, že pokud klesnou pod 99,90%, můžete na svůj účet získat měsíční kredit.

Jakákoli plánovaná údržba nebo nepředvídatelné hacky se samozřejmě do této záruky nezapočítávají. Budete však muset oslovit a požádat o úvěr zasláním podpůrného lístku do jejich fakturačního oddělení do 30 dnů.

Nedávno jsme začali vidět několik dalších hostitelů, kteří se nedávno objevili se zárukami dostupnosti, což znamená, že v důsledku toho zvítězí všichni zákazníci. Konkurenti, kteří vyjdou ven, a tím to přispějí ke zvýšení úrovně pro celé odvětví. Nutí všechny ostatní na trhu, aby buď odpovídaly své záruce a zvýšily standardní úroveň služeb, nebo riziko, že zaostávají.

Průměrná doba provozu za posledních 12 měsíců:

 • Průměrná doba provozu v lednu 2020: 99,97%
 • Průměrná doba provozu v prosinci 2019: 99,89%
 • Průměrná doba provozu v listopadu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v říjnu 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v září 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v srpnu 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v červenci 2019: 100%
 • Průměrná doba provozu v červnu 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v květnu 2019: 99,95%
 • Průměrná doba provozu v dubnu 2019: 99,98%
 • Průměrná doba provozu v březnu 2019: 99,99%
 • Průměrná doba provozu v únoru 2019: 100%

HostGator Sdílené statistiky za posledních 24 měsícůPrůměrná doba upgradu hostGator | Zobrazit statistiky

2. Dobrá podpora

HostGator poskytuje databázi znalostí, telefon, e-mail a podporu živého chatu. Poslední možnost je nejrychlejší a připojí nás k servisnímu zástupci během asi 15 sekund.

Zkoušeli jsme je pepřit otázkami, skočili z jednoho tématu do druhého a nikdy neváhali. Jejich personál se zdá být dobře informovaný, dobře vyškolený a přátelský. Byla to dobrá zkušenost všude.

Hostgator Shared Customer Support Live Chat Experience

3. 45denní záruka vrácení peněz

HostGator je ve své službě tak přesvědčen, že prodlužují průmyslovou politiku průměrného 30denního vrácení peněz o další dva týdny zhruba na 45 dní.

To znamená, že je můžete použít více než celý měsíc a stále můžete získat zpět svou kupní cenu, pokud se objeví nějaké problémy.

Tato 45denní záruka vrácení peněz se vztahuje na všechny sdílené balíčky, prodejce a VPS hostingové balíčky.

Jediným úlovkem je, že se to netýká dedikovaných serverů HostGator, správních poplatků, instalačních poplatků za vlastní software. Poté, co jsme doposud prolistovali 30 a více smluvních podmínek, jsme zjistili, že tyto výhrady jsou v hostitelském průmyslu poměrně běžné.

Pokud například váš plán zahrnoval bezplatné doménové jméno, odečte od částky refundace standardní poplatek 15,00 $ za doménu..

Je zde několik dalších bodů. Podmínky hostGator jim umožňují až 90 dní, než skutečně vrátí peníze. Vrácení peněz, peněžních příkazů, plateb Western Union nebo bankovních převodů nebude vráceno.

Vrácení peněz je k dispozici pouze pro nové plány nebo účty. Pokud jste se tedy již dříve zaregistrovali a zrušíte obnovení nebo druhý pokus, nic za to nedostanete.

V neposlední řadě se vracení v cizí měně zpracovává na základě směnných kurzů amerického dolaru.

4. Dostupné funkce zabezpečení webu

Sdílené hostgatorské plány hostování jsou docela holé kosti. Dostáváte dost na jeden web, ale navíc na něj není spousta doplňků.

Naštěstí nabízejí několik dalších bezpečnostních funkcí, jako je možnost přidat sledování SiteLock na váš web. Tato služba bude spuštěna každý den, bude vyhledávat případná porušení stránek nebo hacky a okamžitě vás informuje, až ji najdou.

Nabízejí také Spam Assassin ve svých e-mailových plánech, aby zabránili spamu, aby zasáhl vaši doručenou poštu.

Jedinou nevýhodou je, že SiteLock vás bude stát trochu navíc. Rozbalíme to níže v nevýhodách, ale cena nálepky je 1,67 $ / mo, účtováno ročně na 19,99 $.

5. Volný web & cPanel Migrations

Pokud se nejedná o váš první web a pokoušíte se přesunout stávající, HostGator má záda.

Po přihlášení budete mít 30 dní na to, abyste se dostali do kontaktu a nechali je, aby vám pomohly přesunout jakékoli soubory webu, databáze, skripty a dokonce i název domény..

To zahrnuje úplný převod cPanel. Pokud jste tedy náhodou měli více instalací stránek (jako jsou subdomény pro jeden velký web), máte pokrytí.

Všechny sdílené hostgatorské plány hostgator přicházejí s migrací jednoho webu (nebo cPanel). Různé plány, například prodejci, získají přístup k více (až 30).

Jediná bezplatná migrace stránek není ve srovnání s některými hostiteli moc. Ale je to stále lepší než ostatní, jako Bluehost, které budou účtovat 150 USD za přesun na pět webů najednou.

6. Velmi uživatelsky přívětivý pro začátečníky

HostGator je šitý na míru pro začátečníky blogery nebo webmastery.

Jejich web je plný tutoriálů, návodů a dalších, které vám pomohou orientovat se v temném světě DNS a datových center..

podpora hostgator
Mají také další funkce pro začátečníky, kteří hledají nastavení webu, aniž by museli najímat ostatní lidi, aby navrhovali, stavěli a spravovali vše.

Jejich tvůrce webových stránek, Gator by HostGator, je jedním z těch lepších, které jsme zkontrolovali. Je dodáván s bezplatným hostingem a doménovým jménem, ​​takže pro všechny potřeby stačí zakoupit jeden účet.

Přizpůsobitelné šablony jsou na začátku docela moderní a můžete snadno přizpůsobit, jak vypadají přetažením jednotlivých funkcí. Získáte také analýzu webu a bezplatný certifikát SSL, který pomůže chránit osobní údaje návštěvníků (například jejich fyzické umístění)..

Gator by HostGator dokonce přichází s plánem eCommerce, takže si můžete nastavit plně funkční internetový obchod s inventáři a dalšími, to vše bez obav o platební brány, pluginy nebo jakoukoli jinou chaotickou technologii. Funguje to.

Nevýhody používání hostgator sdílené

Upřímně silná doba provozuschopnosti hostGator byla, upřímně, překvapující (dobrým způsobem). Jsme také příznivci jejich záruky dostupnosti.

Kromě toho jejich vstřícný přístup pro začátečníky a užitečné služby zákazníkům znamenají, že o jejich službách je třeba mít co dělat.

Při testování jsme bohužel narazili na několik problémů. Zde jsou největší problémy, které jsme našli:

1. Pomalá rychlost stránky (načítání přes 1 sekundu)

Servery hostGator neměly problémy udržet náš web v provozu a žít za poslední rok a půl.

Problém je v tom, že stejné servery byly také trvale pomalé. Průměrná doba načítání stránky za posledních 24 měsíců byla průměrně pouze 1191 ms.

Načtení relativně jednoduchých textových stránek s obsahem trvá déle než sekundu. Představte si tedy, co by se stalo, kdyby tyto stránky naplnily tisíce slov a desítky obrázků s vysokým rozlišením. Jo, to není dobré.

Ukázalo se, že pomalé doby načítání stránky přímo ovlivňují zážitky návštěvníků. A to má také efekt stékání dolů, který zasáhne i vaši spodní hranici.

Existuje několik věcí, které můžete udělat pro urychlení vašeho webu bez přepínání hostitelů. Ale pokud je váš hostitel neustále pomalý, znamená to, že budete neustále bojovat prohrávající bitvu.

Průměrná doba načítání za posledních 12 měsíců:

HostGator Sdílené podrobné statistiky za posledních 12 měsícůPrůměrná rychlost hostGator 2019-2020 | Zobrazit statistiky

2. Spousta zvláštních poplatků za „skutečné“ zálohy, Gmail a Malware

Sdílené hostgatorské plány hostování jsou levné a úvodní ceny začínají již od 2,75 $ / měsíc (po dobu 36 měsíců).

Jejich nejlevnější plán („šrafování“) přichází s jediným doménovým názvem, instalacemi oblíbených aplikací, jako jsou WordPress, Joomla a další, neměřenou šířkou pásma, neomezeným úložištěm a certifikátem SSL zdarma. V podstatě všechny základní funkce, které potřebujete pro kompletní web.

HostGator Sdílené další službyHostGator Sdílené další služby

Jedná se však o vše, co poskytují ve svých výchozích plánech. Veškeré „další“ věci, jako například zálohování stránek, přístup do Gmailu, monitorování SiteLocku a SEO nástroje, vás budou stát navíc, když je čas na pokladnu.

Je to zklamáním, protože mnoho z těchto funkcí je na webu uvedeno pečlivě, například „dostupné“, abyste si mysleli, že jsou zahrnuty. Projděte si další top hostitele, které jsme zkontrolovali, a uvidíte, že mnoho z nich je ve skutečnosti hodí do své základní ceny.

Teprve když se dostanete na samý konec procesu, když zadáte své fakturační údaje, zjistíte, že všechny tyto další funkce vás budou stát, no, navíc.

Gmail je standardní 5 $ / měsíc nebo 60 $ / rok na uživatele, což je jejich normální cena. Pak vás ale SiteLock bude stát 19,99 $ / rok, CodeGuard (pro zálohování vašich stránek) vás bude stát 23,95 $ / rok, a pokud si narazíte na nějaké problémy, nezachovají dokonce ani mnoho předchozích verzí vašeho webu..

Takže když se původní plán zdá zpočátku levný, začíná se stát docela drahý, když je vše řečeno a hotovo.

3. „Triky“ v oblasti průmyslového standardu

HostGator kromě dodatečných poplatků přitáhne dva cenové triky, které jsou v oboru docela standardní.

První z nich je reklama s nízkou sazbou, jako je 2,75 $ / měsíc, pouze pro vás, abyste si uvědomili, že to vyžaduje předplacení na celé tři roky, abyste jej skutečně dostali. V opačném případě se díváte na 10,95 $ / měsíc za skutečnou službu za jeden měsíc.
Hostgator sdílené cenové slevy pro dlouhodobé plány

To je ale teprve začátek. Protože navíc, ceny za obnovení hostgatoru dramaticky vyskočí po vypršení původního plánu.

Řekněme tedy, že do této nízké sazby za tři roky zamknete. Bezpochyby dostanete docela dobrý obchod.

Potíž začíná, když je čas obnovit svůj plán za tři roky. V tom okamžiku vaše měsíční sazba za stejný plán vyskočí na 6,95 $ / měsíc (nebo celkem 250,20 $) – více než dvojnásobek částky, kterou jste právě zaplatili za stejnou přesnou službu.

V zásadě se živí tím, že po několika letech je pravděpodobnost, že si přejete změnit služby, poměrně nízká. Na chvilku jste tedy zavřeni (například kabelová společnost nebo členství v tělocvičně).

Spousta dalších hostitelů, které jsme zkontrolovali, tahá stejnou senzaci. To však neznamená, že se nám to bude líbit.

Ceny hostgatorů, plány hostingu & Rychlá fakta

Hostgator Sdílené hostingové plány a ceny

Sdílený hosting: HostGator má na výběr ze tří společných plánů hostingu:

Hatchlingový plán: Tento plán začíná na 2,75 $ měsíčně. Získáte jedno doménové jméno, neomezené místo na disku a úložiště, certifikát SSL a neomezené subdomény.

Baby plán: Tento plán začíná na $ 3,95 za měsíc. Podporuje neomezené úložiště, šířku pásma a názvy domén.

Podnikatelský plán: Tento plán začíná na 5,95 $ měsíčně. Podporuje neomezené úložiště, šířku pásma a názvy domén. Je dodáván s bezplatnou vyhrazenou IP, SSL a bezplatným číslem.

 • Snadnost registrace: Snadný registrační proces.
 • platební metody: Kreditní karta, PayPal.
 • Skryté poplatky a doložky: Úvodní ceny jsou k dispozici pouze pro dlouhodobé nákupy plánu. Sazby obnovení se také více než zdvojnásobí. Další služby, jako jsou zálohy a monitorování malwaru, jsou také dodatečné poplatky.
 • Upsells: Spousta upsells.
 • Aktivace účtu: Aktivace účtu může trvat až 24 – 48 hodin.
 • Zkušenosti z ovládacího panelu a řídicího panelu: cPanel.
 • Instalace aplikací a CMS (WordPress, Joomla atd.): Díky QuickInstall usnadňují instalaci populárních aplikací a CMS v několika krocích.

Doporučujeme HostGator Shared?

Spíš ne.

Ale ne z důvodu, který si pravděpodobně myslíte.

Sdílené hostování HostGator nabízí mnoho výhod. Provozní doba se za poslední rok opravdu zlepšila. Služby zákazníkům byly dobré. A díky množství možností pro začátečníky je uživatelsky přívětivý.

Kombinace pomalých rychlostí a zvyšování cen navíc způsobuje, že je považováno za slušnou hodnotu, příliš drahé.

Důvod, proč bychom to nedoporučovali, je proto, že mají lepší možnost v obchodě, která skutečně přináší dobrou hodnotu.

Hosting hostingu WordPress Cloud je zpočátku o něco dražší na papíře, ale výkon je také podstatně lepší.

Doporučujeme tedy nejprve se na to podívat, protože pravděpodobně budete nakonec platit totéž na konci dne, kdy hodíte tyto zvláštní poplatky a zvýšení cen.

P.S. Už jste použili HostGator? Zvažte prosím zanechání recenze níže – dobré nebo špatné – nezáleží na tom, jak dlouho to bude užitečné pro naše návštěvníky. Děkuji za vaši podporu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map