Kinstа – „WordPress“ talpinimas iš kitos dimensijos

Pajamų atskleidimas: Mes naudojame filialų nuorodas, kad uždirbtume komisinius už produktus, kuriuos peržiūrime ir rekomenduojame mūsų puslapiuose. Kai skaitytojas seka filialų nuorodas, paskelbtas mūsų apžvalgose, ir perka pirkinį, mes gauname mokėjimą. Sužinoti daugiau.


Jei valdoma „WordPress“ priegloba būtų automobilis, „Kinsta“ būtų „Rolls Royce of WP“ sprendimai. Sukurtas turint omenyje vieną tikslą, platforma skirta išskirtinai „WordPress“ vartotojams, siekiant suteikti sklandžią ir nepriekaištingą patirtį.

Jei dažnai esate Tribunolo prieglobos teismas, tikriausiai galite pasakyti, kad esu labai sujaudintas dėl šios „Kinsta“ apžvalgos. Natūralu, kad jau keletą mėnesių stebiu paslaugą reguliariai testuodama priekinių juostų ir užpakalinių kompiuterių spartą bei veikimo laiką. Taip pat atidžiai išstudijavau jos paslaugų teikimo sąlygas, išnagrinėjau ypatybes ir kainodarą bei parengiau išsamią toliau pateiktą analizę.

Priėmiau laiką, reikalingą įmonės reputacijai patikrinti internete, peržiūrėdamas kelis šimtus vartotojų atsiliepimų apie „Kinsta“.

Įspėjimas apie spoilerį: „Kinsta“ gera. Iš tikrųjų labai gerai.

Mano „Kinsta“ svetainė laikrodžiuose atrodo įspūdingais krovimo laikais ir beveik nepriekaištingai dirba, tačiau lengvai valdoma taip intuityviai, kad neleidžia papasakoti.

Kas yra Kinsta?

Kaip ir „WP ​​Engine“ nėra žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas tikrąja to žodžio prasme, todėl „Kinsta“ yra siaurai specializuota paslauga, užtikrinanti geriausią įmanomą „WordPress“ patirtį tiek priekinėje, tiek užpakalinėje dalyje..

Jis veikia „Google Cloud“ ir siūlo „WordPress“ sprendimus iš 20 skirtingų vietų visame pasaulyje. Pasitikima didžiuliais pasauliniais prekių ženklais, tokiais kaip „Intuit“, „Ubisoft“, „Ricoh“, „Workforce“ ir kitais, platforma yra gerai įsitvirtinusi nuolat besiplečiančioje „WordPress“ visatoje..

"Geriausias „WordPress“ pagrindinis kompiuteris"

Uptime:

99,99%

Pakrovimo greitis:

0,39 s

Palaikymas:

Geriausias prieinamas WP palaikymas

Kontrolės skydelis:

Patentuotas

BENDRA4.5

Svarbiausi dalykai – „Kinsta Speed“, „Uptime“ ir palaikymas

„Noriu lėtos svetainės, kuri dažnai neprisijungusi prie interneto.“ Nepasakė niekas. Visada. Ar Kinsta tai žino? Išsiaiškinkime.

1. Greitas apšvietimas

„Kinsta“ yra specializuota prieglobos paslauga, verčianti „WordPress“ svetainę skristi.

Aš žinau, žinau, daugelis iš jūsų eis: „O kaip su„ WP Engine “?“

Palyginus su WP varikliu, „Kinsta“ ne tik išlaiko savo pagrindą, bet ir lenkia jį, atsižvelgiant į priekinę dalį..

Vidutinė pakrovimo trukmė 0,39 sekundės, „Kinsta“ tvirtai užima pirmąją vietą tarp visų mano stebimų šeimininkų. Iš tiesų, tai „WP Engine“ patogiai nupučia, nes pastarasis vidutiniškai per valandą sustoja.

Mano „WordPress“ svetainės TTFB yra tik 0,14 sekundės ir jai atlikti reikia 0,63 sekundės.

Šie skaičiai yra beprotiški!

Kalbant apie užpakalį, Kinsta neturi ko gėdytis. Nors šis „WordPress“ valdytojas nėra visiškai panašus į nuostabiai nepriekaištingą „WP Engine“ našumą, jis demonstruoja stabilumą ir neįtikėtiną greitį..

Bombarduojant daugiau nei 300 vienu metu vykdomų užklausų, „Kinsta“ serveriai – techniškai „Google Cloud“ serveriai, sukonfigūruoti ir optimizuoti „Kinsta“ – išsprendžia juos be žagsėjimo, vidutiniškai apie 0,24 sekundės. Tai greičiau nei „DreamHost“, bet lėčiau nei „HostPapa“ ir „SiteGround“.

"„Kinsta“ priekinė dalis yra greičiausia iš jų, o užpakalinė dalis taip pat įgyja išskirtinumo. Sublimiausias pasirodymas."

2. Puikus Uptime – 99,99%

„Kinsta“ žada ir pristato 99,99 proc. Po to, kai aš susipažinau su technologija, kuria naudojama ši valdoma „WordPress“ platforma, atrodo, visiškai natūralu, kad veikimo laikas yra toks puikus. „Google Cloud“ sukurtas siekiant atleidimo ir našumo, o „Kinsta“ vartotojai iš to gauna didžiulę naudą.

Kitas dalykas, prisidedantis prie aukšto darbo laiko, yra reguliarūs patikrinimai. Stebėjimas realiuoju laiku tikrina kiekvieną svetainę kas dvi minutes, todėl net jei puslapis mažėja, „Kinsta“ technikai sureaguos per 120 sekundžių. Šioje apžvalgoje yra visas skyrius, skirtas „Kinsta“ techniniam palaikymui, tačiau leiskite man tai užmiršti: jie yra darbštūs.

"Uptime pažadėtas ir pristatytas įmanomoje tobulėjimo vietoje, mėnesiui pasibaigus."

3. „Kinsta“ palaikymas

Techninė pagalba yra svarbi bet kurio paslaugų teikėjo sritis.

Ir nors savo apžvalgose aš pagyriau ir kritikavau visų analizuotų šeimininkų palaikymo komandas, kai kalbame apie labai specializuotas paslaugas, tokias kaip „Kinsta“, juosta visada yra aukštesnė.

Palaikant vieną produktą, reikia daugiau žinių, tiesa?

Klausimas palaikymo komandų yra neatsiejama mano peržiūros proceso dalis ir aš to laukiu. Tačiau šiuo atveju aš buvau sumušta.

„Kinsta“ technikas susisiekė su manimi kitą dieną po to, kai atidariau savo sąskaitą, kad praneštų, kad kažkas negerai su mano DNS nustatymais ir kad mano svetainė netinkamai išspręsta.

Jis, žinoma, buvo teisus. Turiu užregistruoti savo domeną „Namecheap“ ir sukonfigūravau įrašus per jo DNS zoną pagal instrukcijas, pateiktas Kinsta.com.

Pačios instrukcijos yra labai aiškios ir suprantamos: jose yra išsamus vadovas populiariausiems domenų registratoriams ir daugybė ekrano kopijų..

Tačiau man pavyko juos suklaidinti, vietoj vieno įterpdamas du A įrašus. Tai paskatino mano svetainę kartais atsidaryti (kai užklausa nukrypo į dešinę A įrašą) ir nenuspręsti.

Žinoma, man tai atsivėrė, kai aš užsirašiau rekordus ir mano klaida liko nepastebėta.

Kol aktyvus agentas neaptiko problemos ir man nenurašė el. Laiško su tikėtina priežasties analize ir veiksmais, kaip ją išspręsti.

Saldu, eh?

"Galbūt „Kinsta“ priglobs „WordPress“ „Google Cloud“, tačiau ji tikrai turi visas žinias ir įgūdžius įmonėje."

„Kinsta“ profesionalai

„Kinsta“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ paslauga, tačiau daugybė pažangių funkcijų pateisina kainą.

1. Universalumas

„Kinsta“ turi daug hostingo planų. Kai kurie yra pritaikyti palyginti nedidelėms svetainėms, kuriose yra intensyvus srautas, kiti yra pasirengę atlikti rimtas elektroninės prekybos operacijas, be to, yra masiniai paketai, skirti visoms įmonėms..

Iš „get-go“ akivaizdu, kad „Kinsta“ statė žmonės, turintys rimtų technologinių žinių. Tai atspindi faktas, kad jos planuose taip pat yra daugybė kūrėjų įrankių.

Atminkite, kad „WordPress“ priegloba, kuriai siūlomas aukščiausios kokybės valdymas, nėra geriausia žmonėms, kurie tik pradeda savo kelionę internete, nes jie gali suvaržyti biudžetą, todėl aš negaliu rekomenduoti „Kinsta“ visiškai pradedantiesiems žiniatinklio valdytojams..

2. „Hack Fix“ garantija

„Kinsta“ teikia labai patikimą saugos rinkinį su aktyviu pažeidimų aptikimu, tačiau man svarbiausia yra įsilaužimo pataisų politika..

Jūs negalite būti laikomas vienu geriausių „WordPress“ prieglobos sprendimų 2020 m., Nebent turite įdiegtas galingas saugumo priemones.

Tokie dalykai, kaip LXC konteineriai, suteikia didelę sąskaitos izoliaciją, tuo tarpu „DDoS“ apsauga yra antra.

Tačiau Kisnta žengia žingsnį toliau ir ištiesia labai naudingą ranką, kai viskas eina į pietus. Bendrovė ištaisys bet kurią svetainę, jei ji bus pažeista, kai ji bus priglobta savo serveriuose.

3. Dienos atsarginės kopijos

Be ankstesnio punkto, „Kinsta“ sukuria nemokamas atsargines visų svetainių, kuriose ji yra priglobta, atsargines kopijas. Restauravimas taip pat yra nemokamas ir tai padaryti taip pat nepaprastai lengva.

Viskas, ką jums reikia padaryti, tai prisijungti prie savo „Kinsta“ paskyros, pasirinkti atkūrimo datą ir paspausti dešinįjį mygtuką.

Lengva.

Mažesni „Kinsta“ planai saugo atsargines kopijas 14 dienų. Neatrodo, kad tai būtų ilgas laiko tarpas, tačiau šio WP pagrindinio kompiuterio kontekste tai yra visiškai prasminga.

Stebėjimo priemonių yra tiek daug, kad labai mažai tikėtina, kad dvi savaites nepastebėsite problemos jūsų Kinsta svetainėje.

Jei jaučiate poreikį, galite nusipirkti atsargines kopijas, kurios bus daromos kas 6 valandas arba kas 60 minučių.

4. „WooCommerce“ talpinimas

„Kinsta“ yra turbūt geriausias „WordPress“ pagrindinis kompiuteris, kai kalbama apie „WooCommerce“. Platformoje yra kelios įmonės, optimizuotos elektroninei prekybai.

Savaime suprantama, kad kiekvienas iš jų daro populiariausią „WordPress“ papildinį.

Ne tik tai, bet ir „Kinsta“ technikai yra „WooCommerce“ ekspertai, o pati paslauga sukurta atsižvelgiant į didelį mastelį, todėl ji gali lengvai valdyti eismo srautus įtemptų prekybos laikotarpių metu.

5. Puikus mastelio keitimas

„Kinsta“ teikia debesų prieglobos produktui būtiną pagrindą – mastelį.

Nors dauguma jos planų nustato tam tikras ribas, jei jūsų svetainė viršys bet kurį iš jų, ji nemažės. Vietoj to, „Kinsta“ automatiškai ims didesnius mokesčius, apimančius pralaidumą, disko plotą ar CDN naudojimą.

6. Nemokama migracija

„Kinsta“ nenaudoja „cPanel“, tačiau tai neatbaido nuo „WordPress“ svetainių perkėlimo į ją.

Priešingai.

„Kinsta“ siūlo neribotą perkėlimą į paprastesnes svetaines ir nuo 1 iki 5 aukščiausios kokybės perkėlimus, t. Y. Didelių, sudėtingų svetainių perkėlimą. Tai apima dideles elektroninės prekybos svetaines, įmonių infrastruktūrą ar narystės svetaines ir kitus internetinius žvėris.

Atminkite, kad „Kinsta“ gali kopijuoti „WP Engine“, „smagračio“, „Cloudways“ ir kitų kompiuterių svetaines naudodama pasirinktinius nustatymus ir be „cPanel“.

7. 20 duomenų centrų

„Kinsta“ „Google Cloud“ veikia nuo 2013 m., O 2019 m. Pabaigoje padarė tikrą žaidimą keičiantį žingsnį, pereidama į CGP C2, kad pasiektumėte daug geresnių rezultatų..

Bet tai ne tik tai.

„Google Cloud“ yra didžiulė.

Dėl savo visuotinio pasiekiamumo „Kinsta“ gali diegti jūsų „WordPress“ svetainę iš 20 skirtingų vietų visame pasaulyje.

Nuleisk, tai yra didžiausias žemėlapio matomumas, kurį mačiau pagrindiniame kompiuteryje, todėl „Kinsta“ yra viena geriausių ten esančių WP prieglobos galimybių..

8. Daug priedų (mokama)

Pagal numatytuosius nustatymus „Kinsta“ siūlo daug programavimo galimybių, tačiau ji taip pat gali būti kur kas gilesnė nei dauguma. „Cloudflare Railgun“, „Elasticsearch“, „Nginx“ atvirkštinį tarpinį serverį, „Redis“ ir dar daugiau galima įsigyti naudojant bet kurį „Kinsta“ planą.

9. Puiki sąskaitos sąranka

Pradėti nuo „Kinsta“ yra labai lengva. Visa paskyros sąranka užtrunka keletą sekundžių, tačiau tai nėra tai, kas daro ją ypatinga. Daugelis geriausių šeimininkų iškart atveria naujus planus.

Kinsta daro skirtingai, tai yra galimybė sukonfigūruoti tam tikrus jūsų WP diegimo parametrus pradinio sąrankos metu.

Ar norite daugialypės svetainės?

Arba „WooCommerce“?

Galbūt Joato ten būti?

Visi šie ir dar daugiau dalykų yra greito ir intuityvaus sąrankos vedlio dėka.

10. Žvaigždžių reputacija

Pagrindinė mano peržiūros proceso dalis yra išsiaiškinti, ką vartotojai turi pasakyti apie įmonę, tačiau su „Kinsta“ tai buvo gana trumpas siekis.

Prisipažinsiu, šįkart turėjau darbotvarkę, kuri tuo metu nebuvo labai pagirtina. Naršiau „TrustPilot“ ir „Reddit“ apžvalgose norėdamas rasti istorijų apie prastą „Kinsta“ patirtį, nes mano įspūdžiai apie kompaniją buvo per daug teigiami. Mano ketinimo motyvas buvo pridėti apžvalgos objektyvumą, pateikti alternatyvų požiūrį.

Deja, didžiulis internetas neatitiko reikalavimų – visi vartotojai į kompaniją žiūri labai teigiamai, girdami jos greitį, palaikymą ir funkcijas..

Aš esu visų subdomenų apie prieglobą narys ir „Kinsta“ paprastai minima praeinant, kai vartotojai peržiūri kitas paslaugas.

Vienintelis nedidelis skundas yra susijęs su jo kaina, tačiau to reikia tikėtis, kai žmonės palygins „Kinsta vs SiteGround“ ar kitą įprastą bendrai naudojamą kompiuterį.

„Kinsta Cons“

Jų gali būti nedaug, tačiau „Kinsta“ turi savo trūkumų.

1. Nėra el. Pašto paslaugų

„Kinsta“ nėra prieglobos paslaugų teikėja tikrąja to žodžio prasme, nes ji aptarnauja vieną produktą: „WordPress“. Taigi joje trūksta daugelio dalykų, kuriuos tradiciniai šeimininkai laiko standartiniais.

El. Pašto paslauga yra viena iš jų.

„Kinsta“ paprasčiausiai to neturi.

Ne taip sunku gauti kokybišką el. Pašto prieglobą kitur, tačiau tai kas padidins mėnesio sąskaitą.

Kalbant apie išlaidas …

2. brangiai kainuoja

Prieglobos išlaidos visada turi būti vertinamos atsižvelgiant į kontekstą. Peržiūrėdami geriausius „WordPress“ prieglobos sprendimus, galite aiškiai suprasti, kodėl kai kurios paslaugos kainuoja brangiau nei kitos, net jei jos gali atrodyti gana panašios.

„Kinsta“ yra labai brangi, kai lyginate jį su bendrais „Bluehost“ planais, ir maždaug dvigubai brangiau, nei turi valdomas „WordPress Bluehost“..

Ar ji veikia geriau? Absoliučiai.

Ar sulaukiate geresnio palaikymo? Jūs lažintis!

Ar tai kainuoja 30 USD per mėnesį vienai svetainei? Taip, taip yra.

Taigi, taip, „Kinsta“ yra brangi.

Kaina pateisinama, nes paslauga yra grynos kokybės, tačiau tai nėra prieglobos sprendimas pirmą kartą teikiantiems asmenims.

Ar mes rekomenduojame „Kinsta“??

Absoliučiai!

„Kinsta“ gali būti geriausiai valdoma „WordPress“ prieglobos paslauga, kokią mačiau iki šiol. Nors „WP Engine“ taip pat yra kilnus, tam tikri „Kinsta“ aspektai padaro jį dar patrauklesnį.

Iš tikrųjų tai nėra pati pigiausia WP platforma, tačiau jos teikiama vertė daro ją vertą investiciją.

Daugybė duomenų centrų, galingas CDN, reguliarus atsarginių kopijų kūrimas, žvaigždžių veikimas ir neįtikėtinas palaikymas palengvina „WordPress“ svetainės, kuriai skirta šlovei, vietą.

Žinoma, dėl visų šių veiksnių sunku rasti negatyvų, kad taip šiek tiek subalansuotų mano „Kinsta“ apžvalgą, bet tai yra problema, su kuria norėčiau susidurti daug dažniau..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector