Recenze GoDaddy – Přečtěte si to PŘED Ztratíte své peníze

Téměř každá recenze GoDaddy, kterou najdete online, je napsána přidruženým obchodníkem. Jinými slovy, NENÍ objektivní. Každý zná GoDaddy.


Jsou jako McDonald’s z online hosting světa. Od jejich příliš sexualizovaných reklam Superbowl, přes jejich nepřetržité reklamy na YouTube až po rozšíření poboček GoDaddy v prostoru webového hostingu, musíte jim je podat….

Myslím, že McDonald’s nic z toho nedělá. Ale – jsou snadno nejznámější webhostingová společnost ve světě.

Je jejich sláva výsledkem vysoce kvalitního produktu nebo jsou tyto reklamy zodpovědné za jejich úspěch?

Testovali jsme jejich služby, abychom na tuto přesnou otázku odpověděli.

Pojďme se ponořit, pop kapuci a podívejme se, co GoDaddy opravdu nabídky.

Kdo je GoDaddy Hosting?

Pokud nežijete pod skálou … na jiné planetě … v jiné sluneční soustavě, víte, kdo je GoDaddy. ��

Sakra, dokonce i vaši prarodiče zřejmě znají GoDaddy. ��������

A je snadné pochopit, proč…

Společnost GoDaddy byla založena před více než dvěma desetiletími v roce 1997 v Baltimoru v Marylandu (pod názvem Jomax Technologies). GoDaddy zažil meteorický vzestup díky žebříčku světa webhostingu a vrhl se do čelistí 2 231 900 000 USD v loňském roce.

zpráva o analýze godaddy 2017 q2

Vzhledem k tomu, že Bob Parsons, zakladatel a prezident GoDaddy, prodal jedné ze svých předchozích společností společnosti Intuit za „malou“ částku, 65 000 000 dolarů, to opravdu nepřekvapuje.

Dnes společnost GoDaddy zaměstnává více než 6 000 lidí, obsluhuje 17 milionů společností po celém světě a je všeobecně považována za společnost ton největší webhostingový poskytovatel služeb na planetě.

Takže si myslím, že je bezpečné říci, že se jim daří dobře.

Ale tady je věc o velkých společnostech. Mají sklon spadat pod jeden ze dvou deštníků.

 1. “Zasloužím si svůj úspěch, protože nabízím nejlepší zatracený produkt na trhu.”
 2. Nebo: „Jsem největší kočka ve městě, protože vím, jak na to manipulovat nic netušící spotřebitele, aby příliš platili pro dílčí produkt. “

Takže pod který deštník GoDaddy spadne?

Kupodivu, obojí.

Nech mě to vysvětlit.

GoDaddy Hosting Pros – skvělý výkon

S pouhým množstvím zdrojů, které mají k dispozici (myslím, jejich roční příjmy jsou) vyšší než HDP mnoha rozvojových zemí) nemělo by se divit, že GoDaddy odvádí skvělou práci a svým uživatelům poskytuje vysoce kvalitní výkon.

Zde je jen několik aspektů výkonu GoDaddy, které na nás za posledních 12 měsíců zapůsobily. Můžete vidět živé sledování zde. Přečtěte si více o našich 4-krokový výzkumný proces zde.

1. Mají skvělé dostupnosti (99,95%)

I když nenabízejí upínací časy čelistí jako někteří z jejich konkurentů (konkrétně SiteGround), GoDaddy zveřejňuje zdravá dostupnost 99,95% což je přesně to, co byste očekávali u levného hostitele.

Godaddy uptime výsledek

Přestože za své provozy nevyhrají žádná ocenění, s potěšením oznamuji, že jsme během naší doby jako zákazníci GoDaddy nezaznamenali žádné závažné havárie nebo znatelné výpadky..

Zde je rychlý pohled na představení za posledních několik měsíců.

Prům. uptime:

 • Provozní doba ledna: 99,98%
 • Únorový provoz: 99,96%
 • Provozní doba března: 99,91%
 • Duben uptime: 99,99%
 • Květen uptime: 99,94%
 • Červnová dostupnost: 99,98%
 • Provozní doba července: 99,85%
 • Provoz v srpnu (20.): 99,99%

2. Rychlé rychlosti (448 ms)

Navzdory tomu, co vám řekla vaše máma a další internetoví nováčci, na rychlosti webu záleží … Hodně.

test rychlosti načítání stránky godaddy

Nedávné studie ve skutečnosti ukázaly, že více než 47% spotřebitelů očekává, že se web načte během 2 sekund nebo méně. A pokud tomu tak není? Bye bye bye.

Díky tomu je výběr správného webového hostitele jedním z nejdůležitějších rozhodnutí, která učiníte, pokud budete někdy doufat, že na svém webu vyděláte peníze.

Jak tedy GoDaddy porovnává se svými konkurenty?

Vlastně … docela zatraceně dobrý.

Clocking in a průměrná doba načítání pouze 448 Ms, GoDaddy je snadno jedním z nejrychlejších webových hostitelů, jaké jsme kdy zkontrolovali, a nabízí neuvěřitelně vysoké rychlosti, které vás i vaše návštěvníky potěší..

2018 doba načítání:

 • Prům. rychlost: 363 ms
 • Průměrná únor rychlost: 415 ms
 • Prům. rychlost: 386 ms
 • Prům. rychlost: 395 ms
 • Prům. rychlost: 415 ms
 • Červn. rychlost: 492ms
 • Prům. Červenec rychlost: 541 ms
 • Prům. (20.) rychlost: 587 ms

3. Spousta skvělých bonusů a dalších funkcí

Přestože žádný z těchto bonusů nebo funkcí není zdarma, GoDaddy dělá vše, co je v jeho silách, aby se ujistil, že každý nový zákazník má schopnost skvělého krásného a výkonného webu s co nejmenší lidskou prací.

godaddy rysy

Nabízejí vše od vlastního tvůrce webových stránek, od GoCentralu až po profesionály s webovým designem na vysoké úrovni, až po instalace aplikací na jedno kliknutí, aby zajistili, že váš web bude fungovat a budou se všemi potřebnými zvonky a píšťalky (nebo ne).

Tvůrce webových stránek: GoCentral je tvůrce webových stránek GoDaddy. Používání tvůrce je zdarma a umožňuje vám úpravy z počítače, tabletu nebo telefonu. Pokud používáte jejich tvůrce, také hodí certifikát SSL.

Odborníci na webový design: GoDaddy nabízí služby webdesignu od profesionálů. Jediné, co musíte udělat, je zavolat na jejich konzultační linku a vysvětlit, co potřebujete. Slibují web online do 4-6 týdnů a nabízejí linku podpory 24/7/365.

I když nenabízejí hodnotu, jakou můžete očekávat od SiteGround nebo A2 Hosting, stále existuje spousta dalších funkcí a bonusů, díky nimž zůstane i ten nejšťastnější webmaster spokojen..

Nevýhody GoDaddy

Dobře, takže GoDaddy prošel testem uptime i speed s létajícími barvami. Jsou dobře známé (zdánlivě) renomované a umožňují vám přístup k nákladu šikovných doplňkových funkcí.

Kam se zaregistrujeme, správně?

Ne tak rychle.

Ačkoli GoDaddy dělá spoustu věcí přímo z hlediska výkonu, služby zákazníkům a platební aspekt jejich podnikání je, řekněme, méně než pikantní.

Zde je proč …

1. Plán s omezenou ekonomikou a směšné vysoké poplatky za obnovu

Ve snaze konkurovat stále rostoucímu počtu levných webových hostitelů nabízí GoDaddy šíleně nízký cenový balíček (vhodně pojmenovaný „Ekonomika“) pro své skromnější zákazníky..

To samo o sobě není špatná věc.

Chci říct, buďme skuteční … Všichni chceme natáhnout své peníze tak daleko, jak to půjde, že jo?

Problém, do kterého narazíte, je však v tom, že nejen snížili price jejich webhostingové služby, ale také hodnota.

Ekonomický plán je úplně holý a nenabízí standardní funkce očekáváte od renomovaného webového hostitele, jako je CDN, denní zálohy nebo certifikát SSL.

Ceny GoDaddy

Ačkoli ta cena 2,49 $ může vypadat přitažlivě, věřte nám… Nestojí to ani za to.

A zatímco jsme na téma ceny GoDaddy, je důležité si uvědomit, že účtují se přemrštěně vysoké poplatky za obnovu.

Nejen, že je GoDaddy jedním z nejméně cenní hostitelé za cenu, kterou zaplatíte (za sekundu uvidíte důvod), ale po skončení úvodního období, obrátí se a zvýší vaši sazbu o více než 200%.

Že ekonomický plán 2,49 $? Jo, teď tě to pobere 7,99 $ za měsíc.

Vzhledem k tomu, že si můžete užívat směšně vysoké doby provozu, blesky a vysoké rychlosti načítání, a všechny bezplatné funkce a bonusy, které si zasloužíte za zlomek této ceny, je těžké naléhavě doporučit, abyste GoDaddy doporučili každému, kdo je fanouškem úspory peněz..

2. Zbytečné rozšiřování a přebíjení Galore

Pokud jste si na tomto webu přečetli recenze webhostingu, pravděpodobně víte, že byste měli nikdy koupit hosting od společnosti, která nenabízí „bezplatný“ certifikát SSL.

Google zcela doslova zabrání uživatelům v přístupu na váš web, dokud si neuvědomí, že váš web není bezpečný a že představuje významné riziko pro bezpečnost jejich informací.

Proto má smysl, že většina hostingových společností se rozhodla a začala nabízet všem svým novým zákazníkům certifikát SSL zdarma.

Ale co GoDaddy?

Na povrchu všechno vypadá dobře. Všichni noví uživatelé dostanou certifikát SSL, když se zaregistrují v některém z plánů hostování GoDaddy (kromě „Economy“)..

Ale když si přečtete drobný tisk, brzy zjistíte, že vše není tak, jak se poprvé objeví.

GoDaddy ve skutečnosti účtuje neuvěřitelných 75 $ ročně za „privilegium“ mít zabezpečený web.

godaddy ssl ceny

A to není ani ta nejhorší část.

Pokud jste si právě zakoupili nový název domény a balíček webhostingu, očekávali byste, že z tohoto webu budete moci odesílat e-maily, že? Konec konců… Je to tak vaše webové stránky nyní.

Tak to si myslíš. Ale GoDaddy myslí jinak.

… 60 USD / rok za e-mailový účet jinak.

Zatímco jiní přední poskytovatelé vám umožní přístup k neomezenému počtu e-mailových účtů (nebo přinejmenším 25), GoDaddy není ochoten vám poskytnout jeden.

Připomeňte mi, jak jsou tito lidé opět největší webhostingovou společností na světě? No jo … s tím má pravděpodobně něco společného …

godaddy komerční tančící dívky

Ale já odbočím …

3. Nezaručená záruka vrácení peněz

S více než 17 miliony zákazníků po celém světě byste předpokládali, že GoDaddy musí získali pověst transparentního a seriózního webhostingu, který je ochoten vrátit nešťastným zákazníkům náhradu za jejich nákup?

Špatně.

Na první pohled jejich ToS tvrdí, že každý zákazník má nárok na vrácení peněz, pokud zruší svůj hostingový plán do 30 dnů od prvního nákupu.

Vypadá to fér.

Ale pak to říkají..,

Pokud již byla hostingová služba provedena, je nevratná (pokud ještě nebyla provedena, může se vrátit do 30 dnů od data transakce).

Nyní nejsem žádný právní expert, ale to zní podezřele jako dobře vytvořený a plný žargonu klauzule, která má zajistit, aby GoDaddy mohl legálně uniknout krádeži nespokojených zákazníků.

Co je to „hostingová služba“, můžete skutečně získat peníze zpět, pokud nejste se službou spokojeni? Nevím. A šance jsou takové, jak se GoDaddyovi líbí.

4. Smíšené recenze zákaznických služeb

Zákaznický servis je s GoDaddy docela zasažen nebo chybí.

komentář k zákazníkovi godaddy

Ačkoli je jejich telefonická podpora v USA skvělá, některé z nejlepších ve firmě vlastně pravděpodobně nechcete strávit 20-45 minut telefonem za vyřešení drobných škytavek a rychlých otázek.

podpora bohyněCož je o to více zklamáním, že podpora chatu GoDaddy v reálném čase je tak zatraceně nespolehlivá.

Při každém pokusu o přístup k jejich funkci živého chatu jsem se často setkal s chybou „připojení není k dispozici“. A na druhou šanci, že jsem se vlastně dostal k servisnímu zástupci, by se živý chat buď zhroutil a zmizel, nebo bych byl tak frustrovaný neschopností „zástupce“ (a.k.a. robot) odpovědět na otázky, které jsem měl, uspokojivým způsobem.

V tuto chvíli se začínám ptát, proč přesně potřebují 6 000 zaměstnanců, aby udrželi svoji loď v pohybu? (Musí potřebovat někoho, aby spočítal veškerou nevratnou hotovost, kterou berou s těmito špinavými výkyvy a poplatky za obnovení).

Ceny

Jak vidíte – stanovení ceny GoDaddy je druh návnady a přepínače. To je v tomto odvětví běžné, ale změna ceny GoDaddy je vyšší než průměr. Pokud jste po levný hosting služby k dispozici v Kanadě GoDaddy pravděpodobně není vaše volba.

Doporučujeme GoDaddy?

Ani náhodou…

I když mi osobně nevadí jejich přílišný sexuální marketing na tváři, žádný počet skromně oblečených žen, které provozují sportovní tanky GoDaddy, nedokáže vyrovnat nehorázné nepoctivé politiky společnosti a nestydaté chytání peněz..

Jejich výkon by mohl být srovnatelný s jinými předními hostingovými službami, ale pokud si užijete platit 2-3x to, co byste měli pro svého hostitele, vaše peníze by se lépe utratily s SiteGround, A2 Hosting nebo dokonce HostGator.

GoDaddy to prostě neřeže …

FAQ

Je GoDaddy spolehlivý?

Ano, GoDaddy je spolehlivý. Jsou v první desítce poskytovatelů webhostingových služeb. Uptime jejich serverů je pozitivní a jejich rychlostní testy jsou relativně rychlé.

Je stavitel webových stránek GoDaddy dobrý?

Tvůrce webových stránek GoDaddy je v pořádku. Určitě to funguje a může si pro vás postavit web. S tím, jak bylo řečeno, existují lepší alternativy k vyzkoušení, jako je Wix a Squarespace.

Kolik je GoDaddy za měsíc?

Ceny pro GoDaddy jsou po celé mapě. Nabízejí propagační ceny za 2,99 $ za měsíc pro první rok, ale pak zvyšují cenu na 7,99 $ za měsíc.

Je GoDaddy vhodný pro malé firmy?

GoDaddy není pro malé podniky špatný, ale upřímná pravda je, že na trhu jsou mnohem lepší alternativy hostingu. GoDaddy je dražší s ne tak dobrým produktem.

Na co lidé používají GoDaddy?

GoDaddy se používá jako webový host a registrátor domény. To znamená, že když si lidé chtějí koupit doménové jméno, mohou jít do GoDaddy a koupit si ho. Poté, co si zakoupí název domény, mohou hostovat své webové stránky se službou.

Mohlo by se vám také líbit:

 • Nejlepší webový tvůrce

Reference a obrazové kredity:

 • HostingKingdom.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector