7 geriausios pigios interneto prieglobos paslaugos (apžvalga 2020 m.) Faktai apie prieglobą

pigi interneto priegloba


Rasti pigią interneto prieglobos paslaugų teikėją nėra lengva.

Kodėl?

Daugelis populiarių žiniatinklio prieglobos įmonių naudoja pramonės standartines kainodaros strategijas, kurios paprastai pritraukia naujų klientų dėl žemų įvadinių kainų.

Tačiau, remiantis mūsų tyrimais, atnaujinimo išlaidos paprastai būna nuo 2 iki 3 kartų didesnės. Prieš registruodamiesi pigiuose kompiuteriuose, būtinai patikrinkite jų atnaujinimo kainas ir funkcijas.

Kartais jie apsiriboja minimalia atminties vieta, nepakanka pralaidumo ar neturi SSL.

Nors dauguma žiniatinklio prieglobų nemokamai domeno vardą ir SSL (bent vienerius metus) įmeta, kai kurie jų ne.

Žemiau galite rasti 7 pigiausius interneto prieglobos paslaugų teikėjus (paskutinį kartą patikrinta 2019 m. Gruodžio mėn.):

1. „Bluehost“ 2,75 USD / mėn. (36 mėnesiai) | Atnaujina 7,99 USD

„Bluehost“

 • Uptime: 99,99% (žiūrėkite išsamų veikimo laiką)
 • Įkrovimo laikas: 380 ms (žr. Išsamų krovimo laiką)
 • Savybės: nemokamos el. Pašto paskyros, įtrauktas SSL
 • Pinigų grąžinimas: 30 dienų garantija

„Bluehost“ šiuo metu talpina per 2 milijonus svetainių. Jie yra viena iš populiariausias, nebrangios, bendrosios prieglobos galimybės – dėl priežasties. Juos gerai naudoja (ir rekomenduoja) įvairūs populiarūs žiniatinklio valdytojai ir tinklaraštininkai.

Iš 31 mūsų apžvelgtų kompiuterių „Bluehost“ paskutinis 24 mėnesių darbo laikas buvo geriausias, kokį matėme – 99,99% (su tik 2 valandomis prastovų). Be patikimo našumo, vidutinis jų greitis taip pat yra greitesnis – 380 ms (tai greitai palyginti su kitomis panašiomis kainomis žiniatinklio prieglobomis, tokiomis kaip „SiteGround“ (681 ms) arba „DreamHost“ (654 ms).

„Bluehost“ taip pat yra mūsų interneto svetainių prieglobos pirmoje vietoje pagal reitingą 1 vietoje. Daugiausia dėl to, kad puikiai ir patikimai vykdo savo funkcijas ir palaiko tiesioginį pokalbį visiems savo klientams visą parą.

Visuose planuose yra nemokamas domeno vardas 1 metams, įdiegimas vienu paspaudimu skirtingiems svetainių kūrėjams ir „WordPress“.

Didžiausias jų pasiūlymo trūkumas yra tas, kad pigiausias planas (2,75 USD / mėn.) Gaunamas įsipareigojant 36 mėnesiams. Jei nuspręsite naudotis jų paslaugomis mažiau nei 12 mėnesių, turėtumėte sumokėti 4,95 USD / mėn. SSL įtrauktas nemokamai. Pigiausias „pagrindinis“ planas apima 50 GB atminties, 5 el. Pašto abonementus ir neišmatuotą pralaidumą. Pasibaigus pradiniam registracijos laikotarpiui, „Bluehost“ atnaujina 7,99 USD / mėn.


Arba perskaitykite mūsų išsamią apžvalgą „Bluehost“

2. „Hostinger“ – 0,99 USD per mėnesį (48 mėnesiai) | Atnaujina 2,15 USD

„Hostinger“

 • Uptime: 99,95% (žiūrėkite išsamų veikimo laiką)
 • Įkrovimo laikas: 363 ms (žr. Išsamų krovimo laiką)
 • Savybės: SSL, nemokamas domenas 1 metams, neribota saugykla
 • Pinigų grąžinimas: 30 dienų garantija

„Hostinger“ yra pigiausia žiniatinklio prieglobos įmonė, kurią iki šiol peržiūrėjome.

Paprastai labai prieinamos prieglobos paslaugų teikėjos yra lėtos, nepatikimos arba praktiškai neturi klientų palaikymo.

Laimei, „Hostinger“ yra visiškai priešingai. Per pastaruosius 23 mėnesius jų darbo laikas buvo 99,95 proc..

Be to, jie yra vieni iš greičiausių žiniatinklio prieglobų, kurių vidutinis įkėlimo laikas yra 363 ms (įveikė tik šiek tiek brangesnės „A2 Hosting“ ir „MDDHosting“).

Jie taip pat siūlo greitą klientų palaikymą visą parą, per tiesioginius pokalbius, tai yra puiki savybė.

Žemos kainos, puikus įkrovimo laikas ir patikimas veikimo laikas – būtent tai daro juos puikiu pigią interneto prieglobos parinktį.

Jei užsiregistruosite pagal pigiausią planą, jums tai kainuos tik 0,99 USD / mėn. Tai reiškia tik 47,52 USD sumą už „beveik“ viso gyvenimo talpinimą – visai neblogai. Pigiausias „Hostinger“ planas po pradinio prisijungimo laikotarpio atnaujinamas 2,15 USD / mėn.

Į „Single Shared Hosting“ planą įeina 1 svetainė, 1 el. Pašto sąskaita, 100 GB pralaidumo (kuris gali aptarnauti daug lankytojų) ir neribota saugykla.


Arba perskaitykite visą mūsų apžvalgą „Hostinger“

3. „DreamHost“ – 2,59 USD / mėn. (36 mėnesiai) | Atnaujina: 2,59 USD | Mėnesio planas: 4,95 USD / mėn

svajonių dvasia

 • Uptime: 99,94% (žiūrėkite išsamų veikimo laiką)
 • Įkrovimo laikas: 654 ms (žr. Išsamų krovimo laiką)
 • Savybės: įtrauktas SSL, neribotas srautas
 • Pinigų grąžinimas: 97 dienų garantija

„DreamHost“ akimirksniu išsiskiria tarp interneto svetainių savininkų dėl įspūdingos pinigų grąžinimo garantijos: jie jaučiasi tokie pasitikintys savo paslaugomis, kad leidžia jums iki 97 dienų pareikalauti pinigų (pramonės standartas yra 30 dienų)..

„DreamHost“ veikia paskutinius 24 mėnesius 99,94 proc. – kas nėra blogai. Jų pakrovimo laikas yra 654 ms. Nors tai nėra per lėta, naudodamiesi trim geriausiais pasirinkimais, įkelkite daugiau laiko.

Tačiau „DreamHost“ nesiūlo nemokamų el. Pašto abonementų. „Bluehost“ siūlo 5 el. Pašto abonementus, o „A2 Hosting“ – 25, tačiau per mėnesį „DreamHost“ turite sumokėti 1,67 USD už el. Pašto sąskaitą..

Be įspūdingos pinigų grąžinimo garantijos (97 dienos), „DreamHost“ siūlo ir puikių savybių: nemokamą domeno vardą 1 metams (atnaujinama 15,99 USD), neišmatuotą pralaidumą, 50 GB SSD saugyklą, WP tinklalapio kūrėją, nemokamą SSL ir palaikymą 1 svetainėje – viskas už 2,59 USD / mėn. pagal pigiausią planą, kuris atnaujinamas už tą pačią kainą.


Arba perskaitykite visą mūsų apžvalgą „DreamHost“

4. „HostGator“ 2,75 USD / mėn. (36 mėnesiai) | Atnaujina 6,95 USD

hostgator pasidalijo

 • Uptime: 99,99% (žiūrėkite išsamų veikimo laiką)
 • Įkrovimo laikas: 1113 ms (žr. Išsamų krovimo laiką)
 • Savybės: nemokamos el. Pašto paskyros, įtrauktas SSL
 • Pinigų grąžinimas: 45 dienų garantija

„Hostgator“, be jokios abejonės, yra vienas didžiausių ir populiariausių žiniatinklio prieglobos prekių ženklų šiandien. Jie priglobia įspūdingus 10 milijonų domenų vardų ir pramonėje dirba jau 19 metų. Tai sunku įveikti!

Tačiau dėl „Hostgator“ bendrojo prieglobos našumo mes jaučiamės nevienodai. 

Jie veikia gana prastai, kai kalbama apie greitį: 1113 ms daro juos lėčiausiais iš pigių žiniatinklio prieglobų, kurias peržiūrėjome („Hostinger“ ir „Bluehost“ yra bent dvigubai greitesni, o „A2“ priegloba – tris kartus greitesnė). Tam nepadeda SSD atminties trūkumas. „Hostgator“ 24 mėnesių darbo laikas yra gana įspūdingas 99,99%, nors. Jie užima antrą rezultatą šiame sąraše po „Bluehost“. Tai suteikia patikimumo lygį dėl jų paslaugų patikimumo.

Pigiausias „Hostgator“ planas kainuoja 2,75 USD / mėn., Tačiau tam reikia 36 mėnesių įsipareigojimo. Už tai gausite neribotą pralaidumą ir saugyklą, nemokamą domeno vardą 1 metams, momentines atsargines kopijas, nemokamą SSL ir 100 USD reklamos kreditą „Google“ ir „Bing“. Pasibaigus pradiniam 36 mėnesių laikotarpiui, „Hostgator“ atnaujina 6,95 USD / mėn.


Arba perskaitykite visą apžvalgą „HostGator“

5. A2 priegloba 2,96 USD per mėnesį (12 mėnesių) | Atnaujina 8,99 USD

a2 prieglobos pagrindinis puslapis

 • Uptime: 99,93% (žiūrėkite išsamų veikimo laiką)
 • Įkrovimo laikas: 320 ms (žr. Išsamų krovimo laiką)
 • Savybės: nemokamos el. Pašto paskyros, įtrauktas SSL
 • Pinigų grąžinimas: Bet kada suteikiama pinigų grąžinimo garantija

„A2“ priegloba yra greičiausias bendro naudojimo prieglobos paslaugų teikėjas, kurį iki šiol išbandėme.

Kurių vidutinė pakrovimo trukmė 320 ms, „A2“ priegloba yra greičiausia iš mūsų peržiūrėtų interneto prieglobų – ir tai buvo taip metų metus. Jie yra vieninteliai žiniatinklio prieglobos dalyviai, kurie gauna puikų greitumo balą tarp mūsų apžvelgiamų interneto prieglobų.

Pasaulyje, kuriame lėtumas gali pakenkti srautui ir konversijoms, interneto prieglobos centrai, kurie didžiuojasi greičio viršijimu, už tai imasi priemoką – arba bent jau daug daugiau nei 2,96 USD / mėn., Kurią „A2 Hosting“ apmokestina pagal pigiausią planą.

Vis dėlto „A2“ prieglobos laikas nėra labai įspūdingas. Jie išlaikė a 99,93% veikimo laikas per pastaruosius 24 mėnesius, o tai yra gana silpna.

Pagal pigiausią planą jums taip pat taikoma tik 1 svetainė; dėl to sunku visiškai mėgautis kai kuriomis nuostabiomis jų siūlomomis savybėmis. Jei norite daugiau svetainių, turite naujovinti į jų „Turbo“ serverį. Nors tai žada iki 20 kartų spartesnį greitį, tai kainuoja daug daugiau – 7 USD / mėn. Už 24/36 mėnesių įsipareigojimą.

Pigiausias „A2 Hosting“ planas yra 2,96 USD per mėnesį su neribota SSD saugykla, neribotu pralaidumu, nemokamu SSL, 25 el. Pašto abonementais, svetainių kūrėju ir vienu spustelėjimu „WordPress“ įdiegimu. Jūs taip pat gausite nemokamą domeno vardą 1 metams. Pasibaigus pradiniam registracijos laikotarpiui, „A2“ priegloba atnaujinama 8,99 USD / mėn.

Norėdami gauti pigiausią kainą, naudokitės „HOSTINGFACTS“ kuponu, esančiu kasos puslapyje.


Arba perskaitykite visą mūsų apžvalgą „A2 Hostingas“

6. „GreenGeeks“ 2,95 USD / mėn. (36 mėnesiai) | Atnaujina: 9,95 USD

„GreenGeeks“ pagrindinis puslapis

 • Uptime: 99,96% (žiūrėkite išsamų veikimo laiką)
 • Įkrovimo laikas: 453 ms (žr. Išsamų krovimo laiką)
 • Savybės: nemokamos el. Pašto paskyros, įtrauktas SSL
 • Pinigų grąžinimas: 30 dienų garantija

„GreenGeeks“ dėmesys ekologiškumui gali būti naudingas kai kuriems vartotojams, tačiau kaip jie sudedami, palyginti su kitomis pigiomis interneto prieglobomis?

„GreenGeeks“ nėra toks greitas kaip „Hostinger“ (363 ms), „Bluehost“ (380 ms) ar „A2 Hostingas“ (320 ms), tačiau jų įkėlimo laikas yra 453 ms yra įspūdingas ir a 99,96 proc. veiksnumas taip pat nėra blogas. Taip pat verta paminėti, kad naudodamiesi klientų aptarnavimu visą parą, pasinaudokite tiesioginiais pokalbiais (kuriuos nustatėme kaip gana patikimus), jei jūsų svetainė kada nors sumažėtų.

Nors „GreenGeeks“ yra gana dosni kalbant apie kai kurias pigiausio plano funkcijas (tokias kaip neribota saugykla ir el. Laiškai), norime atkreipti dėmesį, kad šį planą galite naudoti tik su 1 svetaine.

Jų pigiausias planas kainuoja 2,95 USD / mėn., Tai ateina su 36 mėnesių įsipareigojimu. Už tai gausite neribotą SSD saugyklą, neribotą pralaidumą, neribotą kiekį el. Laiškų, nemokamą svetainių kūrėją ir nemokamą domeno vardą 1 metams (atnaujinama 13,95 USD). Jūs taip pat gausite nemokamą SSL. Pasibaigus pradiniam 36 mėnesių registracijos laikotarpiui, „GreenGeeks“ atnaujina 9,95 USD / mėn.


Arba perskaitykite visą mūsų apžvalgą „GreenGeeks“

7. „iPage“ 1,99 USD / mėn. (36 mėnesiai) | Pratęsia: 7,99 USD

ipage

 • Uptime: 99,97% (žiūrėkite išsamų veikimo laiką)
 • Įkrovimo laikas: 759 ms (žr. Išsamų krovimo laiką)
 • Savybės: nemokamos el. Pašto paskyros, įtrauktas SSL
 • Pinigų grąžinimas: 30 dienų garantija

Esant 1,99 USD / mėn., „IPage“ pasiūlymai atrodo vieni geriausių tiek, kiek kainuoja pigi žiniatinklio priegloba – ypač todėl, kad jie yra pigiausi po mūsų pasirinkimo („Hostinger“).

Vis dėlto neapsigaukite. 

„IPage“ ypač pigios kainos nustatomos tik tada, kai prisiimate 36 mėnesių įsipareigojimus. Dar svarbiau, kai pasibaigs pradinis 36 mėnesių registracijos laikotarpis, „iPage“ pigi bendro naudojimo prieglobos kaina akimirksniu padidina balionų kainą iki 7,99 USD / mėn..

Nepaisant to, verta paminėti, kad „iPage“ yra įspūdingas 99,97% veikia daugiau nei 24 mėnesius ir siūlo patikimą palaikymą visą parą klientams keliomis priemonėmis, įskaitant tiesioginius pokalbius.

Tačiau „iPage“ nesiūlo SSD atminties. Su krovimo laiku 759 ms, jie taip pat yra antras lėčiausias iš pigiausių žiniatinklio prieglobų, kuriuos peržiūrėjome.

Nemokamas domeno vardas vieneriems metams (atnaujinamas už 14,99 USD), nemokamas SSL, neribota saugykla ir praktiškai neribotas pralaidumas yra keletas funkcijų, kurias gausite naudodamiesi pigia „iPage“ priegloba. Nors daugumai pigių kompiuterių tinklų yra 1 svetainės apribojimas, „iPage“ suteikia galimybę priglobti neribotą skaičių svetainių.


Arba perskaitykite visą apžvalgą „iPage“

Norėdami suvynioti:

Tai, kad neturite didelio biudžeto, dar nereiškia, kad turėtumėte susitaikyti su žemos kokybės žiniatinklio priegloba.

Rinkoje yra dešimtys variantų, kurie sukuria puikią prieinamumo ir kokybės pusiausvyrą. Šiek tiek tyrinėdami galite lengvai rasti teikėją, kuris atitiktų jūsų poreikius ir savo biudžeto.

 1. „Bluehost“: 2,75 USD / mėn. [lengva naudoti, patikima]
 2. „Hostinger“: 0,99 USD / mėn. [pigiausios kokybės žiniatinklio priegloba]
 3. „DreamHost“: 2,59 USD / mėn.galimybė mokėti kas mėnesį]
 4. Bendrai naudojama „HostGator“: 2,75 USD / mėn
 5. A2 priegloba: 2,96 USD / mėn. [greičiausia pigi žiniatinklio priegloba]
 6. „GreenGeeks“: 2,95 USD / mėn
 7. „iPage“: 1,99 USD / mėn

P.S. Įsitikinkite, kad jums gerai su aukštesnėmis atnaujinimo kainomis. Niekas šiame sąraše neturi tokios pačios atnaujinimo kainos kaip ir prisijungimo kaina.

Kuriais pigių hostingo paslaugų teikėjais esate naudojęsi? Ar rekomenduotumėte bet kurį iš jų? Praneškite mums toliau pateiktuose komentaruose. Taip pat galime išbandyti ir išbandyti pigesnius šeimininkus, todėl šaukite mums savo pasiūlymus :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map