Parim veebimajutus India jaoks

Digitaalagentuurina, millel on palju hostimiskontosid (meil on palju kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada ��), ütleksin, et meil on hea ettekujutus sellest, mis määratleb suurepärase veebimajutusteenuse pakkuja.


Oma veebisaidi hostimise arvustusi kirjutades uurisime PALJU faktoreid, kuid peamised neist olid �� tugi ja ⚡ kiirus. Valisime need 2, sest kui üks neist pole alam, mõjutaks see teie veebisaidi potentsiaalset edu tohutult.

Mõned kaubamärgid / saidid, mis viitavad meie sisule:
Objekte saitidel

Meie uuringute ja hostimise ülevaadete põhjal on need järgmised 9 parimat veebimajutusteenust India jaoks:

 1. Hostinger India – parim üldine veebimajutus
 2. HostGator India – edetabeli teine ​​veebi
 3. A2-hostimine – parim edasimüüja veebimajutus
 4. SiteGround – parim WordPressi hostimine
 5. InMotioni hostimine – suurepärane ärimajutus
 6. GreenGeeks – parim roheline veebimajutaja
 7. CloudWays – parim pilvimajutus
 8. DreamHost – suurepärane esmaklassiline host
 9. BlueHost India – suurepärane veebimajutaja blogijatele

Parim veebimajutus India 2020 ülevaated

1. Hostinger

Hostingeri logo

Veebisait: hostinger.in
Hind: Rs. 51
Kettaruum: 10 GB
Tugi: Live Chat, piletid
Globaalne haare: Jah

Kell 51 / kuus on tõesti raske võita Hostingerit pakutava väärtuse osas. Ehkki nende ühtne plaan on äärmiselt odav, on sellel siiski 10 GB SSD kettaruumi, kvaliteetne ööpäevaringne tugi ja uskumatult sujuv häälestus.

Nende kohandatud juhtpaneeliga on rõõm töötada ja see on kaasas isegi oma veebisaidi koostajaga. Kuigi soovitame kindlasti teie saidi loomiseks kasutada WordPressi (me ARMASTAME WP-i), on tore teada, et lisaks tavalistele CMS-idele on neil pakkuda ka oma ehitajat..

Nende ööpäevaringne klienditugi on väga reageeriv ja abivalmis, mis on üsna muljetavaldav, kuna enamikul eelarve hostidel puudub tugi, kuid mitte Hostinger! Selles piirkonnas on tohutu pöial meie ees.

Hostingeri tehnoloogia

Kui tegemist on hostimistüüpidega, pakuvad nad tavalist jagatud hostimist (enamik inimesi vajab seda tüüpi), pilvemajutamist, WordPressi hostimist ja VPS-i hostimist.

Jagatud hostimiskavad on järgmised:

 1. Üksik hostimisplaan: ülikerge ja täiuslik, et jalad märjaks saada, sellel on enamus lisatasukavade funktsioone. Selle plaaniga on teil lubatud 1 sait.
 2. Premium hostimisplaan: Neile, kes soovivad laiendada, tasuta domeeninime, piiramatu arvu saite ja kahekordistage oma saitide võimsust.
 3. Ärimajutusplaan: kui soovite saada tõsiselt tõsiseks. Kõik ülaltoodud funktsioonid + igapäevased varukoopiad ja veelgi rohkem serveriressursse, et muuta oma saidid võimalikult kiireks.

Lisaks on neil kõigil hostimiskavadel 30-päevane raha tagasi garantii. See on meie raamatus ausalt öeldes mõtlematu!

Plussid

 • Super odav
 • Kvaliteeditoetus
 • Globaalne serverite võrk
 • Lihtne kasutada

2. HostGator

Hostgatori logo

Veebisait: www.hostgator.com
Hind: Rs. 99
Kettaruum: piiramatu
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid

2002. aastal asutatud HostGator on tänapäeval tõepoolest üks populaarsemaid veebimajutusettevõtteid. Selle veebimajutajana saamine võimaldab teil luua professionaalse ilmega, funktsionaalseid ja kauneid saite – ning see on ka kasutajasõbralik.

Nad on üks väheseid hostingu pakkujaid, kes pakuvad taskukohaseid plaane piiramatu ruumi ja ribalaiusega, kui nimetada vaid mõnda. Nende hostipakettide hulka kuuluvad jagatud, edasimüüja, VPS, spetsiaalsed serverid, WordPress ja Cloud.

Kava täiendamisel saate HostGatorist rohkem kasu. Praegu on nende pakett beebi nende kõige populaarsem plaan, kuna see on suurepärane lähtepunkt. Võite siiski alustada ka Hatchlingi plaaniga, eriti kui soovite alustada vaid ühe veebisaidiga. Pidage meeles, et see on juba mõõtmata ribalaiusega, isegi kui see on nende odavaim plaan. Ja muidugi saate alati oma äriplaanile üle minna, kui teie vajadused vajavad rohkem funktsioone.

Noh, HostGator tagab 99,9% tööaja. Ja selle garantii juurde kuulub lubadus, et kui nad selle kohustuse ei täida, maksavad nad teile tagasi kuu krediidi. HostGatori järjepideva tööaja korral on aga kahtlusi, kas saate nendelt kunagi mingisuguseid tagasimakseid (ja see on jällegi hea, kuna soovite, et tööaeg ja mitte hüvitised oleksid).

Kõigil ülaltoodud põhjustel (ja veel allpool), miks me neile koha number 1 andsime. Nad on seda meie arvates tõeliselt ära teeninud.

Kiirus

Kiirete ja usaldusväärsete serverite omamine on tõenäoliselt üks põhjusi, miks HostGator on nii populaarne.

Ütlematagi selge, et kasutajad kogu maailmast kogevad head kiirust ka siis, kui hostite oma veebisaiti HostGatoris (neil on kliente kogu maailmast, pange tähele). Nende serverid USA-s on lihtsalt väga võimsad, sellepärast.

Toetus

HostGator on uhke, et osutab oma klientidele 24/7/365 klienditoe. Alati on olemas HostGatori ekspert, kes aitab teid probleemide ja probleemide lahendamisel reaalajas vestluse, telefoni ja e-posti teel. Nende artiklite teadmistebaas on ka abiks tõrkeotsingute tegemisel.

Plussid

 • Raha väärtus
 • Suur kiirus

3. A2 majutamine

A2 hostimise logo

Veebisait: www.a2hosting.com
Hind: USD 3,92
Kettaruum: piiramatu
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

Tõenäoliselt pole te A2-hostimisest midagi kuulnud – kuid tegelikult on see olnud juba aastast 2001. Ja kuigi nad hoidsid kõiki neid aastaid madalal tasemel, on neil tegelikult kasutajate seas hea maine. Tegelikult sisestavad nad veebisaidi majutamisel peaaegu alati kümme parimat arvustust (jah, nad on nii head).

A2 Hosting pakub kolme jagatud veebimajutuse paketti:

 1. Lite – ainult 3,92 dollari eest kuus võimaldab see pakett teil 1 veebisaiti, piiramatut salvestusruumi ja piiramatut ribalaiust.
 2. Swift – 4,90 dollari eest kuus pakub nende Swift-pakett 2 korda ressursse odavaima paketi korral. Selle plaaniga võib teil olla piiramatu arv veebisaite ja hankida ka piiramatu salvestusruum ja piiramatu ribalaius.
 3. Turbo – kuna A2 Hosting on kiireim plaan, maksab see pakett kuus 9,31 dollarit. Lisaks piiramatule veebisaidile, piiramatule salvestusruumile ja piiramatule ribalaiusele sisaldab kavas ka A2 Hostingi saidi kiirendaja.

Nende hostimispakette vaadates näete, et plaani täiustamisel saate rohkem funktsioone ja kiirust.

A2-hostimine meeldib meile kõige paremini – nende Anytime raha tagasi garantii. Neil on küll tavaline 30-päevane raha tagasi garantii, kuid neil on ka Anytime raha tagasi garantii neile, kes tellivad nende pikemad plaanid.

Niisiis, kui otsustate raha säästmise eest maksta 3 aastat (pikematel plaanidel on paketi hostimisel suurimad allahindlused, teate) ja otsustate oma plaani tühistada, kui ütleme, et 1 aasta pärast – nad annavad teile tagasimakse, mis võrdub kasutamata 2 aastat (proportsionaalselt). Sellega seoses on siiski mõned ettevaatusabinõud – teie domeeni registreerimistasu ja migreerimistasu (kui see on olemas) ei tagastata. Nende Anytime raha tagasi garantii on sellest maailmast siiski väljas.

Uptime garantii osas on nad pühendunud sellele, et annavad oma klientidele 99,9% tööaja. Reaalselt öeldes pole nad selles valdkonnas täiuslikud – kuid siiski head.

Kiirus

Vaadake nende hinnakujunduskavade nime ja märkate, et neil on üks ühine teema – kiirus (Lite, Swift, Turbo). Noh, teile on tõesti tagatud A2-hostimisega kiire sait (see on nende parim punkt). Mõelge siis lihtsalt nende plaanidele – üks on kiire, teine ​​kiirem ja viimane on kiireim.

Toetus

A2 Hostingu tugimeeskond on hea. Nende teadmistebaas on täis kasulikke artikleid, mis on abiks, kui teete veaotsinguid. Ja kui soovite kellegagi rääkida, saate seda teha e-posti, telefoni ja live-vestluse kaudu.

Plussid

 • Serverid USA-s, Euroopas ja Singapuris (SG on suurepärane NZ-saitide jaoks)
 • Piiramatu kettaruum ja ribalaius kõikides plaanides
 • Raha tagasi garantii igal ajal

Miinused

 • Indias pole ühtegi serverit
 • Odavaim plaan on piiratud ja mitte eriti kiire
 • 99,9% tööaja garantii pole nii usaldusväärne

4. SiteGround

SiteGround logo

Veebisait: www.siteground.com
Hind: USD 3,95
Kettaruum: 10 GB
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Jah

2004. aastal asutatud SiteGround hostib nüüd üle miljoni veebisaidi kogu maailmas. Nende hostimisvalikute hulka kuuluvad jagatud, WordPress, spetsiaalsed serverid ja pilv. Nende võimsad serverid, mis asuvad kogu maailmas, võimaldavad rahuldada oma kasutajate vajadusi. Tegelikult soovitab SiteGround WordPress ise. Kuid loomulikult saab selles hostida ka muid sisuhaldussüsteeme (CMS).

SiteGround on oma ühiste plaanide poolest kõige populaarsem. Neil on selle jaoks 3 hinnasüsteemi ja me räägime teile nende kohta lähemalt allpool olevas loendis.

 1. StartUp – see on nende soovitatav plaan veebi kohaloleku alustamiseks. Sissejuhatava hinnaga 3,95 dollarit kuus (tavahind on 11,95 dollarit) on teil lubatud 1 veebisait ja teile antakse 10 GB salvestusruumi. Teil võib olla ka kuni 10 000 külastajat kuus.
 2. GrowBig – SiteGround soovitab seda paketti saitide kasvatamiseks. Kuu eest 5,95 dollarit (tavahind on 19,95 dollarit) võib teil olla piiramatu arv veebisaite koos 20 GB salvestusruumi ja 25 000 külastajaga kuus.
 3. GoGeek – kui soovite SiteGroundist parimat, pakuvad nad oma ülaosaga paketti sissejuhatava hinnaga 11,95 dollarit (tavahind 34,95 dollarit). Kaasas piiramatu arv veebisaite, 30 GB salvestusruumi ja 100 000 külastajat kuus.

SiteGroundi plaani nimed annavad teile ettekujutuse sellest, mida saate. Kui olete just pärast nende olulisi funktsioone, saate nende StartUp-paketiga leppida (või alustada). Kui soovite aga oma paketiga premium funktsioone, valige nende GrowBig-kava. Otsige nende GoGeek-kava, kui soovite oma paketist parimat (geeky omadused).

SiteGround on ka üks julgeid hostiteenuse pakkujaid, kes annab 99,9% tööajast – ja kui see lubadus ei õnnestu, siis ka tasu. Pidage siiski meeles, et me räägime keskmiselt 99,9% tööajast aastas, mitte kuus.

Niisiis, siin on asi. Nad pakuvad teile ühe kuu jooksul tasuta majutust, kui nende aastane tööaeg jääb vahemikku 99,0–99,9%. Ja kui see langeb veelgi madalamale, annavad nad teile iga protsendi kohta ühe kuu. Vau. Kuid jällegi on SiteGroundil tõesti hea tööaja rekord – on tõenäoline, et nad jäävad kunagi alla 99,9% aastase tööaja garantii.

Kiirus

SiteGroundi andmeserverid (neid leidub Suurbritannias, Chicagos, Hollandis ja Singapuris) on väga VÄGA töökindlad. Need on globaalse katvuse jaoks piisavalt võimsad, see on kindel. Veelgi enam, saidil SiteGround on ka tasuta CDN (CloudFlare), mis aitab kaasa ka selle saidi kiirusele.

Toetus

SiteGroundi spetsialistidega ühenduse loomiseks on palju võimalusi – neil on telefoni, reaalajas vestluse ja e-posti tugi saadaval ööpäevaringselt.

Plussid

 • Suurepärane klienditugi
 • Mitu andmekeskust kogu maailmas
 • Soovitab WordPress

Miinused

 • Indias pole ühtegi serverit
 • Kõrge pikendamise määr (kuni 3 korda)
 • Tasuta domeene pole

5. Inmotioni majutamine

inmotioni hostimise logo

Veebisait: www.inmotionhosting.com
Hind: 6,39 USD
Kettaruum: piiramatu
Tugi: telefon, otsevestlus, piletid
Globaalne haare: Ei

InMotion on loonud head mainet alates selle esimesest kontseptsioonist 2001. aastal. Praegu haldab see umbes 300 000 veebisaiti klientidega kogu maailmast. Nende hostimisvõimaluste hulka kuuluvad jagatud, VPS, edasimüüja, WordPress ja spetsiaalsed serverid.

Ettevõtte tasemel majutamisele keskendudes on InMotionil järgmised 3 jagatud hostimiskava:

 1. Käivitamine – nad pakuvad selle eest sissejuhatavat hinda 3,99 dollarit (tavahind on 7,99 dollarit). Teil võib olla kuni 2 veebisaiti ja saate piiramatu ruumi ja piiramatu ribalaiusega.
 2. Võimsus – nende keskmise hinnaga kava sissejuhatav hind on 5,99 dollarit (tavahind on 9,99 dollarit). Selle plaani jaoks on teil lubatud kuni 6 veebisaiti ning teil on ka piiramatu ruum ja piiramatu ribalaius.
 3. Pro – nende kõrgeima hinnaga paketi sissejuhatav hind on nüüd 13,99 dollarit (tavahind on 15,99 dollarit). Sellega saate omada piiramatul arvul saite ja saada ka piiramatut ruumi ja piiramatut ribalaiust.

Teage, et elektriplaan on kaks korda parem kui käivitusplaan (nende odavaim plaan). Kuid nende Pro-plaan on omaduste ja jõudluse osas kaks korda parem kui toitekava. Seetõttu muutub iga plaan täiendamise korral paremaks.

InMotioni tööaja garantii osas on nad pühendunud pakkuma oma klientidele 99,95% tööaja garantii. Ja jah, nad suudavad seda enam-vähem saavutada – nad on usaldusväärsed, sellepärast nad selle loendi koostasidki.

Kiirus

InMotion on korraliku kiirusega. Tegelikult on nende kiirus enam kui korralik – nad on kiired. See on hea SEO ja üldise kasutajakogemuse jaoks.

Kui kiirus on üks teie peamisi probleeme, siis teadke, et InMotion on selles valdkonnas kindel panus.

Toetus

InMotion pakub klienditoeks palju võimalusi alates ulatuslikest dokumentidest (nende teadmistebaasis olevad artiklid) kuni e-posti (piletimüügisüsteem) telefoniteenuseni, et vestelda Skype’i kaudu. Pange aga tähele, et nende tugivõimaluste kvaliteedi osas saavad nad erinevat arvustust. Enamasti on nad head, kuid on ka aegu, kus nad pole oma ettevõtte selles aspektis nii head.

Plussid

 • Suured raha tagasi garantii (30 päeva jagatud, 90 päeva VPS-i ja edasimüüja jaoks)
 • Usaldusväärne tööaeg
 • Piiramatu ruum ja piiramatu ribalaius isegi madalaimal plaanil

Miinused

 • Serverid asuvad ainult USA-s
 • Kallid uuendamiskavad
 • Pikk kontrolliprotsess, eriti väljaspool USA-d asuvate inimeste jaoks

6. GreenGeeks

GreenGeeksi logo

Veebisait: www.greengeeks.com
Hind:
2,95 USD
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

GreenGeeks asutati 2008. aastal ja see sai paljudest põhjustest (nagu varsti teada saate) meie parimate veebimajutuste nimekirja. Neil on palju hostimisvõimalusi, näiteks jagatud, edasimüüja, WordPress ja VPS. Tänu oma võimsatele andmekeskustele Phoenixis, Chicagos, Montrealis, Torontos ja Amsterdamis saavad nende teenused kogu maailmast kasu.

Mis eristab GreenGeeksi konkurentidest (sealhulgas selles nimekirjas olevatest), on nende pühendumus keskkonnale. Nad on keskkonnasõbralikud veebimajutajad ja nad annavad taastuvenergiale tagasi kolm korda (300%) tarbitud energia. Jah, nende klientide veebisaite saab kõik taastuvenergia abil. Kas pole nii hämmastav?

Kui olete keskkonnateadlik nagu meie, võite olla uhke, et saate osa GreenGeeki jõupingutustest ema looduse abistamisel. Teadlikkuse edasiseks levitamiseks võite isegi oma veebisaidil kasutada nende rohelise sertifikaadi märki.

GreenGeeksi tööaja pühendumus on 99,9% ja võime öelda, et neil on selle protsendi piires püsimise rekord.

Kiirus

Kiirus on tegelikult üks GreenGeeksi tugevaimaid külgi – nad eelistavad seda teeninduses seda piirkonda ja see näitab nende jõudlust. Lisaks võimsate serverite kasutamisele kasutavad nad HDD asemel ka SSD-d (SSD on kiirem). Nad kasutavad oma teenustes ka CDN-i (nad kasutavad CloudFlare’i).

Toetus

GreenGeeksi tugimeeskond on usaldusväärne grupp. Neil on ööpäevaringne piletimüügisüsteem (e-post), telefonitugi ja vestlus. Nende teadmistebaas sisaldab kasulikke artikleid ja õpetusi eri kategooriate kohta (nt veebisait, domeen, hostimine jne).

Plussid:

 • Keskkonnasõbralik seadistamine (üliroheline!)
 • Piiramatu salvestusruum ja piiramatu ribalaius kõigil plaanidel
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Miinused

 • Indias pole ühtegi serverit
 • Sissejuhatavad hinnad kehtivad ainult 3-aastaste maksete korral.

7. Pilvisus

Pilveteede logo

Veebisait: www.cloudways.com
Hind:
10 USD
Kettaruum: 25 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

CloudWays, nagu nimigi ütleb, on pilvemajutuse pakkuja. See on olnud alates 2012. aastast ja kasvab aastate jooksul pidevalt.

Toimides sillana klientide ja hostiteenuse pakkujate vahel, muudab see nende kasutajate jaoks kõik lihtsamaks. See toimib nii, et valite sisuhaldussüsteemi (nt WordPress) ja seejärel oma saidi serveri. Teie valik võib olla üks järgmistest:

 1. DigitalOcean
 2. Vultr
 3. GCE
 4. AWS
 5. Linode

Nende stardikavade saate järgmiselt:

 1. DigitalOceani stardikava (10 dollarit) – 20 GB ruumi, 1 GB RAM, 1 TB ribalaius.
 2. Vultri stardiplaan (11 dollarit) – 25 GB ruumi, 1 GB muutmälu, 1 TB ribalaius.
 3. GCE stardiplaan (33,30 dollarit) – 20 GB ruumi, 1,7 GB RAM, 2 TB ribalaiust.
 4. AWS-i stardiplaan (36,51 dollarit) – 4 GB ruumi, 1,75 GB RAM, 2TB ribalaius.
 5. Linode stardiplaan (12) – 25 GB ruumi, 1 GB RAM, 1 TB ribalaius.

Kui kaalute pilvemajutusteenuse pakkuja hankimist, pidage meeles, et CloudWays on üks parimaid (kui mitte parim – jällegi, sellepärast on see meie loendisse lisatud).

Kiirus

Kui valite pilveteenuse pakkuja kasuks, on teile tagatud kiire serverikiirus. Selle põhjuseks on asjaolu, et pilvemajutus hõlmab kogu maailmas asuvate serverite klastrite kasutamist. Kui kasutaja vajab palju ressursse, on muud serverid alati varukoopiatena olemas. Seetõttu on ülekoormatud sulgemisvõimalused väikesed kuni nullvõimaluseni.

Toetus

CloudWaysil on nende veebisaidil artiklite teadmistebaas. Ja muidugi saate alati kogu vajaliku teabe Internetist (dokumentide, videoõpetuste, foorumite jms kaudu)..

Kui soovite rääkida asjatundjaga, võite ühendust võtta ka Cloudwaysi tugimeeskonnaga ööpäevaringselt otsevestluse, telefoni ja e-posti (piletimüügisüsteemi) kaudu.

Plussid:

 • Host piiramatu arv veebisaite
 • Väga skaleeritav
 • Mitu pakkujat

Miinused:

 • Plaanid on üsna kallid
 • Vaja on tehnilisi teadmisi
 • Juhtpaneeli pole

8. Unistuste vaim

DreamHosti logo

Veebisait: www.dreamhost.com
Hind:
7,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Tõenäoliselt olete DreamHostiga tuttav, kuna see on olnud umbes aastast 1996. Praegu on sellel hostitud umbes 1,5 miljonit saiti ja arv kasvab iga päevaga.

Nende hostimisvalikute hulka kuulub jagatud, pühendatud, VPS, pilv ja WordPress. Nende kõige populaarsem on jagatud hostimine ja saate tellida plaani ning maksta iga kuu, aasta või iga kolme aasta tagant (iga 3 aasta järel). Allpool on toodud nende hostimiskavade täpsemad kirjeldused.

 1. Jagatud starter – sissejuhatava hinnaga ainult 2,59 dollarit kuus võimaldab see plaan teil omada 1 veebisaiti ja tasuta domeeni 1 aasta jooksul (kui maksate ettemaksu eest terve aasta jooksul). Samuti saate piiramatut liiklust, mõõtmata ribalaiust, SSD-salvestusruumi ja tasuta SSL-sertifikaati.
 2. Jagatud piiramatu – hinnaga 5,95 dollarit (sissejuhatav hind) lubab see plaan piiramatuid veebisaite, tasuta domeeni ühe aasta jooksul (kui seda makstakse igal aastal), piiramatut liiklust, mõõtmata ribalaiust, SSD-salvestust ja tasuta SSL-sertifikaati.

Nagu näete, on DreamHostil oma jagatud hostimise võimaluse jaoks ainult 2 hinnakava. Jagatud stardipakett sobib suurepäraselt alustavatele ettevõtetele, samas kui jagatud piiramatu on mõeldud rohkem ärisaitidele. Võite proovida kõige odavamat plaani lihtsalt asju proovile panna – teadmisega, et saate seda igal ajal täiendada.

Mis DreamHostiga meile kõige rohkem muljet avaldas, on nende 100% -line garantii. See sisaldub tegelikult nende teenusetingimustes – kui kliendid ei täida seda lubadust, saavad nad hüvitist.

Niisiis, siin on asi. Nad krediteerivad teile terve päeva majutust iga seisaku tunni eest. Sellest on siiski erandeid, näiteks väljakuulutatud seisakuid ja teenusekatkestusi. Lisaks on maksimaalne hüvitis kliendile 10% järgmisest pikendamistasust. Kokkuvõttes on see ikkagi hea tehing.

Samuti pange tähele, et seisakuid arvestatakse klientide aruannete põhjal. Peate esitama pileti ja teatama probleemist, et arvestada seisakuid. Sellegipoolest on see kõik hea – nagu teate, püüavad nad kõik endast oleneva, et seisakuid ei tekiks, et mitte kaotada raha protsessis.

Kiirus

DreamHosti kiirus on hea – kuid mitte nii hea kui selle aruande peamistel pretendentidel. Pidage meeles, et ideaalne lehe laadimisaeg on 1 sekund või vähem. Ja DreamHost näeb selles valdkonnas vahel vaeva (kuid ainult natuke).

Toetus

Klienditoe osas suudab DreamHost kindlasti tulemusi pakkuda. Neil on ööpäevaringne vestlus, mis on suurepärane. Samuti saate nendega ühendust võtta e-posti teel ja nende Twitteri konto kaudu. Ja loomulikult on neil ka teadmistebaas kasulikke artikleid ja arutelufoorumeid.

Pange tähele, et neil pole telefonitugi. Kuid need pakuvad võimaluse tellida oma tagasihelistamise funktsioon. Selle eest peate selle eest lisa maksma (see on meie arvates siiski hea võimalus).

Plussid:

 • 97-päevane raha tagasi garantii krediitkaardimaksete jaoks (ainult jagatud hostimine)
 • Kvaliteedikavad
 • 100% tööaja garantii

Miinused:

 • Raha tagasi garantii muudele plaanidele puudub
 • Indias pole ühtegi serverit
 • Kallid pikendamistasud

9. Bluehost

Bluehost logo

Veebisait: www.bluehost.com
Hind:
3,95 dollarit (USD)
Kettaruum: 50 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

BlueHost on väga suur hostingu pakkuja. Koos oma sõsarettevõtetega (HostMonster, iPage ja FastDomain) hostib see nüüd üle 2 miljoni veebisaidi kogu maailmas. Nende hostimisvõimaluste hulka kuulub jagatud, pühendatud, VPS ja pilv – nende kõige populaarsemaks hostimisteenuseks on jagatud hostimine.

BlueHosti jagatud hostimisel on 4 hinnakujunduskava:

 1. Põhiplaan – sissejuhatava hinnaga 3,95 dollarit (tavahind on 7,99 dollarit), saate selle plaani ajal luua 1 veebisaidi. Kaasas on ka 50 GB SSD salvestusruum, mõõtemata ribalaius, domeeninimi ja tasuta SSL-sertifikaat.
 2. Plussplaan – sissejuhatava hinnana ainult 5,95 dollari eest (tavahind 10,99 dollarit) saate selle plaaniga luua piiramatu arvu veebisaite. Samuti saate piiramatu SSD salvestusruumi, mõõtetu ribalaiuse ja tasuta SSL-sertifikaadi.
 3. Choice Plus – ka sissejuhatava hinnaga 5,95 dollarit (tavahind on 14,99 dollarit), saate selle paketiga piiramatu hulga veebisaite, piiramatu SSD salvestusruumi, mõõtmata ribalaiuse ja tasuta SSL-sertifikaadi.
 4. Pro Plan – nende kõige kallima paketi sissejuhatav hind on nüüd 13,95 dollarit (tavahind on 23,99 dollarit). Sellega on kaasas piiramatu arv veebisaite, piiramatu SSD-salvestusruum, mõõtetu ribalaius ja tasuta SSL.

Pole vaja öelda, et oma plaani täiendamisel saate rohkem funktsioone, võimsust ja kiirust. BlueHosti sissejuhatavate hindade juures on ebatavaline see, et nad pakuvad Plus- ja Choice Plus -pakettide puhul sama hinda. Ehkki kõrgema hinnaga paketil (tavahindades) on sama sissejuhatav hind kui odavamal paketil, arvestage, et sellega kaasnevad kõrgemad pikendamismäärad.

Nende tööaja garantii osas kohustub BlueHost kasutama 99,99% tööaega. Ja uskuge meid, kui ütleme, et nad on tööaja korral tõesti üks kõige usaldusväärsemaid ettevõtteid.

Kiirus

Teil pole kiiruseprobleeme, kui valite oma hostiteenuse pakkujaks BlueHosti. Neil on tasuta CDN (CloudFlare) ja selle kasutamiseks peate selle lihtsalt oma juhtpaneelil aktiveerima.

Toetus

BlueHostil on abikeskus, kus on oma klientidele kasulikke artikleid ja juhendeid. Kui soovite rääkida nende tugitiimiga, saate nendega ühendust e-posti (piletimüügisüsteem) või reaalajas vestluse (24/7) kaudu.

Plussid:

 • Hea turvalisus
 • Konkurentsivõimelised hinnad
 • Kasutajasõbralik

Miinused:

 • Kõrge pikendamise määr
 • Domeeninimede jaoks tagasimaksevõimalust pole
 • Saidi migreerimisteenused pole tasuta

India veebimajutusuuringud

India veebimajutus: kuidas leida parim?

Millise veebimajutuse pakkujaga peaksin pöörduma, on üks kõige tavalisemaid küsimusi (ja ka seda, kuidas veebisaiti tegelikult üles ehitada). Parimateks peetavad põhinevad kõik arvamusel ja objektiivsusel. Kuigi saate veebist otsida lõputult, on kogu teabe olemasolul lihtsam otsustada, kellega minna..

See leht aitab teil oma lemmikmajutuse pakkujat valida. India parimat veebisaidi hostimise ettevõtet otsides on mõned asjad teadlikud. Peate arvestama seal pakutavate hostimise tüüpidega ja ka sellega, milliseid funktsioone peaksite otsima.

Tüübid veebimajutus Indias

Ehkki teie ettevõtte alguses töötasid tasuta ja odavad valikud, suurenevad selle vajadused ja seetõttu peab teie veebimajutus muutuma. Eri tüüpi veebisaidi hostimisteenused võivad tekitada segadust ja on oluline teada, mis on see, et saaksite valida oma vajadustele parima tüübi.

Virtuaalserver

jagatud hostingu graafikaJagatud hostimine on kõige levinum tüüp – siin paigutab veebimajutaja mitu serverit ühele serverile ja kõik saidid jagavad serveri ressursse. Jagatud hostimine on suurepärane võimalus neile, kes otsivad taskukohast hostimist. See on lihtne ja selle haldamiseks pole vaja põhjalikke teadmisi ning sellel on mugav juhtpaneel (tavaliselt cPanel). Kaks kõige suuremat muret on see, et turvalisust saab hõlpsalt ohustada ja jagatud hostimine ei suuda toime tulla saidi suure liiklusega. Virtuaalserver on suurepärane võimalus väikeste või eelarves olevate ettevõtete jaoks. Enamik jagatud masinaid toetavad levinumaid CMS-e, nagu WordPress, Joomla, Drupal jne.

VPS-i hostimine

VPS on akronüüm, mis tähendab virtuaalset privaatserverit, seega jäljendab VPS-hosting virtuaalserveris pühendatud serverit. Tehniliselt võib seda vaadelda kui pühendatud serverimajutuse ja jagatud hostimise kombinatsiooni. Kuna see pole täielik pühendatud server, on see odavam. See on ka kohandatav ja hostimisplaane on tavaliselt lihtne skaleerida. Suurim puudus on see, et see on kallim kui jagatud hostimine, kuid saate sellega rohkem hakkama ning see on ka sobiv lahendus mänguserveritele, parimad Minecrafti serverimajutajad kasutavad VPS-i hostimist.

Privaatserveri hostimine

Spetsiaalserveri hostimine on hostimise konfiguratsiooni tüüp, mis on pühendatud ühele veebisaidile või ühele eesmärgile. Kuna seda tüüpi hostimine pole mitme kliendi jaoks saadaval, näiteks jagatud hostimine, saab see hakkama suure liiklusega. See on ka paindlik, suure jõudlusega ja usaldusväärne. Seda tüüpi veebimajutus sobib suurepäraselt suurtele ettevõtetele, kus on nõudlikud missioonikriitilised süsteemid.

Pilvemajutus

Pilvemajutus põhineb arvutustehnoloogial, mis võimaldab piiramatul arvul masinaid, mis toimivad ühe süsteemina. Kui muu hostimistehnoloogia, sealhulgas nii jagatud kui ka pühendatud, töötab ainult ühes masinas, saab pilvhostimine kasutada mitut masinat ja selle turvalisus on tagatud paljudes serverites. See on suurepärane võimalus neile, kes vajavad paindlikkust ja mastaapsust. Sellel on korduvad kulud ja teil pole konfiguratsiooni kontrolli. See on suurepärane võimalus neile, kes ei soovi otsest kontrolli ettevõtte üle.

Edasimüüja majutamine

Edasimüüjate hostimine on teatud tüüpi veebimajutus, kus kasutajal on kõvakettaruumi ja ribalaiust, mida kolmas osapool saab veebisaitide majutamiseks kasutada. Tavaliselt ostab edasimüüja ruumi hulgimüügiks ja müüb selle siis potentsiaalsetele klientidele. See on veel üks võimalus, mis pakub paindlikkust ja on ka taskukohasem. Veebimajutaja teeb teie eest tehnilisi asju ja saate keskenduda klienditoele. Kuna teie teenused on piiratud ja kui midagi läheb valesti, peate vastutama kahjude eest, kui veebimajutaja lõpus läheb midagi valesti.

Haldaja WordPress Hosting

Haldaja WordPress Hosting erineb muust hostimisest, kuna see on uksehoidja teenus. Kõiki tehnilisi aspekte kontrollib hostiteenuse pakkuja, kes keskendub ainult WP-saitidele. Nende kontrollitavad aspektid hõlmavad mastaapsust, veebisaidi tööaega, igapäevaseid varukoopiaid, WordPressi värskendusi, kiirust ja turvalisust. Kontrolli suurus on tõesti see, mis muudab hallatud wp-hostimise nii plusse kui ka miinuseid. Tore, kui teile sobib vähem juhitavust (kuid fantastiline turvalisus, kiirus ja tugi), mida paljud alustavad ettevõtted ka pakuvad, kuid kui olete suurem ettevõte, võite seda pidada miinuseks.

programmeerimise serverid Indias

Milliseid funktsioone ma otsin?

Nüüd, kui teil on India eri tüüpi veebimajutustes põhiteadmised, peate teadma, milliseid funktsioone peaksite otsima, sõltuvalt teie ettevõtte suurusest ja sellest, mida soovite saavutada. Need asjad, mida veebimajutusteenust otsides otsida, muudavad stressirohke projekti lõbusaks.

Serveri asukoht

serveri asukoha kaartSoovite veenduda, et kasutatav hostimisteenus asub Indias või selle ümbruses (siin on tõenäoliselt teie parim panus Singapur). Selle põhjus on lihtne. Kui asute oma veebisaidi teises riigis, põhjustab see kiirusega seotud probleeme. Kogete viivitusi, aeglasemat laadimisaega ja lihtsalt üldist viivitust. Protsessi ülilihtsaks muutmiseks hoidke valitud veebimajutusteenust teie lähedal (kui asute kuskil mujal, on meil ka veebimajutuste võrdlusi Austraalia, Suurbritannia, Kanada, Iirimaa, Malaisia, Brasiilia, Pakistani, Indoneesia, ja Uus-Meremaa).

Kettaruum

Salvestusruum on oluline, kuna see määrab, mitu faili saate oma veebisaidile üles laadida. Väikeettevõtete või võib-olla ajaveebi jaoks võiks lihtsa veebisaidi teha ja selleks on vaja vaid paar gigabaiti. Kahjuks, kui olete suurem ettevõte või peate lihtsalt suuremat projekti silmas, vajate nii palju salvestusruumi kui võimalik. Võite kasutada hostimisteenuseid, mis pakuvad SSD draivereid, mis toimivad paremini kui tavaline draiv.

SSL-sertifikaadid

SSL sertifikaadidSSL-sertifikaadi omamine on tänapäeval kohustuslik! See tähendab turvalise saidi olemasolu (https: //) ja see meeldib ka Google’ile, kuna need ei tee saladust, et SSL-sertifikaadi omamine on üks otsingutulemites järjestamise tegureid. Õnneks on SSL-sertifikaadid tänapäeval tasuta ja enamik veebimajutusteenuste pakkujaid pakub neid. Kui teil pole veel SSL-i lubanud, saate Let’s Encryptist tasuta sertifikaadi.

Uptime

India parimat veebimajutust otsides võiksite otsida teenust, mis pakub serveritele head tööaega. Põhimõtteliselt lubab 99,9% India veebihostidest optimaalset tööaega. Alati ei tohi lubadusi usaldada. Enne kui pühendate endale või oma ettevõttele teenuse, uurige ja lugege kindlasti oma kaalumisel oleva veebimajutaja arvustusi, et saada üldine üksmeel selles, kui hea tööaeg on.

Toetus

Suur funktsioon, mida tasub tähele panna, on nii teenindus kui ka klient tugi. Kuigi paljud peavad neid sama tüüpi toeks. Hea teeninduse ja klienditoe olemasolu tähendab oskust õigesti sõnastada, kuidas lahendada probleeme ja tehnilisi probleeme, veendudes samas, et klient tunneb end väärtustatuna ja rahulolevana. Hea tugi on kohustuslik! See on hea mõte otsida tugiteenuste kasutajate ülevaateid, kuna need pole loodud võrdselt, nagu saime teada meie InMotion Hosting vs Bluehost võrdlusest.

Varukoopiad

Funktsioon, mida ei tohiks unustada, kuid sageli on see varukoopia süsteem. Kõik inimesed, kes on arvutiga töötanud, teavad, et teie failide ja andmete varundamine on hädavajalik. Veebisaidi veebiserveri kaudu veebisaidi loomisel on äärmiselt oluline, et teete andmebaasidest, e-posti failidest ja veebisaidist varukoopiaid peaaegu iga päev. India parima veebisaidi majutuse valimisel kontrollige kindlasti, kui sageli teenus teie andmebaasi varundab ja kas nad nõuavad tagasiulatuva taastamise eest tasu.

Ribalaius

Ribalaius on andmemaht, mida saab teie saidi, selle kasutajate ja Interneti vahel edastada. Kui teil oleks olnud arvuti juba ammu, mäletate tõenäoliselt sissehelistamise Interneti-ühendust ja tigu tempo ribalaiust. Veebimajutust otsides soovite olla kindel, et nende pakkumine on hea. See kehtib eriti jagatud hostimise korral. Kui serveri veebisaidil on palju liiklust, laadivad teised saidid aeglasemalt. Nii et pidage meeles: mida suurem on ribalaius, seda rohkem inimesi saab teie veebisaiti külastada.

Lubatud lisadomeenide / saitide arv

Alustajate jaoks, kes otsivad lihtsamat veebimajutusteenuste kava, vajate tõenäoliselt ainult ühte veebisaiti. Ainult ühte domeeni pakkuv veebimajutusteenus on ka odavaim valik, kuid kui soovite lisada rohkem veebisaite, peate olema kindel, et teie veebimajutus saab seda toetada. Ehkki enamik veebimajutusplaane lubab nii palju alamdomeene kui soovite, peate olema kindel, et nad toetavad rohkem domeene, kui see on teie ettevõtte jaoks vajalik.

Muu teave, mida tuleks meeles pidada

Nagu enamiku tehnoloogiaga seotud asjade puhul, on ka inimestel veebimajutusega seotud terminoloogia osas segadus. Inimesed ajavad veebimajutuse sageli segamini domeeni majutamise või domeeni registreerimisega, kuid ükski neist ei asenda teist. Kui keegi räägib domeeni hostimisest, viitavad nad tavaliselt veebimajutuse ja domeeni registreerimise kombinatsioonile. Domeeni hostimine pole tegelik asi; inimesed lihtsalt ei tea õiget veebimajutuse terminoloogiat. Domeeni registreerimine on teie domeeninime ostmine ja registreerimine. See on teenus, mida enamik veebimajutusplaane pakub teile. Muidugi on veebimajutus veebiruum, kuhu oma andmed paigutate, nii et see kuvatakse brauserites domeeninime sisestamise ajal.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector