Parimad Suurbritannia veebimajutusteenused aastaks 2020!

Veebiagentuurina, millel on palju veebimajutuskontosid (osaliselt klientide majutamiseks ja osaliselt seetõttu, et meil on palju kõrvalprojekte ja meile meeldib katsetada ��), on meil päris hea idee sellest, mis määratleb suurepärase veebisaidi host.


Käisime läbi kõik oma kontod, analüüsisime, millised veebimajutajad töötavad hästi (kasutades reaalajas jälgimist) ja millised mitte (ja miks). Siis otsustasime selle massiivse võrdluslehe üles ehitada, et leitavat jagada ja nautida!

Kiire ülevaate saamiseks leiate meie 3 parimat altpoolt!

VeebimajutusettevõteÜldine hinnangHind / mo.UK-serverid on saadavalFunktsioonidVaatamisedVeebisait
Hostingeri logo 0,80 kr (alla 7,99 kr)

 • Väga taskukohane
 • Ülimalt lihtne seadistamine
 • Vastuvõtlik tugi
 • Suurepärane jõudlus ja kiirus
 • Suurbritannia serverid + globaalne võrk
 • 30-päevane raha tagasi garantii!

Hostingeri ülevaade
saidiplats2 2,95 kr (67% allahindlus ainult esimesel arvel)
 • Suurbritannia serverid + globaalne võrk
 • Taskukohane
 • Suurepärane etendus
SiteGround ülevaade
GreengeeksLogo 2,95 USD
 • Roheline hostimine
 • serverid Euroopas
 • Piiramatu kettaruum
GreenGeeksi ülevaade

# footable_27400 td.ninja_column_3 {text-align: centre; }

Contents

Meie hostingu arvustuste kohta

Suurbritannia veebimajutuse arvustusi kirjutades võtsime arvesse paljusid tegureid.

Nende hulka kuulub tööaeg, tugivõimalused ja reageerimise aeg, kiirus, serveri asukohad, kasutusmugavus, hind vs väärtus, kettaruum jne.

2 kõige olulisemat tegurit, millele me keskendume, on tugi �� ja kiirus ⚡.

Võtame näiteks veebisaidi kiiruse. Kas teadsite, et ühe sekundiline viivitus tähendab, et lehevaatamiste arv väheneb 11%, see tähendab, et üle 1/10 külastajatest pöördub iga sekund teie saidi laadimise ajal lihtsalt minema … see on põhjus, miks korralik veeb hostingu pakkuja on eluliselt tähtis!

Nagu näete, võib teie veebimajutusteenuste pakkuja kvaliteet teie saidi potentsiaalset edu tohutult mõjutada!

Mõned saidid, kus meid on kajastatud:

Objekte saitidel

Parim veebimajutus Suurbritannias – 2020. aastal

Siin on 14 parimat veebimajutuse arvustust Ühendkuningriigis, üksikasjad nende maksumuse, tugivõimaluste ja kettaruumi kohta:

1. Hostinger UK – parim üldine veebimajutus

www.hostinger.co.uk

Hostingeri logo

Hind: 0,80 kr
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Live Chat

Hostinger on üks neist ettevõtetest, kes teab, kuidas teha kõike õigesti, hoides samal ajal oma plaane äärmiselt konkurentsivõimelisena.

Nad alustasid aastal 2004 ja juba on üle 29 miljoni kasutaja… Ja mõjuval põhjusel. Nad pakuvad mõnede konkurentidega võrreldes kvaliteetseid hostimisteenuseid üsna madala hinnaga.

Ainult 0,80 kr / kuu eest saate 10 GB SSD kettaruumi, ööpäevaringset ekspertide tuge, WordPressi optimeeritud seadistust, 99,9% tööaja garantii ja palju muud.

Hostingeri juures meeldis meile see, kui lihtne nende seadistusvoog on. Uue konto seadistamine alates domeeninime saamisest kuni hostimise seadistamiseni ja WordPressi (või mõne muu CMS-i) installimiseni on lihtsalt äärmiselt läbimõeldud, nii et igaüks saab oma saidi väga hõlpsalt üles ehitada.

Hostingeri tehnoloogia

Pakutavate hostimistüüpide osas on neil jagatud hostimine (mida enamik inimesi vajab, see on ka kõige odavam), VPS, pilvemajutus, WordPressi hostimine ja e-posti hostimine.

Klienditugi reageerib reaalajas vestluse kaudu väga hästi ja on saadaval 24/7/365.

Kiiruse osas on neil siinsamas Suurbritannias veebiserver, nii et jõudlus on ülikerge, kui teie sihtturg on üldiselt Euroopas. Ja kui teie sihtturg asub kusagil mujal, on nad ka teiega kaetud, Ameerika Ühendriikide, Hollandi, Leedu, Singapuri, Brasiilia või Indoneesia serveritega.

Nende jagatud hostimisplaanid algavad kell ainult 0,80 kr / kuu (Alla alates 7,99 kr). Kui otsustate minna ühe astme võrra üles ja valite nende Premium-paketi, saate ka iganädalasi varukoopiaid, tasuta domeeni ja palju muud serveriressurssi.

Väärtus, mida siin saadate, on hullumeelne, teenitult parim koht meie populaarsemate veebimajutajate nimekirjas # 1! Oh, ja neil on ka 30-päevane raha tagasi garantii, no-brainer meie raamatus!

Plussid

 • Väga lihtne seadistada
 • Suurepärane etendus
 • Vastuvõtlik tugi
 • Super taskukohane
 • Kiire andmekeskus Suurbritannias

Miinused

 • Ei kohaldata

2. SiteGround UK – edetabeli üldine veebimajutus

www.siteground.co.uk

SiteGround logo

Hind: 2,95 kr
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

SiteGround teab nende asju. Need on taskukohased, neil on Londonis väga võimsad serverid ja mis kõige tähtsam – klienditugi on tipptasemel (keskmine reageerimisaeg on praegu 10 minutit).

Neid soovitatakse kasutada ka WordPressi jaoks, WordPressi poolt (need võivad muidugi lahendada mis tahes CMS-i, mida neile viskate).

SiteGroundsi plaanides on ka hulgaliselt lahedaid funktsioone, näiteks uskumatult tõhus turvasüsteem, automatiseeritud varukoopiad, vastavad GDPR-ile ja pakuvad tasuta SSL-sertifikaate (e-kaubanduse saitide jaoks väga olulised).

Nii nagu enamikul korralikel veebimajutusteenuste pakkujatel, on ka neil 99,9% tööaja garantii, nad kasutavad SSD salvestusruumi, 30-päevast raha tagasi garantii ja suudavad teid aidata domeeninimede registreerimisel..

Mis puutub hostimispakettidesse, siis pakuvad nad jagatud hostimist, WordPressi hostimist, e-kaubanduse hostimist, edasimüüjate hostimist ja pilvemajutamist.

Neil on 3 jagatud hostimiskava, nende kõige taskukohasem plaan algab alles nüüd 2 naela.95 kuus (69% tavahinnast soodsam)! Nende põhiline käivitusplaan lubab ühte veebisaiti ja annab teile 10 GB SSD-salvestusruumi, samal ajal kui nende järgmine järk – GrowBigi plaan – lubab piiramatuid saite ja 20 GB salvestusruumi. Selle plaani ja kõige muu abil saate vanalt hostilt tasuta saidiülekande, mis on alati mugav.

SiteGround pakub kõikidele klientidele viivitamatut abi, kui nad kontoriga telefoni, piletite või reaalajas vestluse kaudu ühendust võtavad. Kontrollides nende arvukaid veebijuhendeid ja e-raamatuid, saate ka oma WordPressi veebisaidi jaoks uusima optimeerimis- ja turvateabe.

SiteGroundi täiustatud veebisaidi laadimiskiiruse osas ei pea te pettuma. SiteGround pakub teile võimalust kohandada ja individualiseerida teie hostingu seadistusi ning parandada veebisaidi üldist laadimiskiirust. Nagu meie täielikus ülevaates mainitud, aitab nende kohandatud pistikprogramm SuperCacher parandada ka teie veebisaidi laadimisaega (saadaval ainult nende GrowBigi kavas ja uuemas versioonis).

Plussid

 • Suur tugi
 • WP soovitus
 • Kasutajasõbralik
 • Suurbritannias asuv veebiserver

Miinused

 • Kõrgemad pikendamistasud

3. Greengeeks – parim roheline veebimajutus

www.greengeeks.com

GreenGeeksi logo

Hind: 2,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

GreenGeeks on üks neist ettevõtetest, kelle kohta te lihtsalt teate, et ta teeb kõike õigesti. Alates 2008. aastast, kui nad turule jõudsid, on nende arv tohutult kasvanud. Nende edu põhjused on üsna selged, kui alustate nendega koostööd, see on kombinatsioon globaalsest ulatusest ( mitu andmekeskust kogu maailmas), fantastiline jõudlus, suurepärane ja üsna kiire tugi ning last but not least, nad panevad oma energiatarbimise tuuleenergia abil kolm korda tagasi võrku, mis on üsna hämmastav!

Spetsiifiliste funktsioonide osas pakuvad nad piiramatut ribalaiust, kettaruumi ja e-posti kontosid isegi kõige põhilisema plaaniga. Neil on ööpäevaringne tugi ja täpselt nagu Hostinger, 30-päevane raha tagasi garantii, kui te pole rahul! Kindel nr 3 meie nimekirjas!

Nad loobuvad 1. aastaks isegi tasuta domeeninime!

Nende põhiplaan algab alles siis 2,95 dollarit kuus (vähem kui 9,95 dollarit).

GreenGeeks pakuvad virtuaalset klienditugi aastaringselt, kui see sobib teie ainulaadse ajakavaga. Võite majutusspetsialistiga ühendust võtta e-posti, vestluse, pileti või otse nende tugimeeskonna poole helistades. Lisaks ööpäevaringstele spetsialistide toetusele nende globaalsest tööjõust saate tutvuda ka nende veebisaidi õpetustega ja muljetavaldava teadmistebaasiga, kus leiate rohkem hostimisnõuandeid.

Oma servereid optimeerides on GreenGeeks ehitanud usaldusväärse hostimisplatvormi (99,9% tööajaga garantii), mis suudab teie veebisaidile anda vajaliku kiiruse korduva liikluse tagamiseks. See veebimajutusettevõte kasutab CloudFlare kaudu tahkis-RAID-10 salvestusmassiive, PowerCacherit, PHP7 ja tasuta CDN-i. Nende tipptasemel tehnoloogia ühised jõupingutused võimaldavad nende serveritel üsna kiire punši pakkida!

Plussid

 • Keskkonnasõbralik
 • Piiramatu kettaruum
 • 30-päevane raha tagasi garantii
 • 24/7 tugi

Miinused

 • Ei võta GBP-s

4. A2 Hosting UK – parim edasimüüjate hostimine

www.a2hosting.com

A2 majutuse logo

Hind: 3,92 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

A2-hostimine on võrdselt Hostingeriga, neil on ka kogu maailmas palju erinevaid kiireid servereid (99,9% tööaja garantii) + neil on suurepärane klienditugi. Kuigi neil pole WordPressi ametlikku soovitust, on nende jõudlus WP-saitidega hämmastav.

Nagu nende enamiku populaarsete CMS-ide jõudlus, on nende serverid väga hästi optimeeritud ja hõlmavad enamiku CMS-ide, näiteks WP ja Joomla, ühe skriptiga installijaid..

Nad pakuvad jagatud hostimist, edasimüüjate hostimist (meile väga meeldivad nende edasimüüjate valikud isegi saidil SiteGround), VPS-i ja pühendatud servereid.

Nad pakuvad 3 hostipaketti, nende põhiplaan algab alles nüüd 3,92 dollarit kuus (algselt oli see 7,99 dollarit kuus).

A2 Hosting hoolitseb teie hostimisvajaduste eest, pakkudes tuge reaalajas vestluse, e-posti, telefoni ja tugipiletite kaudu. Samuti saate lugeda klientide ülevaateid nende veebisaidilt, kus kajastatakse peamiselt kvaliteetset ja õigeaegset teenindust. Nad pakuvad põhjalikke veebijuhendeid ja mitmesuguseid teabeartikleid, mis aitavad teil oma veebisaiti kohandada ja seadistada.

A2 Hostingi turbiserverid pakuvad teile laadimiskiirusi võrreldes konkureerivate hostimisteenuse pakkujatega kuni 20 korda kiiremini. See saavutatakse nii, et ühe veebiserveri jaoks eraldatakse vähem kasutajaid ja ka igale kasutajale antakse rohkem serveriressursse. Nad kasutavad teie veebisaidi kiiruse pidevaks parendamiseks SSD-sid, kohandatud vahemällu salvestamist ja nelja ülemaailmset andmekeskust.

Plussid

 • Piiramatu kettaruum
 • Suur tugi
 • Raha tagasi garantii igal ajal
 • Saidi tasuta migratsioon
 • Globaalsed andmekeskused

Miinused

 • Ei võta GBP-s

5. Kinsta – kõige paremini hallatav WordPressi hostimine

kinsta.com

kinsta logo

Hind: 30 dollarit (USD)
Kettaruum: 10 GB
Toetus: Live Chat, piletid

Kui otsite WordPressi kõige paremini hallatud hostimisteenust, on Kinsta praegu meie teejuht. Nad võõrustavad suuri ettevõtteid nagu FreshBooks, Ubisoft ja Tripadvisor. Neil on üllatavalt konkurentsivõimelise hinnaga paketid ja tugi on tõepoolest teine.

Nende infrastruktuur töötab hämmastavalt kiirel ja usaldusväärsel Google’i pilvel (loomulikult 99,9% tööaja garantii), millel on üle 20 asukoha kogu maailmas (sh Ühendkuningriigis asuv server). Hiljuti lisasid nad ka andmebaasi automaatse optimeerimise ja isetervendavate PHP funktsioonide loomise ning toetavad muidugi ka uusimat PHP versiooni.

Seejärel on neil jõudluse suurendamiseks veel ettevõttesisene vahemälupistik, mis teenindab saiti võimalikult kiiresti ja integreeritakse KeyCDN-iga kiireks laadimisaegadeks kogu maailmas.

Turvalisuse osas pakuvad nad DDOS-i kaitset, GeoIP-i blokeerimist, muidugi Google Cloud’i tulemüüri ja palju muud. Ja isegi kui saiti häkkitakse, aitavad nad teil selle tasuta parandada.

Seal on nii palju asju, millest me pole veel arutanud, näiteks nende varusüsteem, SSL-sertifikaadid, tööaegne monitor … aga ma arvan, et saate asjast aru.

Nende plaanid algavad kell 30 dollarit kuus, mis sisaldab 1 saiti ja 10 GB SSD salvestusruumi.

Kui teil on eelarve, usaldavad need inimesed teie WP-saiti!

Plussid

 • Google’i pilveplatvorm
 • Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe
 • Kuulikindel turvalisus
 • Suur tugi
 • Saidi tasuta ränded
 • 30-päevane raha tagasi garantii

Miinused

 • Telefonitugi puudub (kuid tegelikult pole see probleem, kui arvestada, kui hea on nende veebitugi)

6. Südame Internet – Suurbritannia veebimajutaja

www.heartinternet.uk

Südame Interneti logo

Hind: 2,66 kr
Kettaruum: 2 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Südame Internet on nii hinnakujunduse kui ka funktsioonide poolest väga sarnane eUKhostiga … neil on 2 lisa eelist, nad pakuvad põhiplaanis 5 GB kettaruumi ja neil on ettevõttesisene klienditugi, mis juhul, kui olete seda saiti sirvinud natukene teaksite, et hindame kõrgelt iga ettevõtet, kes tuge ei telli.

Samuti toetavad nad üsna palju üritusi ja konverentse nagu WordCamp, Pixel Pioneers, Hack24 jt. Me tegutseme nagu ettevõte, mis annab kogukonnale tagasi.

Mis puutub hostimisvõimalustesse, siis pakuvad nad jagatud veebimajutust, premium-majutust nõudlikumatele saitidele, VPS-i, edasimüüjate hostimist, pühendatud servereid ja WordPress-hostimist.

Sellegipoolest pole nende maine praegu kõige parem, kuna on teateid sagedastest katkestustest ja halvenenud toetusest. Samuti ei toeta nende põhiplaan tegelikult MySQL-i andmebaase, seega puudub WordPressi tugi, kui te ei kavatse 9,49 naela kõrgemat paketti tõsta. / kuu (ilma käibemaksuta).

Südame Internetiga saab ühendust, kui edastate veebisaidi oma veebisaidil või helistate neile otse. Nendega saate ühendust võtta ka otsevestluse või pileti esitamise kaudu.

Kui soovite ise mõnda tavalise hostimisprobleemi lahendada, võite tutvuda nende tugiandmebaasi lehele postitatud informatiivsete artiklitega..

Heart Internet kasutab pilve hostimisplatvormi, mis aitab teie veebisaidil võrgutada veebiliikluse koormust. See tähendab, et teie veebisaiti ei aeglustata, kui liiklusperioodid on tipptasemel.

Samuti kasutavad nad HTTP / 2 ja värskendavad regulaarselt oma serveri riistvara, et tagada kiire veebi laadimiskiirus ja klientide rahulolu.

Plussid

 • Annab kogukonnale tagasi
 • Tasuline staatiliste HTML-saitide jaoks
 • Palju hostimisvõimalusi.

Miinused

 • Puuduvad ülemere andmekeskused
 • Kivine maine
 • Põhiplaanil puudub WP tugi

7. HostGator – kogenud veebimajutus

www.hostgator.com

Hostgatori logo

Hind: 2,75 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

HostGator on olnud pikka aega olemas, selle aja jooksul on nad muutunud heast halvaks, jälle korralikuks. Need on eriti taskukohased, kuid tunnete seda nende teenuste kvaliteedi, toe ja turvalisuse osas. Nende serverites on häkkinud mitu saiti, kõigil neil on sarnased teemad ja pistikprogrammid teiste hostide muude saitidega ja neid ei häkitud.

Sellegipoolest, kui vaadata hinda, on saadud väärtus üsna hämmastav vaid 2,75 dollari eest kuus, kuid kui teil on natuke eelarvet, läheksin tõenäoliselt hostiga, kellel on kohalik andmekeskus, nii et te Te ei tegele aeglase laadimisajaga, mis kaasneb USA serveri omamisega.

HostGatoril on järgmised hostimisplaanid: jagatud hostimine, WordPressi hostimine, pilvemajutus, edasimüüja, VPS ja spetsiaalsed serverid.

HostGator teeb klientidele hostimisprobleemidega suhtlemise või päringute tegemise lihtsaks. Saate neile helistada, otsevestlust alustada, faksida või ekraani jagada ja rekordilise aja jooksul probleemile lahenduse leida. Lisaks nende aastaringsele kättesaadavusele pakub HostGator teile ka videoõpetuste raamatukogu, mis aitab teie hostimisvajadusi toetada.

HostGator pakub nii HDD kui ka SSD kõvakettaid ja saab oma servereid konfigureerida vastavalt teie konkreetsetele laadimiskiiruse nõuetele. Need pakuvad mõõtetu ribalaiust ja annavad teile võimaluse rakendada kohandatud serveri installeerimist, mis optimeerib kiirust ja pakub teile rohkem virtuaalset kontrolli. See võib parandada SEO-d ja teie veebisaidi üldist kasutajakogemuse reitingut.

Plussid

 • Taskukohane
 • Korralik väärtus

Miinused

 • Madalama kvaliteediga teenused
 • Turvalisus
 • USA serverid

8. CloudWays – parim pilvimajutus

www.cloudways.com

Pilveteede logo

Hind: 10 dollarit (USD)
Kettaruum: 25 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Cloudways võimaldab teil ülitugevaid rakendusi ja veebisaite otse pilveserverites juurutada, hallata ja jälgida, lõigates välja tavalise veebimajutuse keskmehe (see pole MITTE algajatele). Kui teate oma teed serveri ümber, on need tüübid fantastilised! Hea tugi, palju pakkujaid, alates Digital Oceanist kuni AWS ja Vultrini, neil on kaupa.

Neil on ka oma CDN nimega CloudwaysCDN ja nad on ehitanud isegi kohandatud vahemällu plugina WordPressile (plugin nimega Breeze), mis kiirendab märkimisväärselt laadimisaegu. Siis integreerisid Joomla maksimaalse kiiruse saavutamiseks terve lehe vahemällu salvestamise.

Hinnad varieeruvad vahemikus 10–272 dollarit kuus, sõltuvalt teie saidi nõuetest.

Siin ei saa valesti minna … kui olete natuke tehnik.

Cloudways pakub teile lõpmatut tuge tugipiletite, reaalajas vestluse ja veebivormide kaudu. Võite neilt isegi kõnet taotleda ja nad on ööpäevaringselt hõlpsasti saadaval. Nad pakuvad ka teadmistebaasi ja kogukonna foorumit ning nad pakuvad teile Cloudways’i süsteemi oleku lehel teie süsteemi oleku kohta reaalajas värskendusi..

Nad kasutavad tahkis-kõvakettaid ja nende serverid on valmis PHP 7-ga, mis annab teile teiste hostimisteenuste pakkujatega võrreldes maksimaalse jõudluse. Cloudways vahemällu salvestatakse andmeid kogu maailmas ja kasutab nii WordPressi kui ka Magento jaoks optimaalse hostimiskiiruse tagamiseks Memcachedi, Breeze’i pistikprogrammi ja Redisit. Samuti kasutavad nad HTTP / 2 toetatud servereid.

Plussid

 • Taskukohane suure jõudlusega hostimine
 • Suur tugi
 • Ülimalt skaleeritav

Miinused

 • Õppimiskõvera natuke

9. InMotioni hostimine – hea äri veebi

www.inmotionhosting.com

InMotioni hostimise logo

Hind: 6,39 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Kuigi InMotion pole halb host, keskenduvad nende lahendused enamasti ettevõtetele, sellest tulenevalt on kõrgem hinnasilt 6,39 dollarit kuus. Neil pole ka kohalikku andmekeskust, nii et kui te ei sihi USA-s asuvat demograafilist elanikkonda ja soovite tõesti neid võõrustada, on paremaid võimalusi.

Nad pakuvad enamikku funktsioone ja eeliseid, mida enamik teisi võõrustajaid pakuvad. Nende turvalisus on tipptasemel TASUTA SSL, häkkimiskaitse, kohandatud tulemüür ja DDoS-kaitse.

Nad pakuvad jagatud hostimist, edasimüüjate hostimist, VPS-i, pühendatud servereid ja WordPress-hostimist (millel on WP-spetsiifilised funktsioonid, nagu automaatsed värskendused ja turvaparandused ning lohistamise saidi koostaja).

Kui teil on InMotion Hostingi teenuste kohta päringuid, saate nendega ühendust võtta reaalajas vestluse, e-posti, telefoni või pileti esitamise kaudu. Kui soovite põhjalikumat nõu, saate Skype’i seanssi kavandada ka ühe nende spetsialisti juures.

Neil on veebitoe leht, mis pakub õpetusi ja muid tööriistu, mis aitavad teil vastata korduma kippuvatele küsimustele.

Kõik InMotion Hostingi teenuseplaanid sisaldavad tahkismäluseadmeid, mis pakuvad teie veebisaidilt kiiremat sisu edastamist. See ettevõte kasutab ka mitut andmekeskust ja arenenud marsruutimistehnoloogiat, et anda teile konkurentsieelised laadimiskiiruse ja veebisaidi kasutajasõbralikkuse osas.

Plussid

 • Kvaliteetsed hostimislahendused
 • Suur tugi
 • Hea turvalisus

Miinused

 • Kallid
 • USA serverid

10. BlueHost – hea veebimajutaja algajatele

www.bluehost.com

Bluehost logo

Hind: 3,95 dollarit (USD)
Kettaruum: 50 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Bluehost on natuke veebimajutusteenuste veteran, nad hakkasid üsna hämmastavaks, kuid siis ostsid need EIG (kellele kuulub ka HostGator) ja asjad hakkasid üsna kiiresti allamäge minema.

Sellest ajast alates on nad töötanud oma imago ja hostimislahenduste kallal, et parandada üldist kvaliteeti, ja see tasub end ära. Need on turundus ja üldised kasutajate arvustused on kindlasti paranemas. Samuti pakuvad nad oma põhiplaanides palju kettaruumi (50 GB) ning pakuvad tasuta SSL-i ja tasuta domeeni.

Ühendkuningriigi jaoks ma ilmselt ei soovitaks neid kohalike andmekeskuste puudumise tõttu. Kindlasti on paremaid võimalusi.

Mis puutub hostimislahendustesse, siis neil on jagatud hostimine alates 3,95 dollarist kuus, WordPressi hostimine, VPS ja spetsiaalsed serverid.

BlueHosti sisemine tehniline meeskond pakub kogenud ööpäevaringset tuge. Nad pakuvad tehnilist tuge ja kontotoetust otsevestluse, telefoni või piletite esitamise kaudu. Võite vaadata ka nende videoõpetusi ja teadmistebaasi, kui soovite kasulikku teavet täiendada.

Kõigi klientide paremaks majutamiseks on neil tasuta USA kontaktnumber ja rahvusvaheline kontaktnumber.

Bluehost pakub erinevaid hostimispakette, mis hõlmavad virtuaalserverit, pilvemajutamist, VPS-i majutamist ja spetsiaalset hostimist. Tavaline jagatud hostimine annab teile veebilehe laadimisaja 2–3 sekundit. Kallimad paketid pakuvad madalama tihedusega servereid, mis pakuvad teile rohkem ressursse, mis võivad teie veebisaiti ja üldist laadimisaega üsna vähe kiirendada.

Plussid

 • Veteran
 • Palju kettaruumi
 • Taskukohane

Miinused

 • Kivine maine
 • Serverid USA-s

11. Unistuste vaim

www.dreamhost.com

Dreamhost logo

Hind: 7,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

Dreamhostil on tõeliselt hea maine ja mõjuval põhjusel. Nad on säilitanud oma kvaliteetsed hostimisteenused kogu massiivse hinnasõja ajal, mis inimestele tegelikult meeldib, kuna nad on äärmiselt usaldusväärsed. Ainus negatiivne külg oleks andmekeskuste puudumine riigis ja hind 7,95 dollarit kuus / kuu, mis tuleb 3 aasta eest ette maksta, kui soovite odavaimat määra. See pole ideaalne, kuid pakuvad 97-päevast raha tagasi garantii, mis on tore.

Neil on ka eriline pühendumus turvalisusele ja privaatsusele, mis meile meeldib, neil on tasuta SSL- ja tasuta Whois-privaatsus, mis peidab teie domeeninime registreerimisandmeid. DreamHost on olemas ka ööpäevaringsed tugiteenused, kui seda vajate.

Nad pakuvad jagatud hostimist, WordPressi hostimist, pühendatud servereid ja VPS-i hostimist.

DreamHost pakub tugivõimalustena reaalajas vestlust, e-posti, telefoni ja piletite esitamist. Olemasolevad kliendid saavad nendega otse ühendust võtta, logides sisse oma DreamHosti kontole.

Kliendid saavad ka DreamHosti süsteemistaatuse üle vaadata ja oma kogemusi jagada või ettevõtte foorumis küsimusi küsida. Lisaks võib teadmistebaas heita valgust edasijõudnutele teemadele ja kohandamistele.

DreamHost pakub laias valikus hostimispakette, mis kõik sisaldavad pooljuhtkettaid, mis võimaldavad teie veebisaidil töötada 200% kiiremini. Kõik paketid on saadaval piiramatu ribalaiusega ja kui soovite avada kiirema laadimiskiiruse, saate versiooniuuenduse kiireks pilveserveriks või hallatavaks VPS-serveriks..

Plussid

 • Hea maine
 • Tasuta domeeninimi
 • Tasuta SSL
 • 97-päevane raha tagasi garantii

Miinused

 • Kallid
 • Serverid USA-s

12. HostPapa

www.hostpapa.co.uk

HostPapa logo

Hind: 1,95 kr
Kettaruum: 100 GB
Toetus: Telefon, otsevestlus, piletid

See on huvitav, nad loovad saite igale sihtriigile ja pakuvad enam-vähem samamoodi kui enamik teisi hostiettevõtteid ilma tõeliste silmapaistmisteta.

Nad pakuvad üsna palju kettaruumi konkurentsivõimelise hinnaga (1,95 naela kuus). Kuid jällegi pole Ühendkuningriigis ühtegi andmekeskust, nii et kui teile bränd tõesti ei meeldi, minge selle asemel Hostingeriga.

Mis puutub hostimisvõimalustesse, siis neil on jagatud veebimajutus, WordPressi hostimine, VPS-i hostimine ja pühendatud serverid.

Kliendid pääsevad HostPapa tugiteenustele juurde e-posti, telefoni, faksi, reaalajas vestluse ja tugipiletite kaudu. Tugimeeskond on saadaval ööpäevaringselt ja kui vajate täiendavat abi, võite liituda iganädalase veebiseminariga või broneerida ühe-ühele virtuaalse koolituse ühe nende hostimise eksperdiga.

Enamik klientide arvustusi teatab sõbralikust teenusest, millel on suurepärane tehniline tugi.

HostPapa väidab, et nende serverid pakuvad 300-protsendilist jõudluse suurendamist tänu madala tihedusega ja optimaalselt ressurssidega serveritele. Siiski tuleb märkida, et see funktsioon sisaldub ainult Business Pro paketis.

Teised ilma selle jõudluse suurendamiseta paketid pakuvad siiski kiireid tulemusi, kui olete nõus CloudFlare’i lubama. HostPapa uhke on ka 99,9% tööajaga, mis tähendab, et need on üsna usaldusväärsed.

Plussid

 • Palju kettaruumi
 • Tasuta SSL

Miinused

 • Kohalikke servereid pole

13. StableHost

www.stablehost.com

StableHosti logo

Hind: 3,50 USD (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Telefon, piletid

StableHost on üldiselt korralik host. Nad pakuvad samu funktsioone nagu enamik teisi masinaid, välja arvatud nende rühmitatud hostimistehnoloogia … mis suurendab üldist mastaapsust ja kiirust / jõudlust, koos lisaboonusega, et sama serveri teiste saitidega seotud probleemid ei tohiks teie saiti nii palju mõjutada nagu teiste veebimajutajate puhul võiks.

Nende turvalisus on siiski üsna kindel, 24/7/365 toega ja keskmise reageerimise ajaga 20 minutit.

Hea valik, kui soovite sihtida USA-s asuvat turgu, kuna jällegi pole mingeid kohalikke servereid …

Nad pakuvad jagatud veebimajutust alates 3,50 dollarist kuus, edasimüüjat, WP-majutust ja VPS-i.

StableHost on kirglik klienditeeninduse suhtes ja suudab teid aidata telefoni, e-posti või reaalajas vestluse kaudu. Samuti pakuvad nad täiendavaid videoõpetusi, mis aitavad teil oma hostingu ja veebisaidi eelistusi seadistada. Võrgu kiiruse testid saate alla laadida nende veebisaidilt, et teada saada, milline hostimiskoht on teie kliendibaasile kõige kasulikum.

StableHost pakub erinevaid hostipakke, kõigil koos LiteSpeedi, MySQL ja PHP kohandatavate versioonidega.

Nad kasutavad ka ettevõtte klassi SSD-draive, topeltprotsessoreid ja pakuvad piiramatut ribalaiust, mis tähendab, et veebiliikluse suurenemine ei mõjuta teie veebisaidi toimivust. See muudab kiire veebisaidi laadimise reaalsuseks ja suurendab teie üldist SEO reitingut.

Plussid

 • Rühmitatud hostimistehnoloogia
 • Suur tugi
 • Piiramatu kettaruum
 • Taskukohane

Miinused

 • Kohalikke servereid pole

14. Sait5

www.site5.com

Saidi5

Hind: 6,95 dollarit (USD)
Kettaruum: Piiramatu
Toetus: Live Chat

Sait5 pakub ka korralikku teenust, kuid hinnapunkti 6,95 dollarit kuus vaadates väärtuse pakkumist tegelikult pole, kuna seal on paremad hostid, kes on taskukohasemad. Samuti on nende põhiserver USA-s, nii et siinsete kohalike saitide jaoks poleks tore.

Meile meeldib piiramatu kettaruum, tasuta ränded ja nende varusüsteem.

Mis puutub hostimisplaanidesse, siis neil on jagatud hostimine, VPS-i hostimine ja edasimüüjate plaanid.

Saidi5 abil saate vaid ühe nupuvajutusega lahendada kõik hostimisprobleemid. Sellele ettevõttele on juurdepääs 24 tundi ööpäevas otsevestluse ja e-posti teel.

Samuti pakuvad nad oma klientidele hädaolukorra lehte ning saate veebisaidil lugeda levinumaid tõrkeotsinguküsimusi ja nende vastuseid veebimajutuse kohta, et lisada majutusteavet.

Sait5 pakub mõõtetu kettaruumi ja ribalaiust, andes teile seega piisavalt salvestusruumi kasvava veebisaidi toetamiseks. Põhiserver asub USA-s, mis ei muuda seda hostimisplatvormi ideaalseks kohalike veebisaitide jaoks.

Nende standardne veebimajutus kasutab PHP 5.3, mis tegelikult ei mõõda kuni PHP 7, kuid saab selle ikkagi tööga hakkama.

Plussid

 • Piiramatu kettaruum

Miinused

 • Veel kallim
 • Serverid USA-s

Kuidas valida Ühendkuningriigi parimat veebimajutusteenust?

Veebisaidi loomise otsustamine on esimene suur samm ja ka see on hea! Nomineti järgi, 96% ettevõtetest teatas, et veebisaidi panus on positiivne rohkemate klientide jaoks & bränditeadlikkus. Lisaks on riikliku statistikaameti andmetel 99% kõigist täiskasvanutest vanuses 16–44 aastat Ühendkuningriigis ….

Kui soovite luua veebisaiti, olgu see siis teie arvates suur sait, mis võtab palju liiklust, või väiksem projekt, mis ei vaja nii palju läbilaskevõimet või toetab nii palju liiklust, siis silmitsi mõne keeruka valikuga.

Lisaks tegelikule saidi kujundusele, kuidas veebisaiti seadistada (ajaveeb, ettevõtte sait või kas vajate e-poe hostimist), teie URL-i või domeeninime ja palju muud, kavatsete ka peavad mõtlema, millise veebimajutusteenuse pakkujaga minna.

Suurbritannia veebimajutuse valimine

Erinevaid veebimajutusteenuseid on üsna palju ja valik, mis teenib teid ja teie veebisaiti parimal viisil, on palju seotud saidi tüübiga, mida soovite hostida, selle veebisaidi eesmärgiga ja liiklus, mida te eeldate, et see genereerib. Lisaks meie ülaltoodud veebimajutusülevaadetele oleme kokku kogunud ka kõik, mida peate hostimajanduse kohta teadma, et saaksite luua oma veebimajutuse võrdlus.

Millised on erinevat tüüpi veebimajutused?

Virtuaalserver

jagatud hostingu graafikaJagatud hostimine on kõige taskukohasem hostimisvõimalus, see sobib ideaalselt väiksemahuliste veebisaitide ja projektide jaoks, mida soovite luua. Virtuaalserveril on rohkem piiranguid kui teistel saadaval olevatel veebimajutusvõimalustel, kuid enamiku väiksemate veebisaitide, näiteks ajaveebide, biz-saitide ja isiklike veebisaitide puhul on need piirangud, mida te isegi kunagi ei märka, kui teie projekt ei muutu palju suuremaks, kui algselt arvasite..

See odav veebimajutuse tüüp töötab pakkuja poolt, kes pakub sama serveri serveriruumi paljudele erinevatele klientidele; serveri muud veebisaidid ei mõjuta teie veebisaiti ja teie piirangud seisnevad ainult selles, et jagate ribalaiust, salvestusruumi ja palju muud sellega, et teised kliendid töötavad väljaspool seda serveriruumi (nagu lühidalt kirjeldatud meie SiteGround arvustuses).

Pidage ka meeles, et isegi kõige elementaarsemates hostipakettides on tavaliselt kõige populaarsemate CMS-ide (nt WordPress, Joomla jne) jaoks ühe klõpsuga installijad. Samuti pakub enamik veebimajutajaid jagatud pakette mõlemale Linuxi jaoks & Windowsi hostimine (ja muidugi toetama selliseid levinud keeli nagu MySQL, PHP jne).

VPS-i hostimine

VPS-i hostimine ehk virtuaalse privaatserveri hostimine on täiuslik kesktee jagatud ja eraldatud serverite hostimise vahel. See on nagu jagatud hostimine, kuna mitut veebisaiti hostitakse ühest serverist (loodetavasti Ühendkuningriigis või selle lähedal); VPS-i hostimisel kasutatakse partitsiooni teie veebisaidi eraldamiseks sama serveri teiste kasutajate veebisaitidest. Seega on sellel spetsiaalse serveri palju eeliseid, millel on vaid pisut vähem energiat ja palju madalam hinnalipik. Seda tüüpi hostimist saab kasutada ka selliste mängude hostimiseks nagu Minecraft.

Privaatserveri hostimine

Kui raha pole objekt, on veebiserverite jaoks parimaks võimaluseks spetsiaalne serverimajutus. Spetsiaalne server eraldab kliendile terve serveri, mis tähendab, et saate kogu serveri endale jätta ja teha sellega, mida soovite. See avab ukse paljudele kõrgendatud jõudlusega võimalustele, muutes need suuremate veebisaitide, näiteks e-kaubanduse saitide, kinnisvara kataloogide, foorumite ja muu jaoks, avamisvõimaluseks. Nendel on ka kõrge hinnasilt, nii et need on kõige paremini reserveeritud suuremate ettevõtmiste jaoks.

Pilvemajutus

Pilvemajutus on kiiresti muutumas Ühendkuningriigis paljude veebiarendajate lemmiktüüpideks. Seda seetõttu, et see on väga mitmekülgne valik nii suurtele kui ka väikestele veebisaitidele. Kui oleks mõni kõigile sobiv veebimajutusvõimalus, oleks see pilvemajutus. Seda tüüpi hostimine võimaldab teil oma veebisaidi vajaduste muutumisel sujuvalt oma plaani uuendada või alandada ning see on ka üks võimsamaid ja ohutumaid veebimajutusmeetodeid. Mitme masina töötamine vähendab seisakuid ja teie teave on kaitstud.

Edasimüüja majutamine

Edasimüüjate hostimist kasutavad kõige sagedamini veebiarendajad, kes ostavad suures koguses serveriruumi lahtiselt ja müüvad selle edasi (nagu nimigi ütleb) klientidele, kellele nad veebisaite kujundavad. See võimaldab veebiarendajal säilitada palju suuremat kontrolli nende kujundatud veebisaitide üle, hoida neid tõhusalt töös. See on haruldane majutustüüp, mida keegi ostab, välja arvatud juhul, kui nad on veebiarendajad või neid müüva veebiarendaja kliendid. See muudab veebisaidi projekti nii kliendi kui ka arendaja jaoks palju lihtsamaks ja annab arendajale rohkem kontrolli nende portfelli üle.

veebimajutusfunktsioonide uurimine

Veebimajutusteenuste võrdlus: funktsioonid, spetsifikatsioonid ja terminoloogia 

Nagu näete, on teie vajadustele vastava tüüpi veebimajutusplaani üle otsustamisel kaalumiseks palju erinevaid valikuid (võimalus on isegi tasuta hostimine). Päeva lõpus on teie eesmärk valida selline veebimajutuse tüüp, mis annab teie veebisaidile parimad tulemused panka lõhkumata. Kui teil on idee, millist tüüpi veebimajutuspaketti soovite kasutada, on teie järgmine samm veebimajutusteenuse pakkuja otsimine, kellele oma veebisaidi toimivus usaldada. Need on mõned funktsioonid, mida soovite enne registreerumist kontrollida teenusepakkuja valimisel, keda võite usaldada (me kasutame samu tegureid ka meie teistes populaarseimates hostimisnimekirjades, nagu parim veebisaidi hostimine Austraalias, parim hostimine Kanadas, parim veebimajutus Singapur, parim NZ-i hostimine, parim veebimajutus India, parimad veebisaidi hostid (üldiselt, ülemaailmselt), parimad veebimajutajad Malaisia ​​jaoks, parim veebimajutus Brasiilia jaoks & parim võõrustaja Iirimaa).

Serveri asukoht

Me oleme seda maininud sissejuhatuses, kuid põhimõtteliselt, kui lähim server on märkimisväärselt alajõuline, teeksite endale teene, et kasutate seda natuke kaugemal. Pole vahet, kas otsite linnaspetsiifilisi teenuseid, nagu veebimajutus Londonis, Birminghamis või Leedsis. Kiiruse erinevus on tühine, kui server on lähedal või Ühendkuningriigis ( nii SiteGroundil kui ka A2 Hostingil on serverid Suurbritannias ja kogu maailmas).

Ladustamine

Enne mis tahes veebimajutusteenuste pakkuja registreerumist soovite teada saada, kui palju ruumi teie veebisait vajab. Mitu pilti, videot või muud meediat teie saidil on? Kui palju teavet on selle toetamiseks vaja (kas kasutate oma veebimajutust ka e-posti jaoks)? Kui teie sait on suhteliselt väike, ei pruugi teil ladustamisprobleeme tekkida, olenemata sellest, millise teenusepakkujaga te lähete.

Uptime

Mis mõte on säästa Internetis hostitavat veebisaiti, kui keegi sellele juurde ei pääse? Uptime on midagi, mida parimad veebihostid soovivad alati suurendada, et veenduda, et saidid on kõigile juurdepääsetavad igal ajal päeval või öösel. Paljud teenusepakkujad reklaamivad kuni 99,9% tähtaegade garantiid, kuid alati on hea selliseid väiteid kontrollida. Otsige veebis üles mõned iseloomustused inimestelt, kes on oma teenust kasutanud, et saada aimu, milline reaalsus välja näeb. Hakkasime jälgima suurimate veebisaidi hostimise pakkujate töö- ja reageerimisaegu meie enda hostimise oleku lehel.

Varukoopiad

Tõenäoliselt on teie veebisaidil salvestatud väärtuslikku teavet, mille kaotamine võib olla hukatuslik. Just see muudab teie teabe varundamise nii oluliseks, nii et peaksite kindlasti uurima, kui sageli teie veebiteenuse pakkuja nende klientide veebisaite varundab. Mitte ainult seda, vaid vaadake ka nende otsingumeetodeid õnnetul juhul, kui kaotate oma teabe ja kui nad küsivad varukoopia taastamise eest mingit tasu.

SSL-sertifikaadid

SSL sertifikaadidSSL tähendab Secure Socket Layer, see on tehnoloogia, mis võimaldab teie saidi ja külastajate vahel edastatavate andmete krüptimist. Selle abil saate oma saidi turvaliseks muuta ja kuvatakse seda oma saitide külastajatele rohelise tabaluku + https: // kaudu, mis asub teie URL-i kõrval enamikes kaasaegsetes brauserites. Varem oli see oluline ainult veebipoodide või muude saitide jaoks, mis aktsepteerivad kohapeal makseid. Kuid tänapäeval on see kohustuslik iga üksiku saidi jaoks (Google on isegi öelnud, et see on järjestamise tegur, nii et saate turvalise saidi olemasolu korral isegi SEO eelise). Õnneks pole selliste SSL-pakkujatega nagu Let’s Encrypt teile tasuta ning saate neid tasuta installida ja uuendada. Majutusteenuste ülevaatamisel võtke arvesse neid, mis pakuvad tasuta SSL-sertifikaate, ja väldin neid, kes soovivad selle eest teilt raha võtta.

Nagu öeldud, on olemas erinevat tüüpi SSL-sertifikaate ja turvalisemad maksavad raha. Odavaim / tasuta tüüp on domeeni valideerimise (DV) sertifikaadid, järgmiseks tuleb organisatsiooni valideerimine (OV) ja lõpuks laiendatud valideerimine (EV). OV ja EV tüübid nõuavad sertifikaati sooviva üksuse tegelikku valideerimist.

Ribalaius

Ribalaius on teie veebisaidi toimivuse jaoks oluline, nii et soovite veenduda, et teil on oma domeeni jaoks piisavalt vaba ruumi, et see korralikult toimiks ja kasutajakogemust parendaks. Kui rääkida sellistest asjadest nagu jagatud hostimine ja isegi VPS-i hostimine, võib teil olla juurdepääs väiksemale ribalaiusele, kui võiksite kasutada muude võimaluste korral, kuid pakkuja, kelle valite oma teenuse saamiseks, võib mõjutada ka teile eraldatud ribalaiust. . Enne teenuseosutaja kasuks otsustamist kaaluge seda kindlasti ja veenduge, et teil on vajalikud ressursid.

Kiirus

Kiirus viitab hästi optimeeritud saidi üldistele laadimisaegadele (hästi optimeeritud all peame silmas mitte liiga palju koodi paisumist, kenasti tihendatud pilte jne – põhimõtteliselt lihtsalt tõhusalt kujundatud saiti). Saidi kiirus sõltub kolmest asjast, serveri asukohad, serveri jõudlus (teie hostikontole eraldatud ressursid) ja kohandatud skriptid võõrustajad võisid ehitada saidi kohaletoimetamise kiirendamiseks.

Serveri kiirus

Serveri jõudlus on suurem probleem, kui server ei eralda teile saidi haldamiseks piisavalt ressursse, on teil probleeme. Põhimõtteliselt ärge lihtsalt hostimise eest liiga palju odavaid kulutusi (nt ärge käige tasuta hostimisega kaasas) ja sellega peaksite hakkama saama. Meie 5 parimat võõrustajat on selles väga head. Lisaks loovad parimad hostid (näiteks SiteGround) oma vahemälukriteeriumid, et teie saidi edastamist veelgi kiirendada.

CDN

Kui teie sihtturg on kohalik, oli serveri asukoht kunagi väga oluline, aeglustaks USA-s asuvas serveris hostimine teie saiti kindlasti nii palju, et te teate, et see on konversioonide / müügivihjete / müügi osas. Kuid nendel päevadel, kui CloudFlare on tasuta, saate hostida peaaegu kõikjal, aktiveerida Cloudflare (mis on CDN või sisujaotusvõrk, mis teenindab teie saiti lähimast sõlmest kuni teie saidi külastajani) ja sellel on korralikud kiirused, olenemata teie asukohast. sihtturg. Enamik veebimajutajaid pakub seda integratsiooni tasuta.

CDN-i lisamisega oma saidile lisanduvad eelised on väiksem serveri koormus ja DDOS-i kaitse, kui CDN seda toetab.

Toetus

See on suur ja mõjuval põhjusel. Ilma korraliku toeta võib tulude / müügivihjete / külastajate / jne võimalik kaotus olla tohutu. Vastuvõtlik ja tõhus tugi saab asjad väga kiiresti lahendada, mis tähendab, et saidi seisakuid hoitakse absoluutses miinimumis. Kuigi enamik populaarseimaid võõrustajaid pakub 3 tugivõimalust, nende hulgas telefon, piletid ja otsevestlus, eelistame endiselt tugipileteid kui toetamise võimalust.

tugivõimalused

Ehkki võite saada kiirema vastuse telefoni või otsevestluse kaudu, peavad enamikul sellistel juhtudel tugiteenistujad mõtlema jalule ja proovima vastust leida siis ja seal… ja jah, see töötab enamiku väiksemate probleemide korral. Kuid kui teil on keerulisem küsimus, ei pruugi nad teada saada, millest te räägite, või pole konkreetset inimest koolitatud selle konkreetse teemaga tegelema jne. Sel juhul on seda lihtsam tugiteenuses selgitada. lisage pilet, lisage ekraanipilte sellest, millest te räägite … siis läheb see pilet õigele inimesele selge ülevaatega, mis küsimus see on, mida saab siis lahendada.

Tugipileteid on lihtsam ka hostiettevõtjatel endil skaleerida, kuna nad ei pea kogu aeg telefone haldama ega live-vestluskonsooli pidama. Mõlemal juhul soovite, et tugi oleks reageeriv ja võimekas, kuna mitmel tasemel töötajatel on eri valdkondades spetsiifilised teadmised. See, mis meil karbis on, ei pruugi olla see, mille lõpuks saate, nagu saime teada oma DreamHost vs Bluehost võrdluses.

Lubatud domeenide / saitide arv

Kui arvate, et võiksite oma veebimajutuspaketi abil hostida mitut veebisaiti, siis veenduge, et teie valitud pakkuja lubab seda teha! Isegi kui arvate, et soovite ainult ühte veebisaiti, on siiski hea valida pakkuja, kes lubab teil soovi korral rohkem. Nii saate alati oma meelt muuta.

Ja see on see, võib kõik punktid hõlmata, kuid võtke vaid üks samm korraga. Ehk looge isegi arvutustabel ja logige sisse kõik andmed parima Ühendkuningriigi veebimajutuse jaoks, nii et teil on lihtne ülevaade.

VÕI

Parim domeenimajutus Suurbritannias

Lisasin selle jaotise, kuna paljud inimesed otsivad seda terminit endiselt, ehkki seda tegelikult ei eksisteeri. Domeenimajutus on veebimajutuse ja domeeninime registreerimise kombinatsioon, kui soovite, kogu pakett. Ja nagu me oleme juba eespool veebimajutust käsitlenud, keskendume selles jaotises domeeninimedele, mis need on ja kuidas neid registreerida.

Domeeninimede registreerimine

Mis on domeeninimi??

Lühidalt – domeeninimi on veebiaadressile viiva IP-aadressi loetav versioon, varjunimi. Ilma domeeninimedeta peaksite veebisaidi külastamiseks sisestama IP-aadressi, näiteks 192.168.40.208. Domeeninimed katavad aadressi ülaosas, nii et 192.168.40.208 saab näiteks saidikswebsite.co.uk. Domeeninimesid saate rentida registripidajatelt. Ja jah, lugesite seda õigesti, te ei saa tegelikult endale domeeninime osta, vaid hoopis rentite selle.

Mis on registripidaja?

Registripidaja on ettevõte, kellel on volitused tegeleda domeeninimede reserveerimisega ja kes saab neile määrata IP-aadressid. Nad ise vastavad registritele, kes haldavad TLD-sid (või tippdomeene) ja delegeerivad ärimüügi registripidajatele (ja kui teid huvitab vaid see, kui palju domeene igal aastal registreeritakse, vaadake meie Interneti-kasutamise statistika ressurssi, see on üsna eepiline). Suurbritannia jaoks on Nominet kõigi .uk-domeenide register

Kuidas registreerida domeeninime Ühendkuningriigis

Kui teil veel pole domeeninime ja soovite seda veebimajutusteenuse paketi registreerumisel saada, on teil õnne. Paljud veebimajutusteenuste pakkujad on registripidajate edasimüüjad, mis tähendab, et nad saavad hakkama domeeninimede registreerimisega. Kõik, mida peate hostipaketi registreerumisel tegema, märkige ruut „Vajan uut domeeni”, sisestage soovitud domeen ja host teeb kõik ülejäänu, ülilihtne.

Kui teil on juba veebisait ja soovite lihtsalt mõnda täiendavat registreerida, meeldib meile Namecheap, nendega on lihtne töötada ja need on väga taskukohased. Või kui otsite kohalikku registripidajat, siis proovige names.co.uk.

Veebisaidi loomine: kiire juhis

Nagu olete ilmselt märganud, vajab veebisait oma saitide failide tegelikuks salvestamiseks kahte osa, domeeninime ja veebimajutust. Eeldusel, et teil on mõlemad osad juba olemas, on siin juhised veebisaidi loomiseks, ühendades oma domeeninime ja veebimajutuse ning installides WordPressi (või mis iganes veebisaidi koostaja, mida soovite kasutada), nii et teil on reaalajas sait, mida saate redigeerimisega alustada.

veebisaidi loomine

 1. Domeeninime osutamine veebimajutusele: kui oleksite domeeninime registreerinud oma veebimajutusteenuste pakkujates, oleks nad seda juba teie heaks teinud, kuid kui teil on need eraldi, siis teete järgmist:
  1. Leidke oma veebihostide nimeserverid (näide: ns1.webhost.co.uk, ns2.webhost.co.uk); selle leiate oma tervitusmeilis või nende dokumentatsioonist või cPaneli küljelt. Või võite neid lihtsalt küsida
  2. Kopeerige nimeserverid
  3. Logige sisse oma registripidajasse ja leidke oma domeeni DNS- või nimeserveri seaded, mida soovite ühendada
  4. Kleepige nimeserverid nimeserveri väljadele ja klõpsake värskendust, salvesta, valmis või mis iganes muud nende salvestamiseks.
  5. Oota paar tundi.
 2. Installige WordPress: enamiku veebimajutusteenuste pakkujate (kui neid pole veel kõiki) peaks oma juhtpaneelil olema ühe klõpsuga WordPressi installijad. Kui host kasutab cPaneli, leiate selle seal. Vastasel korral otsige seda lihtsalt masinate tugiteenuste sektsioonis ja dokumentatsioonis.
 3. Teate, et teil on reaalajas sait.

Korduma kippuvad küsimused

Kui palju peaks veebisaidi majutamine maksma?

Veebisaidi majutamise hind sõltub paljudest teguritest, kusjuures peamine tegur on teie veebisaidi vajadused. Kui loote isiklikku ajaveebi või ettevõtte saiti, siis sobib jagatud hostimisplaani valimine umbes 3 kuni 6 naela kuus hästi. Kui plaanite ehitada tohutut e-poe poodi või soovite majutada ressursimahukaid veebirakendusi, on parem otsida spetsiaalne server või VPS, mis võib tekitada 100 naela kuus.

Kuidas ma saan oma veebisaiti tasuta hostida??

Võite oma veebisaiti võõrustada tasuta, kui majutate seda kohapeal oma arvutis või kui kasutate kolmanda osapoole teenust, näiteks wordpress.com või blogger.com. Mõlemad võimaldavad tasuta plaani, mis võimaldab teil üles ehitada põhisaidi nende peamise domeeni alamdomeenile, näiteks myblog.wordpress.com.

Kas ma saan oma veebisaiti Google’is hostida??

Praktiliselt ei, Google pole hostiteenuse pakkuja. Ehkki saate Google Sitesi kasutada tasuta veebisaidi loomiseks, kasutatakse neid rohkem ettevõtete koostöövahendina. Neil on ka blogger.com-is teenus nimega Blogger, mis sobiks paremini isiklike veebisaitide loomiseks (ehkki disainilahendusel on piirangud).

Milline on väikeettevõtte jaoks parim veebimajutuskoht?

Meie arvates on väikeettevõtete jaoks parim host, mis pakub tasuta SSL-sertifikaate, millel on serverid kogu maailmas ja millel on suur turvalisus, et kõik sujuks. Lisateavet leiate meie populaarseimatest veebimajutusloenditest.

Kuidas valida veebimajutusteenuse pakkujat??

Parim viis teie vajadustele vastava veebi valimiseks on kõigepealt kirjutada üles, mis need vajadused on. Enamik inimesi vajab lihtsalt veebimajutusteenuste pakkujat, mis pakub kiiret hostimist (eelistatavalt Suurbritannias asuva serveriga), sujuvat seadistussüsteemi ja ööpäevaringset tundlikku tuge. Vaadake meie võrdlust lehel, et saada lisateavet ja muid tegureid, mis on seotud hea veebisaidi vastuvõtva leidmisega.

Ja see on see selle tohutu juhendi jaoks, loodan, et see aitas!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector