7 parimat pilvemajutusteenust (ülevaade + võrdlus) |

Parimad pilvimajutuse pakkujad


Pilvemajutus on olnud juba mõnda aega ja saavutab minutiga populaarsuse. Pilv on ka Interneti-hiiglaste, näiteks Google, Amazon ja paljude teiste, tehnoloogia.

Pilvepõhiseid hostimisteenuseid on palju, hinnakujunduses, tasuta pakkumistes ja isegi serveri võimsuses on erinevusi. Meie uuringute põhjal on olemas mõned standardfunktsioonid, mida enamik neist jagab, näiteks tasuta SSL, tasuta e-posti kontod, 99,9% tööaja garantii, ööpäevaringne tugi ja tasuta igapäevased varukoopiad.

See on ahvatlev kasutada odavaimat saadaolevat varianti. Võib-olla soovite siiski võõrustada mitut saiti või vajate teie kõrval rohkem jõudlust.

Mis on pilvemajutus ikkagi? Miks see on parem kui muud hostimistüübid??

Pilvemajutus on virtuaalserverite võrk, mis kasutab teie veebisaidi haldamiseks füüsiliste serverite ressursse. Hostiserver ise eksisteerib ainult virtuaalses maailmas või nn pilves. Seega käivitab pilv kõik rakendused ja teenused korraga mitmes serveris. Need masinad võivad asuda erinevates andmekeskustes üle kogu maailma.

Võrreldes tavalise privaatse või jagatud hostimisega füüsilises serveris, pakub Cloud Hosting mitmeid eeliseid:

 • Rohkem töökindlust: Veebisaitidele pääseb juurde igal ajal ja igal pool ning praktiliselt ilma seisakuid tegemata. Kui üks füüsiline server peaks lagunema, suunatakse kogu liiklus tervislikesse serveritesse. Liikluse ümbersuunamine toimub automaatselt ka siis, kui klastri üks server võtab vastu liiga suure koormuse.
 • Skaleeritav: Pilvemajutus on hõlpsasti skaleeritav. Hostiteenuse pakkujad ei pea teie kontole füüsilisi masinaid lisama, kui vajate rohkem energiat. Vaja on ainult olemasolevate serveriparkide ressursid ümber suunata. Mõned teenusepakkujad pakuvad isegi tavapärasest suurema koormuse korral ressursse automaatselt suurendada.
 • Kiirem laadimisaeg: Siis on parandatud kiirus ja jõudlus, mida Cloud Hosting pakub, võrreldes jagatud hostingu statistikaga. Kuna teie veebisaidi andmed on jaotatud mitmesse serverisse, ei pea te lootma ainult ühele seadmele.

Vaatame nüüd meie parimate pilvemajutuse pakkujate uuringuid ja leiame, milline neist võiks teie vajadustele sobivaks olla.

7 parimat pilvemajutusteenust (2020)

1. Vedela veebi VPS pilv – parim üldiselt

Vedela veebipilve hostiminePlaanid algavad 15,00 dollarist kuus

Vedelad veebiprofiilid:
+ Kiire keskm. laadimisaeg
+ Piiramatu arv veebisaite
+
Täielikult hallatud + tasuta saidiülekanne
+ Turvaline (DDoS-kaitse)
+ Igapäevased varukoopiad
+ 24/7 reaalajas klienditugi
+ Tasuta SSL ja CDN
Vedelad veebi miinused:
– InterWorx, Plesk või cPanel maksavad lisatasu

Vedelveeb on üks tugevamaid täielikult hallatud pilvemajutuse pakkujaid seal. See pole kõige odavam valik turul, kuid sellel on lai valik kasulikke funktsioone ja täiendusi.

Üks nende veenvamaid argumente on nende suur laadimisaeg ja tööaeg, mis on vastavalt ~ 430 ms ja ~ 99,99% (viimase 30 päeva jooksul). Kuna pilvetehnoloogia on väga usaldusväärne, võivad need tagada 99,9% tööaja.

Näita:

Viimased 24 tundi
Viimased 7 päeva
Viimased 30 päeva
Viimased 6 kuud
Eelmisel aastal

292 msKeskmine kiirus

100%Keskmine tööaeg

Vedela veebi VPS-i pilve jõudlus (ajaloolisi andmeid vaata siit)

Nende odavaim plaan on korralike serveritega, millel on 2 GB muutmälu ja 2-tuumaline protsessor. Nende hallatav VPS-pilv asub Ameerika Ühendriikide kesk- ja lääneosas.

Igas plaanis saate hostida piiramatul arvul veebisaite ja e-posti kontosid.

Kõik Liquid Web’i plaanid on varustatud täielikult hallatavate serveritega, nii et te ei pea muretsema turvalisuse, värskenduste, jälgimise ja hoolduse pärast. Nad on visanud ka tasuta CloudFlare CDN-i, mille nad seadistavad ja haldavad, et liikluse kiirust ja turvalisust veelgi suurendada. Kuid kui vajate rohkem vabadust, saate valida Core-Managed või Haldamata valikud nende pilveserverite jaoks.

Samuti saate kohe algusest valida 3 juhtpaneeli vahel – InterWorx, Plesk ja cPanel. Peate siiski suurema osa seadistamisest ise tegema, kuid Liquid Web’i väga tähelepanelik klienditugi võib teid aidata.

Mõned märkimisväärsed funktsioonid hõlmavad tasuta SSL-i, tasuta igapäevaseid varukoopiaid 100 GB varupaigaga, 40 GB SSD-ruumi ja ööpäevaringset telefoni, reaalajas vestlust või telefoni tuge. Ribalaius on piiratud 10 TB-ga, kuid keskmise veebisaidi jaoks peaks see olema enam kui piisav.

Nende plaanide maksumus on üsna sirgjooneline, kuid kõige odavamad võimalused (alates 15 dollarist kuus) tulevad 24-kuulise kohustusega. Kui teil on vaja eraldada rohkem energiat või funktsioone, on hostimisteenus hõlpsasti skaleeritav. Võrreldes tööstusstandardiga ei ole aga raha tagasi saamist garanteeritud ega tagastata. Domeenid maksavad 15 dollarit aastas.

2. HostGator Cloud – parim odav pilv

HostGatori pilvemajutusPlaanid algavad 2,74 dollarist kuus

HostGatori plussid:
+ Kiire keskm. laadimisaeg
+ Odav sissejuhatus
+ Mõõtmata ribalaius ja kettaruum
+ Usaldusväärne tööaeg
+ 24/7 reaalajas klienditugi
+ Komplekti kuulub CDN + SSL
+ Saidi tasuta ülekandmine
HostGatori miinused:
– Varukoopiad maksavad lisatasu
– kõrgemad pikendamistasud

HostGator Cloud on meie loendis kõige odavam pilvede hostimise võimalus. See sobib suurepäraselt kõigile, kes soovivad majutada ühte domeeni ja hoida kulud minimaalsena. Nende pilveserverid asuvad ainult Ameerika Ühendriikides.

Lisaks kõige taskukohasematele on neil ka meie loendis parim laadimisaeg ja tööaeg; meie statistika näitab vastavalt ~ 400 ms laadimisaega ja ~ 100% tööaega (viimase 30 päeva jooksul). Tavaliselt tagavad nad oma plaanidega 99,9% tööaja.

Näita:

Viimased 24 tundi
Viimased 7 päeva
Viimased 30 päeva
Viimased 6 kuud
Eelmisel aastal

256 msKeskmine kiirus

99,75%Keskmine tööaeg

HostGatori pilve jõudlus (ajaloolisi andmeid vaata siit)

Üks peamisi negatiivseid külgi on HostGatori limiit ühe domeeni hostimiseks koos nende „Hatchlingi” plaaniga. Nad teevad pakkuda tasuta domeeni ja piiramatu e-posti kontosid nende hostimisvõimalustega. Kuid kui soovite hostida arvukalt veebisaite, peate ostma mitu paketti või alustama täiendatud paketiga.

HostGatorit on väga lihtne seadistada ja see võimaldab teil kasutajapaneelina kasutada populaarset cPaneli. Nad aktiveerivad teie konto kohe pärast ostu. HostGator ei paku siiski nende pilveserverite jaoks hallatud võimalust, kuid teil on lihtne aega jälgida ja täiendavaid ressursse eraldada, et ise liiklust hallata. Sellegipoolest saate oma kasutamise üle täieliku kontrolli.

Selle odavusena on võrreldes tööstusstandardiga veel üks varjukülg – tasuta varukoopiaid pole. Lisana saate lisada igapäevaseid automatiseeritud veebisaidi varukoopiaid, mille arve on igal aastal 23,95 dollarit.

Nüüd on nende plaanides kõige parem osa piiramatu salvestusruum ja ribalaius et te ei näe seda sageli. Lisaks saate tasuta SSL-sertifikaadi ja teil on juurdepääs ööpäevaringsele telefoni-, vestlus- või e-posti toele. Sarnaselt Liquid Web’i pakkumisega viskab HostGator turvalisuse ja kiiruse tagamiseks tasuta CloudFlare CDN-i.

Nende plaanide hind algab 2,74 dollarist kuus, mis on nende 12-kuulise plaani korral soodushinnaga. Olge valmis selleks, et kulud tõuseksid pärast esialgset perioodi 10,95 dollarini kuus. Sellegipoolest on teil võimalus oma raha tagasi saada 45 päeva jooksul, mis ületab valdkonna standardit (30 päeva). Soovitame hankida „Baby” plaan alates 3.21 dollarist kuus. Nende 4 GB muutmälu ja 4-tuumalise protsessoriga saate piiramatu domeenide arvu ja juurdepääsu suuremale serverivõimsusele – ikka madala alghinnaga.

3. CloudWays – kõige paremini hallatav pilv

CloudWays pilvemajutusPlaanid algavad 10,00 dollarist kuus

CloudWays plussid:
+ Usaldusväärne tööaeg ja kiirus
+ Ülemaailmsed andmekeskused (DigitalOcean, Vultr jne)
+ Täielikult hallatud + tasuta veebisaidi migratsioon
+ Piiramatu arv veebisaite
+ Automatiseeritud varukoopiad
+ 3-päevane tasuta prooviperiood
CloudWays miinused:
– Varundamine pole tasuta

Kui otsite täielikult hallatud hostimisteenust koos paindlike lepingute, hinnakujunduse ja võimalusega kaasata teid abistama ekspertide meeskond, on CloudWays teie taga.

Kõige odavamad plaanid on digitaalse ookeani andmekeskustega, mis asuvad üle kogu maailma. Saate valida kõrgema kiiruse, salvestusruumi ja ribalaiuse pakkumise vahel erinevate astmeplaanide vahel – kõrgema hinna eest.

Jõudluse mõttes on nende serverid väga usaldusväärsed, hea laadimisaja ja tööajaga, statistiline keskmine vastavalt ~ 500 ms ja 100%.

Näita:

Viimased 24 tundi
Viimased 7 päeva
Viimased 30 päeva
Viimased 6 kuud
Eelmisel aastal

505 msKeskmine kiirus

100%Keskmine tööaeg

Pilveteede etendus (ajaloolisi andmeid vaata siit)

Nagu enamiku pilvemajutuse pakkujate puhul, võimaldab CloudWays teil hostida piiramatul arvul veebisaite. Olge valmis oma domeeni (d) eraldi registreerima, kuna nad ei paku seda teenust. Kui teie veebisait on juba üles töötatud, rändavad nad meelsasti teie esimese veebisaidi tasuta.

Märkimisväärne negatiivne külg on plaanides vaikimisi e-posti hostimise puudumine. Teenuse saate lisandmoodulina 1 euro eest e-posti konto kohta, mis pole palju, kui teil pole neid sadu.

CloudWaysil on oma majas välja töötatud juhtpaneel, mis on üsna intuitiivne ja hõlpsasti kasutatav. Kuna need pakuvad täielikult hallatud pilve, ei pea te muretsema hoolduse, värskenduste ega turvalisuse pärast. Nad hoiavad teie serverit töös tavalise OS-i halduse, turvapaikade ja 24-tunnise reaalajas jälgimisega. Lisaks saate lisatasu Premium tugiteenuse, mis edendab nende pakutavat abi.

Iga kava sisaldab ka automatiseeritud varukoopiaid. Kui aga loete täpsemat trükki, saate teada, et nad võtavad teilt serverivälise varusalvestusruumi eest iga kuu eraldi lisatasu 0,033 USD / GB (igakuine).

Mõned muud funktsioonid hõlmavad tasuta SSL-i, CloudWaysCDN-i lisandmoodulit, 25 GB SSD-mälumahtu, ööpäevaringset reaalajas vestlust, telefoni tuge ja piletimüügisüsteemi. Baasplaanil on 1 TB ribalaiuse limiit, mis on madalaim võrreldes teiste selle loendi teenusepakkujatega.

CloudWays on väga läbipaistev hinnasüsteem, mis meile meeldib. Teil on võimalus teha kuumaks või tunnimakse ning tähtajalisi kohustusi ei ole. Nende odavaim plaan maksab 10 dollarit kuus ja sisaldab 1 GB muutmälu ning ühetuumalist protsessorit.

Kahjuks ei paku nad raha tagasi garantii, kuid saate selle asemel 3-päevase tasuta prooviversiooni.

4. Hostingeri pilv

Hostingeri pilvemajutusPlaanid algavad 7,45 dollarist kuu kohta

Hostingeri plussid:
+ Täielikult juhitud
+ Pühendatud IP-aadress
+ Võite hostida üle 300 veebisaidi
+ Andmekeskused üle kogu maailma
+ 24-tunnine klienditugi (vestlus)
+ Kaasas SSL ja CDN
+ Hea tööaeg
Hostingeri miinused:
– Keskmine kiirus
– käsitsi saidi ülekandmine

Hostinger on veel üks hallatud pilvemajutusteenuse pakkuja. Nende tugevuseks on lihtsus, hea jõudlus ja paljud muud teie hostimisvajaduste jaoks kasulikud funktsioonid.

Hostingeri korralik laadimisaeg on keskmiselt ~ 600 ms ja tööaeg ~ 99,99%. Veelgi parem on see, et nende andmekeskused asuvad kogu maailmas. Samuti ei jaga te oma ressursse ja saate a pühendatud IP.

Näita:

Viimased 24 tundi
Viimased 7 päeva
Viimased 30 päeva
Viimased 6 kuud
Eelmisel aastal

681 msKeskmine kiirus

99,99%Keskmine tööaeg

Hostingeri pilve jõudlus (ajaloolisi andmeid vaata siit)

Hostinger on välja töötanud oma juhtpaneeli “hPanel”, mida on väga lihtne üles seada ja kasutada. HPanel sisaldab ka eritellimusena välja töötatud ühe klõpsuga rakenduste installerit enam kui 100 rakenduse installimiseks.

Märkimisväärne külg on see, et te ei pea olema IT-geenius, kuna nemad haldavad kogu teie serverit ja liiklust. Nad pakuvad ööpäevaringset seireteenust, uusimat tehnoloogiat ja jõudluse värskendusi, hooldust ja tasuta igapäevaseid varukoopiaid.

Mõned muud funktsioonid hõlmavad piiramatut ribalaiust ja e-posti kontosid, 40 GB SSD salvestusruumi, tasuta SSL-i ja CloudFlare CDN-i ning tööstuse standardi 99,9% -list tööaja garantii. Tugiteenuste osas pakuvad nad ainult ööpäevaringset reaalajas vestluse võimalust. Mõne lisadollariga saate lisada end nende prioriteetide tugiloendisse, et nad reageeriksid kiiremini.

Võrreldes teiste täielikult hallatavate pilvedega saate Hostingeri abil võõrustada kuni 300 veebisaiti. See pole nii suur negatiivne külg, sest 300 veebisaiti on rohkem kui enamikul meist niikuinii vaja on. Pealegi saate tasuta domeeni, kuid pikendamise hind alates teisest aastast on 10,99 dollarit.

Hinnakujunduse seisukohast saate 4-aastase lepinguga odavaimat hinda (7,45 dollarit kuus), mis pole sugugi nii hea. Pikendamise hind on 15,90 dollarit. Üsna kallis, arvestades madalamat osavõtutasu. Nende teenuse testimiseks saate ka korraliku 30-päevase raha tagasi garantii koos täieliku tagasimaksega. Põhiplaan seab teile 3 GB muutmälu ja 2-tuumalise keskseadmega. Kavasid saab hõlpsalt lisatasu eest kõrgemale tasemele üle viia, kuid saate parema jõudluse ja rohkem salvestusruumi.

5. DreamHosti pilv – haldamata

Pilvemajutus DreamHostHinnakujundus on kasutuspõhine

Plussi plussid:
+ Tasu tunnis / liikluse kohta
+ Piiramatu arv veebisaite
+ 80 GB SSD salvestusruum + 100 GB plokkmälu
+ 100% tööaja garantii
DreamHosti miinused:
– Klienditugi ei ole ööpäevaringne
– Pole täielikult hallatud + saidi migratsioon pole tasuta
– Raha tagasi / tagasimakseid pole
– Automaatset varundamist pole

Dreamhostil on nende pilvemajutusteenus kujundatud professionaalidele ja kõigile, kes soovivad võimalikult palju vabadust. Nende serverid pole hallatavad, mis tähendab, et vastutate kõige eest, alates värskendustest kuni varundamiseni.

Nende serveripargid asuvad ainult USA-s. Võrreldes konkurentide pakutavate kiirustega, ei paku serverid ise ka palju jõudu.

Dreamhostil on korralik tööaeg ~ 99,99% ja usaldusväärne kiirus, mis meie statistika kohaselt on keskmiselt ~ 300 ms.

Näita:

Viimased 24 tundi
Viimased 7 päeva
Viimased 30 päeva
Viimased 6 kuud
Eelmisel aastal

302 msKeskmine kiirus

100%Keskmine tööaeg

DreamHosti pilvelavastus (ajaloolisi andmeid vaata siit)

Dreamhost võimaldab teil hostida piiramatul arvul veebisaite, kui teiega kaasnevad teie domeen (id). Neil on oma kohandatud paneel teie veebisaitide, andmebaaside, e-posti ja arvelduste haldamiseks.

Nüüd, kui otsite haldamata pilveserverit, on teil tegemist raviprotseduuriga. Dreamhost võimaldab valida mis tahes OS-i ja tarkvara, nii et serverid võivad põhineda Linuxil, BSD-l või MS Windows-il. Dreamhost on loodud OpenStacki ja Cephi ümber ning toetab standardseid API-sid ja kõige populaarsemaid arendajariistu. Nii et kui vajate MongoDB, Redis, node.js, ruby, python, saate neid kõiki vaevata kasutada.

Teise märkuse kohaselt vastutate ka teie varunduste, värskenduste, turvalisuse, liiklusele ressursside eraldamise ja teie serveri üldise haldamise eest. Dreamhost pakub teile tasuta SSL-sertifikaati.

Saate piiramatu ribalaiuse, kuni Dreamhost teisiti otsustab (piiratud aeg). Iga paketiga saate ka tohutu 80 GB SSD salvestusruumi ja 100 GB plokkide salvestusruumi. See on tohutu võrreldes teiste pilvimajutuse pakkujate pakutavatega.

Suur negatiivne külg on see, et nende tugi töötab ainult tööajal ja reaalajas vestluse kaudu (kui teil pole WordPressi hostimisvõimalust DreamPress). Sellegipoolest saate pileti luua igal ajal – lihtsalt ärge lootke viivitamatut vastust.

Hinnakujundus põhineb kasutamisel ja seda mõõdetakse tunniga ning põhiplaan algab maksimaalselt 4,50 dollarist kuus (0,0075 dollarit tunnis). Sellega saate 512 MB RAM-i ja ühetuumalise protsessori. Siiski soovitame teil järgmise parema jõudluse plaan (2 GB muutmälu) hankida hinnaga 0,02 dollarit tunnis (või maksimaalselt 12 dollarit kuus). Raha tagasi garantii puudub, aga ka mitte kohustus.

6. InMotioni pilv

InMotioni pilvemajutusPlaanid algavad 22,99 dollarist kuus

InMotioni plussid:
+ Hea keskm. laadimisaeg
+ 2 tundi tasuta tuge installimisel
+ Muljetavaldav raha tagasi garantii
+ Piiramatu arv veebisaite
+ Tasuta domeen (1. aasta)
+ Saidi tasuta ülekandmine
InMotioni miinused:
– kallis
Piiratud ribalaius

InMotion pakub tipptasemel pilvemajutusteenust. Ehkki nad on pisut kallid, pakuvad nad esmaklassilist tugiteenust, nende servereid on täielikult hallatud ja hõlpsasti seadistatavad.

Võite majutada piiramatu arv veebisaite, ja InMotion on kasutuselevõtmiseks kasutusele võtnud ka tasuta domeeni. Alates teisest aastast maksavad nad selle domeeni eest aga 15,99 dollarit aastas. Soovitame teil juba registreeritud domeen kaasa võtta.

InMotioni jõudlus on korralik: laadimisaeg on keskmiselt ~ 570 ms ja tööaeg 99,96%. Nende serverid asuvad USA ida- ja läänerannikul. Tavapraktikana kohustub InMotion tagama ka 99,9% tööaja garantii.

Näita:

Viimased 24 tundi
Viimased 7 päeva
Viimased 30 päeva
Viimased 6 kuud
Eelmisel aastal

361 msKeskmine kiirus

99,99%Keskmine tööaeg

InMotion Cloud jõudlus (ajaloolisi andmeid vaata siit)

InMotion võimaldab teil oma veebisaidi (de) seadistamiseks ja käitamiseks kasutada tuntud cPaneli. Paigaldamine ise on vaevatu ja arusaadav. Alustades saate isegi kaks tasuta tundi InMotioni hallatava hostimise meeskonnaga, kes aitab teid installimisel.

InMotion haldab täielikult servereid, nii et te ei pea selle pärast üldse muretsema. Samuti jälgivad nad teie liiklust ja eraldavad ressursse kohe, kui teie veebisait neid vajab. Automaatsed varukoopiad lisatakse vaikimisi ka nende plaanidesse.

Saate valida serveri konfiguratsiooni vastavalt teie vajadustele (LAMP-pinu, WordPress-pinu või PHP-konfiguratsioon). Juurdepääsu lubamiseks on ka võimalus, kui soovite oma arenduseks kasutada muud tehnoloogiat.

Mõne muu funktsiooni hulka kuulub 75 GB SSD salvestusruumi, tasuta SSL sertifikaat, piiramatu e-posti konto, 4 TB ribalaiust ja ööpäevaringne telefon, reaalajas vestlus ja e-posti tugi.

Hinnakujundus on üsna kallis, odavaim variant (22,99 dollarit kuus) tuleb koos 2-aastase kohustusega. Riistvara poolelt saavad kasutajad põhimajutusplaaniga 4 GB muutmälu. Samuti on võimalus oma plaani täiendada, et saada veelgi parem kiirus ja salvestusruum, kuid see maksab ka rohkem. Sellegipoolest on teil muljetavaldav 90-päevane raha tagasi garantii koos täieliku tagasimaksega, kui soovite.

7. A2 hostimispilv

A2pilvemajutuse majutaminePlaanid algavad 25 dollarist kuus

A2 hostimise plussid:
+ Tugev tööaeg
+ Saidi tasuta ülekandmine
+ Kasulik ööpäevaringne tugi
+ Piiramatu arv veebisaite / kontosid
+ Raha tagasi garantii igal ajal
A2 hostimise miinused:
– aeglane laadimisaeg
– kallis
– Piiratud ribalaius

A2 Hosting Cloudil on meie arvustuste loendis kõige kallimad plaanid. Nad pakuvad endiselt täielikult hallatud pilvemajutusteenust, kuid nende laadimisaeg pole teiste hostimisteenuste pakkujatega võrreldes nii hea.

A2 Hosting hõlmab serveri asukohtade osas õiglast USA, Euroopa ja Aasia leviala.

Isegi kui nende tööaeg on olnud 99,99%, pole nende keskmine saidi laadimisaeg nii suur (1334ms):

Näita:

Viimased 24 tundi
Viimased 7 päeva
Viimased 30 päeva
Viimased 6 kuud
Eelmisel aastal

1134 msKeskmine kiirus

99,99%Keskmine tööaeg

A2 hostimise pilve jõudlus (ajaloolisi andmeid vaata siit)

Oma veebisaidi loomiseks ja käitamiseks saate juurdepääsu tuntud cPaneli juhtpaneelile. Peale selle ei pea te muretsema A2 Hostingsi täielikult hallatavate plaanidega serverite haldamise pärast. Nad hooldavad ja värskendavad kogu riistvara, ajakohastavad tarkvara ja jälgivad serverit ööpäevaringselt.

Tavaliselt pakuvad nad tasuta igapäevaseid varukoopiaid ja on sisse lasknud tasuta ettevõttesisese failide taastamise programmi “Server Rewind”. Samuti korraldavad nad ööpäevaringselt turvakontrolli operatsiooni, et teie veebisaidid oleksid võimalikult turvalised.

Teiste peamiste funktsioonide hulka kuulub 75 GB SSD salvestusruum, tasuta SSL ja CloudFlare CDN, tasuta piiramatud e-posti kontod ning fantastiline ööpäevaringne telefon, e-post, pilet ja reaalajas vestluse tugi. Oleme uurimistöö käigus leidnud, et A2 hostimise tugi on meie arvustuste nimekirjas PARIM.

Suure jõudlusega, suurepärased funktsioonid ja veetlev tugikogemus ei ole aga odavad. Plaanid on kulukad, alates 25 dollarist kuus ja pikendamine on peaaegu kaks korda suurem kui esialgne tasu. Uuendatud plaanid on veelgi kallimad, kuid pakuvad ka suuremat kiirust ja salvestusruumi.

Seal on varjukülg ja seda nimetatakse ANYTIME raha tagasi garantiiks.

Järeldus

Meie uuringute põhjal on seal mõned suurepärased pilveteenuste pakkujad. Hinnakujundus erineb märkimisväärselt toimivuse ja vajalike funktsioonide põhjal. Hind on mõnevõrra kõrgem ka teistest hostimistüüpidest, näiteks jagatud hostimine.

Samuti võite oodata erinevaid laadimisaegu vastavalt sellele, kus te tegutsete ja millise pakkuja valite. Kuid kõigilt nendelt võite oodata usaldusväärset teenust.

Sellegipoolest, kui soovite oma veebisaidi toimivuse järgmisele tasemele viia, ilma et peaksite oma panka lõhkuma, on see võimalus pilve majutamiseks.

Milliseid pilvimajutuse pakkujaid olete varem kasutanud? Kas soovitaksite mõnda neist? Andke meile allpool kommentaarides teada. Saame katsetada ja proovida ka teisi pilvemajutuse pakkujaid, nii et tulistage meile oma ettepanekuid :).

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map