Parimad odavad veebimajutusteenused

odavad veebimajutusteenusedKas maksaksite veebimajutuse eest vähem või rohkem?


Weirdos tahavad rohkem maksta. Tõenäoliselt soovite vähem maksta. Sa pole imelik.

Mis on lisaks taskukohasusele ka „parim“ odav veebimajutuse võimalus? Soovite kõiki asju, mida iga hostiettevõte peaks pakkuma – kiireid laadimisaegu, peaaegu 100-protsendilist tööaega ja usaldusväärset kliendituge, mis aitab teid vajadusel.

Kuidas aru saada, milline odav hostimisteenus on õige valik?

Alustuseks olete jõudnud õigesse kohta – me teame, millistel odavatel veebimajutajatel on kiire laadimisaeg ja kõrge protsendiline tööaeg. Testime kõiki teenuseid ja jagame oma tulemusi siin selles artiklis. Vaadake meie kõigi ülevaadatud hostide tööaja / seisakuid / latentsusaega reaalajas jälgimise kaudu. Lisateavet meie uurimisprotsessi kohta leiate siit.

Contents

Parim odav veebimajutus – parimad soovitused aastaks 2020

Siin ei ole kõigile sobivat vastust, kuid võimalusi on! Me armastame võimalusi. Selles juhendis vaatleme parimaid tänapäeval saadaolevaid odavaid veebimajutajaid, kes hoolitsevad teie poolt pakutaval hinnas kõrge teenuse eest.

1. Hostinger – kõige taskukohasem host, periood.

hostinger-logo

Keskmine laadimisaeg: 585 ms
Keskmine tööaeg: 99,87%
Maksumus: 0,99 dollarit kuus

Hostingeri sissejuhatav hind

Hostinger on üks parimaid odavaid veebimajutusvõimalusi Kanadas, mis ei kahjusta kvaliteeti. Praegune hinnakujundus algab 0,99 dollarist kuus. See jätab Hostingeri istumise hinnaga umbes 1/3 lähimate konkurentide soodushinnaga hinnast. (Tasuda saab isegi krüpto abil.)

Keskmise tööaja ja laadimisajad on tipptasemel viimastel aastatel on raske vaadata Hostingeri minevikku kui suurepärast võimalust odavate veebimajutusteenuste jaoks.

Hostingeri klienditugi ��

Hostingeril on ka Ööpäevaringne tugi tekkivate küsimuste korral. Aeglast tugipiletite süsteemi pole vaja kasutada. Kõik saidid on optimeeritud WordPressi kiireks käivitamiseks ja nendel on oma kohandatud liides, mis hõlbustavad seadistamist. See teeb Hostingerist ühe parima WordPressi hostimisteenuse. Samuti saate a tasuta domeen ja tasuta SSL. Üldiselt pakub Hostinger seda, mida saaksite 6–8 dollari suuruse kuuhalduriga vaid murdosa kuludest.

Kui soovite lihtsalt oma ajaveebi hostida ja ei plaani kunagi oma veebisaidil ettevõtet rajada, pole Hostinger tegelikult halb valik.

Tasuta veebisaidi koostaja ��️

Kui otsite veebisaidi koostajat, mis ei eelda, et teil oleks õiges kohas kodeerimise kogemust.

Zyro Logo Maker aitab teil täiustada mitte ainult oma veebisaiti, vaid ka oma brändi, kohandades või leiutades oma kaubamärgi logo kiiresti.

Ülejäänud funktsioonid ei pruugi olla nii toredad, kuid on siiski üsna head. Märkimisväärne on mainimine: Zyro AI sisugeneraator, tasuta SSL-sertifikaat, piiramatu SSD-salvestusruum ja piiramatu ribalaius.

Kui soovite näha meie Hostingeri töö- ja seisakukatseid, lugege meie täielikku Hostingeri ülevaadet. 

2. HostPapa – Premium-hostimine (tasuta domeen) 70% soodsamalt

hostpapa logo

Keskmine laadimisaeg: 475 ms
Keskmine tööaeg: 99,95%
Sisseostuhind – 2,95 dollarit kuus (tavaline 13,99 dollarit kuus)

HostPapa pole mitte ainult meie parim valik odavate võõrustajate jaoks, vaid see on ka meie parim valik võõrustajate jaoks üldiselt. Meelepuhanguga, eks?

HostPapa on üks parimaid hostimisteenuseid turul ja meie kanadalaste parim valik. Praegune hinnakujundus algab natuke järsult, mis algselt tõrjus teenuse meie parimate odavate vastuvõtvate pakkujate hulgast. HostPapa on aga pakkunud eksklusiivset Kanada lugejate hostimise allahindlus. See asetab HostPapa kindlalt odavasse kategooriasse.

Soodustusega soovite maksta Tipptasemel hostimisteenuse eest 2,95 dollarit kuus. Hind pole mitte ainult madal, vaid saate ka äriplaani, mitte stardiplaani.

Keskmisest suurem saidi kiirus ⏱️

HostPapal on hämmastav tööaeg ja keskmisest suurem saidi kiirus. Isegi allahindluse korral pole HostPapa meie loendis kõige odavam variant. Lisatasu iga kuu eest pakub teile palju lisahüvesid.

HostPapal on ööpäevaringne klienditugi, kusjuures otsevestlus on alati saadaval. Peamine põhjus, miks HostPapa on meie parim valik, on tingitud sellest, et ettevõte on Kanada läbi ja lõhki Kanada. Uptimes ja saidi kiiruse hinded on suurepärased kogu meie suure riigi kohalike andmekeskuste tõttu.

Kui soovite asutada veebiettevõtteid või soovite lihtsalt veebisaidi üles leida, on HostPapa fantastiline valik.

Kui soovite näha meie HostPapa töö- ja seisakukatseid, vaadake meie täielikku HostPapa ülevaadet.

Komplekti kuuluvad HostPapa lisafunktsioonid:

Enamik inimesi alustab teenuse pakkumisel kõige odavama pakutava paketiga. HostPapa pakub oma keskmine tase sama hinnaga kui nende stardipakett Kanada lugejate võõrustamiseks (see on õige, tasuta versiooniuuendus). HostPapa abil saate selle keskmise astme abil siin hakkama saada.

 • Piiramatu arv veebisaite
 • Tasuta domeeni registreerimine
 • Piiramatu SSD salvestusruum
 • Mõõtmata ribalaius
 • Veebisaidi tasuta ülekandmine
 • Tasuta Cloudflare CDN
 • Tasuta üks-ühele koolitus
 • Tasuta SSL
 • cPaneli juhtpaneel
 • Tasuta veebisaitide koostaja
 • 400+ tasuta rakendust
 • CloudLinuxi serverid
 • 24/7 tugi
 • 99,99% tööaja garantii
 • 30-päevane garantii
 • Piiramatu lisadomeenid
 • Piiramatu e-posti konto
 • Piiramatu MYSQL andmebaaside arv
 • 2x rohkem protsessori ja MYSQL ressursse

3. HostGator – odavaim kvaliteediplaan

hostgatori logo

Keskmine laadimisaeg: 657 ms
Keskmine tööaeg: 99,68%
Maksumus: 2,75 dollarit kuus

HostGator ei ole selles loendis kõige odavam variant, kuid kulude ja jõudluse osas on see kõrge. Teenus pakub head ümberringi, kiirust, tööaega ja hinnakujundust, pakkudes samal ajal kõiki helisid ja helisid. Piisab, kui HostGator teenib koha meie Kanada parimate odavate veebimajutusteenuste loendis.

Nende hiljuti täiustatud WordPressi kogemuse ja ka omaenda kvaliteetse veebisaidi koostaja abil on veebisaitide loomiseks palju funktsioone.

Täiendav reklaamikrediit ��

Kõigi HostGatori plaanidega on kaasas ka a 100 dollarit krediiti Google Adwordsi ja Bingi reklaamimise eest samuti SSL-sertifikaate ja tasuta automaatne varundamine.

Tööaja osas said nad meie reaalajas testimisel väga hea tulemuse ja kõik seisakuid puudutavad probleemid piirduvad tavaliselt maksimaalselt 1–2 sekundiga (testi tulemusi leiate meie HostGatori arvustusest). Neil on ka vestelda tugiprobleemide ja -pakkumiste osas 45-päevane raha tagasi garantii.

Uptime puhul on see püsivalt jõudnud 99,68% -ni, mis teeb nad jõudluse osas taskukohaste hostide tipptasemel.

4. Bluehost – usaldusväärsus ja usaldusväärsus

sinine vaim

Keskmine laadimisaeg: 1,765 ms
Keskmine tööaeg: 99,74%
Maksumus: 2,95 dollarit kuus

Sinine vaim asutati ametlikult 2003. aastal, kuid on olnud ühel või teisel kujul juba aastast 1996. Need on OG veebimajutuse päevad ja Bluehost tuleks kõigil kontodel kindlalt käsitada. Teenus on pisut kallim, kuid on selle usaldusväärsuse tipptasemel tonni andmekeskusi.

Seda taskukohast varianti kasutavad paljud arendajad, kes on juba pikka aega tegutsenud ja pakuvad algajale sõbralik funktsionaalsus. Samuti pakuvad nad esimest aastat tasuta domeeni.

Palju õppevahendeid ��

Veel üks suurepärane asi Bluehost on tohutul hulgal kolmandate osapoolte õpetusi ja juhendeid saadaval teadmistebaasis. Kõik, kes ajaveebide esmakordselt blogijad teevad, saavad edasijõudnud veebiarendajad hõlpsalt teada, kuidas muudatusi näpistada või häälestada.

Üks negatiivne külg on see, et tugi on välismaal ja pole alati kõige kasulikum. Tehnilises plaanis teeb Bluehost meie live-jälgimises eriti head tulemusi 99,74% -lise töövõime skooriga (vaata Bluehost-i täielikku arvustust siit).

5. iPage – suurepärane teenus hinna eest. Tugi = Meh

ipage

Keskmine laadimisaeg: 1941 ms
Keskmine tööaeg: 97,77%
Maksumus: 1,99 dollarit kuus

iPage on erinevatel veebimajutusfoorumitel palju negatiivseid ülevaateid. Enamik neist arvustustest põhineb klienditoel, kuna need asuvad ainult Ameerika Ühendriikidest, mis jätab globaalsed kliendid äärekivi alt välja.

Aastaks tasuta domeen ja piiramatu kettaruum ��

Tegelik pakutav teenus pole liiga räbal, nagu me oma seletuses selgitame ülevaade iPage. Spektri odavamas otsas pole iPage’il midagi viga ja see on pakitud paljudesse funktsioonidesse, näiteks a aastaks tasuta domeen ja piiramatu kettaruum. Kahjuks võtab iPage teilt SSL-sertifikaadi – põhilise turvafunktsiooni – eest, mis peaks olema 100% tasuta üheltki hostingu pakkujalt, olgu see siis odav või tasuline.

Üldiselt on iPage suurepärane hostimise ettevõte ja meile meeldib nende toode, kuid tugiteenuste probleem tuleb lahendada.

6. A2-hostimine – soodne hostimine

A2 majutamineKeskmine laadimisaeg: 601 ms
Keskmine tööaeg: 99,4%
Maksumus: 3,92 dollarit kuus

A2 majutamine on sissejuhatavad hinnad, mis on ülejäänud loendist pisut kõrgemad. Selle kallineva hinnaga kaasnevad parandused mõnes valdkonnas, näiteks klienditugi ja lisafunktsioonid.

SSL-sertifikaat tasuta ��

Odav teenus pakub tasuta turvalisust ja häkkimise ennetamist tasuta SSL-sertifikaat ja automaatne varundamine. A2 pakub fantastilisi teenuseid, kuid kui otsite odavamat alternatiivi, on need olemas.

Salvestasime A2 viimaseks mitte seetõttu, et arvame, et nad ei saa teiste kuttidega võistelda (nad edestavad tegelikult), vaid seetõttu, et see on pisut kallim, pisut parema teenuse korral.

Miks on ülimalt odav veebimajutus halb idee

veebisaidi pahavaraMe tahame teiega ausad olla. Kui maksate veebimajutuse eest vähem kui takk kuus, on teil halb aeg (Hostinger ei kuulu komplekti).

Me armastame palju kui keegi teine, kuid kui hakkate tundma 1-dollarist veebimajutust – see on oht. Lõppkokkuvõttes maksate odava teenusepakkuja jaoks tulevikus rohkem, kui kulutate lisatasu 1-2 dollarit kuus parema kvaliteediga hostil.

Peamine põhjus, miks neid odavaid hostimisteenuseid vältida, on ainult ühel viisil saavad nad selle hinnaga raha teenida. Nad viskavad kõigi oma klientide veebisaidid lihtsalt ühte vanasse ühisesse serverisse, millel on sama IP-aadress. Peate seda iga hinna eest vältima ja me ütleme teile, miks.

Hiiglaslike jagatud serverite vältimise põhjused:

 • Pistik.

  Häkkitav

  Pahad poisid sihivad jagatud IP-aadresse, kuna turvalisus on tavaliselt nõrk ning suuremas ulatuses on lihtne sisse pääseda ja pahandusi tekitada..

 • Pistik.

  Haiguse levitamine

  Kuna lähtekoodi on nii lihtne siseneda, siis eeldage, et teie veebisait kuvatakse varsti kõikvõimalikke viirusi, pahavara ja reklaame, mida te pigem ei seostaks.

 • Pistik.

  Halb IP naabruskond

  Kuna seda tüüpi hostimine on nii odav, on teie naabriteks jagatud serveris tõenäoliselt hulk rämpsposti ajaveebisid, kes ei anna Internetis midagi positiivset ja kelle kogu elu eesmärk näib olevat rämpsuga ummistada. Jube elu eesmärk.

 • Pistik.

  Google vihkab teid

  Te tõesti – ja ma ei taha, et Google teid vihkaks. Tänu kõigele ülaltoodule on hea võimalus, et teie lähedus rämpsblogidele ja häkkimisvõimalused panevad Google teid halvustavalt vaatama ja karistavad teid vastavalt otsingumootorite madala asetusega.

 • Pistik.

  Kohutav seisakuid

  Nagu arvata võis, on teie sõbralik naabruskond “parim” odav veebimajutusettevõte uptime vs seisakuidei kavatse pühendada palju kvaliteetseid seadmeid ega ressursse, et tagada teile parim kliendikogemus.

  Kuigi tavaliselt lubab kõrge kvaliteediga veebimajutaja vähemalt seda 99% tööaeg, teie sügav hinnaalandus näitab, et kõik, mis ületab 50 protsenti, on hea. Veebimajutaja, mis jätab teie saidi minutiteks või tundideks korraga maha, ei tee teile mingit eelist, ükskõik kui odav see ka poleks. ��

 • Pistik.

  Halb tugi

  Tõenäolisemalt pole teil tuge. Vaadates ei saa nad lihtsalt teie probleemide lahendamiseks ressursse, vaid kõige elementaarsemaid. Parimal juhul võite oodata väga üldist KKK-jaotist. Kui olete eriti ebaõnnestunud, saate klienditoega e-posti või telefoni teel reageerimata e-posti või telefoni, mis saadab teid sellisesse automatiseeritud süsteemi, et loobute ja otsustate kahenädalase burrito süüa Teie külmkapi taga olite liiga laisad, et seda välja visata.

 • Pistik.

  SSL EI kuulu komplekti

  SSL-i sertifikaat Odavad veebimajutajad võtavad teilt SSL-kaitse eest kuni 80 dollarit aastas. Kõik meie soovitatud hostid pakuvad 100% tasuta SSL-i.

  Ilma selleta ei puuduta ükski usaldusväärne makse töötleja teid. Kui proovite midagi müüa, on see probleem.

  Kui proovite omada veebisaiti, mida Google tegelikult usaldab, ja saate ühel päeval midagi seal müüa, saate seda teha absoluutselt 100% vajab SSL-i. Selle irooniline külg on see, et SSL-i saab tasuta installida, kasutades näiteks Let’s Encrypt teenust, kuid odavaimad hostid nõuavad selle eest tasu võtmist.!

Võite märgata, et need asjad, mis mind odavate veebihostide pärast tegelikult segavad, on ka minu peamised tasuta VPN-ide kaebused. Tõeliselt odavate digitaaltoodete pakkumine tuleb maksta, mis tavaliselt hõlmab tavaliselt teie andmete müümist või andmete ebaturvalisesse asukohta paigutamist.

Kui olete huvitatud sellest, kuidas VPN-id seda teevad, uurige minu juhiseid Kanada parimatele VPN-idele.

Rohkem vaeva, kui see väärt on

Tõelised probleemid saabuvad pärast seda, kui olete lõpuks väsinud odavalt piiramatust veebimajutusest – kuid tagasimakse periood on juba möödas – ja olete tasunud terve teenuse eest ette, et suure sissemaksega raha sisse maksta..

Samal ajal teevad sajad imikud päevas sama vea, mida te just vältisite, lugedes seda juhendit. Sa pole imemees. Vähe sellest, et nad teavad, et mõne lühikese kuuga kukuvad unistused nende Interneti-impeeriumist.

Paljude ajaveebide pidajate ja oma veebisaite loovate inimeste jaoks pole selline allahindlusega veebimajutus lihtsalt hea asi – mitte siis, kui teie võtke arvesse reaalset kogumaksumust.

E-kaubandus on erinev pallimäng – vajate kvaliteetset majutust

e-kaubanduse äriErinevalt informatiivsetest veebisaitidest või isiklikest ajaveebidest, võtame näiteks e-kaubanduse saidi, mille ainus eesmärk on müüa.

Nüüd idee uptime muutub kriitiliselt olulisemaks. Kui teie veebisait on maas, ei tee te müüki ja kui see on ainult teie sissetulek, võiksite sel päeval süüa Rameni nuudleid. Pro-tip: Lisage muna Ramen-yumile.

Põhimõte on see, et mõne veebiettevõtja jaoks, allajäämise hind on sõnasõnalisem – kaotatud raha. Sel juhul pole jagatud hostingu pakett aeglase või mittelaadimise veebisaidi riski väärt.

Seisakuid tooteid müüvale veebisaidile on nagu raha põletamine

Ausalt öeldes on paljud e-kaubanduse saidid pakitud täis ressursse, näiteks kõrge eraldusvõimega pilte, heli ja / või video voogesitust ja palju muud.

Pidage meeles, kuidas me rääkisime sellest, kuidas kõik ribalaiuste tõttu võivad kõik jagatud hostingu kontod kannatada? Noh, kui te arvate, et võite olla karupoeg, siis ärge minge jagatud marsruuti.

Tänapäeval on inimesed Internetis väga kannatamatud. Kui lehe laadimine võtab rohkem kui paar sekundit, unustage see.

Nad on hakanud oma raha konkurendi juurde kulutama. Säästetud üks või kaks dollarit tundub ühtäkki väga kehv kompromiss.

Parim odav host poodide jaoks – saidiplats

Ma tean, et rääkisime just kõigist odavamatest võimalustest piiramatu veebimajutuse jaoks. Meie raha – ja ka teie – raha jaoks on meil siiski võimalus valida SiteGround. Kuu 3,95 dollarit kuus ei ole hind odavaim veebimajutus aastas ega ole nii odav kui ülaltoodud valikud. Sellegipoolest on see endiselt taskukohane ja piiramatu hostimisteenus.

Põhjus valime SiteGround on kvaliteetse teenuse ja kõrgete tööaegade tõttu.

Pidage meeles, kui me mainisime, kui oluline on oma veebisaidiga SSL-i omada? SiteGround pakub seda erinevalt paljudest raha kokkuhoiuga hostimiskavadest tasuta. Kui müüte veebis kas digitaalseid või füüsilisi tooteid ja soovite, et teie veebisaiti kuvataks Google’i otsingutes, pole see valikuline. Muud kohad võtavad SSL-i eest igal aastal 60–80 dollarit.

Igaüks võib väita, et tal on suur tugi. SiteGround väidab, et see küll toimib ja tegelikult ka toimib. Koos 24-tunnine tugi põhjalike tehniliste probleemidega tegelemiseks ja üldist tõrkeotsingut, siis räägite asjatundliku, sõbraliku, koolitatud esindajaga, kes aitab probleemi tegelikult lahendada.

Samuti – me laseme sellel uptime’il enda eest rääkida: 99,95%.

Kanada parimate odavate veebimajutusettevõtete KKK-d

Järgnevalt vaatame mõnda levinumat küsimust, mis klientidel on, kui nad otsivad oma vajadustele parimat odavat hostimisvõimalust:

Kui palju maksab veebisaidi majutamine?

Veebisaidi majutamine võib ulatuda tasuta tuhandete dollariteni. Enamiku veebisaitide omanike lahenduste hind ulatub 2 dollarist kuus kuni 5 dollarini kuus.

Hoiatus – ma ei soovitaks eriti odavaid hoste, nagu allpool saate lugeda.

Milline on odavaim viis veebisaidi majutamiseks?

Veebisaidi majutamiseks on tasuta võimalused. Enamasti on veebisaidi majutamiseks parim ja odavaim viis kasutada teenust, mis maksab paar dollarit kuus, näiteks Bluehost.

Milline on parim tasuta veebisaidi host?

Täiesti tasuta hostimisteenused on olemas, kuid see teenus on sageli halb ja tavaliselt maksab selle uuendamine palju raha. Kasutades taskukohast, kuid suurepärast alternatiivi, näiteks Hostinger kiirusega 80c kuus, on parem viis minna.

Milline on parim tasuta veebisaidi host?

odav veebimajutusKui otsite sellele 100% täpset vastust – see on muudetud kvaliteediga VPS-host.

Kuna enamik meie lugejaid ei tea, kuidas näpistada VPS-i tilku teenusepakkujale nagu digitaalne ookean, teeb selle töö ära üks meie jagatud hostingu pakkuja. SiteGround tuleb vastavalt meie mõõdikutele kõigepealt 475 ms laadimisaegadega.

Milline on parim cPaneli host??

Enamikul meie soovitatud hostimisettevõtetest on integreeritud cPaneli hostimine, mida on lihtne kasutada ja mille jaoks tuge saada.

Kuidas on hallatava WordPressi hostimisega?

Tänapäeval saate taskukohase hinnaga hallatud WordPressi lahendusi palju odavamalt, kui võiksite oodata. Sellised lahendused on suurepärased esmakordselt veebisaitide omanikele ja ehitajatele.

Lõplik kohtuotsus – see peaks hindama?

Midagi puudutavat otsides pole kunagi halb mõte. Keegi ei taha maksta topelt, mida nad peavad sama teenuse eest maksma. Suurepärane asi veebimajutuse juures on see, et kvaliteetsete pakkumiste saamiseks ei pea te panka lõhkuma.

Ühelgi viisil ei saa üks inimene vaadata läbi kõik võimalused ja teha haritud otsuse, võtmata lehti ja märkmete lehti. Kõigi tehtud uuringute abil saate tutvuda kuue parima eelarvevalikuga, mis pakuvad kvaliteetset teenust.

 1. HostGator: 2,75 dollarit kuus
 2. Hostinger: 0,80 dollarit kuus
 3. BlueHost: 2,95 dollarit kuus
 4. iPage: 1,99 dollarit kuus
 5. A2 majutamine 3,92 dollarit kuus
 6. SiteGround: 3,95 dollarit kuus

See on see kutid. Kui teil on ettepanekuid, jätke meile allpool kommentaar. ✌️

Viited ja pildikrediidid:

 • Enom.com
 • Squote.de
 • PagerDuty.com
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map