WP Engine Review – آیا این میزبان وردپرس مدیریت شده کافی است؟

بررسی WPEngineصفحه اصلی موتور WP


احتمالاً وردپرس را برای وب سایت شغلی خود و با دلیل مناسب در نظر گرفته اید.

این یکی از محبوب ترین و کاربر پسند ترین سیستم های مدیریت محتوا در جهان است. به همین دلیل است که چندین سرویس میزبانی وب تصمیم گرفته اند که کاملاً روی پلت فرم WordPress تمرکز کنند. WP Engine حتی وردپرس را به نام خود قرار داده است.

WP Engine یک شرکت میزبانی است که بسیاری از آن ها را با کیفیت بالا مرتبط می دانند. این برنامه ویژگی های خاص وردپرس را ارائه می دهد و به طور خودکار عناصر سایت شما را برای این سیستم عامل بهینه می کند.

آنها همچنین شامل چندین گزینه امنیتی ، مانند فایروال ، به روزرسانی های روزانه ، گواهینامه های SSL و تشخیص تهدید در زمان واقعی هستند.

اما آیا WP Engine سرویس میزبانی مناسب برای شما است?

این همان چیزی است که ما در کمک به شما در درک این بررسی قرار داده ایم. ما چندین تست را در سرویس اجرا کردیم و موارد خوب و بد را به همراه توصیه کلی ما گردآوری کردیم.

اطلاعات عمومی & نمای کلی میزبانی وب

VERDICT ما: توصیه شده
سرعت: 425ms (فوریه 2020 تا آوریل 2020)
UPTIME: 100٪ (فوریه 2020 تا آوریل 2020)
پشتیبانی: 24/7 چت زنده ، پشتیبانی محدود تلفن
برنامه ها: وردپرس ، خدمات وب آمازون ، Google Cloud
امکانات: پشتیبان گیری روزانه ، امنیت SSL ، جهانی CDN ، دروازه SSH
برنامه های جذاب: وردپرس مدیریت ، اختصاصی
انتقال سایت: Unlimite Free (افزونه سفارشی)
قیمت گذاری: از 25.00 دلار در ماه شروع می شود

مزایای استفاده از میزبان موتور WP

1. برای وردپرس بهینه شده است

اگر به دنبال میزبانی یک سایت وردپرس هستید ، به مکان مناسبی رسیده اید. WP Engine فقط میزبان وردپرس را ارائه می دهد و این کار را از طریق برنامه های میزبانی مشترک یا اختصاصی انجام می دهد.

برای این بررسی ، ما فقط بر روی خدمات میزبانی مشترک به کار خواهیم رفت.

WP Engine میزبان سایت وردپرس شما در یک محیط کاملاً مدیریت شده است. این یک سکوی میزبانی است که به طور خاص برای نصب ، مضامین و افزونه های مرتبط با یک سایت وردپرس طراحی شده است.

همچنین نیازی به نصب وردپرس نیست زیرا CMS از قبل نصب شده روی سیستم عامل است.

داشبورد WPEngine

اگر به دنبال یک فرآیند میزبانی ساده مدیریت شده هستید ، ممکن است میزبان مناسبی پیدا کرده باشید. در خارج از فرآیند ثبت نام واقعی تعداد کمی تنظیم مورد نیاز است.

2. پشتیبان گیری روزانه

WP Engine سایت وردپرس شما را با پشتیبان گیری روزانه و به روزرسانی های افزونه فراهم می کند.

پشتیبان گیری از WPEngine خودکار

این بدان معناست که اگر سایت خراب شود هرگز کار خود را از دست نخواهید داد. WP Engine همیشه می تواند سایت را به نسخه قبلی برگرداند. و با تهیه نسخه پشتیبان از روزانه ، دیگر نیازی به بازگشت به نسخه قدیمی نیست.

3. سیستم تشخیص تهدید و امنیت SSL

هنگامی که نوبت به میزبانی سیستم عامل ها می رسد ، می خواهید بدانید که ارتباط مستقیمی برقرار کرده اید ، هم برای شما و هم برای مشتریانی که از خدمات شما استفاده می کنند.

چرا مهم است?

اگر سایت شما یک سایت HTTP استاندارد باشد ، Google شما را به عنوان عدم امنیت از طریق مرورگر Chrome علامت گذاری می کند.

دلیلی وجود دارد که بیش از 90٪ زمان مرور در Chrome در سایت های HTTPS باشد. وقتی مرورگر شما به شما هشدار می دهد که ممکن است یک سایت ایمن نباشد ، شما به آنجا نمی روید.

خوشبختانه ، WP Engine از یک Certificate Socket Layer Secure استفاده می کند که از کلیه داده های منتقل شده بین کاربر و سایت شما محافظت می کند.

گواهینامه های SSL به شما این امکان را می دهند که HTTPS همه مهم را در مقابل آدرس اینترنتی شما قرار دهد.

علاوه بر این ، این سرویس نیست که باید هزینه بیشتری را برای آن بپردازید. چندین میزبان دیگر برای خرید امنیت SSL به شما نیاز دارند.

در بالای این گواهینامه امنیتی پیشرفته ، WP Engine اسکن های روزانه را برای بدافزار انجام می دهد و از Firewall برای محافظت از سایت شما استفاده می کند. این فایروال روزانه برای مبارزه با تهدیدات امنیتی جدید به روز می شود.

تشخیص تهدید در زمان واقعی نیز ارائه می شود و هر زمان که ماهی در سایت شما پایین بیاید سر به شما می دهد.

WP Engine از متخصصان آموزش دیده امنیتی استفاده می کند تا بتواند رایگان هک کردن را برای مشترکین فراهم کند.

این میزبان است که به واقع به نام مرور وب ایمن فراتر از آن می رود.

4. زمان عالی – 100٪

WP Engine دارای ضمانت به موقع چشمگیر 99.9٪.

اینگونه نیست که ما به آنها اعتقاد نداریم ، اما هنگام درجه بندی خدمات میزبانی ، مهم است که بتوانید کار خود را انجام دهید.

به همین دلیل است که ما در حال حاضر در حال آزمایش زمان به کارگیری WP Engine هستیم. ما این کار را با ایجاد یک سایت آزمایش بر روی سکوی میزبان و اندازه گیری زمان ضبط شده در مدت زمان طولانی انجام می دهیم.

WPEngtime و سرعتWP موتور به طور متوسط | آمار را مشاهده کنید

این آزمایش هنوز هم ادامه دارد ، اما از دو ماه گذشته که آنها را آزمایش کرده ایم ، آنها زمان به روز کامل داشته اند 100٪. ما به نظارت بر آنها ادامه خواهیم داد و به محض داشتن اطلاعات بیشتر ، این بررسی را به روز خواهیم کرد.

5. سرعت بارگذاری سریع صفحه

هنگام انتخاب میزبان وب سایت ، سرعت از اهمیت بالایی برخوردار است.

اگر سایت شما بارگیری کند باشد ، میزان گزاف گویی شما بالا می رود و نمره سئو شما پایین می رود.

به همین دلیل ما علاوه بر بروزرسانی ، سرعت بارگذاری صفحه را نیز اندازه گیری می کنیم. و تا آنجا که از آنچه ما توانسته ایم جمع آوری کنیم ، سرعت بارگیری صفحه چشمگیر 425 میلی متر دارند.

WPEngine به موقع و سرعت دقیقWP Engine میانگین سرعت فوریه 2020 – آوریل 2020 | آمار را مشاهده کنید

پس از جمع آوری داده های بیشتر ، این بررسی را به روز خواهیم کرد.

6. خدمات مشتری گپ زنده

خدمات به مشتری مهم است.

مانند ، واقعاً مهم است.

بنابراین ، هنگام درجه بندی سرویس های مختلف میزبانی وب ، ما روی گزینه ها و کیفیت خدمات مشتری بسیار تمرکز می کنیم

خوشبختانه ، WP Engine فرم مورد علاقه ما از مشتری را پشتیبانی می کند – 24/7 چت زنده.

WPEngine پشتیبانی چت زنده

ما در یک پیام دو سؤال ساده پرسیدیم. تقریباً بلافاصله پاسخی دریافت کردیم و هر دو سؤال به خوبی پاسخ داده شدند.

آنها پاسخ های خوب و کاملی را به ما دادند. ما باید چند روز بعد با پشتیبانی مشتری مجدداً تأیید کردیم تا چیز دیگری راجع به این سرویس تأیید کنیم و تجربه مثبتی مشابه داشتیم.

WP Engine همچنین دارای شماره تلفن پشتیبانی مشتری است ، اما در دسترس همگان نیست. در بخش بعدی درباره آن صحبت خواهیم کرد.

7. نقل و انتقالات رایگان سایت

هزینه های زیادی در رابطه با انتقال وب سایت موجود از یک سرویس میزبانی وب به دیگری وجود دارد.

به همین دلیل همیشه وقتی می بینیم که یک میزبان مایل به ارائه نقل و انتقالات بدون هیچ هزینه ای است ، استقبال می شود.

WP Engine وب سایتهای شما را به صورت رایگان با افزونه مهاجرت WordPress خود روی سرورهای خود مبادله می کند. این یک انتقال وب سایت دستی است ، اما پشتیبانی به صورت 24/7 در دسترس است تا در این فرآیند به شما کمک کند.

8. 60 روز ضمانت برگشت پول

همیشه یک سرویس خوب می تواند یک تضمین مالی به شما بدهد همیشه خوب است.

بیشتر میزبانانی که ما بررسی کرده ایم 30 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهند. WP Engine در واقع آن دوره را دو برابر می کند که بسیار جذاب است.

آنها به شما فرصت زیادی می دهند تا احساس راحتی را نسبت به خدمات میزبان بدست آورید ، بنابراین هیچ خطری برای ثبت نام وجود ندارد.

منفی استفاده از میزبان موتور WP

1. فقط برای کاربران WordPress

وردپرس محبوب است. در این مورد شکی نیست. به همین دلیل محبوب ترین سیستم مدیریت محتوا در جهان است.

WPEngine WordPress

اما این واقعیت که WP Engine کاملاً به واگن وردپرس وصل شده است می تواند در بعضی مواقع احساس محدودیت کند.

آنها همچنین یک پنل c-شناخته شده را ارائه نمی دهند ، به جای آن که دارای سیستم پس زمینه مخصوص به خود هستند که به راحتی می توانید حرکت کنید.

شاید امنیت ، قیمت گذاری و خدمات مشتری WP Engine را دوست داشته باشید ، اما نمی خواهید سایت خود را در وردپرس بسازید.

متأسفانه ، شما مجبورید آن را مک کنید و از WordPress استفاده کنید یا یک سرویس میزبانی متفاوت را انتخاب کنید.

2. نمی توان نام دامنه را خریداری کرد

بسیاری از خدمات هنگام ثبت نام نام دامنه رایگان ارائه می دهند. این چیزی است که تعدادی از ارائه دهندگان ما مورد بررسی قرار داده اند ، مانند GreenGeeks ، حداقل سال اول که با آنها هستید ارائه می دهند.

با WP Engine ، شما حتی نمی توانید یک نام دامنه را از طریق سیستم عامل خریداری کنید ، چه رسد به یک به صورت رایگان. شما مجبور به گذراندن یک سرویس شخص ثالث هستید که بسیاری از آنها میزبانی نیز ارائه می دهند.

برخی از مردم ممکن است تصمیم بگیرند که انجام همه کارها از یک سرویس مرکزی مانند GoDaddy ساده تر از خرید دامنه از یک ارائه دهنده و ساخت میزبان سایت خود در دیگری است..

3. بدون آدرس ایمیل

آنچه را که در مورد نام دامنه گفتیم به خاطر دارید؟ Ditto برای آدرس های ایمیل.

این سرویس دیگری است که می بینید تعدادی از ارائه دهندگان هاستینگ به صورت رایگان ارائه می دهند. با این حال ، وقتی صحبت از WP Engine می شود ، هیچ آدرس ایمیل ارائه نشده و حتی به فروش نمی رسد.

این بار دیگر است که شما باید از طریق یک شرکت شخص ثالث بروید. اگر می خواهید به اعتماد به نفس و حرفه ای بودن در افرادی که با آنها مشغول تجارت هستید ، به آدرس های ایمیل مارک برای شرکت خود نیاز دارید. همراه داشتن آنها با ارائه دهنده میزبان شما (یا حداقل ارائه شده) کار را آسان تر می کند.

4. راه اندازی دارای پشتیبانی تلفن محدود است

ما قبلاً گفتیم که گزینه های پشتیبانی چت زنده برای WP Engine عالی هستند ، و این هنوز هم صادق است. با این حال ، ما از پشتیبانی تلفن آنها استثنا می گیریم.

پشتیبانی از تلفن فقط از برنامه رشد WP Engine و بالاتر در دسترس است. این بدان معناست که اگر شما از طرح راه اندازی ، ارزانترین گزینه استفاده می کنید ، نمی توانید هیچ یک از مشکلات خود را در.

در حالی که چت زنده هنوز در دسترس است ، برخی از افراد نمی خواهند از سیستم چت استفاده کنند و ترجیح می دهند با تلفن تماس بگیرند. محدود کردن دسترسی به پشتیبانی از تلفن ، میزان پشتیبانی شما به مردم را کاهش می دهد.

5- گران قیمت

این یکی از گرانترین خدماتی است که ما بررسی کرده ایم.

به طور معمول ، شما به دنبال هزینه های ماهانه 3 – 9 دلار هستید.

اما برنامه راه اندازی WP Engine ماهانه 25 دلار است. و این قیمت اشتراک سالانه آنهاست! هزینه های ماهانه 30 دلار در هر ماه شروع می شود.

قیمت گذاری موتور WP ، برنامه های میزبانی & حقایق فوری

WP Engine سه برنامه میزبانی مشترک ارائه می دهد. آنها Startup ، Growth و Scale هستند. همچنین برنامه های میزبانی اختصاصی با قیمت مناسب وجود دارد ، اما ما به افراد اینجا توجه نمی کنیم.

WPEngine قیمت گذاری و برنامه های

  • طرح راه اندازی: هزینه 25 دلار در هر ماه با تعهد سالانه. این سایت شامل یک وب سایت است که می تواند تا 25،000 بازدید در هر ماه مقاومت کند. 10 گیگابایت حافظه محلی و پهنای باند 50 گیگابایتی وجود دارد.
  • برنامه رشد: ماهانه به مدت یک سال 95.83 دلار است. این می تواند حداکثر 100،000 بازدید در ماه را برای حداکثر 10 سایت انجام دهد. فضای ذخیره سازی محلی 20 گیگابایت است و دارای پهنای باند 200 گیگابایتی است.
  • طرح مقیاس: برای مدت یک سال 241 دلار در ماه است. به شما امکان می دهد 30 سایتی ایجاد کنید که بتواند 400000 بازدید کننده را در یک ماه مدیریت کند. فضای ذخیره سازی محلی در 50 گیگابایت با پهنای باند 500 گیگابایتی خاموش است.

اگر وب سایت شما باید سنگر ترافیکی داشته باشد و بازدید بیشتری از برنامه شما داشته باشد ، به شما امکان می دهد مبلغ اضافی 2.00 دلار برای هر 1000 بازدید شارژ کنید.

WP Engine تمام کارتهای اعتباری و بدهی اصلی را می پذیرد. این پی پال را نمی گیرد و هیچ آزمایشی رایگان ندارد. با این وجود ، تمام برنامه های میزبانی مشترک با 60 روز ضمانت برگشت پول همراه هستند.

آیا WP Engine را پیشنهاد می کنیم؟?

بله ما انجام میدهیم.

این یک سرویس میزبانی بسیار ایمن و با کاربرد آسان است. ما واقعاً از پشتیبانی چت زنده آنها لذت بردیم و با 60 روز ضمانت برگشت پول ، می توانید ارزش بررسی آن را داشته باشید.

سرعت و سرعت آنها نیز طی چند ماه گذشته بسیار عالی بود.

متأسفانه ، این قیمت نکته مهمی برای چسبندگی است. 25 دلار در ماه به مدت یک سال فقط به مراتب گرانتر از سایر میزبان های مدیریت شده WordPress است. بنابراین ، نتیجه گیری نهایی دشوار است. آنها خدمات بسیار خوبی ارائه می دهند اما قیمت آن چندین برابر بیشتر از رقابت است. در نهایت ، اگر هزینه ماهیانه نگرانی اصلی شما نیست ، آنها را توصیه می کنیم.

P.S. آیا قبلاً از WPEngine استفاده کرده اید؟ لطفاً نظر خود را در این زمینه در نظر بگیرید – خوب یا بد – تا زمانی که برای بازدید کنندگان ما مفید باشد مهم نیست. از حمایت شما متشکرم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector