WestHost Review – 8 از 30 میزبان (آمار بعد از 40+ ماه …

صفحه اصلی Westhost


WestHost در سال 1998 توسط Chis Russell تأسیس شد ، آنها در سال 2008 با گروه UK2 ادغام شدند. WestHost یکی از قدیمی ترین میزبان وب در خارج از کشور است. همچنین لازم به ذکر است که گروه UK2 همچنین صاحب MidPhase است که میزبان بسیار قدرتمند 5 در میزبانی وب.com است.

آنها ادعا می کنند میزبانی وب قابل اعتماد را ارائه می دهند که مقرون به صرفه باشد. ما با استفاده از خدمات آنها و انجام بررسی پیش زمینه ، آنها را به دقت مورد بررسی قرار دادیم تا بدانیم کاربران دیگر چه فکر می کنند. بررسی بی طرفانه ما به شما امکان می دهد بدانید که آیا WestHost ارزش آن را دارد یا خیر.

به منظور بررسی دقیق ما, ما در ماه ژوئن سال 2015 “برنامه شخصی” WestHost را خریداری کردیم و یک وب سایت اساسی وردپرس را راه اندازی کردیم. سایت آزمون ما را می توان در اینجا و آمار عملکرد عمیق (uptime) مشاهده کرد & سرعت) در اینجا روی “تاریخ” کلیک کنید تا عمیق تر حفاری شوید.

اطلاعات عمومی & نمای کلی میزبانی وب

VERDICT ما: میزبانی وب نامحدود ترین
سرعت: 881ms (میانگین فوریه 2018 تا ژانویه 2020)
UPTIME: 99.98٪ (به طور متوسط ​​فوریه 2018 تا ژانویه 2020)
پشتیبانی: 24/7 چت زنده
برنامه ها: وردپرس ، AbanteCart ، جوملا ، PrestaShop
امکانات: حساب های نامحدود ایمیل ، فضای دیسک 50 گیگابایتی & پهنای باند 1000 گیگابایتی
برنامه های جذاب: سرورهای مشترک ، WordPress ، VPS و اختصاصی
انتقال سایت: مهاجرت رایگان وب سایت
قیمت گذاری: از 1.99 دلار در ماه شروع می شود (با نرخ 4.99 دلار در ماه تجدید می شود)

مزایای استفاده از میزبانی WestHost

WestHost یک نام دامنه رایگان برای زندگی ارائه می دهد ، به همراه چند مورد اضافی دیگر:.

1. نام دامنه رایگان برای زندگی

درست شنیدی اگر به WestHost بچسبید ، آنها برای تجدید نام دامنه (که معمولاً بین 10 تا 15 دلار در سال است) هزینه ای از شما نمی گیرند. آنها تضمین می کنند تا زمانی که با آنها میزبان باشید از یک نام دامنه رایگان لذت می برید. (دامنه رایگان فقط با برنامه های سطح ترجیحی و تجاری ارائه می شود)

2. حداکثر زمان متوسط ​​بالای صنعت

در 24 ماه گذشته ، آنها میانگین زمان بروز 99.98 درصد داشته اند. آنها در 24 ماه گذشته و در 12 ماه گذشته بسیار خوب بوده اند. آنها نتایج برجسته ای را نشان داده اند – 100٪ به روز رسانی در چند ماه.

میانگین زمان حداکثر 12 ماهه:

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 100٪
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 99.99٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 99.99٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 100٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 100٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 99.98٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی سال 2019: 100٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 100٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 100٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 100٪

westhost-performance-24monthsسایت آزمون زنده: hostingfacts-wh.com | میانگین زمان و سرعت: 24 ماه+

2. مهاجرت رایگان و 30 روز ضمانت برگشت پول

WestHost به شما کمک می کند تا پرونده ها و وب سایت خود را از هاست فعلی وب خود به سرور آنها منتقل کنید. آنها همچنین بازپرداخت کاملی را پشتیبانی می کنند که با سیاست 30 روزه برگشت پول آنها پشتیبانی می شود. اگر به هر دلیلی تصمیم بگیرید که خدمات آنها در مدت 30 روز از ثبت نام برای شما نیست ، آنها به طور کامل به شما بازپرداخت می کنند. این فقط در مورد برنامه های میزبانی مشترک آنها صدق می کند.

3. فعال سازی فوری

برخلاف بیشتر میزبان وب (مخصوصاً میزبان حرکت) & مرکز میزبانی وب) ، لازم نیست ساعت ها یا روزها منتظر بمانید تا حساب شما فعال شود. با WestHost ، حساب شما فوراً فعال می شود.

4. امنیت بیشتر با پشتیبان گیری های شبانه

با توجه به پشتیبان گیری منظم در شب برای اکثر برنامه های میزبانی وب ، پشتیبانی از Cloudflare CDN و حذف بدافزار خودکار برای برنامه های خود ، WestHost به نظر می رسد یک میزبان بسیار مطمئن.

5. برنامه های یک کلیک و سازنده وب سایت

WestHost برای بسیاری از برنامه های برتر اینترنت از طریق Softaculous نصب یک کلیک را ارائه می دهد. این شامل همه چیز از وردپرس گرفته تا جوملا ، دروپال و مگنتو می شود.

با این حال ، در حالی که این برنامه ها برای وب مسترهای باهوش طراحی شده اند ، ممکن است وبلاگ نویسان تازه کار کمی به کمک بیشتری نیاز داشته باشند.

خوشبختانه ، WestHost یک سازنده وب سایت DIY و گزینه های فروشگاه آنلاین نیز ارائه می دهد.

سازنده وب سایت شامل بیش از 165 موضوع کشیدن و رها کردن ، به علاوه یک برنامه همه در یک است که شامل نام دامنه ، هاستینگ و آدرس ایمیل است. اصولاً هر آنچه برای شروع سایت خود در زیر یک سقف نیاز دارید.

و تنها با شروع قیمت مقدماتی 3.71 دلار در ماه ، این یک گزینه مناسب و مقرون به صرفه است ، بنابراین نیازی نیست که همه این موارد را به صورت دستی تنظیم یا متصل کنید.

6. لیست قیمت گذاری نسبتاً شفاف

میزبان وب به دلیل دفن هزینه در مکانهایی که حداقل انتظار آنها را دارید ، بدنام هستند.

برای پیدا کردن بزرگترین موارد ، معمولاً باید شرایط خدمات آنها را رعایت کنید. و حتی پس از آن ، غالباً یک تن از افزایش فروش در انتظار شما مانند ماین مین در طی فرآیند پرداخت است.

بسیاری از این هزینه های “پنهان” در مورد افزایش نرخ تجدید حول محور هستند. به همین دلیل ما خوشحال شدیم (و صریح و شگفت زده ، شگفت زده) که دیدیم WestHost لیست قیمت بزرگی از این جزئیات را برای همه محصولات خود دارد. همه چیز به معنای واقعی کلمه همه در دسترس شما برای بررسی است – هیچ قانونی برای فشرده سازی وجود ندارد.

تنها نکته خسته کننده این است که برای یافتن پاسخ های خاص (مانند تفاوت های نرخ تجدید بین دامنه ها با .com و در مقابل .org) باید ده ها ، اگر نه صدها مورد ، انواع محصولات خود را مرتباً مرتب کنید..

اما در هر صورت ، ما تلاش آنها را تحمل می کنیم تا حداقل در مورد همه راه هایی که محصولات آنها می توانند در آینده نزدیک برای شما هزینه بیشتری داشته باشند باز باشند.

منفی استفاده از هاستینگ WestHost

متأسفانه ، پست WestHost به طور متوسط ​​(یا کمی پایین تر از میانگین) جایی که حساب می شود ، است.

1. از زمان بار ایده آل آهسته تر است

آزمایش ما نشان داد که میانگین بارگذاری صفحه آنها در طی 24 ماه 881 میلی متر است ، این بدترین چیزی نیست که ما دیده ایم اما هنوز کندتر از میزبان های دارای رتبه برتر.

زمان بار متوسط ​​WestHost:

WestHost-2019-2020-آمارسرعت متوسط ​​WestHost 2019-2020 | آمار را مشاهده کنید

2. 40+ دقیقه برای تماس با پشتیبانی از آنها

مطمئن نیستم که این یک نتیجه است ، اما 40 دقیقه طول کشید تا با پشتیبانی مشتری آنها در تماس باشید. با گفتن این موضوع ، دستیار پشتیبانی دوستانه و کمک کننده بود. ما همچنین از این واقعیت تأثیر پذیرفته ایم که آنها یک شماره رایگان برای افرادی که می خواهند از طریق ایالات متحده با آنها تماس بگیرند ، ارائه می دهند.

ما همچنین یک بررسی پس زمینه انجام دادیم تا بدانیم مشتریان دیگر درباره WestHost چه فکر می کنند و دریافتیم که مشتریان آنها نظرات متفاوتی در مورد پشتیبانی از آنها دارند.

پشتیبانی WestHost

اسکات مفید بود ، اما برای برقراری ارتباط زمان زیادی طول کشید

3. “واقعاً” نامحدود نیست

در حالی که برخی از برنامه های میزبانی مشترک WestHost به پرونده های نامحدود ، پهنای باند و پایگاه های داده وعده داده اند ، مهم است که توجه داشته باشید که چاپ خوب آنها در غیر این صورت می گوید. در اینجا یک نقل قول مستقیم از صفحه قوانین و مقررات آنها آمده است:

“میزبان اشتراکی نامحدود ما برای تأمین نیاز اکثر مشاغل کوچک و وب سایتهای شخصی طراحی شده است. این برنامه برای پاسخگویی به نیازهای مشاغل بزرگ یا خدمات مشتری طراحی نشده است که خارج از الگوی استفاده متوسط ​​برای میزبانی مشترک است و ممکن است برای برنامه های میزبانی که دارای ویژگی های توسعه یافته هستند ، مناسب تر باشد. حساب های با تعداد زیادی پرونده (تعداد اینود بیش از 200000) ، بانک اطلاعاتی بیش از 5 گیگابایت یا اندازه تجمعی کلیه بانکهای اطلاعاتی بیش از 10 گیگابایت می تواند تأثیر بسزایی در عملکرد سرور داشته باشد. ما این حق را داریم که بخواهیم از تعداد ورودیها (پرونده ها و دایرکتوری ها) و / یا اندازه بانک اطلاعات کاسته شود تا از عملکرد سرور اطمینان حاصل شود. عدم رعایت این درخواستها ممکن است منجر به خاتمه حساب شما شود. “

اساساً ، حتی اگر آنها قول میزبانی نامحدودی را داده اند ، به طور کلی حساب شما نباید دارای پایگاه داده هایی باشد که از 10 گیگابایت تجمعی تجاوز کند. اگر آنها پرونده های شما را خیلی زیاد و پایگاه های داده شما خیلی بزرگ تصور می کنند ، می توانند از شما بخواهند که پرونده های خود را کاهش داده یا به یک برنامه بهتر ارتقا دهید. عدم انجام این کار می تواند منجر به خاتمه حساب شما شود.

ما خوشحال نیستیم که آنها آنچه را که میزبانی “نامحدود” آنها واقعاً در صفحه شرایط و ضوابط خود اجازه می دهد پنهان کردند.

با این گفته ، ما معتقدیم که چیزی به نام “میزبانی نامحدود” وجود ندارد و WestHost به اندازه کافی سخاوتمندانه برای قیمت هایی که ارائه می دهد.

4. برنامه های ارزان تر با تعهد 3 ساله همراه شوید

با اکثر برنامه های آنها ، به ویژه برنامه های میزبانی مشترک آنها ، قیمت ها بسیار گران هستند و به درستی ابلاغ نمی شوند: به عنوان مثال ، برنامه شخصی به صورت ماهانه 1.99 دلار تبلیغ می شود اما شما فقط می توانید در صورت پرداخت یک یا سه سال در آن ، این قیمت را بدست آورید. یک بار. قیمت واقعی 8 دلار در هر ماه است ، و حداقل مدت زمانی که می توانید پرداخت کنید 3 ماه با قیمت 9.00 دلار در ماه است.

5. برخی محدودیت ها …

برخی از برنامه های آنها بسیار محدود است. به عنوان مثال ، برنامه های میزبانی وردپرس آنها فقط به 1 نام دامنه در هر سرور اجازه می دهد. ما معتقدیم که آنها می توانند بهتر از این عمل کنند.

6. دوره قیمت گذاری مقدماتی خیلی کوتاه است

همه میزبان وب شما را با قیمت شروع بسیار باورنکردنی همراه می کنند. غالباً به نظر می رسد خیلی مناسب است زیرا صحیح است: پس از اولین دوره شما ، قیمت به سطح عادی بالا می رود (اغلب دو یا سه برابر نرخ اولیه).

پوشش نقره ای این است که اکثر میزبان ها به شما اجازه می دهند تا با این نرخ پایین تا سه سال قفل شوید. بنابراین شما در این مدت یک تن پول پس انداز می کنید.

مشکل WestHost این است که در حالی که آنها در ابتدا نرخ مقرون به صرفه ای دارند (1.99 دلار در ماه) ، شما فقط می توانید آن را برای یک سال خریداری کنید. پس از آن قیمت پس از آن به 8 دلار در ماه می رسد.

دوره قیمت گذاری 12 ماهه WestHost

مقایسه این مبلغ “گمشده” 6 $ / $ در طول دو سال در مقایسه با ، و در اصل شما بیش از 144 دلار بیش از سه سال اول پرداخت می کنید.

این تنها مسئله نیست.

گزینه ارزان میزبانی مشترک WestHost (برنامه شخصی) نام دامنه رایگان ، آدرس IP اختصاصی یا گواهی SSL را ارائه نمی دهد. فقط برنامه های گران قیمت آنها شامل این موارد است. به طور ناگهانی ، آنچه به نظر می رسد بسیار مقرون به صرفه با قیمت 1.99 دلار در ماه است ، به پایان می رسد که واقعاً گران به نظر می رسد وقتی همه این هزینه های پنهان را تعیین می کنید.

قیمت گذاری WestHost ، برنامه های میزبانی & حقایق فوری

در اینجا یک مرور اجمالی از برنامه های میزبانی مختلف ارائه شده توسط WestHost وجود دارد:

میزبانی مشترک: میزبانی مشترک آنها – آنها از آن به عنوان “میزبانی وب مشاغل کوچک” یاد می کنند – دارای سه برنامه اصلی است:

 • نقشه شخصی: این طرح در هر ماه 1.99 دلار هزینه دارد. این دستگاه دارای فضای دیسک 50 گیگابایتی ، پهنای باند 1000 گیگابایتی ، 1 بانک اطلاعاتی ، 1 وب سایت ، حساب های ایمیل نامحدود و 10 دامنه فرعی است.
 • برنامه ترجیحی: این طرح در هر ماه 5.20 دلار هزینه دارد. این دستگاه با فضای دیسک 200 گیگابایتی ، پهنای باند 2.500 گیگابایتی ، بانکهای اطلاعاتی نامحدود ، وب سایت های نامحدود ، دامنه های نامحدود و حساب های نامحدود ایمیل همراه است. همچنین با یک نام دامنه رایگان همراه است.
 • برنامه تجاری: این طرح در هر ماه 6.40 دلار هزینه دارد. این سیستم با فضای نامحدود دیسک ، پهنای باند نامحدود ، بانک اطلاعاتی نامحدود ، حساب های ایمیل نامحدود ، وب سایت های نامحدود و زیر دامنه های نامحدود همراه است. همچنین با یک نام دامنه رایگان و IP اختصاصی همراه است.

قیمت گذاری و برنامه های WestHost

  • دامنه رایگان: فقط در زمینه تجارت + برنامه های ترجیحی
 • سهولت ثبت نام: فرآیند ثبت نام سریع.
 • روش های پرداخت: کارت اعتباری ، پی پال.
 • هزینه ها و بندهای پنهان: حساب های میزبانی مشترک نباید از 200000 inode یا 10GB از کل حجم بانک اطلاعات تجاوز کند.
 • upsells: بدون افزایش قیمت.
 • فعال سازی حساب: فعال سازی فوری.
 • کنترل پنل و داشبورد تجربه: cPanel.
 • نصب برنامه ها و CMS ها (وردپرس ، جوملا و غیره): نصب سریع برنامه های محبوب و CMS از طریق Softaculous.

آیا WestHost را توصیه می کنیم؟?

نه ، ما اینطور نیست.

WestHost یک میزبان متوسط ​​است. آنها میانگین سرعت بارگذاری متوسط ​​، متوسط ​​بارگیری صفحه و پشتیبانی متوسط ​​دارند. تنها دلیل اینکه هنوز هم در 10 مورد برتر ما رتبه بندی شده است ، قیمت پایین آنهاست.

بهتر است در سایت ما میزبان متفاوتی پیدا کنید.

P.S. اگر می خواهید ارائه دهندگان میزبانی که بالاتر از WestHost قرار دارند ، ببینید ، بهترین هاست های وب ما را در اینجا بررسی کنید.

اگر استفاده کرده اید WestHost, لطفا یک بررسی را در زیر بگذارید. خوب یا بد – اهمیتی ندارد ، زیرا می خواهیم نظراتمان را شفاف و صادقانه نگه داریم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector