مرور WebHostingHub: عملکرد 24 ماهه (سرعت و قابلیت اطمینان)

صفحه اصلی webhostinghub


میزبانی وب هاب هدف دارد ارائه میزبانی مشترک ارزان قیمت برای مشاغل کوچک.

آنها در سال 2010 تأسیس شده اند و متعلق به کنگره شرکت InMotion می باشد. میزبانی وب هاب مستقر در ویرجینیا بیچ ، ولتاژ است ، و آنها دو مرکز داده ایالات متحده دارند – در ساحل غربی و شرقی.

خدمات تیمی مبتنی بر 200+ آنها بیش از 40،000 مشتری ، یک بستر ساده برای کمک به شما در شروع ، راه اندازی و رشد یک وب سایت جدید فراهم می کند.

میزبانی وب هاب همچنین از درایوهای حالت جامد در کلیه برنامه ها استفاده می کند ، که (طبق ادعا) می تواند حداکثر 20 برابر سریعتر از هارد دیسک های مکانیکی سنتی تر را که توسط این مسابقه استفاده می شود ، ارائه دهد.

20 برابر یک وعده جسورانه است. آیا آنها از آن نسخه پشتیبان تهیه می کنند?

برای فهمیدن ، ما در ژوئن سال 2015 یک وب سایت اساسی وردپرس جدید را در مرکز وب میزبان وب “برنامه میزبانی وب شخصی” تنظیم کردیم. آمار عملکردی عمیق از جمله uptime و سرعت را می توان در اینجا مشاهده کرد (روی “تاریخچه” کلیک کنید تا عمیق شوید.

به منظور ارائه یک بررسی بی طرفانه ، ما همچنین به چند منبع دیگر برای انجام یک “بررسی پیش زمینه” کامل از آنچه سایر کاربران فکر می کنند ، اشاره کردیم..

مزایای استفاده از میزبانی وب مرکز میزبانی وب

میزبانی وب توپی با توجه به وضعیت تکنولوژی هنری خود با هزینه ای مقرون به صرفه ، سرعت فوق العاده ای دارد.

آیا داده ها مطابق با اعتیاد به مواد مخدره هستند?

بیایید نگاهی بیندازیم که در آن جا عملکردی تحسین برانگیز است.

1. / 7/10 پشتیبانی

بارگذاری سریع صفحه و بروزرسانی آنها به همان اندازه مهم هستند زیرا بازدید کنندگان سایت اگر سایت شما برای بارگیری بیشتر از چند ثانیه بیشتر طول بکشد یا به هیچ وجه جواب نمی دهد.

اما در صورت عدم رسیدگی یا رفع سریع مشکلات ، پشتیبانی مشتری می تواند قاتل معامله باشد.

میزبانی وب هاب پشتیبانی بسیار خوبی از مشتری ارائه داد ، که طی کمتر از سه دقیقه با ما ارتباط برقرار می کند (به علاوه پنج مورد دیگر برای تأیید حساب کاربری ما).

مدت زمان کمبود خرابی و پاسخگویی وجود دارد ، بنابراین به همان اندازه بسیاری دیگر که تجربه کرده ایم سریع و مختصر نیست..

به طور کلی – یک تجربه مثبت. بررسی های پس زمینه ما به همان اندازه تأیید شده است ، نشان می دهد که اکثر مشتریان دیگر نیز از پشتیبانی مشتری مرکز میزبانی وب راضی هستند.

پشتیبانی از مرکز میزبانی وبگپ سریع با پشتیبانی مشتری از وب میزبان وب

2. وب سایت / راه اندازی وبلاگ بسیار آسان

میزبانی وب هاب دارای یک فرآیند ثبت نام سریع و سریع است که شاید بهترین موردی باشد که ما بعد از بررسی تقریباً 30 میزبان وب دیگر دیده ایم.

این بسیار آسان است که حتی شخصیت فنی حداقل شما می توانید آن را کشف کنید.

در صفحه ثبت نام آنها ، می توانید وردپرس را به عنوان سیستم مدیریت محتوای وب سایت و وبلاگ یا Prestashop برای تجارت الکترونیکی خود نصب کنید. آنها پس از یک کلیک ساده ، از تمام وزنه برداری مراقبت می کنند و همه چیز را برای شما پیکربندی می کنند.

میزبانی وب راه اندازی آسان مرکز

3. نام دامنه رایگان & مهاجرت سایت

آیا وب سایت دیگری دارید که میزبان آن باشد?

مشکلی نیست! میزبانی وب هاب حداکثر سه وب سایت و بانک اطلاعاتی را برای شما منتقل می کند (با فرض اینکه آنها بیش از 5 گیگابایت نباشند). یک جایزه اضافه شده دیگر شامل قول خاموشی صفر آنها در طی این فرایند است.

راه اندازی یک سایت جدید؟ آنها برای شیرین کردن معامله نام دامنه رایگان را وارد می کنند.

4. هارد دیسک های جامد

هشدار: شما حرفهایهای حرفه‌ای را به نظر می‌رسید که به خود دچار نشاطی شوید!

میزبانی وب هاب دوست دارد مباهات کند که هر سایتی که میزبان آنها باشد از هارد دیسک های جدید حالت جامد بهره می برد. این “درایوهای SSD” ، به گفته کارشناسان PCMag ، می توانند 20 برابر سریعتر از هارد های معمولی (مکانیکی) که مورد استفاده برخی از رقابت ها است ، ارائه دهند..

بله ، وجود دارد.

(به شخصه ، ما طی روند بررسی ما افزایش عملکرد عظیمی را تجربه نکردیم. با این حال ، آنها سریع تر از میزبان وب متوسط ​​بودند که در این دوره شش ماهه بررسی کرده ایم.)

5. 90 روز ضمانت برگشت پول

شما همیشه می توانید با نگاهی به سیاستهای بازپرداخت خود ، بگویید که کدام شرکتها در پشت سرویس خود ایستاده اند.

میزبانی وب هاب یک مومن بزرگ است و 90 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد (یکی از معدود پیشنهادات با مدت طولانی).

این بدان معناست که اگر می خواهید به آنها فرصتی بدهید ، تقریباً بدون ریسک فرصت دارید که خدمات آنها را برای مدت سه ماه آزمایش کنید..

یا ، تقریباً تا زمانی که طول می کشد تا به طور کامل فراموش کنید که در وهله اول سایت خود را میزبانی کرده اید. ��

این خبر عالی است اگر شما نگران ارتکاب میزبان وب هستید فقط بعداً بدانید که از خدمات و ویژگی های آنها خوشتان نمی آید.

مطابق با شرایط خدمات وب میزبانی وب ، هزینه های غیر قابل برگشت چند هزینه وجود دارد که ممکن است اعمال شود.

هزینه های پرداخت شده توسط یک مشترک ، مانند خرید گواهینامه های SSL ، حریم خصوصی دامنه یا نام دامنه غیر قابل برگشت است.

اگر مشترک بتواند نام دامنه را از طریق وب میزبان وب به عنوان بخشی از تبلیغات “نام دامنه رایگان” ثبت كند ، آنها باید سالانه 11.99 دلار برای دامنه پرداخت كنند ، به علاوه 5.00 دلار هزینه اداری.

این بدان معنی است که آنها مبلغ 16.99 دلار از کل مبلغ بازپرداخت شما را کسر می کنند ، که در مقایسه با اکثر رقبا بسیار استاندارد است..

با این حال ، شما مالکیت کامل نام (های) دامنه خود را حفظ خواهید کرد ، و می توانید پس از لغو اشتراک با Web Hosting Hub ، آنها را به هاست جایگزین منتقل کنید.

6. آنها از نظر محیط زیست دوستانه هستند

در حالی که ما نتوانستیم هیچ مجوزی برای وب میزبانی وب از EPA بیابیم که ثابت کند این یک میزبان وب سبز است ، آنها چندین سیاست دوستدار محیط زیست دارند.

از سال 2010 ، این شرکت ادعا کرده است که تلاش می کند برای کاهش ضایعات ، بازیافت هرچه بیشتر و استفاده از محصولات کاغذی کمتری تلاش کند.

میزبانی وب هاب دارای یک مرکز داده با کارآیی انرژی است و آنها معتقدند کاهش مصرف انرژی بهتر از جبران آن است.

این شرکت با استفاده از فناوری پیشرفته خنک کننده هوای بیرون ، اولین مرکز داده سبز (همیشه!) را در لس آنجلس ، کالیفرنیا افتتاح کرد.

آنها با جابجایی به این روش خنک کننده ، هزینه های خنک کننده خود را 70 درصد کاهش داده اند ، و همچنین ادعا می کنند که تولید کربن خود را بیش از 2000 تن در سال کاهش داده است.

با توجه به تاب آوری انرژی ساختمان ، فقط یک تن CO2 یک 1.250 فوت مربع ، یک خانه مرتع خانگی (با ارتفاع متوسط ​​13 فوت) پر از دی اکسید کربن را پر می کند ، بنابراین یک کاهش بزرگ!

خنک کننده هوا در خارج از هوا هوای گرم را از داخل ساختمان بیرون می کشد تا هوای خنک تر وارد آن شود ، فقط درصورت نیاز به دلیل درجه حرارت زیاد یا رطوبت ، آن را از طریق واحدهای CRAC پخت و پز می کند..

مراکز داده سنتی ، سیستمهای تهویه مطبوع اتاق رایانه ، همچنین با نام CRACs ، 24/7 را اجرا می کنند. این روش باعث می شود هوای گرم خنک شود و دوباره به گردش درآید ، اما انرژی بیشتری را نسبت به مقدار لازم می سوزاند.

اگر نگران کاهش ردپای کربن خود هستید یا به دنبال کار با برندهایی هستید که به محیط زیست اهمیت می دهند ، توجه کنید ، وب میزبانی وب را در نظر بگیرید.

آنها ممکن است مانند سایر سایت های سبز مانند Green Geeks سبز نباشند ، اما وقتی نوبت به کارآمد بودن انرژی می رسد ، موج های ابتکاری ایجاد می کنند.

7. زمان استاندارد صنعتی

روند آزمایش 24 ماهه ما نشان داد که مرکز میزبانی وب دارای چنین مواردی است میانگین زمان بروز حدود 99.94٪ که نتیجه استانداردی در صنعت است.

خیلی خوب است!

اگرچه آنها تقریباً از ابتدا تلاش کرده اند تا به طور مداوم زمان خوب را تحویل دهند. برخی ماه ها عالی هستند ، در حالی که دیگران برای ثبات تلاش می کنند. یک کیسه مخلوط برای صادق بودن.

میانگین زمان حداکثر 12 ماهه:

 • میانگین زمان به موقع ژانویه 2020: 99.88٪
 • دسامبر 2019 میانگین زمان بروز: 100٪
 • نوامبر 2019 میانگین زمان بروز: 99.99٪
 • اکتبر 2019 به طور متوسط: 99.83٪
 • میانگین زمان بروز سپتامبر 2019: 99.92٪
 • اوت 2019 به طور متوسط: 100٪
 • میانگین زمان بروز تا جولای 2019: 99.89٪
 • میانگین زمان بروز رسانی ژوئن 2019: 99.72٪
 • ممکن است حداکثر زمان بروزرسانی سال 2019: 99.97٪
 • متوسط ​​زمان بروز رسانی در آوریل 2019: 99.99٪
 • میانگین زمان بروز رسانی مارس 2019: 100٪
 • فوریه 2019 میانگین زمان بروز: 99.99٪

آمار WebHostingHub آمار 24 ماه گذشته استوب متوسط ​​میزبانی وب به طور متوسط | آمار را مشاهده کنید

منفی استفاده از میزبانی وب مرکز میزبانی وب

میزبانی وب توپی لیست خوبی از موارد مثبت را در اختیار شما قرار می دهد. پشتیبانی کافی و به موقع خوب بود.

اینها چند روش اصلی برای ارزیابی میزبان است و وب میزبانی وب هاب کالا را تحویل می دهد.

متأسفانه ، برخی از اشکالات احتمالی نیز وجود دارد.

1. ارائه فقط میزبانی “اشتراکی”

هاب میزبانی وب دوست دارد چیزهای ساده را حفظ کند ، و فقط گزینه های میزبانی مشترک را ارائه می دهد. این مانند مزایای مراحل ثبت نام سریع آنها ، مزایای کمی را ارائه می دهد.

اگر همه چیز خوب پیش برود و سایت شما خاموش شود ، این ممکن است چند مشکل برای شما ایجاد کند.

وب سایت های بزرگتر (و کاربران باهوش تر) دوست دارند از گزینه های میزبانی اختصاصی برای سایتهای بزرگتر که برای اجرای آنها به منابع بیشتری احتیاج دارند استفاده کنند. و اگر به این نکته مهم ضربه بزنید ، ممکن است مجبور شوید دوباره با نگاهی به گزینه های حق بیمه بیشتر در جای دیگر ، روند میزبانی-بررسی را دوباره شروع کنید..

اگر بدانید که این ممکن است در آینده ای نه چندان دور ، گزینه ای برای ایجاد دردسر باشد.

2. بارهای بار متوسط ​​صفحه

میزبانی وب هاب خود را به سرعت می بالد و به این واقعیت اشاره می کند که هارد دیسک های حالت جامد آنها می توانند تا 20 برابر سریعتر باشند.

(آیا ذکر کردیم که آنها دارای هارد دیسک های جامد هستند؟)

با این حال ، تجربه ما 20 برابر سریعتر نشان نمی دهد ، اما سرعت آنها به 767ms رسیده است ، که متأسفانه برای ما نتیجه ای کمی بیش از حد است.

زمان متوسط ​​بار 12 ماه گذشته:

WebHostingHub آمار دقیق 12 ماهه گذشتهمیزبانی وب توپی متوسط ​​سرعت 2019-2020 | آمار را مشاهده کنید

در حالی که این بدترین نتیجه از وب میزبان وب نیست ، هنوز میزبان هایی وجود دارند که بسیار سریعتر هستند.

3. ترفندهای قیمت میزبانی در سنین قدیمی

مطمئناً ، این قیمت گذاری ماهانه 5.99 $ کم به نظر می رسد بسیار زیاد باشد. اما باید سه سال تمام ثبت نام کنید تا آن را بدست آورید.

آیا می خواهید فقط از ماه به ماه شروع کنید؟ شما نمی توانید دوازده ماه کمترین چیزی است که می گذرد و این قیمت ماهانه به 7.99 دلار می رسد (پیش پرداخت می شود).

پس از همه چیز بزرگی نیست.

متأسفانه ، این ترفند قیمت گذاری در صنعت میزبان بسیار گسترده است ، زیرا بسیاری سعی می کنند همین شیرین کاری را بکشند. حدس می زنیم خریدار.

قیمت گذاری وب مرکز میزبانی وب

4- هزینه اضافی برای تهیه پشتیبان & امنیت – خوب نیست …

پشتیبان گیری روزانه به دلایل مختلف فوق العاده مفید است.

به عنوان مثال ، گاهی اوقات ، افزونه ها با هم خوب بازی نمی کنند. شما یک مورد جدید را بارگذاری می کنید و بلافاصله فعال می شوید بدون اینکه بررسی کنید نسخه های وردپرس (یا موضوع شما) برای چه نسخه هایی آزمایش شده است. ناگهان … هیچی. سایت خداحافظی می شود.

حداقل می توانید به راحتی از این اشتباه بهبود یابید. خدا هکرها را از سوءاستفاده های امنیتی و تزریق کد های مخرب منع کند. موفق باشید تمیز کردن آن!

پشتیبان گیری می تواند به شما در هر حالت کمک کند ، به شما امکان می دهد دکمه عقب را بزنید تا به نسخه قبلی برگردید.

اما آنها فقط خوب هستند اگر (1) به یاد داشته باشید که آنها را انجام دهید ، (2) آنها را به طور مداوم انجام دهید ، و (3) آنها را “offsite” نگه دارید ، بنابراین آنها فاسد نشوند.

میزبانی وب هاب ارائه می دهد نسخه پشتیبان تهیه روزانه ، و حتی به طور خودکار این روند ، اما هزینه اضافی برای شما در هر ماه.

بیشتر میزبان وب دیگر ، به عنوان بخشی از پیشنهاد اصلی خود ، ویژگی های امنیتی را به صورت رایگان پرتاب می کنند. اما دوباره – وب میزبان وب نیکل و dimes شما را برای محافظت در برابر ضد ویروس و ضد اسپم و موارد دیگر.

قیمت ها چندان وحشتناک نیستند این اصل آن ناامید کننده است.

5. فعال سازی تأخیر احتمالی

هاب میزبانی وب (مشابه شرکت مادر InMotion Hosting) برای تأیید کامل حساب شما ممکن است به جزئیات اضافی (مانند حتی یک تماس تلفنی مستقیم) نیاز داشته باشد.

از نظر تئوری ، این مثبت است زیرا امنیت است. با این حال ، اگر می خواهید همه چیز را به روز کنید و در خارج از کشور واقع باشید ، می تواند ناامید کننده باشد..

میزبانی وب مرکز قیمت گذاری ، برنامه های میزبانی وب & حقایق فوری

برخلاف سایر میزبان وب ، وب میزبان وب فقط میزبانی مشترک ارائه می دهد. در اینجا یک مرور کلی از برنامه های میزبانی مشترک آنها آورده شده است:

 • طرح جرقه: این طرح در هر ماه 5.99 دلار هزینه دارد. این برنامه از 2 وب سایت ، 10 پایگاه داده MySQL و 25 دامنه فرعی پشتیبانی می کند.
 • برنامه نیترو: این طرح در ماه 7.99 دلار هزینه دارد. این برنامه از وب سایت های نامحدود ، دامنه های نامحدود و پایگاه های داده نامحدود MySQL پشتیبانی می کند
 • طرح دینامو: این طرح در هر ماه 9.99 دلار هزینه دارد. این برنامه از وب سایت های نامحدود ، دامنه های نامحدود و پایگاه های داده نامحدود MySQL پشتیبانی می کند.

تمام برنامه های هاستینگ آنها با یک نام دامنه رایگان ، یک نماد فانتزی ، توسط SSD تهیه شده و به SSH دسترسی دارند.

قیمت و برنامه های میزبانی وب توپی

  • دامنه رایگان: آره.
  • سهولت ثبت نام: فرآیند ثبت نام یک صفحه ای بسیار آسان است. یکی از بهترین ها.
  • روش های پرداخت: کارت اعتباری.
  • هزینه ها و بندهای پنهان: محدودیت 75000 پرونده و 10،000 پیام (یا اندازه 2 گیگابایت) برای کاربران آنها وجود دارد. حساب هایی که از 10 گیگابایت یا 75000 پرونده فراتر رود ، به طور خودکار از سیستم پشتیبان گیری آنها مستثنی هستند. برای بازگرداندن نسخه پشتیبان شما می تواند 50 دلار هزینه داشته باشد.
  • upsells: چند صعود.
 • فعال سازی حساب: فعال سازی سریع. مراقب تأیید حساب باشید ، به خصوص اگر خارج از ایالات متحده هستید.
 • کنترل پنل و داشبورد تجربه: cPanel.
 • نصب برنامه ها و CMS ها (وردپرس ، جوملا و غیره): نصب سریع و آسان برنامه ها و CMS های محبوب از طریق Softaculous.

آیا ما مرکز میزبانی وب را پیشنهاد می کنیم؟?

متأسفانه ، ما نمی توانیم مرکز میزبانی وب را توصیه کنیم.

پشتیبانی به موقع و مشتری آنها بسیار مناسب است. اما سرعت آنها همه جا است ، و قیمت گذاری آنچنان که تبلیغ می شود نیست. اگر در خارج از آمریکا مستقر هستید ، تأیید اعتبار شما ممکن است 24 ساعت به تاخیر بیفتد. و به طور کلی ، عملکرد آنها فقط کمی متوسط ​​است.

بهتر است با نام تجاری خواهر خود ثبت نام کنید: میزبان InMotion ، یا چیزی را از بررسی های برتر میزبانی وب انتخاب کنید.

آیا از مرکز میزبانی وب استفاده کرده اید؟ اگر چنین است ، لطفاً یک بررسی صحیح و شفاف از میزبان وب میزبان در زیر بگذارید. ما از همه تجربیات مثبت و منفی استقبال می کنیم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map