بهترین میزبانی VPS برای استرالیا

قبل از اینکه ما برای دسته بندی میزبانی VPS 3 مورد برتر خود را بدست آوریم ، مطمئن شوید که می خواهید چه چیزی را می خواهید ، زیرا میزبانی VPS در انواع مختلفی قرار می گیرد (مطمئناً همان بسته های میزبانی وب معمولی شما نیست).


موارد اصلی هستند خود مدیریت (شما یک تکنسین هستید و می توانید خودتان آن را تنظیم کنید) و اداره می شود (شخص دیگری به همه چیز فنی اهمیت می دهد). سپس تا آنجا که زیرساخت ها پیش می روند ، می توانید با کامپیوترهای فیزیکی بروید … یا ترجیح من ، میزبان ابر VPS, که از شبکه سرورها برای ایجاد حساب کاربری خود استفاده می کند ، به این ترتیب می توانید در هر نقطه و تقریباً فوراً اندازه بگیرید.

شماره 1 ما در VPS cloud تخصص دارد ، شماره 2 و # 3 VPS سنتی هستند.

بهترین VPS برای استرالیا: مقایسه 3 برتر ما – ماه مه 2020

شرکت میزبانی وب وبلاگ رتبه بندی قیمت قیمت شروع شده / ماه.Disk برنامه فضایی بازار کاملاً مدیریت شده؟ یک تحلیل جمله (فقط 5 مورد برتر) نظرات وب سایت
siteground2 80 دلار 40 گیگابایت آره رعد و برق سریع ، CDN رایگان (دسترسی جهانی) ، رسما توسط وردپرس توصیه می شود ، 30 روز ضمانت بازگشت پول = برنده! بررسی SiteGround
حیاتی 29.90 دلار 25 گیگابایت خیر (از 249.90 دلار در ماه) سرورهای استرالیا ، پستانداران بسیار مقرون به صرفه! نقد مهم
اقیانوس آرام دیجیتال $ 24.92 25 گیگابایت خیر (از 58.25 دلار در ماه مدیریت شده است) تعداد زیادی انتخاب! بررسی دیجیتال اقیانوس آرام

# 1 SiteGround

SiteGround از یک Cloud VPS با سطح بالا استفاده می کند تا به شما بهترین عملکرد ممکن را بدهد. با SSD در همه جا ، قابلیت های مقیاس پذیر خودکار ، کاملاً مدیریت شده ، CDN رایگان وجود دارد … این یک ایموجی بدون مغز است!

و گذشته از 4 برنامه ثابت آنها ، آنها حتی به شما امکان می دهند که برنامه میزبانی خود را بسازید. آنها واقعاً رقابت را از آب بیرون می کشند!

siteground2

راحتی در استفاده

90٪

توان مالی

90٪

عملکرد / قدرت

85٪

شماره 2 مهم

Crucial یکی از شرکت های میزبان با شهرت بسیار خوب و با دلیل خوب است.

با سرورهای مستقر در Aussies ، پشتیبانی ساعتی در شبانه روز (بله ، 24/7 ، در تمام طول سال) و زیرساخت هایی که می توانند تقریباً هر چیزی را که به آن سر می زنید تحمل کنند ، واقعاً نمی توانید اشتباه کنید!

این افراد عالی هستند اگر شما آن تکنسینی هستید که کنترل کامل می خواهد!

CrucialLogo

راحتی در استفاده

85٪

توان مالی

70٪

عملکرد / قدرت

85٪

شماره 3 اقیانوس آرام دیجیتال

دیجیتال اقیانوس آرام از اولین شرکت هایی است که خدمات میزبانی در استرالیا را آغاز کرده است.

تنها موردی که آنها را از بقیه در لیست جدا می کند ، میزان بسته ها / سرورهای vps است که آنها ارائه می دهند. آنها دارای 4 گزینه برای VPS خود مدیریت و مدیریت شده هستند. خدمات مدیریت شده آنها نیز بسیار ارزانتر از شماره 2 ما هستند.

خراشیده

راحتی در استفاده

85٪

توان مالی

85٪

عملکرد / قدرت

70٪

نمودار VPS میزبان نمودار استرالیا

سرورهای VPS: یک ضبط سریع

VPS چیست؟?

یک قدم بالاتر میزبانی مشترک و فقط یک قدم پایین میزبانی سرور اختصاصی. هاست VPS (سرور خصوصی مجازی) راه حل رایج برای وب سایتهایی است که از یک سرویس میزبانی مشترک استفاده کرده اند.

برای درک بهتر سرورهای خصوصی مجازی ، یک محله دروازه دار را تصور کنید. در حالی که همه افراد داخل محله بیشتر از افراد در یک مجتمع آپارتمانی بزرگ (میزبان مشترک) در زندگی خود زندگی می کنند ، اما همچنان در میان افراد داخل محله زندگی می کنند. مردم یک محله دروازه دار پول بیشتری خرج می کنند ، اما همچنین چندین گزینه طراحی دیگر در مورد خانه خود دارند. در حالی که آنها به اندازه کسی که در یک عمارت حومه شهر (میزبان سرور اختصاصی) زندگی می کند گزینه های زیادی ندارند ، زندگی در یک محله دروازه دار مجلل است و عمدتاً خصوصی است..

وب سایتهای روی سرور خصوصی مجازی نسبت به وب سایتهای میزبان مشترک ، دارای حریم خصوصی و کنترل خلاقیت بیشتری هستند. VPS به جای مجبور شدن به اشتراک گذاری فضا و پهنای باند با هر سایتی روی سرور ، VPS میزبان وب سایتهای جداگانه ای در فضاهای کوچکتر شناخته شده به عنوان ظروف است. این ظروف نسبت به آنچه توسط یک سرویس میزبانی مشترک ارائه می شود ، به طور قابل توجهی حریم و فضای بیشتری را ارائه می دهند. در حالی که میزبانی VPS از نظر ویژگی ها یک قدم بالاتر از میزبانی مشترک است ، این مسئله در مورد قیمت نیز صادق است.

چرا به این نوع میزبانی نیاز دارید؟?

در حالی که میزبانی مشترک معمولا اولین گزینه (و گاهی اوقات آخرین) برای توسعه دهندگان وب جدید است ، بسیاری از افراد به سرعت تجربه می کنند و سایت های خود را در کنار قابلیت های میزبان رشد می دهند. در حالی که بسیاری از سایت های میزبانی مشترک مشترک فضای “نامحدود” ای را ارائه می دهند ، این صرفاً یک پیش بینی است نه یک واقعیت. هیچ مقدار فضای سرور واقعاً نامحدود است ، بنابراین خدمات میزبانی مشترک می توانند صفحات مشتری بالقوه را برای ماندن در زیر فضای اختصاص داده شده روی سرور پیش بینی کنند. اگر سایتی موفق ایجاد کنید که ترافیک وب سنگین را به خود جلب کند ، به احتمال زیاد یک میزبان مشترک در نهایت باید شما را به بیرون سوق دهد. اگرچه ممکن است این امر ناگوار به نظر برسد ، نشانه این است که وب سایت شما از پتانسیل طراحی شده خود جذاب و در دسترس است.

بعد از ایجاد سایتی که برای یک میزبان مشترک بسیار بزرگ باشد ، مرحله منطقی بعدی دستیابی به خدمات میزبان VPS است. سایتهای میزبان VPS فضای بیشتری ، پهنای باند و حریم خصوصی را نسبت به میزبان مشترک استاندارد مجاز دارند. این خدمات همچنین از یک میزبان مشترک گران تر هستند ، بنابراین مهم است که یک روش مداوم برای پشتیبانی از فضای وب خود ایجاد کنید. اگر به دنبال افزایش چشمگیر نقش سایت خود در وب هستید ، میزبانی VPS ضروری است. گفته می شود ، اگر شما واقعاً در استرالیا نیستید ، در کشورهای زیر لیست برتر میزبانی وب داریم: بریتانیا ، ایرلند ، کانادا ، NZ, & سنگاپور

طرفداران

  • مقرون به صرفه: در حالی که میزبانی VPS هزینه قابل توجهی بیشتر از میزبانی مشترک دارد ، به شما فضای بیشتری ، پهنای باند و کنترل خلاق داده می شود ، و همه اینها برای موفقیت یک وب سایت ضروری است. اگر در حال تولید یک وب سایت با علاقه تجاری هستید ، میزبانی VPS را به عنوان سرمایه گذاری برای سودهای آینده در نظر بگیرید. با وجود اینکه VPS گرانتر از میزبانی مشترک است ، هر دو سرویس از قیمت میزبانی سرور اختصاصی کوتوله می شوند.
  • قابلیت اطمینان: با توجه به قیمت مرتبط با میزبانی VPS ، مشتریان می توانند انتظار اطمینان از اعتبار خاصی را داشته باشند. بسیاری از سایتهای میزبانی مشترک به ارتکاب فروش یا فروش بیشتر سرور به مشتریان از آنچه در دسترس است متهم شده اند ، بیشتر میزبان وب رایگان نیز همین کار را انجام می دهند. این عمل باعث می شود بسیاری از وب سایت ها به طور تصادفی حذف شوند یا حتی بدتر باعث خرابی کامل سرور شوند. Overselling یک پدیده بسیار نادر در حوزه میزبانی VPS است.
  • کنترل کامل: میزبان VPS علاوه بر چندین برنامه طراحی (یا صفحه کنترل مانند cPanel) ، امکان اجرای یک سیستم عامل مجازی را نیز به مشتریان ارائه می دهد. با استفاده از این نوع نرم افزار ، اساساً مشتریان کنترل خلاق کاملی روی سایت ها دارند.

منفی

  • اطلاعات فنی: اگرچه شما ممکن است سایتی طراحی کرده باشید که از قابلیت های میزبانی مشترک گذشته شده است ، هنوز هم فرصتی وجود دارد که از نظر طراحی کلی وب بسیار کمی می دانید. از آنجا که بسیاری از سایت های مبتدی به نصب های ساده HTML یا وردپرس تکیه می کنند ، برای انجام عملیات اساسی کاربران لازم نیست که کاملاً باهوش باشند. در صورت تغییر به یک میزبان VPS ، که نرم افزار آن کنترل کامل خلاقانه ای را ارائه می دهد ، ممکن است وارد منطقه ای شوید که هیچ دانش قبلی نداشته باشید. عدم وجود طراحی روی سیستم عامل های VPS ، با وجود پرداخت قابل توجهی بیشتر برای این سیستم عامل ها ، می تواند سایت ها را ارزان یا ناقص به نظر برساند.
  • پرش قیمت: در حالی که میزبانی VPS از نظر ویژگی ها به وضوح یک معامله بهتر از میزبانی مشترک است ، افزایش قیمت اغلب برای بودجه طراحان وب ممکن است کمی باشد. از آنجا که ماهانه هزینه میزبانی وب را می گیریم ، برخی از طراحان وب قبل از اینکه سایتشان واقعا آماده این سیستم عامل ها باشد ، هزینه میزبان VPS را می پردازند. این می تواند منجر به از بین رفتن بودجه ها قبل از عملکرد سایت یا سودآور سایت مربوطه شود.
  • نگهداری: در حالی که میزبانی VPS امکانات و حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهد ، این مسئله بدون مشکل گاه به گاه به وجود نمی آید. سایت های VPS به طراحان وب به نگهداری منظم تری نیاز دارند ، کاری که بدیهی است به دانش قابل توجهی نیاز به دانش فنی دارد. اگر این دانش فنی را ندارید ، ممکن است خود را پیدا کنید که مبلغ زیادی را برای تعمیر سایت شخص ثالث می خواهید.

سؤالات متداول VPS

معنای “مجازی” در اصطلاح سرور عمومی مجازی چیست?

با توجه به نرم افزار پیشرفته موجود در هاست VPS ، شرکت ها می توانند کامپیوترهای مجازی ایجاد کرده و آنها را در دستگاههای فیزیکی اجرا کنند. این رایانه های مجازی میزبان گروهی از وب سایت ها هستند که هرکدام از آنها مزایای یک سیستم عامل تمام عیار (معمولاً لینوکس) ، برنامه های طراحی چندگانه و یک سرور مؤثر را دارند..

این همان میزبانی مشترک نیست?

شماره. در میزبانی مشترک (نوع میزبانی وب سایت ارزان) ، همه وب سایت ها در حال اشتراک گذاری یک دستگاه واحد (فیزیکی یا مجازی) هستند. در هاستینگ VPS ، یک وب سایت به یک دستگاه مجازی اختصاص داده می شود. در هاست مشترک ، مشتریان از ایجاد سایتهایی که ترافیک وب سنگین را جذب می کنند و از مقادیر زیادی از پهنای باند استفاده می کنند ، دلسرد می شوند. در هاست VPS ، شما می توانید سایت های بسیار بزرگتری تولید کنید که به طور ناگهانی از فضای سرور محو نشوند.

آیا یک سرور خصوصی مجازی برای بهینه سازی موتور جستجو بهتر است?

بله ، اما مستقیماً نیست. Google ، Bing و سایر موتورهای جستجو در سایتهایی که زمان بارگذاری نسبتاً سریع دارند ، اولویت قرار می دهند. اگر سایتی در میزبان مشترک یا سرور مدیریت نادرست دارید ، وب سایت شما به دلیل طولانی بودن بارگذاری ، باعث بهینه سازی موتور جستجو می شود. سایت های میزبان VPS برای پهنای باند رقابت نمی کنند ، به این معنی که سریعتر بارگیری می شوند و در رتبه های Google صعود می کنند.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

About the author

Adblock
detector